Državno prvenstvo do 21 let

Društvo Za Borilne Veščine Piran

Tekmovalec Kategorija
BUDIN BOšTJAN kumite mladinci -76 kg


Društvo Za Karate Celje

Tekmovalec Kategorija
GOLEŽ PETER kata najmlajši
GOLEŽ ŽAN kata ml. kadeti
HUDALES TOMAŽ kata kadeti
HUDALES TOMAŽ kumite kadeti -52 kg
LIPOVŠEK AMADEJ kumite dečki -35 kg
MAJCEN JAKA kumite ml. kadeti -55 kg
MAJCEN MIHA kata malčki
PRAZNIK ČRT kata malčki
SENICA TILEN kata malčki
SKALICKY GAL kata ml. kadeti
SKALICKY TAJDA kumite kadetinje -54 kg
SORČAN SVEN kata najmlajši
STENDLER KLANJŠEK ŽIVA kata najmlajše
UDOVČ LUKA kata ml. kadeti
VADNAL DAVID kata malčki
VADNAL MARK kata malčki
VALNER TIM kumite ml. kadeti -55 kg
ZVONAR ETIEN kata najmlajši


Karate-do Klub Ptuj

Tekmovalec Kategorija
KRIŽANEC KRIŠTOF kumite kadeti +70 kg


Karate društvo Loče

Tekmovalec Kategorija
FURMAN MINEA kumite ml. kadetinje -45 kg
GAJšEK NIK kumite ml. kadeti -45 kg
GORJUP KLARA kumite ml. kadetinje +50 kg
MLAKAR JAN kumite kadeti -70 kg
NOVAK ROK kumite mladinci -68 kg


Karate Klub Branik Maribor

Tekmovalec Kategorija
BERA MARIO kumite kadeti -52 kg
BERA MARKO kumite ml. člani +84
GUSEL MATIJA kumite kadeti -52 kg
KOREN VID kumite dečki +45 kg
LORENČIČ ROBERT kumite ml. člani -75 kg
TOPOLOVEC DOMEN kumite dečki -45 kg
VELAGIĆ EMIR kumite mladinci +76 kg


Karate Klub Brežice

Tekmovalec Kategorija
CICVARIĆ LUKA kata malčki
GALIČ NASTJA kata ml. članice
LAKNER MAJA kata malčice
LAVRIČ DAVID MATIJA kata ml. kadeti
LAVRIČ DAVID MATIJA kumite ml. kadeti -45 kg
LAVRIČ SARA kata malčice
LUKIĆ IVANA kumite kadetinje +54 kg
OMERZO NIKA kata kadetinje
PETAN ELA kata deklice
PETAN ELA kumite deklice -40 kg
PETKOVIĆ SAŠA kata deklice
PETKOVIĆ SAŠA kumite deklice +40 kg
PETKOVIĆ TJAŠA kata malčice
SEVER ANA kumite deklice +40 kg


Karate Klub Cerknica

Tekmovalec Kategorija
BASAR MARUŠA kata najmlajše
KRALJ PATRIK kata najmlajši
KRANJC ANŽE kumite dečki +45 kg
KRANJC ŽIVA kata malčice
MIHELIČ MAJ kata malčki
ŠPANIČ LEON kata najmlajši
TEKAVC MAŠA kata malčice
TRONTELJ TAI kata najmlajši


Karate Klub Hrastnik

Tekmovalec Kategorija
AUDIč VITA kata deklice
GORENC DENIS kumite ml. člani - 67 kg
JASIKOVIć LEA kata malčice
KOCMAN DAVID kata dečki
PIžMOHT ARIJAN kata malčki
ŠEHIć KUMLANC LEA kata deklice
ZIMšEK LUKA kata malčki


Karate Klub Kolektor Idrija

Tekmovalec Kategorija
ALIČ ADAM kata malčki
BAJUK BENJAMIN kumite mladinci -61 kg
BAJUK EVA kumite ml. kadetinje -45 kg
DEMSAR LUKA kumite ml. kadeti +55 kg
HIBIč AJDIN kumite kadeti +70 kg
KRŽIŠNIK GAL, kata dečki
KRŽIŠNIK GAL, kumite dečki +45 kg
MUHIć AJDIN kumite kadeti -63 kg
MUHIĆ DIN kata najmlajši
NOVAK MIJA kata malčice
OBLAK TJAž kumite kadeti -63 kg
PRIMOŽIČ TIT kumite ml. člani - 67 kg
ZAJC PETRA kumite ml. članice -55 kg


