2. Pokalna tekma KZS

kata dečki (31)
1. mesto HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto BOJC JAKOB Karate Klub Postojna
3. mesto ZBIL GREGA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
5. mesto CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
6. mesto ROLA LUKA Karate Klub Kovinar Maribor


kata deklice (20)
1. mesto ČESEN VESNA Shotokan Karate Klub Postojna
2. mesto MAVSAR TAJDA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
3. mesto POLAK TIA Karate Klub Kranj
5. mesto VANOVŠEK ZOJA. Karate Klub Seki Sv. Jernej
6. mesto CEKOV VANNA Karate Klub Kranj


kata kadeti (10)
1. mesto MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto SKALICKY GAL Društvo Za Karate Celje
3. mesto KRAJNC MIHA Karate Klub Selnica Ob Dravi
5. mesto ŠMID CAFUTA ANEJ Karate-do Klub Ptuj
6. mesto ČESNIK DENIS Shotokan Karate Klub Postojna


kata kadetinje (25)
1. mesto NOVAK SARA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
3. mesto KUTIJA ALJA Karate klub Velenje
3. mesto HORVATIČ KATJA Karate Klub Radvanje
5. mesto KOBAL - PAHOR LEA Karate Klub Mawashi Postojna
6. mesto PETAN ELA Karate Klub Brežice


kata malčice (21)
1. mesto STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
2. mesto BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
3. mesto PLOHL TAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto VAHTAR LARA Karate Klub Zmaj
5. mesto HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
6. mesto SAVKOVIć IVANA Shotokan Karate Klub Postojna


kata malčki (23)
1. mesto JURAJA VINKO Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto MILJATOVIČ ALEKSA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto BULJUBAŠIĆ KENAN Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
5. mesto PIRMAN GAL Karate Klub Zmaj
6. mesto PRAH TILEN Karate klub Kozjansko in Obsotelje


kata ml. kadeti (19)
1. mesto ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto ČEH ALEŠ Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto BAJGOT NACE Karate Klub Selnica Ob Dravi
5. mesto GANZITTI NOAH Karate Klub Seki Sv. Jernej
6. mesto VANOVŠEK ENEJ, Karate Klub Seki Sv. Jernej


kata ml. kadetinje (34)
1. mesto ZAGER HANA Karate klub Velenje
2. mesto TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto STOJANOVIĆ GLORIA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
5. mesto PETRIČ REBECCA LANA Karate Klub Radvanje
6. mesto STOJANOVIĆ GLORIA Shotokan Karate Klub Postojna


kata mladinci (8)
1. mesto STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto BRITOVŠEK MARCEL Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
5. mesto ČUčEK MIšEL Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
6. mesto MILJANOVIČ MARKO Karate Klub Seki Sv. Jernej


kata mladinke (7)
1. mesto GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto ETEROVIč MAšA Karate Klub Kranj
3. mesto ČVOROVIĆ ALEKSANDRA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto CENTRIH ALEKSANDRA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
5. mesto ČESKO KAJA Karate klub Velenje


kata najmlajše (2)
1. mesto MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto SEREC EVA Karate Klub Sho-Kan Apače


kata najmlajši (12)
1. mesto ČESEN BORIS Shotokan Karate Klub Postojna
2. mesto VEBERIč FILIP JAKOB Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto KUNST NEJC Društvo Za Karate Celje
3. mesto GRZINČIČ VID Društvo Za Karate Celje
5. mesto STENDLER KLANJŠEK ŽAN Društvo Za Karate Celje
6. mesto KUKOVIČ ALEKSANDER Karate Klub Mawashi Postojna


kumite dečki -35 kg (27)
1. mesto VRELLA YLL Karate Klub Rudar Velenje
2. mesto RAMIĆ BELMIN Karate Klub Zmaj
3. mesto BREMEC ALJAŽ Shotokan Karate Klub Bohinj
3. mesto MLAčNIK AžBE Karate Klub Polzela
5. mesto HMELAK TIBOR Shotokan Karate Klub Oplotnica
6. mesto MUHIĆ DIN Karate Klub Kolektor Idrija


