KRANJ OPEN 2016

kata dečki (11)
1. mesto MOČNIK TIMI Karate Klub Petrovče
2. mesto BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
3. mesto MILOVANOVIć IGOR Karate savez uže Srbije
3. mesto BELONIć KOSTA Karate savez uže Srbije


Kata dečki (8 kyu) (4)
1. mesto HöLZL THOMAS Karate Pinzgau
2. mesto BATINIC DAVID Karate Pinzgau
3. mesto NOORI SHAHRIAR Karate Pinzgau
3. mesto HöRL CHRISTOPH Karate Pinzgau


kata deklice (10)
1. mesto PETAN ELA Karate Klub Brežice
2. mesto NIJEMčEVIć ANA Karate savez uže Srbije
3. mesto HLIŠČ LANA Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto ZAVRTANIK POLONA Športno Društvo Gorica Nova Gorica


Kata deklice (8 kyu) (3)
1. mesto ZAVRTANIK POLONA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto VERBIČ TANJA Karate Klub Rudar Velenje


kata kadeti (7)
1. mesto STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto KERŠIČ AHLIN ŽAN Karate Klub Kranj
3. mesto KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona


kata kadetinje (14)
1. mesto GANZITTI NIA Karate Klub Radvanje
2. mesto CESAR PIA Karate klub Velenje
3. mesto ČESKO KAJA Karate klub Velenje
3. mesto MUHAREMOVIĆ ŠUHRA Karate klub Velenje


kata malčice (13)
1. mesto DRAGIĆ LANA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto KANDUT ZOJA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto JOšT ZALA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna


Kata malčice 8 let (3)
1. mesto PLEVNIK LALITA Karate Klub Kranj
2. mesto ČUHALEV NADJA Karate Klub Kranj
3. mesto PETKOVIĆ SAŠA Karate Klub Brežice


kata malčice 8-5 kyu (9)
1. mesto LAVRIČ SARA Karate Klub Brežice
2. mesto LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
3. mesto JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto PETKOVIĆ TJAŠA Karate Klub Brežice


kata malčki (9)
1. mesto BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto HöLZL THOMAS Karate Pinzgau
3. mesto MUHAREMOVIĆ SEID Karate klub Velenje
3. mesto HöRL THOMAS Karate Pinzgau


Kata malčki 8 let (2)
1. mesto DRAGIČ LEO Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto ERŽEN ŽIGA Karate Klub Kranj


kata malčki 8-5 kyu (11)
1. mesto ŠOLAJA STEFAN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto STOJANOVIć MARKO Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto STROPNIK ŽAN Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto HORVAT SANDER Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer


kata ml. kadeti (21)
1. mesto KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2. mesto KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej


kata ml. kadeti 1+ kyu (0)


kata ml. kadeti 8-4 kyu (3)
1. mesto RISTIĆ MARKO KARATE KLUB SRPSKI SOKO BIJELJINA
2. mesto BREGANT NEJC Karate Klub Kranj
3. mesto JANžEKOVIč ALEN Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer


kata ml. kadetinje (16)
1. mesto GANZITTI NIA Karate Klub Radvanje
2. mesto ĐORđEVIć KATARINA Karate savez uže Srbije
3. mesto ĐURIč NIKOLINA Karate savez uže Srbije
3. mesto TRMčIč LIDIJA Karate savez uže Srbije


kata ml. kadetinje 3-2 kyu (3)
1. mesto TOMIC GABRIELA Karate Pinzgau
2. mesto KAMETINGER SOPHIE Karate Pinzgau
3. mesto KAMETINGER SARAH Karate Pinzgau


kata ml. kadetinje 8-4 kyu (6)
1. mesto ĐURIč NIKOLINA Karate savez uže Srbije
2. mesto NAGLIČ NIKA Karate Klub Kranj
3. mesto MILENKOVIĆ IVANA Partizan Beograd
3. mesto ETEROVIč MAšA Karate Klub Kranj


kata mladinci (6)
1. mesto KLOBASA DAVID Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2. mesto BOROVNIK DOMEN Karate klub Velenje
3. mesto TALER JAKA Shotokan Karate Klub Bohinj
3. mesto KANDUT SAŠO Karate Klub Seki Sv. Jernej


