15. POKAL NESTLA ŽGANKA

kata člani +16 (3)
1. mesto KLOBASA BLAŽ SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
2. mesto KLEMENčIč KRISTJAN SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
3. mesto ČUčEK MIšEL SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA


kata članice +16 (3)
1. mesto SIMONIČ MAšA Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto BOŽJAK LAURA Karate Klub Trbovlje
3. mesto LAHARNAR ANJA Karate Klub Trbovlje


kata dečki (12)
1. mesto REIHS JAKA SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
2. mesto OSMANOVIĆ EMAR Karate klub Seki
3. mesto CONGEDO EMMANUELE ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
3. mesto SARKADI SEBESTYéN Vasas SC


kata dečki (8-4 kyu) (17)
1. mesto REIHS JAKA SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
2. mesto PAVAN SEBASTIANO ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
3. mesto MERČNIK TIM SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
3. mesto MIKŠA LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina


kata deklice (11)
1. mesto PISNIK MAJA MARI Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2. mesto ZAHIROVIć INAYA Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto TEKAVC MAŠA Karate Klub Cerknica
3. mesto ÁDáM VIVIEN Vasas SC


kata deklice (8-4 kyu) (13)
1. mesto BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
2. mesto CECCHETTO LARA ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
3. mesto JESENIčNIK NEA Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto KREGAR GABRIJELA Športno Društvo Dinamik Celje


kata kadeti (7)
1. mesto ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto KRAJNC MIHA Karate klub Selnica ob Dravi
3. mesto PIVIĆ EVELIN Karate klub Seki
3. mesto ČESNIK DENIS Shotokan Karate Klub Postojna


kata kadetinje (9)
1. mesto FAJFER LANA Karate Klub Radvanje
2. mesto FRAS PIA LETRICIA Karate klub Selnica ob Dravi
3. mesto ČEŠAREK SIMONA Karate klub Seki
3. mesto PRAPROTNIK NECA Karate Klub Postojna


kata malčice (12)
1. mesto MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate klub Seki
2. mesto PISNIK MAJA MARI Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
3. mesto CECCHETTO LARA ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli


kata malčice (8-6 kyu) (16)
1. mesto VERČKO ANA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2. mesto PLOHL TAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto ŽERJAV JANA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto JERŠIČ ŽANA Športno Društvo Dinamik Celje


kata malčki (11)
1. mesto MILJATOVIČ ALEKSA, Karate klub Seki
2. mesto PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
3. mesto JELEN GAL Karate klub Velenje
3. mesto KOšTIć ANES Shotokan Karate Klub Postojna


kata malčki (8- 6 kyu) (11)
1. mesto DUJC GREGOR Karate Klub Postojna
2. mesto TOPčAGIć AMAR Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto MAVSAR TADEJ Karate klub Seki
3. mesto VATOVEC ERNEST KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA


kata ml. kadeti (7)
1. mesto MIHELIČ MAJ Karate Klub Cerknica
2. mesto OČKO GAL Karate klub Velenje
3. mesto BAJGOT NACE Karate klub Selnica ob Dravi
3. mesto PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje


kata ml. kadeti (8-3 kyu) (5)
1. mesto PAVAN SEBASTIANO ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
2. mesto GOVEK GAL Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto FRAS MARIO KARATE-DO LEIBNITZ
3. mesto ZELEZINGER NIK KARATE-DO LEIBNITZ


kata ml. kadetinje (12)
1. mesto ZAGER HANA Karate klub Velenje
2. mesto OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto PRAPROTNIK NECA Karate Klub Postojna


kata ml. kadetinje (8-3 kyu) (7)
1. mesto CONGEDO GIADA ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
2. mesto MULEC NIKA SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
3. mesto MAŠIĆ NEJLA Karate Klub Polzela
3. mesto PISNIK NINA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju


kata mladinci (5)
1. mesto KLOBASA BLAŽ SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
2. mesto ČUčEK MIšEL SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
3. mesto KLEMENčIč KRISTJAN SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
3. mesto ALETIć ENDIS Karate Klub Tiger Velenje