Karate Klub Kovinar Maribor

Tekmovalec Kategorija
GRADIšNIK KLANJščEK TAJA kumite deklice +40 kg
ORNIK NINO kumite kadeti -63 kg
SIMONIČ MAšA kata ml. članice
ZARIČ VID kata dečki
ZARIČ VID kumite dečki -35 kg


Karate klub Kozjansko in Obsotelje

Tekmovalec Kategorija
BELE ANA kata najmlajše
BELE LEA kata najmlajše
BELE LUKA kata malčki
LESNIKA ŽAN LUKA kumite ml. kadeti +55 kg
ZBIL GREGA kata malčki


Karate Klub Kranj

Tekmovalec Kategorija
ČRNILEC KESIČ ŽIGA kumite mladinci +76 kg
ČULIBRK JAN kumite kadeti -57 kg
DJURIč NINA kata kadetinje
DJURIč NINA kumite kadetinje +54 kg
DROBNJAK MILAN kata ml. kadeti
DROBNJAK MILAN kumite ml. kadeti -50 kg
ETEROVIč MAšA kata ml. kadetinje
ETEROVIč MAšA kumite ml. kadetinje +50 kg
KERŠIČ AHLIN AJDA kumite mladinke +59 kg
KERŠIČ AHLIN ŽAN kata kadeti
KERŠIČ AHLIN ŽAN kumite kadeti -63 kg
KOŠIR DOMEN kata ml. kadeti
KOŠIR DOMEN kumite ml. kadeti +55 kg
KOTNIK ANJA kata kadetinje
KOTNIK ANJA kumite kadetinje +54 kg
KRAJNIK EMA kata kadetinje
KRAJNIK EMA kumite kadetinje +54 kg
KRALJ LUKA kumite kadeti -57 kg
KRIžAJ ALEKSANDER kumite dečki -35 kg
NADIŽAR LANA TISA kata ml. kadetinje
NADIŽAR LANA TISA kumite ml. kadetinje -40 kg
NAGLIČ NIKA kata ml. kadetinje
NAGLIČ NIKA kumite ml. kadetinje +50 kg
NOVAK FRANCI kumite ml. člani - 67 kg
OGRIZEK TRINA kata deklice
OGRIZEK TRINA kumite deklice +40 kg
PLEVNIK GAL kata ml. kadeti
PLEVNIK GAL kumite ml. kadeti -40 kg
REBOLJ LUKA kumite kadeti +70 kg
REPIČ JERCA kata ml. kadetinje
REPIČ JERCA kumite ml. kadetinje -40 kg
STOJANOVSKI VANE kata ml. kadeti
STOJANOVSKI VANE kumite ml. kadeti -55 kg
ŠTULAR ROK kumite mladinci -76 kg


Karate Klub Lovrenc Na Pohorju

Tekmovalec Kategorija
BREZOČNIK JAN kata mladinci
BREZOČNIK JAN kumite mladinci -76 kg
BRITOVŠEK MARCEL kata kadeti
DAJČMAN TADEJ kumite ml. člani +84
NAMESTNIK TADEJA kata ml. kadetinje
SKUHALA ZOJA kata malčice


Karate Klub Mislinja

Tekmovalec Kategorija
FELLE MATEVŽ kata ml. člani


Karate Klub Mon Chi

Tekmovalec Kategorija
BIZJAK EMA kata najmlajše
FIJAVŽ JEVŠENAK ZALA kata deklice
KISELJAK LUKA kata malčki
LABAN HANA kata najmlajše
VRVIŠČAR KIARA kata deklice
VRVIŠČAR VITA kata malčice


Karate Klub Murska Sobota

Tekmovalec Kategorija
DONOšA ALEKS kumite kadeti -63 kg
KOCET NIKO kumite mladinci +76 kg
KOLTAJI SEBASTIJAN kumite ml. člani - 67 kg
ŠOBAK LUKA kumite ml. kadeti -50 kg
VEREN HOCHSTETTER VID kumite mladinci -68 kg
ZVER NIKO kumite ml. kadeti -55 kg


