12 - MARIBOR OPEN 2022

borbe dečki - 30 kg (9)
1. mesto RIBAR TOMA Lotos Zagreb
2. mesto PAšIć ADAM Karate klub Velenje
3. mesto ŠABEC ALJOšA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto ČESEN BORIS Karate Klub Mawashi Postojna


kata člani +18 (6)
1. mesto SLUGA JURE Karate klub Seki
2. mesto SAPUTRA HANS Sho Sur
3. mesto PIVIć EVELIN Karate klub Seki
3. mesto MOčNIK TIMI Karate Klub Petrovče


kata članice +18 (9)
1. mesto NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
2. mesto GANZITTI NIA Karate Klub Radvanje
3. mesto ČVOROVIć ALEKSANDRA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto VALOVá ANNAMáRIA SEIGOKAN SLOVAKIA


kata kadeti (14)
1. mesto CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
2. mesto BELE LUKA KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
3. mesto MEšANOVIć BENJAMIN Karate klub Velenje
3. mesto PINTO ALESSIO JOHNNYS KARATE


kata kadetinje (18)
1. mesto LAZANSKI MAJA Karate Klub Brežice
2. mesto LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
3. mesto LIšINOVIć ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto ZAGER HANA Karate klub Seki


kata mladinci (9)
1. mesto SLUGA JURE Karate klub Seki
2. mesto BELE LUKA KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
3. mesto MOčNIK TIMI Karate Klub Petrovče
3. mesto CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice


kata mladinke (13)
1. mesto LAZANSKI MAJA Karate Klub Brežice
2. mesto LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
3. mesto GOšNJAK NELI Karate Klub Radvanje
3. mesto VALOVá ANNAMáRIA SEIGOKAN SLOVAKIA


kata veterani + 35 let (5)
1. mesto SEMOLIč IGOR Karate Klub Emona
2. mesto KRAMAR ALJOŠA Karate klub Radeče
3. mesto DRAžUMERIč SIMON Društvo Za Karate Celje
3. mesto NOVAK BOŠTJAN Karate Klub Radvanje


kata veterani + 50 let (2)
1. mesto FLIS DARKO Karate Klub Olimpija Ljubljana
2. mesto CENER ALOJZ Karate Klub Murska Sobota


kata veteranke + 35 let (2)
1. mesto MARIč KATARINA Karate Klub Murska Sobota
2. mesto FERENčAK FERENC SONJA Karate Klub Murska Sobota


kata veteranke + 50 let (0)


kumite člani -67 kg (5)
1. mesto GRGIć ANTONIO Karate klub Kaptol
2. mesto KOšMRLJ ERIK TEO Karate Klub Ljubljana
3. mesto TAMŠE MARINIČ NIKLAS Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto PEJIć LUKA Energija


kumite člani -75 kg (12)
1. mesto MARTINAC IVAN Hercegovina-zagreb 1
2. mesto GORIŠEK MATEJ Karate Klub Ljubljana
3. mesto GAAL JAKA Karate Klub Radvanje
3. mesto SALUKHA OLEH Nippon Karate Club


kumite člani +75 kg (8)
1. mesto BUNJEVAC JAKOV Karate klub Kaptol
2. mesto JOKSIMOVIć STEFAN Karate Klub Žalec
3. mesto PLOšINJAK TADEJ Karate Klub Radvanje
3. mesto PEHAR IVAN Hercegovina-zagreb 1


kumite članice -61 kg (6)
1. mesto HABERL URšA Karate Klub Trbovlje
2. mesto ČATLAK LUCIJA Hercegovina-zagreb 1
3. mesto ČAčKO MIA Karate klub 10. DAN
3. mesto LIšINOVIć SARA Shotokan Karate Klub Postojna


kumite članice -68 kg (0)


kumite članice + 68 kg (5)
1. mesto MOLNAR ELIZABETA Karate Klub Ljubljana
2. mesto LUBAJNšEK LINA Karate Klub Radvanje
3. mesto YAZAN ALEYNA Nippon Karate Club
3. mesto KENDA MAšA Karate klub Velenje


kumite kadeti -52 kg (10)
1. mesto FOSCHI SEBASTIAN JOHNNYS KARATE
2. mesto CITI JACOPO ASD Esercito - 187 Folgore
3. mesto TRATNIK ALEN Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto PéTER MáRTON DMTK Karate


