POKAL KONJIŠKEGA KONJA 2022 (Horse Cup 2022)

Društvo Za Karate Celje

Tekmovalec Kategorija
BOROVNIK NIK kumite kadeti -70 kg
BOROVNIK NIK kumite mladinci -76 kg
GOLEŽ PETER kumite ml. kadeti -55 kg
GOLEŽ PETER kumite kadeti -57 kg
GRZINČIČ VID kata malčki
GRZINČIČ VID kumite malčki -30 kg
HUDALES TOMAŽ kumite člani -67 kg
HUSIĆ DALILA kumite deklice -40 kg
HUSIĆ DAVUD kumite ml. kadeti -40 kg
JEVŠNIK BEN kata dečki
JEVŠOVAR URH kumite ml. kadeti +55 kg
KUNST NEJC kata dečki
MEDIĆ ADELA kumite ml. kadetinje +50 kg
MEDIĆ ADELA kumite kadetinje -54 kg
MEDIĆ AMELA kata malčice
RAKOVNIK SVEN kumite člani -60 kg
RAKOVNIK SVEN kumite mladinci -61 kg
REICHARD VIKTORIJA kumite kadetinje -47 kg
SKALICKY GAL kumite mladinci -55 kg
STENDLER KLANJŠEK ŽAN kumite dečki -40 kg
STENDLER KLANJŠEK ŽIVA kata ml. kadetinje
DK CELJE 1 - GRZINČIČ,JEVŠNIK,KUNST kata ekipa dečki 8-10 let


Karate društvo Loče

Tekmovalec Kategorija
BORNšEK NEJC kumite ml. kadeti -40 kg
GUMZEJ TAI kumite dečki +45 kg
LOČNIKAR MIHA kumite mladinci -55 kg
MLAKAR NEJC kumite kadeti -63 kg
MLAKAR NIKA kumite kadetinje -54 kg


KARATE KLUB BRANIK

Tekmovalec Kategorija
DREVENšEK MATIC kata malčki (8-6 kyu)
GROBLER MARTIN kumite ml. kadeti -55 kg
PAULIč VOTOLEN NIKKI kata kadetinje
RIZVIć AMAR kata najmlajši (8-6 kyu)


Karate Klub Brežice

Tekmovalec Kategorija
BONČINA SINJA kata deklice (8-4 kyu)
BUDIČ GAL kata malčki (8-6 kyu)
CICVARIĆ LUKA kata ml. kadeti
CICVARIĆ LUKA kata kadeti
CICVARIĆ NIKO kata dečki (8-4 kyu)
ČRPIČ IAN kata ml. kadeti (8-3 kyu)
DIMČIČ LUKA kumite dečki -35 kg
DIMČIČ LUKA kata malčki (8-6 kyu)
DIMČIČ LUKA kumite malčki +30 kg
IVANOV ALEKSA kata najmlajši (8-6 kyu)
IVNIK SANTEJA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
KERIN KIM kata deklice (8-4 kyu)
LAKNER MAJA kata mladinke
LAKNER MAJA kata kadetinje
LAZANSKI MAJA kata mladinke
LAZANSKI MAJA kata kadetinje
LUBŠINA ŽAN kata dečki (8-4 kyu)
SAMBUNJAK VITA kata mladinke
ŠTERN GAŠPER kata malčki (8-6 kyu)
STRGAR EVA kata najmlajše
STRGAR EVA kata najmlajše (8-6 kyu)
TOMŠE IAN kata malčki (8-6 kyu)
VRETIČ JAN kata ml. kadeti (8-3 kyu)
ŽIČKAR ANGELIKA LI kata deklice (8-4 kyu)
KK BREžICE 1 - KERIN,ZOFIČ,BONČINA kata ekipa deklice 8-10 let
KK BREžICE 1 - IVNIK,ŽIČKAR,KERIN kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let
KK BREžICE 1 - CICVARIĆ,ŠTERN,BUDIČ kata ekipa dečki 8-10 let
KK BREžICE 1 - CICVARIĆ,VRETIČ,ČRPIČ kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let


Karate Klub Kolektor Idrija

Tekmovalec Kategorija
BOŽIČ CENE kumite mladinci -68 kg
ČUK DANIJEL kumite dečki -45 kg
GNEZDA ALEKS kumite malčki -30 kg
KRVINA LIA kumite ml. kadetinje -50 kg
KRVINA LIA kumite kadetinje -47 kg
KRŽIŠNIK LAN kumite ml. kadeti +55 kg
MLAKAR LUKA kumite kadeti -63 kg
MLAKAR NIKA kumite ml. kadetinje -45 kg
MLAKAR NIKA kumite kadetinje -47 kg
MUHIĆ DIN kumite ml. kadeti -40 kg
PERMOZER MARC kumite ml. kadeti -50 kg
PREZELJ MAKS kumite dečki -40 kg
ZUPANčIč NANA kumite ml. kadetinje -45 kg
ZUPANčIč NANA kumite kadetinje -47 kg


KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA

Tekmovalec Kategorija
MIJATOVIć MARJAN kumite veterani +35 let open
MITROVIć FILIP kumite malčki -30 kg
MITROVIć VELJKO kumite dečki +45 kg
MITROVIć VELJKO kumite ml. kadeti -50 kg
VATOVEC ERNEST kumite dečki +45 kg
VATOVEC ERNEST kumite ml. kadeti -55 kg
VATOVEC JAGODA kumite ml. kadetinje -45 kg
VATOVEC JAGODA kumite deklice -35 kg


Karate Klub Kovinar Maribor

Tekmovalec Kategorija
BAUMAN GAL kumite ml. kadeti -55 kg
BAUMAN GAL kumite kadeti -57 kg
PAVLIč FILIP kata malčki
PAVLIč FILIP kumite malčki -30 kg
ROLA LUKA kumite ml. kadeti +55 kg
ZARIČ VID kumite mladinci -61 kg


KARATE KLUB KOZJANSKO

Tekmovalec Kategorija
BELE ANA kumite ml. kadetinje -50 kg
BELE LEA kumite ml. kadetinje -50 kg
BELE LUKA kata kadeti
DROžDAN VOLF ELA kumite malčice +30 kg
HERMAN BENJAMIN kumite ml. kadeti +55 kg
LOTRIč ANDRAž kumite malčki -30 kg
LOTRIč FILIP kata ml. kadeti
PRAH TILEN kata ml. kadeti
SODIN LEON kumite ml. kadeti -40 kg


