LJUBLJANA OPEN 2016

kata člani +18 (9)
1. mesto STANKOVIć ANDRIJA Karate k. Elid
2. mesto POKRIVAČ ALEš Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto KLANEČEK ALJAž Karate Klub Zmaj
3. mesto LIONELLO WILLIAM Club - Centro studi Arke


kata članice +18 (12)
1. mesto ENTWISTLE KATELYN Ilkley Karate Club
2. mesto SALIHAGIć LEJLA Unski Tigar Bihać
3. mesto GALIČ NASTJA Karate Klub Brežice
3. mesto DJOGIĆ AIDA Karate klub Lev


kata dečki (9)
1. mesto JURčEVIć FILIP KARATE KLUB OMEGA
2. mesto ŠOPER ERIK KARATE KLUB OMEGA
3. mesto MOČNIK TIMI Karate Klub Petrovče
3. mesto SALKIĆ TARIK KARATE KLUB REGENERACIJA


kata deklice (9)
1. mesto ČEBOHIN JANA KARATE KLUB OMEGA
2. mesto HLIŠČ LANA Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto PETAN ELA Karate Klub Brežice
3. mesto DRUžINEC ANA KARATE KLUB OMEGA


kata deklice (8-4 kyu) (13)


kata kadeti (28)
1. mesto EćIMOVIć MIHAEL KK Slavonski Brod
2. mesto STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto KERŠIČ AHLIN ŽAN Karate Klub Kranj
3. mesto BOROVNIK DOMEN Karate klub Velenje


kata kadetinje (15)
1. mesto BRAJA KLARA KARATE KLUB OMEGA
2. mesto CESAR PIA Karate klub Velenje
3. mesto MUHAREMOVIĆ ŠUHRA Karate klub Velenje
3. mesto GANZITTI NIA Karate Klub Radvanje


kata malčice (16)
1. mesto DRUžINEC ANA KARATE KLUB OMEGA
2. mesto ČEBOHIN JANA KARATE KLUB OMEGA
3. mesto REKIĆ SARA KARATE KLUB REGENERACIJA
3. mesto ZAGER HANA Karate klub Velenje


Kata malčice 8 let (6)
1. mesto MESAGLIO MARTINA GLC FIJLKAM
2. mesto ZANIN MIRIAM GLC FIJLKAM
3. mesto FIJAVŽ JEVŠENAK ZALA Karate Klub Mon Chi
3. mesto CANDOLO ALICE GLC FIJLKAM


kata malčice 8-5 kyu (9)
1. mesto SKUHALA ZOJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2. mesto ĐEDOVIć HANA Karate k. Nippon
3. mesto UšćUMLIć ANđELA Karate k. Nippon
3. mesto DIZDAREVIĆ ARIANNA KARATE KLUB REGENERACIJA


kata malčki (20)
1. mesto FILEš MARK Karate k. Kaptol
2. mesto CALABRESE FILIPPO GLC FIJLKAM
3. mesto GANZITTI NOAH Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto ALIČ ADAM Karate Klub Kolektor Idrija


Kata malčki 8 let (5)
1. mesto SZILAGYI DAVID C.S. Shotokan Karate Salonita
2. mesto VARGA BENCE C.S. Shotokan Karate Salonita
3. mesto ANđELIć PETAR Karate k. Nippon


kata malčki 8-5 kyu (23)
1. mesto BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto KISELJAK LUKA Karate Klub Mon Chi
3. mesto BARBANO ALESSANDRO GLC FIJLKAM
3. mesto CALABRESE FILIPPO GLC FIJLKAM


kata ml. člani (5)
1. mesto KLOBASA DAVID Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2. mesto POKRIVAČ ALEš Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto RIGODANZO GIOVANNI Karate KSS Shizentai
3. mesto SABANOVIC DENIS KD OKI STUTTGART


kata ml. članice (5)
1. mesto SIMONIČ MAšA Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto GALIČ NASTJA Karate Klub Brežice
3. mesto TEVšIć ALMA Unski Tigar Bihać


