14. POKAL OBČINE OPLOTNICA

Društvo Za Karate Celje

Tekmovalec Kategorija
BLATNIK TAŠ kumite dečki -40 kg
BLATNIK TAŠ kumite malčki +30 kg
GOLEŽ PETER kumite dečki -35 kg
GRZINČIČ VID kata najmlajši
JEVŠOVAR VID kata malčki (8-6 kyu)
KADOVIĆ STEFAN kata najmlajši (8-6 kyu)
KRAČUN RENE kumite ml. kadeti -40 kg
KRAČUN RENE kumite ml. kadeti -50 kg
KUNST NEJC kata najmlajši
LIPOVŠEK AMADEJ kumite ml. kadeti -50 kg
LIPOVŠEK AMADEJ kumite kadeti -57 kg
LORBER MAJ kumite ml. kadeti -50 kg
MEDIĆ ADELA kumite deklice -40 kg
MEDIĆ ADELA kumite malčice +30 kg
OŠTIR RAVNJAK BRIN kata najmlajši (8-6 kyu)
OŠTIR RAVNJAK TIAN kumite malčki -30 kg
SENICA TILEN kumite dečki -35 kg
SORČAN SVEN kata malčki
STENDLER KLANJŠEK ŽAN kata najmlajši
STENDLER KLANJŠEK ŽIVA kata malčice
STENDLER KLANJŠEK ŽIVA kumite malčice +30 kg
STRAJNIČ BLAŽ kumite kadeti -57 kg
VEZENŠEK DAVID kata dečki (8-4 kyu)


Karate-do klub Ptuj

Tekmovalec Kategorija
KIRBIŠ PIA kata deklice
LEBER NIKITA kata kadetinje
PERANIĆ KATARINA kata deklice (8-4 kyu)
PERANIĆ VITO kata najmlajši (8-6 kyu)
ŠEMRL VUČKOVIĆ MIHA kata dečki (8-4 kyu)
ŠMID CAFUTA ANEJ kata kadeti


Karate društvo Loče

Tekmovalec Kategorija
BABIČ ANA kumite malčice +30 kg
BORNšEK NEJC kumite malčki -30 kg
KOLAR NUŠA kumite kadetinje +54 kg
LOČNIKAR MIHA kumite kadeti -57 kg
MLAKAR JAN kumite mladinci -76 kg
MLAKAR NEJC kumite ml. kadeti -40 kg
MLAKAR NIKA kumite ml. kadetinje -47 kg
PODKRIŽNIK LUKA kumite kadeti +70 kg


KARATE KLUB KOZJANSKO

Tekmovalec Kategorija
HERMAN BENJAMIN kumite dečki +40 kg
PRAH TILEN kata malčki
SODIN LARA kumite ml. kadetinje -47 kg
SODIN LEON kumite malčki -30 kg


Karate Klub Polzela

Tekmovalec Kategorija
MAŠIĆ NEJLA kata deklice (8-4 kyu)
MEŠIČ TJAN kata malčki (8-6 kyu)
MLAčNIK AžBE kumite dečki -35 kg
ŠVAJGER JERNEJA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
TIčIč DAVID kata malčki (8-6 kyu)
TRBOVŠEK ŽIGA kumite ml. kadeti -50 kg


Karate Klub Postojna

Tekmovalec Kategorija
BEŠIČ LANA kata malčice
BEŠIČ LANA kata malčice (8-6 kyu)
PRAPROTNIK NECA kata ml. kadetinje
PRAPROTNIK NECA kata kadetinje
RUDONJIĆ JOVAN kata dečki
RUDONJIĆ MARIJA kata malčice


Karate Klub Rogaška Slatina

Tekmovalec Kategorija
COLNARIČ NIK kumite kadeti +70 kg
GOLEŽ NIK kumite kadeti +70 kg
GOLEŽ NIK- kumite kadeti -70 kg
KUNŠTEK NEJC kumite kadeti -57 kg
KUNŠTEK NEJC kumite kadeti -70 kg
KURAJ JAKOB kumite malčki +30 kg
MIKŠA LOVRO kata malčki
MIKŠA LOVRO kata dečki


