51 INTERNATIONAL KARATE TOURNAMENT »TRBOVLJE OPEN 2023«

kata člani +16 (4)
1. mesto SKITNJA SAVO Karate savez uže Srbije
2. mesto SLUGA JURE Karate klub Seki
3. mesto PIVIć EVELIN Karate klub Seki


kata članice +16 (7)
1. mesto ČVOROVIć ALEKSANDRA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto LIšINOVIć ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto POPOVIč TIJANA Karate Klub Kranj
3. mesto ĆURIć AJLA Karate klub Mirna Peč


kata veterani + 35 let (3)
1. mesto KRAMAR ALJOŠA Karate klub Radeče
2. mesto MAHMUTOVIĆ ASMIR Karate Klub Olimpija Ljubljana
3. mesto ŠUMENJAK DENIS ABV PTUJ


kata veteranke + 35 let (1)
1. mesto PATERNOSTER ALENKA Karate Klub Trbovlje


kumite člani - 84 kg (2)
1. mesto MARKULJEVIć UROš Karate Klub Trbovlje
2. mesto KRAJNC MIHA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju


kumite člani -60 kg (2)
1. mesto TAMŠE MARINIČ NIKLAS Karate Klub Radenci Shotokan
2. mesto LOčNIKAR MIHA Karate društvo Loče


kumite člani -67 kg (4)
1. mesto ISAKOVIć KENAN Karate Klub Trbovlje
2. mesto KOšMRLJ ERIK TEO Karate Klub Ljubljana
3. mesto DUJAKOVIć PAVLE Energija
3. mesto ZRNIć MIHAJLO Energija


kumite člani -75 kg (4)
1. mesto GAAL JAKA Karate Klub Radvanje
2. mesto GORIŠEK MATEJ Karate Klub Ljubljana
3. mesto SUšA ŽIGA Karate Klub Žalec
3. mesto HUDALES TOMAž Društvo Za Karate Celje


kumite člani +84 kg (2)
1. mesto JOKSIMOVIć STEFAN Karate Klub Žalec
2. mesto FAZLOVIĆ GORAN CBS PULA


kumite članice - 50 kg (1)
1. mesto HABERL URšA Karate Klub Trbovlje


kumite članice - 55 kg (2)
1. mesto BERGANT LAURA Karate Klub Polzela
2. mesto MAčKOVIć MAIDA Karate klub TVRĐAVA


kumite članice -61 kg (1)
1. mesto DEBELJAK HANA Karate Klub Ljubljana


kumite članice -68 kg (3)
1. mesto SMILJAN KITI Karate Klub Ljubljana
2. mesto MARčEC EMA Karate klub Globus Čakovec
3. mesto ŠENICA NIKA Karate Klub Polzela


kumite članice + 68 kg (0)


kumite kadeti -52 kg (6)
1. mesto PANIć TINO Karate klub Globus Čakovec
2. mesto MUHIć DIN Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto MLAčNIK AžBE Karate Klub Polzela
3. mesto KAMENIK MARKO Karate Klub Tiger Velenje


kumite kadeti -57 kg (5)
1. mesto GOSTIć STEFAN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto SARAJLIć ELDIN Karate klub Seki
3. mesto BERMANEC DAVID Karate klub Globus Čakovec
3. mesto MITROVIć VELJKO KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA


kumite kadeti -63 kg (10)
1. mesto VOZEL LAN Karate Klub Trbovlje
2. mesto ROLA LUKA Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto SEDONJA MATIJA Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto GOLEž PETER Društvo Za Karate Celje


kumite kadeti -70 kg (7)
1. mesto MLAKAR LUKA Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto HARALOVIć DANIEL Karate Klub Trbovlje
3. mesto BAUMAN GAL Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto LAPAJNE VORANC Karate Klub Kolektor Idrija


kumite kadeti +70 kg (6)
1. mesto OČKO GAL Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto MANOJLOVIć SERGEJ Energija
3. mesto GAčIć ALEKSANDER Karate Klub Kranj
3. mesto ČUčEK NIKOLA MARCEL SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA


kumite kadetinje -47 kg (7)
1. mesto MLAKAR NIKA Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto ĐOGATOVIć TAMARA Energija
3. mesto KISIN ANđELA Energija
3. mesto IVANČIČ KIARA Shotokan Karate Klub Oplotnica


kumite kadetinje -54 kg (7)
1. mesto LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
2. mesto ZUPANčIč NANA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto KURBEGOVIć EDNA Karate Klub Ljubljana
3. mesto ZLOJUTRO MAJA Energija


kumite kadetinje -61 kg (8)
1. mesto MEDIĆ ADELA Društvo Za Karate Celje
2. mesto KRVINA LIA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto KOTNIK NIKA Karate Klub Kranj
3. mesto GRGUREVIC LEA Karate klub 10. DAN


kumite kadetinje +61 kg (5)
1. mesto ZORIć ANđELA KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
2. mesto DERAJIć BRANKA Energija
3. mesto SPAHIć SARA Karate klub TVRĐAVA
3. mesto KRISTANčIč ŽIVA Karate Klub Ljubljana


kumite ml. člani - 67 kg (2)
1. mesto ISAKOVIć KENAN Karate Klub Trbovlje
2. mesto ZRNIć MIHAJLO Energija


kumite ml. člani -60 kg (4)
1. mesto TAMŠE MARINIČ NIKLAS Karate Klub Radenci Shotokan
2. mesto STOJCEVSKI ANDREJ KIZAME
3. mesto LOčNIKAR MIHA Karate društvo Loče
3. mesto ZARIč VID Karate Klub Kovinar Maribor


kumite ml. člani -75 kg (6)
1. mesto GORIŠEK MATEJ Karate Klub Ljubljana
2. mesto ŽIBRET BOR Karate Klub Ljubljana
3. mesto SUšA ŽIGA Karate Klub Žalec
3. mesto BOžIč CENE Karate Klub Kolektor Idrija


kumite ml. člani -84 kg (2)
1. mesto MARKULJEVIć UROš Karate Klub Trbovlje
2. mesto KRAJNC MIHA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju


kumite ml. člani +84 (0)


kumite ml. članice - 61kg (1)
1. mesto DEBELJAK HANA Karate Klub Ljubljana


kumite ml. članice -50 kg (2)
1. mesto MAGAJNA MAšA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto KUTNJAK URšKA Društvo Za Telesno Vzgojo Partizan Limbuš


kumite ml. članice -55 kg (5)
1. mesto BERGANT LAURA Karate Klub Polzela
2. mesto AUDIč VITA Karate Klub Trbovlje
3. mesto ĐAKOVIć LARA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto ŠUPUK LINA Karate Klub Ljubljana


kumite ml. članice -68 kg (0)


kumite ml. članice +68 kg (0)


kumite mladinci -55 kg (2)
1. mesto TRATNIK ALEN Karate Klub Radenci Shotokan
2. mesto MLAčNIK AžBE Karate Klub Polzela


kumite mladinci -61 kg (5)
1. mesto JELENKO BENJAMIN Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto BAJGOT NACE Karate klub Selnica ob Dravi
3. mesto PANDHAK REHAN IMSKA - DISKA USA
3. mesto MLAKAR NEJC Karate društvo Loče


kumite mladinci -68 kg (6)
1. mesto MLAKAR LUKA Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto PAšIć ISAK Karate klub Velenje
3. mesto TAMANG AYUSH IMSKA - DISKA USA
3. mesto KRAJNC JURE Karate Klub Trbovlje


kumite mladinci -76 kg (5)
1. mesto BOžIč CENE Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto ŽIBRET BOR Karate Klub Ljubljana
3. mesto NAGODE MIHA KARATE KLUB BRANIK
3. mesto GAčIć ALEKSANDER Karate Klub Kranj


kumite mladinci +76 kg (2)
1. mesto STOJADINOVIć TIMOTEJ KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
2. mesto BUBIĆ NOAH CBS PULA