kata mladinke (7)
1. mesto GALIČ NASTJA Karate Klub Brežice
2. mesto ČATER TINA Karate Klub Shotokan Velenje
3. mesto PETROVIć ANA Karate savez uže Srbije
3. mesto HANKIĆ ADELISA Karate Klub Tiger Velenje


kata najmlajše (7)
1. mesto BELE LEA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto BELE ANA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto JANŽEKOVIČ NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina


kata najmlajši (10)
1. mesto SUBOTIč FILIP Karate Klub Postojna
2. mesto LOTRIč FILIP Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto BOJC JAKOB Karate Klub Postojna
3. mesto WEISSENBöCK NOAH Karate Pinzgau


kata veterani + 35 let (2)
1. mesto FLIS DARKO Karate Klub Olimpija Ljubljana


kata veteranke + 35 let (2)
1. mesto DUJOVIĆ BOJANA Karate Klub Kranj
2. mesto KENDA NATALIJA Karate klub Velenje


kumite člani - 84 kg (2)
1. mesto JOKSIMOVIĆ STEFAN Karate Klub Žalec


kumite člani -60 kg (0)


kumite člani -67 kg (2)
1. mesto ĆIRIć JOVAN Partizan Beograd
2. mesto NOVAK FRANCI Karate Klub Kranj


kumite člani -75 kg (4)
1. mesto WEISSENBöCK ROBERT Karate Pinzgau
2. mesto SADIKOVIC ERMAN Karate Pinzgau
3. mesto MULABDIĆ MIRNES Karate Klub Rudar Velenje


kumite člani +84 kg (1)
1. mesto STOJNIĆ MLADEN Karate Klub Rudar Velenje


kumite člani open (4)
1. mesto WEISSENBöCK ROBERT Karate Pinzgau
2. mesto MULABDIĆ MIRNES Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto SADIKOVIC ERMAN Karate Pinzgau


kumite članice - 50 kg (0)


kumite članice - 55 kg (3)
1. mesto HABERL BARBARA Karate Klub Trbovlje
2. mesto MARJANOVIĆ NEVENA KARATE KLUB SRPSKI SOKO BIJELJINA


kumite članice -61 kg (4)
1. mesto GARIBOVIć MILICA Partizan Beograd
2. mesto STEGEL TINA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto KOVAČEVIĆ NEJLA KARATE KLUB SRPSKI SOKO BIJELJINA
3. mesto BELESTRIERI SAMUELA Karate Klub Shotokan Kranj


kumite članice -68 kg (0)


kumite članice + 68 kg (4)
1. mesto STANKO SARA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto ESTE ALESSIA Nakayama Brescia


kumite članice open (5)
1. mesto STEGEL TINA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto ESTE ALESSIA Nakayama Brescia
3. mesto BELESTRIERI SAMUELA Karate Klub Shotokan Kranj


kumite dečki -35 kg (8)
1. mesto ARSENIć PETAR Karate Klub Postojna
2. mesto RADIĆ LUKA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto NOORI SHAHRIAR Karate Pinzgau
3. mesto HöLZL THOMAS Karate Pinzgau


kumite dečki -40 kg (8)
1. mesto PETROVIć MILAN Karate savez Vojvodine
2. mesto TOPOLOVEC DOMEN Karate Klub Branik Maribor
3. mesto KLEMENČIČ TAJ Shotokan Karate Klub Bohinj
3. mesto RADIĆ LUKA Športno Društvo Gorica Nova Gorica


kumite dečki +40 kg (6)
1. mesto UROšEVIć MILJAN Karate savez Vojvodine
2. mesto GAJŠEK ALJAŽ Karate klub Velenje
3. mesto KUNŠTEK NEJC Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto ŽUMER JAKOB KARATE KLUB BUSHIDO ROGAŠKA SLATINA


kumite deklice -35 kg (5)
1. mesto MESAROš MILICA Karate savez Vojvodine
2. mesto ARSENIČ SARA Karate Klub Postojna
3. mesto IVANOVIĆ TIJANA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto ZAVRTANIK POLONA Športno Društvo Gorica Nova Gorica