Karate Klub Sho-Kan Apače

Tekmovalec Kategorija
KRAJNC TIMOTEJ kumite dečki -40 kg
KRAJNC TIMOTEJ kata dečki (8-4 kyu)
PšAJD MATIC kata najmlajši (8-6 kyu)
SEREC EVA kata malčice (8-6 kyu)
SEREC EVA kata najmlajše (8-6 kyu)
SEREC IZABELA kata kadetinje
SEREC IZABELA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
ŠINKO TIM kata kadeti
STEYER HANA kata najmlajše (8-6 kyu)
STEYER VID kata kadeti
STEYER VID kumite ml. kadeti -50 kg
STEYER VID kata ml. kadeti (8-3 kyu)
VUčKO TOMI TOM kata najmlajši (8-6 kyu)


Karate Klub Shotokan Kranj

Tekmovalec Kategorija
MAčAR DEJAN kata ml. kadeti
MAčAR DEJAN kumite ml. kadeti -40 kg
MAčAR TIJAN kata dečki
MAčAR TIJAN kumite dečki -40 kg
MILEV MATEJ kumite malčki -30 kg
MILEV MATEJ kata malčki (8-6 kyu)
TORKAR AJDA kata najmlajše (8-6 kyu)


Karate Klub Tiger Velenje

Tekmovalec Kategorija
HALILKOVIć ERMIN kata malčki (8-6 kyu)
IKIĆ SARA kata deklice
IKIĆ SARA kata deklice (8-4 kyu)
KRIžEVAC LAMIA kata deklice
KRIžEVAC LAMIA kata deklice (8-4 kyu)
KULJIĆ SEMIR kata dečki (8-4 kyu)
MUJKANOVIć ANAN kata dečki (8-4 kyu)
OSMIć SUMEJJA kata deklice (8-4 kyu)
SARAJLIć ADELISA kata malčice
SARAJLIć ADELISA kata malčice (8-6 kyu)
SARAJLIć ELDIN kata dečki
SARAJLIć ELDIN kata dečki (8-4 kyu)
ZAHIROVIć INAYA kata deklice
ZAHIROVIć INAYA kata deklice (8-4 kyu)


Karate Klub Trbovlje

Tekmovalec Kategorija
DOLANC LARA kata deklice
DOLANC LARA kata deklice (8-4 kyu)
HERMAN LANA kata malčice
HERMAN LANA kata malčice (8-6 kyu)
JAZBEC LUČKA kata malčice
JAZBEC LUČKA kata malčice (8-6 kyu)
OROŽEN MIHA kumite dečki +40 kg
PEKLAR NIKITA kumite deklice -40 kg
PEKLAR NIKITA kumite deklice +40 kg


Karate klub Velenje

Tekmovalec Kategorija
JELEN GAL kata malčki
JELEN GAL kata dečki (8-4 kyu)
OČKO GAL kata dečki
OČKO GAL kumite dečki +40 kg
PAŠIČ ADAM kata malčki
PAŠIČ ADAM kata dečki (8-4 kyu)
PAŠIĆ ISAK kata ml. kadeti
PAŠIĆ ISAK kumite ml. kadeti -50 kg
RUDOLF NIKA kata malčice
ŠTEFANIČ VAL kata najmlajši
ŠTEFANIČ VAL kata najmlajši (8-6 kyu)


Karate Klub Žalec

Tekmovalec Kategorija
FILIPOVIć ENEJ kumite malčki -30 kg
MASLIć ANDRIJANA kumite malčice +30 kg
PRKIč JAKA kumite dečki -40 kg
RADONJIć MILOš kumite dečki -35 kg
ŠKRABAR MAKS kumite dečki -40 kg
ŠOGOROVIć SARA kumite ml. kadetinje -47 kg
TOMC VITO kumite dečki -40 kg
TOMIć MIJA kata deklice
TOMIć MIJA kata deklice (8-4 kyu)


