LJUBLJANA OPEN 2016

Društvo Za Borilne Veščine Piran

Tekmovalec Kategorija
BUDIN BOšTJAN kumite mladinci -68 kg
BUDIN BOšTJAN kumite mladinci -76 kg
TUBIČ ZORAN kumite kadeti -63 kg


Društvo Za Karate Celje

Tekmovalec Kategorija
HUDALES TOMAŽ kumite kadeti -52 kg


Karate Klub Brežice

Tekmovalec Kategorija
GALIČ NASTJA kata ml. članice
GALIČ NASTJA kata članice +18
LAŠIČ SEBASTJAN kumite ml. kadeti -55 kg
LAZANSKI MAJA kata malčice 8-5 kyu
LUKIĆ IVANA kumite kadetinje +54 kg
OMERZO NIKA kata mladinke
OMERZO NIKA kata kadetinje
PETAN ELA kata deklice
PETAN ELA kumite deklice -40 kg
SEVER ANA kumite deklice +40 kg


Karate Klub Emona

Tekmovalec Kategorija
SEMOLIč IGOR kata veterani + 35 let


Karate Klub Hrastnik

Tekmovalec Kategorija
GORENC DENIS kumite člani -67 kg
GORENC DENIS kumite ml. člani - 67 kg


Karate Klub Kolektor Idrija

Tekmovalec Kategorija
ALIČ ADAM kata malčki
BAJUK BENJAMIN kumite mladinci -61 kg
BAJUK EVA kumite ml. kadetinje -45 kg
BOŽIČ CENE kata dečki
BOŽIČ CENE kumite dečki -35 kg
BRELIH ŽAN kata malčki
BRELIH ŽAN kumite malčki +30 kg
DEMSAR LUKA kumite ml. kadeti +55 kg
FILIPIČ MARK kata malčki
FILIPIČ MARK kumite malčki -30 kg
HIBIč AJDIN kumite kadeti +70 kg
KRŽIŠNIK ALJA VITA kumite deklice +40 kg
KRŽIŠNIK GAL, kumite dečki +45 kg
KRŽIŠNIK GAL, kata mlajši dečki 10 let
MLAKAR LUKA kata malčki
MLAKAR LUKA kumite malčki -30 kg
MUHIć AJDIN kumite kadeti -63 kg
MUHIĆ DIN kata najmlajši
NOVAK MIJA kata malčice
OBLAK TJAž kumite kadeti -63 kg
PRIMOŽIČ TIT kumite člani -75 kg
PRIMOŽIČ TIT kumite ml. člani -75 kg
ŠTUCIN AJDA kumite deklice +40 kg
ZAJC PETRA kumite ml. članice -55 kg
ZAJC PETRA kumite članice - 55 kg


Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria

Tekmovalec Kategorija
OREščANIN ZORAN kumite ml. kadeti +55 kg
STOJADINOVIć TIMOTEJ kumite dečki -45 kg


Karate Klub Kovinar Maribor

Tekmovalec Kategorija
SIMONIČ MAšA kata ml. članice


Karate klub Kozjansko in Obsotelje

Tekmovalec Kategorija
BELE LUKA kumite malčki +30 kg
BELE LUKA kata malčki 8-5 kyu
LESNIKA ŽAN LUKA kumite ml. kadeti +55 kg


Karate Klub Kranj

Tekmovalec Kategorija
BREGANT NEJC kata ml. kadeti (8-3 kyu)
ČRNILEC KESIČ ŽIGA kumite mladinci +76 kg
ČUHALEV NADJA kata deklice (8-4 kyu)
ČULIBRK JAN kumite kadeti -57 kg
DJURIč NINA kata kadetinje
DJURIč NINA kumite kadetinje +54 kg
DRAKSLER IZA kata deklice (8-4 kyu)
DROBNJAK MILAN kata ml. kadeti
DROBNJAK MILAN kumite ml. kadeti -50 kg
DUJOVIĆ BOJANA kata veteranke + 35 let
ERŽEN ŽIGA kata mlajši dečki 10 let
ETEROVIč MAšA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
KERŠIČ AHLIN AJDA kumite mladinke +59 kg
KERŠIČ AHLIN ŽAN kata kadeti
KERŠIČ AHLIN ŽAN kumite kadeti -63 kg
KOŠIR DOMEN kata ml. kadeti
KOTNIK ANJA kumite kadetinje +54 kg
KRAJNIK EMA kata kadetinje
KRAJNIK EMA kumite kadetinje +54 kg
LEBAR OSKAR kata mlajši dečki 10 let
LEBEN TINKARA kata malčice 8-5 kyu
NADIŽAR LANA TISA kata ml. kadetinje
NAGLIČ NIKA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
NOVAK FRANCI kumite člani -67 kg
NOVAK FRANCI kumite ml. člani - 67 kg
PLEVNIK GAL kata ml. kadeti
PLEVNIK GAL kumite ml. kadeti -40 kg
PLEVNIK LALITA kata deklice (8-4 kyu)
REBOLJ LUKA kata kadeti
REBOLJ LUKA kumite kadeti +70 kg
REPIČ JERCA kata ml. kadetinje
REPIČ JERCA kumite ml. kadetinje -45 kg
STOJANOVSKI VANE kata ml. kadeti
STOJANOVSKI VANE kumite ml. kadeti -55 kg
ŠTULAR ROK kumite mladinci -76 kg


Karate Klub Lovrenc Na Pohorju

Tekmovalec Kategorija
BREZOČNIK JAN kata mladinci
BREZOČNIK JAN kumite mladinci -76 kg
BRITOVŠEK MARCEL kata kadeti
BRITOVŠEK MARCEL kata mladinci
DAJČMAN TADEJ kumite ml. člani +84
DAJČMAN TADEJ kumite člani +84 kg
NAMESTNIK TADEJA kata ml. kadetinje
NAMESTNIK TADEJA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
SKUHALA ZOJA kata malčice
SKUHALA ZOJA kata malčice 8-5 kyu


Karate Klub Mon Chi

Tekmovalec Kategorija
FIJAVŽ JEVŠENAK ZALA Kata malčice 8 let
KISELJAK LUKA kata malčki
KISELJAK LUKA kata malčki 8-5 kyu
MALAČIČ PETER kata kadeti
ROVšNIK MATIC kata najmlajši 8-5 kyu
VODIČAR MARK kata mlajši dečki 10 let
VRVIŠČAR KIARA kata deklice (8-4 kyu)
VRVIŠČAR VITA kata malčice 8-5 kyu