kumite kadeti -57 kg (8)
1. mesto GALONJA ĐORđE Energija
2. mesto GOLEž PETER Društvo Za Karate Celje
3. mesto BAUMAN GAL Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto VATOVEC ERNEST KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA


kumite kadeti -63 kg (9)
1. mesto BURšIć LEON KKKastav
2. mesto KURAJ MITJA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto ZOUNG AARON TSKS
3. mesto MAGUšA MATIJAS Karate Klub Radvanje


kumite kadeti -70 kg (6)
1. mesto MLINARIč NIK Karate Klub Radvanje
2. mesto MLINARIč MAX Karate Klub Radvanje
3. mesto KAZAKOV JAROSLAV Nippon Karate Club
3. mesto VUJINOVIć VLAD Društvo Za Borilne Veščine Piran


kumite kadeti +70 kg (6)
1. mesto STOJADINOVIć TIMOTEJ KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
2. mesto BENJAMIN ALEKSEJ Karate Klub Polzela
3. mesto JELIčIć NEMANJA Univerzitetski karate klub Vrbas
3. mesto CHINCHIO MASSIMO ASD OKINAWA FIGHT


kumite kadetinje -47 kg (8)
1. mesto VALENčAK NELI Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto ĐOGATOVIć TAMARA Energija
3. mesto POPOVIć MARIJA Energija
3. mesto ZáMODICS RéKA DMTK Karate


kumite kadetinje -54 kg (8)
1. mesto MEDIĆ ADELA Društvo Za Karate Celje
2. mesto LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
3. mesto HRAščANEC NIKA Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto KUTNJAK URšKA Društvo Za Telesno Vzgojo Partizan Limbuš


kumite kadetinje +54 kg (19)
1. mesto DERAJIć JOVANA Energija
2. mesto ZORIć ANđELA KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
3. mesto KOKOTEC INES Karate klub Klenovnik
3. mesto TADEJ SARA KOSTRENA


kumite mladinci -55 kg (6)
1. mesto STANIć MIHAJLO Energija
2. mesto GALONJA ĐORđE Energija
3. mesto FOSCHI SEBASTIAN JOHNNYS KARATE
3. mesto CITI JACOPO ASD Esercito - 187 Folgore


kumite mladinci -61 kg (0)


kumite mladinci -68 kg (10)
1. mesto PEJIć LUKA Energija
2. mesto ZARIč VID Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto STANčIć ADRIAN Karate klub Klenovnik
3. mesto MLINARIč NIK Karate Klub Radvanje


kumite mladinci -76 kg (5)
1. mesto SUšA ŽIGA Karate Klub Žalec
2. mesto REDZIC MATEO Nippon Karate Club
3. mesto VUJINOVIć NIKOLA Društvo Za Borilne Veščine Piran
3. mesto STROJIN NEJC Karate Klub Polzela


kumite mladinci +76 kg (7)
1. mesto KRŽIŠNIK GAL Karate Klub Ljubljana
2. mesto STOJADINOVIć TIMOTEJ KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
3. mesto MILOšEVIć TEODOR Karate Klub Radvanje
3. mesto RADIć LUKA Športno Društvo Gorica Nova Gorica


kumite mladinke -48 kg (3)
1. mesto ZEčIRI LORNA Karate Klub Murska Sobota
2. mesto RIOSA NOVAK KAJA Karate Klub Polzela
3. mesto JUSIč ELMA Karate Klub Murska Sobota


kumite mladinke -53 kg (3)
1. mesto KUTNJAK URšKA Društvo Za Telesno Vzgojo Partizan Limbuš
2. mesto ROZMAN ZALA Karate Klub Ljubljana
3. mesto DUBRAVAC BLANKA Karate Klub Kovinar Maribor


kumite mladinke -59 kg (6)
1. mesto AVžNER ZOJA Karate Klub Polzela
2. mesto ČAčKO MIA Karate klub 10. DAN
3. mesto RADENKOVIC ANASTASIA Nippon Karate Club
3. mesto CARLI PIA Karate Klub Radvanje


kumite mladinke +59 kg (4)
1. mesto MUZIK TAšA Karate Klub Ljubljana
2. mesto ČUHALEV NADJA Karate Klub Kranj
3. mesto HORVATIč URšULA Karate Klub Radvanje
3. mesto PEčEK MAšA Karate Klub Radvanje


