2. Pokalna tekma KZS

Društvo Za Karate Celje

Tekmovalec Kategorija
BLATNIK TAŠ kumite malčki -35 kg
GOLEŽ PETER kumite dečki -35 kg
GRZINČIČ VID kata najmlajši
HUDALES TOMAŽ kumite mladinci -68 kg
KRAČUN RENE kumite ml. kadeti -40 kg
KUNST NEJC kata najmlajši
LIPOVŠEK AMADEJ kumite ml. kadeti -45 kg
LORBER MAJ kumite ml. kadeti -45 kg
MEDIĆ ADELA kumite malčice +35 kg
MEHIć FATIMA kata ml. kadetinje
OŠTIR RAVNJAK TIAN kumite malčki -30 kg
RAKOVNIK SVEN kumite kadeti -57 kg
SKALICKY GAL kata kadeti
ŠMARČAN SIMON kumite mladinci -55 kg
SORČAN SVEN kata malčki
STENDLER KLANJŠEK ŽAN kata najmlajši
STENDLER KLANJŠEK ŽIVA kata malčice
ŠUČUR TIBOR kata malčki
TEPEŽ MATIJA kata malčki
VALNER TIM kumite mladinci -68 kg
DK CELJE 1 - GRZINČIČ,KUNST,STENDLER KLANJŠEK kata ekipa najmlajši


Društvo Za Telesno Vzgojo Partizan Limbuš

Tekmovalec Kategorija
KUTNJAK URŠKA kumite deklice +40 kg


Karate-do Klub Ptuj

Tekmovalec Kategorija
ŠMID CAFUTA ANEJ kata kadeti


Karate društvo Loče

Tekmovalec Kategorija
BABIČ ANA kumite malčice +35 kg
KOLAR NUŠA kumite kadetinje +54 kg
LOČNIKAR MIHA kumite kadeti -52 kg
MLAKAR JAN kumite mladinci +76 kg
MLAKAR NEJC kumite ml. kadeti -45 kg
MLAKAR NIKA kumite ml. kadetinje -45 kg


Karate Klub Branik Maribor

Tekmovalec Kategorija
TOPOLOVEC DOMEN kumite kadeti -57 kg


Karate Klub Brežice

Tekmovalec Kategorija
CERJAK JAKA kumite kadeti -52 kg
CICVARIĆ LUKA kata dečki
LAKNER MAJA kata ml. kadetinje
LAZANSKI MAJA kata ml. kadetinje
LUKIĆ IVANA kumite mladinke +59 kg
PETAN ELA kata kadetinje
PETAN ELA kumite kadetinje -54 kg
PETKOVIĆ SAŠA kata ml. kadetinje
PETKOVIĆ SAŠA kumite ml. kadetinje +50 kg
PETKOVIĆ TJAŠA kata ml. kadetinje
PETKOVIĆ TJAŠA kumite ml. kadetinje -40 kg
SEVER ANA kumite kadetinje +54 kg
KK BREžICE 1 - LAKNER,LAZANSKI,PETKOVIĆ kata ekipa ml. kadetinje


Karate Klub Cerknica

Tekmovalec Kategorija
BASAR MARUŠA kata malčice
BASAR MARUŠA kumite malčice -30 kg
KRALJ PATRIK kumite dečki -35 kg
MIHELIČ MAJ kata dečki
MIHELIČ MAJ kumite dečki -40 kg
ŠEN ERIK kumite dečki -40 kg
ŠIRAJ MARTIN kumite dečki -40 kg
SKVARčA ALEKSEJ kumite malčki -35 kg
TEKAVC MAŠA kata deklice
TEKAVC MAŠA kumite deklice +40 kg
TRONTELJ TAI kumite malčki -35 kg
TURŠIČ ŠPELA kata ml. kadetinje
KK CERKNICA 1 - KRŽIČ,TRONTELJ,SKVARČA kata ekipa malčki


Karate Klub Hrastnik

Tekmovalec Kategorija
AUDIč VITA kumite ml. kadetinje -45 kg
BUčEVEC LINA ANTONIJA kumite deklice -40 kg
ČEHOVIN ANNA kumite ml. kadetinje +50 kg
MAURER MARK kumite ml. kadeti -55 kg
PIžMOHT ARIJAN kata ml. kadeti
PIžMOHT ARIJAN kumite ml. kadeti -40 kg
PLEšA KATJA kata malčice
ŠEHIć KUMLANC LEA kumite kadetinje +54 kg
ZIMšEK LUKA kata ml. kadeti
ZOBEC DORIJAN kumite dečki -35 kg