kumite dečki -40 kg (11)
1. mesto MIHELIČ MAJ Karate Klub Cerknica
2. mesto MLAKAR LUKA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto HARALOVIČ DANIEL Karate Klub Trbovlje
3. mesto JELENKO BENJAMIN Shotokan Karate Klub Oplotnica
5. mesto ŠEN ERIK Karate Klub Cerknica
6. mesto MALI NACE Karate Klub Kranj


kumite dečki -45 kg (4)
1. mesto KRŽIŠNIK LAN Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto ROLA LUKA Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto HALILOVIĆ HARIS Karate Klub Shotokan Ajdovščina
3. mesto GAČIČ ALEKSANDER Karate Klub Kranj


kumite dečki +45 kg (4)
1. mesto OČKO GAL Karate klub Velenje
2. mesto HERMAN BENJAMIN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto SADIKOVIć AJDIN Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej


kumite deklice -40 kg (18)
1. mesto KURBEGOVIĆ EDNA Karate Klub Ljubljana
2. mesto VALENČAK NELI Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto HRAŠČANEC NIKA Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
5. mesto POLANEC MIRIAM Shotokan Karate Klub Oplotnica
6. mesto KRAMBERGER ZALA Karate Klub Polzela


kumite deklice +40 kg (6)
1. mesto ROJS JANA Karate klub WKSA Duplek
2. mesto TEKAVC MAŠA Karate Klub Cerknica
3. mesto ABRAM ZOJA MARTINA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto CEKOV VANNA Karate Klub Kranj
5. mesto KUTNJAK URŠKA Karate Klub Radvanje
6. mesto KOVAČEVIČ VIKTORIA Karate Klub Shotokan Ajdovščina


kumite kadeti -52 kg (8)
1. mesto ŠEHIĆ DENIS Karate Klub Trbovlje
2. mesto KRIžAJ ALEKSANDER Karate Klub Kranj
3. mesto POŽARNIK KNEZ VID Športno Društvo Dinamik Celje
3. mesto SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
5. mesto ARSENIć PETAR Karate Klub Postojna
6. mesto LOČNIKAR MIHA Karate društvo Loče


kumite kadeti -57 kg (10)
1. mesto RAKOVNIK SVEN Društvo Za Karate Celje
2. mesto ISAKOVIĆ KENAN Karate Klub Trbovlje
3. mesto VALENČAK MIHAEL Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto VNUK ALEKS Karate Klub Radvanje
5. mesto MOHENSKI ROBI Karate Klub Žalec
6. mesto TOPOLOVEC DOMEN Karate Klub Branik Maribor


kumite kadeti -63 kg (9)
1. mesto MARKULJEVIČ MARKO Karate Klub Trbovlje
2. mesto GABRIJELČIČ LAN Karate Klub Ljubljana
3. mesto RADIĆ LUKA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto ŠKOFLJANC ZAK Karate Klub Trbovlje
5. mesto BARL MAJ Karate Klub Petrovče
6. mesto SALAMUN VID Karate Klub Petrovče


kumite kadeti -70 kg (6)
1. mesto MEDVED MAKS Karate Klub Žalec
2. mesto ČIMžAR ALEKS Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto MARKULJEVIČ UROŠ Karate Klub Trbovlje
3. mesto COLNARIČ NIK Karate Klub Rogaška Slatina
5. mesto ŠKOFLANC NICK Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer


kumite kadeti +70 kg (6)
1. mesto JORDAN TIMOTEJ KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
2. mesto KRAJNC MIHA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto KRŽIŠNIK GAL Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto LESNIKA ŽAN LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
5. mesto BRATUšEK LUKA Karate Klub Žalec


kumite kadetinje -47 kg (5)
1. mesto MAGAJNA MAšA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto ROJS VITA Karate klub WKSA Duplek
3. mesto ZEčIRI LORNA Karate Klub Murska Sobota


