POKAL KONJIŠKEGA KONJA 2022 (Horse Cup 2022)

kata člani +16 (5)
1. mesto STERNIŠA NEJC Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto SLUGA JURE Karate klub Seki
3. mesto PIVIĆ EVELIN Karate klub Seki
3. mesto MOČNIK TIMI Karate Klub Petrovče


kata članice +16 (9)
1. mesto NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
2. mesto ČVOROVIĆ ALEKSANDRA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto KUTIJA ALJA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto DI LELIO ELENA ASD Esercito - 187 Folgore


kata dečki (20)
1. mesto MAVSAR TADEJ Karate klub Seki
2. mesto PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
3. mesto JURAJA VINKO KARATE KLUB BUSHIDO
3. mesto MILJATOVIČ ALEKSA, Karate klub Seki


kata dečki (8-4 kyu) (16)
1. mesto DUJC GREGOR Karate Klub Postojna
2. mesto MIKŠA LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto KOšTIć ANES Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto CICVARIĆ NIKO Karate Klub Brežice


kata deklice (15)
1. mesto MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate klub Seki
2. mesto RUDOLF NIKA Karate klub Velenje
3. mesto PISNIK MAJA MARI Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol


kata deklice (8-4 kyu) (13)
1. mesto KRISTIć KAROLINA Karate klub Seki
2. mesto HASANOVIĆ PLESNK ALTIJANA Karate klub Seki
3. mesto ADAMSKA NATASZA UKS SHODAN
3. mesto ŽERJAV JANA Karate Klub Rogaška Slatina


kata kadeti (8)
1. mesto MEŠANOVIČ BENJAMIN Karate klub Velenje
2. mesto BELE LUKA KARATE KLUB KOZJANSKO
3. mesto AVDIBAŠIĆ DžENAN KARATE KLUB BUSHIDO
3. mesto CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice


kata kadetinje (19)
1. mesto KONTREC ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
3. mesto TOMAŽIČ EVA Karate klub Seki
3. mesto DURDZIĆ IMANA JION PEB BIHAĆ


kata malčice (9)
1. mesto MESAREK ANJA Karate klub Trnje
2. mesto HASANBAŠIĆ ADNA Karate klub Seki
3. mesto ADAMSKA ALEKSANDRA UKS SHODAN
3. mesto HAJDAREVIĆ NEDŽLA Karate klub Seki


kata malčice (8-6 kyu) (13)
1. mesto PAVLOVIĆ MARIJA KARATE KLUB BUSHIDO
2. mesto HAJDAREVIĆ NEDŽLA Karate klub Seki
3. mesto ADAMSKA ALEKSANDRA UKS SHODAN
3. mesto GOROGRANC TAIA Karate klub Mirna Peč


kata malčki (12)
1. mesto MAVSAR TADEJ Karate klub Seki
2. mesto ĆAVAR MATEO Karate klub Trnje
3. mesto KRAMAR VILI Karate klub Radeče
3. mesto ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje


kata malčki (8- 6 kyu) (16)
1. mesto AVDIBAŠIĆ NEDIN KARATE KLUB BUSHIDO
2. mesto KOCEV JOVAN Karate klub Seki
3. mesto KAJIč NIK Karate klub Mirna Peč
3. mesto ŠTERN GAŠPER Karate Klub Brežice


kata ml. kadeti (15)
1. mesto CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
2. mesto PRAH TILEN KARATE KLUB KOZJANSKO
3. mesto REIHS JAKA SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
3. mesto JURAJA VINKO KARATE KLUB BUSHIDO


kata ml. kadeti (8-3 kyu) (10)
1. mesto RIZVANOVIĆ ENEJ, Karate klub Seki
2. mesto MILJATOVIČ ALEKSA, Karate klub Seki
3. mesto KALENDER EDVIN Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto MERČNIK TIM SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA


kata ml. kadetinje (16)
1. mesto MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate klub Seki
2. mesto MAVSAR TAJDA Karate klub Seki
3. mesto KREGAR GABRIJELA Karate klub Seki
3. mesto JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje


kata ml. kadetinje (8-3 kyu) (10)
1. mesto MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate klub Seki
2. mesto JERŠIČ ŽANA Karate klub Seki
3. mesto IVNIK SANTEJA Karate Klub Brežice
3. mesto ŠILJEGOVIč ILMA Karate klub Seki


kata mladinci (5)
1. mesto SLUGA JURE Karate klub Seki
2. mesto MOČNIK TIMI Karate Klub Petrovče
3. mesto MEŠANOVIČ BENJAMIN Karate klub Velenje
3. mesto ČESNIK DENIS Shotokan Karate Klub Postojna


