KRANJ OPEN 2020

ŠPORTNA DVORANA PLANINA ( Kranj , Ul. Tončka Dežmana 1 )



Lokacija : ŠPORTNA DVORANA PLANINA
Kranj , Ul. Tončka Dežmana 1
Organizator : Karate Klub Shotokan Kranj
Početak : 19.09.2020 10:00:00
Rok prijave : 16.09.2020 24:00:00
Prijava na takmičenje Prijava na takmičenje
Kontaktna osoba : VOJO AŠANIN 5. dan
info@shotokan-klub.si
00386 31 322 239
Cijena prvog nastupa : 15 €
Cijena dodatnog nastupa : 15 €
Cijena ekipnog nastupa : 20 €
Cijena za mlađe od 14 godina : 15 €


1 kata najmlajše Br. prijavljenih : 3
2 kata najmlajše (8-6 kyu) Br. prijavljenih : 2
3 kata najmlajši Br. prijavljenih : 2
4 kata najmlajši (8-6 kyu) Br. prijavljenih : 0
5 kata malčice Br. prijavljenih : 5
6 kata malčice (8-6 kyu) Br. prijavljenih : 2
7 kata malčki Br. prijavljenih : 5
8 kata malčki (8- 6 kyu) Br. prijavljenih : 3
9 kata dečki Br. prijavljenih : 4
10 kata dečki (8-4 kyu) Br. prijavljenih : 4
11 kata deklice Br. prijavljenih : 11
12 kata deklice (8-4 kyu) Br. prijavljenih : 3
13 kata ml. kadeti Br. prijavljenih : 6
14 kata ml. kadeti (8-3 kyu) Br. prijavljenih : 2
15 kata ml. kadetinje Br. prijavljenih : 5
16 kata ml. kadetinje (8-3 kyu) Br. prijavljenih : 6
17 kata kadeti Br. prijavljenih : 5
18 kata kadetinje Br. prijavljenih : 5
19 kata mladinci Br. prijavljenih : 8
20 kata mladinke Br. prijavljenih : 4
21 kata člani +18 Br. prijavljenih : 7
22 kata članice +18 Br. prijavljenih : 3
23 kata veterani + 35 let Br. prijavljenih : 2
24 kata veteranke + 35 let Br. prijavljenih : 0
kata najmlajše
1 HORN LORENA Karate Klub Črnomelj
2 KRISTIČ KAROLINA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 Torkar Ajda Karate Klub Shotokan Kranj
kata najmlajše (8-6 kyu)
1 Kramar Alja Karate klub Radeče
2 Torkar Ajda Karate Klub Shotokan Kranj
kata najmlajši
1 Kajič Nik Karate klub Mirna Peč
2 MAVSAR TADEJ Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata najmlajši (8-6 kyu)
kata malčice
1 BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
2 MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 PISNIK MAJA MARI Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
4 RUDONJIĆ MARIJA Karate Klub Postojna
5 VERČKO ANA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
kata malčice (8-6 kyu)
1 Gotlib Ajda Karate klub Mirna Peč
2 MASTNAK MIA KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
kata malčki
1 AKSENTIČ NASTAS Karate Klub Postojna
2 Kramar Vili Karate klub Radeče
3 KRAŠNA JAKOB Karate Klub Črnomelj
4 MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
5 MILJATOVIČ ALEKSA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata malčki (8- 6 kyu)
1 Kolenc Amadej Karate klub Mirna Peč
2 MAVSAR TADEJ Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
kata dečki
1 OČKO GAL Karate klub Velenje
2 REIHS JAKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3 Subotič Filip Karate Klub Postojna
4 VREČEK LUKA Karate Klub Shotokan Kranj
kata dečki (8-4 kyu)
1 DOBRNJAC ALEKS Karate Klub Shotokan Kranj
2 REIHS JAKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3 SADIKOVIĆ MUHAMMED Karate klub Šenčur
4 VREČEK LUKA Karate Klub Shotokan Kranj
kata deklice
1 BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
2 HORN ESTER Karate Klub Črnomelj
3 Kramar Lili Karate klub Radeče
4 KRAŠNA EMA Karate Klub Črnomelj
5 KUNTIĆ MAJA PAULA KK KIK Kloštar Ivanić
6 MAVSAR TAJDA Karate Klub Seki Sv. Jernej
7 MERC Maja Karate klub Šiška
8 PISNIK MAJA MARI Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
9 PODBORŠEK ZOJA Karate klub Šenčur