Karate Klub Nestor

Tekmovalec Kategorija
DVORJAK GAL kumite mladinci -61 kg
DVORJAK TIM kumite mladinci -68 kg
GRAČNAR JAN kumite ml. kadeti -55 kg
KOVAČEC GRAČNER EMA kumite mladinke +59 kg
ROM ZUPANC EMA kumite ml. kadetinje -45 kg
UPLAZNIK MIHAEL kumite kadeti +70 kg
ŽGANK MATEJ kumite mladinci -68 kg


Karate Klub Petrovče

Tekmovalec Kategorija
MOČNIK TIMI kata dečki
MOČNIK TIMI kata ml. kadeti (8-3 kyu)


Karate Klub Polzela

Tekmovalec Kategorija
AVŽNER ZOJA kumite deklice -40 kg
BAŠIČ FEKONJA MAI kumite ml. kadeti -40 kg
BAŠIČ FEKONJA MAI kumite ml. kadeti -45 kg
DEBERŠEK LUKA kumite člani +84 kg
PODPEČAN LAN kumite kadeti -52 kg
PODPEČAN SVIT kumite mladinci +76 kg
ŠENICA NIKA kumite kadetinje +54 kg
ŠPORN LANEJ kumite dečki -35 kg
ŽERJAV NUŠA kumite ml. kadetinje +50 kg


Karate Klub Postojna

Tekmovalec Kategorija
AHAčIč TARIK kata ml. kadeti
AHAčIč TARIK kata kadeti
AKSENTIć EVANA kata malčice
ARSENIć PETAR kumite dečki -35 kg
ARSENIČ SARA kumite deklice -40 kg
BOJC JAKOB kata najmlajši
GRIL BLAž kumite kadeti -63 kg
MOZETIČ-KERIN JAN kumite malčki +30 kg
PAVŠIČ SVIT kumite mladinci +76 kg
PRAPROTNIK NECA kata malčice
RUDONJIĆ JOVAN kata najmlajši
SUBOTIč FILIP kata najmlajši
VELIČI VITA kumite ml. kadetinje +50 kg


Karate Klub Radenci Shotokan

Tekmovalec Kategorija
ČERNELA SEBASTIAN kumite kadeti -52 kg
JURINEC EVA kumite ml. kadetinje +50 kg
JURINEC MATEVŽ kumite kadeti +70 kg
KLOBASA ALEKS kata kadeti
KLOBASA ALEKS kumite kadeti +70 kg
SKOTNIK NEJC kumite ml. kadeti -50 kg
SKOTNIK SANI kumite kadeti -52 kg
TAMŠE NIKLAS kata ml. kadeti
TAMŠE NIKLAS kumite ml. kadeti -40 kg
TAMŠE NIKLAS kumite ml. kadeti -45 kg


Karate Klub Radvanje

Tekmovalec Kategorija
GANZITTI NIA kata ml. kadetinje
GANZITTI NIA kata kadetinje


Karate Klub Rogaška Slatina

Tekmovalec Kategorija
HRIBAR GAJA kata najmlajše (8-6 kyu)
POTISK LAURA kumite kadetinje -54 kg
POTISK LAURA kumite kadetinje +54 kg
ŠKRABLIN PATRIK kumite mladinci -76 kg
TEPEŠ KAROLINA kumite kadetinje +54 kg
ZUPANEC TIM kumite mladinci -68 kg


Karate Klub Selnica Ob Dravi

Tekmovalec Kategorija
BAJGOT NACE kata malčki
BAJGOT NACE kata malčki 8-5 kyu
DEBELAK DEJAN kumite kadeti -52 kg
KRAJNC MIHA kata ml. kadeti
KRAJNC MIHA kata ml. kadeti (8-3 kyu)


Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje

Tekmovalec Kategorija
BELEJ JURE kata mladinci
FLIS ANDREJ kata veterani + 35 let


Karate Klub Shotokan Velenje

Tekmovalec Kategorija
ČATER TINA kata mladinke


Karate klub Šiška

Tekmovalec Kategorija
NEČEMAR IRENA kumite članice -61 kg
ŠKOF MAJA kumite članice - 50 kg


Karate Klub Tiger Velenje

Tekmovalec Kategorija
HANKIĆ ADELISA kumite članice + 68 kg
LAČEVIĆ IVONA kata mladinke
LAČEVIĆ IVONA kumite mladinke -59 kg


Karate Klub Trbovlje

Tekmovalec Kategorija
FERLIN LUKA kumite mladinci -76 kg
HABERL BARBARA kumite ml. članice -55 kg
HABERL BARBARA kumite mladinke -53 kg
HABERL URšA kumite mladinke -53 kg
HRIBOVŠEK BLAž kumite člani -60 kg
HRIBOVŠEK BLAž kumite ml. člani -60 kg
MUJKANOVIĆ AJDIN kumite mladinci +76 kg
PERC LUKA kumite ml. člani - 67 kg
PERC LUKA kumite mladinci -68 kg
SALKIČ ERVIN kumite kadeti -57 kg
SULJIĆ SABINA kumite članice - 55 kg
ZIDAR DOMEN kumite kadeti -57 kg


Karate klub Velenje

Tekmovalec Kategorija
ALIĆ INES kata deklice
BOROVNIK DOMEN kata kadeti
BOROVNIK NIK kata ml. kadeti
BOROVNIK NIK kata dečki
BOROVNIK NIK kumite dečki -40 kg
CESAR PIA kata kadetinje
ĐOGIĆ EMA kata najmlajše
GAJŠEK ALJAŽ kata ml. kadeti
GAJŠEK ALJAŽ kumite ml. kadeti -55 kg
JAKOB KUKOVIČ TIA kata ml. kadetinje
KENDA MAŠA kumite kadetinje +54 kg
KENDA NATALIJA kata veteranke + 35 let
KETIŠ ANA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
KETIŠ EMA kata malčice 8-5 kyu
MUHAREMOVIĆ ŠUHRA kata kadetinje
OČKO GAL kata najmlajši 8-5 kyu
OČKO GAL kata najmlajši
ZAGER HANA kata malčice


Karate Klub Virtus Duplica

Tekmovalec Kategorija
MOTNIKAR META kumite članice + 68 kg


Karate Klub Vrhnika

Tekmovalec Kategorija
ALBREHT LEA kata kadetinje
JURCA GERŽELJ TILEN kumite kadeti -57 kg
LOGAR JULIJA kumite mladinke -48 kg


