44-INTERNATIONAL-KARATE-OPEN-TRBOVLJE-2016

kata člani +16 (7)
1. mesto KLANEČEK ALJAž Karate Klub Zmaj
2. mesto JOKSIMOVIĆ STEFAN Karate Klub Žalec
3. mesto SALKIC ALMIN Kashiva-Kan Karate-Do - Biel/Bienne
3. mesto LIONELLO WILLIAM CENTRO STUDI ARCHE


kata članice +16 (13)
1. mesto CVERDELJ ALEKS KARATE FEDERACIJA SRBIJE
2. mesto SIMONIČ MAšA Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto SAVEVSKI VANJA KARATE FEDERACIJA SRBIJE
3. mesto GALIČ NASTJA Karate Klub Brežice


kata dečki (15)
1. mesto JURčEVIć FILIP KARATE KLUB OMEGA
2. mesto ŠOPER ERIK KARATE KLUB OMEGA
3. mesto NIKOLIĆ LAZAR Karate savez uže Srbije
3. mesto BOROVNIK NIK Karate klub Velenje


kata dečki (8-4 kyu) (14)
1. mesto LUKAČ ŽAN Karate Klub Trbovlje
2. mesto VANOVŠEK ENEJ, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto BRŠEK PUNGARTNIK JAN Karate klub Velenje
3. mesto KOČEVAR ANA Karate klub Velenje


kata deklice (18)
1. mesto BOČKOR EMMA BERTA KARATE KLUB BUJE
2. mesto PETAN ELA Karate Klub Brežice
3. mesto FAJFER LANA Karate Klub Radvanje
3. mesto DRUžINEC ANA KARATE KLUB OMEGA


kata deklice (8-4 kyu) (17)
1. mesto HLIŠČ LANA Karate Klub Rudar Velenje
2. mesto ŠIBALIĆ BOJANA Karate savez uže Srbije
3. mesto DRAKSLER IZA Karate Klub Kranj
3. mesto PERUNIČIĆ ANICA Karate Klub POTOCI


kata kadeti (27)
1. mesto HARTL JAN Športno društvo za karate GES
2. mesto SUBOTA UROŠ KARATE FEDERACIJA SRBIJE
3. mesto KAUZAR SEBASTJAN Karate klub Velenje
3. mesto HARTL BOR Športno društvo za karate GES


kata kadetinje (21)
1. mesto CRNOVČIĆ SLAVICA KARATE FEDERACIJA SRBIJE
2. mesto BRAJA KLARA KARATE KLUB OMEGA
3. mesto CESAR PIA Karate klub Velenje
3. mesto PETKOVIć SABINA Karate klub Globus Čakovec


kata malčice (12)
1. mesto REKIĆ SARA KARATE KLUB REGENERACIJA
2. mesto DRUžINEC ANA KARATE KLUB OMEGA
3. mesto KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA Karate Klub Trbovlje
3. mesto ZAGER HANA Karate klub Velenje


kata malčice 8-5 kyu (7)
1. mesto SKUHALA ZOJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2. mesto DIZDAREVIĆ ARIANNA KARATE KLUB REGENERACIJA
3. mesto MEDIČ NADIA Karate Klub Trbovlje
3. mesto JOVOVIĆ DUNJA Karate savez uže Srbije


kata malčki (10)
1. mesto GRIVEC TILEN Karate Klub Trbovlje
2. mesto GANZITTI NOAH Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto BAJGOT NACE Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto ČOLAK FILIP KARATE KLUB OMEGA


kata malčki 8-5 kyu (16)
1. mesto ŽIVKOVIĆ DIMITRIJE Karate savez uže Srbije
2. mesto NEDELKO STEFAN Karate klub Dodersport
3. mesto BAJGOT NACE Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto ŠABANAGIĆ AMAR KARATE KLUB REGENERACIJA


kata ml. kadeti (24)
1. mesto RELIć MATIJA Karate klub Virovitica
2. mesto KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto PLEVNIK GAL Karate Klub Kranj
3. mesto BERTO ALESSANDRO CENTRO STUDI ARCHE


kata ml. kadeti (8-3 kyu) (20)
1. mesto STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto KRAJNC MIHA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto MARKULJEVIČ MARKO Karate Klub Trbovlje
3. mesto MARKULJEVIČ UROŠ Karate Klub Trbovlje


kata ml. kadetinje (17)
1. mesto JELEN NIKA SAMOBOR
2. mesto GANZITTI NIA Karate Klub Radvanje
3. mesto BRAJA KLARA KARATE KLUB OMEGA
3. mesto HORVAT STELA Karate klub Globus Čakovec