kata ml. kadeti (22)
1. mesto BINOTTO PIETRO GLC FIJLKAM
2. mesto KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto ALESSANDRO BERTO Club - Centro studi Arke


kata ml. kadeti (8-3 kyu) (12)


kata ml. kadetinje (14)
1. mesto BRAJA KLARA KARATE KLUB OMEGA
2. mesto GANZITTI NIA Karate Klub Radvanje
3. mesto JUG PAULA KARATE KLUB OMEGA
3. mesto NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj


kata ml. kadetinje (8-3 kyu) (11)


kata mladinci (12)
1. mesto KLOBASA DAVID Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2. mesto LIONELLO WILLIAM Club - Centro studi Arke
3. mesto BREZOČNIK JAN Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto TALER JAKA Shotokan Karate Klub Bohinj


kata mladinke (13)
1. mesto ENTWISTLE KATELYN Ilkley Karate Club
2. mesto ČATER TINA Karate Klub Shotokan Velenje
3. mesto LAČEVIĆ IVONA Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto MENEGHETTI LAURA Club - Centro studi Arke


kata mlajši dečki 10 let (20)
1. mesto ERŽEN ŽIGA Karate Klub Kranj
2. mesto RAšIć PATRIK KARATE KLUB OMEGA
3. mesto MAKAROV ILLYA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto ŠOLAJA STEFAN Športno Društvo Gorica Nova Gorica


kata najmlajše (4)
1. mesto ŠIMUNOVIĆ MARIJA Karate klub FINIDA-Poreč
2. mesto ČOLAK TALIA KARATE KLUB OMEGA
3. mesto ĐOGIĆ EMA Karate klub Velenje
3. mesto KAPIC ENA BUDO


kata najmlajše (8-6 kyu) (8)
1. mesto ŠIMUNOVIĆ MARIJA Karate klub FINIDA-Poreč
2. mesto HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto VILIC SARA BUDO
3. mesto RAMIć HENA Karate klub UNA


kata najmlajši (6)
1. mesto SUBOTIč FILIP Karate Klub Postojna
2. mesto RUDONJIĆ JOVAN Karate Klub Postojna
3. mesto BOJC JAKOB Karate Klub Postojna
3. mesto OČKO GAL Karate klub Velenje


kata najmlajši 8-5 kyu (8)
1. mesto PRISTAVEC NIK klub Karate Akademija Bohinj
2. mesto OČKO GAL Karate klub Velenje
3. mesto SABANOVIC SAID KD OKI STUTTGART
3. mesto ROVšNIK MATIC Karate Klub Mon Chi


kata veterani + 35 let (9)
1. mesto SEMOLIč IGOR Karate Klub Emona
2. mesto HORVAT ALBIN Karate klub Pesnica
3. mesto REŠIDOVIĆ AMIR Karate klub FINIDA-Poreč
3. mesto CONFENTE GIORGIO Karate KSS Shizentai


kata veteranke + 35 let (5)
1. mesto KENDA NATALIJA Karate klub Velenje
2. mesto DUJOVIĆ BOJANA Karate Klub Kranj
3. mesto PAMIĆ URSULA KK " SENSEI " Pazin
3. mesto OMEJEC IRENA Karate klub Lev


kumite člani - 84 kg (8)
1. mesto JOKSIMOVIĆ STEFAN Karate Klub Žalec
2. mesto LORO FEDERICO GLC FIJLKAM
3. mesto GATTO ALESSANDRO GLC FIJLKAM
3. mesto ŽLOF ANDROJNA ZORAN Karate Klub Zmaj


kumite člani -60 kg (6)
1. mesto CAVASIN NICOLA GLC FIJLKAM
2. mesto HRIBOVŠEK BLAž Karate Klub Trbovlje
3. mesto KUMAR HASMUKBHAI MAKWANA NITIN TEAM INDIA
3. mesto ROTA ALBERTO GLC FIJLKAM


