2. Pokalna tekma KZS

Društvo Za Karate Celje

Tekmovalec Kategorija
BLATNIK TAŠ kumite dečki -45 kg
GOLEŽ PETER kumite dečki -40 kg
GRZINČIČ VID kata malčki
GRZINČIČ VID kumite malčki -30 kg
HUDALES TOMAŽ kumite ml. člani - 67 kg
HUSIĆ DALILA kumite malčice -35 kg
HUSIĆ DAVUD kumite dečki -35 kg
JEVŠNIK BEN kata malčki
JEVŠOVAR URH kumite ml. kadeti +55 kg
JEVŠOVAR VID kumite malčki +35 kg
KADOVIĆ STEFAN kumite malčki -30 kg
KOŠEC LANA kumite malčice -30 kg
KUNST NEJC kata malčki
LIPOVŠEK AMADEJ kumite kadeti -57 kg
MEDIĆ ADELA kumite deklice +40 kg
MEDIĆ AMELA kata najmlajše
OŠTIR RAVNJAK BRIN kata najmlajši
OŠTIR RAVNJAK TIAN kumite dečki -35 kg
RAKOVNIK NASTJA kumite ml. članice +68 kg
RAKOVNIK SVEN kumite mladinci -61 kg
SKALICKY GAL kata mladinci
SKALICKY GAL kumite mladinci -55 kg
STENDLER KLANJŠEK ŽAN kumite malčki -30 kg
STENDLER KLANJŠEK ŽIVA kumite deklice -40 kg
ŠUČUR TIBOR kumite dečki -35 kg
TEPEŽ MATIJA kumite dečki -35 kg
DK CELJE 1 - GRZINČIČ,KUNST,JEVŠNIK kata ekipa malčki


Karate-do klub Ptuj

Tekmovalec Kategorija
ŠMID CAFUTA ANEJ kata mladinci


Karate društvo Loče

Tekmovalec Kategorija
BABIČ ANA kumite deklice +40 kg
LOČNIKAR MIHA kumite kadeti -52 kg
MLAKAR NEJC kumite ml. kadeti -55 kg
MLAKAR NIKA kumite ml. kadetinje -50 kg
PODKRIŽNIK LUKA kumite mladinci +76 kg


KARATE KLUB BRANIK

Tekmovalec Kategorija
TOPOLOVEC DOMEN kumite kadeti -63 kg


Karate Klub Brežice

Tekmovalec Kategorija
CICVARIĆ LUKA kata ml. kadeti
LAKNER MAJA kata ml. kadetinje
LAZANSKI MAJA kata ml. kadetinje
KK BREžICE 1 - LAKNER,LAZANSKI,PETKOVIĆ kata ekipa ml. kadetinje


Karate Klub Cerknica

Tekmovalec Kategorija
BASAR MARUŠA kumite deklice -40 kg
HUSIć TIAN kata najmlajši
KRALJ PATRIK kumite dečki -40 kg
MIHELIČ MAJ kata ml. kadeti
MIHELIČ MAJ kumite ml. kadeti -50 kg
ŠIRAJ MARTIN kumite dečki -40 kg
TEKAVC MAŠA kata ml. kadetinje
TEKAVC MAŠA kumite ml. kadetinje -40 kg
TEKAVC ŽIGA kata najmlajši
TRONTELJ LAN kata najmlajši
TRONTELJ TAI kumite dečki -40 kg
TURŠIČ ŠPELA kata kadetinje
TURŠIČ ŠPELA kumite kadetinje -54 kg
KK CERKNICA 1 - HUSIĆ,TRONTELJ,TEKAVC kata ekipa najmlajši
KK CERKNICA 1 - KRALJ,TRONTELJ,ŠIRAJ kata ekipa dečki


Karate Klub Hrastnik

Tekmovalec Kategorija
AUDIč VITA kumite kadetinje -54 kg
ČEHOVIN ANNA kumite ml. kadetinje +50 kg
KOCMAN DAVID kata kadeti
PLEšA KATJA kata deklice
ŠEHIć KUMLANC LEA kumite kadetinje +54 kg