U10 kata malčice (12)
1. mesto KRISTIć KAROLINA Karate klub Seki
2. mesto ČAS TIMOTEJA KARATE-DO LEIBNITZ
3. mesto SUBAšIč ADNA Karate klub Seki
3. mesto SIGMUND EMILIJA Karate klub Radeče


U10 kata malčice (8-6 kyu) (16)
1. mesto VOZEL TARA Karate Klub Trbovlje
2. mesto PISNIK GAJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto POPIJAČ SOFIA Karate Klub Brežice
3. mesto ZABUKOVŠEK PIA Karate Klub Radvanje


U10 kata malčki (7)
1. mesto MAVSAR TADEJ Karate klub Seki
2. mesto ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
3. mesto RABOTEG WEISS STAš Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto ZAPOTNIK ANEJ Karate Klub Trbovlje


U10 kata malčki (8- 6 kyu) (27)
1. mesto KOLLáR MAXIM SEIGOKAN SLOVAKIA
2. mesto JERMANčIč ČRT Karate klub Mirna Peč
3. mesto PALKA PATRIK SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA
3. mesto MURšEC VID Karate Klub Kovinar Maribor


U10 kumite malčice -30 kg (6)
1. mesto MARIć ANJA Lotos Zagreb
2. mesto TORKAR AJDA Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto PRANJIć VITA KOSTRENA
3. mesto ŽUGAJ SARA KOSTRENA


U10 kumite malčice +30 kg (6)
1. mesto ŠćURIć LUCIJA Lotos Zagreb
2. mesto LOZO MILLA VITA KOSTRENA
3. mesto CVETKOVIČ AMELIJA KARATE KLUB ZAMET
3. mesto MILEV ANJA Karate Klub Shotokan Kranj


U10 kumite malčki -30 kg (11)
1. mesto RIBAR TOMA Lotos Zagreb
2. mesto JAVORNIK JAN Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
3. mesto MARIć ŠIMUN Lotos Zagreb


U10 kumite malčki +30 kg (5)
1. mesto MITROVIć FILIP KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
2. mesto KUPREŠAK TIAN Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto TOMORY BENEDEK Ganz-Kesjár
3. mesto OBROVNIK VID Shotokan Karate Klub Oplotnica


U12 kata dečki (14)
1. mesto MAVSAR TADEJ Karate klub Seki
2. mesto MILJATOVIČ ALEKSA Karate klub Seki
3. mesto ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
3. mesto KUNST NEJC Društvo Za Karate Celje


U12 kata dečki (8-4 kyu) (23)
1. mesto VERčIMáK MARTIN SEIGOKAN SLOVAKIA
2. mesto KOLLáR MAXIM SEIGOKAN SLOVAKIA
3. mesto BUDIČ GAL Karate Klub Brežice
3. mesto PALKA PATRIK SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA


U12 kata deklice (12)
1. mesto BEšIć LANA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto MILJATOVIĆ ANDJELA Karate klub Seki
3. mesto RUDOLF NIKA Karate klub Velenje
3. mesto PISNIK MAJA MARI Karate klub Velenje


U12 kata deklice (8-4 kyu) (20)
1. mesto PLEšA KATJA Karate Klub Hrastnik
2. mesto HRUSTIĆ SAJRA Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto PAVLOVIĆ MARIJA KARATE KLUB BUSHIDO
3. mesto BOšNJIć ALICIA Karate Klub Rudar Velenje


U12 kumite dečki -35 kg (13)
1. mesto KOSKOCSAK ADAM Ganz-Kesjár
2. mesto MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto JELEN GAL Karate klub Velenje
3. mesto MITROVIć FILIP KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA


U12 kumite dečki -40 kg (10)
1. mesto PETAK LUKA Karate klub Ivanec
2. mesto PAPA DOMINIK KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN
3. mesto NANNINI LEONARDO ASD Esercito - 187 Folgore
3. mesto HOLLóSSY ÁDáM DMTK Karate


