POSTOJNA OPEN 2017

Društvo Za Borilne Veščine Piran

Tekmovalec Kategorija
BRULIć MERISA kumite ml. kadetinje -40 kg
BUDIN BOšTJAN kumite člani -75 kg
OREŠČANIN ZORAN kumite ml. kadeti +50 kg
PEPIć NIKO DANIJEL kumite ml. kadeti -50 kg
TUBIČ ZORAN kumite mladinci -61 kg
VALIč VIKI kumite kadeti -70 kg


Društvo Za Karate Celje

Tekmovalec Kategorija
HUDALES TOMAŽ kumite kadeti -57 kg
LIPOVŠEK AMADEJ kata dečki
LIPOVŠEK AMADEJ kumite dečki -35 kg
MAJCEN JAKA kumite ml. kadeti +50 kg
SKALICKY GAL kata ml. kadeti
SKALICKY TAJDA kumite kadetinje +54 kg
VALNER TIM kumite kadeti -57 kg
VALNER TIM kumite kadeti -63 kg


KARATE KLUB BRANIK

Tekmovalec Kategorija
KOREN VID kumite ml. kadeti +50 kg
TOPOLOVEC DOMEN kumite ml. kadeti -45 kg
TOšOVIč NAJA kata deklice
TRAJKOVSKI VASIL kata ml. kadeti


Karate Klub Brežice

Tekmovalec Kategorija
CICVARIĆ LUKA kata malčki
GALIČ NASTJA kata članice +18
LAKNER MAJA kata malčice
LUKIĆ IVANA kumite kadetinje +54 kg
OMERZO NIKA kata mladinke
KK BREžICE 1 - PETKOVIĆ,PETKOVIĆ,LAKNER kata ekipa deklice


Karate Klub Cerknica

Tekmovalec Kategorija
BASAR LOVRO kumite ml. kadeti -40 kg
BASAR LOVRO kumite ml. kadeti -50 kg
BASAR MARUŠA kata najmlajše
KRALJ PATRIK kata malčki
KRANJC ANŽE kumite dečki +45 kg
KRANJC ŽIVA kata malčice
MIHELIČ MAJ kata malčki
ŠPANIČ LEON kata najmlajši
TEKAVC MAŠA kata malčice
TRONTELJ TAI kata najmlajši
KK CERKNICA 1 - ŠPANIČ,TRONTELJ,ŠPAREMBLEK kata ekipa najmlajši
KK CERKNICA 1 - BASAR,KRANJC,TEKAVC kata ekipa malčice
KK CERKNICA 1 - BASAR,KRANJC,TERLEP kata ekipa ml. kadeti


Karate Klub Emona

Tekmovalec Kategorija
SEMOLIč IGOR kata veterani + 35 let


Karate Klub Kolektor Idrija

Tekmovalec Kategorija
ALIČ ADAM kata dečki
BAJUK BENJAMIN kumite mladinci -61 kg
CARLI MARUšA SARA kumite ml. kadetinje -50 kg
FILIPIČ MARK kata malčki
FILIPIČ MARK kumite malčki -30 kg
HUMAR GAJA kata deklice
HUMAR GAJA kumite deklice -40 kg
MLAKAR LUKA kata malčki
MLAKAR LUKA kumite malčki +30 kg
MUHIć AJDIN kumite kadeti -63 kg
MUHIĆ DIN kata malčki
OBLAK TJAž kumite mladinci -68 kg
SEDEJ ANDRAž kumite dečki -35 kg
ZAJC PETRA kumite članice -61 kg


KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA

Tekmovalec Kategorija
ČEHIć BELMIN kumite kadeti -70 kg
GLAVINA MRAK REBEKA kumite ml. kadetinje +50 kg
GRBIć SANDRA kumite deklice +40 kg
OREJAš MLADEN kumite veterani +35 let open
STOJADINOVIć TIMOTEJ kumite dečki +45 kg


Karate Klub Kovinar Maribor

Tekmovalec Kategorija
ORNIK NINO kumite kadeti -70 kg


KARATE KLUB KOZJANSKO

Tekmovalec Kategorija
BELE ANA kata najmlajše
BELE LEA kata najmlajše
BELE LUKA kata dečki
BELE LUKA kumite dečki -40 kg
LOTRIč FILIP kata najmlajši
ZBIL GREGA kata malčki


