KRANJ OPEN 2019

Karate društvo Loče

Tekmovalec Kategorija
LOČNIKAR MIHA kumite kadeti -52 kg
MLAKAR JAN kumite mladinci +76 kg
MLAKAR NEJC kumite ml. kadeti -45 kg
MLAKAR NIKA kumite ml. kadetinje -47 kg


Karate Klub Branik Maribor

Tekmovalec Kategorija
TOPOLOVEC DOMEN kumite kadeti -57 kg


Karate Klub Brežice

Tekmovalec Kategorija
CERJAK JAKA kumite kadeti -52 kg
LAKNER MAJA kata ml. kadetinje
LAZANSKI MAJA kata ml. kadetinje
PETAN ELA kata kadetinje
PETAN ELA kumite kadetinje -47 kg
PETKOVIĆ SAŠA kata ml. kadetinje
PETKOVIĆ SAŠA kumite ml. kadetinje +47 kg
PETKOVIĆ TJAŠA kumite deklice -40 kg
SEVER ANA kumite kadetinje +54 kg
KK BREžICE 1 - LAKNER,LAZANSKI,PETKOVIĆ kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let


Karate Klub Emona

Tekmovalec Kategorija
SEMOLIč IGOR kata veterani + 35 let


Karate Klub Kolektor Idrija

Tekmovalec Kategorija
CARLI SOFIJA kumite ml. kadetinje -47 kg
FILIPIČ MARK kumite dečki -35 kg
HUMAR GAJA kumite ml. kadetinje +47 kg
KRŽIŠNIK GAL kumite kadeti +70 kg
KRŽIŠNIK GAL kumite kadeti open
KRŽIŠNIK LAN kumite dečki +45 kg
LAPAJNE VORANC kumite dečki -40 kg
MLAKAR LUKA kumite dečki -40 kg
MLAKAR LUKA kumite ml. kadeti -40 kg
MLAKAR NIKA kumite malčice -30 kg
MUHIĆ DIN kumite dečki -35 kg
PAVŠIČ HANA kumite ml. kadetinje +47 kg
PERMOZER MARC kumite malčki -35 kg
ŠTUCIN AJDA kumite kadetinje +54 kg


Karate Klub Kovinar Maribor

Tekmovalec Kategorija
BAUMAN GAL kumite dečki -40 kg
BAUMAN GAL kata dečki (8-4 kyu)
ROLA LUKA kata dečki
ROLA LUKA kumite dečki +45 kg
ZARIČ VID kata ml. kadeti
ZARIČ VID kata kadeti
ZARIČ VID kumite ml. kadeti +50 kg


Karate klub Kozjansko in Obsotelje

Tekmovalec Kategorija
BELE ANA kumite deklice -40 kg
BELE LEA kumite deklice -35 kg
HERMAN BENJAMIN kumite dečki +45 kg
PRAH TILEN kata malčki
SODIN LARA kumite ml. kadetinje -40 kg
SODIN LEON kumite malčki -30 kg


Karate Klub Kranj

Tekmovalec Kategorija
CEKOV TIMOTEJ kata dečki
CEKOV TIMOTEJ kumite dečki -40 kg
CEKOV VANNA kata deklice
CEKOV VANNA kumite deklice -40 kg
ČERU JERNEJA kumite ml. kadetinje +47 kg
ČUHALEV NADJA kata kadetinje
ČUHALEV NADJA kumite kadetinje +54 kg
ČUHALEV NADJA kumite kadetinje open
ERŽEN ŽIGA kata ml. kadeti
ERŽEN ŽIGA kumite ml. kadeti -45 kg
ETEROVIč MAšA kata mladinke
ETEROVIč MAšA kata kadetinje
GAČIČ ALEKSANDER kata dečki
GAČIČ ALEKSANDER kumite dečki -40 kg
LEBEN TINKARA kata deklice
LEBEN TINKARA kumite deklice -35 kg
MALI NACE kata dečki
MALI NACE kumite dečki -40 kg
NADIŽAR LANA TISA kata mladinke
NADIŽAR LANA TISA kata kadetinje
NIŠANDŽIČ IVANA kumite ml. kadetinje +47 kg
PLEVNIK LALITA kumite ml. kadetinje +47 kg
POLAK TIA kata deklice