U12 kumite dečki +40 kg (14)
1. mesto KOMARAC FILIP KKKastav
2. mesto DUVNJAK BORNA KOSTRENA
3. mesto OBLAK DAVID KERIM Karate klub Lev
3. mesto ĆURLIć UROšš Energija


U12 kumite deklice -35 kg (7)
1. mesto ŠćURIć LUCIJA Lotos Zagreb
2. mesto MARIć ANJA Lotos Zagreb
3. mesto PROŠIĆ LAURA Karate Klub Kastav
3. mesto RIBAR KATARINA Lotos Zagreb


U12 kumite deklice -40 kg (9)
1. mesto PURIĆ ADRIJANA Karate klub Lev
2. mesto IVANČIČ KIARA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto D’ONOFRIO LARA ASD OKINAWA FIGHT
3. mesto KADIć NOLA Lotos Zagreb


U12 kumite deklice +40 kg (5)
1. mesto PLOHL TAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto DVORSKI MIA KTC Krizevci
3. mesto SAVKOVIć IVANA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto MASTNAK MIA KARATE KLUB BUSHIDO


U14 kata ml. kadeti (16)
1. mesto REIHS JAKA SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
2. mesto PAšIć ADAM Karate klub Velenje
3. mesto JURAJA VINKO KARATE KLUB BUSHIDO
3. mesto PRAH TILEN KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''


U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu) (17)
1. mesto VERčIMáK MARTIN SEIGOKAN SLOVAKIA
2. mesto VEBERIč FILIP JAKOB SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
3. mesto MERČNIK TIM SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
3. mesto VTIČ RUS JAN Karate Klub Radvanje


U14 kata ml. kadetinje (21)
1. mesto JOVANOVIć LANA Karate klub Velenje
2. mesto RUDOLF NIKA Karate klub Velenje
3. mesto PISNIK MAJA MARI Karate klub Velenje
3. mesto BEšIć LANA Karate Klub Mawashi Postojna


U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu) (9)
1. mesto SARAJLIć ADELISA Karate Klub Rudar Velenje
2. mesto ŽERJAV JANA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto RITLOP SARA Karate Klub Murska Sobota
3. mesto PAVLOVIĆ MARIJA KARATE KLUB BUSHIDO


U14 kumite ml. kadeti -40 kg (16)
1. mesto SODIN LEON KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
2. mesto HERCZ BENCE DMTK Karate
3. mesto KAMENIK MARKO Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto STEINER DáVID DMTK Karate


U14 kumite ml. kadeti -45 kg (15)
1. mesto TóTH JáNOS Ganz-Kesjár
2. mesto MLAčNIK AžBE Karate Klub Polzela
3. mesto TOMC VITO Karate Klub Žalec
3. mesto ŠKRABAR MAKS Karate Klub Žalec


U14 kumite ml. kadeti -50 kg (12)
1. mesto PéTER MáRTON DMTK Karate
2. mesto GOSTIć STEFAN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto LIGAS EDOARDO ASD Esercito - 187 Folgore
3. mesto PIšKUR JAKOV KARATE KLUB METAL JURDANI


U14 kumite ml. kadeti +50 kg (23)
1. mesto GOLEž PETER Društvo Za Karate Celje
2. mesto KRžIšNIK LAN Karate Klub Ljubljana
3. mesto DVORáK ADRIáN Ganz-Kesjár
3. mesto MATIJEVIć ANTE KKKastav


U14 kumite ml. kadetinje -40 kg (5)
1. mesto JEVšENAK ALINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto ĐOGATOVIć TAMARA Energija
3. mesto HAUSER DóRA DMTK Karate
3. mesto IVANČIČ KIARA Shotokan Karate Klub Oplotnica


U14 kumite ml. kadetinje -45 kg (8)
1. mesto VALENčAK NELI Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto LIšINOVIć LEJLA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto KISIN ANđELA Energija
3. mesto POPOVIć MARIJA Energija


U14 kumite ml. kadetinje -50 kg (6)
1. mesto RAUTER HANNAH VELA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto ĐUKIć ANA Energija
3. mesto APATI ANTONELA Karate klub Ivanec
3. mesto PLEšA KATJA Karate Klub Hrastnik