kata mladinke (11)
1. mesto KOBAL - PAHOR LEA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto FAJFER LANA Karate Klub Radvanje
3. mesto DURDZIĆ IMANA JION PEB BIHAĆ
3. mesto KUTIJA ALJA Karate Klub Rogaška Slatina


kata moški - osebe s pos. potrebami nad 16 let (2)
1. mesto SOSKIć FILIP Karate Klub Mon Chi
2. mesto GOATTI MATIJEVIC TOMA KKOI SVETA NEDELJA


kata moški - osebe s pos. potrebami do 16 let (1)


kata najmlajše (7)
1. mesto HASANBAŠIĆ ADNA Karate klub Seki
2. mesto HUSIĆ LANA Karate klub Seki
3. mesto SREBRE LANA Karate klub Seki
3. mesto KOVACICEK LUCIJA Karate klub Kaptol


kata najmlajše (8-6 kyu) (10)
1. mesto ŠTOKIć MATEA Karate klub Trnje
2. mesto STRGAR EVA Karate Klub Brežice
3. mesto JURKOVIC ZARA Karate klub Kaptol
3. mesto SREBRE LANA Karate klub Seki


kata najmlajši (5)
1. mesto KOCEV JOVAN Karate klub Seki
2. mesto PETAN LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto KOTNIK LIAM Karate klub Seki
3. mesto OMEROVIĆ TARIK Karate klub Seki


kata najmlajši (8-6 kyu) (15)
1. mesto DOLIć ALI BUDO
2. mesto PETAN LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto BANOVIć DARIAN Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto KOTNIK LIAM Karate klub Seki


kata veterani - 50 let (3)
1. mesto CORVAGLIA VINCENZO ASD Esercito - 187 Folgore
2. mesto LIŠINOVIĆ HADIS Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto KRAMAR ALJOŠA Karate klub Radeče


kata veterani + 50 let (1)
1. mesto ADAMSKI JAROSłAW UKS SHODAN


kata veteranke - 50 let (0)


kata ženske - osebe s pos. potrebami nad 16 let (5)


kata ženske - osebe s pos. potrebami do 16 let (0)


kumite člani - 84 kg (6)
1. mesto JORDAN TIMOTEJ KARATE KLUB BUSHIDO
2. mesto KLOBASA ALEKS Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto MARKULJEVIČ UROŠ Karate Klub Trbovlje
3. mesto KRAJNC MIHA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju


kumite člani -60 kg (2)
1. mesto TAMŠE MARINIČ NIKLAS Karate Klub Radenci Shotokan
2. mesto RAKOVNIK SVEN Društvo Za Karate Celje


kumite člani -67 kg (12)
1. mesto QUACECI ALFIO ASD Karate Team 99
2. mesto TALER JAKA Shotokan Karate Klub Bohinj
3. mesto HUDALES TOMAŽ Društvo Za Karate Celje
3. mesto SUŠA ŽIGA Karate Klub Žalec


kumite člani -75 kg (13)
1. mesto GORIŠEK MATEJ Karate Klub Ljubljana
2. mesto GAAL JAKA Karate Klub Radvanje
3. mesto MARKULJEVIČ MARKO Karate Klub Trbovlje
3. mesto LUCCHESI DENNIS ASD Karate Team 99


kumite člani +84 kg (3)
1. mesto JOKSIMOVIĆ STEFAN Karate Klub Žalec
2. mesto MARKULJEVIČ UROŠ Karate Klub Trbovlje
3. mesto PLOšINJAK TADEJ Karate Klub Radvanje


kumite člani open (6)
1. mesto JOKSIMOVIĆ STEFAN Karate Klub Žalec
2. mesto LUCCHESI DENNIS ASD Karate Team 99
3. mesto QUACECI ALFIO ASD Karate Team 99
3. mesto KRŽIŠNIK GAL, Karate Klub Ljubljana


kumite članice - 50 kg (2)
1. mesto ĐAKOVIć LARA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto LOMBARDO CHIARA ASD Karate Team 99


kumite članice - 55 kg (6)
1. mesto GIRALDI FRANCESCA MACHINTOSH CLUB
2. mesto PETAN ELA Klub borilnih veščin Fight Club Shony
3. mesto BERGANT LAURA Karate Klub Polzela
3. mesto MAGAJNA MAšA Karate Klub Mawashi Postojna


kumite članice -61 kg (8)
1. mesto DEBELJAK HANA Karate Klub Ljubljana
2. mesto BERGANT LAURA Karate Klub Polzela
3. mesto ŠENICA NIKA Karate Klub Polzela
3. mesto POTISK LAURA Karate Klub Rogaška Slatina


