1. Pokalna tekma KZS

kata dečki (34)
1. mesto MOČNIK TIMI Karate Klub Petrovče
2. mesto BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
3. mesto ČEH ALEŠ Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto MUHAREMOVIĆ SEID Karate klub Velenje
5. mesto ŠEHIĆ DENIS Karate Klub Trbovlje
6. mesto HUSEINOVIć NELIS Karate Klub Tiger Velenje


kata deklice (29)
1. mesto GOLAČ AJDA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto FAJFER LANA Karate Klub Radvanje
3. mesto FRAS PIA LETRICIA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto ZAVRTANIK POLONA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
5. mesto PETAN ELA Karate Klub Brežice
6. mesto KOLANDER EVA Karate Klub Trbovlje


kata kadeti (21)
1. mesto HARTL BOR Športno društvo za karate GES
2. mesto HARTL JAN Športno društvo za karate GES
3. mesto BRITOVŠEK MARCEL Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto HUDALES TOMAŽ Društvo Za Karate Celje
5. mesto IULIANO DANIEL Karate Klub Trbovlje
6. mesto KERŠIČ AHLIN ŽAN Karate Klub Kranj


kata kadetinje (19)
1. mesto ČESKO KAJA Karate klub Velenje
2. mesto CESAR PIA Karate klub Velenje
3. mesto MUHAREMOVIĆ ŠUHRA Karate klub Velenje
3. mesto SUŠA HANA Karate Klub Žalec
5. mesto ŽOHAR SARA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
6. mesto CENTRIH ALEKSANDRA, Karate klub Velenje


kata malčice (23)
1. mesto DRAGIĆ LANA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto KANDUT ZOJA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto KONTREC ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto LAVRIČ SARA Karate Klub Brežice
5. mesto ZAGER HANA Karate klub Velenje
6. mesto ŠKRABLIN TARA Karate Klub Rogaška Slatina


kata malčki (30)
1. mesto MIHELIČ MAJ Karate Klub Cerknica
2. mesto KISELJAK LUKA Karate Klub Mon Chi
3. mesto GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
5. mesto ALIČ ADAM Karate Klub Kolektor Idrija
6. mesto STROPNIK ŽAN Karate Klub Rudar Velenje


kata malčki 4+kyu (14)
1. mesto SUBOTIč FILIP Karate Klub Postojna
2. mesto GOLEŽ PETER Društvo Za Karate Celje
3. mesto BOJC JAKOB Karate Klub Postojna
3. mesto KRALJ PATRIK Karate Klub Cerknica
5. mesto ZUPANČIČ TRUDEN MATIC Karate Klub Cerknica
6. mesto ŠINKO NEJC Karate Klub Sho-Kan Apače


kata ml. kadeti (38)
1. mesto KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2. mesto PRELC AJAN Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto MORI NIK Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto AHAčIč TARIK Karate Klub Postojna
5. mesto TAMŠE NIKLAS Karate Klub Radenci Shotokan
6. mesto POLIČNIK MATEVŽ Karate Klub Seki Sv. Jernej


kata ml. kadetinje (20)
1. mesto GANZITTI NIA Karate Klub Radvanje
2. mesto NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
3. mesto MAGAJNA MAšA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto OMIĆ SAURA Karate Klub Rudar Velenje
5. mesto REPIČ JERCA Karate Klub Kranj
6. mesto IVANOVIĆ TIJANA Shotokan Karate Klub Postojna


kata mladinci (10)
1. mesto KLOBASA DAVID Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2. mesto KANDUT SAŠO Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto TALER JAKA Shotokan Karate Klub Bohinj
3. mesto BOROVNIK DOMEN Karate klub Velenje
5. mesto GAJŠEK BLAŽ Karate Klub Shotokan Velenje
6. mesto BREZNIKAR ROK Karate Klub Trebnje