Karate Klub Nestor

Tekmovalec Kategorija
DVORJAK GAL kumite mladinci -61 kg
DVORJAK TIM kumite mladinci -68 kg
GRAČNAR JAN kumite ml. kadeti -55 kg
KOVAČEC GRAČNER EMA kumite mladinke +59 kg
ROM ZUPANC EMA kumite ml. kadetinje -40 kg
UPLAZNIK MIHAEL kumite kadeti +70 kg
ŽGANK MATEJ kumite mladinci -68 kg


Karate Klub Petrovče

Tekmovalec Kategorija
BARL MAJ kata ml. kadeti
LIPOVŠEK ALEN kumite kadeti +70 kg
MAROT TIA kata deklice
SALAMUN VID kumite ml. kadeti -45 kg
ŠPRAJC TAJDA kata deklice


Karate Klub Polzela

Tekmovalec Kategorija
AVŽNER ZOJA kumite deklice -40 kg
BAŠIČ FEKONJA MAI kumite ml. kadeti -40 kg
BERGANT LAURA kumite ml. kadetinje -50 kg
GRČAR GAJA kumite ml. kadetinje +50 kg
JAGARINEC ANIKA kumite mladinke -53 kg
JAGARINEC JUš kata ml. člani
JAGARINEC JUš kumite ml. člani -75 kg
PODPEČAN LAN kumite kadeti -52 kg
PODPEČAN SVIT kumite mladinci +76 kg
REPNIK KLEMEN kumite mladinci -61 kg
RIOSA NOVAK TILEN kumite ml. kadeti -40 kg
ŠENICA NIKA kumite kadetinje +54 kg
ŠPORN LANEJ kumite dečki -35 kg
VINDIŠ DAVID kumite mladinci +76 kg
VRANIČ NEJC kumite kadeti -57 kg
ŽERJAV NUŠA kumite ml. kadetinje +50 kg


Karate Klub Postojna

Tekmovalec Kategorija
AHAčIč TARIK kata ml. kadeti
ARSENIć PETAR kumite dečki -35 kg
ARSENIČ SARA kumite deklice -40 kg
BOJC JAKOB kata najmlajši
GRIL BLAž kumite kadeti -63 kg
PAVŠIČ SVIT kumite mladinci +76 kg
PRAPROTNIK NECA kata malčice
RUDONJIĆ JOVAN kata najmlajši
STEFANOVSKI ANDRAž kumite kadeti -70 kg
SUBOTIč FILIP kata najmlajši


Karate Klub Radenci Shotokan

Tekmovalec Kategorija
ČERNELA SEBASTIAN kumite kadeti -52 kg
HRAŠČANEC TAJA kumite ml. kadetinje -50 kg
JURINEC EVA kumite ml. kadetinje +50 kg
JURINEC MATEVŽ kumite kadeti +70 kg
KLOBASA ALEKS kata kadeti
KLOBASA ALEKS kumite kadeti +70 kg
ROŽMAN NADIA kumite ml. kadetinje -50 kg
SKOTNIK NEJC kumite ml. kadeti -50 kg
SKOTNIK SANI kumite kadeti -52 kg
TAMŠE NIKLAS kata ml. kadeti
TAMŠE NIKLAS kumite ml. kadeti -45 kg
TREIBER MAJA kumite deklice -40 kg


Karate Klub Radvanje

Tekmovalec Kategorija
ARSLANOVSKI NIKITA kata mladinke
BURLAK ANDRAŽ kata dečki
BURLAK ANDRAŽ kumite dečki -45 kg
BURLAK TIMOTEJ kumite mladinci -76 kg
FAJFER LANA kata deklice
GAAL JAKA kumite kadeti -70 kg
GANZITTI NIA kata ml. kadetinje
HORVATIČ KATJA kata ml. kadetinje
KOKOL PINO kumite kadeti +70 kg
LUBAJNŠEK LINA kata mladinke
LUBAJNŠEK LINA kumite mladinke +59 kg
MARUŠIČ KOČAR ZALA kata kadetinje
NAJŽAR KATJA kata kadetinje
PETRIČ REBECCA LANA kata malčice
PUČKO LARA kata ml. članice
PUČKO LARA kumite ml. članice -68 kg
PUČKO NIKA kata kadetinje
RAJTER MATIC kumite dečki -35 kg
RESINOVIČ MAJNA kata mladinke
RITLOP ROK kata ml. člani
RUTAR DENNIS DEAN kata kadeti
ŠIREC EMA kumite kadetinje -54 kg
ŠTEHARNIK TINKARA kata deklice
ŠTEHARNIK TINKARA kumite deklice +40 kg
ŠTEHARNIK ŽAN kumite kadeti +70 kg
ŠTERN EVA kata deklice


