16. POKAL NESTLA ŽGANKA

kata člani +16 (7)
1. mesto SLUGA JURE Karate klub Seki
2. mesto BINOTTO PIETRO KARATE AICS
3. mesto KLOBASA BLAž SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
3. mesto STERNIšA NEJC Karate Klub Mawashi Postojna


kata članice +16 (14)
1. mesto GANZITTI NIA Karate Klub Radvanje
2. mesto MARCHETTI GIULIA KARATE AICS
3. mesto JUKIć NIKA HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. mesto KOBAL PAHOR LEA Karate Klub Mawashi Postojna


kata kadeti (11)
1. mesto TURCATO GIACOMO KARATE AICS
2. mesto PAVAN SEBASTIANO ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
3. mesto MEšANOVIć BENJAMIN Karate klub Velenje
3. mesto AVDIBAŠIĆ DžENAN KARATE KLUB BUSHIDO


kata kadetinje (17)
1. mesto OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
2. mesto KONTREC ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto DUBLINO SOFIA ASD TALARICO KARATE TEAM
3. mesto LIšINOVIć ELMA Shotokan Karate Klub Postojna


kata mladinci (4)
1. mesto SLUGA JURE Karate klub Seki
2. mesto MEšANOVIć BENJAMIN Karate klub Velenje
3. mesto ANTONACCIO LORENZO ASD TALARICO KARATE TEAM
3. mesto ČESNIK DENIS Shotokan Karate Klub Postojna


kata mladinke (16)
1. mesto NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
2. mesto KUTIJA ALJA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto KOBAL PAHOR LEA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto MARCHETTI GIULIA KARATE AICS


kata veterani + 35 let (2)
1. mesto LIšINOVIć HADIS Shotokan Karate Klub Postojna
2. mesto MAZZINI IVAN A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta


kata veterani + 50 let (4)
1. mesto HORVAT ALBIN Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2. mesto RUKšE MIHAEL KARATE KLUB NOVO MESTO
3. mesto LAH SILVO Karate klub Velenje
3. mesto FELLE DRAGO Karate Klub Mislinja


kata veteranke + 35 let (0)


kata veteranke + 50 let (0)


kumite člani - 84 kg (6)
1. mesto GARIBOVIć ENES Športski karate klub Varaždin
2. mesto DVORáK ÁDáM Ganz-Kesjár
3. mesto BRESSANELLO RICCARDO SkrVENEZIA
3. mesto PUPPO MATTEO ASD TALARICO KARATE TEAM


kumite člani -67 kg (19)
1. mesto PINTO FRANCESCO ASD TALARICO KARATE TEAM
2. mesto HUDALES TOMAž Društvo Za Karate Celje
3. mesto ANDRETTA GIACOMO KARATE AICS
3. mesto DUJAKOVIć PAVLE Energija


kumite člani -75 kg (13)
1. mesto GORIŠEK MATEJ Karate Klub Ljubljana
2. mesto BORTOLOTTO ALEX KARATE AICS
3. mesto MASSA LORENZO Budo Lacassia
3. mesto MAGAGNA MATTEO a.s.d sen shin kai padova


kumite člani +84 kg (8)
1. mesto BUNJEVAC JAKOV KK Novi Zagreb
2. mesto JOKSIMOVIć STEFAN Karate Klub Žalec
3. mesto BREZOČNIK JAN Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto RAGUž KARLO HRVATSKI DRAGOVOLJAC


kumite člani open (19)
1. mesto BUNJEVAC JAKOV KK Novi Zagreb
2. mesto MAGAGNA MATTEO a.s.d sen shin kai padova
3. mesto RAGUž KARLO HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. mesto SBROGGIO ANDREA SkrVENEZIA


kumite članice - 55 kg (14)
1. mesto PETAN ELA Klub borilnih veščin Fight Club Shony
2. mesto BERGANT LAURA Karate Klub Polzela
3. mesto ŠULEK TIHANA HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. mesto GHILARDOTTI GIULIA A.S.D.CENTRO SPORTIVO FARNESIANA KARATE PIACENZA