kata mladinke (11)
1. mesto LAČEVIĆ IVONA Karate Klub Tiger Velenje
2. mesto PISANEC-MEŽNAR ŠPELA Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto ČATER TINA Karate Klub Shotokan Velenje
3. mesto LUBAJNŠEK LINA Karate Klub Radvanje
5. mesto RESINOVIČ MAJNA Karate Klub Radvanje
6. mesto LEBAN ANA VITA Karate klub Velenje


kata najmlajše (12)
1. mesto BIZJAK EMA Karate Klub Mon Chi
2. mesto BELE ANA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto BELE LEA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
5. mesto ĐOGIĆ EMA Karate klub Velenje
6. mesto OSMANOVIĆ DALAL Karate Klub Seki Sv. Jernej


kumite dečki -35 kg (19)
1. mesto ARSENIć PETAR Karate Klub Postojna
2. mesto RAJTER MATIC Karate Klub Radvanje
3. mesto ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto DRAGIČ LEO Karate Klub Seki Sv. Jernej
5. mesto ŠPORN LANEJ Karate Klub Polzela
6. mesto GORJAN BOR Karate Klub Virtus Duplica


kumite dečki -40 kg (7)
1. mesto RADIĆ LUKA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto SUŠA ŽIGA Karate Klub Žalec
3. mesto KRANJC ANŽE Karate Klub Cerknica
3. mesto KASTELIC ROK Karate Klub Sho-Kan Apače
5. mesto HMELAK JAŠA Shotokan Karate Klub Oplotnica
6. mesto BASAR LOVRO Karate Klub Cerknica


kumite dečki -45 kg (6)
1. mesto BURLAK ANDRAŽ Karate Klub Radvanje
2. mesto VINTER FILIP Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto KUNŠTEK NEJC Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto ŽUMER JAKOB KARATE KLUB BUSHIDO ROGAŠKA SLATINA
5. mesto ERZNOZNIK JOŠT Karate Klub Kolektor Idrija
6. mesto SADAR TILEN Karate Klub Virtus Duplica


kumite dečki +45 kg (0)


kumite deklice -40 kg (7)
1. mesto ZAVRTANIK POLONA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto ARSENIČ SARA Karate Klub Postojna
3. mesto BREZOVNIK TISA JERNEA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto FRAS PIA LETRICIA Karate Klub Selnica Ob Dravi
5. mesto JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
6. mesto PETAN ELA Karate Klub Brežice


kumite deklice +40 kg (4)
1. mesto OGRIZEK TRINA Karate Klub Kranj
2. mesto KNEDL KAJA Karate Klub Sho-Kan Apače
3. mesto ĐAKOVIć TIANA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto DROBNJAK MARINA Karate Klub Kranj


kumite kadeti -52 kg (15)
1. mesto HARTL BOR Športno društvo za karate GES
2. mesto HARTL JAN Športno društvo za karate GES
3. mesto SALKIČ ERVIN Karate Klub Trbovlje
3. mesto PETERNEL ŽAN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
5. mesto ČERNELA SEBASTIAN Karate Klub Radenci Shotokan
6. mesto TOČAKOVIĆ NEMANJA Karate Klub Rudar Velenje


kumite kadeti -57 kg (11)
1. mesto KERŠIČ AHLIN ŽAN Karate Klub Kranj
2. mesto ZIDAR DOMEN Karate Klub Trbovlje
3. mesto HALILI ADRIAN Karate Klub Ljubljana
3. mesto OBLAK TJAž Karate Klub Kolektor Idrija
5. mesto MUHIć AJDIN Karate Klub Kolektor Idrija
6. mesto KRALJ LUKA Karate Klub Kranj


kumite kadeti -63 kg (6)
1. mesto LAZIć LEON Karate Klub Ljubljana
2. mesto FAJFAR ALETEJ Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto GRIL BLAž Karate Klub Postojna
3. mesto ŠPRAJC TINE Karate Klub Petrovče
5. mesto KRAMBERGER LOVRO Karate Klub Mon Chi
6. mesto STEFANOVSKI ANDRAž Karate Klub Postojna