kumite člani -67 kg (6)
1. mesto NOVAK FRANCI Karate Klub Kranj
2. mesto GORENC DENIS Karate Klub Hrastnik
3. mesto ALAGIĆ ASIM Karate Klub Olimpija Ljubljana


kumite člani -75 kg (9)
1. mesto BERTONCELJ NEJC Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto FAJKOVIĆ EDIN JION BIHAĆ
3. mesto MULABDIĆ MIRNES Karate Klub Rudar Velenje


kumite člani +84 kg (10)
1. mesto DEBERŠEK LUKA Karate Klub Polzela
2. mesto JAHIĆ HARIS Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto DONEV MARJAN Karate Klub Olimpija Ljubljana
3. mesto MARIČ REM Shotokan Karate Klub Grosuplje


kumite članice - 50 kg (4)
1. mesto PIVETTA ELISA GLC FIJLKAM
2. mesto HRNJICA SANELA Unski Tigar Bihać
3. mesto ŠKOF MAJA Karate klub Šiška
3. mesto PENDIC LJILJANA Karate Klub Viktorija


kumite članice - 55 kg (7)
1. mesto BERTONCELJ TJAšA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto SIDDIQUI SARA Karate k. Delta
3. mesto ZAJC PETRA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto MAGANUCO FEDERICA GLC FIJLKAM


kumite članice -61 kg (5)
1. mesto FLORJANČIČ KATI Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto STEGEL TINA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto NEČEMAR IRENA Karate klub Šiška
3. mesto MATKOVIć EMA TAD Rijeka


kumite članice -68 kg (2)
1. mesto FLORJANČIČ KATI Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto PECIREP EMMA GLC FIJLKAM


kumite članice + 68 kg (4)
1. mesto MOTNIKAR META Karate Klub Virtus Duplica
2. mesto HANKIĆ ADELISA Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto SVETIĆ PETRA KARATE KLUB ZAMET
3. mesto DREASSI CATERINA GLC FIJLKAM


kumite dečki -35 kg (20)
1. mesto PALJEVAC SINAN KBV Grbavica
2. mesto ŽIBRET BOR Karate Klub Ljubljana
3. mesto SALKIĆ TARIK KARATE KLUB REGENERACIJA
3. mesto MURTIĆ JUSUF JION BIHAĆ


kumite dečki -40 kg (10)
1. mesto STANIć MIHAJLO Energija
2. mesto SADIKOVIĆ SUAD KARATE KLUB REGENERACIJA
3. mesto MURTIĆ JUSUF JION BIHAĆ
3. mesto BOROVNIK NIK Karate klub Velenje


kumite dečki -45 kg (9)
1. mesto RADIĆ LUKA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto MEMIšEVIć ARMIN KBV Grbavica
3. mesto JOKIć MILOš KARATE K. ALFA
3. mesto MAZZIOL CHRIS GLC FIJLKAM


kumite dečki +45 kg (6)
1. mesto BURAN ANDREA GLC FIJLKAM
2. mesto RUBERT ALESSANDRO GLC FIJLKAM
3. mesto KRŽIŠNIK GAL, Karate Klub Ljubljana
3. mesto PANIć SAšA KARATE K. ALFA


kumite deklice -40 kg (23)
1. mesto AVŽNER ZOJA Karate Klub Polzela
2. mesto SAVANOVIć LANA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto BAŠIĆ SUMEJA KARATE KLUB REGENERACIJA
3. mesto ARSENIČ SARA Karate Klub Postojna


kumite deklice +40 kg (9)
1. mesto GOLAČ AJDA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto BERTAPELLE CHIARA GLC FIJLKAM
3. mesto PEULIC ANJA GLC FIJLKAM
3. mesto SEVER ANA Karate Klub Brežice