Karate Klub Kolektor Idrija

Tekmovalec Kategorija
BAJUK EVA kumite kadetinje -54 kg
BOŽIČ CENE kumite ml. kadeti -50 kg
CARLI MARUšA SARA kata kadetinje
CARLI MARUšA SARA kumite kadetinje +54 kg
CARLI SOFIJA kata ml. kadetinje
CARLI SOFIJA kumite ml. kadetinje -50 kg
HUMAR GAJA kumite ml. kadetinje +50 kg
KRVINA LIA kumite deklice -40 kg
KRŽIŠNIK GAL kumite kadeti +70 kg
KRŽIŠNIK LAN kumite dečki -45 kg
MLAKAR LUKA kumite dečki -40 kg
MLAKAR NIKA kumite malčice -30 kg
MUHIĆ DIN kumite dečki -35 kg
PAVŠIČ HANA kumite ml. kadetinje +50 kg
PERMOZER MARC kumite dečki -35 kg
SEDEJ ANDRAŽ kumite kadeti -52 kg
ŠTUCIN AJDA kumite kadetinje +54 kg
ZUPANčIč NANA kumite malčice -35 kg


Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria

Tekmovalec Kategorija
STOJADINOVIć TIMOTEJ kumite ml. kadeti +55 kg


Karate Klub Kovinar Maribor

Tekmovalec Kategorija
GLAVNIK ZARA kumite kadetinje +54 kg
IBRIĆ AMINA kumite mladinke -53 kg
MOČNIK TIMI kata kadeti
ORNIK NINO kumite mladinci -68 kg
ROLA LUKA kata dečki
ROLA LUKA kumite dečki -45 kg
SEDONJA MATIJA kata dečki
SEDONJA MATIJA kumite dečki -35 kg
ZARIČ VID kata ml. kadeti
ZARIČ VID kumite ml. kadeti -55 kg


Karate klub Kozjansko in Obsotelje

Tekmovalec Kategorija
BELE LUKA kata ml. kadeti
BELE LUKA kumite ml. kadeti -45 kg
HERMAN BENJAMIN kumite dečki +45 kg
JURAJA VINKO kata malčki
LESNIKA ŽAN LUKA kumite kadeti +70 kg
LOTRIč FILIP kata dečki
PRAH TILEN kata malčki
SODIN LARA kumite ml. kadetinje -40 kg
SODIN LEON kumite malčki -30 kg
ZBIL GREGA kata dečki


Karate Klub Kranj

Tekmovalec Kategorija
BALDžIEV TANJA kata kadetinje
BALDžIEV TANJA kumite kadetinje -54 kg
CEKOV TIMOTEJ kata dečki
CEKOV TIMOTEJ kumite dečki -40 kg
CEKOV VANNA kata deklice
CEKOV VANNA kumite deklice +40 kg
ČERU JERNEJA kata ml. kadetinje
ČERU JERNEJA kumite ml. kadetinje +50 kg
ČUHALEV NADJA kata kadetinje
ČUHALEV NADJA kumite kadetinje +54 kg
DRAKSLER IZA kata kadetinje
DROBNJAK MARINA kata kadetinje
DROBNJAK MARINA kumite kadetinje +54 kg
ERŽEN ŽIGA kata ml. kadeti
ERŽEN ŽIGA kumite ml. kadeti -45 kg
ETEROVIč MAšA kata mladinke
ETEROVIč MAšA kumite mladinke +59 kg
GAČIČ ALEKSANDER kata dečki
GAČIČ ALEKSANDER kumite dečki -45 kg
KERŠIČ AHLIN ŽAN kumite mladinci -68 kg
KOTNIK ANJA kumite mladinke -59 kg
KOTNIK NIKA kata deklice
KOTNIK NIKA kumite deklice -40 kg
KRIžAJ ALEKSANDER kata kadeti
KRIžAJ ALEKSANDER kumite kadeti -52 kg
LATINČIĆ ANJA kata ml. kadetinje
LEBEN TINKARA kata deklice
LEBEN TINKARA kumite deklice -40 kg
MALI NACE kata dečki
MALI NACE kumite dečki -40 kg
NADIŽAR LANA TISA kata kadetinje
NADIŽAR LANA TISA kumite kadetinje -47 kg
NIŠANDŽIČ IVANA kata ml. kadetinje
NIŠANDŽIČ IVANA kumite ml. kadetinje -50 kg
NOVAK IZAK kata dečki
NOVAK IZAK kumite dečki -35 kg
PLEVNIK GAL kumite mladinci -61 kg
PLEVNIK LALITA kata ml. kadetinje
PLEVNIK LALITA kumite ml. kadetinje -50 kg
POLAK TIA kata deklice
POLAK TIA kumite deklice -40 kg
REBOLJ LUKA kumite mladinci +76 kg
REBOLJ MANCA kumite mladinke +59 kg
REPIČ JERCA kumite kadetinje -54 kg
STOJANOVSKI VANE kumite mladinci -68 kg
VILFAN MATEJ kumite mladinci -61 kg
KK KRANJ 1 - KOTNIK,LEBEN,POLAK kata ekipa deklice
KK KRANJ 1 - CEKOV,GAČIČ,MALI kata ekipa dečki
KK KRANJ 1 - LATINČIĆ,NIŠANDŽIČ,PLEVNIK kata ekipa ml. kadetinje
KK KRANJ 1 - ČERU,BALDŽIEV,ČUHALEV kata ekipa kadetinje
KK KRANJ 2 - NADIŽAR,DROBNJAK,DRAKSLER kata ekipa kadetinje
KK KRANJ 1 - NADIŽAR,KOTNIK,ETEROVIČ kata ekipa mladinke


