LJUBLJANA OPEN 2023

Društvo Za Karate Celje

Tekmovalec Kategorija
GRZINČIČ VID U12 kata dečki
GRZINČIČ VID U12 kumite dečki -35 kg
HUSIĆ DALILA U14 kumite ml. kadetinje -42 kg
HUSIĆ DAVUD U14 kumite ml. kadeti -45 kg
JOVANOVIć LANA U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
KUNST NEJC U12 kata dečki
MEDIĆ ADELA U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
MEDIĆ ADELA kumite kadetinje -61 kg
MEDIĆ AMELA U12 kumite deklice -44 kg
STENDLER KLANJšEK ŽAN U12 kumite dečki -41 kg
ŠUćUR TIBOR U14 kumite ml. kadeti +55 kg
TEPEž MATIJA U14 kumite ml. kadeti -55 kg


Karate društvo Loče

Tekmovalec Kategorija
GUMZEJ TAI U14 kumite ml. kadeti +55 kg
LOčNIKAR MIHA kumite člani -60 kg
LOčNIKAR MIHA kumite ml. člani -60 kg
MLAKAR NEJC kumite mladinci -61 kg


KARATE KLUB BRANIK

Tekmovalec Kategorija
GROBLER MARTIN kumite kadeti -70 kg


Karate Klub Brežice

Tekmovalec Kategorija
BONČINA SINJA U14 kata ml. kadetinje
BUDIČ GAL U12 kata dečki (8-4 kyu)
CICVARIĆ LUKA U16 kata kadeti
CICVARIĆ LUKA U18 kata mladinci
CICVARIĆ MEGI U10 kata malčice (8-6 kyu)
CICVARIĆ NIKO U12 kata dečki (8-4 kyu)
GREGOREVČIČ URBAN U14 kumite ml. kadeti -50 kg
KERIN KIM U14 kata ml. kadetinje
LAZANSKI MAJA U18 kata mladinke
LAZANSKI MAJA kata članice +18
POPIJAČ SOFIA U12 kata deklice (8-4 kyu)
ŠTERN GAJA U8 kata najmlajše (8-6 kyu)
STRGAR EVA U10 kata malčice (8-6 kyu)
TOMŠE IAN U10 kata malčki (8-6 kyu)
ŽIČKAR ANGELIKA LI U14 kata ml. kadetinje
ZOFIČ ARIA U14 kata ml. kadetinje
KK BREžICE 1 - ŽIČKAR,KERIN,ZOFIČ,BONČINA kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let


Karate Klub Cerknica

Tekmovalec Kategorija
ĆUMUROVIć LAZAR U10 kumite malčki -30 kg
ĆUMUROVIć LUKA U14 kumite ml. kadeti -50 kg
HRIBERNIK GAL kumite kadeti -70 kg
KRALJ PATRIK kumite kadeti -63 kg
OPEKA RAšIć TAJRA U10 kumite malčice -32 kg
ŠIRAJ MARTIN kumite kadeti -52 kg
TEKAVC MAšA kumite kadetinje -61 kg
TEKAVC ŽIGA U12 kata dečki
TRONTELJ TAI U14 kumite ml. kadeti +55 kg


Karate Klub Hrastnik

Tekmovalec Kategorija
ERCEGOVčEVIć MARKO U10 kata malčki
ERCEGOVčEVIć MARKO U10 kumite malčki -30 kg
ERCEGOVčEVIć MARKO U12 kata dečki (8-4 kyu)
PLEšA KATJA U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
PLEšA KATJA U14 kumite ml. kadetinje +52 kg


Karate Klub Kolektor Idrija

Tekmovalec Kategorija
AčKO LEO kumite kadeti -63 kg
ALIč TAJA U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
BOžIč CENE kumite ml. člani -75 kg
BOžIč CENE kumite mladinci -76 kg
FILIPIč EVA U12 kumite deklice -39 kg
FILIPIč MARK kumite kadeti -57 kg
FILIPIč MARK kumite mladinci -61 kg
GNEZDA ALEKS U12 kumite dečki -35 kg
KLEMENčIč MAJ U12 kumite dečki -41 kg
KOMEL FILIP U14 kumite ml. kadeti -45 kg
KRVINA LIA kumite mladinke -59 kg
KRVINA LIA kumite kadetinje -61 kg
LAPAJNE VORANC kumite kadeti -70 kg
MAJIć LEO kumite kadeti -63 kg
MLAKAR LUKA kumite kadeti -70 kg
MLAKAR LUKA kumite mladinci -68 kg
MLAKAR NIKA kumite kadetinje -47 kg
MLAKAR NIKA U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
MORAVEC NEžA U12 kumite deklice +44 kg
MUHIć DIN kumite kadeti -52 kg
PERMOZER MARC kumite kadeti -57 kg
PREZELJ MAKS U14 kumite ml. kadeti -50 kg
PREZELJ MAKS U12 kumite dečki -56 kg
PRIMOžIč NEO U14 kumite ml. kadeti -45 kg
PRIMOžIč NEO U12 kumite dečki -56 kg
SEVER SAKELšEK ZOJA U12 kumite deklice -44 kg
VUK KRIS U14 kumite ml. kadeti -40 kg
ZUPANčIč NANA kumite kadetinje -54 kg
ZUPANčIč NANA U14 kumite ml. kadetinje -52 kg


Karate Klub Kovinar Maribor

Tekmovalec Kategorija
BAUMAN GAL kumite kadeti -70 kg
ĆERIMOVIć MERJEM kumite mladinke -59 kg
JOTANOVIč IVJANA U12 kata deklice
PROSENJAK NELI U14 kata ml. kadetinje
PROSENJAK NELI U16 kata kadetinje
RABOTEG WEIS STAš U12 kata dečki
RABOTEG WEIS STAš U12 kumite dečki -35 kg
ROLA LUKA kumite kadeti -63 kg
SEDONJA MATIJA kumite kadeti -63 kg
ZARIč VID kumite ml. člani -60 kg
ZARIč VID kumite mladinci -61 kg


KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''

