12 - MARIBOR OPEN 2022

Društvo Za Borilne Veščine Piran

Tekmovalec Kategorija
VUJINOVIć NIKOLA kumite mladinci -76 kg
VUJINOVIć VLAD kumite kadeti -70 kg


Društvo Za Karate Celje

Tekmovalec Kategorija
DRAžUMERIč SIMON kata veterani + 35 let
GOLEž PETER kumite kadeti -57 kg
GOLEž PETER U14 kumite ml. kadeti +50 kg
GRZINČIČ VID U12 kata dečki
GRZINČIČ VID U12 kumite dečki -35 kg
JEVŠNIK BEN U12 kata dečki
JEVšOVAR URH kumite kadeti +70 kg
KUNST NEJC U12 kata dečki
MEDIĆ ADELA U14 kumite ml. kadetinje +50 kg
MEDIĆ ADELA kumite kadetinje -54 kg
MEDIĆ AMELA U10 kata malčice
REICHARD VIKTORIJA kumite kadetinje -47 kg
STENDLER KLANJšEK ŽAN U12 kumite dečki -40 kg
STENDLER KLANJŠEK ŽIVA U14 kata ml. kadetinje


Društvo Za Telesno Vzgojo Partizan Limbuš

Tekmovalec Kategorija
KUTNJAK URšKA kumite kadetinje -54 kg
KUTNJAK URšKA kumite mladinke -53 kg


Karate društvo Loče

Tekmovalec Kategorija
BABIČ ANA U14 kumite ml. kadetinje +50 kg
GUMZEJ TAI U12 kumite dečki +40 kg
MLAKAR NEJC kumite kadeti -63 kg
MLAKAR NIKA kumite kadetinje +54 kg
PODKRIžNIK LUKA kumite člani +75 kg


KARATE KLUB BRANIK

Tekmovalec Kategorija
BOSAK ADRIAN U12 kata dečki (8-4 kyu)
DREVENšEK MATIC U10 kata malčki (8-6 kyu)
GROBLER MARTIN U14 kumite ml. kadeti +50 kg
KOTNIK VAL U10 kata malčki (8-6 kyu)
KUHAR MARKO U12 kata dečki (8-4 kyu)
SKUBIC NIK kumite kadeti -63 kg


Karate Klub Brežice

Tekmovalec Kategorija
BONČINA SINJA U12 kata deklice (8-4 kyu)
BUDIČ GAL U12 kata dečki (8-4 kyu)
CICVARIĆ LUKA kata kadeti
CICVARIĆ LUKA kata mladinci
CICVARIĆ NIKO U12 kata dečki (8-4 kyu)
IVNIK SANTEJA kata kadetinje
KAJTNA MIA U8 kata najmlajše (8-6 kyu)
KERIN KIM U12 kata deklice (8-4 kyu)
LAKNER MAJA kata mladinke
LAKNER MAJA kata kadetinje
LAZANSKI MAJA kata mladinke
LAZANSKI MAJA kata kadetinje
LUBŠINA ŽAN U12 kata dečki (8-4 kyu)
POPIJAČ SOFIA U10 kata malčice (8-6 kyu)
ŠTERN GAJA U8 kata najmlajše (8-6 kyu)
ŠTERN GAŠPER U10 kata malčki (8-6 kyu)
STRGAR EVA U10 kata malčice (8-6 kyu)
TOMŠE IAN U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
ŽIČKAR ANGELIKA LI U12 kata deklice (8-4 kyu)
ZOFIČ ARIA U12 kata deklice (8-4 kyu)
KK BREžICE 1 - KAJTNA,POPIJAČ,STRGAR kata ekipa malčice
KK BREžICE 1 - BONČINA,KERIN,ŽIČKAR kata ekipa deklice
KK BREžICE 1 - ŠTERN,CICVARIĆ,BUDIČ kata ekipa dečki


Karate Klub Emona

Tekmovalec Kategorija
SEMOLIč IGOR kata veterani + 35 let


Karate Klub Hrastnik

Tekmovalec Kategorija
PLEšA KATJA U14 kumite ml. kadetinje -50 kg
PLEšA KATJA U12 kata deklice (8-4 kyu)


KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA

Tekmovalec Kategorija
MITROVIć FILIP U12 kumite dečki -35 kg
MITROVIć FILIP U10 kumite malčki +30 kg
MITROVIć VELJKO U12 kumite dečki +40 kg
MITROVIć VELJKO U14 kumite ml. kadeti +50 kg
STOJADINOVIć TIMOTEJ kumite kadeti +70 kg
STOJADINOVIć TIMOTEJ kumite mladinci +76 kg
VATOVEC ERNEST kumite kadeti -57 kg
VATOVEC ERNEST U14 kumite ml. kadeti +50 kg
VATOVEC JAGODA U12 kumite deklice -35 kg
VATOVEC JAGODA U14 kumite ml. kadetinje -40 kg
ZORIć ANđELA U14 kumite ml. kadetinje +50 kg
ZORIć ANđELA kumite kadetinje +54 kg