Karate Klub Lovrenc Na Pohorju

Tekmovalec Kategorija
AHEJ GREGA kata ml. kadeti
BRITOVŠEK MARCEL kata mladinci
NAMESTNIK TADEJA kata mladinke
OVČAR ŽIGA kata dečki
OVČAR ŽIGA kumite dečki -35 kg
PISNIK MAJA MARI kata malčice
PISNIK NINA kata ml. kadetinje
VERČKO ANA kata malčice
VIŠNJAR VID kata malčki


Karate Klub Mislinja

Tekmovalec Kategorija
GOLčMAN ALINA kata kadetinje
KACJAN ERIKA kata ml. kadetinje
OGRIS IKA kata ml. kadetinje
OGRIS ŽAK kata kadeti
TISNIKAR-SVEčKO MANCA kata kadetinje


Karate Klub Murska Sobota

Tekmovalec Kategorija
JUG TILEN kata mladinci
KOCET NISA kumite ml. kadetinje +50 kg
RATOšA NINO kumite ml. kadeti +55 kg
STVARNIK JERNEJ kumite ml. kadeti +55 kg
ZEčIRI LORNA kumite kadetinje -47 kg


Karate Klub Nestor

Tekmovalec Kategorija
GUBENŠEK NACE kumite ml. kadeti +55 kg
ROM ZUPANC EMA kumite mladinke -48 kg
TURECKI ZOJA kumite ml. kadetinje +50 kg


Karate Klub Petrovče

Tekmovalec Kategorija
BARL MAJ kumite kadeti -63 kg
KOžELJ ALEKS kumite dečki -35 kg
MAROT JEAN LUC kumite dečki -35 kg
MAROT TIA kata kadetinje
SALAMUN VID kumite kadeti -63 kg
SKALIč BOR kumite dečki -35 kg
SKALIč BRIN kumite kadeti -70 kg


Karate Klub Polzela

Tekmovalec Kategorija
AVŽNER ZOJA kumite kadetinje -54 kg
BAŠIČ FEKONJA MAI kumite mladinci -61 kg
BERGANT LAURA kumite mladinke -59 kg
BIKIČ TIANA kumite mladinke +59 kg
DERČA ALEKSEJ BENJAMIN kumite ml. kadeti -50 kg
JESENEK ROJŠEK ANEJA kumite ml. kadetinje -45 kg
KRAMBERGER LARA kumite ml. kadetinje +50 kg
KRAMBERGER ZALA kumite deklice -40 kg
MATIC ČEH kumite dečki -35 kg
MLAčNIK AžBE kumite dečki -35 kg
PODPEČAN LAN kumite mladinci -68 kg
PODPEČAN MAJ kumite ml. kadeti -45 kg
RIOSA NOVAK TILEN kumite mladinci -55 kg
TRBOVŠEK ŽIGA kumite ml. kadeti -45 kg
ŽERJAV NUŠA kumite mladinke +59 kg