Karate Klub Zmaj

Tekmovalec Kategorija
HUSEINOVIĆ HARIS kata kadeti
HUSEINOVIĆ HARIS kumite kadeti -63 kg
KLANEČEK ALJAž kata člani +18
LIŠIČ MIDJAN kata malčki 8-5 kyu
PEJKOVIĆ NIKOLAJ kata mlajši dečki 10 let
PIRMAN GAL kata najmlajši 8-5 kyu
RAMIĆ BELMIN kata malčki
RAMIĆ BELMIN kata malčki 8-5 kyu
VAHTAR KAROLINA Kata malčice 8 let
ŽLOF ANDROJNA ZORAN kumite člani - 84 kg
ŽLOF ANDROJNA ZORAN kumite ml. člani -84 kg


Karate Klub Žalec

Tekmovalec Kategorija
HOčEVAR IRIS kumite mladinke -59 kg
JOKSIMOVIĆ STEFAN kumite člani - 84 kg
JOKSIMOVIĆ STEFAN kumite ml. člani -84 kg
KVAS TJAŠA kumite kadetinje -54 kg
PLASKAN JURIJ kumite kadeti -70 kg
ZUPANČIČ NINA kumite mladinke -53 kg


Shotokan Karate Klub Bohinj

Tekmovalec Kategorija
TALER JAKA kata mladinci
TALER JAKA kumite mladinci -55 kg


Shotokan Karate Klub Grosuplje

Tekmovalec Kategorija
BREZOVNIK TISA JENEA kumite deklice -40 kg
ČEH ALEŠ kata ml. kadeti
ČEH ALEŠ kata dečki
COSOVICI MAXIM kumite ml. kadeti -50 kg
GORIŠEK MATEJ kumite ml. kadeti -55 kg
MARIČ REM kumite člani +84 kg
MARIč ZDRAVKO kumite veterani +35 let open
MEKIč KIARA kumite ml. kadetinje +50 kg
SAVANOVIć LANA kumite deklice -40 kg
STANKO SARA kumite ml. članice +68 kg
STANKO SARA kumite ml. članice -68 kg
ŠUŠTERŠIČ KALINA kumite kadetinje +54 kg


Shotokan Karate Klub Oplotnica

Tekmovalec Kategorija
BARJAKTAROVIĆ BOJAN kumite mladinci -76 kg
HAJŠEK MATJAŽ kumite ml. člani -75 kg
HMELAK JAŠA kumite dečki -40 kg
JEVŠENAK LARISA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
KAMENIK-KAMENŠEK JAN kumite dečki -40 kg
KRANJC LEA kumite mladinke -53 kg
OBLONŠEK GAJA kata deklice (8-4 kyu)
OŠLAK ANA kumite ml. kadetinje -50 kg
VALENČAK MIHAEL kumite ml. kadeti -40 kg
WRAVOR EVELIN kumite ml. kadetinje -45 kg


Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona

Tekmovalec Kategorija
ČUčEK MIšEL kata kadeti
KLEMENčIč KRISTJAN kata ml. kadeti
KLEMENčIč KRISTJAN kata kadeti
KLOBASA BLAŽ kata ml. kadeti
KLOBASA BLAŽ kata kadeti
KLOBASA DAVID kata ml. člani
KLOBASA DAVID kata mladinci
KLOBASA DAVID kumite mladinci -76 kg
KOZAR ALEKS kumite ml. kadeti -55 kg
LEITHNER FLORIAN TOBIAS kumite kadeti +70 kg
PLOJ DENIS kata mlajši dečki 10 let


Športno Društvo Gorica Nova Gorica

Tekmovalec Kategorija
FLORJANČIČ KATI kumite članice -61 kg
FLORJANČIČ KATI kumite članice -68 kg
FLORJANČIČ KATI kumite ml. članice - 61kg
FLORJANČIČ KATI kumite ml. članice -68 kg
JAHIĆ HARIS kumite člani +84 kg
JOVANOVSKI ALEKSANDAR kumite kadeti +70 kg
KOLšEK KLEMEN kumite malčki +30 kg
KOLšEK KLEMEN kata malčki 8-5 kyu
KOMAC MANCA kumite mladinke -59 kg
MAKAROV ILLYA kumite dečki -35 kg
MAKAROV ILLYA kata mlajši dečki 10 let
MUJIć VEDAD kata malčki 8-5 kyu
PETERNEL ŽAN kumite kadeti -52 kg
RADIĆ LUKA kumite dečki -40 kg
RADIĆ LUKA kumite dečki -45 kg
RADIĆ LUKA Kata malčki 8 let
ŠOLAJA STEFAN kata mlajši dečki 10 let
ZAVRTANIK POLONA kumite deklice -40 kg
ZAVRTANIK POLONA kata deklice (8-4 kyu)
ZLATKOV TEODOR kumite kadeti -70 kg
ZLATKOV TEODOR kumite kadeti +70 kg
ŽOHAR SARA kata kadetinje
ŽOHAR SARA kumite kadetinje -54 kg
ŠD GORICA 1 - JAHIĆ,MALINOVIĆ,MARIČ kumite ekipa člani open
ŠD GORICA 1 - FLORJANČIČ,STANKO,STEGEL kumite ekipa članice open


Karate Klub Olimpija Ljubljana

Tekmovalec Kategorija
AHMETOVIĆ DINO kata ml. kadeti (8-3 kyu)
AHMETOVIĆ ZARA kata deklice
AHMETOVIĆ ZARA kata deklice (8-4 kyu)
ALAGIĆ ASIM kumite člani -67 kg
BAKULA TINA kata deklice
BORŠTNAR JAKOMIN MAKS kata ml. kadeti (8-3 kyu)
DONEV MARJAN kumite člani +84 kg
FLIS DARKO kata veterani + 35 let
GAVEZ MIKE kumite člani -67 kg
GAVEZ MIKE kata člani +18
HASANAGIĆ NASER kata malčki
HASANAGIĆ NASER kata malčki 8-5 kyu
HOMŠAK LUKA kata kadeti
HOMŠAK LUKA kumite kadeti -57 kg
HOUŠKA LUKA kata kadeti
HOUŠKA LUKA kumite kadeti -57 kg
JUNGER GRETA kata mladinke
KROPIVŠEK LUKA kumite člani -60 kg
KROPIVŠEK LUKA kata ml. člani
KURTOVIĆ ALMIN kata ml. kadeti (8-3 kyu)
KURTOVIĆ AMINA kata članice +18
LAZIĆ MARIA kata ml. kadetinje
LAZIĆ MARIA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
LUŽAR NIKA kata članice +18
MARKOVIĆ TIJANA kata kadetinje
MILLAKU ART kata mladinci
MILLAKU LIS kata kadeti
ORAščANIN FARAH kata malčice 8-5 kyu
ORLOVIĆ PETAR kata ml. kadeti (8-3 kyu)
PAJAZETOVIĆ LEILA kata ml. kadetinje
PAJAZETOVIĆ LEILA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
PAJAZETOVIĆ LEON kata malčki
PAJAZETOVIĆ LEON kata malčki 8-5 kyu
PATARČEC ROK kata člani +18
PREBIL INJA kata mladinke
PREBIL NUŠA kata ml. članice
ROBENING ŠUŠTAR NIK kata dečki
ROBENING ŠUŠTAR NIK kata mlajši dečki 10 let
ŠUŠTERŠIČ PATRICIA kata mladinke
URANKAR ŽIGA kumite člani - 84 kg
ZAFOŠNIK ANJA kumite članice - 55 kg
ZAGRLJAČA SMAIL kata mladinci
ŽIBERT ANA kata mladinke
ZIHRL ALJAž kata mlajši dečki 10 let
KK OLIMPIJA 1 - DJOGIĆ,LUŽAR,PREBIL kata ekipa članice
KK OLIMPIJA 1 - JUNGER,KOSIJER kata ekipa kadetinje-mladinke


Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer

Tekmovalec Kategorija
HORVAT SANDER kumite malčki +30 kg
HORVAT SANDER kata malčki 8-5 kyu
JANžEKOVIč ALEN kumite ml. kadeti -45 kg
JANŽEKOVIČ NUšA kata najmlajše (8-6 kyu)
JANŽEKOVIČ TIJA kumite deklice -40 kg
JANŽEKOVIČ TIJA kata deklice (8-4 kyu)
NOVAK SARA kumite ml. članice -55 kg
POKRIVAČ ALEš kata ml. člani
POKRIVAČ ALEš kata člani +18
ŽIBRAT GAJA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)


Karate Klub Mawashi Postojna

Tekmovalec Kategorija
ABRAM ZOJA MARTINA kumite malčice -30 kg
BERTONCELJ NEJC kumite člani -75 kg
BERTONCELJ NEJC kumite ml. člani -75 kg
BERTONCELJ TJAšA kumite članice - 55 kg
BIZJAK LEDERER LEJA kumite deklice -40 kg
ĐAKOVIć LARA kumite ml. kadetinje -45 kg
ĐAKOVIć TIANA kumite deklice +40 kg
HABJAN NUšA kumite kadetinje -54 kg
JOšT ZALA kata malčice
JOšT ZALA kumite malčice -35 kg
KONTREC ALJA kata malčice
KONTREC ALJA kumite malčice -30 kg
MAGAJNA MAšA kata ml. kadetinje
MAGAJNA MAšA kumite ml. kadetinje -45 kg
ZZ PRENEHAL kumite malčice -35 kg
ZZ PRENEHAL kumite ml. kadetinje -45 kg


Karate Klub Ljubljana

Tekmovalec Kategorija
ADAMIč TIMON kumite ml. kadeti -50 kg
AVDIBAŠIĆ BENJAMIN kata kadeti
DEBELJAK HANA kumite ml. kadetinje +50 kg
GABRIJELČIČ LAN kumite ml. kadeti -45 kg
HALILI ADRIAN kumite kadeti -63 kg
JERIHA KATJA kumite mladinke +59 kg
KONJEVIĆ LEA kata ml. kadetinje
KONJEVIĆ LEA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
KOSIJER ANA kata mladinke
KOSIJER ANA kumite mladinke -53 kg
KOŠMRLJ ERIK TEO kumite kadeti -63 kg
KURBEGOVIĆ AJLA kumite mladinke -53 kg
LAMPIČ ANA kumite ml. kadetinje -50 kg
LAZIć LEON kumite kadeti -70 kg
MOLNAR ELIZABETA kumite ml. kadetinje -50 kg
SETNIČAR GREGA kumite ml. člani -75 kg
SETNIČAR NEJC kumite ml. kadeti -40 kg
SMILJAN KITI kumite mladinke +59 kg
ŽIBRET BOR kumite dečki -35 kg
ŽIBRET ZALA MARIA kumite ml. kadetinje -50 kg


Karate Klub Rudar Velenje

Tekmovalec Kategorija
HLIŠČ LANA kata deklice
HLIŠČ LANA Kata malčice 8 let
MULABDIĆ MIRNES kumite člani -75 kg
NOVAK SARA kata ml. kadetinje
PRATNEMER HANA kata malčice
PRERADOVIĆ UROŠ kumite člani +84 kg
STROPNIK ŽAN kumite malčki +30 kg
STROPNIK ŽAN kata malčki 8-5 kyu
TOČAKOVIĆ NEMANJA kumite kadeti -52 kg


Shotokan Karate Klub Postojna

Tekmovalec Kategorija
ČESNIK DENIS kata mlajši dečki 10 let
IVANOVIĆ TIJANA kata ml. kadetinje
IVANOVIĆ TIJANA kumite ml. kadetinje -45 kg
LIŠINOVIĆ ELMA kata malčice
LIŠINOVIĆ ELMA kumite malčice -30 kg
MUJAGIĆ LARISA kumite ml. kadetinje +50 kg
OSMANAJ ADELINA kata mladinke
OSMANAJ ADRIAN kata ml. kadeti (8-3 kyu)
OSMANAJ DORENTINA kata malčice
PRELC AJAN kata ml. kadeti
PRELC AJAN kumite ml. kadeti +55 kg
SIVČEVIĆ ABDUL MELIK kata kadeti
STOJANOVIĆ GLORIA kata malčice