Karate Klub Kovinar Maribor

Tekmovalec Kategorija
BABIČ KATARINA U12 kata deklice (8-4 kyu)
BAUMAN GAL kumite kadeti -57 kg
ĆERIMOVIć MERJEM kumite kadetinje +54 kg
DOBAJ ENEJ U14 kumite ml. kadeti +50 kg
DOBAJ MITJA U14 kumite ml. kadeti +50 kg
DUBRAVAC BLANKA kumite mladinke -53 kg
DURAKOVIć JAKOB U12 kata dečki (8-4 kyu)
EKART ŽIGA kumite mladinci -68 kg
EKART PLAJH BOR U14 kata ml. kadeti
FAZLIĆ AMIN kumite kadeti -52 kg
GALUN TEJA U12 kata deklice (8-4 kyu)
GORJUP LINA MARTINA U12 kata deklice (8-4 kyu)
HADžIć NAIDA kumite kadetinje -47 kg
HAJDINJAK JAŠA U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
HERO AMIRA kumite kadetinje -54 kg
JOTANOVIč IVJANA U12 kata deklice (8-4 kyu)
KADRIć AMINA kumite mladinke -59 kg
KOS MIA BRANKA U14 kumite ml. kadetinje -45 kg
KOSEC FILIP U12 kumite dečki +40 kg
KRAJNC DAVID U12 kata dečki (8-4 kyu)
KRÖPFL MILA U10 kata malčice (8-6 kyu)
MURšEC VID U10 kumite malčki -30 kg
MURšEC VID U10 kata malčki (8-6 kyu)
OGRINC FILIP U14 kumite ml. kadeti +50 kg
OSTROŠKO NIKA U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
PAVLIč FILIP U12 kata dečki
PAVLIč FILIP U12 kumite dečki -35 kg
PLEMENIč KARIN U12 kata deklice (8-4 kyu)
PLENJšEK MAJ U14 kumite ml. kadeti -45 kg
PROSENJAK NELI U12 kata deklice
RABOTEG WEISS STAš U10 kata malčki
ROLA LUKA kumite kadeti -63 kg
SEDONJA MATIJA U14 kumite ml. kadeti +50 kg
SMILJANIć SVEN kumite mladinci +76 kg
ZARIč VID kumite mladinci -68 kg
ZARNEC TEJA U12 kata deklice (8-4 kyu)
ZELENKO JAKOB U12 kata dečki (8-4 kyu)


KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''

Tekmovalec Kategorija
BELE LUKA kata kadeti
BELE LUKA kata mladinci
LOTRIč ANDRAž U12 kumite dečki -35 kg
LOTRIč FILIP U14 kata ml. kadeti
PRAH TILEN U14 kata ml. kadeti
SODIN LEON U14 kumite ml. kadeti -40 kg


Karate Klub Kranj

Tekmovalec Kategorija
ČERU JERNEJA kumite kadetinje +54 kg
ČUHALEV NADJA kumite mladinke +59 kg
DžUZDANOVIć ZALA U14 kumite ml. kadetinje -45 kg
GAčIć ALEKSANDER kata kadeti
GAčIć ALEKSANDER kumite kadeti -70 kg
KELEMAN ANA U12 kumite deklice -40 kg
KELEMAN VUK U14 kumite ml. kadeti -50 kg
LEBEN TINKARA kata kadetinje
LEBEN TINKARA kumite kadetinje -54 kg
NADIŽAR LANA TISA kata članice +18
NIšANDžIć IVANA kumite kadetinje +54 kg
POLAK TIA kata kadetinje
VASILIć DAJANA kumite kadetinje -54 kg


Karate Klub Lovrenc Na Pohorju

Tekmovalec Kategorija
BREZOČNIK JAN kumite člani +75 kg
JELENKO ANEJ U12 kumite dečki -40 kg
JELENKO ANEJ U12 kata dečki (8-4 kyu)
PISNIK GAJA U10 kata malčice (8-6 kyu)
PISNIK GAJA U12 kata deklice (8-4 kyu)
VERčKO ANA U14 kata ml. kadetinje
VERčKO ANA U12 kata deklice
VIŠNJAR VID U12 kumite dečki +40 kg
VIŠNJAR VID U12 kata dečki (8-4 kyu)
KK LOVRENC 1 - PISNIK,PISNIK,VERČKO kata ekipa deklice


Karate Klub Murska Sobota

Tekmovalec Kategorija
BENčEC NIKO U12 kumite dečki +40 kg
BENčEC NIKO U12 kata dečki (8-4 kyu)
CENER ALOJZ kata veterani + 50 let
ČERPNJAK KRISTJAN kata veterani + 35 let
FERENčAK FERENC SONJA kata veteranke + 35 let
JUSIč ELMA kumite mladinke -48 kg
KEREC ALJOšA kata kadeti
KEREC NIK kumite kadeti -52 kg
KOCET NISA kumite kadetinje +54 kg
KRIžANIč BLAž U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
MARIč KATARINA kata veteranke + 35 let
RITLOP SARA U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
ŠINKO GAJA U12 kata deklice (8-4 kyu)
ZEčIRI LORNA kumite mladinke -48 kg
KK MURSKA 1 - BENČEC,FERENČAK FERENC,JUG kata ekipa dečki
KK MURSKA 1 - OBLAK,KRIŽANIČ,BENČEC kata ekipa ml. kadeti
KK MURSKA 1 - ŠINKO,RITLOP,HUSAR kata ekipa ml. kadetinje
KK MURSKA 1 - OBLAK,KEREC,ISMAJLOVIČ kata ekipa kadeti
KK MURSKA 1 - BANFI,RITLOP,ŠUSTER kata ekipa kadetinje


Karate Klub Petrovče

Tekmovalec Kategorija
BARL MAJ kumite člani -75 kg
MOčNIK TIMI kata člani +18
MOčNIK TIMI kata mladinci


Karate Klub Polzela

Tekmovalec Kategorija
AVžNER ZOJA kumite mladinke -59 kg
BENJAMIN ALEKSEJ kumite kadeti +70 kg
ČEH MATIC kumite kadeti -52 kg
JEVIĆ SVEN kumite kadeti -57 kg
JEVIĆ SVEN U14 kumite ml. kadeti +50 kg
MLAčNIK AžBE U14 kumite ml. kadeti -45 kg
MLAKAR NINO U12 kumite dečki +40 kg
RIOSA NOVAK KAJA kumite mladinke -48 kg
ŠENICA NIKA kumite članice -61 kg
STROJIN NEJC kumite mladinci -76 kg
VIDMAJER MAKS U12 kumite dečki -35 kg