Karate Klub Kranj

Tekmovalec Kategorija
BALDžIEV TANJA kata deklice
BREGANT NEJC kata ml. kadeti
BREGANT NEJC kumite ml. kadeti -45 kg
ČERU JERNEJA kata malčice
ČERU JERNEJA kumite malčice +30 kg
ČRNILEC KESIČ ŽIGA kumite člani - 84 kg
ČRNILEC KESIČ ŽIGA kumite mladinci +76 kg
ČUHALEV NADJA kata deklice
DRAKSLER IZA kata ml. kadetinje
DRAKSLER IZA kumite ml. kadetinje -50 kg
DROBNJAK MILAN kata ml. kadeti
DROBNJAK MILAN kumite kadeti -52 kg
DROBNJAK MILAN kumite ml. kadeti +50 kg
ERŽEN ŽIGA kata dečki
ERŽEN ŽIGA kumite dečki -40 kg
ETEROVIč MAšA kata ml. kadetinje
ETEROVIč MAšA kumite ml. kadetinje +50 kg
ETEROVIč MAšA kumite kadetinje +54 kg
GODNIČ ANJA kumite članice -61 kg
KERŠIČ AHLIN AJDA kumite članice + 68 kg
KERŠIČ AHLIN AJDA kumite mladinke +59 kg
KERŠIČ AHLIN ŽAN kumite kadeti -63 kg
KERŠIČ AHLIN ŽAN kumite mladinci -61 kg
KODRA ALAN kata ml. kadeti
KODRA ALAN kumite ml. kadeti -45 kg
KOŠIR DOMEN kata ml. kadeti
KOŠIR DOMEN kumite ml. kadeti +50 kg
KOTNIK ANJA kata kadetinje
KOTNIK ANJA kumite kadetinje +54 kg
KRAJNIK EMA kata kadetinje
KRAJNIK EMA kumite kadetinje +54 kg
KRALJ LUKA kumite mladinci -61 kg
KRIžAJ ALEKSANDER kata ml. kadeti
KRIžAJ ALEKSANDER kumite ml. kadeti -40 kg
LEBAR OSKAR kata dečki
LEBAR OSKAR kumite dečki -45 kg
LEBEN TINKARA kata malčice
NAGLIČ NIKA kata ml. kadetinje
NAGLIČ NIKA kumite ml. kadetinje +50 kg
PLEVNIK GAL kata ml. kadeti
PLEVNIK GAL kumite ml. kadeti -40 kg
PLEVNIK GAL kumite kadeti -52 kg
PLEVNIK LALITA kata deklice
ŠARABON LOVRO kumite kadeti -63 kg
ŠARABON LOVRO kumite mladinci -61 kg
STOJANOVSKI VANE kata ml. kadeti
STOJANOVSKI VANE kumite kadeti -57 kg
STOJANOVSKI VANE kumite ml. kadeti +50 kg
ŠTULAR ROK kumite člani - 84 kg
ŠTULAR ROK kumite mladinci +76 kg
KK KRANJ 1 - DROBNJAK,KOŠIR,STOJANOVSKI kata ekipa ml. kadeti
KK KRANJ 1 - ČUHALEV,DRAKSLER,NAGLIČ kata ekipa ml. kadetinje
KK KRANJ 1 - KOTNIK,KRAJNIK,ETEROVIČ kata ekipa kadetinje
KK KRANJ 1 - KERŠIČ AHLIN,RIHTARŠIČ,ŠTULAR kata ekipa mladinci
KK KRANJ 1 - PLEVNIK,DROBNJAK,STOJANOVSKI kumite ekipa ml. kadeti open
KK KRANJ 2 - KOŠIR,KODRA,BREGANT kumite ekipa ml. kadeti open
KK KRANJ 1 - KERŠIČ AHLIN,ŠARABON kumite ekipa kadeti open
KK KRANJ 1 - ŠTULAR,ČRNILEC KESIČ,KRALJ kumite ekipa mladinci open
KK KRANJ 1 - DRAKSLER,ETEROVIČ,NAGLIČ kumite ekipa ml. kadetinje open
KK KRANJ 1 - KOTNIK,KRAJNIK kumite ekipa kadetinje open
KK KRANJ 1 - GODNIČ,RISTIĆ kumite ekipa članice open


Karate Klub Lovrenc Na Pohorju

Tekmovalec Kategorija
BREZOČNIK JAN kata mladinci
BREZOČNIK JAN kumite mladinci -76 kg
BRITOVŠEK MARCEL kata kadeti
BRITOVŠEK MARCEL kata mladinci
DAJČMAN TADEJ kumite člani +84 kg
KRAJNC MIHA kata ml. kadeti
KRAJNC MIHA kata kadeti
KRAJNC MIHA kumite ml. kadeti +50 kg
NAMESTNIK TADEJA kata mladinke
NAMESTNIK TADEJA kata kadetinje
SKUHALA ZOJA kata malčice
SKUHALA ZOJA kata deklice


Karate Klub Murska Sobota

Tekmovalec Kategorija
DONOšA ALEKS kumite kadeti -70 kg
RAJNAR SILVIJA kumite članice - 55 kg
RATOšA NINO kumite dečki -45 kg
ŠOBAK LUKA kumite kadeti -57 kg
ZVER NIKO kumite ml. kadeti +50 kg
KK MURSKA 1 - DONOŠA,ŠOBAK kumite ekipa kadeti open


Karate Klub Nestor

Tekmovalec Kategorija
GRAČNAR JAN kumite ml. kadeti +50 kg
KOVAČEC GRAČNER EMA kumite članice -68 kg
ROM ZUPANC EMA kumite kadetinje -47 kg


Karate Klub Petrovče

Tekmovalec Kategorija
BARL MAJ kata ml. kadeti
BARL MAJ kumite ml. kadeti -50 kg
LIPOVŠEK ALEN kumite kadeti +70 kg
MOČNIK TIMI kata ml. kadeti
MOČNIK TIMI kata kadeti


Karate Klub Polzela

Tekmovalec Kategorija
AVŽNER ZOJA kumite ml. kadetinje -45 kg
BAŠIČ FEKONJA MAI kumite ml. kadeti -45 kg
BAŠIČ FEKONJA MAI kumite kadeti -52 kg
JAGARINEC ANIKA kumite mladinke -59 kg
PODPEČAN LAN kumite kadeti -52 kg
PODPEČAN LAN kumite kadeti -57 kg
PODPEČAN SVIT kumite mladinci +76 kg
ŠENICA NIKA kumite mladinke -59 kg
ŠPORN LANEJ kumite ml. kadeti -40 kg
ŽERJAV NUŠA kumite kadetinje +54 kg
KK POLZELA 1 - PODPEČAN,VRANIČ kumite ekipa kadeti open


Karate Klub Postojna

Tekmovalec Kategorija
AHAčIč TARIK kata ml. kadeti
AHAčIč TARIK kata kadeti
AKSENTIć EVANA kata malčice
AKSENTIČ NASTAS kata najmlajši
ARSENIć PETAR kata ml. kadeti
ARSENIć PETAR kumite ml. kadeti -40 kg
ARSENIČ SARA kata ml. kadetinje
ARSENIČ SARA kumite ml. kadetinje -40 kg
BAZJAKO ANŽE kata malčki
BOJC JAKOB kata malčki
DIZDAREVIČ DAVID kata najmlajši
GRIL BLAž kumite kadeti -70 kg
MEKIć HIDAJET kumite člani +84 kg
MEKIć HIDAJET kumite veterani +35 let open
MOZETIČ-KERIN JAN kumite malčki +30 kg
PAVŠIČ SVIT kumite mladinci +76 kg
PRAPROTNIK NECA kata malčice
RIZMANOVSKI ENEJ kumite kadeti -57 kg
RUDONJIĆ JOVAN kata malčki
RUDONJIĆ MARIJA kata najmlajše
STEFANOVSKI ANDRAž kumite mladinci -76 kg
SUBOTIČ DALIBOR kata veterani + 35 let
SUBOTIč FILIP kata malčki
VELIČI VITA kumite ml. kadetinje +50 kg
KK POSTOJNA 1 - AKSENTIČ,ČESEN,DIZDAREVIČ kata ekipa najmlajši
KK POSTOJNA 1 - SUBOTIČ,RUDONJIĆ,BOJC kata ekipa malčki
KK POSTOJNA 2 - DIZDAREVIČ,ČESEN,ČESEN kata ekipa malčki
KK POSTOJNA 1 - AKSENTIĆ,JOŠT,PRAPROTNIK kata ekipa deklice
KK POSTOJNA 1 - AHAČIČ,ARSENIĆ,GRIL kata ekipa kadeti


