KRANJ OPEN 2019

kata člani +18 (5)
1. mesto STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto BEVERLY MATTHEW SCOTT asd Accademia del Karate


kata članice +18 (3)
1. mesto LAURA MENEGHETTI ASD CENTRO STUDY ARKE
2. mesto ĐUMIć MILKA Karate Klub Sindjelic


kata dečki (19)
1. mesto HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto BEGANOVIĆ TARIS KARATE KLUB REGENERACIJA
3. mesto SUBOTIč FILIP Karate Klub Postojna
3. mesto OČKO GAL Karate klub Velenje


kata dečki (8-4 kyu) (9)
1. mesto BAGAROLO THOMAS ASD CENTRO STUDY ARKE
2. mesto SARAJLIć ELDIN Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto BAUMAN GAL Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto LISIERO GIACOMO PATRIZIO ASD CENTRO STUDY ARKE


kata deklice (14)
1. mesto ANNA ORSETTI ASD CENTRO STUDY ARKE
2. mesto LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
3. mesto POLAK TIA Karate Klub Kranj
3. mesto ČESEN VESNA Shotokan Karate Klub Postojna


kata deklice (8-4 kyu) (11)
1. mesto OSMIć SUMEJJA Karate Klub Tiger Velenje
2. mesto MAVSAR TAJDA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto GRETA POLONIO ASD CENTRO STUDY ARKE
3. mesto ŠTIGL KLARA Klub borilnih veščin Sevnica


kata kadeti (9)
1. mesto MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto ČEH ALEŠ Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej


kata kadetinje (13)
1. mesto EMMA ORSETTI ASD CENTRO STUDY ARKE
2. mesto NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
3. mesto ČUHALEV NADJA Karate Klub Kranj
3. mesto PETAN ELA Karate Klub Brežice


kata malčice (12)
1. mesto HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto RUDONJIĆ MARIJA Karate Klub Postojna
3. mesto BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
3. mesto SARAJLIć ADELISA Karate Klub Tiger Velenje


kata malčice (8-6 kyu) (10)
1. mesto BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
2. mesto SARAJLIć ADELISA Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto MILANOVIć IVANA Karate Klub Sindjelic
3. mesto MILUšA MARIJA Karate Klub Sindjelic


kata malčki (10)
1. mesto BEGANOVIĆ TARIS KARATE KLUB REGENERACIJA
2. mesto PRAH TILEN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto MILJATOVIČ ALEKSA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto MIKŠA LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina


kata malčki (8- 6 kyu) (14)
1. mesto PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
2. mesto ŽURA ANTE Karate klub Trnje
3. mesto MUJKANOVIC ANAN Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto HALILKOVIć ERMIN Karate Klub Tiger Velenje


kata ml. kadeti (10)
1. mesto ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto ČESNIK DENIS Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto ERŽEN ŽIGA Karate Klub Kranj


kata ml. kadeti (8-3 kyu) (4)
1. mesto PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje
2. mesto GORENŠEK TILEN Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto ŠTIGL GAŠPER Klub borilnih veščin Sevnica
3. mesto PASKVALE MATIC Klub borilnih veščin Sevnica


kata ml. kadetinje (14)
1. mesto ANNA ORSETTI ASD CENTRO STUDY ARKE
2. mesto OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto KONTREC ALJA Karate Klub Mawashi Postojna


kata ml. kadetinje (8-3 kyu) (1)
1. mesto VASILIć DAJANA KARATE KLUB NAKLO


kata mladinci (9)
1. mesto STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto VASILE OANTA ASD CENTRO STUDY ARKE
3. mesto MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor


kata mladinke (6)
1. mesto NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
2. mesto EMMA ORSETTI ASD CENTRO STUDY ARKE
3. mesto CENTRIH ALEKSANDRA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto ETEROVIč MAšA Karate Klub Kranj


kata najmlajše (2)
1. mesto MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto TORKAR AJDA Karate Klub Shotokan Kranj


kata najmlajše (8-6 kyu) (2)
1. mesto PEJAKOVIć MILICA Karate Klub Sindjelic
2. mesto TORKAR AJDA Karate Klub Shotokan Kranj


kata najmlajši (5)
1. mesto ČESEN BORIS Shotokan Karate Klub Postojna
2. mesto OBLAK DAVID KERIM Karate klub Lev
3. mesto ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
3. mesto MAVSAR TADEJ Karate Klub Rogaška Slatina


kata najmlajši (8-6 kyu) (5)
1. mesto PETROVIć UROš Karate Klub Sindjelic
2. mesto ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
3. mesto JUšIć EMAN KK KRAJINA SHOTOKAN CAZIN-Cazin
3. mesto MAVSAR TADEJ Karate Klub Rogaška Slatina