Karate Klub Kranj

Tekmovalec Kategorija
ČERU JERNEJA kumite kadetinje +54 kg
ČUHALEV NADJA kumite mladinke +59 kg
DžUZDANOVIć ZALA kata ml. kadetinje
GAČIČ ALEKSANDER kata ml. kadeti
GAČIČ ALEKSANDER kumite ml. kadeti +55 kg
HAVRYLOV DENYS kumite ml. kadeti -55 kg
KOTNIK NIKA kata kadetinje
KOTNIK NIKA kumite kadetinje +54 kg
LEBEN TINKARA kata mladinke
LEBEN TINKARA kata kadetinje
NADIŽAR LANA TISA kata članice +16
NIŠANDŽIČ IVANA kumite kadetinje +54 kg


Karate Klub Lovrenc Na Pohorju

Tekmovalec Kategorija
KRAJNC MIHA kumite člani - 84 kg
KRAJNC MIHA kumite mladinci +76 kg
PISNIK GAJA kata malčice (8-6 kyu)
PISNIK MAJA MARI kata ml. kadetinje
PISNIK MAJA MARI kata deklice
PISNIK NINA kata kadetinje
PISNIK NINA kumite kadetinje +54 kg
PISNIK SARA kata malčice (8-6 kyu)
VIŠNJAR VID kumite dečki -45 kg
VIŠNJAR VID kata dečki (8-4 kyu)
KK LOVRENC 1 - PISNIK,PISNIK,PISNIK kata ekipa deklice 8-10 let


Karate Klub Mon Chi

Tekmovalec Kategorija
BOH LUKA kata dečki
BOH LUKA kata dečki (8-4 kyu)
SOSKIć FILIP kata moški osebe s pos. potrebami


Karate Klub Petrovče

Tekmovalec Kategorija
BARL MAJ kumite člani -75 kg
MOČNIK TIMI kata člani +16
MOČNIK TIMI kata mladinci


Karate Klub Polzela

Tekmovalec Kategorija
AVŽNER ZOJA kumite mladinke -59 kg
BERGANT LAURA kumite članice -61 kg
BERGANT LAURA kumite članice - 55 kg
ČEH MATIC kumite ml. kadeti -45 kg
MEŠIČ TJAN kumite dečki -40 kg
MLAčNIK AžBE kumite ml. kadeti -45 kg
ROŽIČ JULIJA kumite ml. kadetinje -50 kg
ŠENICA NIKA kumite članice -61 kg
TRBOVŠEK ŽIGA kumite kadeti -63 kg
VIDMAJER MAKS kumite dečki -35 kg


Karate Klub Postojna

Tekmovalec Kategorija
BEŠIČ LANA kata ml. kadetinje
BEŠIČ LANA kata deklice
DUJC GREGOR kata dečki (8-4 kyu)
GRIL BLAž kumite člani - 84 kg
RUDONJIĆ MARIJA kata deklice
SUBOTIč FILIP kata ml. kadeti


Karate Klub Radenci Shotokan

Tekmovalec Kategorija
HRAŠČANEC NIKA kumite kadetinje -54 kg
KLOBASA ALEKS kumite člani - 84 kg
LIPIČ MAJ kumite kadeti -57 kg
LIPIČ ŽAK kumite mladinci -68 kg
TAMŠE MARINIČ NIKLAS kumite člani -60 kg


Karate Klub Radvanje

Tekmovalec Kategorija
FAJFER LANA kata mladinke
GAAL JAKA kumite člani -75 kg
GAAL JAKA kumite člani open
KOJZEK ROBERT kata dečki
KUTNJAK URŠKA kumite kadetinje -54 kg
KUTNJAK URŠKA kumite mladinke -53 kg
LAVRENČIČ NEJC kumite ml. kadeti +55 kg
MAGUšA MATIJAS kumite ml. kadeti +55 kg
MLINARIč MAX kumite kadeti -70 kg
MLINARIč NIK kumite kadeti -63 kg
MUR LUC kumite mladinci -68 kg
PEčEK MAšA kumite kadetinje +54 kg
PETRIČ REBECCA LANA kata kadetinje
PLOšINJAK TADEJ kumite člani +84 kg
SORšAK THOR DAVID kumite kadeti -70 kg


Karate Klub Rogaška Slatina

Tekmovalec Kategorija
KAMENŠEK IZA kata malčice (8-6 kyu)
KUTIJA ALJA kata mladinke
KUTIJA ALJA kata članice +16
MIKŠA LOVRO kata dečki
MIKŠA LOVRO kata dečki (8-4 kyu)
PETAN LOVRO kata najmlajši
PETAN LOVRO kata najmlajši (8-6 kyu)
POTISK LAURA kumite članice -61 kg
POTISK LAURA kumite članice open
ŽERJAV JANA kata deklice
ŽERJAV JANA kata deklice (8-4 kyu)


Karate Klub Shotokan Ajdovščina

Tekmovalec Kategorija
BRATINA MARIJA kata članice +16
ČOPIČ SVIT kata kadeti
KADIRIĆ MEL kata mladinke
ŠINIGOJ KAJA kata kadetinje


Karate Klub Shotokan Kranj

Tekmovalec Kategorija
TORKAR AJDA kumite malčice -30 kg


Karate klub Šiška

Tekmovalec Kategorija
MERC MAJA kata ml. kadetinje
MERC MAJA kumite ml. kadetinje +50 kg


Karate Klub Tiger Velenje

Tekmovalec Kategorija
BANOVIć DARIAN kata najmlajši (8-6 kyu)
GARAšEVIć MATIAS kata malčki (8-6 kyu)
HELIč AJLA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
JESENIČNIK NEA BERA kata kadetinje
KADRIč EMA kata malčice (8-6 kyu)
KOREN TAJA kumite ml. kadetinje +50 kg
KULOVIć SAFET kata najmlajši (8-6 kyu)
MUJAK ĐEJLA kata deklice (8-4 kyu)
MUJKANOVIC ANAN kumite ml. kadeti -40 kg
MUJKANOVIć ANAN kata ml. kadeti (8-3 kyu)
MULAHASANOVIć EMIL kumite dečki -45 kg
OSMIć SUMEJJA kata ml. kadetinje
PETROVIč ELENA kata malčice (8-6 kyu)
POGOREVC TIM kata dečki (8-4 kyu)
ŠKORIč LIAM kata malčki (8-6 kyu)
ZAHIROVIć INAYA kata ml. kadetinje
ZIJAN NIKO kumite ml. kadeti +55 kg
KK TIGER 1 - IBRAHIMOVIĆ,OSMIĆ,ZAHIROVIĆ kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let