Karate Klub Radenci Shotokan

Tekmovalec Kategorija
KLOBASA ALEKS kumite kadeti +70 kg
KLOBASA ALEKS kumite mladinci +76 kg


Karate Klub Radvanje

Tekmovalec Kategorija
BURLAK TIMOTEJ kumite mladinci -76 kg
FAJFER LANA kata ml. kadetinje
FAJFER LANA kata deklice
GAAL JAKA kumite kadeti +70 kg
GLAVNIK ZARA kumite ml. kadetinje -50 kg
HORVATIČ KATJA kata ml. kadetinje
HORVATIČ KATJA kata kadetinje
LUBAJNŠEK LINA kumite mladinke +59 kg
NAJŽAR KATJA kata mladinke
NAJŽAR KATJA kata članice +18
PETRIČ REBECCA LANA kata malčice
PUČKO NIKA kata kadetinje
RAJTER MATIC kumite dečki -40 kg
RESINOVIČ MAJNA kata mladinke
RESINOVIČ MAJNA kata članice +18
RUTAR DENNIS DEAN kata kadeti
ŠIFRAR LUCIJA SIMONA kata deklice
ŠIREC EMA kumite kadetinje +54 kg
ŠTEHARNIK TINKARA kata deklice
ŠTERN EVA kata deklice
TERAž NIKA kata najmlajše
TERAž SARA kata malčice
KK RADVANJE 1 - NAJŽAR,LUBAJNŠEK,RESINOVIČ kata ekipa mladinke


Karate Klub Rogaška Slatina

Tekmovalec Kategorija
COLNARIČ NIK kumite ml. kadeti +50 kg
KUNŠTEK NEJC kumite dečki +45 kg
POTISK LAURA kumite kadetinje -54 kg
POTISK LAURA kumite kadetinje +54 kg
ŠKRABLIN PATRIK kumite člani - 84 kg
ŠKRABLIN TARA kata deklice
ŠKRABLIN TARA kumite deklice +40 kg
TEPEŠ KAROLINA kumite mladinke -59 kg
TEPEŠ OLIVER kumite malčki +30 kg


Karate klub Selnica ob Dravi

Tekmovalec Kategorija
BAJGOT NACE kata malčki
BAJGOT NACE kumite malčki -30 kg
FRAS PIA LETRICIA kata ml. kadetinje
FRAS PIA LETRICIA kata kadetinje
GOSAK MATIC kata kadeti
KRAJNC ULLA kumite mladinke -59 kg
POžGAN ŽAN kata malčki


Karate Klub Sho-Kan Apače

Tekmovalec Kategorija
KASTELIC ROK kata ml. kadeti
KNEDL KAJA kata deklice
KNEDL KLEMEN kata mladinci
KOVAč VANESA kata ml. kadetinje
KRAJNC TIMOTEJ kata najmlajši
LESJAK NIKA kata ml. kadetinje
SEREC IZABELA kata deklice
ŠINKO NEJC kata malčki
ŠINKO TIM kata ml. kadeti
STEYER VID kata dečki
KK APAčE 1 - ŠINKO,STEYER kata ekipa dečki
KK APAčE 1 - KASTELIC,ŠINKO,STEYER kata ekipa ml. kadeti
KK APAčE 1 - KNEDL,KOVAČ,LESJAK kata ekipa ml. kadetinje


Karate Klub Shotokan Ajdovščina

Tekmovalec Kategorija
KODRIČ ANDREJ kata mladinci
KOVAČEVIČ VIKTORIA kata malčice
LISJAK SINDI kata članice +18
ROSA TROJER MANJA kata ml. kadetinje
SVJETLANOVIĆ VALENTINA kata mladinke
VODOPIVEC META kata deklice
ZORN LAURA kata ml. kadetinje


Karate Klub Shotokan Kranj

Tekmovalec Kategorija
BAŠAR EMA kumite deklice -35 kg
KAROV ZORAN kumite kadeti -63 kg
KASUNIČ DORJAN kumite malčki -30 kg
SARAJLIĆ MARKO kumite malčki -30 kg
SARAJLIć MATEJ kumite ml. kadeti -45 kg


Karate Klub Tiger Velenje

Tekmovalec Kategorija
JANJIĆ SAŠA kumite kadeti +70 kg


Karate Klub Trbovlje

Tekmovalec Kategorija
BOŽJAK LAURA kata kadetinje
FERLIN LUKA kumite člani -75 kg
HABERL BARBARA kumite članice - 55 kg
HABERL URšA kumite mladinke -53 kg
HRIBOVŠEK BLAž kumite člani -75 kg
ISAKOVIĆ ALEN kumite kadeti -63 kg
PERC LUKA kumite člani -75 kg
SALKIČ ERVIN kumite kadeti -63 kg
ZIDAR DOMEN kumite mladinci -61 kg


Karate klub Velenje

Tekmovalec Kategorija
CESAR PIA kata mladinke
CESAR PIA kata kadetinje
ČESKO KAJA kata kadetinje
ĐOGIĆ EMA kata malčice
JAKOB KUKOVIČ TIA kata ml. kadetinje
KENDA NATALIJA kata veteranke + 35 let
MUHAREMOVIĆ SEID kata dečki
MUHAREMOVIĆ ŠUHRA kata kadetinje
OČKO GAL kata malčki
OČKO GAL kata najmlajši
PAŠIĆ ISAK kata dečki
ZAGER HANA kata malčice