Karate Klub Petrovče

Tekmovalec Kategorija
BARL MAJ kumite kadeti -70 kg
BARL MAJ kumite kadeti open
MOČNIK TIMI kata kadeti
MOČNIK TIMI kata mladinci


Karate Klub Polzela

Tekmovalec Kategorija
DERČA ALEKSEJ BENJAMIN kumite dečki +45 kg
DERČA ALEKSEJ BENJAMIN kumite ml. kadeti -50 kg
KRAMBERGER LARA kumite ml. kadetinje +47 kg
KRAMBERGER ZALA kumite deklice -35 kg
MLAčNIK AžBE kumite dečki -35 kg
MLAčNIK AžBE kumite malčki -35 kg
RIOSA NOVAK KAJA kumite ml. kadetinje -40 kg
TRBOVŠEK ŽIGA kumite ml. kadeti -45 kg


Karate Klub Postojna

Tekmovalec Kategorija
BEŠIČ LANA kata malčice
BEŠIČ LANA kata malčice (8-6 kyu)
BOJC JAKOB kata dečki
BOJC JAKOB kumite dečki -35 kg
PRAPROTNIK NECA kata ml. kadetinje
RUDONJIĆ JOVAN kata dečki
RUDONJIĆ JOVAN kumite dečki -40 kg
RUDONJIĆ MARIJA kata malčice
SUBOTIč FILIP kata dečki
SUBOTIč FILIP kumite dečki -35 kg


Karate Klub Radvanje

Tekmovalec Kategorija
GLAVNIK ZARA kumite kadetinje open


Karate Klub Rogaška Slatina

Tekmovalec Kategorija
HRIBAR GAJA kata deklice
HRIBAR GAJA- kata malčice
KUNŠTEK NEJC- kumite kadeti -57 kg
MAVSAR TADEJ kata najmlajši
MAVSAR TADEJ kata najmlajši (8-6 kyu)
MAVSAR TAJDA kata malčice
MAVSAR TAJDA- kata deklice (8-4 kyu)
MIKŠA LOVRO kata malčki
ŽUMER JAKOB kumite ml. kadeti +50 kg
ŽUMER JAKOB- kumite kadeti -63 kg


Karate Klub Shotokan Kranj

Tekmovalec Kategorija
BAŠAR EMA kata ml. kadetinje
BAŠAR EMA kata kadetinje
BAŠAR EMA kumite kadetinje -47 kg
BAŠAR EMA kumite kadetinje open
BAŠAR EMA kumite ml. kadetinje -47 kg
DOBRNJAC ALEKS kumite malčki -30 kg
DOBRNJAC ALEKS kata malčki (8-6 kyu)
JERšE LAN kumite malčki -30 kg
JERšE LAN kata malčki (8-6 kyu)
KAROVA VIKTORIJA kata ml. kadetinje
KASUNIČ DORJAN kata dečki
KASUNIČ DORJAN kumite dečki -35 kg
KASUNIČ DORJAN kata dečki (8-4 kyu)
KONDIČ TARA kumite malčice -35 kg
KONDIČ TARA kata malčice (8-6 kyu)
MAčAR DEJAN kata ml. kadeti
MAčAR DEJAN kumite ml. kadeti -40 kg
MAčAR TIJAN kata dečki
MAčAR TIJAN kumite dečki -35 kg
MILEV MATEJ kata malčki
MILEV MATEJ kumite malčki -30 kg
MILEV MATEJ kata malčki (8-6 kyu)
MUZIK TAŠA kata ml. kadetinje
MUZIK TAŠA kata kadetinje
MUZIK TAŠA kumite kadetinje +54 kg
MUZIK TAŠA kumite kadetinje open
MUZIK TAŠA kumite ml. kadetinje +47 kg
TODOROVIć EVGENIJA kata deklice (8-4 kyu)
TORKAR AJDA kata najmlajše
TORKAR AJDA kumite malčice -30 kg
TORKAR AJDA kata najmlajše (8-6 kyu)
URH META kumite deklice -40 kg
URH META kata deklice (8-4 kyu)


