1. Pokalna tekma KZS

Društvo Za Borilne Veščine Piran

Tekmovalec Kategorija
BUDIN BOšTJAN kumite mladinci -68 kg
TUBIČ IGOR kumite mladinci +76 kg


Društvo Za Karate Celje

Tekmovalec Kategorija
BOROVNIK DOMEN kata mladinci
BOROVNIK DOMEN kumite mladinci -61 kg
BOROVNIK NIK kata dečki
BOROVNIK NIK kumite dečki -35 kg
GOLEŽ PETER kata malčki 4+kyu
GOLEŽ ŽAN kata ml. kadeti
HUDALES TOMAŽ kata kadeti
HUDALES TOMAŽ kumite kadeti -52 kg
LIPOVŠEK AMADEJ kumite dečki -35 kg
PRAZNIK ČRT kata malčki
SENICA TILEN kata malčki
UDOVČ LUKA kata ml. kadeti
VADNAL DAVID kata malčki
VADNAL MARK kata malčki
VALNER TIM kumite ml. kadeti -55 kg


Karate-do klub Ptuj

Tekmovalec Kategorija
HORVAT ZALA kata kadetinje
KRIŽANEC KRIŠTOF kata kadeti
KRIŽANEC KRIŠTOF kumite kadeti -70 kg
KRIŽANEC OSCAR kata ml. člani
VALENKO TINKA kumite mladinke +59 kg


Karate društvo Loče

Tekmovalec Kategorija
FURMAN MINEA kumite ml. kadetinje -45 kg
NOVAK ROK kumite mladinci -68 kg


KARATE KLUB BRANIK

Tekmovalec Kategorija
KLOJČNIK TADEJ kumite mladinci -68 kg
VELAGIĆ EMIR kumite mladinci +76 kg


Karate Klub Brežice

Tekmovalec Kategorija
CICVARIĆ LUKA kata malčki
LAKNER MAJA kata malčice
LAVRIČ DAVID MATIJA kata ml. kadeti
LAVRIČ DAVID MATIJA kumite ml. kadeti -40 kg
LAVRIČ SARA kata malčice
LUKIĆ IVANA kumite kadetinje +54 kg
OMERZO NIKA kata kadetinje
OMERZO NIKA kumite kadetinje -54 kg
KK BREžICE 1 - LAKNER,LAVRIČ,PETKOVIĆ kata ekipa malčice


Karate Klub Cerknica

Tekmovalec Kategorija
BASAR LOVRO kata dečki
BASAR LOVRO kumite dečki -40 kg
BASAR MARUŠA kata najmlajše
KRALJ PATRIK kata malčki 4+kyu
KRANJC ANŽE kata dečki
KRANJC ANŽE kumite dečki -40 kg
KRANJC ŽIVA kata malčice
MIHELIČ MAJ kata malčki
MIHEVC KLARA kata najmlajše
ŠPANIČ LEON kata malčki 4+kyu
TEKAVC MAŠA kata malčice
TRONTELJ TAI kata malčki 4+kyu
ZUPANČIČ TRUDEN MATIC kata malčki 4+kyu
KK CERKNICA 1 - KRALJ,ŠPANIČ,TRONTELJ kata ekipa najmlajši
KK CERKNICA 1 - BASAR,KRANJC kata ekipa dečki


Karate Klub Hrastnik

Tekmovalec Kategorija
BAJRAMOVIć ALEN kata ml. kadeti
PIžMOHT ARIJAN kata malčki
ŠEHIć KUMLANC LEA kata deklice
ZIMšEK LUKA kata malčki


Karate Klub Kolektor Idrija

Tekmovalec Kategorija
ALIČ ADAM kata malčki
BAJUK BENJAMIN kumite mladinci -61 kg
BAJUK EVA kumite ml. kadetinje -45 kg
ERZNOŽNIK FILIP kata ml. kadeti
ERZNOZNIK JOŠT kumite dečki -45 kg
HIBIč AJDIN kumite kadeti +70 kg
MUHIć AJDIN kumite kadeti -57 kg
MUHIĆ DIN kata malčki 4+kyu
NOVAK MIJA kata malčice
OBLAK TJAž kumite kadeti -57 kg


KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA

Tekmovalec Kategorija
OREščANIN ZORAN kumite ml. kadeti -55 kg


Karate Klub Kovinar Maribor

Tekmovalec Kategorija
DUBRAVAC BLANKA kata deklice
FAIN NIKA kata ml. kadetinje
KOS ADRIAN kata ml. kadeti
VINTER FILIP kata dečki
VINTER FILIP kumite dečki -45 kg
ZARIČ VID kata dečki
ZARIČ VID kumite dečki -35 kg


KARATE KLUB KOZJANSKO

Tekmovalec Kategorija
BELE ANA kata najmlajše
BELE LEA kata najmlajše
BELE LUKA kata malčki
LESNIKA ŽAN LUKA kumite ml. kadeti +55 kg
PETAUER ANA MARIJA kumite ml. kadetinje -45 kg
VIRANT GREGOR kumite ml. kadeti -45 kg


Karate Klub Kranj

Tekmovalec Kategorija
ČRNILEC KESIČ ŽIGA kumite mladinci +76 kg
ČULIBRK JAN kata kadeti
ČULIBRK JAN kumite kadeti -57 kg
DJURIč NINA kata kadetinje
DJURIč NINA kumite kadetinje -54 kg
DROBNJAK MARINA kata deklice
DROBNJAK MARINA kumite deklice +40 kg
DROBNJAK MILAN kata ml. kadeti
DROBNJAK MILAN kumite ml. kadeti -45 kg
KERŠIČ AHLIN AJDA kata mladinke
KERŠIČ AHLIN AJDA kumite mladinke +59 kg
KERŠIČ AHLIN ŽAN kata kadeti
KERŠIČ AHLIN ŽAN kumite kadeti -57 kg
KOCI IZA kata kadetinje
KONDIČ ADRIANA kata kadetinje
KONDIČ ADRIANA kumite kadetinje +54 kg
KONDIč MILAN kata ml. kadeti
KONDIč MILAN kumite ml. kadeti +55 kg
KORDIČ ALJAŽ kata ml. kadeti
KORDIČ ALJAŽ kumite ml. kadeti -50 kg
KOŠIR DOMEN kata ml. kadeti
KOŠIR DOMEN kumite ml. kadeti +55 kg
KOTNIK ANJA kata kadetinje
KOTNIK ANJA kumite kadetinje -54 kg
KRAJNIK EMA kata kadetinje
KRAJNIK EMA kumite kadetinje -54 kg
KRALJ LUKA kumite kadeti -57 kg
KRIžAJ ALEKSANDER kumite dečki -35 kg
NADIŽAR LANA TISA kata ml. kadetinje
NADIŽAR LANA TISA kumite ml. kadetinje -45 kg
NAGLIČ NIKA kata ml. kadetinje
NAGLIČ NIKA kumite ml. kadetinje +50 kg
OGRIZEK TRINA kata deklice
OGRIZEK TRINA kumite deklice +40 kg
PLEVNIK GAL kata ml. kadeti
PLEVNIK GAL kumite ml. kadeti -40 kg
REBOLJ LUKA kata kadeti
REBOLJ LUKA kumite kadeti +70 kg
REBOLJ MANCA kumite ml. kadetinje -50 kg
REPIČ JERCA kata ml. kadetinje
REPIČ JERCA kumite ml. kadetinje -45 kg
RIHTARŠIČ ANDREJ kata mladinci
STOJANOVSKI VANE kata ml. kadeti
STOJANOVSKI VANE kumite ml. kadeti -50 kg
ŠTULAR ROK kumite mladinci -68 kg
VERLIC ŠENK KRISTJAN kata dečki
VERLIC ŠENK KRISTJAN kumite dečki -35 kg
VILFAN MATEJ kata kadeti
VILFAN MATEJ kumite kadeti -52 kg
KK KRANJ 1 - PLEVNIK,DROBNJAK kata ekipa ml. kadeti
KK KRANJ 2 - STOJANOVSKI,KONDIČ,KOŠIR kata ekipa ml. kadeti
KK KRANJ 1 - NADIŽAR,REPIČ kata ekipa ml. kadetinje
KK KRANJ 1 - REBOLJ,ČULIBRK,VILFAN kata ekipa kadeti
KK KRANJ 1 - DJURIČ,KRAJNIK,KOTNIK kata ekipa kadetinje
KK KRANJ 1 - ŠTULAR,RIHTARŠIČ kata ekipa mladinci