Karate Klub Virtus Duplica

Tekmovalec Kategorija
MOTNIKAR META kumite članice + 68 kg


Karate Klub Žalec

Tekmovalec Kategorija
HOčEVAR IRIS kumite mladinke -59 kg
JOKSIMOVIĆ STEFAN kumite člani - 84 kg
KOKOTEC MARTIN kumite mladinci -68 kg
KOLšEK MAJ kumite ml. kadeti -45 kg
KVAS LUKA kumite mladinci -61 kg
KVAS TJAŠA kumite kadetinje -54 kg
MEDVED MAKS kumite ml. kadeti -50 kg
PLASKAN JURIJ kumite mladinci -76 kg
SUŠA HANA kata kadetinje
SUŠA ŽIGA kumite ml. kadeti -40 kg
TOPOLOVEC KAJA kumite ml. kadetinje +50 kg
UGOVšEK ALENKA kumite ml. kadetinje -50 kg
KK ŽALEC 1 - KOLŠEK,MEDVED,SUŠA kumite ekipa ml. kadeti open
KK ŽALEC 1 - KOKOTEC,FIJAČKO kumite ekipa mladinci open
KK ŽALEC 1 - TOPOLOVEC,UGOVŠEK kumite ekipa ml. kadetinje open
KK ŽALEC 1 - HOČEVAR,ZUPANČIČ kumite ekipa mladinke open


Shotokan Karate Klub Bohinj

Tekmovalec Kategorija
KLEMENČIČ TAJ kata dečki
KLEMENČIČ TAJ kumite dečki -45 kg
TALER JAKA kata mladinci
TALER JAKA kumite mladinci -61 kg


Shotokan Karate Klub Grosuplje

Tekmovalec Kategorija
BREZOVNIK TISA JERNEA kumite deklice -40 kg
ČEH ALEŠ kata dečki
MARIČ REM kumite člani +84 kg
MEKIč KIARA kumite ml. kadetinje +50 kg
SAVANOVIć LANA kumite deklice +40 kg
ŠUŠTERŠIČ KALINA kumite kadetinje +54 kg


Shotokan Karate Klub Oplotnica

Tekmovalec Kategorija
HMELAK JAŠA kumite ml. kadeti -40 kg
HMELAK TIBOR kumite malčki -30 kg
OŠLAK ANA kumite ml. kadetinje -50 kg
VALENČAK MIHAEL kumite ml. kadeti -45 kg
WRAVOR EVELIN kumite kadetinje -54 kg


SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA

Tekmovalec Kategorija
ČUčEK MIšEL kata kadeti
KLEMENčIč KRISTJAN kata kadeti
KLEMENčIč KRISTJAN kata mladinci
KLOBASA BLAŽ kata ml. kadeti
KLOBASA BLAŽ kata kadeti
LEITHNER FLORIAN TOBIAS kumite kadeti +70 kg
LEITHNER FLORIAN TOBIAS kumite mladinci -76 kg
MUHIČ NATALIJA kata članice +18


Športno Društvo Gorica Nova Gorica

Tekmovalec Kategorija
CVIJANOVIĆ SARA kumite ml. kadetinje +50 kg
GOSTIĆ STEFAN kata malčki
JOVANOVSKI ALEKSANDAR kumite kadeti +70 kg
JOVIĆ MARA kumite kadetinje +54 kg
KOLšEK KLEMEN kumite dečki -45 kg
MAKAROV ILLYA kumite dečki -40 kg
MUJIć VEDAD kata malčki
PERIC PšENIčNIK LIAM kumite dečki -35 kg
PETERNEL ŽAN kumite kadeti -52 kg
RADIĆ LUKA kumite ml. kadeti -45 kg
ŠOLAJA STEFAN kumite dečki -35 kg
STOJANOVIć MARKO kata malčki
ZAVRTANIK POLONA kumite deklice -35 kg
ZLATKOV TEODOR kumite kadeti -70 kg
ZLATKOV TEODOR kumite mladinci -76 kg
ŠD GORICA 1 - MUJIĆ,STOJANOVIĆ,ŠULIGOJ kata ekipa malčki
ŠD GORICA 1 - KOLŠEK,PERIC PŠENIČNIK,ŠOLAJA kata ekipa dečki
ŠD GORICA 1 - JOVANOVSKI,PETERNEL,ZLATKOV kumite ekipa kadeti open


Karate Klub Olimpija Ljubljana

Tekmovalec Kategorija
AHMETOVIĆ ZARA kata deklice
ALAGIĆ ASIM kumite člani -75 kg
DONEV MARJAN kumite člani - 84 kg
FLIS DARKO kata veterani + 35 let
PAJAZETOVIĆ LEILA kata ml. kadetinje
KK OLIMPIJA 1 - KONJEVIĆ,PAJAZETOVIĆ,LAZIĆ kata ekipa ml. kadetinje


Karate Klub Mawashi Postojna

Tekmovalec Kategorija
ČESEN BORIS kata najmlajši
ČESEN STAŠ kata malčki
ČESEN VESNA kata najmlajše
HABJAN NUšA kumite kadetinje -54 kg
HABJAN NUšA kumite mladinke -53 kg
JOšT ZALA kata deklice
JOšT ZALA kumite deklice -40 kg
STERNIŠA NEJC kata kadeti
STERNIŠA NEJC kata mladinci


Karate Klub Ljubljana

Tekmovalec Kategorija
ADAMIč TIMON kumite ml. kadeti +50 kg
DEBELJAK HANA kumite ml. kadetinje +50 kg
GORIŠEK MATEJ kumite ml. kadeti +50 kg
HALILI ADRIAN kumite kadeti -70 kg
JERIHA KATJA kumite mladinke +59 kg
KONJEVIĆ LEA kata ml. kadetinje
KOŠMRLJ ERIK TEO kumite kadeti -63 kg
KRŽIŠNIK GAL, kata ml. kadeti
KRŽIŠNIK GAL, kumite ml. kadeti +50 kg
LAMPIČ ANA kumite ml. kadetinje +50 kg
LAZIć LEON kumite kadeti -70 kg
LAZIĆ MARIA kata ml. kadetinje
MOLNAR ANDRAŽ kumite kadeti +70 kg
MOLNAR ELIZABETA kumite ml. kadetinje -50 kg
MOLNAR ELIZABETA kumite kadetinje -54 kg
ŠKOFLEK EVA kumite deklice -35 kg
SMILJAN KITI kumite članice -68 kg
SMILJAN KITI kumite mladinke +59 kg
ŽIBRET BOR kumite dečki -35 kg
ŽIBRET ZALA MARIA kumite ml. kadetinje +50 kg