Karate Klub Trbovlje

Tekmovalec Kategorija
HARALOVIČ DANIEL kumite kadeti -63 kg
ISAKOVIĆ KENAN kumite mladinci -68 kg
MARKULJEVIČ MARKO kumite člani -75 kg
MARKULJEVIČ UROŠ kumite člani - 84 kg
MARKULJEVIČ UROŠ kumite člani +84 kg
ŠEHIĆ DENIS kumite mladinci -61 kg


Karate klub Velenje

Tekmovalec Kategorija
BAČOVNIK ŽAN kata malčki
BEKČIĆ DIANDRA kata ženska osebe s pos. potrebami
ĐOGIĆ EMA kata ml. kadetinje
ĐOGIĆ EMA kumite ml. kadetinje +50 kg
HUSIĆ ERMAN kata malčki (8-6 kyu)
JELEN GAL kata dečki
JELEN GAL kumite dečki -35 kg
JOVANOVIĆ LANA kata ml. kadetinje
KNAUS KOVAČEVIĆ KATJUŠA kata najmlajše (8-6 kyu)
KNEZ FILIP kata malčki (8-6 kyu)
LAMOT ERIK kata dečki (8-4 kyu)
MARINOVIČ LORENA kata najmlajše (8-6 kyu)
MEŠANOVIČ BENJAMIN kata kadeti
MEŠANOVIČ BENJAMIN kata mladinci
MRKONJIĆ IVA kata najmlajše (8-6 kyu)
MUJDŽA LARA kata malčice
PAŠIČ ADAM kata dečki
PAŠIČ ADAM kumite dečki -35 kg
PAŠIĆ ISAK kumite kadeti -57 kg
PAŠIĆ ISAK kumite mladinci -61 kg
RUDOLF NIKA kata deklice
RUDOLF NIKA kumite deklice -35 kg
ŠTEFANIČ VAL kata malčki
ŠTEFANIČ VAL kumite malčki -30 kg
SULJIĆ VENAD kata malčki (8-6 kyu)
KK VELENJE 1 - PAŠIČ,ŠTEFANIČ,JELEN kata ekipa dečki 8-10 let


Karate Klub Žalec

Tekmovalec Kategorija
FILIPOVIć ENEJ kumite dečki -40 kg
JOKSIMOVIĆ STEFAN kumite člani +84 kg
JOKSIMOVIĆ STEFAN kumite člani open
RADONJIć MILOš kumite ml. kadeti -40 kg
SUŠA ŽIGA kumite člani -67 kg
SUŠA ŽIGA kumite mladinci -68 kg
TOMC VITO kumite ml. kadeti -45 kg


Shotokan Karate Klub Bohinj

Tekmovalec Kategorija
TALER JAKA kumite člani -67 kg


Shotokan Karate Klub Oplotnica

Tekmovalec Kategorija
HMELAK TIBOR kumite ml. kadeti -50 kg
IVANČIČ KIARA kumite deklice -35 kg
JELENKO BENJAMIN kumite ml. kadeti -55 kg
JELENKO BENJAMIN kumite kadeti -52 kg
JELENKO NINA kumite deklice +40 kg
JEVŠENAK ALINA kumite deklice -40 kg
JEVŠENAK ALINA kumite ml. kadetinje -45 kg
OBROVNIK VID kumite malčki +30 kg
VALENČAK NELI kumite ml. kadetinje -45 kg


SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA

Tekmovalec Kategorija
BRATUŠA ALEKS kumite ml. kadeti -50 kg
BRATUšA LADO kumite dečki -45 kg
KRANER ALEN kata ml. kadeti (8-3 kyu)
MERČNIK TIM kata ml. kadeti (8-3 kyu)
MULEC NIKA kata kadetinje
REIHS JAKA kata ml. kadeti
ŠAJNOVIČ NEJC kata ml. kadeti (8-3 kyu)


Športno Društvo Gorica Nova Gorica

Tekmovalec Kategorija
ČVOROVIĆ ALEKSANDRA kata članice +16
GOSTIć STEFAN kumite ml. kadeti -45 kg
KOLšEK KLEMEN kumite kadeti +70 kg
MAKAROV ILLYA kumite kadeti -57 kg
RADIĆ LUKA kumite mladinci +76 kg


Karate Klub Olimpija Ljubljana

Tekmovalec Kategorija
SIERRA DUHARTE JORGE kumite veterani +35 let open
TKALEC LUCIJA kumite kadetinje +54 kg


Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer

Tekmovalec Kategorija
JANŽEKOVIČ NUšA kumite ml. kadetinje +50 kg
RAUTER HANNAH VELA kumite ml. kadetinje -50 kg
KK LJUTOMER 1 - JANŽEKOVIČ,PLOHL,RAUTER kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let


Karate Klub Mawashi Postojna

Tekmovalec Kategorija
ABRAM ZOJA MARTINA kumite ml. kadetinje +50 kg
ČESEN BORIS kumite dečki -35 kg
ĐAKOVIć LARA kumite članice - 50 kg
KOBAL - PAHOR LEA kata mladinke
KONTREC ALJA kata kadetinje
MAGAJNA MAšA kumite članice - 55 kg
ŠABEC ALJOšA kumite malčki -30 kg
STERNIŠA NEJC kata člani +16


Karate Klub Ljubljana

Tekmovalec Kategorija
DEBELJAK HANA kumite članice -61 kg
GORIŠEK MATEJ kumite člani -75 kg
KOŠMRLJ ERIK TEO kumite člani -67 kg
KRŽIŠNIK GAL, kumite mladinci +76 kg
KRŽIŠNIK GAL, kumite člani open
KURBEGOVIĆ EDNA kumite kadetinje -54 kg
MOLNAR ELIZABETA kumite članice -68 kg
MUZIK TAŠA kumite mladinke +59 kg
ŽIBRET BOR kumite kadeti -63 kg
ŽIBRET BOR kumite mladinci -68 kg
ŽIBRET ZALA MARIA kumite članice -68 kg
ŽIBRET ZALA MARIA kumite mladinke +59 kg