U14 kumite ml. kadetinje +50 kg (13)
1. mesto MEDIĆ ADELA Društvo Za Karate Celje
2. mesto KARLOVIć NOELI KKKastav
3. mesto BAKOS FLóRA DMTK Karate
3. mesto ELGOZALI AIDA DMTK Karate


U8 kata najmlajše (5)
1. mesto HUSIĆ LANA Karate klub Seki
2. mesto SREBRE LANA Karate klub Seki
3. mesto VERčIMáKOVá LUCIA SEIGOKAN SLOVAKIA
3. mesto GOMBAč LAURA Karate Klub Mawashi Postojna


U8 kata najmlajše (8-6 kyu) (4)
1. mesto KRAMAR ALJA Karate klub Radeče
2. mesto KAJTNA MIA Karate Klub Brežice
3. mesto PETAN ZARJA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto ŠTERN GAJA Karate Klub Brežice


U8 kata najmlajši (5)
1. mesto KOCEV JOVAN Karate klub Seki
2. mesto KOTNIK LIAM Karate klub Seki
3. mesto FAJDIGA MARCEL Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto MULABDIć AYAN Karate Klub Rudar Velenje


U8 kata najmlajši (8-6 kyu) (11)
1. mesto BANOVIć DARIAN Karate Klub Tiger Velenje
2. mesto PETAN LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto MLASKO MIHA Karate Klub Radvanje
3. mesto VERSTOVŠEK MITJA Karate Klub Sho-Kan Apače


kata ekipa člani (1)
1. mesto KK RADEčE 1 KRAMAR,KRAMAR,SLAPNIK


kata ekipa članice (1)
1. mesto KK RADVANJE 1 FAJFER,HORVATIČ,GANZITTI


kata ekipa dečki (3)
1. mesto MIRNA PEč 1 KAJIČ,ŠKRGIĆ,JERMANČIČ
2. mesto KK BREžICE 1 ŠTERN,CICVARIĆ,BUDIČ
3. mesto KK MURSKA 1 BENČEC,FERENČAK FERENC,JUG


kata ekipa deklice (2)
1. mesto KK LOVRENC 1 PISNIK,PISNIK,VERČKO
2. mesto KK BREžICE 1 BONČINA,KERIN,ŽIČKAR


kata ekipa kadeti (1)
1. mesto KK MURSKA 1 OBLAK,KEREC,ISMAJLOVIČ


kata ekipa kadetinje (3)
1. mesto KK RADVANJE 1 TERAŽ,LANA,MRŠIĆ
2. mesto KK MURSKA 1 BANFI,RITLOP,ŠUSTER
3. mesto MIRNA PEč 1 CESAR,KAJIČ,PARKELJ


kata ekipa malčice (4)
1. mesto KK RADEčE 1 MANDIĆ,ŽLAJPAH,SIGMUND
2. mesto KK BREžICE 1 KAJTNA,POPIJAČ,STRGAR
3. mesto KK VELENJE 1 MUJDŽA,SEME,SKORNŠEK
3. mesto KK TRBOVLJE 1 JAZBEC,VOZEL,KRAJŠEK


kata ekipa malčki (6)
1. mesto KK TRBOVLJE 1 HOZANOVIČ,OBERŽAN,ZAPOTNIK
2. mesto KK TIGER 1 BANOVIĆ,ŠKORIČ,KULOVIĆ
3. mesto KK RADGONA 1 KOVAČIČ,KRANER,KRALJ
3. mesto KK RADVANJE 1 MLASKO,ŠKRILEC,ŽIGART


kata ekipa ml. kadeti (3)
1. mesto KK RADEčE 1 TRATAR,KRAMAR,HRVIĆ
2. mesto KK RADGONA 1 STARIHA,PICHLER,RAKUŠA
3. mesto KK MURSKA 1 OBLAK,KRIŽANIČ,BENČEC


kata ekipa ml. kadetinje (6)
1. mesto KK LJUTOMER 1 JANŽEKOVIČ,PLOHL,RAUTER
2. mesto KK RUDAR 1 HRUSTIĆ,OGRAJENŠEK,SARAJLIĆ
3. mesto KK RADVANJE 1 FEKONJA,GAŠPARIČ,FRANGEŽ
3. mesto WKSA DUPLEK 1 ROJS,ROJS,VERBOŠT