Karate Klub Kolektor Idrija

Tekmovalec Kategorija
BOžIč BENO kumite ml. kadeti -40 kg
BOŽIČ CENE kumite kadeti -63 kg
FILIPIČ MARK kumite ml. kadeti -40 kg
HUMAR GAJA kumite ml. kadetinje +50 kg
KRVINA LIA kumite deklice -40 kg
KRŽIŠNIK LAN kumite dečki +45 kg
LAPAJNE VORANC kumite dečki -45 kg
MLAKAR LUKA kumite ml. kadeti -45 kg
MLAKAR NIKA kumite deklice -40 kg
MUHIĆ DIN kumite dečki -35 kg
PERMOZER MARC kumite dečki -40 kg
ZUPANčIč NANA kumite deklice -40 kg


KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA

Tekmovalec Kategorija
BRULIć MERISA kumite kadetinje +54 kg
MITROVIć VELJKO kumite malčki +35 kg
STOJADINOVIć TIMOTEJ kumite ml. kadeti +55 kg
VATOVEC ERNEST kumite dečki +45 kg
VATOVEC JAGODA kumite malčice -30 kg


Karate Klub Kovinar Maribor

Tekmovalec Kategorija
BAUMAN GAL kata ml. kadeti
BAUMAN GAL kumite ml. kadeti -45 kg
LENART LUKA kata ml. kadeti
LENART LUKA kumite ml. kadeti +55 kg
PAVLIč FILIP kata malčki
PAVLIč FILIP kumite malčki -30 kg
ROLA LUKA kata ml. kadeti
ROLA LUKA kumite ml. kadeti -50 kg
SEDONJA MATIJA kata dečki
SEDONJA MATIJA kumite dečki -35 kg
ŠTANDEKER LUKA kumite dečki -40 kg
ZARIČ VID kata kadeti
ZARIČ VID kumite kadeti -63 kg


KARATE KLUB

Tekmovalec Kategorija
BELE LUKA kata ml. kadeti
BELE LUKA kumite ml. kadeti +55 kg
HERMAN BENJAMIN kumite dečki +45 kg
LESNIKA ŽAN LUKA kumite mladinci +76 kg
LOTRIč FILIP kata dečki
PRAH TILEN kata dečki
SODIN LARA kumite kadetinje -47 kg
SODIN LEON kumite dečki -35 kg
ZBIL GREGA kata ml. kadeti


Karate Klub Kranj

Tekmovalec Kategorija
BALDžIEV TANJA kata kadetinje
BALDžIEV TANJA kumite kadetinje +54 kg
CEKOV TIMOTEJ kata ml. kadeti
CEKOV TIMOTEJ kumite ml. kadeti -50 kg
CEKOV VANNA kata deklice
CEKOV VANNA kumite deklice +40 kg
ČERU JERNEJA kumite ml. kadetinje +50 kg
ČUHALEV NADJA kata kadetinje
ČUHALEV NADJA kumite kadetinje +54 kg
DROBNJAK MARINA kata kadetinje
GAČIČ ALEKSANDER kata ml. kadeti
GAČIČ ALEKSANDER kumite ml. kadeti -55 kg
KELEMAN VUK kumite dečki -40 kg
KERŠIČ AHLIN ŽAN kumite ml. člani -75 kg
KOTNIK NIKA kata ml. kadetinje
KOTNIK NIKA kumite ml. kadetinje -50 kg
LEBEN TINKARA kata ml. kadetinje
LEBEN TINKARA kumite ml. kadetinje -40 kg
MALI NACE kumite ml. kadeti -45 kg
MARKOVIČ MATEVŽ kumite dečki -45 kg
MARTINC ŽIGA kumite dečki -45 kg
NADIŽAR LANA TISA kata mladinke
NIŠANDŽIČ IVANA kumite ml. kadetinje +50 kg
NOVAK IZAK kata dečki
NOVAK IZAK kumite dečki -35 kg
PLEVNIK LALITA kumite kadetinje +54 kg
REPIČ JERCA kumite mladinke -59 kg
KK KRANJ 1 - NOVAK,GAČIČ,MALI kata ekipa ml. kadeti
KK KRANJ 1 - CEKOV,KOTNIK,LEBEN kata ekipa ml. kadetinje
KK KRANJ 1 - ČERU,BALDŽIEV,ČUHALEV kata ekipa kadetinje
KK KRANJ 1 - DROBNJAK,ETEROVIČ,NADIŽAR kata ekipa mladinke
KK KRANJ 1 - ETEROVIČ,NADIŽAR kata ekipa članice


Karate Klub Lovrenc Na Pohorju

Tekmovalec Kategorija
AHEJ GREGA kata ml. kadeti
BREZOČNIK JAN kumite ml. člani +84
BRITOVŠEK MARCEL kata ml. člani
NAMESTNIK TADEJA kata mladinke
PISNIK MAJA MARI kata malčice
PISNIK NINA kata kadetinje
VERČKO ANA kata malčice