kumite deklice -40 kg (5)
1. mesto NIJEMčEVIć ANA Karate savez uže Srbije
2. mesto POTPARA MILJANA Karate savez Vojvodine
3. mesto PETAN ELA Karate Klub Brežice
3. mesto SAVANOVIć LANA Shotokan Karate Klub Grosuplje


kumite deklice +40 kg (7)
1. mesto GOLAČ AJDA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto OGRIZEK TRINA Karate Klub Kranj
3. mesto LAUš VALENTINA Karate savez Vojvodine
3. mesto ĐAKOVIć TIANA Karate Klub Mawashi Postojna


kumite kadeti -52 kg (8)
1. mesto PETERNEL ŽAN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto PODPEČAN LAN Karate Klub Polzela
3. mesto VELADZIC DZENIS Karate Pinzgau
3. mesto DEBELAK DEJAN Karate Klub Selnica Ob Dravi


kumite kadeti -57 kg (6)
1. mesto KAROV ZORAN Karate Klub Shotokan Kranj
2. mesto KERŠIČ AHLIN ŽAN Karate Klub Kranj
3. mesto ZIDAR DOMEN Karate Klub Trbovlje
3. mesto PODPEČAN LAN Karate Klub Polzela


kumite kadeti -63 kg (2)
1. mesto JOVANOVSKI ALEKSANDAR Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto STEFANOVSKI ANDRAž Karate Klub Postojna


kumite kadeti -70 kg (2)
1. mesto ZLATKOV TEODOR Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto MAKSIMOVIĆ MARKO KARATE KLUB SRPSKI SOKO BIJELJINA


kumite kadeti +70 kg (5)
1. mesto ZLATKOV TEODOR Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto LIPOVŠEK ALEN Karate Klub Petrovče
3. mesto REBOLJ LUKA Karate Klub Kranj
3. mesto LEITHNER FLORIAN TOBIAS Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona


kumite kadeti open (4)
1. mesto ZLATKOV TEODOR Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto REBOLJ LUKA Karate Klub Kranj
3. mesto KERŠIČ AHLIN ŽAN Karate Klub Kranj
3. mesto JOVANOVSKI ALEKSANDAR Športno Društvo Gorica Nova Gorica


kumite kadetinje -47 kg (0)


kumite kadetinje -54 kg (9)
1. mesto HABERL URšA Karate Klub Trbovlje
2. mesto BELEHAR PATRICIJA Karate Klub Zmaj
3. mesto LUKREZIJA MOLGORA Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto POTISK LAURA Karate Klub Rogaška Slatina


kumite kadetinje +54 kg (6)
1. mesto MAINARDI ALICE Nakayama Brescia
2. mesto ŠUŠTERŠIČ KALINA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto ŽERJAV NUŠA Karate Klub Polzela
3. mesto ŠENICA NIKA Karate Klub Polzela


kumite kadetinje open (8)
1. mesto CORNOLO GIULIA Nakayama Brescia
2. mesto BELEHAR PATRICIJA Karate Klub Zmaj
3. mesto KRAJNIK EMA Karate Klub Kranj
3. mesto LUKREZIJA MOLGORA Karate Klub Shotokan Kranj


kumite malčice -35 kg (7)
1. mesto RAJIć DUNJA Karate savez Vojvodine
2. mesto JOšT ZALA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto LAVRIČ SARA Karate Klub Brežice
3. mesto PETKOVIĆ TJAŠA Karate Klub Brežice


kumite malčice +35 kg (2)
1. mesto JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto STOJANOVIĆ GLORIA Shotokan Karate Klub Postojna


kumite malčki -30 kg (3)
1. mesto MAKAROV ILLYA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto WEISSENBöCK LUCA Karate Pinzgau
3. mesto WEISSENBöCK NOAH Karate Pinzgau


kumite malčki +30 kg (5)
1. mesto BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto HORVAT SANDER Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto KOLšEK KLEMEN Športno Društvo Gorica Nova Gorica