kata mladinke (8)
1. mesto ČVOROVIĆ ALEKSANDRA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto BOŽJAK LAURA Karate Klub Trbovlje
3. mesto CENTRIH ALEKSANDRA, Karate klub Velenje
3. mesto FAJFER LANA Karate Klub Radvanje


kata najmlajše (3)
1. mesto BOGDAN HORVAT SARA Karate Klub Radenci Shotokan
2. mesto TORKAR AJDA Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto IMšIROVIć ELAJNA Shotokan Karate Klub Postojna


kata najmlajše (8-6 kyu) (5)
1. mesto CONGEDO FRANCESCA ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
2. mesto VATOVEC JAGODA KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
3. mesto MEDIĆ AMELA Društvo Za Karate Celje
3. mesto KOŠEC LANA Društvo Za Karate Celje


kata najmlajši (5)
1. mesto KUNST NEJC Društvo Za Karate Celje
2. mesto ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
3. mesto MAVSAR TADEJ Karate klub Seki
3. mesto GRZINČIČ VID Društvo Za Karate Celje


kata najmlajši (8-6 kyu) (10)
1. mesto KUKOVIČ ALEKSANDER Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto JEVŠNIK BEN Društvo Za Karate Celje
3. mesto KADOVIĆ STEFAN Društvo Za Karate Celje
3. mesto ŠABEC ALJOšA Karate Klub Mawashi Postojna


kata veterani + 35 let (2)
1. mesto SEMOLIč IGOR Karate Klub Emona
2. mesto HORVAT ALBIN Karate klub Pesnica


kata veterani + 50 let (2)
1. mesto HORVAT ALBIN Karate klub Pesnica
2. mesto RAKIć BRATISLAV Karate Klub Postojna


kata veteranke + 35 let (1)
1. mesto OMEJEC IRENA Karate klub Lev


kata veteranke + 50 let (0)


kumite člani - 84 kg (0)


kumite člani -67 kg (1)


kumite člani -75 kg (4)
1. mesto SMREKAR MATIC Karate klub Lev
2. mesto SALKIČ EDIN Karate Klub Trbovlje
3. mesto PETERNEL ŽAN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto BRLEK ROK Karate klub Lev


kumite člani +84 kg (3)
1. mesto JOKSIMOVIĆ STEFAN Karate Klub Žalec
2. mesto SEVER PETER Karate klub Lev
3. mesto MARKOVIć ŽAN KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA


kumite člani open (3)
1. mesto JOKSIMOVIĆ STEFAN Karate Klub Žalec
2. mesto SMREKAR MATIC Karate klub Lev
3. mesto MARKOVIć ŽAN KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA


kumite članice - 55 kg (0)


kumite članice -61 kg (0)


kumite članice -68 kg (0)


kumite članice + 68 kg (4)
1. mesto SPASOVA NATKA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto CENTRIH ALEKSANDRA, Karate klub Velenje
3. mesto KENDA MAŠA Karate klub Velenje
3. mesto SPASOVA ALEKSANDRA Karate Klub Mawashi Postojna


kumite članice open (0)


kumite dečki -35 kg (12)
1. mesto SODIN LEON KARATE KLUB KOZJANSKO
2. mesto GOSTIć STEFAN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto MLAčNIK AžBE Karate Klub Polzela
3. mesto HUSIĆ DAVUD Društvo Za Karate Celje


kumite dečki -40 kg (11)
1. mesto ROLA LUKA Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto HARALOVIČ DANIEL Karate Klub Trbovlje
3. mesto BLATNIK TAŠ Društvo Za Karate Celje
3. mesto ŠKRABAR MAKS Karate Klub Žalec


kumite dečki -45 kg (0)


kumite dečki +45 kg (4)
1. mesto OČKO GAL Karate klub Velenje
2. mesto HERMAN BENJAMIN KARATE KLUB KOZJANSKO
3. mesto SADIKOVIć AJDIN Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto JEVŠOVAR URH Društvo Za Karate Celje


kumite deklice -40 kg (9)
1. mesto MEDIĆ ADELA Društvo Za Karate Celje
2. mesto RADIC LORENA Karate klub 10. DAN
3. mesto PEKLAR NIKITA Karate Klub Trbovlje
3. mesto PEPIć LEA EVE Društvo Za Borilne Veščine Piran