Shotokan Karate Klub Postojna

Tekmovalec Kategorija
ČESNIK DENIS kata mladinci
ČESNIK DENIS kumite mladinci +76 kg
KALENDER EDVIN kata ml. kadeti
KALENDER EDVIN kumite ml. kadeti -55 kg
KALENDER EDVIN kata ml. kadeti (8-3 kyu)
KOšTIć ANES kata dečki
KOšTIć ANES kumite dečki -45 kg
KOšTIć ANES kata dečki (8-4 kyu)
LIŠINOVIĆ ELMA kata kadetinje
LIŠINOVIĆ HADIS kata veterani - 50 let
LIŠINOVIĆ LEJLA kumite ml. kadetinje -45 kg
SAVKOVIć IVANA kumite deklice +40 kg
ŠUPUK LINA kata mladinke


Karate Pinzgau

Tekmovalec Kategorija
HAFFNER KARL_FERDINAND kumite dečki -35 kg
KABAI-NAGY MIRABELLA kumite malčice +30 kg
KAMETINGER SARAH kumite ml. kadetinje -50 kg
KAMETINGER SARAH kumite kadetinje -47 kg
KIRISITS MIRA-LISA kumite ml. kadetinje -45 kg
MOUSA SIMA kumite deklice -35 kg
SARIC GABRIJELA kumite deklice -40 kg


Energija

Tekmovalec Kategorija
CRNIć SARA kumite mladinke -53 kg
ČUčAK NIKOLINA kumite mladinke -59 kg
DERAJIć BRANKA kumite ml. kadetinje +50 kg
DERAJIć JOVANA kumite kadetinje +54 kg
PEJIć LUKA kumite kadeti -57 kg
PEJIć LUKA kumite mladinci -61 kg


BUDO

Tekmovalec Kategorija
DOLIć ALI kumite malčki -30 kg
DOLIć ALI kata najmlajši (8-6 kyu)
DOLIC DARIS kata dečki
DOLIC DARIS kumite dečki +45 kg
JUŠIĆ EMAN kata dečki
JUŠIĆ EMAN kumite dečki -40 kg
VILIC ELVEDIN kumite kadeti -63 kg
VILIC SARA kumite ml. kadetinje -50 kg


Karate klub ESSEKER

Tekmovalec Kategorija
SAMBOL MARIN kata ml. kadeti
ŠVIGLIN PAULA kata deklice
VALIDžIć ĆORIć LEONA kata deklice (8-4 kyu)


SAMOBOR

Tekmovalec Kategorija
BEĆIROVIĆ SADEA kumite članice + 68 kg
BEĆIROVIĆ SADEA kumite članice open
KATANEC JAN kumite mladinci +76 kg
ŠIMUNEC DINO kumite člani -75 kg


Karate klub Sokol

Tekmovalec Kategorija
BRAČUN MAŠERA IRIS kata ml. kadetinje
BRAČUN MAŠERA IRIS kata deklice
BRAČUN MAŠERA IRIS kumite deklice +40 kg
BRAČUN MAŠERA IRIS kumite ml. kadetinje +50 kg
ČERKEZOVIČ ELDIS kumite malčki +30 kg
DAVID STEFANOVIć kata malčki
DAVID STEFANOVIć kumite malčki -30 kg
ERDELIČ ŽAN kata ml. kadeti
ERDELIČ ŽAN kumite ml. kadeti -45 kg
STEFANOVIĆ ALEKSANDAR kata ml. kadeti
STEFANOVIĆ ALEKSANDAR kumite ml. kadeti +55 kg
TABAKOVIć NEJLA kumite ml. kadetinje +50 kg


Bushido Banja Luka

Tekmovalec Kategorija
ATELJ JANA kumite malčice -30 kg
ATELJ MIRKO kumite dečki -35 kg
BALTA LEA kumite ml. kadetinje +50 kg
ČUBRILO NEMANJA kumite kadeti -52 kg
DIMITRIć KRISTIJAN kumite ml. kadeti +55 kg
DUKIć ANJA kumite ml. kadetinje -50 kg
DUKIć DUšAN kumite malčki +30 kg
ĐUKIć TEODORA kumite deklice -35 kg
GOTOVAC TAMARA kumite kadetinje -54 kg
KALINIć MATEJ kumite ml. kadeti -55 kg
RADULOVIć OLJA kumite kadetinje -47 kg
SAVIć ANDREJ kumite malčki -30 kg