kumite ml. kadeti -40 kg (10)
1. mesto BAŠIČ FEKONJA MAI Karate Klub Polzela
2. mesto PLEVNIK GAL Karate Klub Kranj
3. mesto TAMŠE NIKLAS Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto JANžEKOVIč ALEN Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer


kumite ml. kadeti -45 kg (3)
1. mesto ČEBULAR DANAJ Karate Klub Tiger Velenje
2. mesto RIOSA NOVAK TILEN Karate Klub Polzela
3. mesto VILFAN MATEJ Karate Klub Kranj


kumite ml. kadeti -50 kg (9)
1. mesto VASILIć MIHAILO Karate savez uže Srbije
2. mesto NOORI KESHWEAR Karate Pinzgau
3. mesto VELADZIC DZENIS Karate Pinzgau
3. mesto COSOVICI MAXIM Shotokan Karate Klub Grosuplje


kumite ml. kadeti -55 kg (3)
1. mesto GORIŠEK MATEJ Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto KOZAR ALEKS Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto STOJANOVSKI VANE Karate Klub Kranj


kumite ml. kadeti +55 kg (9)
1. mesto GRIL BLAž Karate Klub Postojna
2. mesto LESNIKA ŽAN LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto KOŠIR DOMEN Karate Klub Kranj
3. mesto ĐUROVIć VUKAšIN Karate savez Vojvodine


kumite ml. kadetinje -40 kg (2)
1. mesto REPIČ JERCA Karate Klub Kranj
2. mesto NOVAK SARA Karate Klub Rudar Velenje


kumite ml. kadetinje -45 kg (2)
1. mesto ĐAKOVIć LARA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto MAGAJNA MAšA Karate Klub Mawashi Postojna


kumite ml. kadetinje -50 kg (3)
1. mesto LIKAR ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto DEBELJAK HANA Karate Klub Ljubljana
3. mesto BERGANT LAURA Karate Klub Polzela


kumite ml. kadetinje +50 kg (4)
1. mesto ŽERJAV NUŠA Karate Klub Polzela
2. mesto LUKIĆ IVANA Karate Klub Brežice
3. mesto MEKIč KIARA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto VELIČI VITA Karate Klub Postojna


kumite mladinci -55 kg (4)
1. mesto TALER JAKA Shotokan Karate Klub Bohinj
2. mesto HAFNAR PETER Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto NOORI KAISER Karate Pinzgau
3. mesto JURIC SANDRO Karate Pinzgau


kumite mladinci -61 kg (2)
1. mesto TALER JAKA Shotokan Karate Klub Bohinj
2. mesto FAJFAR ALETEJ Karate Klub Shotokan Kranj


kumite mladinci -68 kg (6)
1. mesto ĆIRIć JOVAN Partizan Beograd
2. mesto ŠTULAR ROK Karate Klub Kranj
3. mesto PERC LUKA Karate Klub Trbovlje
3. mesto BREZNIK MATIC Shotokan Karate Klub Grosuplje


kumite mladinci -76 kg (4)
1. mesto FERLIN LUKA Karate Klub Trbovlje
2. mesto BREZOČNIK JAN Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto KLOBASA DAVID Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona


kumite mladinci +76 kg (4)
1. mesto JOKSIMOVIĆ STEFAN Karate Klub Žalec
2. mesto MUJKANOVIĆ AJDIN Karate Klub Trbovlje
3. mesto ČRNILEC KESIČ ŽIGA Karate Klub Kranj
3. mesto PODPEČAN SVIT Karate Klub Polzela


kumite mladinci open (3)
1. mesto ŠTULAR ROK Karate Klub Kranj
2. mesto ČRNILEC KESIČ ŽIGA Karate Klub Kranj


kumite mladinke -48 kg (0)


kumite mladinke -53 kg (7)
1. mesto HABERL URšA Karate Klub Trbovlje
2. mesto HABERL BARBARA Karate Klub Trbovlje
3. mesto LUKREZIJA MOLGORA Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto CORNOLO GIULIA Nakayama Brescia