kumite mladinke -48 kg (4)
1. mesto ĐOGATOVIć TAMARA Energija
2. mesto KUTNJAK URšKA Društvo Za Telesno Vzgojo Partizan Limbuš
3. mesto ADHIKARI PRELISA IMSKA - DISKA USA
3. mesto RAI BANDANA IMSKA - DISKA USA


kumite mladinke -53 kg (4)
1. mesto KURBEGOVIć EDNA Karate Klub Ljubljana
2. mesto AUDIč VITA Karate Klub Trbovlje
3. mesto LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
3. mesto ZLOJUTRO MAJA Energija


kumite mladinke -59 kg (4)
1. mesto KRVINA LIA Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto KOTNIK NIKA Karate Klub Kranj
3. mesto KOLANDER EVA Karate Klub Trbovlje
3. mesto MEHINAGIć AJNA Karate klub TVRĐAVA


kumite mladinke -66 kg (4)
1. mesto ČERU JERNEJA Karate Klub Kranj
2. mesto ŠKRABLIN TARA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto ŽAGAR GLORIA Karate Klub Trbovlje
3. mesto PANINI MARIA CECILIA ASD DRAGON KARATE TEAM MODENA


kumite mladinke +66 kg (3)
1. mesto MUZIK TAšA MAU Karate Klub Ljubljana
2. mesto DERAJIć BRANKA Energija
3. mesto TKALEC LUCIJA Karate Klub Olimpija Ljubljana


U10 kata malčice (12)
1. mesto SIGMUND EMILIJA Karate klub Radeče
2. mesto PISNIK SARA Karate klub Velenje
3. mesto HUSIĆ LANA Karate klub Seki
3. mesto TRBALIć INAYA Karate klub Velenje


U10 kata malčice (8-6 kyu) (5)
1. mesto JOVIć MILA Karate savez uže Srbije
2. mesto TURSUNOVIĆ EMA Karate klub Seki
3. mesto HODAJ TUANA Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto JUNUZOVIĆ KIARA Shotokan Karate Klub Postojna


U10 kata malčki (12)
1. mesto ŠTERN GAŠPER Karate Klub Brežice
2. mesto PETAN LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto BANOVIć DARIAN Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto ERCEGOVčEVIć MARKO Karate Klub Hrastnik


U10 kata malčki (8- 6 kyu) (11)
1. mesto SADIKOVIć ANIS Karate Klub Tiger Velenje
2. mesto JELENKO LIJAN Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto SEME ANžE Karate Klub Trbovlje
3. mesto VUJANOVIć BORIS Karate klub Potoci


U10 kumite malčice -28 kg (5)
1. mesto VRBAN MAŠA Hercegovina-zagreb 1
2. mesto PISNIK SARA Karate klub Velenje
3. mesto ČONTALA SARA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto VOZEL TARA Karate Klub Trbovlje


U10 kumite malčice -36 kg (4)
1. mesto ŠESTAK DALIA Karate klub Globus Čakovec
2. mesto HODžIć ASJA Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto BAJC POLONA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto JAZBEC ANA Karate Klub Trbovlje


U10 kumite malčice +36 kg (3)
1. mesto MILEV ANJA Karate Klub Shotokan Kranj
2. mesto KRAJšEK FRANJA Karate Klub Trbovlje
3. mesto HODAJ TUANA Karate Klub Tiger Velenje


U10 kumite malčki +34 kg (4)
1. mesto SADIKOVIć ANIS Karate Klub Tiger Velenje
2. mesto EMIR MAKALIC Karate klub Seki
3. mesto AHMED ATASH Karate klub Lev
3. mesto PONGRAC KATAI Karate do klub Ptuj


U10 kumite malčki -26 kg (2)
1. mesto MUMINOVIć DIN Karate Klub Trbovlje
2. mesto PUNTAR JAKOB Karate Klub Shotokan Ajdovščina


