Mladinsko državno prvenstvo (do 21 let)

kumite kadeti -52 kg (6)
1. mesto MUHIć DIN Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto MLAčNIK AžBE Karate Klub Polzela
3. mesto ŠIRAJ MARTIN Karate Klub Cerknica
3. mesto SUBOTIć FILIP Karate Klub Postojna


kumite kadeti -57 kg (7)
1. mesto GOSTIć STEFAN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto PERMOZER MARC Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto FILIPIč MARK Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto ERDELIć ŽAN Karate klub Sokol


kumite kadeti -63 kg (12)
1. mesto ROLA LUKA Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto JELENKO BENJAMIN Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto GOLEž PETER Društvo Za Karate Celje
3. mesto VOZEL LAN Karate Klub Trbovlje


kumite kadeti -70 kg (11)
1. mesto HARALOVIć DANIEL Karate Klub Trbovlje
2. mesto BAUMAN GAL Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto MLAKAR LUKA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto LAPAJNE VORANC Karate Klub Kolektor Idrija


kumite kadeti +70 kg (5)
1. mesto SORšAK THOR DAVID Karate Klub Radvanje
2. mesto GAčIć ALEKSANDER Karate Klub Kranj
3. mesto LENART LUKA Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto OČKO GAL Shotokan Karate Klub Oplotnica


kumite kadetinje -47 kg (3)
1. mesto LIšINOVIć LEJLA Shotokan Karate Klub Postojna
2. mesto JERAM VITA Karate Klub Ljubljana
3. mesto KUTNJAK URšKA Društvo Za Telesno Vzgojo Partizan Limbuš


kumite kadetinje -54 kg (6)
1. mesto KURBEGOVIć EDNA Karate Klub Ljubljana
2. mesto BELE LEA KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
3. mesto LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
3. mesto HRAščANEC NIKA Karate Klub Radenci Shotokan


kumite kadetinje -61 kg (7)
1. mesto KRVINA LIA Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto KOREN TAJA Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto RAUTER HANNAH VELA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto ROŽIČ JULIJA Karate Klub Polzela


kumite kadetinje +61 kg (4)
1. mesto KRISTANčIč ŽIVA Karate Klub Ljubljana
2. mesto JANžEKOVIč NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto ĐOGIć EMA Karate klub Velenje
3. mesto BABIČ ANA Karate društvo Loče


kumite ml. člani - 67 kg (1)
1. mesto LOčNIKAR MIHA Karate društvo Loče


kumite ml. člani -60 kg (1)
1. mesto TAMŠE MARINIČ NIKLAS Karate Klub Radenci Shotokan


kumite ml. člani -75 kg (3)
1. mesto GORIŠEK MATEJ Karate Klub Ljubljana
2. mesto MARKULJEVIć MARKO Karate Klub Trbovlje
3. mesto SUšA ŽIGA Karate Klub Žalec


kumite ml. člani -84 kg (2)
1. mesto MARKULJEVIć UROš Karate Klub Trbovlje
2. mesto KRAJNC MIHA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju


kumite ml. člani +84 (2)
1. mesto KRŽIŠNIK GAL Karate Klub Ljubljana
2. mesto PODKRIžNIK LUKA Karate društvo Loče


kumite ml. članice - 61kg (1)
1. mesto ŠUPUK LINA Karate Klub Ljubljana


kumite ml. članice -50 kg (2)
1. mesto MAGAJNA MAšA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto ZEčIRI LORNA Karate Klub Murska Sobota


kumite ml. članice -55 kg (3)
1. mesto BERGANT LAURA Karate Klub Polzela
2. mesto KVAS TJAšA Karate Klub Žalec
3. mesto ĐAKOVIć LARA Karate Klub Mawashi Postojna


kumite ml. članice -68 kg (1)
1. mesto AVžNER ZOJA Karate Klub Polzela


kumite ml. članice +68 kg (0)


kumite mladinci -55 kg (1)
1. mesto TRATNIK ALEN Karate Klub Radenci Shotokan


kumite mladinci -61 kg (3)
1. mesto ZARIč VID Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto BAJGOT NACE Karate klub Selnica ob Dravi
3. mesto MLAKAR NEJC Karate društvo Loče