Karate Klub Postojna

Tekmovalec Kategorija
ARSENIć PETAR kumite kadeti -52 kg
ARSENIČ SARA kumite kadetinje -54 kg
BEŠIČ LANA kata malčice
BOJC JAKOB kata dečki
ČESEN BORIS kata najmlajši
ČESEN VESNA kata deklice
GRIL BLAž kumite mladinci -76 kg
HABJAN NUšA kumite mladinke -53 kg
JOšT ZALA kata ml. kadetinje
JOšT ZALA kumite ml. kadetinje -50 kg
PRAPROTNIK NECA kata ml. kadetinje
RUDONJIĆ JOVAN kata dečki
RUDONJIĆ MARIJA kata malčice
SUBOTIč FILIP kata dečki
KK POSTOJNA 1 - BEŠIČ,ČESEN,RUDONJIĆ kata ekipa deklice
KK POSTOJNA 1 - BOJC,RUDONJIĆ,SUBOTIČ kata ekipa dečki
KK POSTOJNA 1 - ČESEN,JOŠT,PRAPROTNIK kata ekipa ml. kadetinje


Karate Klub Radenci Shotokan

Tekmovalec Kategorija
HRAŠČANEC NIKA kumite deklice -40 kg
HRAŠČANEC TAJA kumite kadetinje -54 kg
LIPIČ MAJ kumite ml. kadeti -40 kg
LIPIČ ŽAK kumite ml. kadeti -55 kg
SKOTNIK NEJC kumite mladinci -68 kg
TAMŠE NIKLAS kumite mladinci -55 kg
TRATNIK ALEN kumite ml. kadeti -40 kg


Karate Klub Radvanje

Tekmovalec Kategorija
BETON KLARA kata mladinke
BURLAK ANDRAŽ kumite kadeti -57 kg
DONKO MATIC kumite dečki -35 kg
FAJFER LANA kata kadetinje
HORVATIČ KATJA kata kadetinje
KORENJAK GEORGIEV ROK kumite ml. kadeti -50 kg
MUR LUC kumite ml. kadeti -40 kg
PETRIČ REBECCA LANA kata ml. kadetinje
PLOšINJAK TADEJ kumite kadeti +70 kg
RUTAR DENNIS DEAN kumite mladinci -76 kg
ŠIFRAR LUCIJA SIMONA kata ml. kadetinje
ŠTERN EVA kata kadetinje
TERAž NIKA kata malčice
TERAž SARA kata ml. kadetinje
TRUMIć AMAR kata ml. kadeti
VNUK ALEKS kumite kadeti -57 kg
KK RADVANJE 1 - PETRIČ,ŠIFRAR,TERAŽ kata ekipa ml. kadetinje
KK RADVANJE 1 - HORVATIČ,RADAKOVIĆ,MURKO kata ekipa kadetinje


Karate Klub Rogaška Slatina

Tekmovalec Kategorija
COLNARIČ NIK kumite kadeti -70 kg
HRIBAR GAJA kata malčice
HRIBAR GAJA kumite malčice -35 kg
KRUMPAK TINKARA kumite ml. kadetinje -40 kg
KUNŠTEK NEJC kumite kadeti -57 kg
KURAJ JAKOB kata malčki
KURAJ MITJA kumite ml. kadeti -45 kg
MAVSAR TADEJ kata najmlajši
MAVSAR TAJDA kata deklice
MIKŠA LOVRO kata malčki
ŠKRABLIN TARA kumite ml. kadetinje -45 kg
ŽUMER JAKOB kumite ml. kadeti +55 kg


Karate Klub Selnica Ob Dravi

Tekmovalec Kategorija
BAJGOT NACE kata ml. kadeti
BAJGOT NACE kumite ml. kadeti -40 kg
DEBELAK DEJAN kumite mladinci -68 kg
FRAS PIA LETRICIA kata kadetinje
KRAJNC MIHA kata kadeti
KRAJNC MIHA kumite kadeti +70 kg
ŠTELCER LUKA kumite ml. kadeti -50 kg
TROP EMA kata malčice
VALIŠER TIMOTEJ kumite ml. kadeti -50 kg