kumite članice -61 kg (15)
1. mesto DEBELJAK HANA Karate Klub Ljubljana
2. mesto BIONDO SARA Academy Ponte di Piave ASD
3. mesto D_ESTE FEDERICA karate 2001
3. mesto GHILARDOTTI ANGELICA A.S.D.CENTRO SPORTIVO FARNESIANA KARATE PIACENZA


kumite članice -68 kg (7)
1. mesto MOLNAR ELIZABETA Karate Klub Ljubljana
2. mesto RAMPAZZO SOFIA a.s.d sen shin kai padova
3. mesto RUBINI DESI asd TREVISO KARATE
3. mesto ŠENICA NIKA Karate Klub Polzela


kumite članice + 68 kg (6)
1. mesto RAVLIć ANAMARIJA Tuškanac
2. mesto BOROMISA IVANA Karate klub Student
3. mesto SEVER ANA Klub borilnih veščin Fight Club Shony
3. mesto HOXHAJ ELENA Karate klub 10. DAN


kumite članice open (8)
1. mesto PETAN ELA Klub borilnih veščin Fight Club Shony
2. mesto BOROMISA IVANA Karate klub Student
3. mesto RAMPAZZO SOFIA a.s.d sen shin kai padova
3. mesto ULIVI ANGELICA bodymind karate team


kumite kadeti -52 kg (10)
1. mesto DAN CHRISTIAN CENTRO KARATE RIMINI
2. mesto CIAVARELLA RICCARDO ASD TALARICO KARATE TEAM
3. mesto TRATNIK ALEN Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto COSTANZO MATTEO CLUB ARTI ORIENTALI CANTU' asd


kumite kadeti -57 kg (14)
1. mesto GIORDANO FABRIZIO ASD TALARICO KARATE TEAM
2. mesto GALONJA ĐORđE Energija
3. mesto MLAKAR LUKA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto SZILáGYI PéTER UTE Hungary


kumite kadeti -63 kg (13)
1. mesto FERRARINI FRANCESCO asd judo karate club
2. mesto TONIOLO ALVISE KARATE AICS
3. mesto DI BELLA RENATO ASD SHOTOKAN SHOTOKAN
3. mesto KREKó GERGő UTE Hungary


kumite kadeti -70 kg (14)
1. mesto STRAHIJA SVEN Karate klub Globus Čakovec
2. mesto BOROVNIK NIK Društvo Za Karate Celje
3. mesto NEDIć LEON KK Novi Zagreb
3. mesto GARAJ IVAN Karate klub 10. DAN


kumite kadeti +70 kg (4)
1. mesto VITELIć PAPRIKA TIBOR KK Novi Zagreb
2. mesto LEPER MILAN Energija
3. mesto ČUTURA TONI HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. mesto ŽUMER JAKOB KARATE KLUB BUSHIDO


kumite kadetinje -47 kg (14)
1. mesto GENOVESE MARTINA A.S.D.CENTRO SPORTIVO FARNESIANA KARATE PIACENZA
2. mesto CAPPAI AMBRA ASD TALARICO KARATE TEAM
3. mesto KARADžA ANA KK Ri Croatia
3. mesto HECKER BOJáNA UTE Hungary


kumite kadetinje -54 kg (17)
1. mesto MEHANIJA HENA Karate klub "SARAJEVO"
2. mesto KURBEGOVIć EDNA Karate Klub Ljubljana
3. mesto JESENEK ROJšEK ANEJA Karate Klub Polzela
3. mesto LORENZON MATILDE Academy Ponte di Piave ASD


