14. POKAL OBČINE OPLOTNICA

kata dečki (6)
1. mesto OČKO GAL Karate klub Velenje
2. mesto SARAJLIć ELDIN Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto MAčAR TIJAN Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto MIKŠA LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina


kata dečki (8-4 kyu) (8)
1. mesto MUJKANOVIć ANAN Karate Klub Tiger Velenje
2. mesto PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
3. mesto KULJIĆ SEMIR Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto SARAJLIć ELDIN Karate Klub Tiger Velenje


kata deklice (9)
1. mesto ZAHIROVIć INAYA Karate Klub Tiger Velenje
2. mesto BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
3. mesto POLAK NIKA Športno Društvo Dinamik Celje
3. mesto KRIžEVAC LAMIA Karate Klub Tiger Velenje


kata deklice (8-4 kyu) (11)
1. mesto JEROT NEŽA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto ZAHIROVIć INAYA Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto KRIžEVAC LAMIA Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto OSMIć SUMEJJA Karate Klub Tiger Velenje


kata kadeti (4)
1. mesto ŠMID CAFUTA ANEJ Karate-do Klub Ptuj
2. mesto STEYER VID Karate Klub Sho-Kan Apače
3. mesto ŠINKO TIM Karate Klub Sho-Kan Apače
3. mesto NEDELKO NIK Karate-do klub Ig Shotokan


kata kadetinje (4)
1. mesto PRAPROTNIK NECA Karate Klub Postojna
2. mesto SEREC IZABELA Karate Klub Sho-Kan Apače
3. mesto PUČNIK NEŽA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto LEBER NIKITA Karate-do Klub Ptuj


kata malčice (10)
1. mesto BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
2. mesto STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
3. mesto JEROT NEŽA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna


kata malčice (8-6 kyu) (6)
1. mesto BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
2. mesto TRAMŠEK ALJA KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
3. mesto SEREC EVA Karate Klub Sho-Kan Apače
3. mesto SARAJLIć ADELISA Karate Klub Tiger Velenje


kata malčki (5)
1. mesto PRAH TILEN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
3. mesto MIKŠA LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto SORČAN SVEN Društvo Za Karate Celje


kata malčki (8- 6 kyu) (7)
1. mesto HALILKOVIć ERMIN Karate Klub Tiger Velenje
2. mesto MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto JEROT MIHA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto TRAMŠEK ALEKS KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA


kata ml. kadeti (2)
1. mesto PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje
2. mesto MAčAR DEJAN Karate Klub Shotokan Kranj


kata ml. kadeti (8-3 kyu) (2)
1. mesto STEYER VID Karate Klub Sho-Kan Apače
2. mesto STEGNE ADRIJAN Shotokan Karate Klub Oplotnica


kata ml. kadetinje (2)
1. mesto PRAPROTNIK NECA Karate Klub Postojna
2. mesto TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej


kata ml. kadetinje (8-3 kyu) (5)
1. mesto JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto SAMASTUR EMA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto ŠVAJGER JERNEJA Karate Klub Polzela
3. mesto SEREC IZABELA Karate Klub Sho-Kan Apače


kata mladinci (0)


kata mladinke (0)


kata najmlajše (0)


kata najmlajše (8-6 kyu) (6)
1. mesto SEREC EVA Karate Klub Sho-Kan Apače
2. mesto TORKAR AJDA Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto TRSTENJAK TAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto BRGLEZ ALJA Shotokan Karate Klub Oplotnica


kata najmlajši (5)
1. mesto GRZINČIČ VID Društvo Za Karate Celje
2. mesto KUNST NEJC Društvo Za Karate Celje
3. mesto ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
3. mesto STENDLER KLANJŠEK ŽAN Društvo Za Karate Celje


kata najmlajši (8-6 kyu) (7)
1. mesto ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
2. mesto LIPUŠ ANEJ Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto KADOVIĆ STEFAN Društvo Za Karate Celje
3. mesto VUčKO TOMI TOM Karate Klub Sho-Kan Apače