Karate klub Seki

Tekmovalec Kategorija
AHMIČEVIĆ BENJAMIN kata kadeti
AHMIČEVIĆ KENAN kata dečki (8-4 kyu)
AHMIČEVIĆ KENAN kata ml. kadeti (8-3 kyu)
AVDIĆ EMIRA kata kadetinje
BEŠIĆ HANKA kata članice +16
BEŠIĆ ZIJO kata dečki
BEŠIĆ ZIJO kata dečki (8-4 kyu)
HAJDAREVIĆ NEDŽLA kata malčice
HAJDAREVIĆ NEDŽLA kata malčice (8-6 kyu)
HASANBAŠIĆ ADNA kata najmlajše
HASANBAŠIĆ ADNA kata malčice
HASANBAŠIĆ EMRAH kata dečki
HASANBAŠIĆ EMRAH kata dečki (8-4 kyu)
HASANOVIĆ PLESNK ALTIJANA kata deklice
HASANOVIĆ PLESNK ALTIJANA kata deklice (8-4 kyu)
HASANOVIĆ PLESNK ALTIJANA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
HUSIĆ LANA kata najmlajše
HUSIĆ LANA kata malčice (8-6 kyu)
JERŠIČ ŽANA kata deklice
JERŠIČ ŽANA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
KOCEV JOVAN kata malčki (8-6 kyu)
KOCEV JOVAN kata najmlajši
KOTNIK LIAM kata malčki (8-6 kyu)
KOTNIK LIAM kata najmlajši
KOTNIK LIAM kata najmlajši (8-6 kyu)
KREGAR GABRIJELA kata ml. kadetinje
KREGAR GABRIJELA kata kadetinje
KRISTIć KAROLINA kata malčice
KRISTIć KAROLINA kata deklice (8-4 kyu)
MAVSAR TADEJ kata malčki
MAVSAR TADEJ kata dečki
MAVSAR TADEJ kumite dečki -35 kg
MAVSAR TADEJ kumite malčki -30 kg
MAVSAR TAJDA kata ml. kadetinje
MAVSAR TAJDA kata kadetinje
MILJATOVIČ ALEKSA, kata ml. kadeti
MILJATOVIČ ALEKSA, kata dečki
MILJATOVIČ ALEKSA, kata ml. kadeti (8-3 kyu)
MILJATOVIĆ ANDJELA, kata ml. kadetinje
MILJATOVIĆ ANDJELA, kata deklice
MILJATOVIĆ ANDJELA, kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
MRAVLJAK BRIN kata najmlajši (8-6 kyu)
MRAVLJAK KATAYA kata najmlajše
MRAVLJAK KATAYA kata najmlajše (8-6 kyu)
OMEROVIĆ ELA kata najmlajše (8-6 kyu)
OMEROVIĆ TARIK kata najmlajši
OMEROVIĆ TARIK kata najmlajši (8-6 kyu)
PIVIĆ EVELIN kata člani +16
PIVIĆ LEJLA kata ml. kadetinje
PIVIĆ LEJLA kata kadetinje
RIZVANOVIĆ ENEJ, kata ml. kadeti
RIZVANOVIĆ ENEJ, kata kadeti
RIZVANOVIĆ ENEJ, kata ml. kadeti (8-3 kyu)
ŠILJEGOVIč ILMA kata ml. kadetinje
ŠILJEGOVIč ILMA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
SLUGA JURE kata člani +16
SLUGA JURE kata mladinci
SREBRE GAEL kata najmlajši (8-6 kyu)
SREBRE LANA kata najmlajše
SREBRE LANA kata najmlajše (8-6 kyu)
SREDENŠEK TIM kata najmlajši
SREDENŠEK TIM kata najmlajši (8-6 kyu)
SUBAšIč ADNA kata malčice (8-6 kyu)
SUBAšIč ADNA kata deklice (8-4 kyu)
TOMAŽIČ EVA kata mladinke
TOMAŽIČ EVA kata kadetinje
TRIFKOVIČ ANJA kata deklice (8-4 kyu)
TRIFKOVIČ ANJA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
VANOVŠEK ENEJ, kata kadeti
VANOVŠEK ENEJ, kata mladinci
VASILJEVIĆ PREDRAG kata dečki (8-4 kyu)
KK SEKI 1 - JERŠIČ,KRISTIĆ,MILJATOVIĆ kata ekipa deklice 8-10 let
KK SEKI 1 - MAVSAR,KREGAR,MILJATOVIĆ kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let
KK SEKI 2 - JERŠIČ,PIVIĆ,ŠILJEGOVIČ kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let
KK SEKI 1 - MAVSAR,MILJATOVIČ,AHMIČEVIĆ kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let
KK SEKI 2 - BEŠIĆ,HASANBAŠIĆ,RIZVANOVIĆ kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let


Karate klub Šenčur

Tekmovalec Kategorija
ČIMžAR ALEKS kata člani +16
ČIMžAR ALEKS kumite mladinci -76 kg
SADIKOVIć MUHAMMED kumite ml. kadeti -40 kg


Karate klub Grobničan

Tekmovalec Kategorija
BENAC ANTONIO kumite dečki -35 kg
BENAC ANTONIO kumite ml. kadeti -40 kg
ČEBUHAR FANI kumite ml. kadetinje -45 kg
ČEBUHAR FANI kumite deklice -35 kg
ČULJAT MARIJA kumite deklice -40 kg
DIKLIć FILIP kumite dečki -45 kg
STEVIć LEONA kumite ml. kadetinje +50 kg


KBS"Castra"

Tekmovalec Kategorija
BANJAC MIHAJLO kumite dečki -40 kg
JAKOVLJEVIĆ SERGEJ kumite kadeti -57 kg
JELAčA LUKA kumite dečki +45 kg
JOVIć IVANA kumite kadetinje -54 kg
MARčETA PETAR kumite dečki +45 kg
POPOVIć INES kumite ml. kadetinje -50 kg
SERDAR FILIP kumite dečki +45 kg
ŠIKANJIć JOVANA kumite deklice -40 kg
STOJANOVIć ANGELINA kumite mladinke -53 kg
VUKSAN DAVID kumite dečki +45 kg
VUKSAN PAVLE kumite malčki +30 kg
ZORIć JOVANA kumite deklice +40 kg


ASD Esercito - 187 Folgore

Tekmovalec Kategorija
ADDELIO ANTIMO MATTIA kumite ml. kadeti -50 kg
ADDELIO ANTIMO MATTIA kumite kadeti -52 kg
BOZZI ANDREA kumite člani -75 kg
BOZZI ANDREA kumite mladinci -76 kg
CITI JACOPO kumite kadeti -52 kg
CITI JACOPO kumite ml. kadeti -45 kg
CORVAGLIA VINCENZO kata veterani - 50 let
DI LELIO ELENA kata članice +16
FRIZZI EMMA LUDOVICA kumite kadetinje +54 kg
FRIZZI EMMA LUDOVICA kumite mladinke -59 kg
LIGAS EDOARDO kumite ml. kadeti -50 kg
LIGAS EDOARDO kumite kadeti -52 kg
PANINI MARIA CECILIA kumite ml. kadetinje +50 kg
PANINI MARIA CECILIA kumite kadetinje +54 kg
SIMONETTI NICHOLAS kumite ml. kadeti -40 kg


Karate-do klub Ig Shotokan

Tekmovalec Kategorija
KABAJ TOSJA kumite malčki -30 kg
PAPA DOMINIK kumite dečki -35 kg
SKUBIC IAN kumite dečki -40 kg
SKUBIC NIK kumite kadeti -63 kg


Karate klub 10. DAN

Tekmovalec Kategorija
ČAčKO MIA kumite članice -61 kg
ČAčKO MIA kumite mladinke -59 kg
GARAJ IVAN kumite kadeti +70 kg
GARAJ IVAN kumite mladinci -76 kg
KRUšLIN SVEN kumite kadeti -70 kg
PETRAč RENATO kumite veterani +35 let open


Karate klub Radeče

Tekmovalec Kategorija
KRAMAR ALJA kata najmlajše (8-6 kyu)
KRAMAR ALJOŠA kata veterani - 50 let
KRAMAR LILI kata deklice
KRAMAR VILI kata malčki
SLONECKI NIK kata dečki (8-4 kyu)
KK RADEčE 1 - KRAMAR,SLONECKI,KAMPUŠ kata ekipa dečki 8-10 let