10 VERČKO ANA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
11 VODOVNIK LARA Shotokan Karate Klub Oplotnica
kata deklice (8-4 kyu)
1 BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
2 Osmić Sumejja Karate Klub Tiger Velenje
3 Zahirović Inaya Karate Klub Tiger Velenje
kata ml. kadeti
1 AVDIBAŠIĆ DŽENAN KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
2 HORN SWEN Karate Klub Črnomelj
3 IBRIĆ ERVIN Karate Klub Shotokan Ajdovščina
4 KASUNIČ DORJAN Karate Klub Shotokan Kranj
5 Mačar Tijan Karate Klub Shotokan Kranj
6 OČKO GAL Karate klub Velenje
kata ml. kadeti (8-3 kyu)
1 KASUNIČ DORJAN Karate Klub Shotokan Kranj
2 Mačar Tijan Karate Klub Shotokan Kranj
kata ml. kadetinje
1 Beranič Veronika WKSA Maribor-center
2 LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
3 LAZANSKI MAJA Karate Klub Brežice
4 MULEC NIKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
5 PETRIČ REBECCA LANA Karate Klub Radvanje
kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
1 Jeseničnik Nea Karate Klub Tiger Velenje
2 Kajič Valentina Karate klub Mirna Peč
3 Karova Viktorija Karate Klub Shotokan Kranj
4 MAVSAR TAJDA Karate Klub Seki Sv. Jernej
5 MULEC NIKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
6 VASILIĆ DAJANA Karate Klub Shotokan Kranj
kata kadeti
1 Mačar Dejan Karate Klub Shotokan Kranj
2 MOČNIK TIMI Karate Klub Petrovče
3 SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
4 STEGNE ADRIJAN Shotokan Karate Klub Oplotnica
5 Valentinčič Erazem WKSA Maribor-center
kata kadetinje
1 FAJFER LANA Karate Klub Radvanje
2 PETAN ELA Karate Klub Brežice
3 SAMASTUR EMA Shotokan Karate Klub Oplotnica
4 Stermecki Zoja Shotokan Karate Klub Oplotnica
5 TOMINEC PIA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
kata mladinci
1 ČIMŽAR ALEKS Karate klub Šenčur
2 ČUčEK MIšEL Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3 HORN MICHEL Karate Klub Črnomelj
4 KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
5 KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
6 MOČNIK TIMI Karate Klub Petrovče
7 SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
8 STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata mladinke
1 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2 GANZITTI NIA Karate Klub Radvanje
3 HORVATIČ KATJA Karate Klub Radvanje
4 KADIRIĆ MEL Karate Klub Shotokan Ajdovščina
kata člani +18
1 BRITOVŠEK MARCEL Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2 ČUčEK MIšEL Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3 KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
4 KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
5 KOŠČEVIĆ LUKA KK KIK Kloštar Ivanić
6 RITLOP ROK Karate Klub Radvanje
7 STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata članice +18
1 GANZITTI NIA Karate Klub Radvanje
2 HORVATIČ KATJA Karate Klub Radvanje
3 LIČEN NINA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
kata veterani + 35 let
1 DRAŽUMERIČ SIMON Društvo Za Karate Celje
2 KRAMAR ALJOŠA Karate klub Radeče
kata veteranke + 35 let
1    Društvo Za Karate Celje
1 DRAŽUMERIČ SIMON kata veterani + 35 let
2    Karate društvo Loče
1 BABIČ ANA kumite deklice +40 kg
2 LOČNIKAR MIHA kumite kadeti -52 kg
3    Karate Klub Branik Maribor
1 TOPOLOVEC DOMEN kumite kadeti -63 kg
4    Karate Klub Brežice
1 LAKNER MAJA kata ml. kadetinje
2 LAZANSKI MAJA kata ml. kadetinje
3 PETAN ELA kata kadetinje
4 PETAN ELA kumite kadetinje -54 kg
5 PETKOVIĆ SAŠA kumite kadetinje +54 kg
6 PETKOVIĆ TJAŠA kumite ml. kadetinje -47 kg