Karate Klub Črnomelj

Tekmovalec Kategorija
HORN ESTER kata malčice
HORN MICHEL kata kadeti
HORN SWEN kata dečki


Karate Klub Rudar Velenje

Tekmovalec Kategorija
HLIŠČ LANA kata deklice
LIHTENEKER GAŠPER kumite člani -75 kg
MULABDIĆ ERMIN kumite člani - 84 kg
MULABDIĆ MIRNES kumite člani -75 kg
KK RUDAR 1 - MULABDIĆ,MULABDIĆ,LIHTENEKER kumite ekipa člani open


Karate klub Novo Mesto

Tekmovalec Kategorija
PENCA NIK kata dečki
RUKŠE MIHAEL kata veterani + 35 let
ŠTANGELJ KRISTIAN ŽAN kata dečki
KK NMESTO 1 - HORN,PENCA,ŠTANGELJ kata ekipa dečki


GLC FIJLKAM

Tekmovalec Kategorija
ANDRETTA DAVIDE kumite kadeti -63 kg
BARBANO ALESSANDRO kata dečki
BERGOGNINI ALICE kumite ml. kadetinje -40 kg
BERTASI LEONARDO kumite ml. kadeti +50 kg
BERTON ALEX kumite ml. kadeti -40 kg
BODEI PAMELA kumite kadetinje +54 kg
BODEI PAMELA kumite mladinke -59 kg
BORNACIN LUCA kumite ml. kadeti +50 kg
BORTOLETTO SARA kumite deklice -35 kg
BORTOLOTTO ALEX kumite kadeti -63 kg
BURAN ANDREA kumite ml. kadeti +50 kg
CALABRESE FILIPPO kata malčki
CALABRESE FILIPPO kata dečki
CANZIAN CARLOTTA kumite ml. kadetinje -40 kg
CAVEZZAN VITTORIA kumite ml. kadetinje -50 kg
CELLA GIUSEPPE EMANUELE kumite člani - 84 kg
CHIRIAC JUSTINA kumite deklice -40 kg
CONFENTE MATILDE kumite članice - 55 kg
CONFENTE MATILDE kumite mladinke -53 kg
CONSOLANDI GIAMBATTISA kumite veterani +35 let open
CORNOLò GIULIA kumite mladinke -53 kg
COSTA LORENZO kumite kadeti -52 kg
D'AMICO ROBERTA kumite članice -61 kg
DANIEL NICOLA kumite kadeti -63 kg
DE PALMA FILIPPO kumite člani -75 kg
DE PALMA FILIPPO kata člani +18
DEL BONO NICOL kumite ml. kadetinje -40 kg
DEL FORNO GIACOMO kata dečki
DOGOCHER CRISTINA kumite članice -61 kg
FAVERO RUGGIERO kumite dečki -45 kg
FERRO ANTHEA kumite kadetinje +54 kg
GIACOMAZZI FRANCESCO kumite malčki +30 kg
GINEXSI MORGANA kumite ml. kadetinje -45 kg
GIRARDI MICHELE kumite ml. kadeti +50 kg
GORTAN JESSICA kata ml. kadetinje
GRANATO GIUSEPPE kumite člani +84 kg
GRUBER GIORGIA kumite članice - 55 kg
GUERRA RICCARDO kumite dečki -35 kg
LA PIETRA CAMILLA kumite kadetinje +54 kg
LAOUZAI NOUHE kumite malčki -30 kg
LORENZON MATILDE kumite malčice -30 kg
MAINARDI ALICE kumite mladinke -59 kg
MARANGONI JESSICA kumite kadetinje +54 kg
MASON JURI kumite ml. kadeti -45 kg
MASON TOMMASO kumite ml. kadeti -40 kg
MATTIUZZO KULULA kumite deklice +40 kg
MAZZILIS RICCARDO kumite mladinci -61 kg
MESAGLIO MARTINA kata ml. kadetinje
MESAGLIO MARTINA kumite ml. kadetinje -40 kg
MOLGORA LUCREZIA kumite kadetinje -47 kg
MOLGORA LUCREZIA kumite mladinke -53 kg
PERUCCI PAOLO kata veterani + 35 let
PEULIC ANJA kumite ml. kadetinje +50 kg
POLO ALESSIA kumite deklice -40 kg
PRAVISANI ELIAS ELVI kata malčki
RAGNOLI DAVIDE kumite mladinci -61 kg
RAVELLI THOMAS kumite kadeti -70 kg
REDIGOLO DAVIDE kumite malčki -30 kg
ROSA GIANMARCO kumite kadeti -57 kg
ROSSI NICOLA kumite mladinci -68 kg
RUBERT ALESSANDRO kumite ml. kadeti +50 kg
SALVINI ANDREA kumite ml. kadeti +50 kg
SANTAROSSA ALEX kumite malčki -30 kg
SANTORSOLA NICOLE kata mladinke
SECCO LUCA kumite mladinci -61 kg
SERAFIN ANGELICA kumite malčice +30 kg
SIMEONI AURORA kumite deklice -40 kg
SIMIONATO MATTEO kumite kadeti -52 kg
SORCI FILIPPO kumite dečki -35 kg
TONIOLO ALVISE kumite malčki -30 kg
TREVISAN DAVIDE kumite dečki -35 kg
ULIANA CESARE kumite dečki -40 kg
ULIANA EMILIA kumite ml. kadetinje -45 kg
ULIANA MARIANNA kumite malčice -30 kg
ZANIN MIRIAM kata ml. kadetinje
ZANIN MIRIAM kumite ml. kadetinje -50 kg
FIJLKAM 1 - CALABRESE,PRAVISANI,BARBANO kata ekipa dečki
FIJLKAM 1 - BURAN,GIRARDI,RUBERT kumite ekipa ml. kadeti open
FIJLKAM 2 - BERTON,MASON,MASON kumite ekipa ml. kadeti open
FIJLKAM 3 - BERTASI,SALVINI kumite ekipa ml. kadeti open
FIJLKAM 1 - BORTOLOTTO,DANIEL,SIMIONATO kumite ekipa kadeti open
FIJLKAM 2 - COSTA,ROSA kumite ekipa kadeti open
FIJLKAM 1 - SANTANGELO,SERRA,TRENTIN kumite ekipa mladinci open
FIJLKAM 1 - ULIANA,ZANIN kumite ekipa ml. kadetinje open
FIJLKAM 2 - SIMEONE,BROSSA kumite ekipa ml. kadetinje open
FIJLKAM 1 - BODEI,MARANGONI,MOLGORA kumite ekipa kadetinje open
FIJLKAM 1 - CONFENTE,CORNOLÒ,MAINARDI kumite ekipa mladinke open