Tekmovalec Kategorija
SODIN LEON U14 kumite ml. kadeti -45 kg


Karate Klub Kranj

Tekmovalec Kategorija
ČERU JERNEJA kumite mladinke -66 kg
DžUZDANOVIć ZALA kumite kadetinje -54 kg
GAčIć ALEKSANDER kumite kadeti +70 kg
GAčIć ALEKSANDER kumite mladinci -76 kg
KELEMAN ANA U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
KELEMAN VUK kumite kadeti -63 kg
LEBEN TINKARA kumite kadetinje -54 kg
LEBEN TINKARA kumite mladinke -53 kg
POPOVIč TIJANA U21 kata ml. članice
POPOVIč TIJANA kata članice +18
STOJANOV NAJA U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
ZELIč BRINA U21 kata ml. članice
ZELIč BRINA U18 kata mladinke


Karate Klub Lovrenc Na Pohorju

Tekmovalec Kategorija
KRAJNC MIHA kumite člani - 84 kg
KRAJNC MIHA kumite ml. člani -84 kg
VIŠNJAR VID U14 kumite ml. kadeti -55 kg
VIŠNJAR VID U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)


Karate Klub Petrovče

Tekmovalec Kategorija
MOčNIK TIMI kata člani +18


Karate Klub Polzela

Tekmovalec Kategorija
GORIČAN ŽAN U12 kumite dečki -41 kg
MLAčNIK AžBE kumite kadeti -52 kg
MLAčNIK AžBE kumite mladinci -55 kg
MLAKAR NINO U14 kumite ml. kadeti +55 kg
ROŽIČ JULIJA kumite mladinke -59 kg
ROŽIČ JULIJA kumite kadetinje -61 kg
ŠENICA NIKA kumite članice -68 kg
STROJIN NEJC kumite ml. člani -75 kg
STROJIN NEJC kumite mladinci -76 kg
VIDMAJER MAKS U14 kumite ml. kadeti -40 kg


Karate Klub Postojna

Tekmovalec Kategorija
RUDONJIč MARIJA U14 kata ml. kadetinje
SUBOTIć FILIP U16 kata kadeti


Karate Klub Radenci Shotokan

Tekmovalec Kategorija
HRAščANEC NIKA kumite kadetinje -54 kg
LIPIč MAJ kumite mladinci -68 kg
STRAMIČ LUNA kumite kadetinje -54 kg
TRATNIK ALEN kumite mladinci -55 kg


Karate Klub Radvanje

Tekmovalec Kategorija
ZABUKOVŠEK PIA U10 kata malčice (8-6 kyu)


Karate Klub Rogaška Slatina

Tekmovalec Kategorija
KURAJ MITJA kumite mladinci -68 kg
PETAN LOVRO U10 kata malčki
PETAN ZARJA U8 kata najmlajše


Karate klub Selnica ob Dravi

Tekmovalec Kategorija
BAJGOT NACE U18 kata mladinci
BAJGOT NACE kumite mladinci -61 kg
DEžELAK TIN U12 kumite dečki -56 kg
DEžELAK TIN U12 kata dečki (8-4 kyu)
FLAKUS PATRIK U14 kumite ml. kadeti +55 kg
KOČEVAR MARCEL U12 kata dečki (8-4 kyu)
KOČEVAR MARCEL U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
URBAS JAN U10 kumite malčki -30 kg


Karate Klub Shotokan Ajdovščina

Tekmovalec Kategorija
BLAŽKO LOVRO U12 kata dečki (8-4 kyu)
KRETIČ ENEJ U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
PUNTAR JAKOB U10 kumite malčki -26 kg
AJDOVščINA 1 - KRETIČ,BLAŽKO,VODOPIVEC kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let


Karate Klub Shotokan Kranj

Tekmovalec Kategorija
KUPREšAK TIAN U12 kumite dečki -41 kg
MILEV ANJA U10 kata malčice
MILEV ANJA U10 kumite malčice +32 kg
MILEV MATEJ U14 kata ml. kadeti
MILEV MATEJ U14 kumite ml. kadeti -40 kg
VREčEK LUKA U14 kumite ml. kadeti -50 kg


Karate Klub Tiger Velenje

Tekmovalec Kategorija
BANOVIć DARIAN U10 kata malčki
HELIć AJLA U16 kata kadetinje
HODAJ AMAR U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
HODAJ TUANA U10 kumite malčice +32 kg
HODžIć ASJA U10 kumite malčice -32 kg
KOREN TAJA kumite kadetinje -61 kg
KULOVIć SAFET U10 kata malčki (8-6 kyu)
LOKMIć DARIS U8 kata najmlajši (8-6 kyu)
MUJKANOVIć ANAN U14 kumite ml. kadeti -45 kg
MULABDIć ALAN U12 kata dečki
MULABDIć ALAN U12 kumite dečki -30 kg
MULABDIć AYAN U10 kata malčki
OSMIć SUMEJJA U16 kata kadetinje
SULJIć HAMED U10 kumite malčki -30 kg
VEHABOVIć LARIS U12 kumite dečki -41 kg


Karate Klub Trbovlje

Tekmovalec Kategorija
FELIć ANEA U8 kata najmlajše (8-6 kyu)
LJEPOJA ANASTASIJA U10 kata malčice (8-6 kyu)
OBERŽAN PATRIK U12 kata dečki (8-4 kyu)
POTOčNIK MAX U12 kumite dečki -41 kg
STRAŠEK ENEJ U12 kumite dečki -41 kg
STRAŠEK ENEJ U12 kata dečki (8-4 kyu)
ZAPOTNIK ANEJ U12 kata dečki
ZAPOTNIK ANEJ U12 kumite dečki -35 kg
KK TRBOVLJE 1 - ZAPOTNIK,POTOČNIK,HOZANOVIČ kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let