kumite kadeti -70 kg (4)
1. mesto ZLATKOV TEODOR Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto PLASKAN JURIJ Karate Klub Žalec
3. mesto KRIŽANEC KRIŠTOF Karate-do Klub Ptuj
3. mesto KOKOL PINO Karate Klub Radvanje


kumite kadeti +70 kg (6)
1. mesto REBOLJ LUKA Karate Klub Kranj
2. mesto JOVANOVSKI ALEKSANDAR Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto HIBIč AJDIN Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto ŠTEHARNIK ŽAN Karate Klub Radvanje
5. mesto LIPOVŠEK ALEN Karate Klub Petrovče
6. mesto KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej


kumite kadetinje -47 kg (0)


kumite kadetinje -54 kg (15)
1. mesto POTISK LAURA Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto HABJAN NUšA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto KOTNIK ANJA Karate Klub Kranj
3. mesto KRAJNIK EMA Karate Klub Kranj
5. mesto JOVIĆ MARA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
6. mesto LEVEC GRAJFONER KATARINA Karate Klub Ljubljana


kumite kadetinje +54 kg (6)
1. mesto ŠUŠTERŠIČ KALINA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto TEPEŠ KAROLINA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto ČETINA NEŽA Karate Klub Žalec
3. mesto LUKIĆ IVANA Karate Klub Brežice
5. mesto KENDA MAŠA Karate klub Velenje
6. mesto KONDIČ ADRIANA Karate Klub Kranj


kumite ml. kadeti -40 kg (16)
1. mesto TAMŠE NIKLAS Karate Klub Radenci Shotokan
2. mesto BAŠIČ FEKONJA MAI Karate Klub Polzela
3. mesto PLEVNIK GAL Karate Klub Kranj
3. mesto JANžEKOVIč ALEN Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
5. mesto ČEBULAR DANAJ Karate Klub Tiger Velenje
6. mesto SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej


kumite ml. kadeti -45 kg (11)
1. mesto ABRAMOVIć IGOR Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto MALETIč MATIJA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto COSOVICI MAXIM Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto MEDVED MAKS Karate Klub Žalec
5. mesto ROGELŠEK ALJAž Karate Klub Tiger Velenje
6. mesto DROBNJAK MILAN Karate Klub Kranj


kumite ml. kadeti -50 kg (7)
1. mesto GORIŠEK MATEJ Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto ADAMIč TIMON Karate Klub Ljubljana
3. mesto MARKULJEVIČ UROŠ Karate Klub Trbovlje
3. mesto STOJANOVSKI VANE Karate Klub Kranj
5. mesto KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
6. mesto SVJETLANOVIĆ RAJKO Karate Klub Shotokan Ajdovščina


kumite ml. kadeti -55 kg (2)
1. mesto VALNER TIM Društvo Za Karate Celje
2. mesto OREščANIN ZORAN Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria


kumite ml. kadeti +55 kg (7)
1. mesto JORDAN TIMOTEJ KARATE KLUB BUSHIDO ROGAŠKA SLATINA
2. mesto LESNIKA ŽAN LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto MILETIČ KRISTJAN Karate Klub Shotokan Ajdovščina
3. mesto KEBER DEAN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
5. mesto KOŠIR DOMEN Karate Klub Kranj
6. mesto KONDIč MILAN Karate Klub Kranj


kumite ml. kadetinje -40 kg (1)
1. mesto NOVAK SARA Karate Klub Rudar Velenje


kumite ml. kadetinje -45 kg (12)
1. mesto ĐAKOVIć LARA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
3. mesto ŽIBRET ZALA MARIA Karate Klub Ljubljana
3. mesto MEKIč KIARA Shotokan Karate Klub Grosuplje
5. mesto IVANOVIĆ TIJANA Shotokan Karate Klub Postojna
6. mesto FURMAN MINEA Karate društvo Loče