Karate Pinzgau

Tekmovalec Kategorija
LEDERER ALESSANDRA kumite ml. kadetinje -50 kg
SCHUSTER NINA kumite ml. kadetinje +50 kg
WEISSENBöCK ROBERT kumite člani -75 kg


Karate klub Pesnica

Tekmovalec Kategorija
HORVAT ALBIN kata veterani + 35 let


KARATE KLUB RIJEKA

Tekmovalec Kategorija
BADANJAK ELENA kumite ml. kadetinje -40 kg
BADANJAK MAJA kumite deklice +40 kg


KARATE KLUB OMEGA

Tekmovalec Kategorija
BRAJA KLARA kata ml. kadetinje
BRAJA KLARA kata kadetinje
ŠOPER ERIK kata ml. kadeti


KK " SENSEI " Pazin

Tekmovalec Kategorija
PAMIĆ URSULA kata veteranke + 35 let


Karate klub Mars

Tekmovalec Kategorija
JURJEVIC JADRANKO kata člani +18
PUZJAK ŽELJKO kata veterani + 35 let
ŠENJUG ŽARKO kata veterani + 35 let
KK MARS 1 - JURJEVIC,PUZJAK,ŠENJUG kata ekipa člani


Karate klub 9 zmaj Rijeka

Tekmovalec Kategorija
LAZAR LEO kumite kadeti -57 kg
LAZAR LEO kumite ml. kadeti +50 kg


KARATE KLUB ZAMET

Tekmovalec Kategorija
LAKIč KRISTIAN kumite kadeti -52 kg
LENAč LOVRO kumite ml. kadeti +50 kg
REŠETAR RENATO kumite mladinci -76 kg


ASD ARTI MARZIALI VILLAFRANCA

Tekmovalec Kategorija
MASSAGRANDE CHIARA kumite članice -68 kg
MASSAGRANDE CHIARA kumite mladinke +59 kg
SCAGLIA TOMMASO kumite člani - 84 kg


Rab-Enpi

Tekmovalec Kategorija
ANTEšIć LARA kata kadetinje
BRMBOTA SARA kata mladinke
FAFANđEL DORIAN kata kadeti
TRAVAš ANA KATARINA kata kadetinje


Karate Klub Viktorija

Tekmovalec Kategorija
DUDUKOVIC NINA kata malčice
JOZIC LAURA kata deklice
LONCAR FILIP kata dečki
MALIC NIKOLA kata malčki
PENDIC LEON kumite ml. kadeti +50 kg
PENDIC LJILJANA kumite članice - 55 kg


Karate klub FINIDA-Poreč

Tekmovalec Kategorija
REŠIDOVIĆ AMIR kata veterani + 35 let


TAD Rijeka

Tekmovalec Kategorija
DONADIć NINO kumite ml. kadeti -40 kg
MAMEIEDžIJA TIA kumite ml. kadetinje -50 kg
MAMEIEDžIJA TIA kumite kadetinje -47 kg
MUDNIć LOVRO kumite kadeti -52 kg
ŠTIGLIć ROKO kumite mladinci -68 kg
TOMLJANOVIć LEON kumite kadeti -70 kg
TOMLJANOVIć LEON kumite mladinci -68 kg
TAD RIJEKA 1 - RAIČEVIĆ,ŠTIGLIĆ kumite ekipa mladinci open


klub Karate Akademija Bohinj

Tekmovalec Kategorija
PRISTAVEC NIK kata najmlajši


KARATE K. RI CROATIA

Tekmovalec Kategorija
BEBEK IVANA kumite članice -68 kg
DEšA NIKA kumite članice - 55 kg
FAGNJEN VIKTOR kumite ml. kadeti +50 kg
ŽIžAK TARIK kumite ml. kadeti -45 kg
ŽIžAK TARIK kumite kadeti -52 kg


Karate klub Sokol

Tekmovalec Kategorija
CIUHA MARCEL kata najmlajši
ERDELIČ ŽAN kata malčki
PEJKOVIČ ZALA kata malčice


Karate Klub Kastav

Tekmovalec Kategorija
HOST ANTON kumite dečki -45 kg
HOST ANTON kumite ml. kadeti -45 kg
HOST FRAN kumite dečki -35 kg
KARLOVIč NOELI kumite malčice +30 kg
MATIJEVIć ANTE kumite malčki -30 kg
MATIJEVIč NIKO kumite dečki -35 kg
MIHALJEVIć VITO kumite ml. kadeti +50 kg
MILETIć NOAH kumite ml. kadeti -40 kg
MILETIć VITO kumite malčki -30 kg
MRAKOVčIč DOROTEJA kumite ml. kadetinje -45 kg
OSTOJIč TEA kumite kadetinje -47 kg
OSTOJIč TEA kumite mladinke -53 kg
ROSS ADRIANA kumite ml. kadetinje -50 kg
SNAJDER DARIJA kumite ml. kadetinje -40 kg
ZORIč DARJA kumite deklice +40 kg
ZORIč DARJA kumite ml. kadetinje -45 kg


Karate Klub Slovan

Tekmovalec Kategorija
KAMBIC LUKA kumite mladinci -76 kg
RIBAR ANDREJ kumite člani -75 kg