Karate Klub Sho-Kan Apače

Tekmovalec Kategorija
KNEDL KAJA kata ml. kadetinje
KOVAč VANESA kata kadetinje
KRAJNC TIMOTEJ kata dečki
KRAJNC TIMOTEJ kumite dečki -35 kg
PEčEK BRIN kata malčki
PšAJD MATIC kata najmlajši
SEREC EVA kata najmlajše
SEREC IZABELA kata ml. kadetinje
STEYER VID kata ml. kadeti
STEYER VID kumite ml. kadeti -50 kg


Karate Klub Shotokan Ajdovščina

Tekmovalec Kategorija
GOSTIĆ STEFAN kumite dečki -40 kg
HALILOVIĆ HARIS kumite dečki -45 kg
KOVAČEVIČ VIKTORIA kumite deklice +40 kg
ŠTEFANČIČ JOŠT kumite dečki -40 kg
SVJETLANOVIĆ RAJKO kumite mladinci -76 kg


Karate Klub Shotokan Kranj

Tekmovalec Kategorija
BAŠAR EMA kumite kadetinje -47 kg
ČIMžAR ALEKS kumite kadeti -70 kg
MUZIK TAŠA kumite ml. kadetinje +50 kg


Karate Klub Šiška

Tekmovalec Kategorija
MERC JANEZ kata malčki
MERC JANEZ kumite malčki -35 kg
MERC MAJA kata malčice
MERC MAJA kumite malčice +35 kg


Karate Klub Tiger Velenje

Tekmovalec Kategorija
ALETIĆ EMRA kata deklice
BULJUBAŠIĆ KENAN kata malčki
IKIĆ SARA kata deklice
JANJIĆ. SAŠA kumite mladinci +76 kg
KULJIĆ SEMIR kata dečki
MUJKANOVIC ANAN kata malčki
OSMIć SUMEJJA kata deklice
ZAHIROVIć INAYA kata deklice
KK TIGER 1 - IKIĆ,OSMIĆ,ZAHIROVIĆ kata ekipa deklice


Karate Klub Trbovlje

Tekmovalec Kategorija
BIZJAK KLEMEN kata dečki
ČEŠAREK SIMONA kata kadetinje
DIMEC ALJAŽ kata ml. kadeti
DOLENC ČUČNIK ŽANA kumite ml. kadetinje +50 kg
DRNOVŠEK ENEJ kumite dečki -35 kg
GOLOB MATEVŽ kata dečki
GORJUP AžBE kata ml. kadeti
GRIVEC TILEN kumite ml. kadeti -55 kg
HARALOVIČ DANIEL kata dečki
HARALOVIČ DANIEL kumite dečki -40 kg
HRUŠOVAR ANEJ kata malčki
HVALA ALJAŽ kumite ml. kadeti -50 kg
ISAKOVIĆ ALEN kumite mladinci -76 kg
ISAKOVIĆ KENAN kumite kadeti -57 kg
JUG ZOJA kata deklice
KASTELIC EMMA kata deklice
KASTELIC EMMA kumite deklice -40 kg
KOCMAN DAVID kata ml. kadeti
KOLANDER EVA kumite ml. kadetinje -50 kg
KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA kumite ml. kadetinje +50 kg
KRAJNC JURE kumite ml. kadeti -50 kg
MARKULJEVIČ MARKO kumite kadeti -63 kg
MARKULJEVIČ UROŠ kumite kadeti -70 kg
MRGOLE NIK kata dečki
MRGOLE NIK kumite dečki -35 kg
OSTANEK JURE kumite dečki -35 kg
OVNIČ TIAN kata malčki
PEKLAR NIKITA kumite deklice -40 kg
ROBEK MARK kumite ml. kadeti -50 kg
SALKIČ LARA kumite kadetinje -54 kg
ŠEHIĆ DENIS kumite kadeti -52 kg
ŠKOFLJANC ZAK kumite kadeti -63 kg
VOZEL LAN kata dečki
VOZEL LAN kumite dečki -35 kg
ZORKO LARS kata malčki
KK TRBOVLJE 1 - HRUŠOVAR,ZORKO,OVNIČ kata ekipa malčki
KK TRBOVLJE 1 - JUG,KASTELIC,PEKLAR kata ekipa deklice
KK TRBOVLJE 1 - BIZJAK,HARALOVIČ,VOZEL kata ekipa dečki
KK TRBOVLJE 2 - GOLOB,MRGOLE,OSTANEK kata ekipa dečki
KK TRBOVLJE 1 - MARKULJEVIČ,MARKULJEVIČ,ŠEHIĆ kata ekipa kadeti