Karate klub Velenje

Tekmovalec Kategorija
ČAMDžIć ADNA U10 kata malčice
JELEN GAL U14 kata ml. kadeti
JELEN GAL U14 kumite ml. kadeti -40 kg
KNAUS KOVAČEVIĆ KATJUŠA U10 kata malčice
MEšANOVIć BENJAMIN kata člani +18
MEšANOVIć BENJAMIN U18 kata mladinci
MRKONJIĆ IVA U8 kata najmlajše
MUJDŽA LARA U12 kata deklice
PAšIć ADAM U14 kata ml. kadeti
PAšIć ADAM U16 kata kadeti
PAšIć ADAM U14 kumite ml. kadeti -40 kg
PISNIK MAJA MARI U14 kata ml. kadetinje
PISNIK MAJA MARI U16 kata kadetinje
PISNIK SARA U10 kata malčice
PISNIK SARA U10 kumite malčice -32 kg
ŠTEFANIČ VAL U12 kata dečki
ŠTEFANIČ VAL U12 kumite dečki -35 kg
SULJIĆ VENAD U10 kata malčki
TRBALIć INAYA U10 kata malčice
VELIĆ FUAD U10 kata malčki
VELIĆ FUAD U12 kata dečki (8-4 kyu)
VOLK KRISTINA U10 kata malčice


Karate Klub Zmaj

Tekmovalec Kategorija
VAHTAR LARA U14 kata ml. kadetinje


Shotokan Karate Klub Oplotnica

Tekmovalec Kategorija
IVANČIČ KIARA kumite kadetinje -47 kg
IVANČIČ KIARA U14 kumite ml. kadetinje -42 kg
JAVORNIK JAN U12 kumite dečki -35 kg
JELENKO BENJAMIN kumite kadeti -63 kg
JELENKO BENJAMIN kumite mladinci -61 kg
LIPUŠ OSKAR U12 kumite dečki -35 kg
LIPUŠ OSKAR U10 kumite malčki +30 kg
OČKO GAL kumite kadeti +70 kg


SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA

Tekmovalec Kategorija
MERČNIK TIM U16 kata kadeti
REIHS JAKA U16 kata kadeti


Športno Društvo Gorica Nova Gorica

Tekmovalec Kategorija
ČVOROVIć ALEKSANDRA U21 kata ml. članice
ČVOROVIć ALEKSANDRA kata članice +18
GOSTIć STEFAN kumite kadeti -57 kg
GOSTIć STEFAN kumite mladinci -61 kg
HUMAR LESKOVIĆ ISABEL U12 kumite deklice +44 kg
KOLšEK KLEMEN kumite ml. člani -75 kg
KOLšEK KLEMEN kumite mladinci +76 kg
MARK KOREN ERAZEM U10 kata malčki
MARK KOREN ERAZEM U12 kata dečki (8-4 kyu)
PELICON TINIA U12 kata deklice (8-4 kyu)
PELICON TINIA U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
ZORZUT MALINOVIĆ VERONIKA U14 kumite ml. kadetinje -42 kg


Karate Klub Olimpija Ljubljana

Tekmovalec Kategorija
ALAGIĆ ASIM kumite veterani +35 let open
ČERVIČ GOSTOJIĆ NADJA kata veteranke + 35 let
DAMARI ADAM U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
FLIS DARKO kata veterani + 35 let
GLUVAK LEA kumite mladinke -66 kg
GRAHEK NEŽA U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
GRUM DAVID U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
KOŠAK LANA U8 kata najmlajše
MAHMUTOVIĆ BILLAL U14 kumite ml. kadeti -55 kg
MLAKAR TIMOTEJ kata člani +18
POGORELEC MIA U10 kata malčice
PRETNAR ELI U8 kata najmlajše
RAMIČ ADNA U16 kata kadetinje
REMC REPIČ GALINA U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
SALKANOVIĆ AMAR kumite mladinci -76 kg
STOJANOVSKA KRISTINA kumite mladinke -53 kg
STOJANOVSKI ALEKS U16 kata kadeti
KK OLIMPIJA 1 - DAMARI,GRUM,MAHMUTOVIĆ kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let
KK OLIMPIJA 1 - STOJANOVSKA,TKALEC,RAMIČ kata ekipa kadetinje-mladinke


Karate Klub Mawashi Postojna

Tekmovalec Kategorija
BEŠIĆ LANA U14 kata ml. kadetinje
BEŠIĆ LANA U16 kata kadetinje
OSTANEK SOFIJA U12 kumite deklice +44 kg


Karate Klub Ljubljana

Tekmovalec Kategorija
DZIAMYANAVA MARYIA U12 kata deklice
GEDRIH MARK kumite mladinci +76 kg
JERAM VITA kumite kadetinje -47 kg
KRISTANčIč ŽIVA kumite kadetinje +61 kg
KURBEGOVIć EDNA kumite kadetinje -54 kg
KURBEGOVIć EDNA kumite mladinke -53 kg
LAZIČ JAKOV U10 kumite malčki +30 kg
LAZIć VID U12 kumite dečki -35 kg
MUZIK TAšA MAU kumite ml. članice +68 kg
MUZIK TAšA MAU kumite mladinke +66 kg
NOSE LUKA U14 kumite ml. kadeti +55 kg
ORAŽEM LUKA U10 kata malčki
PURIĆ ADRIJANA U12 kumite deklice +44 kg
ŠULIN HRIBOVšEK MATIC U14 kumite ml. kadeti -50 kg
ŠUPUK LINA kumite ml. članice -55 kg
TANACEK TOMI kumite kadeti -52 kg
TOMAžEVIč JULIJA U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
TURKOVIć JAN U14 kumite ml. kadeti +55 kg


Karate Klub Rudar Velenje

Tekmovalec Kategorija
TURSUNOVIć EMA U10 kata malčice (8-6 kyu)


Shotokan Karate Klub Postojna

Tekmovalec Kategorija
BAJC POLONA U10 kumite malčice -32 kg
JUNUZOVIĆ KIARA U10 kata malčice (8-6 kyu)
LIšINOVIć ELMA U18 kata mladinke
LIšINOVIć LEJLA kumite kadetinje -47 kg
MIšIć SARA U12 kumite deklice -39 kg
MIšIć SARA U12 kata deklice (8-4 kyu)