Karate Klub Lovrenc Na Pohorju

Tekmovalec Kategorija
BREZOČNIK JAN kata mladinci
BREZOČNIK JAN kumite mladinci -76 kg
BRITOVŠEK MARCEL kata kadeti
KRAJNC MIHA kata ml. kadeti
NAMESTNIK TADEJA kata ml. kadetinje
KK LOVRENC 1 - BREZOČNIK,HERMAN kata ekipa mladinci


Karate Klub Mislinja

Tekmovalec Kategorija
FELLE MATEVŽ kata ml. člani
KRENKER LUKA kata ml. kadeti
OGRIS ŽAK kata ml. kadeti


Karate Klub Mon Chi

Tekmovalec Kategorija
BIZJAK EMA kata najmlajše
BIZJAK JAN kata dečki
FIJAVŽ JEVŠENAK ZALA kata deklice
KISELJAK LUKA kata malčki
KRAMBERGER LOVRO kata kadeti
KRAMBERGER LOVRO kumite kadeti -63 kg
LABAN HANA kata najmlajše
MALAČIČ PETER kata kadeti
VRVIŠČAR KIARA kata deklice
VRVIŠČAR VITA kata malčice


Karate Klub Nestor

Tekmovalec Kategorija
KAJTNA TILEN kumite mladinci +76 kg
KOVAČEC GRAČNER EMA kumite mladinke -59 kg
ŽGANK MATEJ kumite mladinci -68 kg


Karate Klub Petrovče

Tekmovalec Kategorija
BARL MAJ kata ml. kadeti
JAZBINšEK MAV GEA kata deklice
LIPOVŠEK ALEN kumite kadeti +70 kg
MAROT TIA kata deklice
MOČNIK TIMI kata dečki
SALAMUN VID kumite ml. kadeti -40 kg
ŠPRAJC TAJDA kata deklice
ŠPRAJC TINE kata kadeti
ŠPRAJC TINE kumite kadeti -63 kg


Karate Klub Polzela

Tekmovalec Kategorija
BAŠIČ FEKONJA MAI kumite ml. kadeti -40 kg
BERGANT LAURA kumite ml. kadetinje -50 kg
JAGARINEC ANIKA kumite mladinke -53 kg
PODPEČAN LAN kumite kadeti -52 kg
PODPEČAN SVIT kumite mladinci +76 kg
REPNIK KLEMEN kumite mladinci -55 kg
REPNIK KLEMEN kumite mladinci -61 kg
RIOSA NOVAK TILEN kumite ml. kadeti -40 kg
ŠPORN LANEJ kumite dečki -35 kg
TRAUNER VID kumite ml. kadeti -40 kg
VINDIŠ DAVID kumite mladinci +76 kg
VRANIČ NEJC kumite kadeti -52 kg
VRANIČ NEJC kumite kadeti -57 kg
ŽERJAV NUŠA kumite ml. kadetinje +50 kg


Karate Klub Postojna

Tekmovalec Kategorija
AHAčIč TARIK kata ml. kadeti
AKSENTIć EVANA kata malčice
AQUINO DULIN CLEO kata dečki
ARSENIć PETAR kata dečki
ARSENIć PETAR kumite dečki -35 kg
ARSENIČ SARA kata deklice
ARSENIČ SARA kumite deklice -40 kg
BOJC JAKOB kata malčki 4+kyu
DEVIć ALEKS kata ml. kadeti
DEVIć ALEKS kumite ml. kadeti -40 kg
GRIL BLAž kata kadeti
GRIL BLAž kumite kadeti -52 kg
GRIL BLAž kumite kadeti -63 kg
MOZETIČ-KERIN JAN kata malčki
PAŠALIČ DAVID kata malčki 4+kyu
PAVŠIČ SVIT kumite mladinci -76 kg
PAVŠIČ SVIT kumite mladinci +76 kg
PRAPROTNIK NECA kata malčice
RIZMANOVSKI ENEJ kumite kadeti -52 kg
RUDONJIĆ JOVAN kata malčki 4+kyu
STEFANOVSKI ANDRAž kumite kadeti -63 kg
SUBOTIč FILIP kata malčki 4+kyu
KK POSTOJNA 1 - BOJC,RUDONJIĆ,SUBOTIČ kata ekipa najmlajši
KK POSTOJNA 1 - PRAPROTNIK,JOŠT,AKSENTIĆ kata ekipa malčice
KK POSTOJNA 1 - VELIČI,SALANOVIČ kata ekipa ml. kadetinje
KK POSTOJNA 1 - RIZMANOVSKI,GRIL kata ekipa kadeti
KK POSTOJNA 1 - ARSENIĆ,AQUINO DULIN kata ekipa dečki