Karate Klub Mon Chi

Tekmovalec Kategorija
BOH LUKA kata malčki
LABAN HANA kata deklice


Karate Klub Murska Sobota

Tekmovalec Kategorija
HUSAR HANA kumite kadetinje +54 kg
JUG TILEN kata ml. člani
KOCET NISA kumite ml. kadetinje +50 kg


Karate Klub Petrovče

Tekmovalec Kategorija
BARL MAJ kumite mladinci -68 kg
MOČNIK TIMI kata kadeti


Karate Klub Polzela

Tekmovalec Kategorija
AVŽNER ZOJA kumite kadetinje +54 kg
BERGANT LAURA kumite mladinke -59 kg
DERČA ALEKSEJ BENJAMIN kumite ml. kadeti -55 kg
JESENEK ROJŠEK ANEJA kumite ml. kadetinje -50 kg
KRAMBERGER LARA kumite kadetinje -54 kg
KRAMBERGER ZALA kumite deklice -40 kg
MEŠIČ TJAN kumite dečki -35 kg
MLAčNIK AžBE kumite dečki -35 kg
PODPEČAN LAN kumite ml. člani -75 kg
RIOSA NOVAK KAJA kumite kadetinje -47 kg
RIOSA NOVAK TILEN kumite mladinci -61 kg
ŠENICA NIKA kumite ml. članice -68 kg
TRBOVŠEK ŽIGA kumite ml. kadeti -50 kg
ŽERJAV NUŠA kumite mladinke +59 kg


Karate Klub Postojna

Tekmovalec Kategorija
AKSENTIČ NASTAS kata malčki
AKSENTIČ NASTAS kumite malčki -35 kg
ARSENIć PETAR kumite kadeti -63 kg
BEŠIČ LANA kata malčice
BEŠIČ LANA kumite malčice -30 kg
BOJC JAKOB kata dečki
BOJC JAKOB kumite dečki -35 kg
PRAPROTNIK NECA kata ml. kadetinje
RUDONJIĆ MARIJA kata malčice
SUBOTIč FILIP kata dečki
SUBOTIč FILIP kumite dečki -35 kg
KK POSTOJNA 1 - AKSENTIČ,SUBOTIČ,BOJC kata ekipa dečki
KK POSTOJNA 2 - AKSENTIĆ,PRAPROTNIK kata ekipa ml. kadetinje


Karate Klub Radenci Shotokan

Tekmovalec Kategorija
HRAŠČANEC NIKA kumite ml. kadetinje -45 kg
HRAŠČANEC TAJA kumite mladinke -59 kg
KLOBASA ALEKS kumite ml. člani -84 kg
LIPIČ MAJ kumite ml. kadeti -45 kg
LIPIČ ŽAK kumite kadeti -63 kg
SKOTNIK NEJC kumite mladinci +76 kg
TAMŠE NIKLAS kumite mladinci -55 kg
TRATNIK ALEN kumite ml. kadeti -40 kg


Karate Klub Radvanje

Tekmovalec Kategorija
ČRNčEC ANEL kumite mladinci -68 kg
DONKO MATIC kumite ml. kadeti -40 kg
FAJFER LANA kata kadetinje
GAAL JAKA kumite ml. člani -84 kg
GANZITTI NIA kata mladinke
GLAVNIK ZARA kumite kadetinje +54 kg
HORVATIČ KATJA kata mladinke
KREBS KATARINA kata malčice
KREBS MATJAž kata malčki
KUTNJAK URŠKA kumite ml. kadetinje +50 kg
LOREBEK VAL kumite ml. kadeti -50 kg
MLINARIč MAX kumite ml. kadeti +55 kg
MLINARIč NIK kumite ml. kadeti +55 kg
MUR LUC kumite kadeti -57 kg
PEčEK MAšA kumite kadetinje +54 kg
PETRIČ REBECCA LANA kata ml. kadetinje
PLOšINJAK TADEJ kumite mladinci +76 kg
RUTAR DENNIS DEAN kumite ml. člani -75 kg
TERAž NIKA kata malčice
TERAž SARA kata ml. kadetinje
VNUK ALEKS kumite mladinci -68 kg