kumite članice -68 kg (2)
1. mesto MOLNAR ELIZABETA Karate Klub Ljubljana
2. mesto ŽIBRET ZALA MARIA Karate Klub Ljubljana


kumite članice + 68 kg (3)
1. mesto BEĆIROVIĆ SADEA SAMOBOR
2. mesto SEVER ANA Klub borilnih veščin Fight Club Shony
3. mesto PETKOVIĆ SAŠA Klub borilnih veščin Fight Club Shony


kumite članice open (5)
1. mesto BEĆIROVIĆ SADEA SAMOBOR
2. mesto POTISK LAURA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto PETKOVIĆ SAŠA Klub borilnih veščin Fight Club Shony
3. mesto SEVER ANA Klub borilnih veščin Fight Club Shony


kumite dečki -35 kg (19)
1. mesto STEFANOV ALEKSANDAR Sport Club Fighters - NSA Karate
2. mesto ATELJ MIRKO Bushido Banja Luka
3. mesto HAFFNER KARL_FERDINAND Karate Pinzgau
3. mesto TRAMŠEK ALEKS KARATE KLUB BUSHIDO


kumite dečki -40 kg (12)
1. mesto ŠTERN TILEN KARATE KLUB BUSHIDO
2. mesto MEŠIČ TJAN Karate Klub Polzela
3. mesto JUŠIĆ EMAN BUDO
3. mesto FILIPOVIć ENEJ Karate Klub Žalec


kumite dečki -45 kg (10)
1. mesto OBLAK DAVID KERIM Karate klub Lev
2. mesto DIKLIć FILIP Karate klub Grobničan
3. mesto ČUK DANIJEL Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto BOZZI EMANUELE ASD Karate Team 99


kumite dečki +45 kg (13)
1. mesto BABIć IVAN KK Novi Zagreb
2. mesto VATOVEC ERNEST KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
3. mesto SERDAR FILIP KBS"Castra"
3. mesto VLASKOVSKI ALEKSANDAR Sport Club Fighters - NSA Karate


kumite deklice -35 kg (9)
1. mesto ĐUKIć TEODORA Bushido Banja Luka
2. mesto KINCL NINA Karate klub Trnje
3. mesto MOUSA SIMA Karate Pinzgau
3. mesto IVANČIČ KIARA Shotokan Karate Klub Oplotnica


kumite deklice -40 kg (9)
1. mesto JEVŠENAK ALINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto HUSIĆ DALILA Društvo Za Karate Celje
3. mesto TRAMŠEK ALJA KARATE KLUB BUSHIDO
3. mesto PURIĆ ADRIJANA Karate klub Lev


kumite deklice +40 kg (10)
1. mesto JELENKO NINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto KOVAč PETRA Karate klub Trnje
3. mesto LONčAR LUCIJA Karate klub Trnje
3. mesto MIHAYLOVA NIKOL Sport Club Fighters - NSA Karate


kumite kadeti -52 kg (14)
1. mesto MOI GIOELE ASD Karate Team 99
2. mesto JELENKO BENJAMIN Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto REBUSTINI MATTIA ASD Karate Team 99
3. mesto DIEGHI VANTHIEN ASD Karate Team 99


kumite kadeti -57 kg (11)
1. mesto PEJIć LUKA Energija
2. mesto JAKOVLJEVIĆ SERGEJ KBS"Castra"
3. mesto CHIARELLO LEONARDO ASD Karate Team 99
3. mesto STEFANOV NIKOLAY Sport Club Fighters - NSA Karate


kumite kadeti -63 kg (12)
1. mesto ŽIBRET BOR Karate Klub Ljubljana
2. mesto GALANTE LUCA ASD Karate Team 99
3. mesto MLAKAR LUKA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto VILIC ELVEDIN BUDO


kumite kadeti -70 kg (9)
1. mesto BOROVNIK NIK Društvo Za Karate Celje
2. mesto NEDIć LEON KK Novi Zagreb
3. mesto EBNER LUCA Karate Union Walserfeld
3. mesto GOLINELLI FEDERICO ASD Karate Team 99


kumite kadeti +70 kg (6)
1. mesto VITELIć PAPRIKA TIBOR KK Novi Zagreb
2. mesto KOLšEK KLEMEN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto GARAJ IVAN Karate klub 10. DAN
3. mesto SELIMOVIC ARMIN Karate Union Walserfeld