kumite kadetinje -54 kg (10)
1. mesto REPIČ JERCA Karate Klub Kranj
2. mesto BREZOVNIK TISA JERNEA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto AVŽNER ZOJA Karate Klub Polzela
3. mesto PETAN ELA Karate Klub Brežice
5. mesto HRAŠČANEC TAJA Karate Klub Radenci Shotokan
6. mesto NOVAK SARA, Karate Klub Seki Sv. Jernej


kumite kadetinje +54 kg (16)
1. mesto MOLNAR ELIZABETA Karate Klub Ljubljana
2. mesto ĐAKOVIć TIANA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto ŽIBRET ZALA MARIA Karate Klub Ljubljana
3. mesto ŠTUCIN AJDA Karate Klub Kolektor Idrija
5. mesto SEVER ANA Karate Klub Brežice
6. mesto KOLAR NUŠA Karate društvo Loče


kumite malčice -30 kg (4)
1. mesto MLAKAR NIKA Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto PLOHL TAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto BASAR MARUŠA Karate Klub Cerknica
3. mesto JEVŠENAK ALINA Shotokan Karate Klub Oplotnica


kumite malčice -35 kg (4)
1. mesto JELENKO NINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto ZUPANčIč NANA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto IVANČIČ KIARA Shotokan Karate Klub Oplotnica


kumite malčice +35 kg (3)
1. mesto MEDIĆ ADELA Društvo Za Karate Celje
2. mesto MERC MAJA Karate Klub Šiška
3. mesto BABIČ ANA Karate društvo Loče


kumite malčki -30 kg (4)
1. mesto SODIN LEON Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto FILIPOVIć ENEJ Karate Klub Žalec
3. mesto OŠTIR RAVNJAK TIAN Društvo Za Karate Celje
3. mesto STOJNIĆ MAIK Karate Klub Rudar Velenje


kumite malčki -35 kg (4)
1. mesto MERC JANEZ Karate Klub Šiška
2. mesto BLATNIK TAŠ Društvo Za Karate Celje
3. mesto TRONTELJ TAI Karate Klub Cerknica
3. mesto SKVARčA ALEKSEJ Karate Klub Cerknica


kumite malčki +35 kg (0)


kumite ml. kadeti -40 kg (8)
1. mesto KRAČUN RENE Društvo Za Karate Celje
2. mesto VANOVŠEK ENEJ, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto TRATNIK ALEN Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto MUR LUC Karate Klub Radvanje
5. mesto MARINKOVIČ ANŽE Karate Klub Žalec
6. mesto LIPIČ MAJ Karate Klub Radenci Shotokan


kumite ml. kadeti -45 kg (10)
1. mesto ŽIBRET BOR Karate Klub Ljubljana
2. mesto BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto LIPOVŠEK AMADEJ Društvo Za Karate Celje
3. mesto LORBER MAJ Društvo Za Karate Celje
5. mesto ERŽEN ŽIGA Karate Klub Kranj
6. mesto TOMC NACE Karate Klub Žalec


kumite ml. kadeti -50 kg (11)
1. mesto VALIŠER TIMOTEJ Karate Klub Selnica Ob Dravi
2. mesto ŠTELCER LUKA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto KRAJNC JURE Karate Klub Trbovlje
3. mesto MAKAROV ILLYA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
5. mesto HVALA ALJAŽ Karate Klub Trbovlje
6. mesto BOŽIČ CENE Karate Klub Kolektor Idrija


kumite ml. kadeti -55 kg (8)
1. mesto ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto KLEMENČIČ TAJ Shotokan Karate Klub Bohinj
3. mesto GRIVEC TILEN Karate Klub Trbovlje
3. mesto GANZITTI NOAH Karate Klub Seki Sv. Jernej
5. mesto KOLšEK KLEMEN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
6. mesto NAGODE JANEZ Karate Klub Vrhnika


kumite ml. kadeti +55 kg (7)
1. mesto BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
2. mesto STOJADINOVIć TIMOTEJ Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
3. mesto ŽUMER JAKOB Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto STVARNIK JERNEJ Karate Klub Murska Sobota
5. mesto RATOšA NINO Karate Klub Murska Sobota