Shotokan Karate Klub Oplotnica

Tekmovalec Kategorija
BRGLEZ ALJA kata najmlajše (8-6 kyu)
GOLEŠ LAN kumite dečki -35 kg
HMELAK JAŠA kumite kadeti -57 kg
HMELAK TIBOR kumite dečki -35 kg
IVANČIČ KIARA kumite deklice -40 kg
IVANČIČ KIARA kumite malčice -30 kg
JELENKO BENJAMIN kumite dečki -40 kg
JELENKO BENJAMIN kumite ml. kadeti -40 kg
JELENKO NINA kumite deklice -40 kg
JELENKO NINA kumite malčice +30 kg
JEVŠENAK ALINA kumite deklice -40 kg
JEVŠENAK ALINA kumite malčice -30 kg
LIPUŠ ANEJ kata najmlajši (8-6 kyu)
PETEK AJDA kata najmlajše (8-6 kyu)
POLANEC KARIN kumite deklice -40 kg
POLANEC MIRIAM kumite deklice +40 kg
PUČNIK NEŽA kata kadetinje
SAMASTUR EMA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
STEGNE ADRIJAN kata ml. kadeti (8-3 kyu)
STERMECKI ZOJA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
VALENČAK MIHAEL kumite kadeti -57 kg
VALENČAK MIHAEL kumite mladinci -76 kg
VALENČAK NELI kumite deklice -40 kg
VODOVNIK LARA kata malčice


Športno Društvo Dinamik Celje

Tekmovalec Kategorija
FIRŠT ANEJ kumite dečki -35 kg
FIRŠT ANEJ kumite dečki -40 kg
POLAK NIKA kata deklice
POLAK NIKA kata deklice (8-4 kyu)
POLAK ŽAN kumite kadeti -70 kg


Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer

Tekmovalec Kategorija
JANŽEKOVIČ NUšA kumite deklice +40 kg
JANŽEKOVIČ NUšA kata deklice (8-4 kyu)
JANŽEKOVIČ TIJA kumite kadetinje +54 kg
JANŽEKOVIČ TIJA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
TRSTENJAK TAJA kata najmlajše (8-6 kyu)


Karate klub Sokol

Tekmovalec Kategorija
BRAČUN MAŠERA IRIS kata malčice
BRAČUN MAŠERA IRIS kata deklice


Karate klub Seki

Tekmovalec Kategorija
HRIBERNIK DAVID kata najmlajši
JEROT MIHA kata malčki (8-6 kyu)
JEROT NEŽA kata malčice
JEROT NEŽA kata deklice (8-4 kyu)
TOMAŽIČ EVA kata ml. kadetinje


KARATE CLUB 2003 - Subotic

Tekmovalec Kategorija
INNOCENZI FRANCESCO kumite kadeti +70 kg
SIMEONE MARTINA kumite kadetinje +54 kg
STROSCIO MELISSA kumite ml. kadetinje +47 kg
VARONE MARTINA kumite ml. kadetinje +47 kg


Karate klub Šenčur

Tekmovalec Kategorija
SADIKOVIć MUHAMMED kata dečki
SADIKOVIĆ MUHAMMED kumite dečki -35 kg


Ganz-Kesjár

Tekmovalec Kategorija
DVORáK ADRIáN kumite malčki +30 kg
DVORáK ADRIáN kumite dečki +40 kg
KACSALA ZSOLT kumite mladinci -76 kg
MáDER LILI kumite deklice -40 kg
TóTH JáNOS kumite malčki +30 kg
VARGA DáNIEL kumite kadeti +70 kg


KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN

Tekmovalec Kategorija
NEDELKO NIK kata kadeti


KARATE KLUB BUSHIDO

Tekmovalec Kategorija
BREČKO EMA kata deklice
TRAMŠEK ALEKS kumite malčki -30 kg
TRAMŠEK ALEKS kata malčki (8-6 kyu)
TRAMŠEK ALJA kumite malčice -30 kg
TRAMŠEK ALJA kata malčice (8-6 kyu)