BUDO

Tekmovalec Kategorija
BAJRAMOVIć NADIN U10 kumite malčki -30 kg
BAJRAMOVIć NADIN U10 kata malčki (8-6 kyu)
CORALIC SELMA U14 kata ml. kadetinje
CORALIC SELMA U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
DOLIć ALI U10 kumite malčki -30 kg
DOLIć ALI U10 kata malčki (8-6 kyu)
DOLIC DARIS U14 kata ml. kadeti
DOLIC DARIS U14 kumite ml. kadeti +55 kg
JUŠIĆ EMAN U12 kata dečki
JUŠIĆ EMAN U12 kumite dečki -56 kg
KBV BUDO 1 - DOLIC,JUŠIĆ,KOVAČEVIĆ kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let


Karate klub FINIDA-Poreč

Tekmovalec Kategorija
FATORIĆ ROBERT kumite veterani +35 let open


Karate klub Sokol

Tekmovalec Kategorija
BRAČUN MAŠERA IRIS U14 kata ml. kadetinje
BRAČUN MAŠERA IRIS U16 kata kadetinje
BRAČUN MAŠERA IRIS U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
ČERKEZOVIč AMILA U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
ČERKEZOVIČ ELDIS U12 kumite dečki -56 kg
CIUHA MARCEL kumite kadeti -57 kg
ERDELIć ŽAN kumite kadeti -57 kg
GROZNIK LIAM U14 kumite ml. kadeti -45 kg
GROZNIK TOBI U14 kumite ml. kadeti -45 kg
LOVšE PEPELNAK TRIšA U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
SOLAR KRIS kumite kadeti -63 kg


KK TRŽIČ

Tekmovalec Kategorija
NOVAK JERNEJ BENJAMIN kumite kadeti -52 kg
ŠULGAJ ANDREJ kumite kadeti +70 kg


Karate klub Seki

Tekmovalec Kategorija
ARITONOVIĆ UROŠ U12 kata dečki (8-4 kyu)
DJEDOVIĆ AMNA U8 kata najmlajše (8-6 kyu)
DJEDOVIĆ DARIS U12 kata dečki (8-4 kyu)
DJEDOVIĆ EMA U18 kata mladinke
HUSIĆ LANA U10 kata malčice
JERŠIČ ŽANA U14 kata ml. kadetinje
JERŠIČ ŽANA U16 kata kadetinje
KREGAR GABRIJELA U18 kata mladinke
KREGAR GABRIJELA U16 kata kadetinje
KRESNIK NIK U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
KRISTIć KAROLINA U12 kata deklice
MAKALIć EMIR U10 kata malčki
MAKALIć EMIR U10 kumite malčki +30 kg
MAVSAR TADEJ U14 kata ml. kadeti
MAVSAR TADEJ U12 kata dečki
MAVSAR TADEJ U12 kumite dečki -35 kg
MILJATOVIČ ALEKSA U14 kata ml. kadeti
MILJATOVIČ ALEKSA U16 kata kadeti
MILJATOVIĆ ANDJELA U14 kata ml. kadetinje
MILJATOVIĆ ANDJELA U12 kata deklice
PIVIć LEJLA U16 kata kadetinje
SARAJLIć ADELISA U14 kata ml. kadetinje
SARAJLIC ADELISA U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
ŠILJEGOVIč ILMA U16 kata kadetinje
SLUGA JURE U21 kata ml. člani
SLUGA JURE kata člani +18
SUBAšIč ADNA U12 kata deklice (8-4 kyu)
TRIFKOVIČ ANJA U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
KK SEKI 1 - MILJATOVIĆ,SARAJLIC,JERŠIČ kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let
KK SEKI 3 - KRESNIK,MILJATOVIĆ,MAVSAR kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let
KK SEKI 1 - KREGAR,PIVIĆ,ŠILJEGOVIČ kata ekipa kadetinje-mladinke


CLUB ARTI ORIENTALI CANTU' asd

Tekmovalec Kategorija
ANGEI FERRARIO LUCA U14 kumite ml. kadeti -45 kg
ANGEI FERRARIO LUCA kumite kadeti -52 kg
AURICCHIO ELEKTRA U12 kumite deklice -39 kg
BALLABIO DELIA U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
BALLABIO DELIA kumite kadetinje +61 kg
BIGGIOGERO MATTEO U12 kumite dečki -35 kg
BIGGIOGERO MATTEO U14 kumite ml. kadeti -40 kg
BOSSI ALESSANDRA kumite ml. članice -50 kg
BOSSI ALESSANDRA kumite mladinke -48 kg
BRONZI NICCOLO U14 kumite ml. kadeti -55 kg
CAFISO EDOARDO U14 kumite ml. kadeti -40 kg
CATTANEO ELISA kumite kadetinje -61 kg
CATTANEO ELISA kumite mladinke -66 kg
COMENDULLI LEONARDO U14 kumite ml. kadeti -45 kg
DI BITETTO LUCA U10 kumite malčki +30 kg
FERRARIS SOFIA U12 kumite deklice -39 kg
GHIOLDI NICHOLAS U12 kumite dečki -30 kg
GHIOLDI NICHOLAS U10 kumite malčki -26 kg
GRIFONE ASIA U10 kumite malčice +32 kg
LAMBRO ANDREA U10 kumite malčki +30 kg
LAMBRO LUIGI U14 kumite ml. kadeti -45 kg
LAMBRO LUIGI U12 kumite dečki -56 kg
MAZZOCCHI GIORGIO KAROL U14 kumite ml. kadeti -55 kg
SESTO ANDREA kumite kadeti -70 kg
SESTO ANDREA kumite mladinci -68 kg
SIRONI NATHAN U14 kumite ml. kadeti +55 kg
SIRONI NATHAN kumite kadeti -57 kg
SOMASCHINI FILIPPO U14 kumite ml. kadeti -40 kg
TASSONE MICOL U10 kumite malčice -32 kg
VERONESE AURORA kumite ml. članice -55 kg
VERONESE MATILDA U12 kumite deklice -39 kg
ZODDA ANDREA U12 kumite dečki -41 kg
ZODDA SOFIA FRANCESCA kumite kadetinje -47 kg
ZODDA SOFIA FRANCESCA kumite mladinke -48 kg