Karate Klub Rogaška Slatina

Tekmovalec Kategorija
COLNARIČ NIK kumite ml. kadeti +55 kg
HRIBAR GAJA kata najmlajše
KORITNIK JERNEJ kumite mladinci -76 kg
KUNŠTEK NEJC kumite dečki +45 kg
PAŠ GLORIJA kata deklice
POTISK LAURA kumite kadetinje -54 kg
ŠKRABLIN PATRIK kumite mladinci -76 kg
ŠKRABLIN TARA kata malčice
TEPEŠ KAROLINA kumite kadetinje +54 kg
TEPEŠ OLIVER kata malčki
ZUPANEC TIM kumite mladinci -68 kg


Karate Klub Selnica Ob Dravi

Tekmovalec Kategorija
BAJGOT NACE kata malčki
DEBELAK DEJAN kumite kadeti -52 kg
EFERL SARA kata ml. kadetinje
EFERL SARA kumite ml. kadetinje -50 kg
FRAS PIA LETRICIA kata deklice
FRAS PIA LETRICIA kumite deklice -40 kg
GOSAK MATIC kata ml. kadeti
KOBAL MARCEL kata kadeti
KRAJNC MIHA kata ml. kadeti
KRAJNC ULLA kumite kadetinje +54 kg
MALETIč MATIJA kumite ml. kadeti -50 kg
MORI NIK kata ml. kadeti


Karate Klub Sho-Kan Apače

Tekmovalec Kategorija
KASTELIC ROK kata dečki
KASTELIC ROK kumite dečki -40 kg
KNEDL KAJA kata deklice
KNEDL KLEMEN kata mladinci
KNEDL KLEMEN kumite mladinci -55 kg
KOVAč VIVIEN kata ml. kadetinje
KOVAč VIVIEN kumite ml. kadetinje +50 kg
KRAJNC TIMOTEJ kata najmlajši
LESJAK NIKA kata ml. kadetinje
LESJAK NIKA kumite ml. kadetinje -50 kg
SEREC IZABELA kata deklice
ŠINKO NEJC kata najmlajši
ŠINKO TIM kata dečki
ŠINKO TIM kumite dečki -35 kg
STEYER VID kata malčki


Karate Klub Shotokan Ajdovščina

Tekmovalec Kategorija
LIČEN NINA kata deklice
LIČEN NINA kumite deklice -40 kg
MILETIČ KRISTJAN kumite ml. kadeti +55 kg
SVJETLANOVIĆ RAJKO kumite ml. kadeti -55 kg
SVJETLANOVIĆ VALENTINA kata kadetinje


Karate Klub Shotokan Kranj

Tekmovalec Kategorija
FAJFAR ALETEJ kumite kadeti -63 kg
GAUTAM VASUDEV kumite kadeti +70 kg
JAGODIC KRISTIJAN kumite mladinci +76 kg
KAROV ZORAN kumite kadeti -63 kg
SARAJLIć MATEJ kumite ml. kadeti -40 kg


Karate Klub Shotokan Velenje

Tekmovalec Kategorija
ČATER TINA kata mladinke


Karate Klub Tiger Velenje

Tekmovalec Kategorija
ČEBULAR DANAJ kumite ml. kadeti -45 kg
HANKIĆ ADELISA kumite ml. članice +68 kg
HUSEINOVIć NELIS kata dečki
HUSEINOVIć NELIS kumite dečki +45 kg


Karate Klub Trbovlje

Tekmovalec Kategorija
BABIČ ŽIVOJIN kumite mladinci +76 kg
BOŽJAK LAURA kata kadetinje
FERLIN LUKA kumite mladinci -76 kg
GORJUP AžBE kata malčki
GRIVEC TILEN kata malčki
HABERL BARBARA kumite mladinke -59 kg
HABERL URšA kumite mladinke -53 kg
HRIBOVŠEK BLAž kumite ml. člani -60 kg
ISAKOVIĆ ALEN kumite kadeti -63 kg
ISAKOVIĆ KENAN kumite ml. kadeti -40 kg
KOLANDER EVA kata deklice
LESAR KLARA kata deklice
MARKULJEVIČ MARKO kumite ml. kadeti -45 kg
MARKULJEVIČ UROŠ kumite ml. kadeti -50 kg
MUJKANOVIĆ AJDIN kumite mladinci +76 kg
PERC LUKA kumite mladinci -68 kg
SALKIČ ERVIN kumite kadeti -57 kg
SALKIČ LARA kumite ml. kadetinje -40 kg
ŠEHIĆ DENIS kumite dečki -35 kg
ZIDAR DOMEN kumite kadeti -57 kg