Karate klub Seki

Tekmovalec Kategorija
GANZITTI NOAH kata dečki
GOLAČ AZRA kumite članice + 68 kg
HLASTEC KIAN kata malčki
HLASTEC MARK kata dečki
HRIBAR GAJA kata najmlajše
LONČARIČ ZOJA kata najmlajše
OSMANOVIĆ DALAL kata najmlajše
STEGEL TINA kumite članice -61 kg
STEGEL TINA kumite članice + 68 kg
TAMŠE NIKLAS kata kadeti
TAMŠE NIKLAS kumite kadeti -52 kg
TOMAŽIČ EVA kata deklice
VANOVŠEK ENEJ, kata dečki
VANOVŠEK ZOJA. kata najmlajše


Karate Pozzuolo

Tekmovalec Kategorija
ANGELUCCI GIULIA kumite mladinke -59 kg
BERNERI ELEONORA kumite kadetinje +54 kg
BOSIS MARCO kumite ml. kadeti -45 kg
BUZZINI CHIARA kumite malčice -30 kg
CARNà AYRTON kumite dečki -40 kg
CARRERA NICOLE kumite ml. kadetinje +50 kg
CONTI CHIARA kumite kadetinje -47 kg
DRAGONE ELISA kumite ml. kadetinje -45 kg
FINARDI EDOARDO kumite ml. kadeti -40 kg
FORZANI IRENE kumite deklice -35 kg
GABELLI LUDOVICO kumite mladinci -68 kg
LEIDI MARTINA kumite ml. kadetinje +50 kg
MALANGONE ALESSANDRO kumite dečki -40 kg
MARINO MANUELE kumite ml. kadeti -45 kg
MENEGON PAOLA kumite ml. kadetinje -45 kg
MICHELOT CARLOTTA kumite članice -68 kg
NEGRINI FRANCESCA kumite mladinke -59 kg
PELLEGRINELLI MARCO kumite kadeti -63 kg
PERUGINI TIZIANO kumite dečki +45 kg
PETRUZZI CAMILLA kumite mladinke +59 kg
PETRUZZI ELEONORA kumite mladinke +59 kg
PIZZOLANTE ANDREA kumite mladinci -61 kg
PRATO MICHELA kumite malčice +30 kg
PRATO VALENTINA kumite deklice +40 kg
ROSSINI CHIARA kumite kadetinje -47 kg
RUSCONI GABRIELE kumite ml. kadeti -45 kg
SCORRANO CHIARA kumite ml. kadetinje -50 kg
TREZZI TOMMASO kumite ml. kadeti -40 kg
VARISCO RICCARDO kumite kadeti -57 kg
VARISCO RICCARDO kumite ml. kadeti +50 kg
ZANELLI FILIPPO kumite dečki -35 kg
ZANI ELENA kumite ml. kadetinje -45 kg
POZZUOLO 1 - VARISCO,FINARDI,MARINO kumite ekipa ml. kadeti open
POZZUOLO 1 - CARRERA,SCORRANO,LEIDI kumite ekipa ml. kadetinje open
POZZUOLO 1 - PETRUZZI,PETRUZZI,ANGELUCCI kumite ekipa mladinke open


Delta

Tekmovalec Kategorija
ČIčAK LUKA kumite kadeti +70 kg
FUčIK LAURA kumite mladinke -59 kg
GOLIć GABRIELA kumite kadetinje -54 kg
GOLIć GABRIELA kumite mladinke -53 kg
KALABIć ALEKSANDAR kumite kadeti -63 kg
LISAC LAURA kumite ml. kadetinje +50 kg
LISAC LAURA kumite kadetinje -54 kg
MATOšEVIć MARINA kumite kadetinje +54 kg
SIDDIQUI SARA kumite članice - 55 kg
TOMAC ROKO kumite ml. kadeti +50 kg
KKDELTA 1 - ČIČAK,KALABIĆ kumite ekipa kadeti open
KKDELTA 2 - GOLIĆ,MATOŠEVIĆ kumite ekipa kadetinje open


Karate klub No kachi

Tekmovalec Kategorija
MARTIć NEVEN kumite člani -75 kg
RADMANOVIć MARKO kumite dečki -40 kg
SIPIć LUKA kumite ml. kadeti -40 kg
VRANKOVIć MARIO kumite malčki +30 kg
ZLOJIć ELLA kumite kadetinje -54 kg
ZLOJIć ENNA kumite deklice -40 kg


Karate Klub Champion (CRO)

Tekmovalec Kategorija
GUščIć NOA kumite malčice -30 kg
GUščIć NORA kumite deklice -40 kg
MALKIć HANNA kumite malčice +30 kg


club arti orientali cantù asd

Tekmovalec Kategorija
COLOMBO DAVIDE kumite člani -75 kg


ASD KARATE GENOCCHIO

Tekmovalec Kategorija
BELLOLI GIULIA kumite kadetinje -47 kg
BELOTTI GIACOMO kumite mladinci -68 kg
BERTELLI LUCA kumite kadeti -63 kg
BERTOLI MARA kumite mladinke +59 kg
BREGOLI MARCO kumite kadeti -57 kg
DANESI MATTEO kumite kadeti -63 kg
FRANCHI MARTINA kumite kadetinje -54 kg
GAIBOTTI GIACOMO kumite mladinci -68 kg
GRASSELLI NICCOLò kumite mladinci -61 kg
SHUMKO ANASTASIYA kumite članice -68 kg
TAGLIANI MICHELE kumite kadeti -63 kg
TAINI CAMILLA kumite članice -61 kg
ZANARDINI ELISA kumite članice - 55 kg
ZANNI NICOLAS kumite mladinci -61 kg


KARATE CLUB 2003 - Subotic

Tekmovalec Kategorija
ANDREOS FABIO kumite malčki +30 kg
BENES DENIS kumite malčki +30 kg
COMAR LORENZO kumite malčki -30 kg
ROSSETTI SIMONE kumite ml. kadeti +50 kg
VARONE MARTINA kumite deklice +40 kg