kumite deklice +40 kg (10)
1. mesto ÁDáM VIVIEN Vasas SC
2. mesto JANŽEKOVIČ NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto RAUTER HANNAH VELA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto ABRAM ZOJA MARTINA Karate Klub Mawashi Postojna


kumite kadeti -52 kg (4)
1. mesto LIPOVŠEK AMADEJ Društvo Za Karate Celje
2. mesto VíZVáRI GERGő Vasas SC
3. mesto LOČNIKAR MIHA Karate društvo Loče
3. mesto MAčAR DEJAN Karate Klub Shotokan Kranj


kumite kadeti -57 kg (5)
1. mesto ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto TOPOLOVEC DOMEN KARATE KLUB BRANIK
3. mesto MOLNAR LEON KK MEĐIMURJE
3. mesto KUNŠTEK NEJC Karate Klub Rogaška Slatina


kumite kadeti -63 kg (5)
1. mesto POŽARNIK KNEZ VID Športno Društvo Dinamik Celje
2. mesto GERéD-KIRáLY PéTER Vasas SC
3. mesto ZEMLJIC ANEL KARATE-DO LEIBNITZ
3. mesto POŽARNIK KNEZ GAL Športno Društvo Dinamik Celje


kumite kadeti -70 kg (4)
1. mesto RADIĆ LUKA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto GOLEŽ NIK Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto ŠKOFLANC NICK Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto ČIMŽAR ALEKS Karate klub Šenčur


kumite kadeti +70 kg (3)
1. mesto KABASHAJ ENDRIT Karate Klub Olimpija Ljubljana
2. mesto OLáH DONáT Vasas SC
3. mesto KRAJNC MIHA Karate klub Selnica ob Dravi


kumite kadetinje -47 kg (2)
1. mesto MAGAJNA MAšA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto RIOSA NOVAK KAJA Karate Klub Polzela


kumite kadetinje -54 kg (3)
1. mesto PETAN ELA Klub borilnih veščin Fight Club Shony
2. mesto HRAŠČANEC TAJA Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto BAŠAR EMA Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto BAŠAR EMA Karate Klub Shotokan Kranj


kumite kadetinje +54 kg (10)
1. mesto ČAčKO MIA Karate klub 10. DAN
2. mesto HOXHAJ ELENA Karate klub 10. DAN
3. mesto LAMPIČ ANA Karate Klub Ljubljana
3. mesto MUZIK TAŠA Karate Klub Ljubljana


kumite malčice -30 kg (5)
1. mesto PLOHL TAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto ROŽIČ JULIJA Karate Klub Polzela
3. mesto HUSIĆ DALILA Društvo Za Karate Celje
3. mesto BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna


kumite malčice +30 kg (5)
1. mesto STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
2. mesto MASLIć ANDRIJANA Karate Klub Žalec
3. mesto MERC MAJA Karate klub Šiška
3. mesto PESIC NINA KARATE-DO LEIBNITZ


kumite malčki -30 kg (7)
1. mesto SODIN LEON KARATE KLUB KOZJANSKO
2. mesto STENDLER KLANJŠEK ŽAN Društvo Za Karate Celje
3. mesto STOJNIĆ MAIK Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto KUKOVIČ ALEKSANDER Karate Klub Mawashi Postojna


kumite malčki +30 kg (4)
1. mesto AKSENTIČ NASTAS Karate Klub Postojna
2. mesto VATOVEC ERNEST KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
3. mesto JEVIČ SVEN Karate Klub Polzela
3. mesto MEŠIČ TJAN Karate Klub Polzela


kumite ml. kadeti -40 kg (9)
1. mesto BOGDANOSKI GABRIEL Karate Klub Ljubljana
2. mesto LIPIČ MAJ Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto TRATNIK ALEN Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto MIHELIČ MAJ Karate Klub Cerknica


kumite ml. kadeti -45 kg (6)
1. mesto PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje
2. mesto TRBOVŠEK ŽIGA Karate Klub Polzela
3. mesto BARTOS BENEDEK Vasas SC
3. mesto MLAKAR NEJC Karate društvo Loče