U10 kumite malčki -34 kg (4)
1. mesto RIBAR TOMA Lotos Zagreb
2. mesto MARIć ŠIMUN Lotos Zagreb
3. mesto ERCEGOVčEVIć MARKO Karate Klub Hrastnik
3. mesto MIHALIć FILIP Karate klub 10. DAN


U12 kata dečki (22)
1. mesto KUNST NEJC Društvo Za Karate Celje
2. mesto MONGER VERNAN IMSKA - DISKA USA
3. mesto CUPARA JAKOV Karate klub Potoci
3. mesto GRZINČIČ VID Društvo Za Karate Celje


U12 kata dečki (8-4 kyu) (14)
1. mesto VLAHOVIć LUKAS Hrvatski karate klub Daruvar
2. mesto JELENKO ANEJ Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto ERCEGOVčEVIć MARKO Karate Klub Hrastnik
3. mesto MARK KOREN ERAZEM Športno Društvo Gorica Nova Gorica


U12 kata deklice (11)
1. mesto MILJATOVIĆ ANDJELA Karate klub Seki
2. mesto NOVKOVIć ANđELIJA Karate savez uže Srbije
3. mesto PAVLOVIć EMILIJA Karate savez uže Srbije
3. mesto MANOJLOVIć SOFIJA Karate savez uže Srbije


U12 kata deklice (8-4 kyu) (7)
1. mesto MIšIć SARA Shotokan Karate Klub Postojna
2. mesto ZOCEVIć ADRIJANA Karate savez uže Srbije
3. mesto RISTOV VIKTORIJA Karate savez uže Srbije
3. mesto PISNIK GAJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju


U12 kumite dečki -35 kg (18)
1. mesto HOZANOVIČ ARMAN Karate Klub Trbovlje
2. mesto RIBAR TOMA Lotos Zagreb
3. mesto DRAŽIĆ IVAN Hercegovina-zagreb 1
3. mesto PUKLAVEC MISLAV Karate klub Karlovac 1969


U12 kumite dečki -41 kg (10)
1. mesto BUTURAJAC MARK Karate klub Karlovac 1969
2. mesto STENDLER KLANJšEK ŽAN Društvo Za Karate Celje
3. mesto POTOčNIK MAX Karate Klub Trbovlje
3. mesto VEHABOVIć LARIS Karate Klub Tiger Velenje


U12 kumite dečki -48 kg (6)
1. mesto MONGER VERNAN IMSKA - DISKA USA
2. mesto PREZELJ MAKS Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto PRIMOžIč NEO Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto HORVAT VID Hercegovina-zagreb 1


U12 kumite dečki +48 kg (5)
1. mesto OBLAK DAVID KERIM Karate klub Lev
2. mesto ĆURLIćć UROšš Energija
3. mesto FILIPOVIć PETAR Karate klub Globus Čakovec
3. mesto DEBELJAK ŽIGA ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE


U12 kumite deklice -34 kg (7)
1. mesto MARIć ANJA Lotos Zagreb
2. mesto ŠESTAK DALIA Karate klub Globus Čakovec
3. mesto BONI BIANCA ASD Esercito - 187 Folgore
3. mesto RIBAR KATARINA Lotos Zagreb


U12 kumite deklice -44 kg (10)
1. mesto ŠćURIć LUCIJA Lotos Zagreb
2. mesto BALOG TESA Karate klub Globus Čakovec
3. mesto MEDIĆ AMELA Društvo Za Karate Celje
3. mesto VATOVEC JAGODA KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA


U12 kumite deklice +44 kg (6)
1. mesto PURIĆ ADRIJANA Karate Klub Ljubljana
2. mesto MORAVEC NEžA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto OSTANEK SOFIJA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto GRAOVAC NEVA Karate klub 10. DAN


U14 kata ml. kadeti (9)
1. mesto RAI NAMSAHANG IMSKA - DISKA USA
2. mesto MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto MAVSAR TADEJ Karate klub Seki
3. mesto MILJATOVIČ ALEKSA Karate klub Seki


