20 th POSTOJNA OPEN 2020

Sports hall Postojna Secondary school ( Postojna , Cesta v staro vas 2 )



Location : Sports hall Postojna Secondary school
Postojna , Cesta v staro vas 2
Organizer : Karate Klub Postojna
Start : 23.05.2021 09:00:00
Enrollment deadline : 20.05.2021 00:00:00
Match enrollement Match enrollement
Contact person : RAKIČ BRATISLAV
karatepostojna@gmail.com
00386 40 295 583
1st performance price : 20 €
Additional performance price : 10 €
Team performance price : 30 €
Under 14 fee : 20 €


1 kata najmlajše Number of applications : 0
2 kata najmlajše (8 kyu) Number of applications : 1
3 kata najmlajši Number of applications : 0
4 kata najmlajši (8 kyu) Number of applications : 0
5 kata malčice Number of applications : 3
6 kata malčice (8 kyu) Number of applications : 1
7 kata malčki Number of applications : 2
8 kata malčki (8 kyu) Number of applications : 2
9 kata dečki Number of applications : 6
10 Kata dečki (8 kyu) Number of applications : 0
11 kata dečki (8-4 kyu) Number of applications : 5
12 kata deklice Number of applications : 2
13 Kata deklice (8 kyu) Number of applications : 0
14 kata deklice (8-4 kyu) Number of applications : 2
15 kata ml. kadeti Number of applications : 1
16 kata ml. kadeti (8-3 kyu) Number of applications : 0
17 kata ml. kadetinje Number of applications : 3
18 kata ml. kadetinje (8-3 kyu) Number of applications : 0
19 kata kadeti Number of applications : 0
20 kata kadetinje Number of applications : 0
21 kata mladinci Number of applications : 3
22 kata mladinke Number of applications : 0
23 kata člani +18 Number of applications : 0
24 kata članice +18 Number of applications : 1
25 kata veterani + 35 let Number of applications : 2
26 kata veteranke + 35 let Number of applications : 0
27 kata veterani + 50 let Number of applications : 1
28 kata veteranke + 50 let Number of applications : 0
kata najmlajše
kata najmlajše (8 kyu)
1 Torkar Ajda Karate Klub Shotokan Kranj
kata najmlajši
kata najmlajši (8 kyu)
kata malčice
1 BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
2 RUDONJIĆ MARIJA Karate Klub Postojna
3 Vatovec Jagoda Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
kata malčice (8 kyu)
1 PESIC NINA KARATE-DO LEIBNITZ
kata malčki
1 AKSENTIČ NASTAS Karate Klub Postojna
2 DIZDAREVIČ DAVID Karate Klub Postojna
kata malčki (8 kyu)
1 DUJC GREGOR Karate Klub Postojna
2 MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
kata dečki
1 BOJC JAKOB Karate Klub Postojna
2 Đačić Vojin Karate klub Potoci
3 Klačar Luka Karate klub Potoci
4 MALEŠEVIČ MIŠO Karate Klub Postojna
5 RUDONJIĆ JOVAN Karate Klub Postojna
6 Subotič Filip Karate Klub Postojna
Kata dečki (8 kyu)
kata dečki (8-4 kyu)
1 DUJC GREGOR Karate Klub Postojna
2 GAJIĆ TEODOR Karate Klub Postojna
3 KOLESNYKOV ANDRIY Karate Klub Postojna
4 MAHMIĆ EMIN Karate Klub Postojna
5 MATEVŽ PRAPER Karate Klub Postojna
kata deklice
1 Beljkaš Neda Karate klub Potoci
2 Blagojević Tijana Društvo Za Borilne Veščine Piran
Kata deklice (8 kyu)
kata deklice (8-4 kyu)
1 BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
2 Vatovec Jagoda Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
kata ml. kadeti
1 Rondović David Karate klub Potoci
kata ml. kadeti (8-3 kyu)
kata ml. kadetinje
1 AKSENTIć EVANA Karate Klub Postojna
2 Blagojević Tijana Društvo Za Borilne Veščine Piran
3 PRAPROTNIK NECA Karate Klub Postojna
kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
kata kadeti
kata kadetinje
kata mladinci
1 ČUčEK MIšEL Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2 KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3 KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