Karate Klub Radenci Shotokan

Tekmovalec Kategorija
HRAščANEC NIKA kumite kadetinje -54 kg
LIPIč MAJ kumite kadeti -57 kg
TAMŠE MARINIČ NIKLAS kumite člani -67 kg
TRATNIK ALEN kumite kadeti -52 kg


Karate Klub Radvanje

Tekmovalec Kategorija
BRATUŠEK ANA U12 kata deklice
BRATUŠEK ANA U10 kata malčice (8-6 kyu)
CARLI PIA kata mladinke
CARLI PIA kumite mladinke -59 kg
DAVID THOR kumite kadeti -70 kg
DAVID THOR kumite mladinci -68 kg
FAJFER LANA kata mladinke
FAJFER LANA kata članice +18
GAAL JAKA kumite člani -75 kg
GANZITTI NIA kata članice +18
GOšNJAK NELI kata mladinke
GOšNJAK NELI kata članice +18
GRUM NOVAK LIA U12 kata deklice (8-4 kyu)
HORVATIč KATJA kata članice +18
HORVATIč URšULA kumite mladinke +59 kg
JAUŠOVEC LAN U10 kata malčki (8-6 kyu)
KOLARIČ JAŠA U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
KOVAČ SERGEJ U12 kata dečki (8-4 kyu)
KRAJNČIČ MILA U12 kata deklice (8-4 kyu)
KROPEJ NEJC U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
LANA REBECCA kata mladinke
LANA REBECCA kata kadetinje
LIPOGLAVŠEK TJAŠA U14 kumite ml. kadetinje +50 kg
LUBAJNšEK LINA kumite članice + 68 kg
MAGUšA KATJA kumite kadetinje +54 kg
MAGUšA MATIJAS kumite kadeti -63 kg
MAGUšA MATIJAS U14 kumite ml. kadeti +50 kg
MILATIČ MAY U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
MILOšEVIć TEODOR kumite mladinci +76 kg
MLASKO LUKA U10 kata malčki (8-6 kyu)
MLASKO MIHA U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
MLINARIč MAX kumite kadeti -70 kg
MLINARIč MAX kumite mladinci -68 kg
MLINARIč NIK kumite kadeti -70 kg
MLINARIč NIK kumite mladinci -68 kg
MOHORKO ANEJ U10 kata malčki (8-6 kyu)
MOHORKO TAI U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
MOVRIN MARŠANIČ LEILA U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
MRšIć NELI U14 kata ml. kadetinje
MRšIć NELI kata kadetinje
NOVAK BOŠTJAN kata veterani + 35 let
PEčEK MAšA kumite mladinke +59 kg
PISANEC ANA kata kadetinje
PLOšINJAK TADEJ kumite člani +75 kg
POTRč PRODANOVIč BINE U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
ROBIČ EMA U12 kata deklice
ROBIČ EMA U10 kata malčice (8-6 kyu)
ROBIČ JAŠA U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
ROJHT ALINA U10 kata malčice (8-6 kyu)
ROZMAN ŽAN kumite kadeti -63 kg
ŠKOLJAK ŽAN U14 kumite ml. kadeti -45 kg
ŠKRILEC DOMENIK U10 kata malčki (8-6 kyu)
ŠTAHER MATIC U12 kata dečki (8-4 kyu)
STJEPANOVIĆ LOVRO U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
TERAž NIKA U14 kata ml. kadetinje
TERAž NIKA U12 kata deklice
TERAž SARA kata mladinke
TERAž SARA kata kadetinje
TRUMIć AMAR kumite kadeti -63 kg
TURK ERIK kata kadeti
UNUK GAL U10 kata malčki (8-6 kyu)
URUKALO SAŠA U14 kata ml. kadeti
VILIČNJAK TIN U12 kata dečki (8-4 kyu)
VTIČ RUS JAN U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
ZABUKOVŠEK PIA U10 kata malčice (8-6 kyu)
ZABUKOVŠEK PIA U12 kata deklice (8-4 kyu)
ŽIGART TILEN U10 kata malčki (8-6 kyu)
KK RADVANJE 1 - MLASKO,ŠKRILEC,ŽIGART kata ekipa malčki
KK RADVANJE 1 - FEKONJA,GAŠPARIČ,FRANGEŽ kata ekipa ml. kadetinje
KK RADVANJE 1 - TERAŽ,LANA,MRŠIĆ kata ekipa kadetinje
KK RADVANJE 1 - FAJFER,HORVATIČ,GANZITTI kata ekipa članice


Karate Klub Rogaška Slatina

Tekmovalec Kategorija
KURAJ MITJA kumite kadeti -63 kg
PETAN LOVRO U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
PETAN ZARJA U8 kata najmlajše (8-6 kyu)
ŠKRABLIN TARA kumite kadetinje +54 kg
ŽERJAV JANA U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)


Karate klub Selnica ob Dravi

Tekmovalec Kategorija
BAJGOT NACE kata kadeti
BAJGOT NACE kumite kadeti -57 kg
BARL ŽAN U14 kata ml. kadeti
DEžELAK TIN U12 kata dečki
DEžELAK TIN U12 kumite dečki +40 kg
FLAKUS PATRIK U12 kata dečki (8-4 kyu)
KOISEK NIK U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
KOISEK TIM U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
LONčARIč EVA U14 kata ml. kadetinje
LONčARIč EVA kata kadetinje
POžGAN ŽAN kata kadeti


Karate Klub Sho-Kan Apače

Tekmovalec Kategorija
BREZNIK TAI U10 kata malčki (8-6 kyu)
BRUS FILIP U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
KLOBASA ALISA CHIARA U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
KNEDL KLEMEN kata člani +18
KOLERIČ MIJA U10 kata malčice (8-6 kyu)
REHER ANEJ U10 kata malčki (8-6 kyu)
SEREC IZABELA kata mladinke
VERSTOVŠEK MIŠA U12 kata deklice (8-4 kyu)
VERSTOVŠEK MITJA U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
VERSTOVŠEK TILEN U10 kata malčki (8-6 kyu)
KK APAčE 1 - VERSTOVŠEK,VERSTOVŠEK,BREZNIK kata ekipa malčki