kumite kadetinje -47 kg (10)
1. mesto KARADžA ANA KK Ri Croatia
2. mesto KRVINA LIA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto ZUPANčIč NANA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto GISELLA ALOISI SPORTTARGET


kumite kadetinje -54 kg (13)
1. mesto POZDERAC NINA JION PEB BIHAĆ
2. mesto MEDIĆ ADELA Društvo Za Karate Celje
3. mesto GOTOVAC TAMARA Bushido Banja Luka
3. mesto KUTNJAK URŠKA Karate Klub Radvanje


kumite kadetinje +54 kg (14)
1. mesto FRIZZI EMMA LUDOVICA ASD Esercito - 187 Folgore
2. mesto TOPAL MAGDALENA Karate Union Walserfeld
3. mesto KREšIć TEA KK Ri Croatia
3. mesto NIŠANDŽIČ IVANA Karate Klub Kranj


kumite malčice -30 kg (4)
1. mesto MOHLER KATJA KK Novi Zagreb
2. mesto ATELJ JANA Bushido Banja Luka
3. mesto TORKAR AJDA Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto JERAT ELLA Karate klub Murter


kumite malčice +30 kg (5)
1. mesto KABAI-NAGY MIRABELLA Karate Pinzgau
2. mesto EMMA ZAMBERLAN ASD Karate Team 99
3. mesto MADUNA IVANA Hercegovina-zagreb 1
3. mesto DROžDAN VOLF ELA KARATE KLUB KOZJANSKO


kumite malčki -30 kg (21)
1. mesto SAVIć ANDREJ Bushido Banja Luka
2. mesto ŠABEC ALJOšA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto MAVSAR TADEJ Karate klub Seki
3. mesto GNEZDA ALEKS Karate Klub Kolektor Idrija


kumite malčki +30 kg (14)
1. mesto BELLUZZI MATTEO ASD Karate Team 99
2. mesto VUKSAN PAVLE KBS"Castra"
3. mesto DUKIć DUšAN Bushido Banja Luka
3. mesto BOZZI EMANUELE ASD Karate Team 99


kumite ml. kadeti -40 kg (16)
1. mesto LESKOVAR SVEN Hercegovina-zagreb 1
2. mesto REBUSTINI MATTIA ASD Karate Team 99
3. mesto SODIN LEON KARATE KLUB KOZJANSKO
3. mesto MUHIĆ DIN Karate Klub Kolektor Idrija


kumite ml. kadeti -45 kg (12)
1. mesto CITI JACOPO ASD Esercito - 187 Folgore
2. mesto DOTTI PIETRO ASD Karate Team 99
3. mesto ZELJKO IVAN KK Novi Zagreb
3. mesto MLAčNIK AžBE Karate Klub Polzela


kumite ml. kadeti -50 kg (11)
1. mesto PERMOZER MARC Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto LIGAS EDOARDO ASD Esercito - 187 Folgore
3. mesto MITROVIć VELJKO KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
3. mesto HMELAK TIBOR Shotokan Karate Klub Oplotnica


kumite ml. kadeti -55 kg (13)
1. mesto GOLEŽ PETER Društvo Za Karate Celje
2. mesto GROBLER MARTIN KARATE KLUB BRANIK
3. mesto JELENKO BENJAMIN Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto KALENDER EDVIN Shotokan Karate Klub Postojna


kumite ml. kadeti +55 kg (13)
1. mesto ROLA LUKA Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto KRŽIŠNIK LAN Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto DIMITRIć KRISTIJAN Bushido Banja Luka
3. mesto MAGUšA MATIJAS Karate Klub Radvanje


kumite ml. kadetinje -45 kg (13)
1. mesto GISELLA ALOISI SPORTTARGET
2. mesto GAVIOLI MELISSA ASD Karate Team 99
3. mesto VALENČAK NELI Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto MIHAYLOVA NIKOL Sport Club Fighters - NSA Karate


kumite ml. kadetinje -50 kg (16)
1. mesto KAMETINGER SARAH Karate Pinzgau
2. mesto KREšIć LANA KK Ri Croatia
3. mesto GIRALDI LAURA MACHINTOSH CLUB
3. mesto OROZ HELENA KK Novi Zagreb


kumite ml. kadetinje +50 kg (19)
1. mesto FILIPOVIĆ MARTA Hercegovina-zagreb 1
2. mesto JANŽEKOVIČ NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto MEDIĆ ADELA Društvo Za Karate Celje
3. mesto LEDIĆ IRMA Hercegovina-zagreb 1