kata ml. kadetinje (8-3 kyu) (11)
1. mesto SABANAGIC MELANY Fudokan klub
2. mesto NAMESTNIK TADEJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto ETEROVIč MAšA Karate Klub Kranj
3. mesto NAGLIČ NIKA Karate Klub Kranj


kata mladinci (13)
1. mesto SUVAJĆEVIĆ STEFAN KARATE FEDERACIJA SRBIJE
2. mesto HARTL BOR Športno društvo za karate GES
3. mesto HARTL JAN Športno društvo za karate GES
3. mesto LIONELLO WILLIAM CENTRO STUDI ARCHE


kata mladinke (15)
1. mesto JANKOVIć ALEKSANDRA KARATE FEDERACIJA SRBIJE
2. mesto MALčEC SARA Karate klub Virovitica
3. mesto BOŽJAK LAURA Karate Klub Trbovlje
3. mesto ĆUK ANJA Karate klub Esseker


kata najmlajše (8)
1. mesto ČOLAK TALIA KARATE KLUB OMEGA
2. mesto ŠIMUNOVIĆ MARIJA Karate klub FINIDA-Poreč
3. mesto JUG ZOJA Karate Klub Trbovlje
3. mesto ĐOGIĆ EMA Karate klub Velenje


kata najmlajše (8-6 kyu) (8)
1. mesto ŠIMUNOVIĆ MARIJA Karate klub FINIDA-Poreč
2. mesto DOLIĆ AMAJLA KARATE KLUB REGENERACIJA
3. mesto HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto JUG ZOJA Karate Klub Trbovlje


kata najmlajši (6)
1. mesto MRGOLE NIK Karate Klub Trbovlje
2. mesto OČKO GAL Karate klub Velenje
3. mesto GOLOB MATEVŽ Karate Klub Trbovlje


kata najmlajši 8-5 kyu (8)
1. mesto BEGANOVIĆ TARIS KARATE KLUB REGENERACIJA
2. mesto HASANAGIĆ NASER Karate Klub Olimpija Ljubljana
3. mesto OČKO GAL Karate klub Velenje
3. mesto MRGOLE NIK Karate Klub Trbovlje


kata veterani + 35 let (4)
1. mesto SEMOLIč IGOR Karate Klub Emona
2. mesto FLIS ANDREJ Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
3. mesto REŠIDOVIĆ AMIR Karate klub FINIDA-Poreč
3. mesto LJUBANSKI IGOR Karate klub Polet


kata veteranke + 35 let (4)
1. mesto DUJOVIĆ BOJANA Karate Klub Kranj
2. mesto KENDA NATALIJA Karate klub Velenje
3. mesto PATERNOSTER ALENKA Karate Klub Trbovlje
3. mesto OMEJEC IRENA Karate klub Lev


kumite člani - 84 kg (4)
1. mesto JOKSIMOVIĆ STEFAN Karate Klub Žalec
2. mesto OBRADOVIĆ BOGDAN KARATE FEDERACIJA SRBIJE


kumite člani -60 kg (0)


kumite člani -67 kg (10)
1. mesto GORENC DENIS Karate Klub Hrastnik
2. mesto PRIMOŽIČ TIT Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto MILOŠEVIĆ MILOŠ Karate savez uže Srbije
3. mesto HRIBOVŠEK BLAž Karate Klub Trbovlje


kumite člani -75 kg (7)
1. mesto NEGATUROV DMYTRO Ukrainian Karate Federation
2. mesto MULABDIĆ MIRNES Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto RUŠITI ARDIT Karate Klub Zmaj
3. mesto SETNIČAR GREGA Karate Klub Ljubljana


kumite člani +84 kg (3)
1. mesto DEBERŠEK LUKA Karate Klub Polzela
2. mesto GORAN VINčIć KARATE KLUB TEMPO
3. mesto DAJČMAN TADEJ Karate Klub Lovrenc Na Pohorju


kumite člani open (10)
1. mesto DEBERŠEK LUKA Karate Klub Polzela
2. mesto JOKSIMOVIĆ STEFAN Karate Klub Žalec
3. mesto GORAN VINčIć KARATE KLUB TEMPO
3. mesto PRIMOŽIČ TIT Karate Klub Kolektor Idrija


kumite članice - 50 kg (1)


kumite članice - 55 kg (9)
1. mesto DAMJANOVIĆ MARINA KARATE FEDERACIJA SRBIJE
2. mesto HABERL BARBARA Karate Klub Trbovlje
3. mesto SULJIĆ SABINA Karate Klub Trbovlje
3. mesto MAGANUCO FEDERICA GLC FIJLKAM