U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu) (11)
1. mesto PILIZZARI LEO Hrvatski karate klub Daruvar
2. mesto VEBERIč FILIP JAKOB SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
3. mesto KRESNIK NIK Karate klub Seki
3. mesto DIMITRAšKOVIć ALEKSEJ Karate savez uže Srbije


U14 kata ml. kadetinje (18)
1. mesto JERŠIČ ŽANA Karate klub Seki
2. mesto MILJATOVIĆ ANDJELA Karate klub Seki
3. mesto PROSENJAK NELI Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto PISNIK MAJA MARI Karate klub Velenje


U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu) (11)
1. mesto PLEšA KATJA Karate Klub Hrastnik
2. mesto SARAJLIć ADELISA Karate klub Seki
3. mesto PELICON TINIA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto PISNIK GAJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju


U14 kumite ml. kadeti -40 kg (12)
1. mesto MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
2. mesto KOZINA EMANUEL Hrvatski karate klub Daruvar
3. mesto PANIć TINO Karate klub Globus Čakovec
3. mesto POTOčNIK MAX Karate Klub Trbovlje


U14 kumite ml. kadeti -45 kg (8)
1. mesto FARKAš IVAN Karate klub Karlovac 1969
2. mesto PRIMOžIč NEO Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto HUSIĆ DAVUD Društvo Za Karate Celje
3. mesto SKUBIC IAN Karate - do klub Ig Shotokan


U14 kumite ml. kadeti -50 kg (5)
1. mesto ŠTERN TILEN KARATE KLUB BUSHIDO
2. mesto KEć SANDRO Hrvatski karate klub Daruvar
3. mesto PREZELJ MAKS Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto VREčEK LUKA Karate Klub Shotokan Kranj


U14 kumite ml. kadeti -55 kg (6)
1. mesto BERMANEC DAVID Karate klub Globus Čakovec
2. mesto MITROVIć VELJKO KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
3. mesto AHMED FARES Karate klub Lev
3. mesto VIŠNJAR VID Karate Klub Lovrenc Na Pohorju


U14 kumite ml. kadeti +55 kg (5)
1. mesto MANOJLOVIć SERGEJ Energija
2. mesto FILIPOVIć PETAR Karate klub Globus Čakovec
3. mesto MLAKAR NINO Karate Klub Polzela
3. mesto ĆURLIć UROšš Energija


U14 kumite ml. kadetinje -42 kg (11)
1. mesto IVANČIČ KIARA Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto ŠćURIć LUCIJA Lotos Zagreb
3. mesto VATOVEC JAGODA KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
3. mesto HUSIĆ DALILA Društvo Za Karate Celje


U14 kumite ml. kadetinje -47 kg (9)
1. mesto MLAKAR NIKA Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto BALOG TESA Karate klub Globus Čakovec
3. mesto ROCCO ILARIA ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE
3. mesto KISIN ANđELA Energija


U14 kumite ml. kadetinje -52 kg (11)
1. mesto MASTNAK MIA KARATE KLUB BUSHIDO
2. mesto JOVANOVIć LANA Društvo Za Karate Celje
3. mesto GAJANIN MILICA iponkv
3. mesto DUKIć JEIENA iponkv


U14 kumite ml. kadetinje +52 kg (8)
1. mesto MEDIĆ ADELA Društvo Za Karate Celje
2. mesto VURUšIć TENA Karate klub Globus Čakovec
3. mesto KURTAGIć LOLA Karate klub Karlovac 1969
3. mesto PLEšA KATJA Karate Klub Hrastnik


U16 kata kadeti (14)
1. mesto CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
2. mesto KLAčAR LUKA Karate klub Potoci
3. mesto AVDIBAŠIĆ DžENAN KARATE KLUB BUSHIDO
3. mesto OVNIČ TIAN Karate Klub Trbovlje


U16 kata kadetinje (16)
1. mesto BELJKAš NEDA Karate klub Potoci
2. mesto PISNIK MAJA MARI Karate klub Velenje
3. mesto JERŠIČ ŽANA Karate klub Seki
3. mesto KREGAR GABRIJELA Karate klub Seki