Karate klub - Bijelo Brdo

Tekmovalec Kategorija
KUJAVIĆ ANASTASIJA kata članice +16
LENDIĆ PETRA PAOLA kata kadetinje
MILAKIĆ JOVANA kata članice +16
PANIŠIĆ UNA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
VUKAS NIKOLINA kata članice +16
KK BBRDO 1 - VUKAS,MILAKIĆ,KUJAVIĆ kata ekipa članice
KK BBRDO 1 - LENDIĆ,HAJDUKOVIĆ kata ekipa kadetinje-mladinke


Karate Union Walserfeld

Tekmovalec Kategorija
CETIN CEYLIN kumite ml. kadetinje +50 kg
EBNER LUCA kumite kadeti -70 kg
KüHNEL HENRIK kumite mladinci -76 kg
KüHNEL PHILIPP kumite člani -75 kg
SELIMOVIC ARMIN kumite kadeti +70 kg
TOPAL MAGDALENA kumite kadetinje +54 kg


Karate klub Trnje

Tekmovalec Kategorija
ĆAVAR MATEO kata malčki
ĆAVAR MATEO kata dečki
KINCL NINA kumite deklice -35 kg
KOVAč PETRA kumite deklice +40 kg
KURTI NIKO kumite dečki -35 kg
LONčAR LUCIJA kumite deklice +40 kg
MESAREK ANJA kata malčice
MUCIć DOMINIK kumite dečki +45 kg
PERESTEGI LOVRO kata ml. kadeti
ŠTOKIć MATEA kata najmlajše (8-6 kyu)


JION PEB BIHAĆ

Tekmovalec Kategorija
BEGANOVIC NINA kumite mladinke -48 kg
DERVIŠEVIĆ JASMIN kata malčki
DERVIŠEVIĆ JASMIN kata malčki (8-6 kyu)
DURDZIĆ IMANA kata mladinke
DURDZIĆ IMANA kata kadetinje
EMINOGLU ALI kata dečki
EMINOGLU ALI kumite dečki -35 kg
HALILAGIĆ IVOR kata malčki
HALILAGIĆ IVOR kata dečki
POZDERAC NINA kumite kadetinje -54 kg
POZDERAC NINA kumite mladinke -53 kg


KARATE KLUB BUSHIDO

Tekmovalec Kategorija
AVDIBAŠIĆ DžENAN kata kadeti
AVDIBAŠIĆ NEDIN kata malčki (8-6 kyu)
JORDAN TIMOTEJ kumite člani - 84 kg
JOVANOVIĆ NEMANJA kata malčki (8-6 kyu)
JOVANOVIĆ NEMANJA kumite malčki +30 kg
JURAJA VINKO kata ml. kadeti
JURAJA VINKO kata dečki
MASTNAK MIA kumite deklice +40 kg
MATEJ JERNEJ kumite dečki -40 kg
MATEJ JERNEJ kata dečki (8-4 kyu)
NIŠIĆ HAMZA kumite malčki +30 kg
NIŠIĆ HAMZA kata najmlajši (8-6 kyu)
PAVLOVIĆ MARIJA kata malčice (8-6 kyu)
PAVLOVIĆ MARIJA kata deklice (8-4 kyu)
SEIDL ŽAN kata najmlajši (8-6 kyu)
ŠTERN TILEN kumite dečki -40 kg
ŠUSTER JAN kumite malčki -30 kg
ŠUSTER JAN kata najmlajši (8-6 kyu)
ŠUSTER VID kumite malčki -30 kg
ŠUSTER VID kata najmlajši (8-6 kyu)
TRAMŠEK ALEKS kumite dečki -35 kg
TRAMŠEK ALJA kumite deklice -40 kg
ŽERDONER ŽIGA kumite malčki +30 kg
ŽUMER JAKOB kumite kadeti +70 kg
ŽUMER JAKOB kumite mladinci +76 kg


Hercegovina-zagreb 1

Tekmovalec Kategorija
ČULJEVIĆ DINO kumite ml. kadeti -40 kg
DRAŽIĆ IVAN kumite malčki -30 kg
FILIPOVIĆ MARTA kumite ml. kadetinje +50 kg
HORVAT VID kumite malčki +30 kg
LEDIĆ IRMA kumite ml. kadetinje +50 kg
LESKOVAR SVEN kumite ml. kadeti -40 kg
MADUNA IVANA kumite malčice +30 kg
MARJANOVIĆ NIKOLA kumite ml. kadeti -50 kg
VIDOVIĆ CARLA kumite ml. kadetinje -50 kg


ASD Karate Team 99

Tekmovalec Kategorija
ARTONI LORENZO kumite dečki -35 kg
ARTONI LORENZO kumite ml. kadeti -40 kg
BARBU ALESSIA kumite kadetinje +54 kg
BARBU ALESSIA kumite mladinke +59 kg
BELLUZZI MATTEO kumite dečki -40 kg
BELLUZZI MATTEO kumite malčki +30 kg
BOZZI EMANUELE kumite dečki -45 kg
BOZZI EMANUELE kumite malčki +30 kg
BUOLI NATHAN kumite dečki -40 kg
BUOLI NATHAN kumite malčki -30 kg
CAROLLO KEVIN kumite dečki +45 kg
CAROLLO KEVIN kumite malčki +30 kg
CHIARELLO LEONARDO kumite kadeti -57 kg
CHIARELLO LEONARDO kumite mladinci -55 kg
CIELO LUCA kumite malčki -30 kg
DANIELE FRANCESCO kumite kadeti -52 kg
DANIELE FRANCESCO kumite ml. kadeti -45 kg
DE PASQUALE LUCA kumite kadeti -52 kg
DE PASQUALE LUCA kumite mladinci -55 kg
DIEGHI VANTHIEN kumite kadeti -52 kg
DIEGHI VANTHIEN kumite mladinci -55 kg
DOTTI PIETRO kumite kadeti -52 kg
DOTTI PIETRO kumite ml. kadeti -45 kg
EMMA ZAMBERLAN kumite deklice -40 kg
EMMA ZAMBERLAN kumite malčice +30 kg
GALANTE LUCA kumite člani -67 kg
GALANTE LUCA kumite kadeti -63 kg
GAROFALO GABRIELE kumite malčki -30 kg
GAVIOLI MELISSA kumite ml. kadetinje -45 kg
GAVIOLI MELISSA kumite kadetinje -47 kg
GAVIOLI SAMUELE kumite dečki -45 kg
GAVIOLI SAMUELE kumite malčki +30 kg
GOLINELLI FEDERICO kumite kadeti -70 kg
GOLINELLI FEDERICO kumite mladinci -68 kg
GUANDALINI MATTEO kumite člani -67 kg
GUANDALINI MATTEO kumite mladinci -68 kg
LOMBARDO CHIARA kumite članice - 50 kg
LOMBARDO CHIARA kumite članice open
LUCCHESI DENNIS kumite člani -75 kg
LUCCHESI DENNIS kumite člani open
MOI GIOELE kumite ml. kadeti -50 kg
MOI GIOELE kumite kadeti -52 kg
MOI GIOELE kumite ml. kadeti -45 kg
PETREA VERONICA kumite ml. kadetinje -50 kg
PETREA VERONICA kumite kadetinje -54 kg
PIGNATTI FRANCESCO kumite člani -67 kg
PIGNATTI FRANCESCO kumite mladinci -68 kg
QUACECI ALFIO kumite člani -67 kg
QUACECI ALFIO kumite člani open
REBUSTINI MATTIA kumite ml. kadeti -40 kg
REBUSTINI MATTIA kumite kadeti -52 kg
SCAPINI ELIA kumite ml. kadeti -40 kg
SCAPINI ELIA kumite kadeti -52 kg
SPIAZZI MATTEO kumite člani -67 kg
SPIAZZI MATTEO kumite mladinci -76 kg
TURLE THOMAS kumite člani -67 kg
TURLE THOMAS kumite mladinci -68 kg
TURLE THOMAS kumite mladinci -76 kg
ZAMBERINI AURORA kumite ml. kadetinje -45 kg
ZAMBERINI AURORA kumite deklice -35 kg
ZAMBERINI CHIARA kumite kadetinje +54 kg
ZAMBERINI CHIARA kumite mladinke +59 kg
ZINDAOUI BESMELA kumite kadetinje +54 kg
ZINDAOUI BESMELA kumite mladinke -59 kg


