EKIPNO DRŽAVNO PRVENSTVO 2020

kata ekipa člani (1)
1. mesto SHITO-RYU CE 1 FLIS,GRADIŠNIK,ŽAGAR


kata ekipa članice (4)
1. mesto KK VELENJE 1 CESAR,ČESKO,MUHAREMOVIĆ
2. mesto KK RADVANJE 1 GANZITTI,PUČKO,PUČKO
3. mesto KK RADVANJE 2 HORVATIČ,BETON,RADAKOVIĆ
3. mesto KK KRANJ 1 NADIŽAR,ETEROVIČ,KOTNIK


kata ekipa dečki (5)
1. mesto KK POSTOJNA 1 SUBOTIČ,BOJC,AKSENTIČ
2. mesto KK SOKOL 1 ERDELIČ,STEFANOVIĆ,VEČERIN
3. mesto KK TRBOVLJE 1 OVNIČ,MRGOLE,GOLOB
3. mesto KK CERKNICA 1 TRONTELJ,HRIBERNIK,ŠIRAJ


kata ekipa deklice (5)
1. mesto KK LJUTOMER 1 JANŽEKOVIČ,RAUTER,PLOHL
2. mesto KK SEKI 1 VANOVŠEK,MAVSAR,JEROT
3. mesto KK MON CHI 1 ČOPI,LABAN,SKOBE
3. mesto KK VELENJE 1 RUDOLF,JOZIČ,JOVANOVIĆ


kata ekipa kadeti (2)
1. mesto KK VELENJE 1 MEŠANOVIČ,PAŠIĆ
2. mesto KK LOVRENC 1 AHEJ,DOLINŠEK,GORENAK


kata ekipa kadetinje (3)
1. mesto KK KRANJ 1 BALDŽIEV,ČERU,ČUHALEV
2. mesto KK RADVANJE 1 FAJFER,PETRIČ,CARLI
3. mesto KK SEKI 1 TOMAŽIČ,AVDIĆ,ČEŠAREK


kata ekipa malčice (3)
1. mesto KK SEKI 1 KRISTIĆ,MILJATOVIĆ,JEROT


kata ekipa malčki (5)
1. mesto DK CELJE 1 GRZINČIČ,KUNST,JEVŠNIK
2. mesto SH. POSTOJNA 2 KOŠTIĆ,ČESEN,HARBAŠ
3. mesto KK VELENJE 1 ŠTEFANIČ,PAŠIČ,JELEN
3. mesto KK MAWASHI 1 GAVRIĆ,KUKOVIČ,ŠABEC


kata ekipa ml. kadeti (2)
1. mesto KK TRBOVLJE 1 HARALOVIČ,OSTANEK,VOZEL
2. mesto KK KRANJ 1 MALI,NOVAK,CEKOV


kata ekipa ml. kadetinje (4)
1. mesto KK KRANJ 1 LEBEN,KOTNIK,CEKOV
2. mesto SH. POSTOJNA 1 LIŠINOVIĆ,OSMANAJ,PRAPROTNIK
3. mesto KK VELENJE 1 ALETIĆ,ĐOGIĆ,JELEN
3. mesto KK BREžICE 1 LAKNER,LAZANSKI,PETKOVIĆ


kata ekipa mladinci (1)
1. mesto KK RADGONA 1 ČUČEK,KLOBASA,KLEMENČIČ


kata ekipa mladinke (2)
1. mesto KK KRANJ 1 NADIŽAR,ETEROVIČ,DROBNJAK
2. mesto KK RADVANJE 1 BETON,HORVATIČ,RADAKOVIĆ


kata ekipa najmlajše (1)
1. mesto KK SEKI 1 KOŠTOMAJ,HASANBAŠIĆ,KRISTIĆ


kata ekipa najmlajši (2)
1. mesto KK CERKNICA 1 HUSIĆ,TEKAVC,TRONTELJ


kumite ekipa člani open (7)
1. mesto KK ŽALEC 1 JOKSIMOVIĆ,PLASKAN,KLOBASA
2. mesto KK TRBOVLJE 1 MUJKANOVIĆ,ZIDAR
3. mesto KK LJUBLJANA 1 HALILI,KOŠMRLJ,HUDALES
3. mesto KK ROGAšKA 1 ŠKRABLIN,KORITNIK,ZUPANEC


kumite ekipa članice open (4)
1. mesto KK TRBOVLJE 1 HABERL,HABERL,SMILJAN
2. mesto KK KRANJ 1 RISTIĆ,GODNIČ
3. mesto KK LJUTOMER 1 NOVAK,VELA RAUTER,ŠENICA
3. mesto KK ROGAšKA 1 POTISK,TEPEŠ,PLAVČAK