Karate Klub Radenci Shotokan

Tekmovalec Kategorija
ČERNELA SEBASTIAN kumite kadeti -52 kg
JURINEC EVA kumite ml. kadetinje +50 kg
KLOBASA ALEKS kata kadeti
KLOBASA ALEKS kumite kadeti +70 kg
SKOTNIK NEJC kumite ml. kadeti -45 kg
SKOTNIK SANI kumite kadeti -52 kg
TAMŠE MARINIČ NIKLAS kata ml. kadeti
TAMŠE MARINIČ NIKLAS kumite ml. kadeti -40 kg
VREČIČ TIVADAR UROŠ kumite mladinci -68 kg


Karate Klub Radvanje

Tekmovalec Kategorija
ARSLANOVSKI NIKITA kata mladinke
BURLAK ANDRAŽ kata dečki
BURLAK ANDRAŽ kumite dečki -45 kg
BURLAK TIMOTEJ kumite mladinci -76 kg
FAJFER LANA kata deklice
GANZITTI NIA kata ml. kadetinje
HORVATIČ KATJA kata ml. kadetinje
KOKOL PINO kumite kadeti -70 kg
LUBAJNŠEK LINA kata mladinke
LUBAJNŠEK LINA kumite mladinke +59 kg
MARUŠIČ KOČAR ZALA kata kadetinje
NAJŽAR KATJA kata kadetinje
PETRIČ REBECCA LANA kata malčice
RAJTER MATIC kumite dečki -35 kg
RESINOVIČ MAJNA kata mladinke
ŠIREC EMA kumite kadetinje -54 kg
ŠTEHARNIK TINKARA kata deklice
ŠTEHARNIK ŽAN kumite kadeti +70 kg


Karate Klub Rogaška Slatina

Tekmovalec Kategorija
HRIBAR GAJA kata najmlajše
KORITNIK JERNEJ kumite mladinci -68 kg
KUNŠTEK NEJC kumite dečki -45 kg
PAŠ GLORIJA kata deklice
POTISK LAURA kumite kadetinje -54 kg
ŠKRABLIN PATRIK kumite mladinci -76 kg
ŠKRABLIN TARA kata malčice
TEPEŠ KAROLINA kumite kadetinje +54 kg
TEPEŠ OLIVER kata malčki
ZUPANEC TIM kumite mladinci -68 kg


Karate klub Selnica ob Dravi

Tekmovalec Kategorija
BAJGOT NACE kata malčki
EFERL SARA kata ml. kadetinje
EFERL SARA kumite ml. kadetinje -45 kg
FRAS PIA LETRICIA kata deklice
FRAS PIA LETRICIA kumite deklice -40 kg
MALETIč MATIJA kumite ml. kadeti -45 kg
MORI NIK kata ml. kadeti


Karate Klub Sho-Kan Apače

Tekmovalec Kategorija
BREZNIK DAVID kata dečki
BREZNIK DAVID kumite dečki -35 kg
KASTELIC ROK kata dečki
KASTELIC ROK kumite dečki -40 kg
KNEDL KAJA kata deklice
KNEDL KAJA kumite deklice +40 kg
KNEDL KLEMEN kata mladinci
KNEDL KLEMEN kumite mladinci -55 kg
KOVAč VANESA kata ml. kadetinje
KOVAč VIVIEN kata ml. kadetinje
KOVAč VIVIEN kumite ml. kadetinje +50 kg
KRAJNC TIMOTEJ kata malčki 4+kyu
LESJAK NIKA kata ml. kadetinje
LESJAK NIKA kumite ml. kadetinje -50 kg
SEREC IZABELA kata deklice
ŠINKO NEJC kata malčki 4+kyu
ŠINKO TIM kata dečki
ŠINKO TIM kumite dečki -35 kg
STEYER VID kata malčki
KK APAčE 1 - KOVAČ,KOVAČ,LESJAK kata ekipa ml. kadetinje
KK APAčE 1 - ŠINKO,KASTELIC kata ekipa dečki