Karate Klub Rogaška Slatina

Tekmovalec Kategorija
GOLEŽ NIK kumite kadeti -70 kg
HRIBAR GAJA kata deklice
KRUMPAK TINKARA kumite ml. kadetinje -45 kg
KUNŠTEK NEJC kumite kadeti -63 kg
KURAJ JAKOB kumite dečki -40 kg
KURAJ MITJA kumite ml. kadeti -55 kg
MIKŠA LOVRO kata malčki
POTISK LAURA kumite ml. članice -68 kg
ŠKRABLIN TARA kumite ml. kadetinje +50 kg
TEPEŠ KAROLINA kumite ml. članice -68 kg


Karate klub Selnica ob Dravi

Tekmovalec Kategorija
BAJGOT NACE kata ml. kadeti
BAJGOT NACE kumite ml. kadeti -45 kg
FRAS PIA LETRICIA kata kadetinje
JUKIČ ISABEL kata kadetinje
JUKIČ ISABEL kumite kadetinje +54 kg
KATARINA KOREN kata deklice
KOREN MIHA kumite malčki +35 kg
KRAJNC MIHA kata mladinci
KRAJNC MIHA kumite mladinci +76 kg
MORI TARA kata ml. kadetinje
PETRE VID kumite kadeti -63 kg
VALIŠER TIMOTEJ kumite ml. kadeti +55 kg


Karate Klub Shotokan Ajdovščina

Tekmovalec Kategorija
BLAGOJEVIĆ IVAN kumite ml. člani - 67 kg
KADIRIĆ MEL kata mladinke
KADIRIĆ TAN kumite malčki -35 kg
NABERGOJ FRAN kata ml. kadeti
RENER NIKITA kata ml. kadetinje
SVJETLANOVIĆ RAJKO kumite mladinci -76 kg


Karate Klub Shotokan Kranj

Tekmovalec Kategorija
BAŠAR EMA kumite kadetinje -54 kg
KAROVA VIKTORIJA kumite ml. kadetinje +50 kg
KASUNIČ DORJAN kumite ml. kadeti -50 kg
MAčAR DEJAN kata kadeti
MAčAR DEJAN kumite kadeti -52 kg
MAčAR TIJAN kata ml. kadeti
MAčAR TIJAN kumite ml. kadeti -45 kg
MILEV MATEJ kata malčki
MILEV MATEJ kumite malčki -30 kg
ŠEVALJEVIĆ SARA kumite ml. kadetinje -40 kg
TORKAR AJDA kata najmlajše
VASILIĆ DAJANA kumite ml. kadetinje -45 kg
VREČEK LUKA kata dečki
VREČEK LUKA kumite dečki -35 kg


Karate klub Šiška

Tekmovalec Kategorija
MERC MAJA kata deklice
MERC MAJA kumite deklice +40 kg


Karate Klub Tiger Velenje

Tekmovalec Kategorija
JESENIČNIK BERA NEA kata ml. kadetinje
KRIžEVAC LAMIA kata ml. kadetinje
MUJKANOVIC ANAN kata dečki
OSMIć SUMEJJA kata ml. kadetinje
ZAHIROVIć INAYA kata ml. kadetinje
KK TIGER 1 - JESENIČNIK BERA,OSMIĆ,ZAHIROVIĆ kata ekipa ml. kadetinje


Karate Klub Trbovlje

Tekmovalec Kategorija
BOŽJAK LAURA kata ml. članice
DRNOVŠEK ENEJ kumite ml. kadeti -40 kg
GOLOB MATEVŽ kata dečki
GORJUP AžBE kumite ml. kadeti -50 kg
GRIVEC TILEN kumite ml. kadeti +55 kg
HABERL URšA kumite ml. članice -55 kg
HVALA ALJAŽ kumite ml. kadeti +55 kg
KOLANDER EVA kumite kadetinje -54 kg
KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA kumite ml. kadetinje +50 kg
LAHARNAR ANJA kata ml. članice
MRGOLE NIK kumite dečki -40 kg
OSTANEK JURE kumite ml. kadeti -45 kg
OVNIČ TIAN kata dečki
PEKLAR NIKITA kumite deklice -40 kg
ROBEK MARK kumite kadeti -57 kg
VOZEL LAN kata ml. kadeti
ZIDAR DOMEN kumite ml. člani - 67 kg
KK TRBOVLJE 1 - GOLOB,MRGOLE,OVNIČ kata ekipa dečki
KK TRBOVLJE 1 - VOZEL,OSTANEK,GOLOB kata ekipa ml. kadeti