kumite mladinci -68 kg (6)
1. mesto PAšIć ISAK Karate klub Velenje
2. mesto HVALA ALJAž Karate Klub Trbovlje
3. mesto KURAJ MITJA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto LIPIč MAJ Karate Klub Radenci Shotokan


kumite mladinci -76 kg (6)
1. mesto ŽIBRET BOR Karate Klub Ljubljana
2. mesto BOROVNIK NIK Društvo Za Karate Celje
3. mesto BOžIč CENE Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto RATOšA NINO Karate Klub Murska Sobota


kumite mladinci +76 kg (5)
1. mesto STOJADINOVIć TIMOTEJ KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
2. mesto ŽUMER JAKOB KARATE KLUB BUSHIDO
3. mesto KOLšEK KLEMEN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto KALIšNIK NEJC Karate Klub Virtus Duplica


kumite mladinke -48 kg (1)
1. mesto ŠUSTER ZALA Karate Klub Murska Sobota


kumite mladinke -53 kg (2)
1. mesto AUDIč VITA Karate Klub Trbovlje
2. mesto JUSIč ELMA Karate Klub Murska Sobota


kumite mladinke -59 kg (2)
1. mesto SODIN LARA KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
2. mesto ĆERIMOVIć MERJEM Karate Klub Kovinar Maribor


kumite mladinke -66 kg (5)
1. mesto PEčEK MAšA Karate Klub Radvanje
2. mesto ŠKRABLIN TARA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto ČERU JERNEJA Karate Klub Kranj
3. mesto MLAKAR NIKA Karate društvo Loče


kumite mladinke +66 kg (3)
1. mesto MUZIK TAšA MAU Karate Klub Ljubljana
2. mesto KOCET NISA Karate Klub Murska Sobota
3. mesto PISNIK NINA Karate klub Velenje


U10 kata malčice (20)
1. mesto HUSIĆ LANA Karate klub Seki
2. mesto PISNIK SARA Karate klub Velenje
3. mesto SIGMUND EMILIJA Karate klub Radeče
3. mesto STRGAR EVA Karate Klub Brežice


U10 kata malčki (19)
1. mesto MULABDIć AYAN Karate Klub Tiger Velenje
2. mesto ŠTERN GAŠPER Karate Klub Brežice
3. mesto ERCEGOVčEVIć MARKO Karate Klub Hrastnik
3. mesto MAJER TILEN KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''


U10 kumite malčice -28 kg (2)
1. mesto VILK PETANJEK VANNA KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
2. mesto VOZEL TARA Karate Klub Trbovlje


U10 kumite malčice -32 kg (5)
1. mesto HODžIć ASJA Karate Klub Tiger Velenje
2. mesto OPEKA RAšIć TAJRA Karate Klub Cerknica
3. mesto BAJC POLONA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto VODOPIVEC NUšA Klub borilnih veščin Fight Club Shony


U10 kumite malčice -36 kg (2)
1. mesto MEšIč BENJA Karate Klub Polzela
2. mesto JAZBEC ANA Karate Klub Trbovlje


U10 kumite malčice +36 kg (4)
1. mesto MILEV ANJA Karate Klub Shotokan Kranj
2. mesto KRAJšEK FRANJA Karate Klub Trbovlje
3. mesto GLOGOVŠEK IVA Klub borilnih veščin Fight Club Shony
3. mesto DROžDAN VOLF ELA KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''


U10 kumite malčki -26 kg (0)


U10 kumite malčki -30 kg (7)
1. mesto MULABDIć ALAN Karate Klub Tiger Velenje
2. mesto ERCEGOVčEVIć MARKO Karate Klub Hrastnik
3. mesto MORAVEC ANžE Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto FAJDIGA MARCEL Karate Klub Mawashi Postojna


U10 kumite malčki -34 kg (3)
1. mesto LIPUŠ OSKAR Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto JAKOPIč JAKA Karate klub Šenčur
3. mesto MARKIšIć NIK Karate Klub Shotokan Kranj


U10 kumite malčki -39 kg (1)
1. mesto DIMČIČ ŽIGA Klub borilnih veščin Fight Club Shony