Karate Klub Shotokan Ajdovščina

Tekmovalec Kategorija
KOVAČ VIKA U14 kata ml. kadetinje
TOMINEC PIA kata mladinke
VIDMAR VRABEC MALI kata članice +18


Karate Klub Shotokan Kranj

Tekmovalec Kategorija
KUPREŠAK TIAN U10 kumite malčki +30 kg
LUKA VREčEK U14 kumite ml. kadeti -40 kg
MILEV ANJA U10 kumite malčice +30 kg
MILEV MATEJ U12 kata dečki
MILEV MATEJ U12 kumite dečki -35 kg
TORKAR AJDA U10 kumite malčice -30 kg
ŽUPANC TIA U10 kumite malčice -30 kg


Karate klub Šiška

Tekmovalec Kategorija
MERC MAJA U14 kata ml. kadetinje
MERC MAJA U14 kumite ml. kadetinje +50 kg


Karate Klub Tiger Velenje

Tekmovalec Kategorija
BANOVIć DARIAN U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
GARAšEVIć MATIAS U10 kata malčki (8-6 kyu)
HELIč AJLA U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
JESENIčNIK BERA NEA kata kadetinje
KADRIć EMIRA U10 kata malčice (8-6 kyu)
KAMENIK MARKO U14 kumite ml. kadeti -40 kg
KOREN TAJA U14 kumite ml. kadetinje +50 kg
KULOVIć SAFET U10 kata malčki (8-6 kyu)
MUJKANOVIć ANAN U14 kata ml. kadeti
MUJKANOVIć ANAN U14 kumite ml. kadeti -40 kg
PETROVIč ELENA U10 kata malčice (8-6 kyu)
ŠKORIč LIAM U10 kata malčki (8-6 kyu)
ZAHIROVIć INAYA U14 kata ml. kadetinje
KK TIGER 1 - BANOVIĆ,ŠKORIČ,KULOVIĆ kata ekipa malčki


Karate Klub Trbovlje

Tekmovalec Kategorija
HABERL URšA kumite članice -61 kg
HOZANOVIČ ARMAN U10 kata malčki
JAZBEC ANA U10 kata malčice
KRAJŠEK FRANJA U10 kata malčice (8-6 kyu)
OBERŽAN PATRIK U10 kata malčki
VOZEL TARA U10 kata malčice (8-6 kyu)
ZAPOTNIK ANEJ U10 kata malčki
KK TRBOVLJE 1 - HOZANOVIČ,OBERŽAN,ZAPOTNIK kata ekipa malčki
KK TRBOVLJE 1 - JAZBEC,VOZEL,KRAJŠEK kata ekipa malčice


Karate klub Velenje

Tekmovalec Kategorija
JELEN GAL U12 kata dečki
JELEN GAL U12 kumite dečki -35 kg
JOVANOVIć LANA U14 kata ml. kadetinje
JOVANOVIć LANA U14 kumite ml. kadetinje -45 kg
KENDA MAšA kumite članice + 68 kg
KNAUS KOVAČEVIĆ KATJUŠA U10 kata malčice
LEBIČ VITA kata mladinke
MEšANOVIć BENJAMIN kata kadeti
MEšANOVIć BENJAMIN kata mladinci
MRKONJIĆ IVA U8 kata najmlajše
MUJDŽA LARA U10 kata malčice
OČKO GAL U14 kata ml. kadeti
OČKO GAL kata kadeti
OČKO GAL U14 kumite ml. kadeti +50 kg
PAšIć ADAM U14 kata ml. kadeti
PAšIć ADAM U12 kata dečki
PAšIć ADAM borbe dečki - 30 kg
PAšIć ISAK kumite mladinci -68 kg
PISNIK MAJA MARI U14 kata ml. kadetinje
PISNIK MAJA MARI U12 kata deklice
PISNIK SARA U10 kata malčice (8-6 kyu)
POHAR CENE U10 kata malčki
REDNAK NUŠA kata kadetinje
RUDOLF NIKA U14 kata ml. kadetinje
RUDOLF NIKA U12 kata deklice
SEME LANA U10 kata malčice
SKORNŠEK LOTI U10 kata malčice
ŠTEFANIČ VAL U10 kata malčki
ŠTEFANIČ VAL U12 kata dečki
ŠTEFANIČ VAL U10 kumite malčki -30 kg
VELIĆ FUAD U8 kata najmlajši
KK VELENJE 1 - MUJDŽA,SEME,SKORNŠEK kata ekipa malčice


Karate Klub Žalec

Tekmovalec Kategorija
JOKSIMOVIć STEFAN kumite člani +75 kg
KVAS TJAšA kumite članice -61 kg
PRKIč JAKA U14 kumite ml. kadeti +50 kg
RADONJIć MILOš U14 kumite ml. kadeti -40 kg
ŠKRABAR MAKS U14 kumite ml. kadeti -45 kg
SUšA ŽIGA kumite člani -75 kg
SUšA ŽIGA kumite mladinci -76 kg
TOMC VITO U14 kumite ml. kadeti -45 kg


Shotokan Karate Klub Oplotnica

Tekmovalec Kategorija
IVANČIČ KIARA U12 kumite deklice -40 kg
IVANČIČ KIARA U14 kumite ml. kadetinje -40 kg
JAVORNIK JAN U10 kumite malčki -30 kg
JEVšENAK ALINA U14 kumite ml. kadetinje -40 kg
LIPUŠ OSKAR U10 kumite malčki -30 kg
OBROVNIK VID U10 kumite malčki +30 kg
VALENčAK NELI U14 kumite ml. kadetinje -45 kg
VALENčAK NELI kumite kadetinje -47 kg


SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA

Tekmovalec Kategorija
BRATUŠA ALEX U14 kumite ml. kadeti -50 kg
BRATUšA LADO U14 kumite ml. kadeti -50 kg
MERČNIK TIM U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
MULEC NIKA kata kadetinje
PICHLER SVEN U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
REIHS JAKA U14 kata ml. kadeti
VEBERIč FILIP JAKOB U12 kata dečki
VEBERIč FILIP JAKOB U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
VURCER ALEX U12 kata dečki
KK RADGONA 1 - KOVAČIČ,KRANER,KRALJ kata ekipa malčki
KK RADGONA 1 - STARIHA,PICHLER,RAKUŠA kata ekipa ml. kadeti


Športno Društvo Gorica Nova Gorica

Tekmovalec Kategorija
ČVOROVIć ALEKSANDRA kata članice +18
GOSTIć STEFAN U14 kumite ml. kadeti -50 kg
KOLšEK KLEMEN kumite kadeti +70 kg
MAKAROV ILLYA kumite mladinci -55 kg
NOVAK EMA U12 kumite deklice -35 kg
PAŠKULIN ANŽE U14 kumite ml. kadeti +50 kg
RADIć LUKA kumite mladinci +76 kg
ZORZUT MALINOVIĆ VERONIKA U12 kumite deklice -40 kg


Karate Klub Olimpija Ljubljana

Tekmovalec Kategorija
DAMARI ADAM U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
FLIS DARKO kata veterani + 50 let
GRUM DAVID U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
STOJANOVSKA KRISTINA kumite kadetinje -54 kg
TKALEC LUCIJA kumite kadetinje +54 kg


Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer

Tekmovalec Kategorija
JANžEKOVIč NUšA U14 kumite ml. kadetinje +50 kg
PLOHL TAJA U12 kumite deklice +40 kg
RAUTER HANNAH VELA U14 kumite ml. kadetinje -50 kg
ŠKOFLANC NICK kumite mladinci +76 kg
KK LJUTOMER 1 - JANŽEKOVIČ,PLOHL,RAUTER kata ekipa ml. kadetinje


Karate Klub Mawashi Postojna

Tekmovalec Kategorija
BEšIć LANA U14 kata ml. kadetinje
BEšIć LANA U12 kata deklice
ČESEN BORIS borbe dečki - 30 kg
FAJDIGA MARCEL U8 kata najmlajši
GOMBAč LAURA U8 kata najmlajše
MARTINA ZOJA kumite kadetinje +54 kg
NAROBE NINA U12 kumite deklice +40 kg
OSTANEK SOFIJA U10 kumite malčice +30 kg
ŠABEC ALJOšA borbe dečki - 30 kg


Karate Klub Ljubljana

Tekmovalec Kategorija
GORIŠEK MATEJ kumite člani -75 kg
KOšMRLJ ERIK TEO kumite člani -67 kg
KRŽIŠNIK GAL kumite mladinci +76 kg
KRŽIŠNIK GAL kumite člani +75 kg
KRžIšNIK LAN U14 kumite ml. kadeti +50 kg
MOLNAR ELIZABETA kumite članice + 68 kg
MUZIK TAšA kumite mladinke +59 kg
ROZMAN ZALA kumite mladinke -53 kg
SMILJAN KITI kumite članice + 68 kg
ŽIBRET BOR kumite mladinci -68 kg


Karate Klub Rudar Velenje

Tekmovalec Kategorija
BOšNJIć ALICIA U12 kata deklice (8-4 kyu)
ČAMDžIć ADNA U10 kata malčice (8-6 kyu)
HRUSTIĆ SAJRA U12 kata deklice (8-4 kyu)
MAKALIć EMIR U10 kata malčki (8-6 kyu)
MULABDIć ALAN U10 kata malčki (8-6 kyu)
MULABDIć AYAN U8 kata najmlajši
SARAJLIć ADELISA U12 kata deklice
SARAJLIć ADELISA U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
SARAJLIC ELDIN* U14 kata ml. kadeti
SARAJLIC ELDIN* kata kadeti
SKAZA TIJAN kumite člani -75 kg
ZAHIROVIć ADIN U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
KK RUDAR 1 - MULABDIĆ,MAKALIĆ,MULABDIĆ kata ekipa malčki
KK RUDAR 1 - HRUSTIĆ,OGRAJENŠEK,SARAJLIĆ kata ekipa ml. kadetinje


Shotokan Karate Klub Postojna

Tekmovalec Kategorija
LIšINOVIć ELMA kata kadetinje
LIšINOVIć LEJLA U14 kumite ml. kadetinje -45 kg
LIšINOVIć SARA kumite članice -61 kg
SAVKOVIć IVANA U12 kumite deklice +40 kg


Karate klub WKSA Duplek

Tekmovalec Kategorija
GRGEC STAŠ U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
WKSA DUPLEK 1 - ROJS,ROJS,VERBOŠT kata ekipa ml. kadetinje