Karate Klub Shotokan Ajdovščina

Tekmovalec Kategorija
BRATINA MARIJA kata malčice
LIČEN NINA kata deklice
MILETIČ KRISTJAN kumite ml. kadeti +55 kg
PLAHUTA TINA kata kadetinje
ROSA TROJER MANJA kata ml. kadetinje
SVJETLANOVIĆ RAJKO kumite ml. kadeti -50 kg
AJDOVščINA 1 - JERKIČ,LIČEN,ROGELJ kata ekipa deklice
AJDOVščINA 1 - VIDMAR,ROSA TROJER,KOBAL kata ekipa ml. kadetinje
AJDOVščINA 1 - PLAHUTA,SVJETLANOVIĆ,ČIBEJ kata ekipa kadetinje


Karate Klub Shotokan Kranj

Tekmovalec Kategorija
FAJFAR ALETEJ kumite kadeti -63 kg
HAFNAR PETER kumite mladinci -55 kg
JAGODIC KRISTIJAN kumite mladinci -76 kg
KAROV ZORAN kumite kadeti -57 kg
SARAJLIć MATEJ kumite ml. kadeti -40 kg


Karate Klub Shotokan Velenje

Tekmovalec Kategorija
ČATER TINA kata mladinke
GAJŠEK BLAŽ kata mladinci
SH. VELENJE 1 - GAJŠEK,ROGELŠEK kata ekipa ml. kadeti


Karate Klub Tiger Velenje

Tekmovalec Kategorija
ČEBULAR DANAJ kumite ml. kadeti -40 kg
HUSEINOVIć NELIS kata dečki
HUSEINOVIć NELIS kumite dečki -40 kg
LAČEVIĆ IVONA kata mladinke
LAČEVIĆ IVONA kumite mladinke -59 kg
ROGELŠEK ALJAž kumite ml. kadeti -45 kg
XHOXHAI FATJAN kata dečki
XHOXHAI FATJAN kumite dečki -35 kg
XSHOXSHAJ ARIANA kata ml. kadetinje


Karate Klub Trbovlje

Tekmovalec Kategorija
BABIČ DAVID kumite ml. kadeti -45 kg
BABIČ ŽIVOJIN kumite mladinci +76 kg
BOŽJAK LAURA kata kadetinje
CESTNIK BLAŽ kata kadeti
FERLIN LUKA kumite mladinci -76 kg
GRIVEC TILEN kata malčki
HABERL BARBARA kumite mladinke -59 kg
HABERL URšA kumite mladinke -53 kg
ISAKOVIĆ ALEN kumite kadeti -57 kg
ISAKOVIĆ KENAN kumite ml. kadeti -40 kg
IULIANO DANIEL kata kadeti
KOLANDER EVA kata deklice
KOLANDER TADEJ kumite mladinci +76 kg
KUŠTER PATRIK kata kadeti
LESAR KLARA kata deklice
LUKAČ ŽAN kata dečki
LUKAČ ŽAN kumite dečki -35 kg
MARKULJEVIČ MARKO kata ml. kadeti
MARKULJEVIČ MARKO kumite ml. kadeti -45 kg
MARKULJEVIČ UROŠ kata ml. kadeti
MARKULJEVIČ UROŠ kumite ml. kadeti -50 kg
MEDVED TILEN kata ml. kadeti
MUJKANOVIĆ AJDIN kumite mladinci +76 kg
PERC LUKA kumite mladinci -68 kg
SALKIČ ERVIN kumite kadeti -52 kg
SALKIČ LARA kumite ml. kadetinje -45 kg
ŠEHIĆ DENIS kata dečki
ŠEHIĆ DENIS kumite dečki -35 kg
ZIDAR DOMEN kumite kadeti -57 kg
ZUPANČIČ TIMOTEJ kumite mladinci -76 kg
KK TRBOVLJE 1 - KOLANDER,ČEŠAREK,LESAR kata ekipa deklice
KK TRBOVLJE 1 - MEDVED,MARKULJEVIČ,MARKULJEVIČ kata ekipa ml. kadeti
KK TRBOVLJE 1 - CESTNIK,IULIANO,KUŠTER kata ekipa kadeti
KK TRBOVLJE 1 - PERC,FERLIN,KOLANDER kata ekipa mladinci
KK TRBOVLJE 1 - LUKAČ,ŠEHIĆ kata ekipa dečki