U10 kumite malčki +39 kg (3)
1. mesto BOH ŽAN JAN Klub borilnih veščin Fight Club Shony
2. mesto SADIKOVIć ANIS Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto TRONTELJ LAN Karate Klub Cerknica


U12 kata dečki (23)
1. mesto HOZANOVIČ ARMAN Karate Klub Trbovlje
2. mesto MAVSAR TADEJ Karate klub Seki
3. mesto KRAMAR VILI Karate klub Radeče
3. mesto JEVŠNIK BEN Društvo Za Karate Celje


U12 kata deklice (12)
1. mesto MILJATOVIĆ ANDJELA Karate klub Seki
2. mesto KRISTIć KAROLINA Karate klub Seki
3. mesto JOTANOVIč IVJANA Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto MUJDŽA LARA Karate klub Velenje


U12 kumite dečki -30 kg (6)
1. mesto ABRAHAM FILIP Karate Klub Polzela
2. mesto KUKOVIČ ALEKSANDER Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto KOTNIK VAL KARATE KLUB BRANIK
3. mesto HOZANOVIČ ARMAN Karate Klub Trbovlje


U12 kumite dečki -35 kg (13)
1. mesto NOVAK ADAM Karate Klub Kranj
2. mesto LAZIć VID Karate Klub Ljubljana
3. mesto RABOTEG WEIS STAš Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto JAVORNIK JAN Shotokan Karate Klub Oplotnica


U12 kumite dečki -41 kg (7)
1. mesto KUPREšAK TIAN Karate Klub Shotokan Kranj
2. mesto ŠABEC ALJOšA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto GORIČAN ŽAN Karate Klub Polzela
3. mesto STENDLER KLANJšEK ŽAN Društvo Za Karate Celje


U12 kumite dečki -48 kg (5)
1. mesto PRIMOžIč NEO Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto PREZELJ MAKS Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto VEHABOVIć LARIS Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto JELENKO ANEJ Karate Klub Lovrenc Na Pohorju


U12 kumite dečki -56 kg (5)
1. mesto OBLAK DAVID KERIM Karate klub Lev
2. mesto DEžELAK TIN Karate klub Selnica ob Dravi
3. mesto TOMšIč NICK Društvo Za Borilne Veščine Piran
3. mesto ČERKEZOVIČ ELDIS Karate klub Sokol


U12 kumite dečki +56 kg (2)
1. mesto NOSE LUKA Karate Klub Ljubljana
2. mesto GLADEK PATRIK Karate Klub Kolektor Idrija


U12 kumite deklice -34 kg (2)
1. mesto BRGLEZ ALJA Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto FILIPIč EVA Karate Klub Kolektor Idrija


U12 kumite deklice -39 kg (3)
1. mesto TORKAR AJDA Karate Klub Shotokan Kranj
2. mesto JURIČ ERIKA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto KOšIR NINA ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE


U12 kumite deklice -44 kg (4)
1. mesto VATOVEC JAGODA KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
2. mesto MEDIĆ AMELA Društvo Za Karate Celje
3. mesto KUZMAN PATRICIJA Društvo Za Karate Celje
3. mesto SEVER SAKELšEK ZOJA Karate Klub Kolektor Idrija


U12 kumite deklice +44 kg (6)
1. mesto PURIĆ ADRIJANA Karate Klub Ljubljana
2. mesto VALENČIČ FLORA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto OSTANEK SOFIJA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto NAROBE NINA Karate Klub Mawashi Postojna


U14 kata ml. kadeti (13)
1. mesto MILJATOVIČ ALEKSA Karate klub Seki
2. mesto JURAJA VINKO KARATE KLUB BUSHIDO
3. mesto OVNIČ TIAN Karate Klub Trbovlje
3. mesto JELEN GAL Karate klub Velenje


U14 kata ml. kadetinje (20)
1. mesto PISNIK MAJA MARI Karate klub Velenje
2. mesto JERŠIČ ŽANA Karate klub Seki
3. mesto BEšIć LANA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol


U14 kumite ml. kadeti -40 kg (6)
1. mesto MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
2. mesto JELEN GAL Karate klub Velenje
3. mesto PAšIć ADAM Karate klub Velenje
3. mesto ŠEKERIć IZAK Karate klub Lev