Karate Klub Šiška

Tekmovalec Kategorija
MERC MAJA kata malčice
MERC MAJA kumite malčice -35 kg


Karate Klub Tiger Velenje

Tekmovalec Kategorija
ALETIĆ EMRA kata deklice
ALETIĆ EMRA kata deklice (8-4 kyu)
HALILKOVIć ERMIN kata malčki (8-6 kyu)
JESENIčNIK NEA kata deklice
KRIžEVAC LAMIA kata deklice (8-4 kyu)
MUJKANOVIC ANAN kata malčki (8-6 kyu)
OSMIć SUMEJJA kata deklice (8-4 kyu)
SARAJLIć ADELISA kata malčice
SARAJLIć ADELISA kata malčice (8-6 kyu)
SARAJLIć ELDIN kata dečki (8-4 kyu)
ZAHIROVIć INAYA kata deklice (8-4 kyu)


Karate klub Velenje

Tekmovalec Kategorija
JELEN GAL kata malčki
JELEN GAL kata malčki (8-6 kyu)
OČKO GAL kata dečki
OČKO GAL kumite dečki +45 kg
PAŠIČ ADAM kata malčki
PAŠIČ ADAM kata malčki (8-6 kyu)
PAŠIĆ ISAK kata ml. kadeti
PAŠIĆ ISAK kata ml. kadeti (8-3 kyu)
ŠTEFANIČ VAL kata najmlajši
ŠTEFANIČ VAL kata najmlajši (8-6 kyu)


Karate Klub Virtus Duplica

Tekmovalec Kategorija
JEGLIČ DRAGO kata veterani + 35 let


Karate Klub Žalec

Tekmovalec Kategorija
JOKSIMOVIĆ STEFAN kumite člani +84 kg
JOKSIMOVIĆ STEFAN kumite člani open


Shotokan Karate Klub Bohinj

Tekmovalec Kategorija
BREMEC ALJAŽ kumite dečki -35 kg
KLEMENČIČ TAJ kata ml. kadeti
KLEMENČIČ TAJ kumite ml. kadeti +50 kg


Shotokan Karate Klub Grosuplje

Tekmovalec Kategorija
BREZOVNIK ZARJA JULIJA kumite deklice -35 kg
ČEH ALEŠ kata ml. kadeti
ČEH ALEŠ kata kadeti
GORIŠEK MATEJ kumite mladinci -68 kg
GORIŠEK MATEJ kumite mladinci open
SAVANOVIć LANA kumite kadetinje +54 kg
ZALAR JAKOB kumite kadeti -63 kg


Shotokan Karate Klub Oplotnica

Tekmovalec Kategorija
IVANČIČ KIARA kumite malčice -30 kg
IVANČIČ KIARA kumite malčice -35 kg
JEVŠENAK ALINA kumite malčice -30 kg
JEVŠENAK ALINA kumite malčice -35 kg
VALENČAK MIHAEL kumite kadeti -57 kg
VALENČAK MIHAEL kumite mladinci -61 kg
VALENČAK NELI kumite deklice -35 kg


Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona

Tekmovalec Kategorija
ČUčEK MIšEL kata mladinci
KLEMENčIč KRISTJAN kata člani +18
KLEMENčIč KRISTJAN kata mladinci
KLOBASA BLAŽ kata člani +18
KLOBASA BLAŽ kata mladinci
KK RADGONA 1 - KLEMENČIČ,KLOBASA kata ekipa kadeti-mladinci


Športno Društvo Dinamik Celje

Tekmovalec Kategorija
POŽARNIK KNEZ GAL kumite kadeti -63 kg
POŽARNIK KNEZ VID kumite kadeti -57 kg
POŽARNIK KNEZ VID kumite kadeti open


Športno Društvo Gorica Nova Gorica

Tekmovalec Kategorija
GOSTIć STEFAN kumite dečki -35 kg
KOLšEK KLEMEN kumite ml. kadeti +50 kg
PETERNEL ŽAN kumite mladinci -68 kg
RADIĆ LUKA kumite kadeti -70 kg


Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer

Tekmovalec Kategorija
ŽIBRAT GAJA kata mladinke
ŽIBRAT GAJA kata kadetinje


Karate Klub Mawashi Postojna

Tekmovalec Kategorija
ABRAM ZOJA MARTINA kumite deklice +40 kg
BIZJAK LEDERER LEJA kumite ml. kadetinje -47 kg
ĐAKOVIć LARA kumite mladinke -48 kg
ĐAKOVIć TIANA kumite kadetinje +54 kg
JOšT ZALA kumite ml. kadetinje +47 kg
KOBAL - PAHOR LEA kata kadetinje
KONTREC ALJA kata ml. kadetinje
LIKAR ALJA kumite kadetinje +54 kg
MAGAJNA MAšA kumite kadetinje -47 kg
MAGAJNA MAšA kumite kadetinje open
SMRDEL LIVIJA kata malčice


Shotokan Karate Klub Postojna

Tekmovalec Kategorija
ČESEN BORIS kata najmlajši
ČESEN VESNA kata deklice
ČESNIK DENIS kata ml. kadeti
DAUTOVIć INES kata deklice
KALENDER EDVIN kumite dečki -40 kg
KALENDER EDVIN kata dečki (8-4 kyu)
KOšTIć ANES kata malčki
LIŠINOVIĆ ELMA kata ml. kadetinje
LIŠINOVIĆ ELMA kumite ml. kadetinje -47 kg
LIŠINOVIĆ HADIS kata veterani + 35 let
LIŠINOVIĆ LEJLA kata deklice
LIŠINOVIĆ LEJLA kumite deklice -35 kg
OSMANAJ DORENTINA kata ml. kadetinje
REBEC GAŠPER kata dečki
SAVKOVIć IVANA kata malčice
SAVKOVIć IVANA kumite malčice -30 kg
SIVčEVIć SADžIDA kata kadetinje
STOJANOVIĆ GLORIA kata ml. kadetinje


Klub borilnih veščin Sevnica

Tekmovalec Kategorija
BOŽIČ AMADEJ kata kadeti
BOŽIČ AMADEJ kumite kadeti +70 kg
BOŽIČ TADEJ kumite ml. kadeti -50 kg
BOŽIČ TADEJ kumite ml. kadeti -45 kg
KERMC ANžE kumite dečki -35 kg
KERMC ANžE kata dečki (8-4 kyu)
PASKVALE MATIC kata ml. kadeti (8-3 kyu)
ŠTIGL GAŠPER kumite ml. kadeti -50 kg
ŠTIGL GAŠPER kata ml. kadeti (8-3 kyu)
ŠTIGL KLARA kumite deklice +40 kg
ŠTIGL KLARA kata deklice (8-4 kyu)


Karate klub Pesnica

Tekmovalec Kategorija
HORVAT ALBIN kata veterani + 35 let


KARATE KLUB RIJEKA

Tekmovalec Kategorija
KRESIĆ TEA kumite ml. kadetinje -47 kg
RAC VERONIKA kumite ml. kadetinje +47 kg


KARATE KLUB REGENERACIJA

Tekmovalec Kategorija
BEGANOVIĆ TARIS kata malčki
BEGANOVIĆ TARIS kata dečki
BEGANOVIĆ TARIS kumite malčki +35 kg
DIZDAREVIĆ EDA kata malčice
DIZDAREVIĆ EDA kata deklice
DIZDAREVIĆ EDA kumite malčice -30 kg


