11. POKAL OBČINE OPLOTNICA

kata dečki (11)
1. mesto GAJŠEK ALJAŽ Karate klub Velenje
2. mesto MOČNIK TIMI Karate Klub Petrovče
3. mesto ŠEHIĆ DENIS Karate Klub Trbovlje
3. mesto BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje


Kata dečki (8 kyu) (8)
1. mesto HLASTEC MARK Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto KASTELIC LUKA KK WKSA ŠENTILJ
3. mesto STAJNKO JAN Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto STAJNKO ŽAN Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer


kata deklice (8)
1. mesto HLIŠČ LANA Karate Klub Rudar Velenje
2. mesto GOLAČ AJDA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto ARSENIČ SARA Karate Klub Postojna
3. mesto ČEŠAREK SIMONA Karate Klub Trbovlje


Kata deklice (8 kyu) (3)
2. mesto AVŽNER ZOJA Karate Klub Polzela


kata kadeti (1)
1. mesto SIVČEVIĆ ABDUL MELIK Shotokan Karate Klub Postojna


kata kadetinje (0)


kata malčice (6)
1. mesto ZAGER HANA Karate klub Velenje
2. mesto LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej


kata malčice (8-6 kyu) (1)


kata malčice 7 let (7)
1. mesto MODRIĆ LARISA Karate Klub Rudar Velenje
2. mesto OSMANOVIĆ DALAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto POLIČNIK ŽIVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto BRECELJ MAJA Shotokan Karate Klub Postojna


kata malčice 8-5 kyu (4)
1. mesto JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto STOJANOVIĆ GLORIA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto BORŠIČ TAMARA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto SAMASTUR EMA Shotokan Karate Klub Oplotnica


kata malčki (10)
1. mesto BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto KOČEVAR ANA Karate klub Velenje
3. mesto GANZITTI NOAH Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto JELENKO BENJAMIN Shotokan Karate Klub Oplotnica


kata malčki (8- 6 kyu) (3)
1. mesto GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto HMELAK TIBOR Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto JELENKO BENJAMIN Shotokan Karate Klub Oplotnica


kata malčki 4+kyu (0)


kata malčki 7 let (4)
1. mesto OČKO GAL Karate klub Velenje
2. mesto LESKOVAR ANDRAŽ Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto LESKOVAR MATJAŽ Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto ŠKET MAJ Shotokan Karate Klub Oplotnica


kata malčki 8-5 kyu (7)
1. mesto ZBIL GREGA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto HLASTEC KIAN Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto SENICA TILEN Društvo Za Karate Celje
3. mesto HORVAT SANDER Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer


kata ml. kadeti (9)
1. mesto POLIČNIK MATEVŽ Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto GAJŠEK ALJAŽ Karate klub Velenje
3. mesto TAMŠE NIKLAS Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto MOČNIK TIMI Karate Klub Petrovče


kata ml. kadeti 1+ kyu (5)
1. mesto JANžEKOVIč ALEN Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto UDOVČ LUKA Društvo Za Karate Celje
3. mesto VALENČAK MIHAEL Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto ŠRAMEL MATIC Karate Klub Rogaška Slatina


kata ml. kadetinje (3)
1. mesto GANZITTI NIA Karate Klub Radvanje
3. mesto ŠKERGET EVA KK WKSA ŠENTILJ
3. mesto LIŠINOVIĆ SARA Shotokan Karate Klub Postojna


kata ml. kadetinje 3-2 kyu (4)
1. mesto POTRč ANEMARIE KK WKSA ŠENTILJ
2. mesto POGLEJ NINA KK WKSA ŠENTILJ
3. mesto KOROšEC MAJA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto PUčNIK NEžA Shotokan Karate Klub Oplotnica


kata mladinci (1)
1. mesto BREZNIKAR ROK Karate Klub Trebnje


kata mladinke (1)
1. mesto OSMANAJ ADELINA Shotokan Karate Klub Postojna


kata najmlajše (8 kyu) (0)


kata najmlajše 8-5 kyu (6)
1. mesto BELE LEA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto IKIĆ SARA Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto GRBIĆ NIKOLINA Karate Klub Tiger Velenje


kata najmlajši (8 kyu) (5)
1. mesto LOTRIč FILIP Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto OČKO GAL Karate klub Velenje
3. mesto GOLEŽ PETER Društvo Za Karate Celje
3. mesto OBLONŠEK TADEJ Shotokan Karate Klub Oplotnica


kumite dečki -40 kg (6)
1. mesto ŠEHIĆ DENIS Karate Klub Trbovlje
2. mesto TOPOLOVEC DOMEN Karate Klub Branik Maribor
3. mesto SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto ŠPORN LANEJ Karate Klub Polzela


kumite dečki -45 kg (4)
1. mesto ŽUMER JAKOB KARATE KLUB BUSHIDO ROGAŠKA SLATINA
2. mesto KUNŠTEK NEJC Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto HMELAK JAŠA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto ROGELŠEK ALJAž Karate Klub Tiger Velenje


kumite dečki +45 kg (3)
1. mesto HUSEINOVIć NELIS Karate Klub Tiger Velenje
2. mesto PODKRIŽNIK LUKA Karate društvo Loče
3. mesto KOREN VID Karate Klub Branik Maribor


kumite deklice -35 kg (0)


kumite deklice -40 kg (0)