U14 kumite ml. kadeti -45 kg (10)
1. mesto PAPA DOMINIK Karate - do klub Ig Shotokan
2. mesto MUJKANOVIć ANAN Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto ČEFERIN ŽIGA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto SKUBIC IAN Karate - do klub Ig Shotokan


U14 kumite ml. kadeti -50 kg (5)
1. mesto ŠTERN TILEN KARATE KLUB BUSHIDO
2. mesto ĆUMUROVIć LUKA Karate Klub Cerknica
3. mesto ŠULIN HRIBOVšEK MATIC Karate Klub Ljubljana
3. mesto BRATUšA LADO SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA


U14 kumite ml. kadeti -55 kg (3)
1. mesto AHMED FARES Karate klub Lev
2. mesto JAKLIN NIK Karate Klub Kranj
3. mesto TEPEž MATIJA Društvo Za Karate Celje


U14 kumite ml. kadeti +55 kg (10)
1. mesto VATOVEC ERNEST KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
2. mesto TURKOVIć JAN Karate Klub Ljubljana
3. mesto MLAKAR NINO Karate Klub Polzela
3. mesto TRONTELJ TAI Karate Klub Cerknica


U14 kumite ml. kadetinje -42 kg (4)
1. mesto IVANČIČ KIARA Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto ZORZUT MALINOVIĆ VERONIKA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto FRANZINI ALJA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto BASAR MARUšA Karate Klub Cerknica


U14 kumite ml. kadetinje -47 kg (4)
1. mesto MLAKAR NIKA Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto ROCCO ILARIA ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE
3. mesto TRAMŠEK ALJA KARATE KLUB BUSHIDO
3. mesto TOMAžEVIč JULIJA Karate Klub Ljubljana


U14 kumite ml. kadetinje -52 kg (8)
1. mesto ZUPANčIč NANA Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto KOšIR ŽANA ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE
3. mesto MASTNAK MIA KARATE KLUB BUSHIDO
3. mesto PLOHL TAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer


U14 kumite ml. kadetinje +52 kg (13)
1. mesto MEDIĆ ADELA Društvo Za Karate Celje
2. mesto BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
3. mesto ČERKEZOVIč AMILA Karate klub Sokol
3. mesto ROJS GAJA Karate klub WKSA Duplek


U16 kata kadeti (11)
1. mesto CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
2. mesto REIHS JAKA SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
3. mesto LOTRIč FILIP KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
3. mesto OČKO GAL Shotokan Karate Klub Oplotnica


U16 kata kadetinje (9)
1. mesto KREGAR GABRIJELA Karate klub Seki
2. mesto OSMIć SUMEJJA Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto MRšIć NELI Karate Klub Radvanje
3. mesto MAVSAR TAJDA Karate klub Seki


U18 kata mladinci (3)
1. mesto MEšANOVIć BENJAMIN Karate klub Velenje
2. mesto BAJGOT NACE Karate klub Selnica ob Dravi
3. mesto FRAS MARIO Društvo ljubiteljev bonsajev in karateja


U18 kata mladinke (6)
1. mesto LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
2. mesto LIšINOVIć ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto LAZANSKI MAJA Karate Klub Brežice
3. mesto ZAGER HANA Karate klub Seki


U21 kata ml. člani (3)
1. mesto STERNIšA NEJC Karate Klub Kranj
2. mesto SLUGA JURE Karate klub Seki
3. mesto MOčNIK TIMI Karate Klub Petrovče


U21 kata ml. članice (4)
1. mesto GANZITTI NIA Karate Klub Radvanje
2. mesto NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
3. mesto TIHI ŠPELA Karate klub Mirna Peč
3. mesto POPOVIč TIJANA Karate Klub Kranj


U8 kata najmlajše (7)
1. mesto MRKONJIĆ IVA Karate klub Velenje
2. mesto ŠTERN GAJA Karate Klub Brežice
3. mesto VUKAJLOVIĆ VICTORIA Karate Klub Postojna
3. mesto PETAN ZARJA Karate Klub Rogaška Slatina


U8 kata najmlajši (7)
1. mesto XHEMA TIAN Karate Klub Postojna
2. mesto JURAK MIHA KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
3. mesto POVšE NEJC Karate klub Mirna Peč
3. mesto DREVENšEK VITO Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer