3. Pokalna tekma KZS

Karate-do klub Ptuj

Tekmovalec Kategorija
ŠMID CAFUTA ANEJ kata mladinci


KARATE KLUB BRANIK

Tekmovalec Kategorija
TOPOLOVEC DOMEN kumite kadeti -63 kg


Karate Klub Mon Chi

Tekmovalec Kategorija
BOH LUKA kata malčki


Karate Klub Petrovče

Tekmovalec Kategorija
BARL MAJ kumite mladinci -68 kg
MOČNIK TIMI kata kadeti


Karate Klub Shotokan Ajdovščina

Tekmovalec Kategorija
BLAGOJEVIĆ IVAN kumite ml. člani - 67 kg
HARLE TEO kata ml. člani
IBRIĆ ERVIN kata kadeti
JERKIČ SARA kumite kadetinje -47 kg
KADIRIĆ MEL kata mladinke
KADIRIĆ TAN kata malčki
NABERGOJ FRAN kumite ml. kadeti -50 kg
NABERGOJ VID kumite ml. kadeti -50 kg
SVJETLANOVIĆ RAJKO kumite mladinci -76 kg
VODOPIVEC META kata kadetinje
ZIDARIČ EVA MARIA kata ml. kadetinje


Karate Klub Shotokan Kranj

Tekmovalec Kategorija
BAŠAR EMA kumite kadetinje -54 kg
KASUNIČ DORJAN kumite ml. kadeti -40 kg
MAčAR DEJAN kata kadeti
MAčAR DEJAN kumite kadeti -52 kg
MAčAR TIJAN kata ml. kadeti
MAčAR TIJAN kumite ml. kadeti -40 kg
MILEV MATEJ kata malčki
TORKAR AJDA kata najmlajše
VASILIĆ DAJANA kumite ml. kadetinje -45 kg
VREČEK LUKA kata dečki
VREČEK LUKA kumite dečki -35 kg


Karate klub Velenje

Tekmovalec Kategorija
CESAR PIA kata ml. članice


Shotokan Karate Klub Oplotnica

Tekmovalec Kategorija
HMELAK TIBOR kumite dečki -40 kg
JELENKO BENJAMIN kumite ml. kadeti -45 kg
JELENKO NINA kumite deklice +40 kg
JEVŠENAK ALINA kumite deklice -40 kg
POLANEC MIRIAM kumite ml. kadetinje -50 kg
VALENČAK MIHAEL kumite mladinci -61 kg
VALENČAK NELI kumite deklice -40 kg


SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA

Tekmovalec Kategorija
ČUčEK MIšEL kata mladinci
KLEMENčIč KRISTJAN kata mladinci
KLOBASA BLAŽ kata mladinci
KK RADGONA 1 - ČUČEK,KLEMENČIČ,KLOBASA kata ekipa mladinci


Karate klub WKSA Duplek

Tekmovalec Kategorija
ROJS JANA kumite ml. kadetinje +50 kg
ROJS SARA kata kadetinje
ROJS VITA kumite kadetinje +54 kg


Karate klub Sokol

Tekmovalec Kategorija
BRAČUN MAŠERA IRIS kata deklice
ERDELIČ ŽAN kata dečki
VEčERIN TARAS kata dečki


Karate klub Seki

Tekmovalec Kategorija
AVDIĆ EMIRA kata ml. kadetinje
ČEŠAREK SIMONA kata kadetinje
GOLAČ AJDA kumite kadetinje +54 kg
HAJRULAI ANISA kata kadetinje
HAJRULAI LUAN, kata malčki
HASANBAŠIĆ ADNA kata najmlajše
HASANBAŠIĆ EMRAH kata malčki
HLASTEC KIAN kata ml. kadeti
JEROT NEŽA kata malčice
KOCEV JOVAN kata najmlajši
KOŠTOMAJ ŽANA kata najmlajše
KRISTIć KAROLINA kata najmlajše
MAVSAR TADEJ kata najmlajši
MAVSAR TAJDA kata deklice
MILJATOVIČ ALEKSA, kata malčki
MILJATOVIĆ ANDJELA, kata malčice
NOVAK SARA, kata mladinke
OSMANOVIĆ EMAR kata dečki
PIVIĆ EVELIN kata mladinci
PIVIĆ LEJLA kata ml. kadetinje
RIZVANOVIĆ ENEJ, kata dečki
SLUGA JURE kata mladinci
SLUGA JURE kumite mladinci -55 kg
STERNIŠA NEJC kata mladinci
SULEJMANI EGZON kata dečki
SULEJMANI LEART kata ml. kadeti
TOMAŽIČ EVA kata kadetinje
VANOVŠEK ENEJ, kata kadeti
VANOVŠEK ENEJ, kumite kadeti -52 kg
VANOVŠEK ZOJA. kata deklice
KK SEKI 1 - HASANBAŠIĆ,KRISTIĆ,KOŠTOMAJ kata ekipa najmlajše
KK SEKI 1 - MILJATOVIČ,MAVSAR,HAJRULAI kata ekipa malčki
KK SEKI 1 - MILJATOVIĆ,JEROT,KRISTIĆ kata ekipa malčice
KK SEKI 1 - JEROT,MAVSAR,VANOVŠEK kata ekipa deklice
KK SEKI 1 - HLASTEC,RIZVANOVIĆ,OSMANOVIĆ kata ekipa ml. kadeti
KK SEKI 1 - AVDIĆ,MAVSAR,PIVIĆ kata ekipa ml. kadetinje
KK SEKI 1 - HLASTEC,SULEJMANI,VANOVŠEK kata ekipa kadeti
KK SEKI 1 - ČEŠAREK,AVDIĆ,TOMAŽIČ kata ekipa kadetinje
KK SEKI 1 - NOVAK,TOMAŽIČ,ČEŠAREK kata ekipa mladinke
KK SEKI 1 - SLUGA,PIVIĆ,VANOVŠEK kata ekipa mladinci


Karate klub Šenčur

Tekmovalec Kategorija
ČIMžAR ALEKS kumite mladinci -68 kg
SADIKOVIć MUHAMMED kumite dečki -35 kg