kumite kadetinje +54 kg (27)
1. mesto LOYAL LILI UTE Hungary
2. mesto MONTEBELLO CARLOTTA ASD TALARICO KARATE TEAM
3. mesto REBECCA SAMMARCO ASD TALARICO KARATE TEAM
3. mesto KOPFER ANNA UTE Hungary


kumite mladinci -55 kg (6)
1. mesto KISS ANDRáS UTE Hungary
2. mesto FOSCHI SEBASTIAN JOHNNYS KARATE
3. mesto MASON TOMMASO KARATE AICS
3. mesto LOčNIKAR MIHA Karate društvo Loče


kumite mladinci -61 kg (10)
1. mesto RAKOVNIK SVEN Društvo Za Karate Celje
2. mesto LAKATOS GYöRGY Csepel Karate Sportegyesület
3. mesto NASTESKI MATIJA KK Novi Zagreb
3. mesto TONIOLO ALVISE KARATE AICS


kumite mladinci -68 kg (15)
1. mesto LORENZETTI TOMMASO ASD TALARICO KARATE TEAM
2. mesto SLUKIć JOSIP Karate klub Globus Čakovec
3. mesto PATANè GIUSEPPE ASD SHOTOKAN SHOTOKAN
3. mesto DI MAURO EDOARDO MARIA Leoni Karate Team


kumite mladinci -76 kg (9)
1. mesto KOPRENA JOVAN Energija
2. mesto COPPOLA ALESSANDRO ASD TALARICO KARATE TEAM
3. mesto TOPOLOVEC DOMEN KARATE KLUB BRANIK
3. mesto BOROVNIK NIK Društvo Za Karate Celje


kumite mladinci +76 kg (10)
1. mesto KRŽIŠNIK GAL Karate Klub Ljubljana
2. mesto VIVALDA SIMONE ASD TALARICO KARATE TEAM
3. mesto ŽUMER JAKOB KARATE KLUB BUSHIDO
3. mesto ČUTURA TONI HRVATSKI DRAGOVOLJAC


kumite mladinke -53 kg (15)
1. mesto LINTZ ALEXANDRA UTE Hungary
2. mesto HECKER BOJáNA UTE Hungary
3. mesto PETAN ELA Klub borilnih veščin Fight Club Shony
3. mesto FABBRI GIORGIA ASD TALARICO KARATE TEAM


kumite mladinke -59 kg (23)
1. mesto D_ESTE FEDERICA karate 2001
2. mesto LIPCSEY DOROTTYA DMTK Karate
3. mesto BAšAR EMA Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto GHILARDOTTI ANGELICA A.S.D.CENTRO SPORTIVO FARNESIANA KARATE PIACENZA


kumite mladinke +59 kg (17)
1. mesto RAVLIć ANAMARIJA Tuškanac
2. mesto HOXHAJ ELENA Karate klub 10. DAN
3. mesto KOPFER ANNA UTE Hungary
3. mesto GULIJA LEONA Karate klub Globus Čakovec


kumite veterani +35 let open (1)
1. mesto DJURDJEVIC RADOMIR Samurai karate klub Bludenz


U10 kata malčice (7)
1. mesto KRISTIć KAROLINA Karate klub Seki
2. mesto PURIĆ ADRIJANA Karate klub Lev
3. mesto HORN LORENA KARATE KLUB NOVO MESTO
3. mesto SEME LANA Karate klub Velenje


U10 kata malčice (8-6 kyu) (9)
1. mesto SUBAšIč ADNA Karate klub Seki
2. mesto ZABUKOVŠEK PIA Karate Klub Radvanje
3. mesto SITAR VIKTORIJA Karate klub Mirna Peč
3. mesto PETROVIč ELENA Karate Klub Tiger Velenje


U10 kata malčki (14)
1. mesto MAVSAR TADEJ Karate klub Seki
2. mesto JEVŠNIK BEN Društvo Za Karate Celje
3. mesto GRZINČIČ VID Društvo Za Karate Celje
3. mesto HOZANOVIČ ARMAN Karate Klub Trbovlje