Karate klub Velenje

Tekmovalec Kategorija
ALETIĆ EMRA kata ml. kadetinje
BOROVNIK DOMEN kata ml. člani
BOROVNIK NIK kumite kadeti -70 kg
CENTRIH ALEKSANDRA, kata ml. članice
CENTRIH ALEKSANDRA, kumite ml. članice - 61kg
CESAR PIA kata ml. članice
CESAR PIA kumite ml. članice - 61kg
ČESKO KAJA kata ml. članice
ČESKO KAJA kumite ml. članice -68 kg
ĐOGIĆ EMA kata deklice
ĐOGIĆ EMA kumite deklice +40 kg
JAKOB KUKOVIČ TIA kata mladinke
JELEN GAL kata malčki
JELEN HANA kata ml. kadetinje
JOVANOVIĆ LANA kata deklice
JOZIČ ELLA kata malčice
KENDA MAŠA kumite ml. članice +68 kg
KUTIJA ALJA kata mladinke
MEŠANOVIČ BENJAMIN kata kadeti
MUHAREMOVIĆ ŠUHRA kumite ml. članice +68 kg
MUHAREMOVIĆ ŠUHRA kata ml. članice
OČKO GAL kata dečki
OČKO GAL kumite dečki +45 kg
PAŠIČ ADAM kata malčki
PAŠIĆ ISAK kata kadeti
PAŠIĆ ISAK kumite kadeti -57 kg
RUDOLF NIKA kata malčice
ŠTEFANIČ VAL kata najmlajši
KK VELENJE 1 - JELEN,PAŠIČ,ŠTEFANIČ kata ekipa malčki
KK VELENJE 1 - JOVANOVIĆ,JOZIČ,RUDOLF kata ekipa deklice
KK VELENJE 1 - ALETIĆ,ĐOGIĆ,JELEN kata ekipa ml. kadetinje
KK VELENJE 1 - MEŠANOVIČ,PAŠIĆ kata ekipa kadeti
KK VELENJE 1 - CESAR,ČESKO,MUHAREMOVIĆ kata ekipa članice


Karate Klub Zmaj

Tekmovalec Kategorija
JOKIć RENATA kata deklice
PIRMAN GAL kata dečki
VAHTAR LARA kata deklice


Karate Klub Žalec

Tekmovalec Kategorija
FILIPOVIć ENEJ kumite malčki -35 kg
KOKOTEC MARTIN kumite ml. člani - 67 kg
KOLšEK MAJ kumite mladinci -68 kg
KVAS TJAŠA kumite mladinke -53 kg
MARINKOVIČ ANŽE kumite ml. kadeti -50 kg
MEDVED MAKS kumite mladinci -76 kg
MOHENSKI ROBI kumite mladinci -61 kg
PLASKAN JURIJ kumite ml. člani -84 kg
PRKIč JAKA kumite dečki -45 kg
ŠKRABAR MAKS kumite dečki -40 kg
SUŠA ŽIGA kumite kadeti -70 kg
TOMC NACE kumite ml. kadeti -50 kg
TOMC VITO kumite dečki -40 kg
TOPOLOVEC KAJA kumite mladinke +59 kg
UGOVšEK ALENKA kumite mladinke -59 kg


Shotokan Karate Klub Bohinj

Tekmovalec Kategorija
BREMEC ALJAŽ kumite ml. kadeti -40 kg


Shotokan Karate Klub Grosuplje

Tekmovalec Kategorija
GORIŠEK MATEJ kumite mladinci -76 kg
SAVANOVIć LANA kumite kadetinje +54 kg
ZALAR JAKOB kumite mladinci -68 kg


Shotokan Karate Klub Oplotnica

Tekmovalec Kategorija
HMELAK TIBOR kumite dečki -40 kg
IVANČIČ KIARA kumite malčice -35 kg
JELENKO BENJAMIN kumite ml. kadeti -45 kg
JELENKO NINA kumite deklice +40 kg
JEVŠENAK ALINA kumite deklice -40 kg
POLANEC MIRIAM kumite ml. kadetinje -50 kg
VALENČAK NELI kumite deklice -40 kg


SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA

Tekmovalec Kategorija
KLEMENčIč KRISTJAN kata mladinci
KLOBASA BLAŽ kata mladinci
MERČNIK TIM kata ml. kadeti
MULEC NIKA kata ml. kadetinje
PLOJ DENIS kumite kadeti +70 kg
REIHS JAKA kata dečki
ŠAJNOVIČ NEJC kata dečki