kumite članice -61 kg (7)
1. mesto RISTIĆ TJAŠA Karate Klub Kranj
2. mesto VASOVIĆ ANDRIJANA KARATE FEDERACIJA SRBIJE
3. mesto MARKOVIĆ JOVANA KARATE FEDERACIJA SRBIJE
3. mesto PEREUDA ANASTASIIA Ukrainian Karate Federation


kumite članice -68 kg (3)
1. mesto STANKO SARA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto PECIREP EMMA GLC FIJLKAM
3. mesto CORBATTO MELANIE GLC FIJLKAM


kumite članice + 68 kg (4)
1. mesto BUDIČ KAJA YUKI klub ČATEŽ
2. mesto MOTNIKAR META Karate Klub Virtus Duplica
3. mesto KEREC TAMARA Športno Društvo Dinamik Celje
3. mesto HANKIĆ ADELISA Karate Klub Tiger Velenje


kumite članice open (7)
1. mesto RISTIĆ TJAŠA Karate Klub Kranj
2. mesto SZPONDER NATALIA Klub Karate NIDAN
3. mesto MAJEWSKA MARTA Klub Karate NIDAN
3. mesto BUDIČ KAJA YUKI klub ČATEŽ


kumite dečki -35 kg (18)
1. mesto JURIČIĆ IVAN KARATE KLUB ĐURĐEVAC
2. mesto ARSENIć PETAR Karate Klub Postojna
3. mesto BAđUN EMANUEL KARATE KLUB TEMPO
3. mesto MAROVIĆ NIKO KARATE KLUB ĐURĐEVAC


kumite dečki -40 kg (11)
1. mesto BRKIć IGOR Energija
2. mesto BUŠIĆ TEO KARATE KLUB ĐURĐEVAC
3. mesto HAUBOLD MIKA FUNAKOSHI KARATE NORTHEIM
3. mesto SUŠA ŽIGA Karate Klub Žalec


kumite dečki -45 kg (6)
1. mesto RADIĆ LUKA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto PEREUDA MATVII Ukrainian Karate Federation
3. mesto ILIBAšIć STEFAN Energija
3. mesto SADIKOVIĆ SUAD KARATE KLUB REGENERACIJA


kumite dečki +45 kg (7)
1. mesto KRŽIŠNIK GAL Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto KUNŠTEK NEJC Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto KOPRENA JOVAN Energija
3. mesto GAŠPARIČ TILEN Karate Klub Trbovlje


kumite deklice -40 kg (16)
1. mesto BAŠIĆ SUMEJA KARATE KLUB REGENERACIJA
2. mesto PETAN ELA Karate Klub Brežice
3. mesto STOJIć ANđELA Energija
3. mesto TOPČAGIĆ SARA KARATE KLUB REGENERACIJA


kumite deklice +40 kg (5)
1. mesto GOLAČ AJDA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto ĐAKOVIć TIANA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto SEVER ANA Karate Klub Brežice
3. mesto DOLENC ČUČNIK ŽANA Karate Klub Trbovlje


kumite kadeti -52 kg (12)
1. mesto HUDALES TOMAŽ Društvo Za Karate Celje
3. mesto SKOTNIK SANI Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto PODPEČAN LAN Karate Klub Polzela


kumite kadeti -57 kg (7)
1. mesto ZIDAR DOMEN Karate Klub Trbovlje
2. mesto SALKIČ ERVIN Karate Klub Trbovlje
3. mesto KéRY BENEDEK Ganz Kesjar Karate Klub
3. mesto DVORáK ÁDáM Ganz Kesjar Karate Klub


kumite kadeti -63 kg (13)
1. mesto KERŠIČ AHLIN ŽAN Karate Klub Kranj
2. mesto OBLAK TJAž Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto ILIĆ LAZAR Karate savez uže Srbije
3. mesto KAROV ZORAN Karate Klub Shotokan Kranj


kumite kadeti -70 kg (7)
1. mesto PLASKAN JURIJ Karate Klub Žalec
2. mesto MARINKOVIĆ ĐORĐE Karate savez uže Srbije
3. mesto ZLATKOV TEODOR Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto TOMIć MILAN Energija


kumite kadeti +70 kg (9)
1. mesto ARSOVIĆ MIHAJLO KARATE FEDERACIJA SRBIJE
2. mesto VUČKOVIĆ BOGDAN KARATE FEDERACIJA SRBIJE
3. mesto ŠTEHARNIK ŽAN Karate Klub Radvanje
3. mesto LIPOVŠEK ALEN Karate Klub Petrovče