GLC FIJLKAM

Tekmovalec Kategorija
AIZZA SAMUEL kumite dečki -35 kg
ALBERTON RICCARDO kumite mladinci -76 kg
ANDRETTA DAVIDE kumite kadeti -57 kg
ANDRETTA GIACOMO kumite člani -67 kg
ANDRETTA GIACOMO kumite ml. člani -75 kg
BADOLIN JACOPO kumite kadeti -63 kg
BADOLIN JACOPO kumite mladinci -68 kg
BARBANO ALESSANDRO kata malčki 8-5 kyu
BARICHELLO VERONICA kata mladinke
BARICHELLO VERONICA kata članice +18
BELVINI ALICE kumite kadetinje -47 kg
BERTAPELLE CHIARA kumite deklice +40 kg
BERTAPELLE CHIARA kumite ml. kadetinje +50 kg
BERTOLI KEVIN kumite dečki -40 kg
BINOTTO PIETRO kata ml. kadeti
BORNACIN LUCA kumite ml. kadeti -55 kg
BORNACIN LUCA kumite kadeti -57 kg
BORTOLOTTO ALEX kumite kadeti -63 kg
BREDA ALESSANDRA kumite mladinke +59 kg
BREDA ELISA kumite kadetinje -54 kg
BURAN ANDREA kumite dečki +45 kg
CALABRESE FILIPPO kata malčki
CALABRESE FILIPPO kata malčki 8-5 kyu
CANDOLO ALICE Kata malčice 8 let
CANDOLO ALICE kata deklice (8-4 kyu)
CANDOLO WILLIAM kata malčki
CANDOLO WILLIAM kata malčki 8-5 kyu
CANZIAN CARLOTTA kumite deklice -40 kg
CARRARIA GIOVANNI kata veterani + 35 let
CAVASIN NICOLA kumite člani -60 kg
CAVASIN NICOLA kumite mladinci -61 kg
CAVEZZAN VITTORIA kumite deklice +40 kg
CIESA ALICE kata ml. članice
CIESA ALICE kata članice +18
CLEMENTIN GIORGIO kata mlajši dečki 10 let
COCCO ELENA kumite ml. kadetinje +50 kg
DAGRI DANIELE kata ml. kadeti
DAGRI DANIELE kumite ml. kadeti -40 kg
DAL MISTRO ANNIKA kumite deklice -40 kg
DANIEL NICOLA kumite kadeti -63 kg
DE SILVA ENRICA kumite ml. članice -50 kg
DI LAURO ALESSANDRO kumite kadeti -52 kg
DREASSI CATERINA kumite ml. članice +68 kg
DREASSI CATERINA kumite članice + 68 kg
FAVA MATTIA kumite dečki -35 kg
FRANZOSO SVEVA kumite deklice -40 kg
FURLANETTO IRENE kumite kadetinje +54 kg
FURLANETTO IRENE kumite mladinke -59 kg
GATTO ALESSANDRO kumite člani - 84 kg
GATTO ALESSANDRO kumite ml. člani -84 kg
GIRARDI MICHELE kumite ml. kadeti +55 kg
GUERRA RICCARDO kumite malčki -30 kg
JORNEA ION kata mladinci
JORNEA ION kumite mladinci +76 kg
LAOUZAI NOUHE kumite malčki -30 kg
LAVARINI ALESSIA kumite kadetinje +54 kg
LORENZON MATILDE kumite malčice -30 kg
LORO FEDERICO kumite člani - 84 kg
LORO FEDERICO kumite mladinci +76 kg
LUCIETTI GIACOMO kumite mladinci +76 kg
LUZZITELLI EDOARDO kumite dečki -45 kg
MAGANUCO FEDERICA kumite članice - 55 kg
MAGANUCO FEDERICA kumite mladinke -53 kg
MARCHESE SAMUELE kumite mladinci -61 kg
MASTELLA ANNA kumite deklice -40 kg
MAZZIOL CHRIS kumite dečki -45 kg
MAZZIOL CHRIS kumite ml. kadeti -45 kg
MEROLA RICCARDO kata kadeti
MESAGLIO MARTINA Kata malčice 8 let
MESAGLIO MARTINA kata deklice (8-4 kyu)
MIOR ALESSIA kumite deklice -40 kg
MOGNATO MARCO kumite mladinci -68 kg
MORO SARA kumite ml. kadetinje -45 kg
ONGARATO ANDREA kata kadeti
PECIREP EMMA kumite članice -68 kg
PEULIC ANJA kumite deklice +40 kg
PIVETTA ELISA kumite ml. članice -50 kg
PIVETTA ELISA kumite članice - 50 kg
POLI RICCARDO kumite ml. kadeti -50 kg
POLI RICCARDO kumite kadeti -52 kg
POLO ALESSIA kumite deklice -40 kg
PRAVISANI ELIAS ELVI kata malčki
PRAVISANI ELIAS ELVI kata malčki 8-5 kyu
PRIZZON FILIPPO kumite ml. kadeti -40 kg
RACHEVSKY ILYA kata ml. kadeti
RACHEVSKY ILYA kumite ml. kadeti -50 kg
ROSA GIANMARCO kumite kadeti -52 kg
ROSA GIANMARCO kumite mladinci -55 kg
ROSSETTI SIMONE kumite dečki +45 kg
ROTA ALBERTO kumite člani -60 kg
ROTA ALBERTO kumite ml. člani -60 kg
RUBERT ALESSANDRO kumite dečki +45 kg
RUBINI DESI kumite ml. članice +68 kg
RUSSO GIANMARCO kumite ml. kadeti -40 kg
SAIA MATTEO kumite ml. kadeti -45 kg
SANISLAV CLAUDIO kumite kadeti -57 kg
SIMEONE MARTINA kumite ml. kadetinje -45 kg
SIMEONI AURORA kumite deklice -40 kg
SIMIONATO MATTEO kumite kadeti -52 kg
SORCI FILIPPO kumite dečki -35 kg
TONIOLO NICOLO kumite mladinci +76 kg
TRENTIN GIOVANNI kata kadeti
TREVISAN DAVIDE kumite dečki -35 kg
TREVISAN MATTEO kumite ml. kadeti -45 kg
ULIANA CESARE kumite dečki -35 kg
ULIANA EMILIA kumite ml. kadetinje -45 kg
ULIANA EMILIA kumite kadetinje -47 kg
VALSECCHI REBECCA kumite ml. kadetinje -45 kg
VARONE MARTINA kumite deklice -40 kg
VIANELLO ELIA kumite kadeti -52 kg
VIDONIS OMAR kumite dečki -35 kg
ZANIN MIRIAM Kata malčice 8 let
ZUIN SATHIA kumite kadeti +70 kg


Karate klub Pesnica

Tekmovalec Kategorija
HORVAT ALBIN kata člani +18
HORVAT ALBIN kata veterani + 35 let


Energija

Tekmovalec Kategorija
DUJAKOVIć PAVLE kumite kadeti -52 kg
LOLIć ANJA kumite kadetinje +54 kg
STANIć MIHAJLO kumite dečki -40 kg
STANIć MIHAJLO kumite ml. kadeti -40 kg


KARATE KLUB OMEGA

Tekmovalec Kategorija
BRAJA KLARA kata ml. kadetinje
BRAJA KLARA kata kadetinje
ČEBOHIN JANA kata malčice
ČEBOHIN JANA kata deklice
ČEBOHIN JANA kumite deklice -40 kg
ČEBOHIN JANA kumite malčice -35 kg
ČEBOHIN NIKA kumite kadetinje +54 kg
ČOLAK FILIP kata malčki
ČOLAK TALIA kata najmlajše
DRUžINEC ANA kata malčice
DRUžINEC ANA kata deklice
GRGIć ZDRAVKO kata mladinci
JUG PAULA kata ml. kadetinje
JURčEVIć FILIP kata dečki
PARLOV NIKOLA kata ml. kadeti
RAšIć LANA kata deklice
RAšIć LANA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
RAšIć PATRIK kata mlajši dečki 10 let
SEKIć TONI kata kadeti
ŠOPER ERIK kata ml. kadeti
ŠOPER ERIK kata dečki