Energija

Tekmovalec Kategorija
ĆURLIć UROš U14 kumite ml. kadeti +50 kg
ĆURLIć UROšš U12 kumite dečki +40 kg
DEDIć NJEGOš U12 kumite dečki -35 kg
DEDIć NJEGOš U14 kumite ml. kadeti -40 kg
DERAJIć BRANKA U14 kumite ml. kadetinje +50 kg
DERAJIć BRANKA kumite kadetinje -54 kg
DERAJIć JOVANA kumite kadetinje +54 kg
ĐOGATOVIć TAMARA kumite kadetinje -47 kg
ĐOGATOVIć TAMARA U14 kumite ml. kadetinje -40 kg
ĐUKIć ANA U14 kumite ml. kadetinje -50 kg
ĐUKIć ANA kumite kadetinje -47 kg
GALONJA ĐORđE kumite kadeti -57 kg
GALONJA ĐORđE kumite mladinci -55 kg
GAVRIć NIKOLAJ U14 kumite ml. kadeti -45 kg
GAVRIć NIKOLAJ U12 kumite dečki +40 kg
KISIN ANđELA U14 kumite ml. kadetinje -45 kg
KISIN ANđELA kumite kadetinje -47 kg
KRESOJEVIć ALEKSANDAR U10 kumite malčki -30 kg
KRESOJEVIć ALEKSANDAR borbe dečki - 30 kg
MANOJLOVIć SERGEJ kumite kadeti -57 kg
MANOJLOVIć SERGEJ U14 kumite ml. kadeti +50 kg
PEJIć LUKA kumite člani -67 kg
PEJIć LUKA kumite mladinci -68 kg
POLIć MIHAJLO U12 kumite dečki -40 kg
POLIć MIHAJLO U14 kumite ml. kadeti -40 kg
POPOVIć MARIJA U14 kumite ml. kadetinje -45 kg
POPOVIć MARIJA kumite kadetinje -47 kg
PRERADOVIć MILOš U10 kumite malčki -30 kg
PRERADOVIć MILOš borbe dečki - 30 kg
RAšKOVIć JAKOV U14 kumite ml. kadeti -40 kg
RAšKOVIć JAKOV borbe dečki - 30 kg
STANIć MIHAJLO kumite člani -67 kg
STANIć MIHAJLO kumite mladinci -55 kg
VUCELJA NAđA U10 kumite malčice +30 kg


Karate klub Ivanec

Tekmovalec Kategorija
PETAK LUKA U12 kumite dečki -40 kg
VUđAN MARIN U14 kumite ml. kadeti -50 kg


Karate klub Ivanec

Tekmovalec Kategorija
APATI ANTONELA U14 kumite ml. kadetinje -50 kg


KARATE KLUB ZAMET

Tekmovalec Kategorija
CVETKOVIČ AMELIJA U12 kumite deklice -40 kg
CVETKOVIČ AMELIJA U10 kumite malčice +30 kg


Karate klub Shito Ryu Varaždin

Tekmovalec Kategorija
KOSTANJEVAC JAKOV U14 kumite ml. kadeti -50 kg


Karate Klub Kastav

Tekmovalec Kategorija
JANKOVIĆ LENA U12 kumite deklice -35 kg
OBAJDIN FILIP U14 kumite ml. kadeti -50 kg
PROŠIĆ LAURA U12 kumite deklice -35 kg
VERIČ NIKŠIĆ JAN U14 kumite ml. kadeti +50 kg


Karate klub Seki

Tekmovalec Kategorija
AHMIčEVIć BENJAMIN kata mladinci
AHMIČEVIĆ KENAN U12 kata dečki (8-4 kyu)
BEŠIĆ ZIJO U12 kata dečki (8-4 kyu)
HASANBAŠIĆ ADNA U10 kata malčice
HASANBAŠIĆ EMRAH U12 kata dečki (8-4 kyu)
HUSIĆ LANA U8 kata najmlajše
JERŠIČ ŽANA U12 kata deklice
KOCEV JOVAN U8 kata najmlajši
KOTNIK LIAM U8 kata najmlajši
KREGAR GABRIJELA U14 kata ml. kadetinje
KRISTIć KAROLINA U10 kata malčice
MAVSAR TADEJ U10 kata malčki
MAVSAR TADEJ U12 kata dečki
MAVSAR TADEJ U10 kumite malčki -30 kg
MAVSAR TADEJ borbe dečki - 30 kg
MAVSAR TAJDA U14 kata ml. kadetinje
MILJATOVIČ ALEKSA U12 kata dečki
MILJATOVIĆ ANDJELA U12 kata deklice
PIVIć EVELIN kata člani +18
PIVIć LEJLA kata kadetinje
ŠILJEGOVIč ILMA U14 kata ml. kadetinje
SLUGA JURE kata člani +18
SLUGA JURE kata mladinci
SREBRE LANA U8 kata najmlajše
SUBAšIč ADNA U10 kata malčice
TOMAžIč EVA kata mladinke
ZAGER HANA kata kadetinje


Ganz-Kesjár

Tekmovalec Kategorija
DVORáK ADRIáN U14 kumite ml. kadeti +50 kg
FELSZNER ERIK kumite kadeti -52 kg
KOSKOCSAK ADAM U12 kumite dečki -35 kg
PANKOTAY PATRIK U12 kumite dečki -40 kg
TOMORY BENEDEK U12 kumite dečki -35 kg
TOMORY BENEDEK U10 kumite malčki +30 kg
TóTH JáNOS U14 kumite ml. kadeti -45 kg
TóTH JáNOS kumite kadeti -52 kg


SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA

Tekmovalec Kategorija
PALKA ADAM U10 kata malčki (8-6 kyu)
PALKA ADAM U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
PALKA PATRIK U10 kumite malčki -30 kg
PALKA PATRIK U10 kata malčki (8-6 kyu)
PALKA PATRIK U12 kata dečki (8-4 kyu)


Karate klub Klenovnik

Tekmovalec Kategorija
BLAšKO IVAN U10 kata malčki (8-6 kyu)
EVAčIć MIHAEL U12 kata dečki (8-4 kyu)
JALšOVEčKI MIHAEL U10 kata malčki (8-6 kyu)
KOKOTEC INES kumite kadetinje +54 kg
STANčIć ADRIAN kumite mladinci -68 kg


KOSTRENA

Tekmovalec Kategorija
BABIć BORNA U14 kumite ml. kadeti +50 kg
DUVNJAK BORNA U12 kumite dečki +40 kg
KATNIć VITO U12 kumite dečki +40 kg
LORENCIN LEVAN borbe dečki - 30 kg
LOZO MILLA VITA U10 kumite malčice +30 kg
PRANJIć VITA U10 kumite malčice -30 kg
TADEJ SARA kumite kadetinje +54 kg
TEšAR JAKOV U12 kumite dečki -40 kg
ŽUGAJ SARA U10 kumite malčice -30 kg