kumite kadetinje -47 kg (7)
1. mesto JANKOVIĆ BOJANA KARATE FEDERACIJA SRBIJE
2. mesto DER MARTINA KARATE FEDERACIJA SRBIJE
3. mesto PANCHUK ARIADNA Ukrainian Karate Federation
3. mesto SERATLIć NATALIJA KARATE FEDERACIJA SRBIJE


kumite kadetinje -54 kg (14)
1. mesto PEROVIĆ IVANA KARATE FEDERACIJA SRBIJE
2. mesto JOVANOVSKA VIKTORIJA K.K.BOTTONI
3. mesto PALASHEVSKA YULIIA Ukrainian Karate Federation
3. mesto NADAREVIĆ EMA KARATE KLUB REGENERACIJA


kumite kadetinje +54 kg (15)
1. mesto LOLIć ANJA Energija
2. mesto BOGOVAC MARIJA KARATE FEDERACIJA SRBIJE
3. mesto ŠĆEPANOVIĆ TARA KARATE FEDERACIJA SRBIJE
3. mesto ČETINA NEŽA Karate Klub Žalec


kumite malčice -30 kg (0)


kumite malčice +30 kg (5)
1. mesto REKIĆ SARA KARATE KLUB REGENERACIJA
2. mesto KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA Karate Klub Trbovlje
3. mesto ŠKRABLIN TARA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto ABRAM ZOJA MARTINA Karate Klub Mawashi Postojna


kumite malčki -30 kg (4)
1. mesto KINDLER IAN FUNAKOSHI KARATE NORTHEIM
2. mesto BRKIć OGNJEN Energija
3. mesto ĐEBRO JAKOB Karate klub Virovitica
3. mesto TEPEŠ OLIVER Karate Klub Rogaška Slatina


kumite malčki +30 kg (10)
1. mesto PEREUDA MATVII Ukrainian Karate Federation
2. mesto KESAK DOMAGOJ Karate klub Virovitica
3. mesto JURIČIĆ IVAN KARATE KLUB ĐURĐEVAC
3. mesto UTVIĆ LUKA Karate savez uže Srbije


kumite ml. kadeti -40 kg (22)
1. mesto STANIć MIHAJLO Energija
2. mesto MARKOVIć LAZAR Energija
3. mesto BAŠIČ FEKONJA MAI Karate Klub Polzela
3. mesto CSATó ROLAND Ganz Kesjar Karate Klub


kumite ml. kadeti -45 kg (18)
1. mesto VUčIć SERGEJ Energija
2. mesto TAMŠE NIKLAS Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto JELIČIĆ DANILO Energija
3. mesto ILIČ DAVID NIEDERSACHSEN KARATE VERBAND


kumite ml. kadeti -50 kg (14)
1. mesto HAUBOLD JANNE NIEDERSACHSEN KARATE VERBAND
2. mesto VASILIć MIHAILO Karate savez uže Srbije
3. mesto KOVAčEVIć ALEKSANDAR Energija
3. mesto SKOTNIK NEJC Karate Klub Radenci Shotokan


kumite ml. kadeti -55 kg (8)
1. mesto DVORáK ÁDáM Ganz Kesjar Karate Klub
2. mesto ADAMOVIĆ UROŠ Karate savez uže Srbije
3. mesto BRUS SANJIN Energija
3. mesto GORIŠEK MATEJ Shotokan Karate Klub Grosuplje


kumite ml. kadeti +55 kg (13)
1. mesto MASLAK NIKOLA Karate savez uže Srbije
2. mesto KOVALOV OLEKSANDR Ukrainian Karate Federation
3. mesto VLADáR TíBOR Ganz Kesjar Karate Klub
3. mesto LESNIKA ŽAN LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje


kumite ml. kadetinje -45 kg (12)
1. mesto MAMEIEDžIJA TIA TAD Rijeka
2. mesto ŠTIVIĆ EMA SPORTSLIFE ZAGREB
3. mesto MAGAJNA MAšA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto DELIĆ ADNA KARATE KLUB REGENERACIJA


kumite ml. kadetinje -50 kg (11)
1. mesto JURIČIĆ EMA KARATE KLUB ĐURĐEVAC
2. mesto KOSTIć PAOLA Energija
3. mesto ŽIBRET ZALA MARIA Karate Klub Ljubljana
3. mesto ŠEHIĆ ARRLINA KARATE KLUB REGENERACIJA