KK " SENSEI " Pazin

Tekmovalec Kategorija
BELIĆ DARIAN kumite dečki -35 kg
BELIĆ NOA kumite kadeti -52 kg
PAMIĆ DANIJEL kumite ml. člani - 67 kg
PAMIĆ DANIJEL kumite mladinci -61 kg
PAMIĆ URSULA kata veteranke + 35 let


TEAM EGYPT

Tekmovalec Kategorija
ABDALLA OSSAMA kumite člani - 84 kg
ABDELRAHMAN MOHAMED kumite člani +84 kg
ABOUELSEOUD ABDELMONEM kumite člani -75 kg
ELBAUSUONY ABDELSATTAR kumite člani -67 kg
ELKOT SAMEH kumite člani -60 kg
GALAL MAHMOUD kumite člani - 84 kg
HEWIDY ABDELAZIM kumite mladinci -76 kg
HEWIDY AHMED kumite mladinci +76 kg
HEWIDY HESHAM kumite veterani +35 let open
MATER RAMY kumite člani -75 kg
MOSTAFA MOHAMED kumite člani +84 kg
MOUWAFI ANTAR kumite člani -75 kg
EGIPT 1 - HEWIDY,MATER,MOSTAFA kumite ekipa člani open


Karate klub Mars

Tekmovalec Kategorija
JURJEVIC JADRANKO kata veterani + 35 let
PUZJAK ŽELJKO kata veterani + 35 let
KK MARS 1 - JURJEVIC,PUZJAK,KRALJEV kata ekipa člani


Harasuto club Lodz

Tekmovalec Kategorija
BANOWSKI MICHAL kumite kadeti -70 kg
KALINOWSKA KATARZYNA kumite kadetinje -54 kg
KURZYDLAK KAMIL kumite dečki -35 kg
MULARSKA POLA kumite deklice -40 kg
MULARSKI KUBA kumite ml. kadeti -50 kg
PAJAK LUKASZ kumite mladinci +76 kg


TEAM INDIA

Tekmovalec Kategorija
DAV FANIL KASIM kumite malčki -30 kg
KUMAR HASMUKBHAI MAKWANA NITIN kumite člani -60 kg
PARAS NAVNIT ARANIJA AKA PATEL kumite mladinci -55 kg
RAJA SHEKHAR ANOP kumite ml. člani -60 kg


BUDO

Tekmovalec Kategorija
ABDIC AMINA kata deklice (8-4 kyu)
BAJRAMOVIC AMAR kumite kadeti -57 kg
BAJRAMOVIC AMEL kumite ml. kadeti +55 kg
ĐOGIC ELMINA kata deklice (8-4 kyu)
ERVINA BAJRIC kata kadetinje
HADZALIC BELMIN kumite kadeti -63 kg
HADZALIC IBRO kumite kadeti -63 kg
KAPIC ENA kata najmlajše
KAPIC ENA kumite malčice -35 kg
MUJADZIC SUMEA kumite deklice +40 kg
PERVIZ IRNES kumite malčki -30 kg
PERVIZ IRNES kata malčki 8-5 kyu
PORCIC EMAN kata mlajši dečki 10 let
RAMIC AJLA kata kadetinje
SABIC ARIJANA kata kadetinje
VILIC ELVEDIN kata malčki
VILIC ELVEDIN kumite malčki +30 kg
VILIC MERIS kumite dečki -45 kg
VILIC SARA kumite malčice -30 kg
VILIC SARA kata najmlajše (8-6 kyu)
KBV BUDO 1 - HADZALIC,HADZALIC kata ekipa kadeti-mladinci
KBV BUDO 1 - SABIC,ERVINA kata ekipa kadetinje-mladinke


KEN TO ZAZEN KARATE

Tekmovalec Kategorija
BELOTTI LAURA kumite kadetinje -54 kg
CELLAMARO LORENZO kumite ml. kadeti +55 kg
DAL PIO LUOGO RICCARDO kumite kadeti +70 kg
MARINONI FRANCESCO kumite kadeti -63 kg
MICHIANTE NICHOLAS kumite kadeti -57 kg
OPPIZZI DAVIDE kumite kadeti -57 kg
OPPIZZI GIULIA kumite mladinke -53 kg
PICOZZI RICCARDO kumite mladinci -68 kg


KARATE KLUB ZAMET

Tekmovalec Kategorija
BARAC FILIP kumite ml. člani +84
BARAC FILIP kumite člani +84 kg
BATTAIA LUCIA kumite kadetinje +54 kg
BATTAIA LUCIA kumite mladinke -59 kg
MARJANOVIĆ IVA kumite ml. članice -55 kg
MARJANOVIĆ IVA kumite članice - 55 kg
MODRIĆ NATALIA kumite članice -61 kg
MODRIĆ NATALIA kumite ml. članice - 61kg
REŠETAR RENATO kumite kadeti -70 kg
REŠETAR RENATO kumite mladinci -76 kg
SGARDELLI RICCARDO kumite člani -75 kg
SGARDELLI RICCARDO kumite ml. člani -75 kg
SVETIĆ PETRA kumite članice + 68 kg


ASD ARTI MARZIALI VILLAFRANCA

Tekmovalec Kategorija
MASSAGRANDE CHIARA kumite kadetinje +54 kg
MASSAGRANDE CHIARA kumite mladinke +59 kg


Karate KSS Shizentai

Tekmovalec Kategorija
BELLORO SILVIA kata članice +18
BIRRA LEONARDO kata kadeti
CONFENTE GIORGIO kata veterani + 35 let
GAYEVSKYY MAKSYM kata ml. kadeti (8-3 kyu)
GHIOTTO VICTORIA kata malčice
RIGODANZO GIOVANNI kata ml. člani
ROSSETTO MATTIA kata člani +18
TESSARI LUCA kumite člani - 84 kg
TESSARI LUCA kumite ml. člani -84 kg
ZORZETTO LUCA kata člani +18
KSS SHIZENTAI 1 - ROSSETTO,ZORZETTO,RIGODANZO kata ekipa člani


Karate klub Slovan

Tekmovalec Kategorija
RIBAR ANDREJ kumite ml. člani -75 kg


Karate k. Kaptol

Tekmovalec Kategorija
FILEš MARK kata malčki
FILEš MARK kumite malčki -30 kg
FILEš MARK kata mlajši dečki 10 let


Karate klub Borac 021

Tekmovalec Kategorija
SEDLAR VASILIJE kumite ml. kadeti -40 kg


Karate Klub Viktorija

Tekmovalec Kategorija
ANIć MATEO kumite dečki -40 kg
PENDIC LEON kumite ml. kadeti -55 kg
PENDIC LJILJANA kumite ml. članice -50 kg
PENDIC LJILJANA kumite članice - 50 kg
PENDIC TANJA kata članice +18
PENDIC TANJA kata veteranke + 35 let


Ilkley Karate Club

Tekmovalec Kategorija
ENTWISTLE KATELYN kata mladinke
ENTWISTLE KATELYN kata članice +18


BUDOKAN MONTELUPO

Tekmovalec Kategorija
ALFANI LEONARDO kumite kadeti -70 kg
ALFANI LEONARDO kumite mladinci -76 kg
CURTINO SOFIA kumite ml. kadetinje -50 kg
CURTINO SOFIA kumite kadetinje -54 kg


Karate klub FINIDA-Poreč

Tekmovalec Kategorija
BOŠNJAK DUJE kata malčki 8-5 kyu
JUKIĆ ANTONIO Kata malčki 8 let
JUKIĆ ANTONIO kata mlajši dečki 10 let
PALIAGA FLAVIA kata ml. kadetinje
PALIAGA FLAVIA kata kadetinje
REŠIDOVIĆ AMIR kata veterani + 35 let
ŠIMUNOVIĆ MARIJA kata najmlajše
ŠIMUNOVIĆ MARIJA kata najmlajše (8-6 kyu)


C.S. Shotokan Karate Salonita

Tekmovalec Kategorija
POP TUDOR ANDREI kata ml. kadeti (8-3 kyu)
SZILAGYI DAVID kumite dečki -35 kg
SZILAGYI DAVID Kata malčki 8 let
SZUCS DOROTTYA kumite mladinke +59 kg
VARGA BENCE kumite dečki -35 kg
VARGA BENCE Kata malčki 8 let


KARATE KLUB REGENERACIJA

Tekmovalec Kategorija
ALIBEGIĆ ADNA kumite ml. kadetinje +50 kg
BAŠIĆ SUMEJA kumite deklice -40 kg
BEGANOVIĆ TARIS kata najmlajši 8-5 kyu
ĆERIMOVIĆ SANA kumite kadetinje -54 kg
DELIĆ ADNA kumite ml. kadetinje -45 kg
DIZDAREVIĆ ARIANNA kata malčice 8-5 kyu
ĐOGIĆ KENANA kumite kadetinje -47 kg
GROŠIĆ BELMA kumite deklice -40 kg
HALILAGIĆ BELMIN kata najmlajši
HUŠIDIĆ BELMIN kumite ml. kadeti -55 kg
KUDIĆ LEJLA kumite ml. kadetinje +50 kg
NADAREVIĆ EMA kumite kadetinje -54 kg
NADAREVIĆ EMA kumite mladinke -53 kg
OMANOVIĆ SARAH kumite ml. kadetinje -45 kg
REKIĆ SARA kata malčice
REKIĆ SARA kata deklice
REKIĆ SARA kumite malčice -35 kg
RIZVIĆ BELMA kumite ml. kadetinje -50 kg
SADIKOVIĆ SUAD kata dečki
SADIKOVIĆ SUAD kumite dečki -40 kg
SALKIĆ TARIK kata ml. kadeti
SALKIĆ TARIK kata dečki
SALKIĆ TARIK kumite dečki -35 kg
ŠEHIĆ ARRLINA kumite ml. kadetinje -50 kg
SMLATIĆ SELMA kumite ml. članice - 61kg
SMLATIĆ SELMA kumite mladinke -59 kg
TOPČAGIĆ SARA kumite deklice -40 kg


KBV Grbavica

Tekmovalec Kategorija
HRENOVICA NUR kumite ml. kadetinje -50 kg
MEMIšEVIć ARMIN kumite dečki -45 kg
PAčARIZ RAMADAN kumite dečki -40 kg
PALA TARIK kumite ml. kadeti -40 kg
PALJEVAC SINAN kumite dečki -35 kg
POZDER IMRAN kumite kadeti -52 kg
SPAHIć MUHAMMED kumite ml. kadeti -50 kg


TAD Rijeka

Tekmovalec Kategorija
DONADIć NINO kumite ml. kadeti -40 kg
MAMEIEDžIJA TIA kumite ml. kadetinje -45 kg
MAMEIEDžIJA TIA kumite kadetinje -47 kg
MATKOVIć EMA kumite članice -61 kg
RAIčEVIć LUKA kumite mladinci +76 kg
VUKOJA AJA kumite mladinke -53 kg
VUKOJA LEA kumite kadetinje -54 kg


Club - Centro studi Arke

Tekmovalec Kategorija
ALESSANDRO BERTO kata ml. kadeti
LIONELLO WILLIAM kata člani +18
LIONELLO WILLIAM kata mladinci
MENEGHETTI LAURA kata mladinke
MENEGHETTI LAURA kata članice +18
OANTA VASILE kata kadeti
ONGARELLI MICHELE kata kadeti
SPOLADORE EMILIO kata kadeti


KK Slavonski Brod

Tekmovalec Kategorija
ČENGIć BORNA kumite mladinci +76 kg
EćIMOVIć MIHAEL kata kadeti
MAđAREVIć BORNA kumite ml. člani -60 kg
MAđAREVIć TOMISLAV kumite ml. člani - 67 kg
MARTIć KARLO kumite ml. člani -75 kg


PORTO TOLERO

Tekmovalec Kategorija
MARŠIĆ ANAMARIA kumite ml. kadetinje -50 kg
MARŠIĆ ANAMARIA kumite kadetinje -54 kg
PETROVIĆ BORNA kumite ml. člani -75 kg
PETROVIĆ BORNA kumite mladinci -76 kg
ŠUTIĆ LINA kumite ml. kadetinje -45 kg
ŠUTIĆ LINA kumite kadetinje -47 kg


JION BIHAĆ

Tekmovalec Kategorija
DURDŽIĆ IMANA kata malčice
DURDŽIĆ IMANA kumite malčice -30 kg
FAJKOVIĆ EDIN kumite člani -75 kg
HASIĆ FARIS kumite kadeti +70 kg
MURTIĆ JUSUF kumite dečki -35 kg
MURTIĆ JUSUF kumite dečki -40 kg
MURTIĆ MUHAMED kumite ml. kadeti -40 kg
RUŽNIĆ DINO kata kadeti
RUŽNIĆ DINO kata mladinci
ŠABIĆ ELVIR kumite ml. člani +84
SELIMOVIĆ HASAN kumite dečki +45 kg
SELIMOVIĆ HASAN kumite malčki +30 kg
VOJIĆ JASMINA kumite kadetinje +54 kg
VOJIĆ JASMINA kumite mladinke +59 kg


Karate klub UNA

Tekmovalec Kategorija
HASIć AJDIN kumite ml. kadeti +55 kg
RAMIć FARIS kata malčki
RAMIć HENA kata najmlajše (8-6 kyu)


KK OMLADINAC - SANICA

Tekmovalec Kategorija
ĆOMIć ADIS kumite kadeti -57 kg
KAZAFEROVIć ŠEJLA kumite mladinke -59 kg
SELMAN EMA kumite kadetinje +54 kg
SELMAN ENA kumite kadetinje -54 kg


Sensei Bihac

Tekmovalec Kategorija
FELIć EMA kumite ml. članice -68 kg
KOVAčEVIć VALENTINO kumite kadeti +70 kg


Karate klub Bihać

Tekmovalec Kategorija
CAZINKIć HARUN kata malčki
HODžIć FARUK kata malčki
SEDIć TARIK kumite dečki -35 kg


Karate k. Elid

Tekmovalec Kategorija
STANKOVIć ANDRIJA kata člani +18


Karate k. Rudar Ugljevik

Tekmovalec Kategorija
BAKAJIć VLADIMIR kata mladinci
BOJIć NIKOLA kata kadeti
GAJIć LJUBIšA kumite ml. kadeti +55 kg


KARATE K. ALFA

Tekmovalec Kategorija
DUKIć ANDREA kata članice +18
JOKIć MILOš kumite dečki -45 kg
MILOVANOVIć ANđELA kumite ml. kadetinje -45 kg
PANIć MILOš kumite ml. kadeti -40 kg
PANIć NEDA kumite deklice -40 kg
PANIć SAšA kumite dečki +45 kg
TEPIć TAMARA kumite ml. kadetinje -45 kg


Karate k. Delta

Tekmovalec Kategorija
FUčIK LAURA kumite mladinke -59 kg
GOLIć GABRIELA kumite kadetinje -47 kg
KALABIć ALEKSANDAR kumite kadeti -63 kg
SIDDIQUI SARA kumite članice - 55 kg


KARATE KLUB TEMPO

Tekmovalec Kategorija
GORAN VINčIć kumite člani +84 kg
NIKOLA PAVLOVIć kumite člani -75 kg


klub Karate Akademija Bohinj

Tekmovalec Kategorija
FAJAN LUKA kata malčki 8-5 kyu
JOVANOVIč ŠORN GABER kata mlajši dečki 10 let
MALNAR KOšIR JAKA kata malčki 8-5 kyu
PRETNAR SAMO kata mlajši dečki 10 let
PRISTAVEC NIK kata najmlajši 8-5 kyu
SINIKOVIč ANJA kata kadetinje


Unski Tigar Bihać

Tekmovalec Kategorija
BAJREKTAREVIć IMRAN kumite malčki -30 kg
BAJREKTAREVIć NAHLA kata deklice (8-4 kyu)
HALAVAč ADEM kumite malčki -30 kg
HRNJICA SANELA kumite članice - 50 kg
JUšIć LEJLA kumite ml. kadetinje -50 kg
JUšIć LEJLA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
MALKOč DALAL kumite deklice -40 kg
SALIHAGIć LEJLA kata članice +18
ŠARIć ISMAR kumite dečki -35 kg
šILJDEDIć ERMAN kumite malčki -30 kg
TEVšIć ALMA kata ml. članice
VELADžIć SAMIJA kata najmlajše (8-6 kyu)
TIGAR 1 - TEVŠIĆ,SALIHAGIĆ,HRNJICA kata ekipa članice
TIGAR 1 - TEVŠIĆ,ČOPI kata ekipa kadetinje-mladinke


Karate k. Nippon

Tekmovalec Kategorija
ANđELIć PETAR kumite dečki -45 kg
ANđELIć PETAR Kata malčki 8 let
ĐEDOVIć HANA kata malčice 8-5 kyu
LAZAREVIć JANA kumite malčice -35 kg
SAVIć GAVRILO kata malčki
SPAIć MARKO kata malčki 8-5 kyu
STANIMIROVIć MOMčILO kata malčki 8-5 kyu
STEVANOVIć PETAR kata malčki 8-5 kyu
TOMIć DUšAN kata mlajši dečki 10 let
UšćUMLIć ANđELA kata malčice 8-5 kyu
VIDAKOVIć FILIP kumite dečki -45 kg


KARATE K. RI CROATIA

Tekmovalec Kategorija
ŽIžAK TARIK kumite ml. kadeti -40 kg


KD OKI STUTTGART

Tekmovalec Kategorija
MATIC LEO kata malčki 8-5 kyu
MATIC MATHEO kata najmlajši 8-5 kyu
SABANOVIC DENIS kata ml. člani
SABANOVIC SAID kata najmlajši 8-5 kyu
WALZ JESSICA kata mladinke
WEBER BEN kata najmlajši 8-5 kyu


Karate klub Sokol

Tekmovalec Kategorija
PEJKOVIČ ZALA kata najmlajše (8-6 kyu)


Karate Klub Seki Sv. Jernej

Tekmovalec Kategorija
GANZITTI NOAH kata malčki
GOLAČ AJDA kumite deklice +40 kg
POLIČNIK MATEVŽ kata ml. kadeti
POLIČNIK MATEVŽ kumite ml. kadeti -50 kg
POLIČNIK MATEVŽ kata ml. kadeti (8-3 kyu)
STEGEL TINA kumite članice -61 kg
STEGEL TINA kumite ml. članice - 61kg
STERNIŠA NEJC kata ml. kadeti
STERNIŠA NEJC kata kadeti
STERNIŠA NEJC kata ml. kadeti (8-3 kyu)
VANOVŠEK ENEJ, kata mlajši dečki 10 let
VANOVŠEK ZOJA. kata najmlajše (8-6 kyu)


KARATE KLUB BUSHIDO ROGAŠKA SLATINA

Tekmovalec Kategorija
JORDAN TIMOTEJ kumite ml. kadeti +55 kg


Karate klub Lev

Tekmovalec Kategorija
DJOGIĆ AIDA kata članice +18
OMEJEC IRENA kata veteranke + 35 let