Športno Društvo Dinamik Celje

Tekmovalec Kategorija
FIRŠT ANEJ kumite dečki -35 kg
POŽARNIK KNEZ GAL kumite kadeti -70 kg
POŽARNIK KNEZ VID kumite kadeti -70 kg


Športno Društvo Gorica Nova Gorica

Tekmovalec Kategorija
ČVOROVIĆ ALEKSANDRA kata mladinke
GOSTIĆ STEFAN kumite dečki -40 kg
KOLšEK KLEMEN kumite ml. kadeti +55 kg
MAKAROV ILLYA kumite kadeti -63 kg
RADIĆ LUKA kumite kadeti +70 kg
ŠOLAJA STEFAN kumite kadeti -52 kg


Karate Klub Olimpija Ljubljana

Tekmovalec Kategorija
KABASHAJ ENDRIT kumite mladinci -76 kg
ŠUPUK LINA kata kadetinje


Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer

Tekmovalec Kategorija
JANŽEKOVIČ NUšA kumite deklice +40 kg
JANŽEKOVIČ TIJA kumite kadetinje -47 kg
PLOHL TAJA kata malčice
PLOHL TAJA kumite malčice -35 kg
RAUTER HANNAH VELA kumite deklice +40 kg
ŠKOFLANC NICK kumite kadeti +70 kg


Karate Klub Mawashi Postojna

Tekmovalec Kategorija
ABRAM ZOJA MARTINA kumite ml. kadetinje +50 kg
BRKIĆ MIRO kumite malčki -30 kg
ĐAKOVIć LARA kumite mladinke -53 kg
ĐAKOVIć TIANA kumite kadetinje +54 kg
GAVRIĆ MARTIN kumite malčki -30 kg
HABJAN NUšA kumite ml. članice -50 kg
JOšT ZALA kumite ml. kadetinje +50 kg
KOBAL - PAHOR LEA kata kadetinje
KONTREC ALJA kata ml. kadetinje
KUKOVIČ ALEKSANDER kata malčki
KUKOVIČ ALEKSANDER kumite malčki -30 kg
LIKAR ALJA kumite mladinke +59 kg
MAGAJNA MAšA kumite mladinke -48 kg
ŠABEC ALJOšA kumite malčki -30 kg
KK MAWASHI 1 - GAVRIĆ,KUKOVIČ,ŠABEC kata ekipa malčki
KK MAWASHI 1 - ILIČIĆ,SMRDEL,ZORMAN kata ekipa malčice


Karate Klub Ljubljana

Tekmovalec Kategorija
AVDIBAšIć ALDIJANA kumite ml. kadetinje +50 kg
BOGDANOSKI GABRIEL kumite kadeti -52 kg
DEBELJAK HANA kumite mladinke +59 kg
GABRIJELČIČ LAN kumite mladinci -68 kg
GRAJFONER LEVEC MAJA kumite ml. kadetinje -50 kg
HALILI ADRIAN kumite ml. člani -84 kg
KONJEVIĆ LEA kata mladinke
KRŽIŠNIK GAL, kumite kadeti +70 kg
KURBEGOVIĆ EDNA kumite ml. kadetinje -50 kg
LAMPIČ ANA kumite kadetinje +54 kg
LEVEC GRAJFONER LARA kumite kadetinje -54 kg
MOLNAR ELIZABETA kumite mladinke +59 kg
MUZIK TAŠA kumite kadetinje +54 kg
RADIĆ MANJA kumite ml. kadetinje -45 kg
ŽIBRET BOR kumite kadeti -57 kg
ŽIBRET ZALA MARIA kumite mladinke +59 kg


Shotokan Karate Klub Postojna

Tekmovalec Kategorija
ČESEN BORIS kata malčki
ČESEN BORIS kumite malčki -30 kg
ČESEN VESNA kata deklice
ČESNIK DENIS kata kadeti
ČESNIK DENIS kumite kadeti +70 kg
KALENDER EDVIN kata ml. kadeti
KALENDER EDVIN kumite ml. kadeti -45 kg
KOšTIć ANES kata malčki
LIŠINOVIĆ ELMA kata ml. kadetinje
LIŠINOVIĆ ELMA kumite ml. kadetinje -50 kg
LIŠINOVIĆ LEJLA kata deklice
LIŠINOVIĆ LEJLA kumite deklice -40 kg
LIŠINOVIĆ SARA kumite ml. članice - 61kg
OSMANAJ DORENTINA kata ml. kadetinje
SAVKOVIć IVANA kata malčice
SAVKOVIć IVANA kumite malčice -35 kg
SH. POSTOJNA 1 - ČESEN,HARBAŠ,KOŠTIĆ kata ekipa malčki
SH. POSTOJNA 1 - OSMANAJ,LIŠINOVIĆ,ČESEN kata ekipa ml. kadetinje