kumite ml. kadetinje +50 kg (12)
1. mesto JURINEC EVA Karate Klub Radenci Shotokan
2. mesto ŠOGORIĆ PAULA SAMOBOR
3. mesto KUDIĆ LEJLA KARATE KLUB REGENERACIJA
3. mesto DEBELJAK HANA Karate Klub Ljubljana


kumite mladinci -55 kg (6)
1. mesto TALER JAKA Shotokan Karate Klub Bohinj
2. mesto DESPOTOVIĆ DUŠAN KARATE FEDERACIJA SRBIJE
3. mesto ARNAUT NIKOLA KARATE FEDERACIJA SRBIJE
3. mesto SPICHKO DMYTRO Ukrainian Karate Federation


kumite mladinci -61 kg (4)
1. mesto BAJUK BENJAMIN Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto KANTELHARDT CHRISTOPHER NIEDERSACHSEN KARATE VERBAND
3. mesto RAAD KARIM NIEDERSACHSEN KARATE VERBAND


kumite mladinci -68 kg (5)
1. mesto DVORJAK TIM Karate Klub Nestor
2. mesto ČIRIĆ JOVAN KARATE FEDERACIJA SRBIJE
3. mesto KVAS LUKA Karate Klub Žalec
3. mesto PERC LUKA Karate Klub Trbovlje


kumite mladinci -76 kg (6)
1. mesto FERLIN LUKA Karate Klub Trbovlje
2. mesto ŠKRABLIN PATRIK Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto BREZOČNIK JAN Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto NEJEGIĆ JOVAN KARATE FEDERACIJA SRBIJE


kumite mladinci +76 kg (9)
1. mesto KRALJEVIĆ MARKO KARATE FEDERACIJA SRBIJE
2. mesto MUJKANOVIĆ AJDIN Karate Klub Trbovlje
3. mesto BüRKLE PHILIPP NIEDERSACHSEN KARATE VERBAND
3. mesto ANASTASIOS NTEROS KARATE FEDERACIJA SRBIJE


kumite mladinke -48 kg (4)
1. mesto PETROVIĆ SLAVKA KARATE FEDERACIJA SRBIJE
2. mesto ZUPANČIČ NINA Karate Klub Žalec
3. mesto LOGAR JULIJA Karate Klub Vrhnika


kumite mladinke -53 kg (7)
1. mesto HABERL URšA Karate Klub Trbovlje
2. mesto PALASHEVSKA YULIIA Ukrainian Karate Federation
3. mesto KURBEGOVIĆ AJLA Karate Klub Ljubljana
3. mesto SCHIMPF ALINA NIEDERSACHSEN KARATE VERBAND


kumite mladinke -59 kg (10)
1. mesto ĆUĆUN ISIDORA Energija
2. mesto SMLATIĆ SELMA KARATE KLUB REGENERACIJA
3. mesto HOčEVAR IRIS Karate Klub Žalec
3. mesto PREKOVIĆ IVANA KARATE FEDERACIJA SRBIJE


kumite mladinke +59 kg (12)
1. mesto DURMIŠ DINA KARATE FEDERACIJA SRBIJE
2. mesto SMILJAN KITI Karate Klub Ljubljana
3. mesto KOVAČEC GRAČNER EMA Karate Klub Nestor
3. mesto DRAGOVIĆ GLORIJA KARATE FEDERACIJA SRBIJE


kata ekipa dečki 8-10 let (2)
1. mesto KK TRBOVLJE 1 ŽIBERT,LUKAČ,GRIVEC
2. mesto ŠD GORICA 1 MUJIĆ,KOLŠEK,STOJANOVIĆ


kata ekipa deklice 8-10 let (1)
1. mesto KK TRBOVLJE 1 MEDIČ,KORPAR ŽVEGLIČ,DOLENC ČUČNIK


kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let (6)
1. mesto POTOCI 1 DŽUVER,PERUNIČIĆ,STAMENIĆ
2. mesto KK KRANJ 1 OGRIZEK,ETEROVIČ,NAGLIČ
3. mesto KK TRBOVLJE 1 ČEŠAREK,KOLANDER,LESAR
3. mesto KK TRBOVLJE 2 KOČEVAR,SALKIČ,VRTOVŠEK


kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let (4)
1. mesto KK RADGONA 1 KLOBASA,KLEMENČIČ,STERNIŠA
2. mesto KK KRANJ 1 KOŠIR,STOJANOVSKI,DROBNJAK
3. mesto KK TRBOVLJE 1 MARKULJEVIČ,MARKULJEVIČ,ŠEHIĆ
3. mesto ŠD GORICA 1 MAKAROV,RADIĆ,ŠOLAJA