7 SEVER ANA kumite kadetinje +54 kg
8 KK Brežice 1 kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let
5    Karate Klub Kolektor Idrija
1 BOŽIČ CENE kumite kadeti -63 kg
2 FILIPIČ MARK kumite ml. kadeti -40 kg
3 HUMAR GAJA kumite ml. kadetinje +47 kg
4 Krvina Lia kumite deklice -40 kg
5 KRŽIŠNIK LAN kumite dečki +45 kg
6 MLAKAR LUKA kumite ml. kadeti -45 kg
7 Zupančič Nana kumite deklice -40 kg
6    Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
1 BRITOVŠEK MARCEL kata člani +18
2 PISNIK MAJA MARI kata malčice
3 PISNIK MAJA MARI kata deklice
4 VERČKO ANA kata malčice
5 VERČKO ANA kata deklice
7    Karate Klub Petrovče
1 MOČNIK TIMI kata kadeti
2 MOČNIK TIMI kata mladinci
8    Karate Klub Postojna
1 AKSENTIČ NASTAS kata malčki
2 AKSENTIČ NASTAS kumite malčki -35 kg
3 BEŠIČ LANA kata malčice
4 BEŠIČ LANA kumite malčice -30 kg
5 BEŠIČ LANA kata deklice (8-4 kyu)
6 RUDONJIĆ MARIJA kata malčice
7 Subotič Filip kata dečki
9    Karate Klub Radvanje
1 Črnčec Anel kumite mladinci -68 kg
2 FAJFER LANA kata kadetinje
3 Gaal Jaka kumite člani - 84 kg
4 GANZITTI NIA kata mladinke
5 GANZITTI NIA kata članice +18
6 GLAVNIK ZARA kumite kadetinje +54 kg
7 HORVATIČ KATJA kata mladinke
8 HORVATIČ KATJA kata članice +18
9 KUTNJAK URŠKA kumite kadetinje -54 kg
10 Lorebek Val kumite ml. kadeti -45 kg
11 Milošević Teodor kumite kadeti +70 kg
12 MUR LUC kumite kadeti -52 kg
13 Peček Maša kumite kadetinje +54 kg
14 PETRIČ REBECCA LANA kata ml. kadetinje
15 Plošinjak Tadej kumite mladinci +76 kg
16 RITLOP ROK kata člani +18
17 RUTAR DENNIS DEAN kumite mladinci -76 kg
18 VNUK ALEKS kumite kadeti -70 kg
10    Karate Klub Shotokan Ajdovščina
1 BLAGOJEVIĆ IVAN kumite člani -67 kg
2 IBRIĆ ERVIN kata ml. kadeti
3 KADIRIĆ MEL kata mladinke
4 KADIRIĆ TAN kumite dečki -35 kg
5 KADIRIĆ TAN kumite malčki -30 kg
6 LIČEN NINA kata članice +18
7 SVJETLANOVIĆ RAJKO kumite mladinci -76 kg
8 TOMINEC PIA kata kadetinje
11    Karate Klub Shotokan Kranj
1 BAŠAR EMA kumite kadetinje -54 kg
2 DOBRNJAC ALEKS kumite dečki -40 kg
3 DOBRNJAC ALEKS kata dečki (8-4 kyu)
4 Karova Viktorija kumite ml. kadetinje +47 kg
5 Karova Viktorija kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
6 KASUNIČ DORJAN kata ml. kadeti
7 KASUNIČ DORJAN kumite ml. kadeti -40 kg
8 KASUNIČ DORJAN kata ml. kadeti (8-3 kyu)
9 Mačar Dejan kata kadeti
10 Mačar Dejan kumite kadeti -52 kg
11 Mačar Tijan kata ml. kadeti
12 Mačar Tijan kumite ml. kadeti -40 kg
13 Mačar Tijan kata ml. kadeti (8-3 kyu)
14 MILEV MATEJ kata malčki
15 MILEV MATEJ kumite malčki -30 kg
16 MILEV MATEJ kata malčki (8- 6 kyu)
17 Torkar Ajda kata najmlajše
18 Torkar Ajda kata najmlajše (8-6 kyu)
19 Torkar Ajda kumite najmlajše -30 kg
20 VASILIĆ DAJANA kumite ml. kadetinje -47 kg
21 VASILIĆ DAJANA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
22 VREČEK LUKA kata dečki
23 VREČEK LUKA kumite dečki -35 kg
24 VREČEK LUKA kata dečki (8-4 kyu)
12    Karate klub Šiška
1 MERC Maja kata deklice
2 MERC Maja kumite deklice +40 kg
13    Karate Klub Tiger Velenje
1 Jeseničnik Nea kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
2 Osmić Sumejja kata deklice (8-4 kyu)
3 Softić Benjamin kumite kadeti -70 kg
4 Zahirović Inaya kata deklice (8-4 kyu)
14    Karate klub Velenje
1 OČKO GAL kata ml. kadeti
2 OČKO GAL kata dečki
3 OČKO GAL kumite dečki +45 kg
15    Shotokan Karate Klub Bohinj
1 BREMEC ALJAŽ kumite ml. kadeti -40 kg
2 KLEMENČIČ TAJ kumite kadeti -63 kg
3 TALER JAKA kumite člani -67 kg
4 TALER JAKA kumite člani open