Karate Klub Seki Sv. Jernej

Tekmovalec Kategorija
CENTRIH ALEKSANDRA, kata mladinke
GOLAČ AJDA kumite kadetinje +54 kg
GOLAČ AJDA kumite kadetinje open
GORENŠEK TILEN kata ml. kadeti
GORENŠEK TILEN kata ml. kadeti (8-3 kyu)
GORENŠEK VID kata dečki
GORENŠEK VID kumite dečki +45 kg
HLASTEC KIAN kata ml. kadeti
HLASTEC KIAN kata dečki
JEROT MIHA kata malčki (8-6 kyu)
JEROT NEŽA kata malčice
KLOBASA ALEKS kumite mladinci +76 kg
KLOBASA ALEKS kumite mladinci open
MILJATOVIČ ALEKSA, kata malčki
MILJATOVIĆ ANDJELA, kata najmlajše
NOVAK SARA, kata kadetinje
SLUGA JURE kata kadeti
SLUGA JURE kata mladinci
STERNIŠA NEJC kata člani +18
STERNIŠA NEJC kata mladinci
TOMAŽIČ EVA kata ml. kadetinje
KK SEKI 1 - GORENŠEK,GORENŠEK,HLASTEC kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let
KK SEKI 1 - STERNIŠA,SLUGA kata ekipa kadeti-mladinci


KARATE CLUB 2003 - Subotic

Tekmovalec Kategorija
INNOCENZI FRANCESCO kumite kadeti +70 kg
INNOCENZI FRANCESCO kumite kadeti open
SIMEONE MARTINA kumite kadetinje -47 kg
SIMEONE MARTINA kumite kadetinje +54 kg
TREVISAN LISA kumite kadetinje +54 kg
VARONE MARTINA kumite ml. kadetinje +47 kg


karate klub Šenčur

Tekmovalec Kategorija
ČIMŽAR ALEKS kata kadeti
ČIMŽAR ALEKS kata mladinci
ČIMŽAR ALEKS kumite kadeti -70 kg
ČIMŽAR ALEKS kumite kadeti open
DEBELJAK GAšPER kumite malčki +35 kg
DEBELJAK GAšPER kata malčki (8-6 kyu)
GRILC TIMON kumite malčki -30 kg
GRILC TIMON kata malčki (8-6 kyu)
MUŠIĆ ALINA kata deklice
MUŠIĆ ALINA kumite deklice -40 kg
MUŠIĆ ALINA kata deklice (8-4 kyu)
SADIKOVIć MUHAMMED kata dečki
SADIKOVIć MUHAMMED kumite dečki -35 kg
SADIKOVIć MUHAMMED kata dečki (8-4 kyu)
KK ŠENčUR 1 - KOŽUH,MUSIC,PODBORŠEK kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let


Karate klub Grobničan

Tekmovalec Kategorija
KARADžA ANA kumite kadetinje -47 kg
KARADžA ANA kumite ml. kadetinje -40 kg
MUDNIć LOVRO kumite mladinci -76 kg
MUDNIć LOVRO kumite mladinci open
SPLAIT ADRIAN kumite najmlaj -30 kg
SPLAIT SINIšA kumite dečki -40 kg
SPLAIT SINIšA kumite malčki +35 kg


partizan

Tekmovalec Kategorija
DJURKOVIć STEFAN kumite kadeti open
IVKOVIĆ JELENA kumite mladinke -59 kg
IVKOVIĆ JELENA kumite mladinke +59 kg
IVKOVIĆ JELENA kumite članice open
MARIć ANDRIJA kumite člani open


KK KRAJINA SHOTOKAN CAZIN-Cazin

Tekmovalec Kategorija
JUšIć EMAN kata najmlajši
JUšIć EMAN kata najmlajši (8-6 kyu)


Karate savez uže Srbije

Tekmovalec Kategorija
BOTA DIJANA kumite kadetinje +54 kg
BOTA DIJANA kumite kadetinje open
ČOKANOVIć KATARINA kumite članice open
JOVOVIĆ DUNJA kumite deklice -40 kg
KALAJIDžIć SARA kumite kadetinje -47 kg
KALAJIDžIć SARA kumite kadetinje open
MASLAK NIKOLA kumite mladinci +76 kg
MASLAK NIKOLA kumite mladinci open
NIJEMČEVIĆ ANA kumite ml. kadetinje +47 kg
TOPUZOVIć ALEKSANDAR kumite mladinci -61 kg
KKBORAC 1 - APOSTOLOVSKI,ARSOVIĆ kata ekipa kadeti-mladinci
KKBORAC 1 - ARANĐELOVIĆ,BEROVIĆ kata ekipa kadetinje-mladinke