kumite ml. kadetinje -50 kg (12)
1. mesto MOLNAR ELIZABETA Karate Klub Ljubljana
2. mesto KVAS TJAŠA Karate Klub Žalec
3. mesto REBOLJ MANCA Karate Klub Kranj
3. mesto DEBELJAK HANA Karate Klub Ljubljana
5. mesto CENTRIH PATRICIJA, Karate klub Velenje
6. mesto LAMPIČ ANA Karate Klub Ljubljana


kumite ml. kadetinje +50 kg (5)
1. mesto JURINEC EVA Karate Klub Radenci Shotokan
2. mesto ŽERJAV NUŠA Karate Klub Polzela
3. mesto NAGLIČ NIKA Karate Klub Kranj
3. mesto KOVAč VIVIEN Karate Klub Sho-Kan Apače
5. mesto BARBARIČ BRITA Karate Klub Ljubljana


kumite mladinci -55 kg (4)
1. mesto TALER JAKA Shotokan Karate Klub Bohinj
2. mesto KNEDL KLEMEN Karate Klub Sho-Kan Apače


kumite mladinci -61 kg (5)
1. mesto REPNIK KLEMEN Karate Klub Polzela
2. mesto BAJUK BENJAMIN Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto BARJAKTAROVIĆ BOJAN Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto KVAS LUKA Karate Klub Žalec
5. mesto BOROVNIK DOMEN Karate klub Velenje


kumite mladinci -68 kg (9)
1. mesto BUDIN BOšTJAN Društvo Za Borilne Veščine Piran
2. mesto ŽGANK MATEJ Karate Klub Nestor
3. mesto NOVAK ROK Karate društvo Loče
3. mesto PERC LUKA Karate Klub Trbovlje
5. mesto KORITNIK JERNEJ Karate Klub Rogaška Slatina
6. mesto ŠTULAR ROK Karate Klub Kranj


kumite mladinci -76 kg (8)
1. mesto ŠKRABLIN PATRIK Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto ZUPANČIČ TIMOTEJ Karate Klub Trbovlje
3. mesto FERLIN LUKA Karate Klub Trbovlje
3. mesto BURLAK TIMOTEJ Karate Klub Radvanje
5. mesto JAGODIC KRISTIJAN Karate Klub Shotokan Kranj
6. mesto PAVŠIČ SVIT Karate Klub Postojna


kumite mladinci +76 kg (10)
1. mesto KOLANDER TADEJ Karate Klub Trbovlje
2. mesto PODPEČAN SVIT Karate Klub Polzela
3. mesto TUBIČ IGOR Društvo Za Borilne Veščine Piran
3. mesto MUJKANOVIĆ AJDIN Karate Klub Trbovlje
5. mesto BABIČ ŽIVOJIN Karate Klub Trbovlje
6. mesto VELAGIĆ EMIR Karate Klub Branik Maribor


kumite mladinke -48 kg (0)


kumite mladinke -53 kg (4)
1. mesto KURBEGOVIĆ AJLA Karate Klub Ljubljana
2. mesto JAGARINEC ANIKA Karate Klub Polzela
3. mesto HABERL URšA Karate Klub Trbovlje
3. mesto ZUPANČIČ NINA Karate Klub Žalec


kumite mladinke -59 kg (4)
1. mesto HABERL BARBARA Karate Klub Trbovlje
2. mesto HOčEVAR IRIS Karate Klub Žalec
3. mesto KOVAČEC GRAČNER EMA Karate Klub Nestor
3. mesto LAČEVIĆ IVONA Karate Klub Tiger Velenje


kumite mladinke +59 kg (5)
1. mesto KERŠIČ AHLIN AJDA Karate Klub Kranj
2. mesto STARE MAJA Shotokan Karate Klub Bohinj
3. mesto VALENKO TINKA Karate-do Klub Ptuj
3. mesto JERIHA KATJA Karate Klub Ljubljana
6. mesto LUBAJNŠEK LINA Karate Klub Radvanje