Karate Klub Trebnje

Tekmovalec Kategorija
BREZNIKAR ROK kata mladinci


Karate klub Velenje

Tekmovalec Kategorija
ALIĆ INES kata deklice
BOROVNIK DOMEN kata mladinci
BOROVNIK DOMEN kumite mladinci -68 kg
BOROVNIK NIK kata dečki
BOROVNIK NIK kumite dečki -40 kg
BRŠEK PUNGARTNIK JAN kata dečki
CENTRIH ALEKSANDRA, kata kadetinje
CENTRIH PATRICIJA, kumite ml. kadetinje +50 kg
CESAR ANINA kata mladinke
CESAR PIA kata kadetinje
ČESKO KAJA kata kadetinje
ĐOGIĆ EMA kata najmlajše
GAJŠEK ALJAŽ kata ml. kadeti
GAJŠEK ALJAŽ kumite ml. kadeti -55 kg
JAKOB KUKOVIČ TIA kata ml. kadetinje
KAUZAR SEBASTJAN kata kadeti
KENDA MAŠA kumite kadetinje +54 kg
KOČEVAR ANA kata dečki
LEBAN ANA VITA kata mladinke
MUHAREMOVIĆ SEID kata dečki
MUHAREMOVIĆ ŠUHRA kata kadetinje
OČKO GAL kata najmlajši
ZAGER HANA kata malčice


Karate Klub Virtus Duplica

Tekmovalec Kategorija
MOTNIKAR META kumite ml. članice +68 kg


Karate Klub Zmaj

Tekmovalec Kategorija
BELEHAR PATRICIJA kata kadetinje
BELEHAR PATRICIJA kumite kadetinje -54 kg
JOKIć RENATA kata najmlajše
LIŠIČ MIDJAN kata malčki
MOHARIĆ BLAŽ kumite ml. kadeti -45 kg
PEJKOVIĆ NIKOLAJ kata dečki
RAMIĆ BELMIN kata malčki
RUŠITI ARDIT kumite ml. člani -75 kg
VAHTAR KAROLINA kata deklice
VAHTAR LARA kata najmlajše
ŽLOF ANDROJNA ZORAN kumite ml. člani -84 kg


Karate Klub Žalec

Tekmovalec Kategorija
ČETINA NEŽA kumite kadetinje +54 kg
HOčEVAR IRIS kumite mladinke -59 kg
JOKSIMOVIĆ STEFAN kata ml. člani
JOKSIMOVIĆ STEFAN kumite ml. člani -84 kg
KOLšEK MAJ kumite ml. kadeti -45 kg
KRAJNC URšKA kumite ml. članice -55 kg
KVAS LUKA kumite mladinci -68 kg
KVAS TJAŠA kumite ml. kadetinje -50 kg
MEDVED MAKS kumite ml. kadeti -50 kg
PLASKAN JURIJ kumite kadeti -70 kg
SUŠA HANA kata kadetinje
SUŠA ŽIGA kumite dečki -40 kg
TOPOLOVEC KAJA kumite ml. kadetinje +50 kg
UGOVšEK ALENKA kumite ml. kadetinje -50 kg
ZUPANČIČ NINA kumite mladinke -48 kg


Shotokan Karate Klub Bohinj

Tekmovalec Kategorija
KLEMENČIČ TAJ kata dečki
KLEMENČIČ TAJ kumite dečki -40 kg
TALER JAKA kata mladinci
TALER JAKA kumite mladinci -55 kg


Shotokan Karate Klub Grosuplje

Tekmovalec Kategorija
BREZNIK MATIC kumite mladinci -76 kg
BREZOVNIK TISA JERNEA kumite deklice -40 kg
ČEH ALEŠ kata dečki
COSOVICI MAXIM kumite ml. kadeti -50 kg
GORIŠEK MATEJ kumite ml. kadeti -55 kg
MEKIč KIARA kumite ml. kadetinje +50 kg
PREDALIČ ZALA kumite kadetinje -54 kg
SAVANOVIć LANA kumite deklice -40 kg
STANKO SARA kumite ml. članice -68 kg
ŠUŠTERŠIČ KALINA kumite kadetinje +54 kg