JISSEN DOJO KARATE

Tekmovalec Kategorija
BURZO CAROLINA kumite kadetinje -47 kg
BURZO CAROLINA kumite mladinke -48 kg
BURZO FRANCESCA kumite članice -61 kg
BURZO FRANCESCA kumite mladinke -59 kg
MORO SERENA kumite ml. kadetinje +50 kg
MORO SERENA kumite kadetinje -54 kg
MUSANTI ENEA kumite kadeti -52 kg
MUSANTI ENEA kumite ml. kadeti -45 kg
NAPOLI MATTIA kumite kadeti -52 kg
NAPOLI MATTIA kumite mladinci -55 kg
PULLIERO ALESSANDRO kumite ml. kadeti +55 kg
PULLIERO ALESSANDRO kumite kadeti -70 kg
REINA FRANCESCA kumite ml. kadetinje +50 kg
REINA FRANCESCA kumite kadetinje -54 kg


Karate klub Lev

Tekmovalec Kategorija
OBLAK DAVID KERIM kata dečki
OBLAK DAVID KERIM kumite dečki -45 kg
PURIĆ ADRIJANA kumite deklice -40 kg


UKS SHODAN

Tekmovalec Kategorija
ADAMSKA ALEKSANDRA kata malčice
ADAMSKA ALEKSANDRA kata malčice (8-6 kyu)
ADAMSKA NATASZA kata deklice
ADAMSKA NATASZA kata deklice (8-4 kyu)
ADAMSKI JAROSłAW kata veterani + 50 let
STREUBEL MARTA kata ml. kadetinje
STREUBEL MARTA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
UKS SHODAN 1 - ADAMSKA,STREUBEL kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let


Karate klub Mirna Peč

Tekmovalec Kategorija
GOROGRANC TAIA kata malčice (8-6 kyu)
GOTLIB AJDA kata malčice (8-6 kyu)
KAJIč NIK kata malčki (8-6 kyu)
OBERč NAJA kata ženska osebe s pos. potrebami
PARKELJ NINA kata deklice (8-4 kyu)
MIRNA PEč 1 - GOROGRANC,GOTLIB,GOLE kata ekipa deklice 8-10 let


Shield - CSKA

Tekmovalec Kategorija
BISTRICHANOV MICHAEL kumite mladinci +76 kg
KRASTANOV RADOSLAV kumite mladinci -76 kg
NIKOLOV ANGEL kumite ml. kadeti -55 kg
NIKOLOV ANGEL kumite kadeti -57 kg
SVILENOVA KRISTINA kumite članice - 55 kg
TRAYKOV DEYAN kumite mladinci -61 kg
ZDRAVKOV MARIAN kumite mladinci -68 kg


Nippon Karate Club

Tekmovalec Kategorija
BARISIC MANUEL kumite člani -75 kg
GHIMCINSCHI STANISLAV kumite ml. kadeti +55 kg
ILIC KRISTINA kumite članice -61 kg
KUZMANOSKI MARKO kumite ml. kadeti -45 kg
REZAI HOMAYUN kumite člani -67 kg
SALUKHA OLEH kumite mladinci -76 kg


karate klub Pivka

Tekmovalec Kategorija
SMRDEL LIVIJA kata deklice


Klub borilnih veščin Fight Club Shony

Tekmovalec Kategorija
BIZJAK LENI kumite ml. kadetinje -50 kg
BOGOVIČ MEGOVEC TRISTAN JOSIP kumite kadeti -57 kg
ČAČIĆ MIA kata najmlajše
CERJAK JAKA kumite mladinci -68 kg
DEBELAK DEJAN kumite člani -75 kg
DEBELAK DEJAN kumite člani open
GLOGOVŠEK IVA kumite deklice +40 kg
HOTKO AŽBE kata malčki
KERIN IZAK kumite malčki -30 kg
KORITNIK AMELIA kumite deklice -40 kg
LAŠIČ SEBASTJAN kumite člani -75 kg
LIBENŠEK TIA kumite ml. kadetinje -50 kg
PETAN ELA kumite članice - 55 kg
PETAN ELA kumite mladinke -53 kg
PETKOVIĆ SAŠA kumite članice + 68 kg
PETKOVIĆ SAŠA kumite mladinke +59 kg
PETKOVIĆ SAŠA kumite članice open
PETKOVIĆ TJAŠA kumite kadetinje -54 kg
PETKOVIĆ TJAŠA kumite mladinke -53 kg
PINTARIČ JULIJA LINA kata deklice
ROSTOHAR BERIBAK NAL kumite ml. kadeti -55 kg
SEVER ANA kumite članice + 68 kg
SEVER ANA kumite mladinke +59 kg
SEVER ANA kumite članice open
ZAGMAJSTER MATEJ kumite dečki -45 kg
ŽUPANC MATIJA kumite ml. kadeti -55 kg