kumite ml. kadetinje -40 kg (3)
1. mesto PETKOVIĆ TJAŠA Karate Klub Brežice
2. mesto SODIN LARA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto KRUMPAK TINKARA Karate Klub Rogaška Slatina


kumite ml. kadetinje -45 kg (5)
1. mesto MLAKAR NIKA Karate društvo Loče
2. mesto JESENEK ROJŠEK ANEJA Karate Klub Polzela
3. mesto ŠKRABLIN TARA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto LEVEC GRAJFONER LARA Karate Klub Ljubljana


kumite ml. kadetinje -50 kg (7)
1. mesto JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto BIZJAK LEDERER LEJA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto CARLI SOFIJA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto JOšT ZALA Karate Klub Postojna
5. mesto NIŠANDŽIČ IVANA Karate Klub Kranj
6. mesto PLEVNIK LALITA Karate Klub Kranj


kumite ml. kadetinje +50 kg (11)
1. mesto KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA Karate Klub Trbovlje
2. mesto MUZIK TAŠA Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto KRAMBERGER LARA Karate Klub Polzela
3. mesto HUMAR GAJA Karate Klub Kolektor Idrija
5. mesto PAVŠIČ HANA Karate Klub Kolektor Idrija
6. mesto KOCET NISA Karate Klub Murska Sobota


kumite mladinci -55 kg (3)
1. mesto TAMŠE NIKLAS Karate Klub Radenci Shotokan
2. mesto ŠMARČAN SIMON Društvo Za Karate Celje
3. mesto RIOSA NOVAK TILEN Karate Klub Polzela


kumite mladinci -61 kg (4)
1. mesto BAŠIČ FEKONJA MAI Karate Klub Polzela
2. mesto VILFAN MATEJ Karate Klub Kranj
3. mesto PLEVNIK GAL Karate Klub Kranj
3. mesto VILFAN MATEJ Karate Klub Kranj


kumite mladinci -68 kg (9)
1. mesto KERŠIČ AHLIN ŽAN Karate Klub Kranj
2. mesto PODPEČAN LAN Karate Klub Polzela
3. mesto HUDALES TOMAŽ Društvo Za Karate Celje
3. mesto VALNER TIM Društvo Za Karate Celje
5. mesto SKOTNIK NEJC Karate Klub Radenci Shotokan
6. mesto ORNIK NINO Karate Klub Kovinar Maribor


kumite mladinci -76 kg (6)
1. mesto GORIŠEK MATEJ Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto RUTAR DENNIS DEAN Karate Klub Radvanje
3. mesto ISAKOVIĆ ALEN Karate Klub Trbovlje
3. mesto GRIL BLAž Karate Klub Postojna
5. mesto SVJETLANOVIĆ RAJKO Karate Klub Shotokan Ajdovščina


kumite mladinci +76 kg (6)
1. mesto KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto TOČAKOVIĆ NEMANJA Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto KRAMBERGER LOVRO Karate-do klub Ig Shotokan
3. mesto MLAKAR JAN Karate društvo Loče
5. mesto REBOLJ LUKA Karate Klub Kranj


kumite mladinke -48 kg (1)
1. mesto ROM ZUPANC EMA Karate Klub Nestor


kumite mladinke -53 kg (6)
1. mesto KVAS TJAŠA Karate Klub Žalec
2. mesto HABJAN NUšA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto ANTONIN KLARA Karate Klub Virtus Duplica
3. mesto ĐAKOVIć LARA Karate Klub Mawashi Postojna
5. mesto ŽUGMAN LANA Karate klub WKSA Duplek
6. mesto IBRIĆ AMINA Karate Klub Kovinar Maribor


kumite mladinke -59 kg (5)
1. mesto DEBELJAK HANA Karate Klub Ljubljana
2. mesto KOTNIK ANJA Karate Klub Kranj
3. mesto CENTRIH ALEKSANDRA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto UGOVšEK ALENKA Karate Klub Žalec
5. mesto BERGANT LAURA Karate Klub Polzela