kumite mladinci -55 kg (8)
1. mesto STEFANOV NIKOLAY Sport Club Fighters - NSA Karate
2. mesto DE PASQUALE LUCA ASD Karate Team 99
3. mesto LOČNIKAR MIHA Karate društvo Loče
3. mesto DIEGHI VANTHIEN ASD Karate Team 99


kumite mladinci -61 kg (8)
1. mesto NASTESKI MATIJA KK Novi Zagreb
2. mesto PEJIć LUKA Energija
3. mesto RAKOVNIK SVEN Društvo Za Karate Celje
3. mesto ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor


kumite mladinci -68 kg (15)
1. mesto ŽIBRET BOR Karate Klub Ljubljana
2. mesto TURLE THOMAS ASD Karate Team 99
3. mesto SUŠA ŽIGA Karate Klub Žalec
3. mesto NEDIć LEON KK Novi Zagreb


kumite mladinci -76 kg (12)
1. mesto BOROVNIK NIK Društvo Za Karate Celje
2. mesto KüHNEL HENRIK Karate Union Walserfeld
3. mesto GARAJ IVAN Karate klub 10. DAN
3. mesto ČIMžAR ALEKS Karate klub Šenčur


kumite mladinci +76 kg (9)
1. mesto KRŽIŠNIK GAL, Karate Klub Ljubljana
2. mesto RADIĆ LUKA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto KATANEC JAN SAMOBOR
3. mesto ŽUMER JAKOB KARATE KLUB BUSHIDO


kumite mladinke -48 kg (4)


kumite mladinke -53 kg (7)
1. mesto PETAN ELA Klub borilnih veščin Fight Club Shony
2. mesto GIRALDI FRANCESCA MACHINTOSH CLUB
3. mesto CRNIć SARA Energija
3. mesto PETKOVIĆ TJAŠA Klub borilnih veščin Fight Club Shony


kumite mladinke -59 kg (7)
1. mesto ČUčAK NIKOLINA Energija
2. mesto AVŽNER ZOJA Karate Klub Polzela
3. mesto FRIZZI EMMA LUDOVICA ASD Esercito - 187 Folgore
3. mesto KREšIć TEA KK Ri Croatia


kumite mladinke +59 kg (9)
1. mesto ŽIBRET ZALA MARIA Karate Klub Ljubljana
2. mesto MUZIK TAŠA Karate Klub Ljubljana
3. mesto PETKOVIĆ SAŠA Klub borilnih veščin Fight Club Shony
3. mesto SEVER ANA Klub borilnih veščin Fight Club Shony


kumite veterani +35 let open (3)
1. mesto PETRAč RENATO Karate klub 10. DAN
2. mesto MIJATOVIć MARJAN KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
3. mesto SIERRA DUHARTE JORGE Karate Klub Olimpija Ljubljana


kata ekipa članice (1)
1. mesto KK BBRDO 1 VUKAS,MILAKIĆ,KUJAVIĆ


kata ekipa dečki 8-10 let (4)
1. mesto DK CELJE 1 GRZINČIČ,JEVŠNIK,KUNST
2. mesto KK VELENJE 1 PAŠIČ,ŠTEFANIČ,JELEN
3. mesto KK RADEčE 1 KRAMAR,SLONECKI,KAMPUŠ
3. mesto KK BREžICE 1 CICVARIĆ,ŠTERN,BUDIČ


kata ekipa deklice 8-10 let (4)
1. mesto KK SEKI 1 JERŠIČ,KRISTIĆ,MILJATOVIĆ
2. mesto KK LOVRENC 1 PISNIK,PISNIK,PISNIK
3. mesto KK BREžICE 1 KERIN,ZOFIČ,BONČINA
3. mesto MIRNA PEč 1 GOROGRANC,GOTLIB,GOLE


kata ekipa kadeti-mladinci (0)


kata ekipa kadetinje-mladinke (1)
1. mesto KK BBRDO 1 LENDIĆ,HAJDUKOVIĆ


kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let (6)
1. mesto KK TIGER 1 IBRAHIMOVIĆ,OSMIĆ,ZAHIROVIĆ
2. mesto KK SEKI 2 JERŠIČ,PIVIĆ,ŠILJEGOVIČ
3. mesto KK SEKI 1 MAVSAR,KREGAR,MILJATOVIĆ
3. mesto KK LJUTOMER 1 JANŽEKOVIČ,PLOHL,RAUTER


kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let (3)
1. mesto KK SEKI 1 MAVSAR,MILJATOVIČ,AHMIČEVIĆ
2. mesto KK SEKI 2 BEŠIĆ,HASANBAŠIĆ,RIZVANOVIĆ
3. mesto KK BREžICE 1 CICVARIĆ,VRETIČ,ČRPIČ