KK Zamet

Tekmovalec Kategorija
MEMIć SARA U12 kumite deklice +44 kg


Karate klub Šenčur

Tekmovalec Kategorija
SADIKOVIć MUHAMMED kumite kadeti -52 kg


KD OKI STUTGART-

Tekmovalec Kategorija
BIEDEMANN GRETA U16 kata kadetinje
BIEDEMANN HANAH U16 kata kadetinje


ELID NIŠ

Tekmovalec Kategorija
STANKOVIć ANDRIJA kata člani +18


ASD TALARICO KARATE TEAM

Tekmovalec Kategorija
GRANATIERO MATTIA kumite člani -67 kg


KOSTRENA

Tekmovalec Kategorija
BABIć BORNA kumite kadeti -70 kg
BENAC ANTONIO U14 kumite ml. kadeti -40 kg
CAR GABRIELA U14 kumite ml. kadetinje -42 kg
CAR GABRIELA U12 kumite deklice -44 kg
CVIJANOVIć TINA kumite kadetinje -54 kg
KATNIć VITO U14 kumite ml. kadeti -45 kg
LORENCIN LEVAN U14 kumite ml. kadeti -40 kg
PRANJIć VITA U12 kumite deklice -39 kg
PRANJIć VITA U10 kumite malčice +32 kg
STOJAKOVIć DOROTEA kumite kadetinje -47 kg
STOJAKOVIć DOROTEA kumite mladinke -48 kg


ASD Esercito - 187 Folgore

Tekmovalec Kategorija
BONI BIANCA U12 kumite deklice -39 kg
BONI BIANCA U14 kumite ml. kadetinje -42 kg
BOZZI ANDREA kumite ml. člani -75 kg
NANNINI LEONARDO U14 kumite ml. kadeti -40 kg
PANINI MARIA CECILIA kumite kadetinje +61 kg
PANINI MARIA CECILIA kumite mladinke -66 kg
STRAZZABOSCO VALENTINA U12 kumite deklice -39 kg
STRAZZABOSCO VALENTINA U14 kumite ml. kadetinje -42 kg


Karate - do klub Ig Shotokan

Tekmovalec Kategorija
KABAJ TOSJA U12 kumite dečki -35 kg
SKUBIC IAN U14 kumite ml. kadeti -45 kg
SKUBIC NIK kumite mladinci -68 kg


Karate klub Sloga Doboj

Tekmovalec Kategorija
BOžIć ALEKSANDAR U12 kumite dečki -35 kg
BRKIć NATALIJA U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
ĐEKIć DIJANA kumite kadetinje -61 kg
ĐERIć SARA kumite kadetinje -54 kg
ĐURIć IRENA U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
ĐURIć KRISTIJAN kumite mladinci +76 kg
JOVANOVIć LAZAR U12 kumite dečki -35 kg
LAZAREVIć NEDA U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
LUKIć KRISTINA U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
LUKIć TEODORA kumite kadetinje -61 kg
MARINKOVIć PETAR U12 kumite dečki -41 kg
MARKOVIć MARINA kumite kadetinje +61 kg
MIćIć ANđELA kumite kadetinje -61 kg
MIćIć MARIJA U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
RUžOJčIć KRISTIJAN U12 kumite dečki -41 kg
ŠKAVO MIHAJLO U14 kumite ml. kadeti -40 kg
STEVANOVIć LANA kumite kadetinje -54 kg
STEVANOVIć VUK kumite mladinci -76 kg
TADIć BOJANA U12 kumite deklice +44 kg
TADIć KRISTIJAN U14 kumite ml. kadeti +55 kg
VUKMIROVIć LEO U14 kumite ml. kadeti -50 kg
ZEJNIć ENA U14 kumite ml. kadetinje -52 kg


Karate klub Polet Brod

Tekmovalec Kategorija
BOžIć ANđELA U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
BROćILO JOVAN U14 kumite ml. kadeti +55 kg
ČELAR ALEKSANDAR kumite kadeti -70 kg
DURONJA TEODORA U12 kumite deklice +44 kg
ĐUđIć MINEA U10 kata malčice (8-6 kyu)
JOVIčIć VIKTORIJA U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
KOSTADINOVIć MIROSLAV U10 kata malčki (8-6 kyu)
MRđA ANDREA U12 kumite deklice -39 kg
RUŽOJČIĆ NINA U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
RUžOJčIć TEA U12 kumite deklice -44 kg
SAVIčIć IVANA U12 kumite deklice +44 kg
VASILIć ANđELA U14 kumite ml. kadetinje -52 kg


Shukokai - Iran

Tekmovalec Kategorija
PADASH AYHAN U12 kata dečki (8-4 kyu)
RAHMANI SAMIRA kumite ml. članice +68 kg


ASD KARATE VENEZIA

Tekmovalec Kategorija
CECCHINI JACOPO kumite kadeti -57 kg
CHIOZZOTTO PRADOLIN SEBASTIANO UGO kumite kadeti -70 kg
INCOLLINGO MATTEO U14 kumite ml. kadeti +55 kg
LACHIN BIAGIO kumite kadeti -63 kg
PAVIS ANNALISA kumite ml. članice -55 kg


A.S.D. Karate Club Valdobbiadene Crocetta

Tekmovalec Kategorija
MARSURA ELISA kumite kadetinje -47 kg
PEDERIVA PAOLA kumite članice - 55 kg
PRYNDIUK ANASTASIIA U14 kumite ml. kadetinje -42 kg
SOLIMANO ISABEL U14 kumite ml. kadetinje -42 kg
STRAMARE ILARIA U14 kumite ml. kadetinje -42 kg
VETTORETTI GIADA kumite kadetinje -47 kg
VETTORETTI GIADA U14 kumite ml. kadetinje -52 kg


Karate klub Bushido, Zagreb

Tekmovalec Kategorija
BILANDžIJA IVA U12 kumite deklice -44 kg
DUVANčIć ANALUCIJA U12 kumite deklice -39 kg


KARATE KLUB BUSHIDO

Tekmovalec Kategorija
AVDIBAŠIĆ DžENAN U16 kata kadeti
JURAJA VINKO U14 kata ml. kadeti
MASTNAK MIA U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
ŠTERN TILEN U14 kumite ml. kadeti -50 kg
TRAMŠEK ALEKS U14 kumite ml. kadeti -45 kg
TRAMŠEK ALJA U14 kumite ml. kadetinje -42 kg


Karate klub Slovenj Gradec

Tekmovalec Kategorija
GROSS SAMO kata veterani + 35 let


Karate klub Lev

Tekmovalec Kategorija
AHMED ATASH U10 kumite malčki +30 kg
AHMED FARES U14 kumite ml. kadeti -55 kg
ILIć NIKOLA U12 kumite dečki -56 kg
JANEžIč MOJCA kumite kadetinje -61 kg
MERC MAJA U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
OBLAK DAVID KERIM U12 kumite dečki -56 kg
ROZMAN AMBROž U14 kumite ml. kadeti -40 kg
ŠEKERIć IZAK U14 kumite ml. kadeti -40 kg
VUčETIć TEODORA U14 kumite ml. kadetinje +52 kg


Karate klub Ipon Prnjavor

Tekmovalec Kategorija
PODGORAC SLAVIŠA kata člani +18


TIGAR VELIKA KLADUSA CRVAREVAC

Tekmovalec Kategorija
BEHRIĆ AMAR U12 kata dečki
BEHRIĆ AMAR U12 kumite dečki -56 kg
DURAKOVIĆ HAZIM kumite kadeti -70 kg
EKIĆ NADIA U14 kata ml. kadetinje
EKIĆ NADIA kumite kadetinje -54 kg
IBRČIĆ EMA U12 kata deklice
IBRČIĆ EMA U12 kumite deklice +44 kg
JUŠIĆ HAMZA U10 kata malčki (8-6 kyu)
JUŠIĆ HAMZA U10 kumite malčki +30 kg
LIVAKOVIĆ AMINA U14 kata ml. kadetinje
LIVAKOVIĆ AMINA U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
MAŠINOVIĆ MIRZETA U14 kata ml. kadetinje
MUJAGIĆ DALIA U10 kata malčice
MUJAGIĆ DALIA U10 kumite malčice -32 kg
MUJAGIĆ EMA U14 kata ml. kadetinje
MUJAGIĆ EMA U12 kata deklice
MUJAGIĆ EMA U12 kumite deklice +44 kg
MUJAGIĆ REUF kumite kadeti -63 kg
SALKIĆ SAJRA U10 kata malčice
SALKIĆ SAJRA U10 kumite malčice +32 kg
ŠOMIĆ MINELA U14 kata ml. kadetinje
ŠOMIĆ MINELA U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
ŠOMIĆ MINELA kumite kadetinje +61 kg
ZULIĆ TARIK U8 kata najmlajši
ZULIĆ TARIK U10 kumite malčki -26 kg
TIGAR CR 1 - EKIĆ,MAŠINOVIĆ,MUJAGIĆ kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let
TIGAR CR 2 - IBRČIĆ,LIVAKOVIĆ,ŠOMIĆ kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let


ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli

Tekmovalec Kategorija
BOTTARO MARGHERITA U10 kata malčice (8-6 kyu)
BOTTARO MARGHERITA U12 kata deklice (8-4 kyu)
CARA ALEXANDR U12 kata dečki (8-4 kyu)
CARA ALEXANDR U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
CAUFIN EMMA U16 kata kadetinje
CAUFIN EMMA U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
CECCHETTO LARA U14 kata ml. kadetinje
CECCHETTO LARA U16 kata kadetinje
D ONOFRIO LARA U12 kata deklice (8-4 kyu)
D ONOFRIO LARA U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
DEL BIANCO IRIS U12 kata deklice (8-4 kyu)
DEL BIANCO IRIS U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
MESAGLIO MARTINA U21 kata ml. članice
MESAGLIO MARTINA kata članice +18
PAVAN SEBASTIANO U16 kata kadeti
PAVAN SEBASTIANO U18 kata mladinci
TARGON MARIA U10 kata malčice (8-6 kyu)
TARGON MARIA U8 kata najmlajše (8-6 kyu)
SKZP 1 - CAUFIN,CECCHETTO,D ONOFRIO kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let


KARATE DO TRIESTE ASD

Tekmovalec Kategorija
BUONGIORNO VALENTINO kumite člani -75 kg
DE PAULI EMMA kumite mladinke +66 kg
MUROLO MARIA CRISTINA kata veteranke + 35 let
TORRESAN OLIVER kumite člani -75 kg
TRAUNINI ENRICO kumite mladinci -55 kg
TRAUNINI SIMONE U21 kata ml. člani
TRAUNINI SIMONE kata člani +18
TRAUNINI SIMONE U18 kata mladinci
ZORI ANNA U21 kata ml. članice
ZORI ANNA U18 kata mladinke
ZORI ANNA kata članice +18


Academy Ponte di Piave ASD

Tekmovalec Kategorija
BENOTTO BENEDETTA U12 kumite deklice -39 kg
BRICI ALEXANDRU U12 kumite dečki -41 kg
CACCARO GIOELE U12 kumite dečki -35 kg
CARNELOS ORAZIO kumite mladinci -68 kg
GIROLAMI ANGELO U12 kumite dečki -41 kg
GUERRA RICCARDO kumite mladinci -55 kg
INSURATELU ADELIN U12 kumite dečki -30 kg
LAOUZAI NOUHE kumite kadeti -52 kg
LAOUZAI YASMINE kumite kadetinje -47 kg
LORENZON MATILDE kumite mladinke -53 kg
OIAN LORENZO U12 kumite dečki -35 kg
PIGAT ENRICO kumite člani - 84 kg
PIGAT MIRCO kumite člani -67 kg
SORCI SAMUELE U14 kumite ml. kadeti -45 kg
TRAINA CRISTIAN ANTONINO U12 kumite dečki -56 kg


ASD OKINAWA FIGHT

Tekmovalec Kategorija
CALLIGARIS LEONARDO U12 kumite dečki -30 kg
CELLINI ANDREA U10 kumite malčki -30 kg
CHINCHIO MASSIMO kumite kadeti +70 kg
DAVIDE CASSESE U10 kumite malčki -26 kg
GOTTI THOMAS U14 kumite ml. kadeti -50 kg
LEONARDO MAZZILIS U14 kumite ml. kadeti -40 kg
RUSSO GIANLUCA kumite veterani +35 let open


CSK NEGRAR

Tekmovalec Kategorija
SALVI CATERINA kumite kadetinje -54 kg
SALVI CATERINA kumite mladinke -53 kg
TOMMASINI AGNESE kumite ml. članice -55 kg
TOMMASINI AGNESE kumite članice - 55 kg


FAMILY FIGHT TEAM

Tekmovalec Kategorija
BAZZOCHHI GINEVRA U12 kumite deklice +44 kg
FILIPOVIC MANUEL U10 kumite malčki +30 kg
GALLI GIORGIO U12 kumite dečki -41 kg
GALLI GIULIO U10 kumite malčki +30 kg
IOIO GUIDO kumite člani -75 kg
IOIO GUIDO kumite veterani +35 let open
LO FRANCO MIRIAM U10 kumite malčice +32 kg
MALARODA ALESSANDRO U12 kumite dečki -35 kg
PEVERE ALICE U12 kumite deklice -39 kg
STROSCIO MELISSA kumite članice -68 kg
STROSCIO MELISSA kumite mladinke -66 kg
VARONE MARTINA kumite ml. članice +68 kg
VARONE MARTINA kumite mladinke +66 kg
VERRI FERMO U10 kumite malčki -30 kg


KTDolomiti

Tekmovalec Kategorija
MASOCH MARIACHIARA kumite ml. članice -50 kg
MASOCH MARIACHIARA kumite mladinke -48 kg
REVEANE NATALY kumite kadetinje -47 kg
REVEANE NATALY kumite mladinke -48 kg
TORMEN LARA kumite mladinke -59 kg
TORMEN LARA kumite kadetinje -61 kg


Garda Karate Team

Tekmovalec Kategorija
ARICI LUCA U12 kumite dečki -41 kg
BELLINI RICCARDO U12 kumite dečki -30 kg
BONETTI FABIO U14 kumite ml. kadeti +55 kg
DELMENICO LORENZO U10 kumite malčki +30 kg
FAINI FRANCESCO U14 kumite ml. kadeti -45 kg
FAVALLI LEONARDO U12 kumite dečki -35 kg
GATTI ALESSANDRO U12 kumite dečki -35 kg
GATTI ALICE U10 kumite malčice -32 kg
MAFFIZZOLI GAIA kumite članice -61 kg
MAFFIZZOLI LISA kumite kadetinje -61 kg
NEGRI MARTINA U12 kumite deklice -39 kg
RAIMONDI CHRISTIAN U10 kumite malčki -30 kg
TONNI ALESSANDO U10 kumite malčki -30 kg
VENOSTA FABIO U14 kumite ml. kadeti +55 kg
VIVIANI FRANCESCA U12 kumite deklice -39 kg


Karate klub Murter

Tekmovalec Kategorija
BILAN JOSIP U14 kumite ml. kadeti -40 kg
JERAT ELLA U10 kumite malčice -32 kg
JURAGA ĐANI U10 kumite malčki +30 kg
JURAGA TIA U12 kumite deklice +44 kg
LEPUR FILIPA U10 kumite malčice -32 kg
LONčAREVIć GABRIELA U14 kumite ml. kadetinje +52 kg
LUKIN NELA U12 kumite deklice -44 kg
MERK FELIX U10 kumite malčki +30 kg
MUDRONJA NIA U10 kumite malčice +32 kg
MUDRONJA SARA U10 kumite malčice +32 kg
PILIPAC FABIAN U12 kumite dečki -56 kg
ŠIKIć CVITA U10 kumite malčice +32 kg
SLAVICA LOVRE U10 kumite malčki +30 kg
TOMAšIK NILA U10 kumite malčice -32 kg
TURčINOV MAJA U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
TURčINOV NEO U10 kumite malčki +30 kg


Karate klub Osi Krka Šibenik

Tekmovalec Kategorija
GRUBELIć TOMISLAV kata člani +18
PILEPIć DORA kata članice +18
RAJIć NIKA kata članice +18


ASD JISEI BUDO AMI

Tekmovalec Kategorija
CUPCEA NIKITA U14 kumite ml. kadeti -55 kg
CUPCEA NIKITA kumite kadeti -57 kg
GUERRIERO NICOLE kumite članice -61 kg
GUERRIERO NICOLE kumite ml. članice - 61kg
TODESCO LETIZIA kumite kadetinje -47 kg
TODESCO LETIZIA U14 kumite ml. kadetinje -52 kg


Športno društvo SHOTO

Tekmovalec Kategorija
BROLIH MATEVž U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu)
ČAMPELJ IGOR U12 kata dečki (8-4 kyu)
DEREANI LOVRO U10 kata malčki
ERJAVEC BIZJAK ERNEST U12 kata dečki (8-4 kyu)
GIRANDON NEžA U12 kata deklice
GODEC TEODOR U10 kata malčki (8-6 kyu)
GREGORI ANDRAž U10 kata malčki
MAJIč ŠINKOVEC ELIN U10 kata malčice (8-6 kyu)
PREZELJ JUš U12 kata dečki (8-4 kyu)


SEIGOKAN SLOVAKIA

Tekmovalec Kategorija
DRAHOVSKý JáN U18 kata mladinci


Shito-ryu Shukokai Karate Do IRAN

Tekmovalec Kategorija
PADASH GABALOU AYHAN U12 kumite dečki -30 kg
RAHMANI NIYARAKI SAMIRA kumite članice -61 kg


ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE

Tekmovalec Kategorija
DEBELJAK ŽIGA U12 kumite dečki -56 kg
KOšIR NINA U12 kumite deklice -39 kg
KOšIR ŽANA U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
PRIJATELJ GRčAR TIAN U14 kata ml. kadeti
PRIJATELJ GRčAR TIAN U14 kumite ml. kadeti -45 kg
ROCCO ILARIA U14 kata ml. kadetinje
ROCCO ILARIA U14 kumite ml. kadetinje -52 kg