kumite mladinke +59 kg (9)
1. mesto ŽERJAV NUŠA Karate Klub Polzela
2. mesto TOPOLOVEC KAJA Karate Klub Žalec
3. mesto REBOLJ MANCA Karate Klub Kranj
3. mesto KENDA MAŠA Karate klub Velenje
5. mesto MAKITAN ANđELA Karate Klub Mawashi Postojna
6. mesto ETEROVIč MAšA Karate Klub Kranj


kata ekipa dečki (6)
1. mesto KK SEKI 1 OČKO,HLASTEC,GORENŠEK
2. mesto KK TRBOVLJE 2 GOLOB,MRGOLE,OSTANEK
3. mesto KK TRBOVLJE 1 BIZJAK,HARALOVIČ,VOZEL
3. mesto KK POSTOJNA 1 BOJC,RUDONJIĆ,SUBOTIČ
5. mesto KK KRANJ 1 CEKOV,GAČIČ,MALI


kata ekipa deklice (5)
1. mesto KK KRANJ 1 KOTNIK,LEBEN,POLAK
2. mesto SH. POSTOJNA 1 LIŠINOVIĆ,SAVKOVIĆ,DAUTOVIĆ
3. mesto KK TIGER 1 IKIĆ,OSMIĆ,ZAHIROVIĆ
3. mesto KK TRBOVLJE 1 JUG,KASTELIC,PEKLAR
5. mesto KK POSTOJNA 1 BEŠIČ,ČESEN,RUDONJIĆ


kata ekipa kadeti (1)
1. mesto KK TRBOVLJE 1 MARKULJEVIČ,MARKULJEVIČ,ŠEHIĆ


kata ekipa kadetinje (6)
1. mesto KK KRANJ 2 NADIŽAR,DROBNJAK,DRAKSLER
2. mesto KK RADVANJE 1 HORVATIČ,RADAKOVIĆ,MURKO
3. mesto KK MAWASHI 1 KOBAL - PAHOR,ĐAKOVIĆ,MAGAJNA
3. mesto KK VELENJE 1 ALIĆ,JAKOB KUKOVIČ,ZAGER
5. mesto KK KRANJ 1 ČERU,BALDŽIEV,ČUHALEV


kata ekipa malčice (2)
1. mesto KK VELENJE 1 JOVANOVIĆ,JOZIČ,RUDOLF
2. mesto KK SEKI 1 JEROT,LONČARIČ,MILJATOVIĆ


kata ekipa malčki (3)
1. mesto KK TRBOVLJE 1 HRUŠOVAR,ZORKO,OVNIČ
2. mesto KK CERKNICA 1 KRŽIČ,TRONTELJ,SKVARČA
3. mesto KK VELENJE 1 JELEN,PAŠIČ,ŠTEFANIČ


kata ekipa ml. kadeti (1)
1. mesto KK SEKI 1 GANZITTI,VANOVŠEK,HLASTEC


kata ekipa ml. kadetinje (5)
1. mesto SH. POSTOJNA 1 STOJANOVIĆ,OSMANAJ,LIŠINOVIĆ
2. mesto KK POSTOJNA 1 ČESEN,JOŠT,PRAPROTNIK
3. mesto KK RADVANJE 1 PETRIČ,ŠIFRAR,TERAŽ
3. mesto KK BREžICE 1 LAKNER,LAZANSKI,PETKOVIĆ
5. mesto KK KRANJ 1 LATINČIĆ,NIŠANDŽIČ,PLEVNIK


kata ekipa mladinci (1)
1. mesto KK SEKI 1 KLOBASA,SLUGA,STERNIŠA


kata ekipa mladinke (2)
1. mesto KK KRANJ 1 NADIŽAR,KOTNIK,ETEROVIČ
2. mesto KK SEKI 1 GANZITTI,CENTRIH,CENTRIH


kata ekipa najmlajše (0)


kata ekipa najmlajši (1)
1. mesto DK CELJE 1 GRZINČIČ,KUNST,STENDLER KLANJŠEK