KRANJ OPEN 2019

Karate Klub Polzela

Tekmovalec Kategorija
AVŽNER ZOJA kumite kadetinje -54 kg


Karate Klub Shotokan Kranj

Tekmovalec Kategorija
BAŠAR EMA kata ml. kadetinje
BAŠAR EMA kata kadetinje
BAŠAR EMA kumite kadetinje -47 kg
BAŠAR EMA kumite kadetinje open
BAŠAR EMA kumite ml. kadetinje -47 kg
ČIMžAR ALEKS kata kadeti
ČIMžAR ALEKS kumite kadeti -70 kg
DOBRNJAC ALEKS kumite malčki -30 kg
DOBRNJAC ALEKS kata malčki (8-6 kyu)
JERšE LAN kumite malčki -30 kg
JERšE LAN kata malčki (8-6 kyu)
KAROV ZORAN kata mladinci
KAROV ZORAN kumite mladinci -68 kg
KAROV ZORAN kumite mladinci open
KASUNIČ DORJAN kata dečki
KASUNIČ DORJAN kumite dečki -35 kg
KASUNIČ DORJAN kata dečki (8-4 kyu)
KONDIČ TARA kumite malčice -35 kg
KONDIČ TARA kata malčice (8-6 kyu)
MAčAR DEJAN kata ml. kadeti
MAčAR DEJAN kumite ml. kadeti -40 kg
MAčAR TIJAN kata dečki
MAčAR TIJAN kumite dečki -35 kg
MILEV MATEJ kumite malčki -30 kg
MILEV MATEJ kata malčki (8-6 kyu)
MUZIK TAŠA kata ml. kadetinje
MUZIK TAŠA kata kadetinje
MUZIK TAŠA kumite kadetinje +54 kg
MUZIK TAŠA kumite kadetinje open
MUZIK TAŠA kumite ml. kadetinje +47 kg
POZVEK ELA kumite deklice -40 kg
POZVEK ELA kata deklice (8-4 kyu)
RADINOVIĆ LORENA kumite malčice -35 kg
RADINOVIĆ LORENA kata malčice (8-6 kyu)
SARAJLIć MARKO kumite dečki -35 kg
SARAJLIć MARKO kata dečki (8-4 kyu)
SARAJLIć MATEJ kata kadeti
SARAJLIć MATEJ kumite kadeti -52 kg
ŠTIBELJ SARA kumite deklice -40 kg
ŠTIBELJ SARA kata deklice (8-4 kyu)
TODOROVIć EVGENIJA kata deklice (8-4 kyu)
TORKAR AJDA kata najmlajše (8-6 kyu)
TORKAR AJDA kumite najmlajše -30 kg
TRAVKA IVAN kumite dečki -35 kg
TRAVKA IVAN kata dečki (8-4 kyu)
URH META kumite deklice -40 kg
URH META kata deklice (8-4 kyu)
VASILIĆ DAJANA kumite ml. kadetinje -40 kg
VASILIĆ DAJANA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)


Karate klub Velenje

Tekmovalec Kategorija
CESAR PIA kata mladinke
CESAR PIA kata članice +18


Karate Pinzgau

Tekmovalec Kategorija
HöRL THOMAS kumite ml. kadeti -40 kg
JANDL SIMON kumite dečki -40 kg
KAMETINGER SARAH kumite malčice -35 kg
KAMETINGER SOPHIE kumite kadetinje +54 kg


Karate Klub Seki Sv. Jernej

Tekmovalec Kategorija
NOVAK SARA, kata kadetinje
STERNIŠA NEJC kata člani +18
STERNIŠA NEJC kata mladinci
TOMAŽIČ EVA kata ml. kadetinje


karate klub Šenčur

Tekmovalec Kategorija
ČIMŽAR ALEKS kata kadeti
ČIMŽAR ALEKS kata mladinci
ČIMŽAR ALEKS kumite kadeti -63 kg
ČIMŽAR ALEKS kumite kadeti -70 kg
ČIMŽAR ALEKS kumite kadeti open
GRILC TIMON kata malčki
GRILC TIMON kumite malčki -30 kg
GRILC TIMON kata malčki (8-6 kyu)
KOžUH IZABELA kata deklice
KOžUH IZABELA kumite deklice -40 kg
KOžUH IZABELA kata deklice (8-4 kyu)
MUŠIĆ ALINA kata deklice
MUŠIĆ ALINA kumite deklice -40 kg
MUŠIĆ ALINA kata deklice (8-4 kyu)
PODBORšEK ZOJA kata deklice
PODBORšEK ZOJA kumite deklice -35 kg
PODBORšEK ZOJA kata deklice (8-4 kyu)
SADIKOVIć MUHAMMED kata dečki
SADIKOVIć MUHAMMED kumite dečki -35 kg
SADIKOVIć MUHAMMED kata dečki (8-4 kyu)
KK ŠENčUR 1 - KOŽUH,MUSIC,PODBORŠEK kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let


SV Gendorf Burgkirchen

Tekmovalec Kategorija
GEBAUER LEONIE kumite ml. kadetinje -40 kg
GEBAUER LEONIE kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
GEBAUER LISA kumite deklice -35 kg
GEBAUER LISA kata deklice (8-4 kyu)
KOMLJENOVIć GABRIJEL kata dečki
KOMLJENOVIć GABRIJEL kumite dečki -40 kg
PAVLINOVIć MARIA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
SVGB 1 - GEBAUER,PAVLINOVIĆ,GEBAUER kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let


EGIPT WUKF

Tekmovalec Kategorija
ELSHAWISH HAZEM kumite mladinci -61 kg
GABALLA EZZELDEEN kumite člani - 84 kg
SHABANA EHAB kumite mladinci -68 kg