Karate Klub Trebnje

Tekmovalec Kategorija
BREZNIKAR ROK kata mladinci
KOŠAK JULIJA kata mladinke


Karate klub Velenje

Tekmovalec Kategorija
ALIĆ INES kata deklice
BRŠEK PUNGARTNIK JAN kata dečki
CENTRIH ALEKSANDRA kata kadetinje
CENTRIH ALEKSANDRA kumite kadetinje -54 kg
CENTRIH PATRICIJA, kumite ml. kadetinje -50 kg
CESAR ANINA kata mladinke
CESAR PIA kata kadetinje
ČESKO KAJA kata kadetinje
ĐOGIĆ EMA kata najmlajše
GAJŠEK ALJAŽ kata ml. kadeti
JAKOP JANEZ kata dečki
KAUZAR SEBASTJAN kata kadeti
KENDA MAŠA kumite kadetinje +54 kg
KOČEVAR ANA kata dečki
LEBAN ANA VITA kata mladinke
MEŠANOVIČ BENJAMIN kata dečki
MUHAREMOVIĆ SEID kata dečki
MUHAREMOVIĆ ŠUHRA kata kadetinje
OČKO GAL kata malčki 4+kyu
OSMANOVIĆ DALAL kata najmlajše
PIHLER GABER kata dečki
ŠTRUC NACE kumite dečki -35 kg
ZAGER HANA kata malčice
KK VELENJE 1 - CESAR,ČESKO,KENDA kata ekipa kadetinje
KK VELENJE 1 - CESAR,LEBAN,STRMČNIK kata ekipa mladinke
KK VELENJE 1 - KOČEVAR,BRŠEK PUNGARTNIK,BOROVNIK kata ekipa dečki
KK VELENJE 2 - JAKOP,PIHLER,VANOVŠEK kata ekipa dečki


Karate Klub Virtus Duplica

Tekmovalec Kategorija
ANTONIN BLAŽ kumite kadeti -57 kg
GORJAN BOR kumite dečki -35 kg
SADAR TILEN kumite dečki -45 kg
URŠIČ MIHA kumite kadeti -52 kg


Karate Klub Zmaj

Tekmovalec Kategorija
AVSEC ŽIGA kata ml. kadeti
BELEHAR PATRICIJA kata kadetinje
BELEHAR PATRICIJA kumite kadetinje -54 kg
HADŽIĆ ALMIR kata kadeti
HUSEINOVIĆ HARIS kata kadeti
HUSEINOVIĆ TARIK kata ml. kadeti
LIŠIČ MIDJAN kata malčki
PEJKOVIĆ NIKOLAJ kata dečki
VAHTAR KAROLINA kata deklice


Karate Klub Žalec

Tekmovalec Kategorija
ČETINA NEŽA kumite kadetinje +54 kg
HOčEVAR IRIS kumite mladinke -59 kg
KOLšEK MAJ kumite ml. kadeti -40 kg
KVAS LUKA kumite mladinci -61 kg
KVAS TJAŠA kumite ml. kadetinje -50 kg
MEDVED MAKS kumite ml. kadeti -45 kg
PLASKAN JURIJ kumite kadeti -70 kg
SUŠA HANA kata kadetinje
SUŠA HANA kumite kadetinje -54 kg
SUŠA ŽIGA kata dečki
SUŠA ŽIGA kumite dečki -40 kg
TOPOLOVEC KAJA kumite ml. kadetinje -50 kg
UGOVšEK ALENKA kumite ml. kadetinje -50 kg
ZUPANČIČ NINA kumite mladinke -53 kg


Shotokan Karate Klub Bohinj

Tekmovalec Kategorija
KLEMENČIČ TAJ kata dečki
KOROŠEC NEŽA kata malčice
STARE MAJA kumite mladinke +59 kg
TALER JAKA kata mladinci
TALER JAKA kumite mladinci -55 kg


Shotokan Karate Klub Grosuplje

Tekmovalec Kategorija
BREZOVNIK TISA JERNEA kumite deklice -40 kg
ČEH ALEŠ kata dečki
COSOVICI MAXIM kumite ml. kadeti -45 kg
MEKIč KIARA kumite ml. kadetinje -45 kg
PREDALIČ ZALA kumite kadetinje -54 kg
ŠUŠTERŠIČ KALINA kumite kadetinje +54 kg


Shotokan Karate Klub Oplotnica

Tekmovalec Kategorija
BARJAKTAROVIĆ BOJAN kumite mladinci -61 kg
HMELAK JAŠA kumite dečki -40 kg
HMELAK TIBOR kata malčki
JAVERNIK JAKOB kata malčki 4+kyu
JELENKO BENJAMIN kata malčki
LAMPREHT ANŽE kata malčki
LAMPREHT ZALA kata najmlajše
VALENČAK MIHAEL kumite ml. kadeti -40 kg
KK OPLOTNICA 1 - HMELAK,LAMPREHT,JELENKO kata ekipa malčki
KK OPLOTNICA 2 - GANZITTI,GORENŠEK,LESKOVAR kata ekipa malčki


SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA

Tekmovalec Kategorija
CIGULA KAUčIč TAJ kata ml. kadeti
ČUčEK MIšEL kata kadeti
ČURMAN NEJC IAN kata ml. kadeti
KLEMENčIč KRISTJAN kata ml. kadeti
KLOBASA BLAŽ kata ml. kadeti
KLOBASA BLAŽ kumite ml. kadeti -50 kg
KLOBASA DAVID kata mladinci
KK RADGONA 1 - CIGULA KAUČIČ,ČURMAN,STERNIŠA kata ekipa ml. kadeti


Športno Društvo Gorica Nova Gorica

Tekmovalec Kategorija
ABRAMOVIć IGOR kumite ml. kadeti -45 kg
JOVANOVSKI ALEKSANDAR kumite kadeti +70 kg
JOVIĆ MARA kumite kadetinje -54 kg
KACIN ALJAž kumite mladinci -76 kg
KEBER DEAN kumite ml. kadeti +55 kg
KOLšEK KLEMEN kata malčki
MAKAROV ILLYA kata dečki
MAKAROV ILLYA kumite dečki -35 kg
MUJIć VEDAD kata malčki
PERIC PšENIčNIK LIAM kata dečki
PERIC PšENIčNIK LIAM kumite dečki -35 kg
PETERNEL ŽAN kumite kadeti -52 kg
RADIĆ LUKA kata dečki
RADIĆ LUKA kumite dečki -40 kg
STOJANOVIć MARKO kata malčki
ZAVRTANIK POLONA kata deklice
ZAVRTANIK POLONA kumite deklice -40 kg
ZLATKOV TEODOR kumite kadeti -70 kg
ŽOHAR SARA kata kadetinje
ŽOHAR SARA kumite kadetinje -54 kg
ŠD GORICA 1 - MODIC,MUJIĆ,STOJANOVIĆ kata ekipa malčki
ŠD GORICA 1 - ABRAMOVIĆ,KEBER kata ekipa ml. kadeti
ŠD GORICA 1 - MAKAROV,PERIC PŠENIČNIK kata ekipa dečki


Karate Klub Olimpija Ljubljana

Tekmovalec Kategorija
AHMETOVIĆ ZARA kata deklice
MILLAKU ART kata mladinci
PAJAZETOVIĆ LEILA kata ml. kadetinje


Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer

Tekmovalec Kategorija
HORVAT SANDER kata malčki
JANžEKOVIč ALEN kumite ml. kadeti -40 kg
JANŽEKOVIČ TIJA kata deklice
JANŽEKOVIČ TIJA kumite deklice -40 kg
STAJNKO JAN kata ml. kadeti
STAJNKO ŽAN kata ml. kadeti
ŽIBRAT GAJA kata ml. kadetinje
KK LJUTOMER 1 - STAJNKO,STAJNKO,JANŽEKOVIČ kata ekipa ml. kadeti


Karate Klub Mawashi Postojna

Tekmovalec Kategorija
ĐAKOVIć LARA kumite ml. kadetinje -45 kg
ĐAKOVIć TIANA kumite deklice +40 kg
HABJAN NUšA kumite kadetinje -54 kg
JOšT ZALA kata malčice
KONTREC ALJA kata malčice
LIKAR ALJA kumite ml. kadetinje -50 kg
MAGAJNA MAšA kata ml. kadetinje
MAGAJNA MAšA kumite ml. kadetinje -45 kg
STERNIŠA NEJC kata ml. kadeti


Karate Klub Ljubljana

Tekmovalec Kategorija
ADAMIč TIMON kumite ml. kadeti -50 kg
BARBARIČ BRITA kumite ml. kadetinje +50 kg
DEBELJAK HANA kumite ml. kadetinje -50 kg
GORIŠEK MATEJ kumite ml. kadeti -50 kg
HALILI ADRIAN kumite kadeti -57 kg
JERIHA KATJA kumite mladinke +59 kg
KOSIJER ANA kata mladinke
KURBEGOVIĆ AJLA kumite mladinke -53 kg
LAMPIČ ANA kumite ml. kadetinje -50 kg
LAZIć LEON kumite kadeti -63 kg
LAZIĆ MARIA kata ml. kadetinje
LEVEC GRAJFONER KATARINA kumite kadetinje -54 kg
MOLNAR ELIZABETA kumite ml. kadetinje -50 kg
ŽIBRET BOR kumite dečki -35 kg
ŽIBRET ZALA MARIA kumite ml. kadetinje -45 kg