kata ekipa dečki (7)
1. mesto KK APAčE 1 ŠINKO,KASTELIC
2. mesto KK VELENJE 1 KOČEVAR,BRŠEK PUNGARTNIK,BOROVNIK
3. mesto ŠD GORICA 1 MAKAROV,PERIC PŠENIČNIK
3. mesto KK TRBOVLJE 1 LUKAČ,ŠEHIĆ
5. mesto KK VELENJE 2 JAKOP,PIHLER,VANOVŠEK
6. mesto KK CERKNICA 1 BASAR,KRANJC


kata ekipa deklice (3)
1. mesto KK RUDAR 1 HLIŠČ,GOLAČ
2. mesto KK TRBOVLJE 1 KOLANDER,ČEŠAREK,LESAR
3. mesto AJDOVščINA 1 JERKIČ,LIČEN,ROGELJ


kata ekipa kadeti (3)
1. mesto KK TRBOVLJE 1 CESTNIK,IULIANO,KUŠTER
2. mesto KK POSTOJNA 1 RIZMANOVSKI,GRIL
3. mesto KK KRANJ 1 REBOLJ,ČULIBRK,VILFAN


kata ekipa kadetinje (3)
1. mesto KK VELENJE 1 CESAR,ČESKO,KENDA
2. mesto KK KRANJ 1 DJURIČ,KRAJNIK,KOTNIK
3. mesto AJDOVščINA 1 PLAHUTA,SVJETLANOVIĆ,ČIBEJ


kata ekipa malčice (4)
1. mesto SH. POSTOJNA 1 LIŠINOVIĆ,STOJANOVIĆ,OSMANAJ
2. mesto KK RUDAR 1 DRAGIĆ,KANDUT
3. mesto KK BREžICE 1 LAKNER,LAVRIČ,PETKOVIĆ
3. mesto KK POSTOJNA 1 PRAPROTNIK,JOŠT,AKSENTIĆ


kata ekipa malčki (4)
1. mesto ŠD GORICA 1 MODIC,MUJIĆ,STOJANOVIĆ
2. mesto KK OPLOTNICA 1 HMELAK,LAMPREHT,JELENKO
3. mesto KK OPLOTNICA 2 GANZITTI,GORENŠEK,LESKOVAR
3. mesto SH. POSTOJNA 1 REBEC,VADNAL,VADNAL


kata ekipa ml. kadeti (8)
1. mesto KK RUDAR 1 SKAZA,TAMŠE,POLIČNIK
2. mesto KK TRBOVLJE 1 MEDVED,MARKULJEVIČ,MARKULJEVIČ
3. mesto ŠD GORICA 1 ABRAMOVIĆ,KEBER
3. mesto KK RADGONA 1 CIGULA KAUČIČ,ČURMAN,STERNIŠA
5. mesto KK LJUTOMER 1 STAJNKO,STAJNKO,JANŽEKOVIČ
6. mesto KK KRANJ 2 STOJANOVSKI,KONDIČ,KOŠIR


kata ekipa ml. kadetinje (5)
1. mesto KK RUDAR 1 NOVAK,OMIĆ
2. mesto KK KRANJ 1 NADIŽAR,REPIČ
3. mesto KK APAčE 1 KOVAČ,KOVAČ,LESJAK
3. mesto AJDOVščINA 1 VIDMAR VRABEC,ROSA TROJER,KOBAL
5. mesto KK POSTOJNA 1 VELIČI,SALANOVIČ


kata ekipa mladinci (3)
1. mesto KK LOVRENC 1 BREZOČNIK,HERMAN
2. mesto KK TRBOVLJE 1 PERC,FERLIN,KOLANDER
3. mesto KK KRANJ 1 ŠTULAR,RIHTARŠIČ


kata ekipa mladinke (1)
1. mesto KK VELENJE 1 CESAR,LEBAN,STRMČNIK


kata ekipa najmlajše (1)
1. mesto KK RUDAR 1 OSMANOVIĆ,POLIČNIK,KANDUT


kata ekipa najmlajši (2)
1. mesto KK POSTOJNA 1 BOJC,RUDONJIĆ,SUBOTIČ
2. mesto KK CERKNICA 1 KRALJ,ŠPANIČ,TRONTELJ