Karate klub Velenje

Tekmovalec Kategorija
ALIĆ INES kata kadetinje
BOROVNIK NIK kata ml. kadeti
BOROVNIK NIK kumite ml. kadeti +55 kg
ČESKO KAJA kata mladinke
ČESKO KAJA kumite mladinke +59 kg
ĐOGIĆ EMA kata deklice
JAKOB KUKOVIČ TIA kata kadetinje
JOVANOVIĆ LANA kata malčice
JOZIČ ELLA kata malčice
KENDA MAŠA kumite mladinke +59 kg
KUTIJA ALJA kata kadetinje
MEŠANOVIČ BENJAMIN kata ml. kadeti
PAŠIČ ADAM kata malčki
PAŠIĆ ISAK kata ml. kadeti
ŠTEFANIČ VAL kata najmlajši
ZAGER HANA kata ml. kadetinje
KK VELENJE 1 - JELEN,PAŠIČ,ŠTEFANIČ kata ekipa malčki
KK VELENJE 1 - JOVANOVIĆ,JOZIČ,RUDOLF kata ekipa malčice
KK VELENJE 1 - ALIĆ,JAKOB KUKOVIČ,ZAGER kata ekipa kadetinje


Karate Klub Virtus Duplica

Tekmovalec Kategorija
ANTONIN KLARA kumite mladinke -53 kg
SEDELJŠAK MATIJA kumite kadeti -63 kg
ŽELEZNIK DOMEN kumite ml. kadeti -50 kg


Karate Klub Vrhnika

Tekmovalec Kategorija
GABRIJELČIČ LAN kumite kadeti -63 kg
NAGODE JANEZ kumite ml. kadeti -55 kg


Karate Klub Zmaj

Tekmovalec Kategorija
JOKIć RENATA kata deklice
PIRMAN GAL kata malčki
RAMIĆ BELMIN kumite dečki -35 kg
VAHTAR LARA kata malčice


Karate Klub Žalec

Tekmovalec Kategorija
BRATUšEK LUKA kumite kadeti +70 kg
ČAčULOVIč INES kumite deklice -40 kg
CENTRIH EMA kumite deklice -40 kg
FILIPOVIć ENEJ kumite malčki -30 kg
KOLšEK MAJ kumite kadeti -63 kg
KVAS TJAŠA kumite mladinke -53 kg
MARINKOVIČ ANŽE kumite ml. kadeti -40 kg
MEDVED MAKS kumite kadeti -70 kg
MOHENSKI ROBI kumite kadeti -57 kg
PRKIč JAKA kumite dečki -35 kg
STUDNIČKA ŽAK kumite dečki -35 kg
SUŠA ŽIGA kumite kadeti -57 kg
TOMC NACE kumite ml. kadeti -45 kg
TOMC VITO kumite dečki -40 kg
TOPOLOVEC KAJA kumite mladinke +59 kg
UGOVšEK ALENKA kumite mladinke -59 kg


Shotokan Karate Klub Bohinj

Tekmovalec Kategorija
BREMEC ALJAŽ kumite dečki -35 kg
KLEMENČIČ TAJ kata ml. kadeti
KLEMENČIČ TAJ kumite ml. kadeti -55 kg


Shotokan Karate Klub Grosuplje

Tekmovalec Kategorija
BREZOVNIK TISA JERNEA kumite kadetinje -54 kg
ČEH ALEŠ kata ml. kadeti
GORIŠEK MATEJ kumite mladinci -76 kg
MEKIč KIARA kumite kadetinje +54 kg
SAVANOVIć LANA kumite kadetinje +54 kg


Shotokan Karate Klub Oplotnica

Tekmovalec Kategorija
GOLEŠ LAN kumite dečki -35 kg
HMELAK TIBOR kumite dečki -35 kg
IVANČIČ KIARA kumite malčice -35 kg
JELENKO BENJAMIN kumite dečki -40 kg
JELENKO NINA kumite malčice -35 kg
JEVŠENAK ALINA kumite malčice -30 kg
POLANEC MIRIAM kumite deklice -40 kg
VALENČAK MIHAEL kumite kadeti -57 kg
VALENČAK NELI kumite deklice -40 kg


Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona

Tekmovalec Kategorija
ČUčEK MIšEL kata mladinci
KLEMENčIč KRISTJAN kata mladinci
KLOBASA BLAŽ kata mladinci
MULEC NIKA kata ml. kadetinje
REIHS JAKA kata dečki
ŠAJNOVIČ NEJC kata malčki
VEBERIč FILIP JAKOB kata najmlajši


Športno Društvo Dinamik Celje

Tekmovalec Kategorija
FIRŠT ANEJ kumite dečki -35 kg
POLAK NIKA kata deklice
POLAK NIKA kumite deklice -40 kg
POLAK ŽAN kata kadeti
POLAK ŽAN kumite kadeti -63 kg
POŽARNIK KNEZ GAL kumite kadeti -57 kg
POŽARNIK KNEZ VID kumite kadeti -52 kg


Športno Društvo Gorica Nova Gorica

Tekmovalec Kategorija
ČVOROVIĆ ALEKSANDRA kata mladinke
KOLšEK KLEMEN kumite ml. kadeti -55 kg
MAKAROV ILLYA kumite ml. kadeti -50 kg
PETERNEL ŽAN kumite mladinci -61 kg
RADIĆ LUKA kumite kadeti -63 kg


Karate Klub Olimpija Ljubljana

Tekmovalec Kategorija
AHMETOVIĆ ZARA kata ml. kadetinje
KONJEVIĆ LEA kata kadetinje
ŠUPUK LINA kata kadetinje
KK OLIMPIJA 1 - AHMETOVIĆ,KONJEVIĆ,ŠUPUK kata ekipa kadetinje


Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer

Tekmovalec Kategorija
JANŽEKOVIČ TIJA kata ml. kadetinje
JANŽEKOVIČ TIJA kumite ml. kadetinje -50 kg
PLOHL TAJA kata malčice
PLOHL TAJA kumite malčice -30 kg
ŠKOFLANC NICK kumite kadeti -70 kg


Karate Klub Mawashi Postojna

Tekmovalec Kategorija
ABRAM ZOJA MARTINA kumite deklice +40 kg
BIZJAK LEDERER LEJA kumite ml. kadetinje -50 kg
ĐAKOVIć LARA kumite mladinke -53 kg
ĐAKOVIć TIANA kumite kadetinje +54 kg
KOBAL - PAHOR LEA kata kadetinje
KONTREC ALJA kata ml. kadetinje
KUKOVIČ ALEKSANDER kata najmlajši
KUKOVIČ ARIANA kumite deklice -40 kg
LIKAR ALJA kumite kadetinje +54 kg
MAGAJNA MAšA kumite kadetinje -47 kg
MAKITAN ANđELA kumite mladinke +59 kg
ŠABEC ALJOšA kata najmlajši
SMRDEL LIVIJA kata malčice
VESEL LOVRO kata najmlajši
KK MAWASHI 1 - KOBAL - PAHOR,ĐAKOVIĆ,MAGAJNA kata ekipa kadetinje


Karate Klub Ljubljana

Tekmovalec Kategorija
ADAMIč TIMON kumite mladinci -68 kg
DEBELJAK HANA kumite mladinke -59 kg
GRAJFONER LEVEC MAJA kumite deklice -40 kg
KOŠMRLJ ERIK TEO kumite mladinci -76 kg
KURBEGOVIĆ EDNA kumite deklice -40 kg
LAMPIČ ANA kumite kadetinje +54 kg
LEVEC GRAJFONER LARA kumite ml. kadetinje -45 kg
MOLNAR ELIZABETA kumite kadetinje +54 kg
ŽIBRET BOR kumite ml. kadeti -45 kg
ŽIBRET ZALA MARIA kumite kadetinje +54 kg


Karate Klub Rudar Velenje

Tekmovalec Kategorija
BOŠNJIĆ ELENA kata ml. kadetinje
HRUSTIĆ SAJRA kata malčice
PRATNEMER HANA kata ml. kadetinje
SADIKOVIć AJDIN kumite dečki +45 kg
STOJNIĆ MAIK kumite malčki -30 kg
TOČAKOVIĆ NEMANJA kumite mladinci +76 kg
VRELLA YLL kumite dečki -35 kg
VRHOVNIK TIA kata deklice