KARATE KLUB NAKLO

Tekmovalec Kategorija
KOZJEK ANJA kata članice +18
LOGONDER MAJ kata kadeti
LOGONDER MAJ kumite kadeti -57 kg
LOGONDER MAJ kumite kadeti open
VASILIć DAJANA kata ml. kadetinje
VASILIć DAJANA kumite ml. kadetinje -47 kg
VASILIć DAJANA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)


Karate klub Radeče

Tekmovalec Kategorija
KRAMAR ALJOšA kata veterani + 35 let
KRAMAR LILI kata malčice (8-6 kyu)
KRAMAR VILI kata najmlajši (8-6 kyu)


Karate klub Trnje

Tekmovalec Kategorija
JAVOROVIć JURA kumite dečki -35 kg
LONčAR LUCIJA kata malčice
LONčAR LUCIJA kata deklice
MUCIć DOMINIK kumite dečki -35 kg
MUCIć DOMINIK kumite malčki -35 kg
MUCIć MIHAEL kumite dečki +45 kg
PUZIć LEON kumite dečki +45 kg
ŽURA ANTE kata malčki (8-6 kyu)


Karate Klub Sindjelic

Tekmovalec Kategorija
DOBRIć ANA MARIJA kata kadetinje
DUGALIć ANASTASIA kata malčice (8-6 kyu)
DUGALIć PETAR kata dečki (8-4 kyu)
ĐUMIć MILKA kata mladinke
ĐUMIć MILKA kata članice +18
MILANOVIć ANASTASIJA kata deklice (8-4 kyu)
MILANOVIć IVANA kata malčice (8-6 kyu)
MILOSAVAC ANđELA kata kadetinje
MILUšA MARIJA kata malčice (8-6 kyu)
PEJAKOVIć MILICA kata najmlajše (8-6 kyu)
PETROVIć ANJA kata malčice (8-6 kyu)
PETROVIć UROš kata najmlajši (8-6 kyu)
ŠTRBAC PETAR kata malčki
TUBIć ALEKSA kata malčki (8-6 kyu)


KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA

Tekmovalec Kategorija
AVDIBAŠIĆ DŽENAN kata dečki
JORDAN TIMOTEJ kumite kadeti +70 kg
JORDAN TIMOTEJ kumite kadeti open
ŠTERN TILEN kata malčki (8-6 kyu)
TRAMŠEK ALEKS kata malčki (8-6 kyu)
TRAMŠEK ALJA kata malčice (8-6 kyu)


KARATE-DO LEIBNITZ

Tekmovalec Kategorija
PESIC NINA kata malčice
PESIC NINA kata malčice (8-6 kyu)


Karate klub Lev

Tekmovalec Kategorija
MERC JANEZ kata malčki
MERC JANEZ kata dečki
MERC JANEZ kumite dečki -35 kg
MERC JANEZ kumite malčki -35 kg
OBLAK DAVID KERIM kata najmlajši
OBLAK DAVID KERIM kumite najmlaj -30 kg
SMREKAR MATIC kumite člani open


asd Accademia del Karate

Tekmovalec Kategorija
BEVERLY MATTHEW SCOTT kata člani +18


ASD CENTRO STUDY ARKE

Tekmovalec Kategorija
ANNA ORSETTI kata ml. kadetinje
ANNA ORSETTI kata deklice
BAGAROLO THOMAS kata dečki
BAGAROLO THOMAS kata dečki (8-4 kyu)
EMANUELE CARRARO kata ml. kadeti
EMANUELE CARRARO kata kadeti
EMMA ORSETTI kata mladinke
EMMA ORSETTI kata kadetinje
GIULIO MENEGHETTI kata kadeti
GIULIO MENEGHETTI kata mladinci
GRETA POLONIO kata deklice
GRETA POLONIO kata deklice (8-4 kyu)
LAURA MENEGHETTI kata članice +18
LISIERO GIACOMO PATRIZIO kata dečki
LISIERO GIACOMO PATRIZIO kata dečki (8-4 kyu)
VASILE OANTA kata člani +18
VASILE OANTA kata mladinci