Karate Klub Kachi

Tekmovalec Kategorija
DELIć TONI U14 kumite ml. kadeti -50 kg
KASUMOVIć NATALIA U12 kumite deklice -39 kg


Karate No Kachi

Tekmovalec Kategorija
BAJRIć AJLA U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
BAJRIć AMAR kumite kadeti -63 kg
RAHMANOVIć AURA kumite ml. članice -55 kg
ŠERIć LARA kumite kadetinje +61 kg


Defence Karate

Tekmovalec Kategorija
FREGONESE MARTINA kumite članice -68 kg
MIO DANNY kumite člani -75 kg


KMS1871

Tekmovalec Kategorija
BERNABITI GUIDO kumite člani -75 kg
BERNABITI GUIDO kumite veterani +35 let open


SSD Polisportiva Terraglio

Tekmovalec Kategorija
AGOSTINI MATILDE kumite kadetinje -61 kg
AGOSTINI MATILDE kumite mladinke -66 kg
CAVASIN ELIA kumite mladinci -68 kg
MARINELLI ROCCO kumite kadeti -63 kg
MARINELLI ROCCO kumite mladinci -61 kg
MONEGO EDOARDO kumite člani +84 kg
MONEGO EDOARDO kumite mladinci +76 kg
RIGATO CAROLINA kumite mladinke -48 kg
RONCHINI ANTONIO U12 kumite dečki -30 kg
TASCA ELEONORA kumite kadetinje -47 kg
TASCA ELEONORA kumite mladinke -48 kg
TASSONE CALDIN ALVISE U12 kumite dečki -56 kg
TOMAS ANNAMARIA kumite kadetinje +61 kg
TOMAS LORENZO U12 kata dečki
TOSO ALESSANDRO kumite ml. člani -84 kg
TOSO ALESSANDRO kumite mladinci +76 kg
VERDINI FRANCESCO U12 kumite dečki -35 kg
VOLPATO NICOL kumite kadetinje +61 kg


KK PERFEKT ZENICA

Tekmovalec Kategorija
BEšO EJNA U8 kata najmlajše
BEšO EJNA U10 kata malčice (8-6 kyu)
BOšNJAK MERJEM U12 kata deklice
BOšNJAK MERJEM U12 kumite deklice +44 kg


a.s.d.karate shotokan dolomiti

Tekmovalec Kategorija
GIAZZON SARA kumite članice -61 kg
GIAZZON SARA kumite mladinke -66 kg


Karate Team Loria

Tekmovalec Kategorija
BROTTO YARI kumite kadeti -52 kg
BROTTO YARI kumite mladinci -55 kg


Centro Karate Noale

Tekmovalec Kategorija
BASSO MARCO kumite kadeti -63 kg
BON EDOARDO U14 kumite ml. kadeti -40 kg
PRAVATO ALESSANDRO U14 kumite ml. kadeti -40 kg
TELESCU ANDREI U14 kumite ml. kadeti -40 kg


asd Centro Karate Sportivo

Tekmovalec Kategorija
BELLARDI MARIA SOFIA U16 kata kadetinje
MORO SOFIA kata članice +18
NICHETTI VALERIA kata članice +18
PANERONI ANDREA kumite člani - 84 kg
PANERONI SAMUELE kumite člani -75 kg


nintai kan karate

Tekmovalec Kategorija
BALDISSERA JACOPO kumite mladinci -76 kg
BUSSOLIN LUCA U14 kumite ml. kadeti -55 kg
COSMA ALESSANDRA kumite članice -61 kg
VARZARU ALESSIA ALEXANDRA kumite ml. članice - 61kg
VARZARU ALESSIA ALEXANDRA kumite mladinke -59 kg


Karate klub Mawashi

Tekmovalec Kategorija
ANDONOV NIKOLA kumite kadeti -57 kg
BAčEVIć SARA kata članice +18
CAKOVIć IVANA kumite kadetinje -54 kg
HORVAT TODOR U14 kata ml. kadeti
HORVAT TODOR U14 kumite ml. kadeti -45 kg
HORVAT TODOR kumite kadeti -52 kg
RAJKOV UROš kumite kadeti -70 kg
REPAC ANđELA kumite kadetinje +61 kg
REPAC ANđELA kumite mladinke +66 kg


Ormelle Karate

Tekmovalec Kategorija
KASSE MOHAMET kumite mladinci -61 kg
PRIMATEL NICOLAS kumite kadeti -57 kg


Libya National team

Tekmovalec Kategorija
ABOUDABUS MOHAMED AHMED kumite člani -75 kg
ABOUDABUS MOHAMED AHMED kumite ml. člani -75 kg
ALDWEBI ALBASHER kumite mladinci -68 kg
ALSUWEE MOHAMED BASHIR kumite člani - 84 kg


ABV PTUJ

Tekmovalec Kategorija
ČASEK HOJNIK ANDREJ kumite mladinci +76 kg
ŠUMENJAK DENIS kata veterani + 35 let
VOGRINEC ROBERT kumite člani +84 kg


Karate Klub Sampioni

Tekmovalec Kategorija
BOGDANOVIC EMILIJA kumite kadetinje -47 kg
MARIC MILICA U14 kumite ml. kadetinje -52 kg
MITRIC MIHAJLO kumite mladinci -55 kg
NOVICKI ALEKSANDAR kumite ml. člani -84 kg
SIMIC MIHAJLA kumite kadetinje +61 kg


Karate Klub NIPPON

Tekmovalec Kategorija
FILIP NOVAK U14 kata ml. kadeti
FILIP NOVAK U16 kata kadeti
JOVANOVIć ZORANA kumite kadetinje -54 kg
JOVANOVIć ZORANA kumite mladinke -59 kg
NIKOLIć STEFAN kumite mladinci -76 kg


Tutin

Tekmovalec Kategorija
BRONJA AJšA U10 kata malčice (8-6 kyu)


TIGAR SISAK

Tekmovalec Kategorija
CRNKOVIĆ BORNA U10 kumite malčki -30 kg


Club Sportif Amateur Union Sportif Mahfouda

Tekmovalec Kategorija