kumite ml. kadeti -50 kg (6)
1. mesto BARTA DOMONKOS Vasas SC
2. mesto LORBER MAJ Društvo Za Karate Celje
3. mesto LIPOVŠEK AMADEJ Društvo Za Karate Celje
3. mesto ZELEZINGER NIK KARATE-DO LEIBNITZ


kumite ml. kadeti -55 kg (3)
1. mesto DERČA ALEKSEJ BENJAMIN Karate Klub Polzela
2. mesto LIPIČ ŽAK Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto SKUBIC NIK Karate-do klub Ig Shotokan


kumite ml. kadeti +55 kg (3)
1. mesto ŽUMER JAKOB KARATE KLUB BUSHIDO
2. mesto KLIČIČ AMIL Karate Klub Ljubljana
3. mesto KOLšEK KLEMEN Športno Društvo Gorica Nova Gorica


kumite ml. kadetinje -45 kg (12)
1. mesto SODIN LARA KARATE KLUB KOZJANSKO
2. mesto KRUMPAK TINKARA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto KURBEGOVIĆ EDNA Karate Klub Ljubljana
3. mesto PETKOVIĆ TJAŠA Klub borilnih veščin Fight Club Shony


kumite ml. kadetinje -50 kg (6)
1. mesto JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto JESENEK ROJŠEK ANEJA Karate Klub Polzela
3. mesto ABRAM ZOJA MARTINA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto JOšT ZALA Karate Klub Mawashi Postojna


kumite ml. kadetinje +50 kg (5)
1. mesto PETKOVIĆ SAŠA Klub borilnih veščin Fight Club Shony
2. mesto MUZIK TAŠA Karate Klub Ljubljana
3. mesto KRAMBERGER LARA Karate Klub Polzela
3. mesto PEčEK MAšA Karate Klub Radvanje


kumite mladinci -55 kg (0)


kumite mladinci -61 kg (0)


kumite mladinci -68 kg (0)


kumite mladinci -76 kg (5)
1. mesto PLOšINJAK TADEJ Karate Klub Radvanje
2. mesto RUTAR DENNIS DEAN Karate Klub Radvanje
3. mesto KOŠMRLJ ERIK TEO Karate Klub Ljubljana
3. mesto KOŠMRLJ ERIK TEO Karate Klub Ljubljana


kumite mladinci +76 kg (0)


kumite mladinke -53 kg (4)
1. mesto ĐAKOVIć LARA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto HABJAN NUšA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto ROŽMAN NADIA Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto BAŠAR EMA Karate Klub Shotokan Kranj


kumite mladinke -59 kg (7)
1. mesto UDVARI ZSóFIA Vasas SC
2. mesto ĐAKOVIć LARA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto ČAčKO MIA Karate klub 10. DAN
3. mesto LIŠINOVIĆ SARA Shotokan Karate Klub Postojna


kumite mladinke +59 kg (3)
1. mesto HOXHAJ ELENA Karate klub 10. DAN
2. mesto LOJEN ANAMARIJA Karate klub 10. DAN
3. mesto SPASOVA NATKA Karate Klub Mawashi Postojna


kumite veterani +35 let open (1)
1. mesto SALKIČ EDIN Karate Klub Trbovlje


kata ekipa dečki 8-10 let (1)
1. mesto KK VELENJE 1 JELEN,PAŠIČ


kata ekipa deklice 8-10 let (2)
1. mesto AVSTRIJA 1 KOSTANJEVEC,PECNIK,SKRLEC
2. mesto DK CELJE 1 ŠLJIVO,LAMUT,MEDIĆ


kata ekipa kadeti-mladinci (1)
1. mesto KK RADGONA 1 ČUČEK,KLEMENČIČ


kata ekipa kadetinje-mladinke (0)


kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let (1)
1. mesto KK TIGER 1 OSMIĆ,JESENIČNIK BERA,ZAHIROVIĆ


kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let (3)
1. mesto KK TRBOVLJE 1 HARALOVIČ,MRGOLE,VOZEL
2. mesto KK RADGONA 1 MERČNIK,REIHS,ŠAJNOVIČ


kumite ekipa člani open (0)


kumite ekipa članice open (0)