ASD Esercito - 187 Folgore

Tekmovalec Kategorija
CITI JACOPO kumite kadeti -52 kg
CITI JACOPO kumite mladinci -55 kg
LIGAS EDOARDO U14 kumite ml. kadeti -50 kg
LIGAS EDOARDO kumite kadeti -52 kg
NANNINI LEONARDO U12 kumite dečki -40 kg
NANNINI LEONARDO U14 kumite ml. kadeti -40 kg
PANINI MARIA CECILIA U14 kumite ml. kadetinje +50 kg
PANINI MARIA CECILIA kumite kadetinje +54 kg
SIMONETTI NICHOLAS U14 kumite ml. kadeti -40 kg


KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN

Tekmovalec Kategorija
KABAJ TOSJA U10 kumite malčki -30 kg
LEGIšA TOM U14 kumite ml. kadeti -45 kg
PAPA DOMINIK U12 kumite dečki -40 kg
PAPA DOMINIK U14 kumite ml. kadeti -40 kg
SKUBIC IAN U14 kumite ml. kadeti -45 kg


Karate klub 10. DAN

Tekmovalec Kategorija
ČAčKO MIA kumite članice -61 kg
ČAčKO MIA kumite mladinke -59 kg


Karate klub Radeče

Tekmovalec Kategorija
ESIH ERIK U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
HRVIć EDVIN U14 kata ml. kadeti
KRAMAR ALJA U8 kata najmlajše (8-6 kyu)
KRAMAR ALJOŠA kata veterani + 35 let
KRAMAR LILI U14 kata ml. kadetinje
KRAMAR VILI U12 kata dečki
PRIEZZHEV EVGENY U12 kata dečki (8-4 kyu)
SIGMUND EMILIJA U10 kata malčice
TRATAR ANžE U14 kata ml. kadeti
ŽLAJPAH NEžA U10 kata malčice
KK RADEčE 1 - MANDIĆ,ŽLAJPAH,SIGMUND kata ekipa malčice
KK RADEčE 1 - TRATAR,KRAMAR,HRVIĆ kata ekipa ml. kadeti
KK RADEčE 1 - KRAMAR,KRAMAR,SLAPNIK kata ekipa člani


KARATE KLUB BUSHIDO

Tekmovalec Kategorija
AVDIBAšIć DžENAN kata kadeti
AVDIBAŠIĆ NEDIN U10 kata malčki (8-6 kyu)
JORDAN TIMOTEJ kumite člani +75 kg
JURAJA VINKO U14 kata ml. kadeti
MASTNAK MIA U12 kumite deklice +40 kg
PAVLOVIĆ MARIJA U12 kata deklice (8-4 kyu)
PAVLOVIĆ MARIJA U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
TRAMŠEK ALEKS U12 kumite dečki -35 kg
TRAMŠEK ALJA U12 kumite deklice -40 kg


Hercegovina-zagreb 1

Tekmovalec Kategorija
ČATLAK LUCIJA kumite članice -61 kg
MARTINAC IVAN kumite člani -75 kg
PEHAR IVAN kumite člani +75 kg


KARATE-DO LEIBNITZ

Tekmovalec Kategorija
ČAS TIMOTEJA U10 kata malčice
FRAS MARIO kata kadeti
KOBAN ALJAŽ U14 kata ml. kadeti
KOSTANJEVEC STELA U14 kata ml. kadetinje
KOSTANJEVEC STELA U14 kumite ml. kadetinje -50 kg
SKRLEC JANITA U14 kata ml. kadetinje
ZELEZINGER NIK kata mladinci
ZELEZINGER NIK kumite mladinci -76 kg
ZEMLJIC ANEL kata mladinci
ZEMLJIC ANEL kumite mladinci +76 kg


Karate klub Lev

Tekmovalec Kategorija
ILIć NIKOLA U10 kumite malčki +30 kg
JANEžIč MOJCA kumite kadetinje +54 kg
OBLAK DAVID KERIM U12 kumite dečki +40 kg
PURIĆ ADRIJANA U12 kumite deklice -40 kg


KKKastav

Tekmovalec Kategorija
BURšIć LEON kumite kadeti -63 kg
KARLOVIć NOELI U14 kumite ml. kadetinje +50 kg
KOMARAC FILIP U12 kumite dečki +40 kg
MATIJEVIć ANTE U14 kumite ml. kadeti +50 kg


CENTRO KARATE RIMINI

Tekmovalec Kategorija
DAN CHRISTIAN U14 kumite ml. kadeti -50 kg


JOHNNYS KARATE

Tekmovalec Kategorija
FOSCHI SEBASTIAN kumite kadeti -52 kg
FOSCHI SEBASTIAN kumite mladinci -55 kg
PINTO ALESSIO U14 kata ml. kadeti
PINTO ALESSIO kata kadeti


Karate klub Mirna Peč

Tekmovalec Kategorija
CESAR ANA kata kadetinje
ĆURIć AJLA kata članice +18
GOROGRANC TAIA U10 kata malčice (8-6 kyu)
JERMANčIč ČRT U10 kata malčki (8-6 kyu)
KAJIč NIK U10 kata malčki (8-6 kyu)
KAJIč VALENTINA kata kadetinje
ŠKRGIĆ EMAN U10 kata malčki (8-6 kyu)
TIHI ŠPELA kata mladinke
MIRNA PEč 1 - KAJIČ,ŠKRGIĆ,JERMANČIČ kata ekipa dečki
MIRNA PEč 1 - CESAR,KAJIČ,PARKELJ kata ekipa kadetinje