kumite deklice +40 kg (3)
1. mesto GOLAČ AJDA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto OŠLAK KATARINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto MEKIč KIARA Shotokan Karate Klub Grosuplje


kumite kadeti -57 kg (0)


kumite kadeti -63 kg (4)
1. mesto KOŠMRLJ ERIK TEO Karate Klub Ljubljana
2. mesto BERA MARIO Karate Klub Branik Maribor
3. mesto JESENEK ROJŠEK MATEVŽ Karate Klub Polzela


kumite kadeti -70 kg (0)


kumite kadeti +70 kg (0)


kumite kadetinje -47 kg (0)


kumite kadetinje -54 kg (4)
1. mesto POTISK LAURA Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto KRANJC LEA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto LIŠINOVIĆ SARA Shotokan Karate Klub Postojna


kumite kadetinje +54 kg (3)
1. mesto ŠUŠTERŠIČ KALINA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto TEPEŠ KAROLINA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto KENDA MAŠA Karate klub Velenje


kumite malčice -30 kg (2)
1. mesto OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
2. mesto LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna


kumite malčice +30 kg (4)
1. mesto JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto ŠKRABLIN TARA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto STOJANOVIĆ GLORIA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto MLAKAR NIKA Karate društvo Loče


kumite malčki -30 kg (0)


kumite malčki +30 kg (4)
1. mesto BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto MLAKAR NEJC Karate društvo Loče
3. mesto TEPEŠ OLIVER Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto HORVAT SANDER Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer


kumite ml. kadeti -45 kg (8)
1. mesto TOČAKOVIĆ NEMANJA Karate Klub Rudar Velenje
2. mesto TAMŠE NIKLAS Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto VALENČAK MIHAEL Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto REMEC KLEMEN Shotokan Karate Klub Grosuplje


kumite ml. kadeti -45 kg (6)
1. mesto LESNIKA ŽAN LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto JORDAN TIMOTEJ KARATE KLUB BUSHIDO ROGAŠKA SLATINA
3. mesto JANJIĆ SAŠA SHARKIA - ZAGAZIG
3. mesto PAŠAGIĆ ADNAN Shotokan Karate Klub Postojna


kumite ml. kadeti -50 kg (4)
1. mesto HUDALES TOMAŽ Društvo Za Karate Celje
2. mesto VALNER TIM Društvo Za Karate Celje
3. mesto GORIŠEK MATEJ Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto ADAMIč TIMON Karate Klub Ljubljana


kumite ml. kadetinje -40 kg (4)
1. mesto FURMAN MINEA Karate društvo Loče
2. mesto ARSENIČ SARA Karate Klub Postojna
3. mesto ŠVAB GODENIČ MINEA, Karate Klub Polzela
3. mesto AVŽNER ZOJA Karate Klub Polzela


kumite ml. kadetinje -45 kg (0)


kumite ml. kadetinje -50 kg (4)
1. mesto KVAS TJAŠA Karate Klub Žalec
2. mesto DEBELJAK HANA Karate Klub Ljubljana
3. mesto GORJUP KLARA Karate društvo Loče
3. mesto BERGANT LAURA Karate Klub Polzela


kumite ml. kadetinje +50 kg (0)


kumite mladinci -61 kg (0)


kumite mladinci -68 kg (2)
1. mesto NOVAK ROK Karate društvo Loče
2. mesto BARJAKTAROVIĆ BOJAN Shotokan Karate Klub Oplotnica


kumite mladinci -76 kg (0)


kumite mladinci +76 kg (0)


kumite mladinke -53 kg (0)


kumite mladinke -59 kg (0)


kumite mladinke +59 kg (0)


kata ekipa dečki (2)
1. mesto KK BRANIK 1 TOPOLOVEC,TRAJKOVSKI,KOREN
2. mesto KD LOčE 1 LOČNIKAR,OSTROŽNIK,PODKRIŽNIK


kata ekipa deklice (2)
1. mesto SH. POSTOJNA 1 LIŠINOVIĆ,STOJANOVIĆ,OSMANAJ
2. mesto KK TRBOVLJE 1 ČEŠAREK,KOLANDER,LESAR


kata ekipa kadeti (0)


kata ekipa kadetinje (0)


kata ekipa malčice (0)


kata ekipa malčki (4)
1. mesto KK OPLOTNICA 1 HLASTEC,GORENŠEK,GANZITTI
2. mesto KK OPLOTNICA 2 GORENŠEK,STEGNE,HLASTEC
3. mesto KK KOZJANSKO 1 BELE,ZBIL
3. mesto KD LOčE 1 KLANČAR,MLAKAR,MLAKAR


kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let (2)
1. mesto WKSA ŠENTILJ 1 POGLEJ,POTRČ,ŠKERGET
2. mesto KK OPLOTNICA 1 OBLONŠEK,PUČNIK,KOROŠEC


kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let (1)
1. mesto KK LJUTOMER 1 JANŽEKOVIČ,STAJNKO,STAJNKO


kata ekipa najmlajše (2)
1. mesto KK RUDAR 1 MODRIĆ,OSMANOVIĆ,POLIČNIK
2. mesto KK OPLOTNICA 1 KOTNIK,LAMPREHT,VALENČAK


kata ekipa najmlajši (2)
1. mesto KK OPLOTNICA 2 GORENŠEK,HMELAK,JELENKO
2. mesto KK OPLOTNICA 1 OČKO,OBLONŠEK,JAVERNIK