kumite mladinke -59 kg (4)
1. mesto VESELCIC RUZICA-FILIPA Karate Pinzgau
2. mesto LAČEVIĆ IVONA Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto MAINARDI ALICE Nakayama Brescia
3. mesto KOVAČEVIČ NIKOLINA KARATE KLUB SRPSKI SOKO BIJELJINA


kumite mladinke +59 kg (2)
1. mesto CORBATTO MELANIE GLC FIJLKAM
2. mesto KERŠIČ AHLIN AJDA Karate Klub Kranj


kumite mladinke open (7)
1. mesto KERŠIČ AHLIN AJDA Karate Klub Kranj
2. mesto MAGANUCO FEDERICA GLC FIJLKAM
3. mesto CORBATTO MELANIE GLC FIJLKAM
3. mesto VESELCIC RUZICA-FILIPA Karate Pinzgau


kata ekipa dečki (4)
1. mesto ŠD GORICA 1 KOLŠEK,MAKAROV,PERIC PŠENIČNIK
2. mesto KK VELENJE 1 BOROVNIK,BRŠEK PUNGARTNIK,KOČEVAR
3. mesto PINZGAU 2 WEISSENBÖCK,WEISSENBÖCK,JANDL
3. mesto PINZGAU 1 HÖLZL,HÖRL,BATINIC


kata ekipa deklice (2)
1. mesto PINZGAU 1 KAMETINGER,TOMIC,TOMIC
2. mesto PINZGAU 2 LUKIC,SESTIC


kata ekipa kadeti (1)
1. mesto KK RADGONA 1 KLOBASA,KLEMENČIČ,STERNIŠA


kata ekipa kadetinje (2)
1. mesto KK VELENJE 1 CESAR,ČESKO,JAKOB KUKOVIČ
2. mesto PINZGAU 1 LEDERER,OBRALIC,REITMEIER


kata ekipa malčice (4)
1. mesto KK POSTOJNA 1 JOŠT,AKSENTIĆ,PRAPROTNIK
2. mesto SH. POSTOJNA 1 LIŠINOVIĆ,OSMANAJ,STOJANOVIĆ
3. mesto PINZGAU 1 LUKIC,SESTIC,TOMIC
3. mesto KK BREžICE 1 LAKNER,LAVRIČ,PETKOVIĆ


kata ekipa malčki (5)
1. mesto ŠD GORICA 1 MUJIĆ,STOJANOVIĆ,ŠOLAJA
2. mesto KK POSTOJNA 1 BOJC,SUBOTIČ,RUDONJIĆ
3. mesto SHK. KRANJ 1 GRAŠIĆ,KASUNIČ,SARAJLIĆ
3. mesto PINZGAU 1 JANDL,WEISSENBÖCK,WEISSENBÖCK


kata ekipa ml. kadeti (4)
1. mesto KK RADGONA 1 KLEMENČIČ,KLOBASA,STERNIŠA
2. mesto KK KRANJ 1 DROBNJAK,KONDIČ,KOŠIR
3. mesto SHK. KRANJ 1 SARAJLIĆ,KRIŽAJ,ČIMŽAR


kata ekipa ml. kadetinje (2)
1. mesto KK KRANJ 1 NADIŽAR,REPIČ,DROBNJAK
2. mesto PINZGAU 1 LEDERER,REITMEIER,OBRALIC


kumite ekipa dečki open (2)
1. mesto ŠD GORICA 1 PERIC PŠENIČNIK,RADIĆ,TOMŠIČ


kumite ekipa deklice open (0)


kumite ekipa kadeti open (3)
1. mesto KK KRANJ 1 KERŠIČ AHLIN,REBOLJ
2. mesto ŠD GORICA 1 ZLATKOV,PETERNEL,JOVANOVSKI
3. mesto PINZGAU 1 JURIC,NOORI


kumite ekipa kadetinje open (0)


kumite ekipa ml. kadeti open (2)
1. mesto PINZGAU 1 BATINIC,NOORI,SLUGANOVIC,VELADZIC
2. mesto SHK. KRANJ 1 SARAJLIĆ,ČIMŽAR


kumite ekipa ml. kadetinje open (0)