U10 kata malčki (8- 6 kyu) (15)
1. mesto TEKAVC ŽIGA Karate Klub Cerknica
2. mesto PAVLIč FILIP Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto AVDIBAŠIĆ NEDIN KARATE KLUB BUSHIDO
3. mesto MATEJ JERNEJ KARATE KLUB BUSHIDO


U10 kumite malčice -28 kg (5)
1. mesto TORKAR AJDA Karate Klub Shotokan Kranj
2. mesto VERONESE MATILDA CLUB ARTI ORIENTALI CANTU' asd
3. mesto BAJC POLONA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
3. mesto KRISTAN ŽIVA Karate Klub Shotokan Ajdovščina


U10 kumite malčice -32 kg (4)
1. mesto VATOVEC JAGODA KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
2. mesto PURIĆ ADRIJANA Karate klub Lev
3. mesto MILIĆ ADRIANA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto NAROBE NINA Karate Klub Mawashi Postojna


U10 kumite malčki -30 kg (12)
1. mesto ŠABEC ALJOšA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto MAVSAR TADEJ Karate klub Seki
3. mesto ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
3. mesto BIGGIOGERO MATTEO CLUB ARTI ORIENTALI CANTU' asd


U10 kumite malčki -39 kg (7)
1. mesto PREZELJ MAKS Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto PRIMOžIč NEO Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto ILIć NIKOLA Karate klub Lev
3. mesto OBLAK DAVID KERIM Karate klub Lev


U12 kata dečki (14)
1. mesto NARDACCIO MATTEO ASD MOREVILLA KARATE
2. mesto JELEN GAL Karate klub Velenje
3. mesto MAVSAR TADEJ Karate klub Seki
3. mesto GRZINČIČ VID Društvo Za Karate Celje


U12 kata dečki (8-4 kyu) (14)
1. mesto BEŠIĆ ZIJO Karate klub Seki
2. mesto HOZANOVIČ ARMAN Karate Klub Trbovlje
3. mesto HRUŠOVAR ANEJ Karate Klub Trbovlje
3. mesto AHMIČEVIĆ KENAN Karate klub Seki


U12 kata deklice (15)
1. mesto MILJATOVIĆ ANDJELA Karate klub Seki
2. mesto VERčKO ANA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto RUDOLF NIKA Karate klub Velenje
3. mesto PISNIK MAJA MARI Karate klub Velenje


U12 kata deklice (8-4 kyu) (14)
1. mesto PISNIK MAJA MARI Karate klub Velenje
2. mesto KRAJNČIČ MILA Karate Klub Radvanje
3. mesto GOLE ALJA Karate klub Mirna Peč
3. mesto HASANOVIĆ PLESNK ALTIJANA Karate klub Seki


U12 kumite dečki -35 kg (15)
1. mesto SOMASCHINI FILIPPO CLUB ARTI ORIENTALI CANTU' asd
2. mesto COSTANZO ANDREA CLUB ARTI ORIENTALI CANTU' asd
3. mesto MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto ČESEN BORIS Karate Klub Mawashi Postojna


U12 kumite dečki -41 kg (11)
1. mesto BERGNA LORENZO CLUB ARTI ORIENTALI CANTU' asd
2. mesto TOPIć PAVLE Energija
3. mesto TEPEž MATIJA Društvo Za Karate Celje
3. mesto NASSER DIEGO ASD TALARICO KARATE TEAM


U12 kumite dečki -48 kg (7)
1. mesto TóTH JáNOS Ganz-Kesjár
2. mesto BRATUšA LADO SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
3. mesto GOTTI THOMAS ASD OKINAWA FIGHT
3. mesto ČUK DANIJEL Karate Klub Kolektor Idrija


U12 kumite dečki +56 kg (9)
1. mesto VATOVEC ERNEST KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
2. mesto SLADIč GAšPER Klub borilnih veščin Sevnica
3. mesto STEFANOVIć ALEKSANDAR Karate klub Sokol
3. mesto BABIć IVAN KK Novi Zagreb


U12 kumite deklice -39 kg (14)
1. mesto OSVáTH DóRA UTE Hungary
2. mesto IVANČIČ KIARA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto SPAMPINATO GIADA ASD TALARICO KARATE TEAM
3. mesto PLOHL TAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer


U12 kumite deklice +44 kg (8)
1. mesto ELGOZALI AIDA DMTK Karate
2. mesto DVORáK NIKOLETT Ganz-Kesjár
3. mesto MASTNAK MIA KARATE KLUB BUSHIDO
3. mesto BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol


U14 kata ml. kadeti (18)
1. mesto TURCATO GIACOMO KARATE AICS
2. mesto PRAH TILEN KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
3. mesto PAVAN SEBASTIANO ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
3. mesto DJORDJEVIČ VERKO ZSKE ZALAEGERSZEG


U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu) (6)
1. mesto PRAH TILEN KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
2. mesto ESIH ERIK Karate klub Radeče
3. mesto RIZVANOVIĆ ENEJ Karate klub Seki
3. mesto ROžMAN ALEX NIPPON klub Krško


U14 kata ml. kadetinje (21)
1. mesto DUBLINO BEATRICE ASD TALARICO KARATE TEAM
2. mesto OBERTO VIVIEN ASD TALARICO KARATE TEAM
3. mesto MAVSAR TAJDA Karate klub Seki
3. mesto MILJATOVIĆ ANDJELA Karate klub Seki


U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu) (12)
1. mesto ŠILJEGOVIč ILMA Karate klub Seki
2. mesto KATARINA KOREN Karate klub Selnica ob Dravi
3. mesto SARNIC EVA Karate Klub Radvanje
3. mesto KASTELIC EMMA Karate Klub Trbovlje


U14 kumite ml. kadeti -40 kg (13)
1. mesto GIULIANO MATTEO asd TREVISO KARATE
2. mesto RADONJIć MILOš Karate Klub Žalec
3. mesto MUHIć DIN Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto ŠIRAJ MARTIN Karate Klub Cerknica


U14 kumite ml. kadeti -45 kg (11)
1. mesto HECKER ÁRMIN UTE Hungary
2. mesto DAN CHRISTIAN CENTRO KARATE RIMINI
3. mesto ERDELIć ŽAN Karate klub Sokol
3. mesto OSVáTH ÁKOS UTE Hungary


U14 kumite ml. kadeti -50 kg (9)
1. mesto JELENKO BENJAMIN Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto KáNTOR KEVIN DMTK Karate
3. mesto SEDONJA MATIJA Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto MRGOLE NIK Karate Klub Trbovlje


U14 kumite ml. kadeti -55 kg (14)
1. mesto PAšIć BAKIR Karate klub "SARAJEVO"
2. mesto BAUMAN GAL Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto CENTONZE LORENZO A.S.D.CENTRO SPORTIVO FARNESIANA KARATE PIACENZA
3. mesto TRONTELJ TAI Karate Klub Cerknica


U14 kumite ml. kadeti +55 kg (15)
1. mesto FERRARINI FRANCESCO asd judo karate club
2. mesto MLINARIč MAX Karate Klub Radvanje
3. mesto CASTELLAZZI CHRISTIAN Leoni Karate Team
3. mesto HARALOVIČ DANIEL Karate Klub Trbovlje


U14 kumite ml. kadetinje -45 kg (16)
1. mesto JEVšENAK ALINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto KISIN ANđELA Energija
3. mesto MLAKAR NIKA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto ZUPANčIč NANA Karate Klub Kolektor Idrija