DMTK Karate

Tekmovalec Kategorija
ÁRKOS OLIVéR kumite ml. kadeti +55 kg
ÁRKOS OLIVéR kumite kadeti -63 kg
ELGOZALI AIDA kumite deklice +40 kg
ELGOZALI AIDA kumite ml. kadetinje +50 kg
HERCZ BENCE kumite dečki -40 kg
HERCZ BENCE kumite ml. kadeti -40 kg
KISS BARNABáS kumite ml. kadeti -55 kg
NáDUDVARI-KISS AMBRUS kumite kadeti -70 kg
NáDUDVARI-KISS AMBRUS kumite mladinci -68 kg
PIRY PéTER kumite ml. kadeti -50 kg
VARGA BENEDEK kumite ml. kadeti -50 kg


SPORTTARGET

Tekmovalec Kategorija
BAGGIO NARAYAN kumite ml. kadeti -40 kg
GISELLA ALOISI kumite ml. kadetinje -45 kg
GISELLA ALOISI kumite kadetinje -47 kg


Stars Fighting

Tekmovalec Kategorija
ALESSANDRO GUGLIELMI kumite kadeti +70 kg
ALESSANDRO GUGLIELMI kumite mladinci +76 kg
FRANCESCA PLUTINO kumite mladinke +59 kg
LORENZO ROGOLI kata člani +18
NICOLAS DI FONTE kumite ml. kadeti -55 kg
NICOLAS DI FONTE kumite kadeti -63 kg
NICOLò GIARDINO kumite člani -75 kg
NICOLò GIARDINO kumite mladinci -76 kg
REBECCA CAMPLI kumite članice -61 kg
REBECCA CAMPLI kumite mladinke +59 kg
UGO SCAVUZZO kumite člani - 84 kg


KK Ri Croatia

Tekmovalec Kategorija
KARADžA ANA kumite kadetinje -47 kg
KREšIć LANA kumite ml. kadetinje -50 kg
KREšIć TEA kumite kadetinje +54 kg
KREšIć TEA kumite mladinke -59 kg


KK Novi Zagreb

Tekmovalec Kategorija
BABIć IVAN kumite dečki +45 kg
LJOLJIć PATRICIA kumite ml. kadetinje +50 kg
MOHLER KATJA kumite malčice -30 kg
NASTESKI MATIJA kumite mladinci -61 kg
NEDIć LEON kumite kadeti -70 kg
NEDIć LEON kumite mladinci -68 kg
NOVAK BRUNO kumite kadeti -63 kg
OROZ HELENA kumite ml. kadetinje -50 kg
PERKOVIć BARTOL kumite dečki -35 kg
VITELIć PAPRIKA TIBOR kumite kadeti +70 kg
ZELJKO IVAN kumite ml. kadeti -45 kg


Karate klub Kaptol

Tekmovalec Kategorija
BRACIC PAVLOVIC ELENA kata malčice
BRACIC PAVLOVIC ELENA kumite malčice +30 kg
CESAR JAN kata malčki
CESAR JAN kata dečki
JAGAR FRANKA kata malčice
JAGAR TAMARA kata malčice (8-6 kyu)
JURKOVIC ZARA kata najmlajše (8-6 kyu)
KOJUNDZIC IVAN kata ml. kadeti
KOJUNDZIC IVAN kata dečki (8-4 kyu)
KOVACICEK LUCIJA kata najmlajše
SILJEVINAC JANA kata deklice
SILJEVINAC JANA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)


Karate klub Murter

Tekmovalec Kategorija
BILAN JOSIP kumite dečki -35 kg
JELIć ROKO kumite malčki -30 kg
JERAT ELLA kumite malčice -30 kg
JURAGA ĐANI kumite malčki -30 kg
PILIPAC FABIAN kumite dečki +45 kg
SLAVICA LOVRE kumite malčki +30 kg


Sport Club Fighters - NSA Karate

Tekmovalec Kategorija
MIHAYLOVA NIKOL kumite deklice +40 kg
MIHAYLOVA NIKOL kumite ml. kadetinje -45 kg
STEFANOV ALEKSANDAR kumite dečki -35 kg
STEFANOV NIKOLAY kumite kadeti -57 kg
STEFANOV NIKOLAY kumite mladinci -55 kg
VALKOV NIKOLAY kumite ml. kadeti -50 kg
VLASKOVSKI ALEKSANDAR kumite dečki +45 kg


Karate klub Osi Krka Šibenik

Tekmovalec Kategorija
KARADAKIć JULIJA kata ženska osebe s pos. potrebami
PILEPIć DORA kata ženska osebe s pos. potrebami
RAJIć NIKA kata ženska osebe s pos. potrebami


Bulgaria

Tekmovalec Kategorija
HANDZHIEV VICTOR kumite mladinci -76 kg
IVANOV VELIN kumite mladinci -55 kg
KRASSEN NIKOLAEV kumite člani -75 kg
MARIAN ZDRAVKOV kumite mladinci -68 kg
MICHAEL BISTRICHANOV kumite mladinci +76 kg
MIRCHEVA VERDZINIA kumite mladinke -48 kg
RADOSLAV KRASTANOV kumite mladinci -76 kg
TRAYKOV DEYAN kumite mladinci -61 kg


KKOI SVETA NEDELJA

Tekmovalec Kategorija
GOATTI MATIJEVIC TOMA kata moški osebe s pos. potrebami
IVANAC LETICIJA kata moški osebe s pos. potrebami


MACHINTOSH CLUB

Tekmovalec Kategorija
GIRALDI CHIARA kumite članice - 55 kg
GIRALDI FRANCESCA kumite članice - 55 kg
GIRALDI FRANCESCA kumite mladinke -53 kg
GIRALDI LAURA kumite ml. kadetinje -50 kg
GIRALDI LAURA kumite kadetinje -54 kg
GIRALDI LORENZO kumite člani -67 kg


Laktaši

Tekmovalec Kategorija
ATELJIć JANA kumite deklice -35 kg
ĐUKANOVIć TEODORA kumite ml. kadetinje -45 kg
ĐUKIć DUšAN kumite dečki -35 kg
GOTOVIć TAMARA kumite mladinke -48 kg
SAVANOVIć ANDREJ kumite dečki -35 kg


Karate Klub Murska Sobota

Tekmovalec Kategorija