Nippon Karate Club

Tekmovalec Kategorija
GHIMCINSCHI STANISLAV U14 kumite ml. kadeti +50 kg
KAZAKOV JAROSLAV kumite kadeti -70 kg
KUZMANOSKI MARKO U14 kumite ml. kadeti -45 kg
MARKIC MATEO kumite mladinci -55 kg
MITTERLEHNER JONATHAN U14 kumite ml. kadeti -45 kg
NIEBISCH FLORIAN kumite člani -75 kg
RADENKOVIC ANASTASIA kumite mladinke -59 kg
REDZIC MATEO kumite mladinci -76 kg
SALUKHA OLEH kumite člani -75 kg
YAZAN ALEYNA kumite članice + 68 kg


karate klub Pivka

Tekmovalec Kategorija
SMRDEL LIVIJA U12 kata deklice


ASD OKINAWA FIGHT

Tekmovalec Kategorija
CHINCHIO MASSIMO kumite kadeti +70 kg
D’ONOFRIO LARA U12 kumite deklice -40 kg
LEONARDO MAZZILLIS U14 kumite ml. kadeti -40 kg
ZOZZOLI CRISTIAN U12 kumite dečki +40 kg


DMTK Karate

Tekmovalec Kategorija
BAKOS FLóRA U14 kumite ml. kadetinje +50 kg
ELGOZALI AIDA U14 kumite ml. kadetinje +50 kg
ELGOZALI AIDA kumite kadetinje +54 kg
HAUSER DóRA U12 kumite deklice -40 kg
HAUSER DóRA U14 kumite ml. kadetinje -40 kg
HERCZ BENCE U12 kumite dečki -40 kg
HERCZ BENCE U14 kumite ml. kadeti -40 kg
HETESI BALáZS U14 kumite ml. kadeti -45 kg
HOLLóSSY ÁDáM U12 kumite dečki -40 kg
KISS BARNABáS U14 kumite ml. kadeti -50 kg
KISS-CSOMOR TAMáS U14 kumite ml. kadeti -40 kg
KOLMAN ÁKOS U14 kumite ml. kadeti -45 kg
KOVáCS KONRáD U14 kumite ml. kadeti +50 kg
PéTER MáRTON U14 kumite ml. kadeti -50 kg
PéTER MáRTON kumite kadeti -52 kg
PIRY PéTER U14 kumite ml. kadeti +50 kg
STEINER DáVID U14 kumite ml. kadeti -40 kg
VARGA BENEDEK U14 kumite ml. kadeti -45 kg
ZáMODICS RéKA U14 kumite ml. kadetinje -45 kg
ZáMODICS RéKA kumite kadetinje -47 kg


Univerzitetski karate klub Vrbas

Tekmovalec Kategorija
BLAžEVIć IRINA kumite kadetinje +54 kg
JELIčIć NEMANJA kumite kadeti +70 kg
MARKIć LIDIJA kumite kadetinje +54 kg


KK Ri Croatia

Tekmovalec Kategorija
KREšIć LANA U14 kumite ml. kadetinje -50 kg
KREšIć TEA kumite mladinke -59 kg
RAC VERONIKA kumite kadetinje +54 kg


Karate klub Kaptol

Tekmovalec Kategorija
BUNJEVAC JAKOV kumite člani +75 kg
GRGIć ANTONIO kumite člani -67 kg
TOMLJANOVIć LEON kumite člani -75 kg


Lotos Zagreb

Tekmovalec Kategorija
KADIć NOLA U12 kumite deklice -40 kg
MARIć ANJA U10 kumite malčice -30 kg
MARIć ANJA U12 kumite deklice -35 kg
MARIć ŠIMUN U10 kumite malčki -30 kg
RIBAR KATARINA U12 kumite deklice -35 kg
RIBAR TOMA U10 kumite malčki -30 kg
RIBAR TOMA borbe dečki - 30 kg
ŠćURIć LUCIJA U10 kumite malčice +30 kg
ŠćURIć LUCIJA U12 kumite deklice -35 kg


KARATE KLUB METAL JURDANI

Tekmovalec Kategorija
BRICA NOA U14 kumite ml. kadeti -45 kg
DORIć MEDINA U14 kumite ml. kadetinje +50 kg
EREš KARLO U14 kumite ml. kadeti -40 kg
GALAMBOš ROKO U12 kumite dečki -35 kg
PIšKUR JAKOV U14 kumite ml. kadeti -50 kg


TSKS

Tekmovalec Kategorija
BROCILOVIC SINISA kumite člani -75 kg
CERRI PIETRO kumite člani -75 kg
DA RIN LORIS kumite mladinci -68 kg
FEDRIGO MATTIA kumite člani -75 kg
PONTIL SCALA LORENZO U12 kumite dečki -35 kg
ZOUNG AARON kumite kadeti -63 kg


KTC Krizevci

Tekmovalec Kategorija
DVORSKI MIA U12 kumite deklice +40 kg


Karate klub AIK

Tekmovalec Kategorija
GLUHAK EMA U14 kata ml. kadetinje
HORVAT JOSIPA U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
HRžENJAK ELENA U14 kata ml. kadetinje
SAKAč PETRA U14 kata ml. kadetinje
ŠEBREK NIKO U14 kata ml. kadeti
KK AIK 1 - GLUHAK,HRŽENJAK,SAKAČ kata ekipa ml. kadetinje


SEIGOKAN SLOVAKIA

Tekmovalec Kategorija
DRAHOVSKý JáN kata kadeti
DRAHOVSKý JáN kata mladinci
KOLLáR MAXIM U10 kata malčki (8-6 kyu)
KOLLáR MAXIM U12 kata dečki (8-4 kyu)
VALOVá ANNAMáRIA kata mladinke
VALOVá ANNAMáRIA kata članice +18
VERčIMáK MARTIN U12 kata dečki (8-4 kyu)
VERčIMáK MARTIN U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
VERčIMáKOVá LUCIA U8 kata najmlajše
VERčIMáKOVá LUCIA U10 kumite malčice -30 kg


Sho Sur

Tekmovalec Kategorija
SAPUTRA HANS kata člani +18


Shitokai Brasil

Tekmovalec Kategorija
JOSUEL JORGE kata člani +18


Karate Klub Mon Chi

Tekmovalec Kategorija