Shotokan Karate Klub Oplotnica

Tekmovalec Kategorija
BARJAKTAROVIĆ BOJAN kumite mladinci -76 kg
HAJŠEK MATJAŽ kumite ml. člani -84 kg
HMELAK JAŠA kumite dečki -45 kg
HMELAK TIBOR kata malčki
JELENKO BENJAMIN kata malčki
KRANJC LEA kumite mladinke -48 kg
STEGNE ADRIJAN kata dečki
TONKOVIČ NIK kumite dečki -40 kg
VALENČAK MIHAEL kumite ml. kadeti -40 kg


Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona

Tekmovalec Kategorija
ČUčEK MIšEL kata kadeti
KLEMENčIč KRISTJAN kata ml. kadeti
KLOBASA BLAŽ kata ml. kadeti
KLOBASA DAVID kata mladinci
KLOBASA DAVID kumite mladinci -76 kg
LEITHNER FLORIAN TOBIAS kumite kadeti +70 kg


Športno Društvo Dinamik Celje

Tekmovalec Kategorija
KRAŠOVEC URŠKA kata ml. članice
STIŠOVIČ KATJA kumite ml. članice -50 kg
STIŠOVIČ KATJA kata ml. članice


Športno Društvo Gorica Nova Gorica

Tekmovalec Kategorija
FLORJANČIČ KATI kumite ml. članice - 61kg
GOSTIĆ STEFAN kata najmlajši
JOVANOVSKI ALEKSANDAR kumite kadeti +70 kg
JOVIĆ MARA kumite kadetinje +54 kg
KOLšEK KLEMEN kata malčki
PETERNEL ŽAN kumite kadeti -52 kg
RADIĆ LUKA kata dečki
RADIĆ LUKA kumite dečki -45 kg
ZAVRTANIK POLONA kata deklice
ZAVRTANIK POLONA kumite deklice -40 kg
ZLATKOV TEODOR kumite kadeti -70 kg
ŽOHAR SARA kata kadetinje
ŽOHAR SARA kumite kadetinje -54 kg


Karate Klub Olimpija Ljubljana

Tekmovalec Kategorija
HASANAGIĆ NASER kata najmlajši
LAZIĆ MARIA kata ml. kadetinje


Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer

Tekmovalec Kategorija
HORVAT SANDER kata malčki
JANžEKOVIč ALEN kumite ml. kadeti -45 kg
JANŽEKOVIČ NUšA kata najmlajše
JANŽEKOVIČ TIJA kata deklice
JANŽEKOVIČ TIJA kumite deklice -40 kg
NOVAK SARA kumite ml. članice -55 kg
POKRIVAČ ALEš kata ml. člani
ŽIBRAT GAJA kata ml. kadetinje


Karate Klub Mawashi Postojna

Tekmovalec Kategorija
ĐAKOVIć LARA kumite ml. kadetinje -45 kg
ĐAKOVIć TIANA kumite deklice +40 kg
HABJAN NUšA kumite kadetinje -54 kg
JOšT ZALA kata malčice
KONTREC ALJA kata malčice
LIKAR ALJA kumite ml. kadetinje -50 kg
MAGAJNA MAšA kata ml. kadetinje
MAGAJNA MAšA kumite ml. kadetinje -40 kg


Karate Klub Ljubljana

Tekmovalec Kategorija
ADAMIč TIMON kumite ml. kadeti -50 kg
DEBELJAK HANA kumite ml. kadetinje +50 kg
GABRIJELČIČ LAN kumite ml. kadeti -45 kg
HALILI ADRIAN kumite kadeti -63 kg
JERIHA KATJA kumite mladinke +59 kg
KONJEVIĆ LEA kata ml. kadetinje
KURBEGOVIĆ AJLA kumite mladinke -53 kg
LAMPIČ ANA kumite ml. kadetinje -50 kg
LAZIć LEON kumite kadeti -70 kg
MOLNAR ELIZABETA kumite ml. kadetinje -50 kg
SETNIČAR GREGA kumite ml. člani -75 kg
SMILJAN KITI kumite mladinke +59 kg
ŽIBRET BOR kumite dečki -35 kg
ŽIBRET ZALA MARIA kumite ml. kadetinje -50 kg