kumite kadeti -52 kg (15)
1. mesto DUJAKOVIć PAVLE Energija
2. mesto ROSA GIANMARCO GLC FIJLKAM
3. mesto HUDALES TOMAŽ Društvo Za Karate Celje
3. mesto TOČAKOVIĆ NEMANJA Karate Klub Rudar Velenje


kumite kadeti -57 kg (13)
1. mesto SANISLAV CLAUDIO GLC FIJLKAM
2. mesto SALKIČ ERVIN Karate Klub Trbovlje
3. mesto ZIDAR DOMEN Karate Klub Trbovlje
3. mesto ANDRETTA DAVIDE GLC FIJLKAM


kumite kadeti -63 kg (15)
1. mesto KALABIć ALEKSANDAR Karate k. Delta
2. mesto KERŠIČ AHLIN ŽAN Karate Klub Kranj
3. mesto OBLAK TJAž Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto DANIEL NICOLA GLC FIJLKAM


kumite kadeti -70 kg (6)
1. mesto ZLATKOV TEODOR Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto BANOWSKI MICHAL Harasuto club Lodz
3. mesto REŠETAR RENATO KARATE KLUB ZAMET
3. mesto ALFANI LEONARDO BUDOKAN MONTELUPO


kumite kadeti +70 kg (12)
1. mesto ZUIN SATHIA GLC FIJLKAM
2. mesto JURINEC MATEVŽ Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto ZLATKOV TEODOR Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto REBOLJ LUKA Karate Klub Kranj


kumite kadetinje -47 kg (6)
1. mesto GOLIć GABRIELA Karate k. Delta
2. mesto ŠUTIĆ LINA PORTO TOLERO
3. mesto ĐOGIĆ KENANA KARATE KLUB REGENERACIJA
3. mesto MAMEIEDžIJA TIA TAD Rijeka


kumite kadetinje -54 kg (13)
1. mesto VUKOJA LEA TAD Rijeka
2. mesto NADAREVIĆ EMA KARATE KLUB REGENERACIJA
3. mesto SELMAN ENA KK OMLADINAC - SANICA
3. mesto MARŠIĆ ANAMARIA PORTO TOLERO


kumite kadetinje +54 kg (17)
1. mesto LOLIć ANJA Energija
2. mesto SELMAN EMA KK OMLADINAC - SANICA
3. mesto MASSAGRANDE CHIARA ASD ARTI MARZIALI VILLAFRANCA
3. mesto LAVARINI ALESSIA GLC FIJLKAM


kumite malčice -30 kg (6)
1. mesto LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
2. mesto LORENZON MATILDE GLC FIJLKAM
3. mesto KONTREC ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto ABRAM ZOJA MARTINA Karate Klub Mawashi Postojna


kumite malčice -35 kg (6)
1. mesto ČEBOHIN JANA KARATE KLUB OMEGA
2. mesto LAZAREVIć JANA Karate k. Nippon
3. mesto JOšT ZALA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto REKIĆ SARA KARATE KLUB REGENERACIJA


kumite malčki -30 kg (10)
1. mesto FILEš MARK Karate k. Kaptol
2. mesto MLAKAR LUKA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto GUERRA RICCARDO GLC FIJLKAM
3. mesto HALAVAč ADEM Unski Tigar Bihać


kumite malčki +30 kg (8)
1. mesto SELIMOVIĆ HASAN JION BIHAĆ
2. mesto BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto KOLšEK KLEMEN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto VILIC ELVEDIN BUDO


kumite ml. člani - 67 kg (5)
1. mesto GORENC DENIS Karate Klub Hrastnik
2. mesto PAMIĆ DANIJEL KK " SENSEI " Pazin
3. mesto MAđAREVIć TOMISLAV KK Slavonski Brod
3. mesto NOVAK FRANCI Karate Klub Kranj


kumite ml. člani -60 kg (4)
1. mesto HRIBOVŠEK BLAž Karate Klub Trbovlje
2. mesto ROTA ALBERTO GLC FIJLKAM
3. mesto MAđAREVIć BORNA KK Slavonski Brod
3. mesto RAJA SHEKHAR ANOP TEAM INDIA