Klub borilnih veščin Sevnica

Tekmovalec Kategorija
BOŽIČ AMADEJ kumite mladinci -76 kg
BOŽIČ TADEJ kumite ml. kadeti -55 kg
ČERIć IVANA kata deklice
GRILC MATIC kumite ml. kadeti +55 kg
KERMC ANžE kumite dečki -40 kg
PASKVALE MATIC kumite ml. kadeti +55 kg
ŠTIGL GAŠPER kumite kadeti -57 kg
ŠTIGL KLARA kata deklice


Karate klub Sokol

Tekmovalec Kategorija
BRAČUN MAŠERA IRIS kata deklice
ERDELIČ ŽAN kata dečki
VEčERIN TARAS kata dečki
KK SOKOL 1 - ERDELIČ,STEFANOVIĆ,VEČERIN kata ekipa dečki


Karate klub Seki

Tekmovalec Kategorija
AVDIĆ EMIRA kata ml. kadetinje
ČEŠAREK SIMONA kata kadetinje
GOLAČ AJDA kumite kadetinje +54 kg
HAJRULAI ANISA kata kadetinje
HAJRULAI LUAN, kata malčki
HASANBAŠIĆ ADNA kata najmlajše
HASANBAŠIĆ EMRAH kata malčki
HLASTEC KIAN kata ml. kadeti
JEROT NEŽA kata malčice
KOCEV JOVAN kata najmlajši
KOŠTOMAJ ŽANA kata najmlajše
KRISTIć KAROLINA kata najmlajše
MAVSAR TADEJ kata najmlajši
MAVSAR TAJDA kata deklice
MILJATOVIČ ALEKSA, kata malčki
MILJATOVIĆ ANDJELA, kata malčice
NOVAK SARA, kata mladinke
PIVIĆ EVELIN kata mladinci
PIVIĆ EVELIN kumite mladinci -68 kg
PIVIĆ LEJLA kata ml. kadetinje
RIZVANOVIĆ ENEJ, kata dečki
SLUGA JURE kata mladinci
SLUGA JURE kumite mladinci -55 kg
STERNIŠA NEJC kata mladinci
SULEJMANI EGZON kata dečki
SULEJMANI LEART kata ml. kadeti
TOMAŽIČ EVA kata kadetinje
VANOVŠEK ENEJ, kata kadeti
VANOVŠEK ENEJ, kumite kadeti -52 kg
VANOVŠEK ZOJA. kata deklice
KK SEKI 1 - KRISTIĆ,HASANBAŠIĆ,KOŠTOMAJ kata ekipa najmlajše
KK SEKI 1 - MILJATOVIČ,HAJRULAI,MAVSAR kata ekipa malčki
KK SEKI 1 - MILJATOVIĆ,KRISTIĆ,JEROT kata ekipa malčice
KK SEKI 1 - VANOVŠEK,MAVSAR,JEROT kata ekipa deklice
KK SEKI 1 - MILJATOVIČ,HAJRULAI,SULEJMANI kata ekipa dečki
KK SEKI 1 - HLASTEC,RIZVANOVIĆ,SULEJMANI kata ekipa ml. kadeti
KK SEKI 1 - AVDIĆ,MAVSAR,PIVIĆ kata ekipa ml. kadetinje
KK SEKI 1 - VANOVŠEK,HLASTEC,SULEJMANI kata ekipa kadeti
KK SEKI 1 - ČEŠAREK,TOMAŽIČ,HAJRULAI kata ekipa kadetinje
KK SEKI 1 - NOVAK,TOMAŽIČ,ČEŠAREK kata ekipa mladinke
KK SEKI 1 - PIVIĆ,SLUGA,VANOVŠEK kata ekipa mladinci