Karate Klub Črnomelj

Tekmovalec Kategorija
HORN ESTER kata najmlajše
HORN MICHEL kata ml. kadeti
HORN SWEN kata malčki


Karate Klub Rudar Velenje

Tekmovalec Kategorija
HLIŠČ LANA kata deklice
MITROVIĆ ANDRIJA kata dečki
NOVAK SARA kata ml. kadetinje
NOVAK SARA kumite ml. kadetinje -40 kg
PRATNEMER HANA kata malčice
STROPNIK ŽAN kata malčki
TOČAKOVIĆ NEMANJA kumite kadeti -52 kg


Shotokan Karate Klub Postojna

Tekmovalec Kategorija
IVANOVIĆ TIJANA kata ml. kadetinje
IVANOVIĆ TIJANA kumite ml. kadetinje -40 kg
LIŠINOVIĆ ELMA kata malčice
MUJAGIĆ LARISA kumite ml. kadetinje +50 kg
OSMANAJ ADELINA kata mladinke
OSMANAJ DORENTINA kata malčice
PRELC AJAN kata ml. kadeti
PRELC AJAN kumite ml. kadeti +55 kg
REBEC GAŠPER kata malčki
STOJANOVIĆ GLORIA kata malčice


Karate klub Novo Mesto

Tekmovalec Kategorija
KOVAČIČ LARA kata kadetinje
KOVAČIČ MARCEL kata kadeti
KOVAČIČ NIK kata kadeti
MIHELČIČ ANA kata deklice
ŽAGAR ALEŠ kata malčki
ŽAGAR EMA kata najmlajše


Karate klub Civitas

Tekmovalec Kategorija
MARTINUZZI MATIAS kumite ml. kadeti -55 kg
PRELOG ŽAN kumite dečki -45 kg
SUHODOLNIK VID kumite dečki +45 kg


Klub borilnih veščin Sevnica

Tekmovalec Kategorija
ŠANTEJ SARA kata deklice
ŠANTEJ TIA kata mladinke


YUKI klub ČATEŽ

Tekmovalec Kategorija
BUDIČ KAJA kumite ml. članice +68 kg


Karate klub Sokol

Tekmovalec Kategorija
CIUHA MARCEL kata najmlajši
ERDELIČ ŽAN kata najmlajši


Karate Klub Seki Sv. Jernej

Tekmovalec Kategorija
ČEŠAREK SIMONA kata deklice
DRAGIĆ LANA kata malčice
DRAGIČ LEO kata dečki
DRAGIČ LEO kumite dečki -35 kg
GANZITTI NOAH kata malčki
GOLAČ AJDA kata deklice
GOLAČ AJDA kumite deklice +40 kg
GOLAČ AZRA kata ml. članice
GOLAČ AZRA kumite ml. članice -68 kg
GORENŠEK TILEN kata dečki
GORENŠEK VID kata malčki
HLASTEC KIAN kata malčki
HLASTEC MARK kata dečki
KANDUT SAŠO kata mladinci
KANDUT ZOJA kata malčice
OSMANOVIĆ DALAL kata najmlajše
POLIČNIK MATEVŽ kata ml. kadeti
POLIČNIK MATEVŽ kumite ml. kadeti -50 kg
POLIČNIK ŽIVA kata najmlajše
SLUGA JURE kata ml. kadeti
SLUGA JURE kumite ml. kadeti -40 kg
STEGEL TINA kumite ml. članice - 61kg
STERNIŠA NEJC kata ml. kadeti
TOMAŽIČ EVA kata deklice
VANOVŠEK ENEJ, kata dečki
VANOVŠEK ZOJA. kata najmlajše


Karate klub Šenčur

Tekmovalec Kategorija
ČIMžAR ALEKS kumite ml. kadeti -50 kg


Športno društvo za karate GES

Tekmovalec Kategorija
HARTL BOR kata kadeti
HARTL BOR kumite kadeti -57 kg
HARTL JAN kata kadeti
HARTL JAN kumite kadeti -57 kg


KARATE KLUB BUSHIDO ROGAŠKA SLATINA

Tekmovalec Kategorija
JORDAN TIMOTEJ kumite ml. kadeti +55 kg
ŽUMER JAKOB kumite dečki +45 kg