Karate Klub Rudar Velenje

Tekmovalec Kategorija
HLIŠČ LANA kata deklice
NOVAK SARA kata ml. kadetinje
NOVAK SARA kumite ml. kadetinje -40 kg
OMIĆ SAURA kata ml. kadetinje
PISANEC-MEŽNAR ŠPELA kata mladinke
PRATNEMER HANA kata malčice
SKAZA TIJAN kata ml. kadeti
SKAZA TIJAN kumite ml. kadeti -40 kg
SKAZA TRISTAN kata malčki
STROPNIK ŽAN kata malčki
TOČAKOVIĆ NEMANJA kumite kadeti -52 kg
KK RUDAR 1 - OSMANOVIĆ,POLIČNIK,KANDUT. kata ekipa najmlajše
KK RUDAR 1 - DRAGIĆ,KANDUT kata ekipa malčice
KK RUDAR 1 - HLIŠČ,GOLAČ kata ekipa deklice
KK RUDAR 1 - SKAZA,TAMŠE MARINIČ,POLIČNIK kata ekipa ml. kadeti
KK RUDAR 1 - NOVAK,OMIĆ kata ekipa ml. kadetinje


Shotokan Karate Klub Postojna

Tekmovalec Kategorija
BILAJBEGOVIČ HANA kata malčice
CESTNIK JAKA kata malčki
IVANOVIĆ TIJANA kata ml. kadetinje
IVANOVIĆ TIJANA kumite ml. kadetinje -45 kg
LIŠINOVIĆ ELMA kata malčice
LIŠINOVIĆ SARA kata kadetinje
LIŠINOVIĆ SARA kumite kadetinje -54 kg
MUJAGIĆ LARISA kumite ml. kadetinje -50 kg
OSMANAJ DORENTINA kata malčice
PRELC AJAN kata ml. kadeti
PRELC AJAN kumite ml. kadeti +55 kg
REBEC GAŠPER kata malčki
STOJANOVIĆ GLORIA kata malčice
SH. POSTOJNA 1 - REBEC,VADNAL,VADNAL kata ekipa malčki
SH. POSTOJNA 1 - LIŠINOVIĆ,STOJANOVIĆ,OSMANAJ kata ekipa malčice


Karate klub Seki

Tekmovalec Kategorija
ČEŠAREK SIMONA kata deklice
DRAGIĆ LANA kata malčice
DRAGIČ LEO kata dečki
DRAGIČ LEO kumite dečki -35 kg
GANZITTI NOAH kata malčki
GOLAČ AJDA kata deklice
GOLAČ AJDA kumite deklice -40 kg
GORENŠEK TILEN kata dečki
GORENŠEK VID kata malčki
KANDUT SAŠO kata mladinci
KANDUT ZOJA kata malčice
KANDUT. BRINA. kata najmlajše
POLIČNIK MATEVŽ kata ml. kadeti
POLIČNIK MATEVŽ kumite ml. kadeti -45 kg
POLIČNIK ŽIVA kata najmlajše
SLUGA JURE kata ml. kadeti
SLUGA JURE kumite ml. kadeti -40 kg
VANOVŠEK ENEJ, kata dečki


SHARKIA - ZAGAZIG

Tekmovalec Kategorija
JANJIĆ SAŠA kata ml. kadeti


Športno društvo za karate GES

Tekmovalec Kategorija
HARTL BOR kata kadeti
HARTL BOR kumite kadeti -52 kg
HARTL JAN kata kadeti
HARTL JAN kumite kadeti -52 kg


KARATE KLUB BUSHIDO

Tekmovalec Kategorija
JORDAN TIMOTEJ kumite ml. kadeti +55 kg
ŽUMER JAKOB kumite dečki -45 kg


Klub borilnih veščin Fight Club Shony

Tekmovalec Kategorija
DEBELAK DEJAN kumite kadeti -52 kg
PETAN ELA kata deklice
PETAN ELA kumite deklice -40 kg
PETKOVIĆ SAŠA kata deklice
PETKOVIĆ TJAŠA kata malčice