KK OPATIJA

Tekmovalec Kategorija
BAŽDARIĆ ANTON kumite kadeti -70 kg
BENIĆ TOMISLAV kumite kadeti -70 kg
BURŠIĆ LEON kumite malčki +30 kg
ČEKADA ALESSIA kumite kadetinje -54 kg
ČEKADA ALESSIA kumite mladinke -53 kg
MILINOVICH DAVID kumite dečki -40 kg
MILINOVICH DAVID kumite ml. kadeti -40 kg
REDŽIĆ JANA kumite malčice -30 kg
ROGOVIĆ LANA kumite malčice -30 kg
ŠPREM DOMAGOJ kumite malčki -30 kg
ZORIČIĆ KARLO kumite kadeti -70 kg
ZORIČIĆ KRISTIAN kumite dečki -45 kg


Karate klub Crnica Paraćin

Tekmovalec Kategorija
NIKOLIć LAZAR kata dečki
PAUNOVIć ALEKSANDAR kata ml. kadeti


Ljubuški

Tekmovalec Kategorija
BEBEK FILIP kumite kadeti -52 kg
BEBEK JAKOV kumite kadeti -52 kg
BORAS ANAMARIJA kumite deklice -40 kg
DROPULJIć GABRIEL kumite dečki +45 kg
GRBAVAC IVA kumite ml. kadetinje +50 kg
TOLIć GRGO kumite mladinci +76 kg
VUKOJEVIć MLADEN kumite kadeti +70 kg
KK LJUBUŠKI 1 - BEBEK,VUKOJEVIĆ,BEBEK kumite ekipa kadeti open


Sports life (CRO)

Tekmovalec Kategorija
FRAN PETKOVIć kumite mladinci -68 kg
GRGIć ANTONIO kumite mladinci -61 kg


Beogradski karate savez

Tekmovalec Kategorija
ALEKSIć LAZAR kumite kadeti -52 kg
ANDJELIć PETAR kata dečki
BLAGOJEVIć VANJA kata mladinke
ČITAKOVIć ANđELKA kumite kadetinje -54 kg
CVETKOVIć MARIJA kata deklice
ČVOROVIć ALEKSANDRA kata kadetinje
DAMJANOVIć MARINA kumite članice -61 kg
DIMITRIJEVIć TAMARA kata ml. kadetinje
DRAšKOVIć NAđA kata deklice
DURMIš DINA kumite članice -61 kg
DURMIš DINA kumite mladinke +59 kg
ĐUKIć MATEJA kata ml. kadeti
ĐUKIć VERA kata kadetinje
ĐURIčEK ANDREJ kata ml. kadeti
ĐURKOVIć STEFAN kumite kadeti +70 kg
ĐUROVIć NAđA kata deklice
ĐUROVIć NIKOLIJA kata članice +18
JELOVAC DUšAN kumite kadeti +70 kg
KASPORSKI BORIS kata mladinci
KONRAD LEA kumite ml. kadetinje +50 kg
LAZOVIć NIKOLA kumite kadeti -52 kg
MARJANOVIć ALEKSA kumite kadeti -63 kg
MILENKOVIć JOVANA kata kadetinje
MILIć TATJANA kumite kadetinje -54 kg
NIKOLIC NIKOLA kata člani +18
OBRADOVIć ISIDORA kata deklice
PEROVIć IVANA kumite kadetinje +54 kg
PEROVIć IVANA kumite mladinke -59 kg
RADOVIć MARIJA kata mladinke
RADOVIć MILICA kata ml. kadetinje
RAJIć VIKTOR kata najmlajši
SAVIć VOJIN kumite kadeti -70 kg
SREDOJEVIć JANA kata malčice
SREDOJEVIć JOVANA kumite deklice -40 kg
STANIć NIKOLINA kata ml. kadetinje
STARčEVIć LUKA kata ml. kadeti
STEVANETIć MARKO kata kadeti
SUBOTA UROš kata kadeti
TOPALOVIć VARJA kumite članice + 68 kg
TRIPKOVIć SOFIJA kumite kadetinje +54 kg
VASOVIć ANDRIJANA kumite članice -68 kg
VILIMANOVIć ARSENIJE kumite mladinci -68 kg
VUčKOVIć LUKA kumite kadeti -70 kg
BKS 1 - KASPORSKI,SUBOTA,STEVANETIĆ kata ekipa mladinci
BKS 1 - VUČKOVIĆ,JELOVAC kumite ekipa kadeti open
BKS 1 - PEROVIĆ,MILIĆ,TRIPKOVIĆ kumite ekipa kadetinje open


Karate Klub ˝Mejdan˝ Rijeka

Tekmovalec Kategorija
GALIJAšEVIC LEON kumite malčki +30 kg
GALIJAšEVIC SAMIR kumite veterani +35 let open
NIKOLIć MATEO kumite člani - 84 kg


Rajko Crnobrnja-Gligo

Tekmovalec Kategorija
GRAB MARIJA kata deklice
KENJALO UNA kata kadetinje
KNEžEVIć MLADEN kata kadeti


KRK CROATIA

Tekmovalec Kategorija
ČUBRIč VIKTOR kumite člani +84 kg
LESICA LUCIJA kumite deklice +40 kg
MAGAšIč NOLA kumite deklice +40 kg
OLIč GLORIA kumite članice - 55 kg
OLIč GLORIA kumite mladinke -53 kg
OLIč PATRICIA kumite deklice -40 kg
RUDMAN ELIAS kumite malčki -30 kg
RUDMAN MIA kumite deklice -35 kg
ŠEKULJICA IRA kumite malčice -30 kg


Karate klub Šenčur

Tekmovalec Kategorija
ČIMžAR ALEKS kumite ml. kadeti -50 kg


KARATE KLUB BUSHIDO

Tekmovalec Kategorija
JURAJA VINKO kata najmlajši
ŽUMER JAKOB kumite dečki +45 kg


Klub borilnih veščin Fight Club Shony

Tekmovalec Kategorija
PETKOVIĆ SAŠA kata deklice
PETKOVIĆ SAŠA kumite deklice +40 kg
PETKOVIĆ TJAŠA kata malčice
PETKOVIĆ TJAŠA kumite malčice -30 kg
SEVER ANA kumite ml. kadetinje +50 kg