16    Shotokan Karate Klub Oplotnica
1 HMELAK JAŠA kumite kadeti -57 kg
2 HMELAK TIBOR kumite dečki -40 kg
3 HMELAK TIBOR kumite ml. kadeti -40 kg
4 IVANČIČ KIARA kumite malčice -35 kg
5 JELENKO BENJAMIN kumite ml. kadeti -45 kg
6 JELENKO NINA kumite deklice +40 kg
7 JELENKO NINA kumite malčice +35 kg
8 JEVŠENAK ALINA kumite deklice -35 kg
9 SAMASTUR EMA kata kadetinje
10 STEGNE ADRIJAN kata kadeti
11 Stermecki Zoja kata kadetinje
12 VALENČAK MIHAEL kumite mladinci -61 kg
13 VALENČAK MIHAEL kumite mladinci -68 kg
14 VALENČAK NELI kumite deklice -35 kg
15 VALENČAK NELI kumite ml. kadetinje -40 kg
16 VODOVNIK LARA kata deklice
17    Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
1 ČUčEK MIšEL kata člani +18
2 ČUčEK MIšEL kata mladinci
3 KLEMENčIč KRISTJAN kata člani +18
4 KLEMENčIč KRISTJAN kata mladinci
5 KLOBASA BLAŽ kata člani +18
6 KLOBASA BLAŽ kata mladinci
7 MULEC NIKA kata ml. kadetinje
8 MULEC NIKA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
9 REIHS JAKA kata dečki
10 REIHS JAKA kata dečki (8-4 kyu)
11 KK Radgona 1 kata ekipa kadeti-mladinci
18    Športno Društvo Dinamik Celje
1 POŽARNIK KNEZ GAL kumite kadeti -70 kg
2 POŽARNIK KNEZ VID kumite kadeti -70 kg
19    Športno Društvo Gorica Nova Gorica
1 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA kata mladinke
2 GOSTIĆ STEFAN kumite dečki -40 kg
3 KOLšEK KLEMEN kumite ml. kadeti +50 kg
4 RADIĆ LUKA kumite kadeti -70 kg
5 Šolaja Stefan kumite ml. kadeti -40 kg
20    Karate Klub Črnomelj
1 HORN ESTER kata deklice
2 HORN LORENA kata najmlajše
3 HORN MICHEL kata mladinci
4 HORN SWEN kata ml. kadeti
5 KRAŠNA EMA kata deklice
6 KRAŠNA JAKOB kata malčki
21    KK KIK Kloštar Ivanić
1 KOŠČEVIĆ LUKA kata člani +18
2 KUNTIĆ MAJA PAULA kata deklice
22    Karate klub Sokol
1 BRAČUN MAŠERA IRIS kata deklice
23    Karate Klub Seki Sv. Jernej
1 GOLAČ AJDA kumite kadetinje +54 kg
2 KRISTIČ KAROLINA kata najmlajše
3 MAVSAR TADEJ kata malčki (8- 6 kyu)
4 MAVSAR TADEJ kata najmlajši
5 MAVSAR TAJDA kata deklice
6 MAVSAR TAJDA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
7 MILJATOVIČ ALEKSA, kata malčki
8 MILJATOVIĆ ANDJELA, kata malčice
9 SLUGA JURE kata kadeti
10 SLUGA JURE kata mladinci
11 SLUGA JURE kumite kadeti -57 kg
12 STERNIŠA NEJC kata člani +18
13 STERNIŠA NEJC kata mladinci
24    Karate klub Šenčur
1 ČIMŽAR ALEKS kata mladinci
2 ČIMŽAR ALEKS kumite mladinci -68 kg
3 PODBORŠEK ZOJA kata deklice
4 PODBORŠEK ZOJA kumite deklice -40 kg
5 SADIKOVIĆ MUHAMMED kumite dečki -35 kg
6 SADIKOVIĆ MUHAMMED kata dečki (8-4 kyu)
25    Karate klub Radeče
1 Kramar Alja kata najmlajše (8-6 kyu)
2 KRAMAR ALJOŠA kata veterani + 35 let
3 Kramar Lili kata deklice
4 Kramar Vili kata malčki
26    KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
1 AVDIBAŠIĆ DŽENAN kata ml. kadeti
2 JORDAN TIMOTEJ kumite mladinci -76 kg
3 JORDAN TIMOTEJ kumite mladinci open
4 MASTNAK MIA kata malčice (8-6 kyu)
5 ŠTERN TILEN kumite malčki -30 kg
6 ŠTERN TILEN kumite malčki -35 kg
7 TRAMŠEK ALEKS kumite malčki -30 kg
8 TRAMŠEK ALJA kumite malčice -30 kg
9 TRAMŠEK ALJA kumite malčice -35 kg
10 ŽUMER JAKOB kumite kadeti -70 kg
11 ŽUMER JAKOB kumite kadeti open
12 ŽUMER JAKOB kumite ml. kadeti +50 kg
27    WKSA Maribor-center
1 Beranič Veronika kata ml. kadetinje
2 Valentinčič Erazem kata kadeti
28    Karate klub Mirna Peč
1 Gotlib Ajda kata malčice (8-6 kyu)
2 Kajič Nik kata najmlajši
3 Kajič Valentina kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
4 Kolenc Amadej kata malčki (8- 6 kyu)