U14 kumite ml. kadetinje -50 kg (13)
1. mesto GANDOLA GRETA CLUB ARTI ORIENTALI CANTU' asd
2. mesto GANDOLA VIOLA CLUB ARTI ORIENTALI CANTU' asd
3. mesto PAšIć MELA Karate klub "SARAJEVO"
3. mesto ECCHILI GRAZIELLA KARATE AICS


U14 kumite ml. kadetinje +50 kg (15)
1. mesto ŠABANOVIć NAJRA Karate klub "SARAJEVO"
2. mesto MEDIĆ ADELA Društvo Za Karate Celje
3. mesto CATTANEO ELISA CLUB ARTI ORIENTALI CANTU' asd
3. mesto ZORIć ANđELA KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA


U8 kata najmlajše (4)
1. mesto HASANBAŠIĆ ADNA Karate klub Seki
2. mesto MANDIć LORIANA Karate klub Radeče
3. mesto MARTINC LARA Karate klub Radeče
3. mesto GOROGRANC TAIA Karate klub Mirna Peč


U8 kata najmlajše (8-6 kyu) (8)
1. mesto GOMBAč LAURA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto KRAMAR ALJA Karate klub Radeče
3. mesto SIGMUND EMILIJA Karate klub Radeče
3. mesto KRISTAN ŽIVA Karate Klub Shotokan Ajdovščina


U8 kata najmlajši (5)
1. mesto KOCEV JOVAN Karate klub Seki
2. mesto KULOVIć SAFET Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto PETAN LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto BAČOVNIK ŽAN Karate klub Velenje


U8 kata najmlajši (8-6 kyu) (5)
1. mesto BANOVIć DARIAN Karate Klub Tiger Velenje
2. mesto PETAN LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto SAKSIDA ANŽE Karate Klub Shotokan Ajdovščina
3. mesto KULOVIć SAFET Karate Klub Tiger Velenje


kata ekipa dečki 8-10 let (5)
1. mesto KK VELENJE 1 JELEN,PAŠIĆ,ŠTEFANIČ
2. mesto DK CELJE 1 GRZINČIČ,JEVŠNIK,KUNST
3. mesto MIRNA PEč 1 JERMANČIČ,KAJIČ,KOLENC
3. mesto NIPPON KRšKO 1 ROŽANEC,ŠVAJGER,VOLČANŠEK


kata ekipa deklice 8-10 let (3)
1. mesto KK VELENJE 1 MUJDŽA,SEME,SKORNŠEK
2. mesto AJDOVščINA 1 HODŽIĆ,TEŠLAR,MARIČ
3. mesto MIRNA PEč 1 GOLE,LENKO,GOTLIB


kata ekipa kadeti-mladinci (0)


kata ekipa kadetinje-mladinke (1)


kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let (4)
1. mesto KK TIGER 1 MUJAK,OSMIĆ,ZAHIROVIĆ
2. mesto MIRNA PEč 1 KAJIČ,NOSE,PARKELJ
3. mesto KK TRBOVLJE 1 DOLANC,JAZBEC,KASTELIC
3. mesto NIPPON KRšKO 1 ROSTOHAR,STOJAKOVIČ - METELKO,ŠVAJGER


kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let (4)
1. mesto KK RADEčE 1 KRAMAR,TRATAR,HRVIĆ
2. mesto KK TRBOVLJE 1 GEORGIEV,OVNIČ,HRUŠOVAR
3. mesto NIPPON KRšKO 1 ROŽMAN,ŠVAJGER,ROŽANEC
3. mesto NIPPON KRšKO 2 VRANJEŠEVIĆ,VOLČANŠEK,TOMAŽIN


kumite ekipa člani open (3)
1. mesto KZ SLOVENIJA 1 BREZOČNIK,GORIŠEK
2. mesto LKT 2 ACHILUZZI,TARABUSI
3. mesto LKT 1 LASAGNI,PUCCI


kumite ekipa članice open (2)
1. mesto KK POLZELA 1 BERGANT,ŠENICA
2. mesto LKT 1 PAIOLI,VANDELLI