U18 kata mladinci (8)
1. mesto CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
2. mesto MEšANOVIć BENJAMIN Karate klub Velenje
3. mesto TAMANG AYUSH IMSKA - DISKA USA
3. mesto KLAčAR LUKA Karate klub Potoci


U18 kata mladinke (12)
1. mesto LAZANSKI MAJA Karate Klub Brežice
2. mesto LIšINOVIć ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
3. mesto ZAGER HANA Karate klub Seki


U8 kata najmlajše (5)
1. mesto MRKONJIĆ IVA Karate klub Velenje
2. mesto ŠTERN GAJA - Karate Klub Brežice
3. mesto PETAN ZARJA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto DJEDOVIĆ AMNA Karate klub Seki


U8 kata najmlajše (8-6 kyu) (2)
1. mesto FELIć ANEA Karate Klub Trbovlje
2. mesto IBRANOVIć AMNA Karate klub TVRĐAVA


U8 kata najmlajši (4)
1. mesto POVšE NEJC Karate klub Mirna Peč
2. mesto TRIPUNOVIĆ LUKA Karate klub Seki
3. mesto ČIčKUšIć DžAN Karate klub TVRĐAVA
3. mesto XHEMA TIAN Karate Klub Postojna


U8 kata najmlajši (8-6 kyu) (3)
1. mesto LOKMIć DARIS Karate Klub Tiger Velenje
2. mesto HODAJ AMAR Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto NURKOVIć EMAR Karate Klub Trbovlje


kata ekipa člani (0)


kata ekipa članice (1)
1. mesto KK SEKI 1 DJEDOVIĆ,TOMAŽIČ,ZAGER


kata ekipa kadeti-mladinci (2)
1. mesto KK TRBOVLJE 1 VOZEL,BIZJAK,DRNOVŠEK
2. mesto KK SEKI 1 DJEDOVIĆ,RIZVANOVIĆ,SARAJLIĆ


kata ekipa kadetinje-mladinke (3)
1. mesto KK BREžICE 1 LAKNER,LAZANSKI,IVNIK
2. mesto KK SEKI 1 ZAGER,TOMAŽIČ,KREGAR
3. mesto KK TRBOVLJE 1 DOLANC,JAZBEC,JUG


U10 kata ekipa malčice (2)
1. mesto KARATE KLUB VELENJE 1 KNAUS KOVAČEVIĆ,MRKONJIĆ,PISNIK
2. mesto KK TRBOVLJE 1 JAZBEC,KRAJŠEK,VOZEL


U10 kata ekipa malčki (1)
1. mesto KK TRBOVLJE 1 STRAKUŠEK,SEME,KLJUČEVŠEK


U12 kata ekipa dečki (3)
1. mesto KK POTOCI 1 CUPARA,POPADIĆ,VUJANOVIĆ
2. mesto KK PTUJ 1 KOSI,PONGRAC,STRAKHOV
3. mesto KK TRBOVLJE 1 OBERŽAN,STRAŠEK,ZAPOTNIK


U12 kata ekipa deklice (1)
1. mesto KK SEKI 1 MILJATOVIĆ,KRISTIĆ,HUSIĆ


U14 kata ekipa ml. kadeti (3)
1. mesto KK SEKI 1 MAVSAR,KRESNIK,MILJATOVIĆ
2. mesto KARATE KLUB VELENJE 1 ŠTEFANIČ,PAŠIĆ,JELEN
3. mesto KK TRBOVLJE 1 HOZANOVIČ,HRUŠOVAR,OVNIČ


U14 kata ekipa ml. kadetinje (3)
1. mesto KK SEKI 1 JERŠIČ,MILJATOVIĆ,SARAJLIC
2. mesto KK TRBOVLJE 1 HERMAN,JAZBEC,MUJKANOVIĆ
3. mesto KK PTUJ 1 KOČEVAR,VERTIČ,ZAVRATNIK