Shotokan Karate Klub Postojna

Tekmovalec Kategorija
ČESNIK DENIS kata kadeti
DAUTOVIć INES kata deklice
IVANOVIĆ ANA kumite deklice -40 kg
KOšTIć ANES kata malčki
LIŠINOVIĆ ELMA kata ml. kadetinje
LIŠINOVIĆ LEJLA kata deklice
OSMANAJ DORENTINA kata ml. kadetinje
SAVKOVIć IVANA kata malčice
STOJANOVIĆ GLORIA kata ml. kadetinje
SH. POSTOJNA 1 - LIŠINOVIĆ,SAVKOVIĆ,DAUTOVIĆ kata ekipa deklice
SH. POSTOJNA 1 - STOJANOVIĆ,OSMANAJ,LIŠINOVIĆ kata ekipa ml. kadetinje


Karate klub WKSA Duplek

Tekmovalec Kategorija
ROJS JANA kumite deklice +40 kg
ROJS SARA kata kadetinje
ROJS VITA kumite kadetinje -47 kg
ŽUGMAN LANA kumite mladinke -53 kg


Karate klub Sokol

Tekmovalec Kategorija
BRAČUN MAŠERA IRIS kata malčice
CIUHA MARCEL kata dečki
ERDELIČ ŽAN kata dečki
STEFANOVIĆ ALEKSANDAR kata malčki
VEčERIN TARAS kata dečki
KK SOKOL 1 - ERDELIČ,VEČERIN,STEFANOVIĆ kata ekipa dečki


Karate Klub Seki Sv. Jernej

Tekmovalec Kategorija
AVDIĆ EMIRA kata ml. kadetinje
CENTRIH ALEKSANDRA, kata mladinke
CENTRIH ALEKSANDRA, kumite mladinke -59 kg
CENTRIH PATRICIJA, kata kadetinje
CENTRIH PATRICIJA, kumite kadetinje +54 kg
GANZITTI NIA kata mladinke
GANZITTI NOAH kata ml. kadeti
GANZITTI NOAH kumite ml. kadeti -55 kg
GORENŠEK VID kata dečki
GORENŠEK VID kumite dečki +45 kg
HAJRULAI LUAN, kata malčki
HLASTEC KIAN kata dečki
HRIBERNIK DAVID kata najmlajši
JEROT MIHA kata malčki
JEROT NEŽA kata malčice
KLOBASA ALEKS kata mladinci
KLOBASA ALEKS kumite mladinci +76 kg
LONČARIČ ZOJA kata malčice
MILJANOVIČ MARKO kata mladinci
MILJATOVIČ ALEKSA, kata malčki
MILJATOVIĆ ANDJELA, kata najmlajše
NOVAK SARA, kata kadetinje
NOVAK SARA, kumite kadetinje -54 kg
OČKO GAL kata dečki
OČKO GAL kumite dečki +45 kg
OSMANOVIĆ EMAR kata dečki
RIZVANOVIĆ ENEA kata ml. kadetinje
RIZVANOVIĆ ENEJ, kata dečki
SLUGA JURE kata kadeti
SLUGA JURE kumite kadeti -52 kg
STERNIŠA NEJC kata mladinci
TOMAŽIČ EVA kata ml. kadetinje
VANOVŠEK ENEJ, kata ml. kadeti
VANOVŠEK ENEJ, kumite ml. kadeti -40 kg
VANOVŠEK ZOJA. kata deklice
KK SEKI 1 - JEROT,LONČARIČ,MILJATOVIĆ kata ekipa malčice
KK SEKI 1 - OČKO,HLASTEC,GORENŠEK kata ekipa dečki
KK SEKI 1 - GANZITTI,VANOVŠEK,HLASTEC kata ekipa ml. kadeti
KK SEKI 1 - GANZITTI,CENTRIH,CENTRIH kata ekipa mladinke
KK SEKI 1 - KLOBASA,SLUGA,STERNIŠA kata ekipa mladinci


Karate-do klub Ig Shotokan

Tekmovalec Kategorija
KRAMBERGER LOVRO kumite mladinci +76 kg
NEDELKO NIK kata kadeti
SMREKAR ŠUšTARšIč TIM kumite ml. kadeti +55 kg


KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA

Tekmovalec Kategorija
AVDIBAŠIĆ DŽENAN kata dečki
JORDAN TIMOTEJ kumite kadeti +70 kg


Rab-Enpi

Tekmovalec Kategorija