kata veterani + 35 let (5)
1. mesto HORVAT ALBIN Karate klub Pesnica
2. mesto SEMOLIč IGOR Karate Klub Emona
3. mesto LIŠINOVIĆ HADIS Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto KRAMAR ALJOšA Karate klub Radeče


kata veteranke + 35 let (0)


kumite člani - 84 kg (0)


kumite člani -60 kg (0)


kumite člani -67 kg (0)


kumite člani -75 kg (0)


kumite člani +84 kg (1)


kumite člani open (3)
1. mesto JOKSIMOVIĆ STEFAN Karate Klub Žalec
2. mesto SMREKAR MATIC Karate klub Lev
3. mesto MARIć ANDRIJA partizan


kumite članice - 50 kg (0)


kumite članice - 55 kg (0)


kumite članice -61 kg (0)


kumite članice -68 kg (0)


kumite članice + 68 kg (0)


kumite članice open (2)
1. mesto ČOKANOVIć KATARINA Karate savez uže Srbije
2. mesto IVKOVIĆ JELENA partizan


kumite dečki -35 kg (14)
1. mesto GOSTIć STEFAN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto MUHIĆ DIN Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto FILIPIČ MARK Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto MERC JANEZ Karate klub Lev


kumite dečki -40 kg (9)
1. mesto MLAKAR LUKA Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto MALI NACE Karate Klub Kranj
3. mesto BAUMAN GAL Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto SPLAIT SINIšA Karate klub Grobničan


kumite dečki -45 kg (0)


kumite dečki +45 kg (8)
1. mesto KRŽIŠNIK LAN Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto DERČA ALEKSEJ BENJAMIN Karate Klub Polzela
3. mesto OČKO GAL Karate klub Velenje
3. mesto HERMAN BENJAMIN Karate klub Kozjansko in Obsotelje


kumite deklice -35 kg (6)
1. mesto LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
2. mesto VALENČAK NELI Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto KRAMBERGER ZALA Karate Klub Polzela
3. mesto BELE LEA Karate klub Kozjansko in Obsotelje


kumite deklice -40 kg (6)
1. mesto JOVOVIĆ DUNJA Karate savez uže Srbije
2. mesto BELE ANA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto PETKOVIĆ TJAŠA Karate Klub Brežice
3. mesto CEKOV VANNA Karate Klub Kranj


kumite deklice +40 kg (2)
1. mesto ABRAM ZOJA MARTINA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto ŠTIGL KLARA Klub borilnih veščin Sevnica


kumite kadeti -52 kg (2)
1. mesto LOČNIKAR MIHA Karate društvo Loče
2. mesto CERJAK JAKA Karate Klub Brežice


kumite kadeti -57 kg (5)
1. mesto TOPOLOVEC DOMEN Karate Klub Branik Maribor
2. mesto VALENČAK MIHAEL Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto LOGONDER MAJ KARATE KLUB NAKLO
3. mesto KUNŠTEK NEJC Karate Klub Rogaška Slatina


kumite kadeti -63 kg (3)
1. mesto ZALAR JAKOB Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto POŽARNIK KNEZ GAL Športno Društvo Dinamik Celje
3. mesto ŽUMER JAKOB Karate Klub Rogaška Slatina


kumite kadeti -70 kg (3)
1. mesto RADIĆ LUKA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto ČIMŽAR ALEKS karate klub Šenčur
3. mesto BARL MAJ Karate Klub Petrovče


kumite kadeti +70 kg (4)
1. mesto KRŽIŠNIK GAL Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto INNOCENZI FRANCESCO KARATE CLUB 2003 - Subotic
3. mesto BOŽIČ AMADEJ Klub borilnih veščin Sevnica
3. mesto JORDAN TIMOTEJ KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA


kumite kadeti open (8)
1. mesto JORDAN TIMOTEJ KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
2. mesto DJURKOVIć STEFAN partizan
3. mesto BARL MAJ Karate Klub Petrovče
3. mesto INNOCENZI FRANCESCO KARATE CLUB 2003 - Subotic


kumite kadetinje -47 kg (6)
1. mesto BAŠAR EMA Karate Klub Shotokan Kranj
2. mesto KALAJIDžIć SARA Karate savez uže Srbije
3. mesto PETAN ELA Karate Klub Brežice
3. mesto SIMEONE MARTINA KARATE CLUB 2003 - Subotic


kumite kadetinje -54 kg (0)


kumite kadetinje +54 kg (11)
1. mesto BOTA DIJANA Karate savez uže Srbije
2. mesto GOLAČ AJDA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto MUZIK TAŠA Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto ČUHALEV NADJA Karate Klub Kranj


kumite kadetinje open (8)
1. mesto KALAJIDžIć SARA Karate savez uže Srbije
2. mesto MAGAJNA MAšA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto BOTA DIJANA Karate savez uže Srbije
3. mesto BAŠAR EMA Karate Klub Shotokan Kranj