kumite ekipa dečki open (7)
1. mesto KK IDRIJA 1 KRŽIŠNIK,MUHIĆ,PERMOZER,LAPAJNE
2. mesto KK VELENJE 1 OČKO,GOSTIĆ
3. mesto KK KOVINAR 1 SEDONJA,ŠTANDEKER,VATOVEC
3. mesto DK CELJE 1 BLATNIK,GOLEŽ,HUSIĆ,OŠTIR RAVNJAK


kumite ekipa deklice open (5)
1. mesto DK CELJE 1 MEDIĆ,STENDLER KLANJŠEK,BELE
2. mesto KK IDRIJA 1 KRVINA,MLAKAR,ZUPANČIČ
3. mesto KK LJUTOMER 1 JANŽEKOVIČ,RAUTER
3. mesto KK POLZELA 1 KRAMBERGER,MAŠIĆ,ROŽIČ


kumite ekipa kadeti open (7)
1. mesto KK ŽALEC 1 MEDVED,SUŠA
2. mesto KK RADVANJE 2 KOKOL,KOŠIR,ŽUMER
3. mesto KK RADVANJE 1 MUR,RADAKOVIĆ,VNUK,RADIĆ
3. mesto KK LJUBLJANA 1 ŽIBRET,KRŽIŠNIK,BOGDANOSKI


kumite ekipa kadetinje open (6)
1. mesto KK LJUBLJANA 1 ŽIBRET,MUZIK,LAMPIČ
2. mesto KK BREžICE 1 PETAN,PETKOVIĆ,SEVER,GOLAČ
3. mesto KK RADVANJE 1 GLAVNIK,PEČEK,HORVATIČ
3. mesto KK MAWASHI 1 BIZJAK LEDERER,ĐAKOVIĆ,SAVANOVIĆ


kumite ekipa malčice (1)


kumite ekipa malčki (3)
1. mesto KK LEV 1 OBLAK,BANOVIĆ,SRDAREV
2. mesto KK MAWASHI 1 GAVRIĆ,KUKOVIČ,ŠABEC
3. mesto DK CELJE 1 GRZINČIČ,STENDLER KLANJŠEK,JEVŠOVAR


kumite ekipa ml. člani open (4)
1. mesto KK ŽALEC 1 KOKOTEC,PLASKAN,KLOBASA
2. mesto KK TRBOVLJE 1 MUJKANOVIĆ,ZIDAR


kumite ekipa ml. članice open (2)
1. mesto KK ROGAšKA 1 POTISK,TEPEŠ,HABJAN
2. mesto KK VELENJE 1 CENTRIH,ČESKO,MUHAREMOVIĆ,CESAR


kumite ekipa ml. kadeti open (9)
1. mesto KK TRBOVLJE 1 GRIVEC,GORJUP,HARALOVIČ,HVALA
2. mesto KK POLZELA 1 DERČA,TRBOVŠEK,BOROVNIK
3. mesto KK RADVANJE 2 BETON,MLINARIČ,COKAN JUS,LOREBEK
3. mesto KK IDRIJA 1 FILIPIČ,MLAKAR,BOŽIČ


kumite ekipa ml. kadetinje open (5)
1. mesto KK POLZELA 1 JESENEK ROJŠEK,JANŽEKOVIČ,HRAŠČANEC
2. mesto KK MAWASHI 1 ABRAM,JOŠT,HUMAR
3. mesto KK ROGAšKA 1 KRUMPAK,ŠKRABLIN,MLAKAR
3. mesto KK LJUBLJANA 1 KURBEGOVIĆ,GRAJFONER LEVEC,AVDIBAŠIĆ


kumite ekipa mladinci open (5)
1. mesto KK RADVANJE 1 ČRNČEC,PLOŠINJAK,RUTAR,JORDAN
2. mesto KK TRBOVLJE 1 MARKULJEVIČ,MARKULJEVIČ,RIOSA NOVAK
3. mesto KK ŽALEC 1 KOLŠEK,MOHENSKI
3. mesto DK CELJE 1 RAKOVNIK,VALNER,GABRIJELČIČ


kumite ekipa mladinke open (4)
1. mesto KK LJUBLJANA 1 MOLNAR,DEBELJAK,ĐAKOVIĆ
2. mesto KK ŽALEC 1 KVAS,TOPOLOVEC,UGOVŠEK
3. mesto KK KRANJ 1 KOTNIK,REBOLJ,REPIČ,ETEROVIČ
3. mesto KK POLZELA 1 BERGANT,ŽERJAV,SALKIČ