kumite ml. člani -75 kg (9)
1. mesto MARTIć KARLO KK Slavonski Brod
2. mesto ANDRETTA GIACOMO GLC FIJLKAM
3. mesto BERTONCELJ NEJC Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto HAJŠEK MATJAŽ Shotokan Karate Klub Oplotnica


kumite ml. člani -84 kg (4)
1. mesto JOKSIMOVIĆ STEFAN Karate Klub Žalec
2. mesto GATTO ALESSANDRO GLC FIJLKAM
3. mesto TESSARI LUCA Karate KSS Shizentai
3. mesto ŽLOF ANDROJNA ZORAN Karate Klub Zmaj


kumite ml. člani +84 (3)
1. mesto DAJČMAN TADEJ Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2. mesto ŠABIĆ ELVIR JION BIHAĆ


kumite ml. članice - 61kg (4)
1. mesto FLORJANČIČ KATI Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto STEGEL TINA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto SMLATIĆ SELMA KARATE KLUB REGENERACIJA


kumite ml. članice -50 kg (3)
1. mesto PIVETTA ELISA GLC FIJLKAM
2. mesto DE SILVA ENRICA GLC FIJLKAM
3. mesto PENDIC LJILJANA Karate Klub Viktorija


kumite ml. članice -55 kg (4)
1. mesto ZAJC PETRA Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto NOVAK SARA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto HABERL BARBARA Karate Klub Trbovlje


kumite ml. članice -68 kg (3)
1. mesto FLORJANČIČ KATI Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto STANKO SARA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto FELIć EMA Sensei Bihac


kumite ml. članice +68 kg (3)
1. mesto STANKO SARA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto RUBINI DESI GLC FIJLKAM


kumite ml. kadeti -40 kg (15)
1. mesto PLEVNIK GAL Karate Klub Kranj
2. mesto STANIć MIHAJLO Energija
3. mesto VALENČAK MIHAEL Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto BAŠIČ FEKONJA MAI Karate klub Mirna Peč


kumite ml. kadeti -45 kg (7)
1. mesto BAŠIČ FEKONJA MAI Karate klub Mirna Peč
2. mesto TAMŠE NIKLAS Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto JANžEKOVIč ALEN Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto GABRIJELČIČ LAN Karate Klub Ljubljana


kumite ml. kadeti -50 kg (9)
1. mesto POLI RICCARDO GLC FIJLKAM
2. mesto ADAMIč TIMON Karate Klub Ljubljana
3. mesto COSOVICI MAXIM Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto SPAHIć MUHAMMED KBV Grbavica


kumite ml. kadeti -55 kg (9)
1. mesto KOZAR ALEKS Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2. mesto GRAČNAR JAN Karate Klub Nestor
3. mesto GAJŠEK ALJAŽ Karate klub Velenje
3. mesto GORIŠEK MATEJ Shotokan Karate Klub Grosuplje


kumite ml. kadeti +55 kg (10)
1. mesto LESNIKA ŽAN LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto GIRARDI MICHELE GLC FIJLKAM
3. mesto PRELC AJAN Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto BAJRAMOVIC AMEL BUDO


kumite ml. kadetinje -45 kg (18)
1. mesto REPIČ JERCA Karate Klub Kranj
2. mesto MAGAJNA MAšA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto ŠUTIĆ LINA PORTO TOLERO
3. mesto DELIĆ ADNA KARATE KLUB REGENERACIJA


kumite ml. kadetinje -50 kg (10)
1. mesto ŠEHIĆ ARRLINA KARATE KLUB REGENERACIJA
2. mesto CURTINO SOFIA BUDOKAN MONTELUPO
3. mesto MOLNAR ELIZABETA Karate Klub Ljubljana
3. mesto ŽIBRET ZALA MARIA Karate Klub Ljubljana