kumite malčice -30 kg (6)
1. mesto JEVŠENAK ALINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto IVANČIČ KIARA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto DIZDAREVIĆ EDA KARATE KLUB REGENERACIJA
3. mesto MLAKAR NIKA Karate Klub Kolektor Idrija


kumite malčice -35 kg (4)
1. mesto IVANČIČ KIARA Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto JEVŠENAK ALINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto KONDIČ TARA Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto MERC MAJA Karate Klub Šiška


kumite malčice +35 kg (0)


kumite malčki -30 kg (5)
1. mesto SODIN LEON Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto JERšE LAN Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto GRILC TIMON karate klub Šenčur


kumite malčki -35 kg (4)
1. mesto MUCIć DOMINIK Karate klub Trnje
2. mesto MERC JANEZ Karate klub Lev
3. mesto PERMOZER MARC Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto MLAčNIK AžBE Karate Klub Polzela


kumite malčki +35 kg (3)
1. mesto BEGANOVIĆ TARIS KARATE KLUB REGENERACIJA
2. mesto SPLAIT SINIšA Karate klub Grobničan
3. mesto DEBELJAK GAšPER karate klub Šenčur


kumite ml. kadeti -40 kg (2)
1. mesto MLAKAR LUKA Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto MAčAR DEJAN Karate Klub Shotokan Kranj


kumite ml. kadeti -45 kg (4)
1. mesto TRBOVŠEK ŽIGA Karate Klub Polzela
2. mesto BOŽIČ TADEJ Klub borilnih veščin Sevnica
3. mesto MLAKAR NEJC Karate društvo Loče
3. mesto ERŽEN ŽIGA Karate Klub Kranj


kumite ml. kadeti -50 kg (3)
1. mesto DERČA ALEKSEJ BENJAMIN Karate Klub Polzela
2. mesto ŠTIGL GAŠPER Klub borilnih veščin Sevnica


kumite ml. kadeti +50 kg (4)
1. mesto ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto KOLšEK KLEMEN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto KLEMENČIČ TAJ Shotokan Karate Klub Bohinj
3. mesto ŽUMER JAKOB Karate Klub Rogaška Slatina


kumite ml. kadetinje -40 kg (3)
1. mesto KARADžA ANA Karate klub Grobničan
2. mesto RIOSA NOVAK KAJA Karate Klub Polzela
3. mesto SODIN LARA Karate klub Kozjansko in Obsotelje


kumite ml. kadetinje -47 kg (7)
1. mesto BAŠAR EMA Karate Klub Shotokan Kranj
2. mesto MLAKAR NIKA Karate društvo Loče
3. mesto LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto BIZJAK LEDERER LEJA Karate Klub Mawashi Postojna


kumite ml. kadetinje +47 kg (12)
1. mesto NIJEMČEVIĆ ANA Karate savez uže Srbije
2. mesto VARONE MARTINA KARATE CLUB 2003 - Subotic
3. mesto MUZIK TAŠA Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto HUMAR GAJA Karate Klub Kolektor Idrija


kumite mladinci -55 kg (0)


kumite mladinci -61 kg (2)
1. mesto TOPUZOVIć ALEKSANDAR Karate savez uže Srbije
2. mesto VALENČAK MIHAEL Shotokan Karate Klub Oplotnica


kumite mladinci -68 kg (2)
1. mesto GORIŠEK MATEJ Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto PETERNEL ŽAN Športno Društvo Gorica Nova Gorica


kumite mladinci -76 kg (1)


kumite mladinci +76 kg (3)
1. mesto KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto MASLAK NIKOLA Karate savez uže Srbije
3. mesto MLAKAR JAN Karate društvo Loče


kumite mladinci open (4)
1. mesto MASLAK NIKOLA Karate savez uže Srbije
2. mesto GORIŠEK MATEJ Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej


kumite mladinke -48 kg (1)


kumite mladinke -53 kg (0)


kumite mladinke -59 kg (1)


kumite mladinke +59 kg (1)


kumite mladinke open (0)


kumite najmlajši -30 kg (2)
1. mesto OBLAK DAVID KERIM Karate klub Lev
2. mesto SPLAIT ADRIAN Karate klub Grobničan


kumite najmlajše -30 kg (0)


kumite najmlajše +30 kg (0)


kumite najmlajši +30 kg (0)


kata ekipa člani (0)


kata ekipa članice (0)


kata ekipa kadeti-mladinci (3)
1. mesto KK RADGONA 1 KLEMENČIČ,KLOBASA
2. mesto KK SEKI 1 STERNIŠA,SLUGA


kata ekipa kadetinje-mladinke (1)


kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let (2)
1. mesto KK BREžICE 1 LAKNER,LAZANSKI,PETKOVIĆ
2. mesto KK ŠENčUR 1 KOŽUH,MUSIC,PODBORŠEK


kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let (1)
1. mesto KK SEKI 1 GORENŠEK,GORENŠEK,HLASTEC