kumite dečki -35 kg (8)
1. mesto HMELAK TIBOR Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto SENICA TILEN Društvo Za Karate Celje
3. mesto FIRŠT ANEJ Športno Društvo Dinamik Celje
3. mesto GOLEŠ LAN Shotokan Karate Klub Oplotnica


kumite dečki -40 kg (8)
1. mesto JELENKO BENJAMIN Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto TOMC VITO Karate Klub Žalec
3. mesto FIRŠT ANEJ Športno Društvo Dinamik Celje
3. mesto PRKIč JAKA Karate Klub Žalec


kumite dečki +40 kg (4)
1. mesto OČKO GAL Karate klub Velenje
2. mesto HERMAN BENJAMIN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto OROŽEN MIHA Karate Klub Trbovlje


kumite deklice -40 kg (8)
1. mesto MEDIĆ ADELA Društvo Za Karate Celje
2. mesto JEVŠENAK ALINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto JELENKO NINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto VALENČAK NELI Shotokan Karate Klub Oplotnica


kumite deklice +40 kg (3)
1. mesto JANŽEKOVIČ NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto POLANEC MIRIAM Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto PEKLAR NIKITA Karate Klub Trbovlje


kumite kadeti -57 kg (6)
1. mesto VALENČAK MIHAEL Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto KUNŠTEK NEJC Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto LOČNIKAR MIHA Karate društvo Loče
3. mesto STRAJNIČ BLAŽ Društvo Za Karate Celje


kumite kadeti -70 kg (3)
1. mesto KUNŠTEK NEJC Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto GOLEŽ NIK- Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto POLAK ŽAN Športno Društvo Dinamik Celje


kumite kadeti +70 kg (5)
1. mesto COLNARIČ NIK Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto GOLEŽ NIK Karate Klub Rogaška Slatina


kumite kadetinje -54 kg (0)


kumite kadetinje +54 kg (3)
1. mesto JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto KOLAR NUŠA Karate društvo Loče


kumite malčice -30 kg (3)
1. mesto JEVŠENAK ALINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto IVANČIČ KIARA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto TRAMŠEK ALJA KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA


kumite malčice +30 kg (5)
1. mesto MEDIĆ ADELA Društvo Za Karate Celje
2. mesto STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
3. mesto MASLIć ANDRIJANA Karate Klub Žalec
3. mesto JELENKO NINA Shotokan Karate Klub Oplotnica


kumite malčki -30 kg (6)
1. mesto SODIN LEON Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto OŠTIR RAVNJAK TIAN Društvo Za Karate Celje
3. mesto MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto TRAMŠEK ALEKS KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA


kumite malčki +30 kg (4)
1. mesto BLATNIK TAŠ Društvo Za Karate Celje
2. mesto KURAJ JAKOB Karate Klub Rogaška Slatina


kumite ml. kadeti -40 kg (4)
1. mesto KRAČUN RENE Društvo Za Karate Celje
2. mesto JELENKO BENJAMIN Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto MLAKAR NEJC Karate društvo Loče
3. mesto MAčAR DEJAN Karate Klub Shotokan Kranj


kumite ml. kadeti -50 kg (6)
1. mesto LIPOVŠEK AMADEJ Društvo Za Karate Celje
2. mesto TRBOVŠEK ŽIGA Karate Klub Polzela
3. mesto KRAČUN RENE Društvo Za Karate Celje
3. mesto PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje


kumite ml. kadeti +50 kg (0)


kumite ml. kadetinje -47 kg (3)
1. mesto SODIN LARA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto MLAKAR NIKA Karate društvo Loče
3. mesto ŠOGOROVIć SARA Karate Klub Žalec


kumite ml. kadetinje +47 kg (2)


kumite mladinci -76 kg (3)
1. mesto VALENČAK MIHAEL Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto MLAKAR JAN Karate društvo Loče


kumite mladinci +76 kg (0)


kumite mladinke -59 kg (0)


kumite mladinke +59 kg (0)