kumite ml. kadetinje +50 kg (10)
1. mesto ŽERJAV NUŠA Karate Klub Polzela
2. mesto MUJAGIĆ LARISA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto BERTAPELLE CHIARA GLC FIJLKAM
3. mesto DEBELJAK HANA Karate Klub Ljubljana


kumite mladinci -55 kg (3)
1. mesto ROSA GIANMARCO GLC FIJLKAM
2. mesto TALER JAKA Shotokan Karate Klub Bohinj


kumite mladinci -61 kg (5)
1. mesto MARCHESE SAMUELE GLC FIJLKAM
2. mesto BAJUK BENJAMIN Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto PAMIĆ DANIJEL KK " SENSEI " Pazin


kumite mladinci -68 kg (8)
1. mesto BUDIN BOšTJAN Društvo Za Borilne Veščine Piran
2. mesto MOGNATO MARCO GLC FIJLKAM
3. mesto ZUPANEC TIM Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto PICOZZI RICCARDO KEN TO ZAZEN KARATE


kumite mladinci -76 kg (12)
1. mesto BUDIN BOšTJAN Društvo Za Borilne Veščine Piran
2. mesto PETROVIĆ BORNA PORTO TOLERO
3. mesto ŠTULAR ROK Karate Klub Kranj


kumite mladinci +76 kg (12)
1. mesto RAIčEVIć LUKA TAD Rijeka
2. mesto PAJAK LUKASZ Harasuto club Lodz
3. mesto LORO FEDERICO GLC FIJLKAM
3. mesto TONIOLO NICOLO GLC FIJLKAM


kumite mladinke -48 kg (1)
1. mesto LOGAR JULIJA Karate Klub Vrhnika


kumite mladinke -53 kg (10)
1. mesto HABERL URšA Karate Klub Trbovlje
2. mesto ZUPANČIČ NINA Karate Klub Žalec
3. mesto VUKOJA AJA TAD Rijeka
3. mesto KURBEGOVIĆ AJLA Karate Klub Ljubljana


kumite mladinke -59 kg (8)
1. mesto SMLATIĆ SELMA KARATE KLUB REGENERACIJA
2. mesto BATTAIA LUCIA KARATE KLUB ZAMET
3. mesto FUčIK LAURA Karate k. Delta
3. mesto KAZAFEROVIć ŠEJLA KK OMLADINAC - SANICA


kumite mladinke +59 kg (8)
1. mesto MASSAGRANDE CHIARA ASD ARTI MARZIALI VILLAFRANCA
2. mesto KERŠIČ AHLIN AJDA Karate Klub Kranj
3. mesto JERIHA KATJA Karate Klub Ljubljana
3. mesto BREDA ALESSANDRA GLC FIJLKAM


kumite veterani +35 let open (2)
1. mesto MARIč ZDRAVKO Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto HEWIDY HESHAM TEAM EGYPT


kumite veteranke +35 let open (0)


kata ekipa člani (2)
1. mesto KK MARS 1 JURJEVIC,PUZJAK,KRALJEV
2. mesto KSS SHIZENTAI 1 ROSSETTO,ZORZETTO,RIGODANZO


kata ekipa članice (2)
1. mesto TIGAR 1 TEVŠIĆ,SALIHAGIĆ,HRNJICA
2. mesto KK OLIMPIJA 1 DJOGIĆ,LUŽAR,PREBIL


kata ekipa kadeti-mladinci (1)
1. mesto KBV BUDO 1 HADZALIC,HADZALIC


kata ekipa kadetinje-mladinke (3)
1. mesto TIGAR 1 TEVŠIĆ,ČOPI
2. mesto KK OLIMPIJA 1 JUNGER,KOSIJER


kumite ekipa člani open (2)
1. mesto ŠD GORICA 1 JAHIĆ,MALINOVIĆ,MARIČ
2. mesto EGIPT 1 HEWIDY,MATER,MOSTAFA


kumite ekipa članice open (1)
1. mesto ŠD GORICA 1 FLORJANČIČ,STANKO,STEGEL