kata mladinke
kata člani +18
kata članice +18
1 CESAR PIA Karate klub Velenje
kata veterani + 35 let
1 SUBOTIČ DALIBOR Karate Klub Postojna
2 VERNOT SREčKO Društvo Za Borilne Veščine Piran
kata veteranke + 35 let
kata veterani + 50 let
1 RAKIć BRATISLAV Karate Klub Postojna
kata veteranke + 50 let
1    Društvo Za Borilne Veščine Piran
1 Blagojević Tijana kata ml. kadetinje
2 Blagojević Tijana kata deklice
3 Brulić Merisa kumite kadetinje +54 kg
4 Brulić Merisa kumite mladinke -59 kg
5 Grbić Sandra kumite kadetinje +54 kg
6 Grbić Sandra kumite mladinke -59 kg
7 Pepić Lea Eve kumite deklice -35 kg
8 Pepić Lea Eve kumite ml. kadetinje -40 kg
9 Svetina Premru Žanet kumite deklice +40 kg
10 Svetina Premru Žanet kumite ml. kadetinje -45 kg
11 VERNOT SREčKO kata veterani + 35 let
12 VERNOT SREčKO kumite veterani +35 let open
13 ZORIČ ANĐELA kumite deklice +40 kg
14 ZORIČ ANĐELA kumite ml. kadetinje -50 kg
2    Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
1 GLAVINA MRAK REBEKA kumite kadetinje +54 kg
2 GLAVINA MRAK REBEKA kumite mladinke -59 kg
3 Marković Žan kumite člani +84 kg
4 Mitrović Veljko kumite dečki -35 kg
5 Mitrović Veljko kumite malčki -30 kg
6 Orejaš Mladen kumite veterani +35 let open
7 STOJADINOVIć TIMOTEJ kumite kadeti -63 kg
8 STOJADINOVIć TIMOTEJ kumite ml. kadeti +50 kg
9 Vatovec Ernest kumite dečki -40 kg
10 Vatovec Ernest kumite malčki +30 kg
11 Vatovec Jagoda kata malčice
12 Vatovec Jagoda kata deklice (8-4 kyu)
3    Karate Klub Postojna
1 AKSENTIć EVANA kata ml. kadetinje
2 AKSENTIČ NASTAS kata malčki
3 AKSENTIČ NASTAS kumite malčki +30 kg
4 ARSENIć PETAR kumite kadeti -57 kg
5 ARSENIć PETAR kumite mladinci -61 kg
6 ARSENIČ SARA kumite kadetinje +54 kg
7 BEŠIČ LANA kata malčice
8 BEŠIČ LANA kumite malčice -30 kg
9 BEŠIČ LANA kata deklice (8-4 kyu)
10 BOJC JAKOB kata dečki
11 DIZDAREVIČ DAVID kata malčki
12 DUJC GREGOR kata malčki (8 kyu)
13 DUJC GREGOR kata dečki (8-4 kyu)
14 GAJIĆ TEODOR kata dečki (8-4 kyu)
15 GRIL BLAž kumite mladinci -76 kg
16 KOLESNYKOV ANDRIY kata dečki (8-4 kyu)
17 MAHMIĆ EMIN kata dečki (8-4 kyu)
18 MALEŠEVIČ MIŠO kata dečki
19 MALEŠEVIČ MIŠO kumite dečki -35 kg
20 MATEVŽ PRAPER kata dečki (8-4 kyu)
21 MOZETIČ-KERIN JAN kumite ml. kadeti +50 kg
22 PRAPROTNIK NECA kata ml. kadetinje
23 RAKIć BRATISLAV kata veterani + 50 let
24 RUDONJIĆ JOVAN kata dečki
25 RUDONJIĆ JOVAN kumite dečki -40 kg
26 RUDONJIĆ MARIJA kata malčice
27 STEFANOVSKI ANDRAž kumite člani -75 kg
28 SUBOTIČ DALIBOR kata veterani + 35 let
29 Subotič Filip kata dečki
30 Subotič Filip kumite dečki -35 kg
31 KK Postojna 1 kata ekipa dečki
4    Karate Klub Rogaška Slatina
1 POTISK LAURA kumite članice -61 kg
5    Karate Klub Shotokan Kranj
1 BAŠAR EMA kumite kadetinje -54 kg
2 Mačar Dejan kumite kadeti -52 kg
3 Mačar Tijan kumite ml. kadeti -45 kg
4 MILEV MATEJ kumite malčki -30 kg
5 MILEV MATEJ kata malčki (8 kyu)
6 Torkar Ajda kumite malčice -30 kg
7 Torkar Ajda kata najmlajše (8 kyu)
6    Karate klub Velenje
1 CESAR PIA kata članice +18
7    Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
1 ČUčEK MIšEL kata mladinci
2 KLEMENčIč KRISTJAN kata mladinci
3 KLOBASA BLAŽ kata mladinci
4 KK Radgona 1 kata ekipa mladinci
8    Karate klub Potoci
1 Beljkaš Neda kata deklice
2 Đačić Vojin kata dečki
3 Klačar Luka kata dečki
4 Rondović David kata ml. kadeti
9    KARATE-DO LEIBNITZ
1 DJURDJEVIC RADOMIR kumite veterani +35 let open
2 PESIC NINA kata malčice (8 kyu)
3 PESIC NINA kumite malčice +30 kg