Karate klub Šenčur

Tekmovalec Kategorija
ČEBAŠEK VITAN kata najmlajši
ČIMžAR ALEKS kata mladinci
ČIMžAR ALEKS kumite mladinci -68 kg
GRILC TIMON kata dečki
GRILC TIMON kumite dečki -35 kg
PODBORŠEK ZOJA kata deklice
PODBORŠEK ZOJA kumite deklice -40 kg
SADIKOVIć MUHAMMED kata dečki
SADIKOVIć MUHAMMED kumite dečki -35 kg


KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN

Tekmovalec Kategorija
NEDELKO NIK kata kadeti
SKUBIC NIK kumite ml. kadeti -55 kg
SMREKAR ŠUšTARšIč TIM kumite kadeti +70 kg


Karate klub Radeče

Tekmovalec Kategorija
ESIH ERIK kata dečki
HRVIć EDVIN kata dečki
JAGER HANA kata najmlajše
JAGER MIHA kata ml. kadeti
KOLANDER ANDRAž kata dečki
KRAMAR ALJA kata najmlajše
KRAMAR LILI kata deklice
KRAMAR VILI kata malčki
ŠKULJ ELSAN kata dečki
ŠKULJ ERHAN kata najmlajši
TRATAR ANžE kata dečki
KK RADEčE 1 - JAGER,ŠKRINAR,KRAMAR kata ekipa malčice
KK RADEčE 1 - HRVIĆ,TRATAR,KOLANDER kata ekipa dečki
KK RADEčE 2 - ESIH,JEVŠEVAR,KRAMAR kata ekipa dečki
KK RADEčE 1 - BEVC,JAGER,KEBER kata ekipa ml. kadeti
KK RADEčE 1 - BREZNIKAR,KEBER kata ekipa kadetinje


KARATE KLUB BUSHIDO

Tekmovalec Kategorija
AVDIBAŠIĆ DŽENAN kata ml. kadeti
JORDAN TIMOTEJ kumite mladinci -76 kg
ŠTERN TILEN kumite malčki -35 kg
TRAMŠEK ALEKS kumite malčki -30 kg
TRAMŠEK ALJA kumite malčice -30 kg
ŽUMER JAKOB kumite kadeti -70 kg


Karate klub Lev

Tekmovalec Kategorija
HUSKIć MAK kata malčki
HUSKIć MAK kumite malčki -30 kg
MERC JANEZ kata dečki
MERC JANEZ kumite dečki -45 kg
OBLAK DAVID KERIM kata malčki
OBLAK DAVID KERIM kumite malčki -35 kg
POGAčAR JAKA kata ml. kadeti
POGAčAR JAKA kumite ml. kadeti -45 kg
PURIĆ ADRIJANA kata malčice
PURIć TIJANA kata malčice
SRDAREV ROKO kata malčki
SRDAREV ROKO kumite malčki -35 kg


Karate klub Mirna Peč

Tekmovalec Kategorija
CESAR ANA kata ml. kadetinje
GOLE LANA kata deklice
GOTLIB AJDA kata malčice
JARC PATRIK kata dečki
JERMANčIč ČRT kata najmlajši
KAJIč NIK kata najmlajši
KAJIč VALENTINA kata ml. kadetinje
KOLENC AMADEJ kata malčki
NOSE NUšA kata malčice
PARKELJ NINA kata deklice
MIRNA PEč 1 - JERMANČIČ,KAJIČ,KOLENC kata ekipa malčki
MIRNA PEč 1 - GOLE,GOTLIB,NOSE kata ekipa malčice
MIRNA PEč 1 - GOLE,NOSE,PARKELJ kata ekipa deklice
MIRNA PEč 1 - JARC,PARKELJ,KASTELIC kata ekipa ml. kadeti
MIRNA PEč 1 - CESAR,KAJIČ,PARKELJ kata ekipa ml. kadetinje


karate klub Pivka

Tekmovalec Kategorija
KOSTIĆ ANASTASIJA kata najmlajše
SMRDEL DIMITRIJ kumite ml. kadeti -45 kg
SMRDEL LIVIJA kata malčice


Klub borilnih veščin Fight Club Shony

Tekmovalec Kategorija
CERJAK JAKA kumite kadeti -57 kg
PETAN ELA kata kadetinje
PETAN ELA kumite kadetinje -54 kg
PETKOVIĆ SAŠA kata kadetinje
PETKOVIĆ SAŠA kumite kadetinje +54 kg
PETKOVIĆ TJAŠA kumite ml. kadetinje -50 kg
SEVER ANA kumite kadetinje +54 kg


Karate Klub Sho-Kan Apače

Tekmovalec Kategorija