POSTOJNA OPEN 2017

kata člani +18 (3)
1. mesto NIKOLIC NIKOLA Beogradski karate savez
2. mesto JURJEVIC JADRANKO Karate klub Mars
3. mesto DE PALMA FILIPPO GLC FIJLKAM


kata članice +18 (6)
1. mesto GALIČ NASTJA Karate Klub Brežice
2. mesto ĐUROVIć NIKOLIJA Beogradski karate savez
3. mesto RESINOVIČ MAJNA Karate Klub Radvanje
3. mesto NAJŽAR KATJA Karate Klub Radvanje


kata dečki (22)
1. mesto BELE LUKA KARATE KLUB KOZJANSKO
2. mesto NIKOLIć LAZAR Karate klub Crnica Paraćin
3. mesto ANDJELIć PETAR Beogradski karate savez
3. mesto MUHAREMOVIĆ SEID Karate klub Velenje


kata deklice (25)
1. mesto DRAšKOVIć NAđA Beogradski karate savez
2. mesto HLIŠČ LANA Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto FAJFER LANA Karate Klub Radvanje
3. mesto CVETKOVIć MARIJA Beogradski karate savez


kata kadeti (16)
1. mesto SUBOTA UROš Beogradski karate savez
2. mesto STEVANETIć MARKO Beogradski karate savez
3. mesto KLEMENčIč KRISTJAN SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
3. mesto KLOBASA BLAŽ SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA


kata kadetinje (18)
1. mesto BRAJA KLARA KARATE KLUB OMEGA
2. mesto CESAR PIA Karate klub Velenje
3. mesto ČESKO KAJA Karate klub Velenje
3. mesto MUHAREMOVIĆ ŠUHRA Karate klub Velenje


kata malčice (18)
1. mesto ZAGER HANA Karate klub Velenje
2. mesto SKUHALA ZOJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto PETRIČ REBECCA LANA Karate Klub Radvanje
3. mesto LAKNER MAJA Karate Klub Brežice


kata malčki (24)
1. mesto HLASTEC KIAN Karate klub Seki
2. mesto CALABRESE FILIPPO GLC FIJLKAM
3. mesto SUBOTIč FILIP Karate Klub Postojna
3. mesto ZBIL GREGA KARATE KLUB KOZJANSKO


kata ml. kadeti (23)
1. mesto STARčEVIć LUKA Beogradski karate savez
2. mesto KLOBASA BLAŽ SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
3. mesto ŠOPER ERIK KARATE KLUB OMEGA
3. mesto PAUNOVIć ALEKSANDAR Karate klub Crnica Paraćin


kata ml. kadetinje (22)
1. mesto BRAJA KLARA KARATE KLUB OMEGA
2. mesto JAKOB KUKOVIČ TIA Karate klub Velenje
3. mesto MESAGLIO MARTINA GLC FIJLKAM
3. mesto HORVATIČ KATJA Karate Klub Radvanje


kata mladinci (8)
1. mesto KASPORSKI BORIS Beogradski karate savez
2. mesto TALER JAKA Shotokan Karate Klub Bohinj
3. mesto KLEMENčIč KRISTJAN SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
3. mesto BREZOČNIK JAN Karate Klub Lovrenc Na Pohorju


kata mladinke (10)
1. mesto CESAR PIA Karate klub Velenje
2. mesto RADOVIć MARIJA Beogradski karate savez
3. mesto BLAGOJEVIć VANJA Beogradski karate savez
3. mesto OMERZO NIKA Karate Klub Brežice


kata najmlajše (10)
1. mesto HRIBAR GAJA Karate klub Seki
2. mesto BELE ANA KARATE KLUB KOZJANSKO
3. mesto BELE LEA KARATE KLUB KOZJANSKO
3. mesto TERAž NIKA Karate Klub Radvanje


kata najmlajši (12)
1. mesto OČKO GAL Karate klub Velenje
2. mesto CIUHA MARCEL Karate klub Sokol
3. mesto JURAJA VINKO KARATE KLUB BUSHIDO
3. mesto LOTRIč FILIP KARATE KLUB KOZJANSKO


kata veterani + 35 let (9)
1. mesto SEMOLIč IGOR Karate Klub Emona
2. mesto HORVAT ALBIN Karate klub Pesnica
3. mesto PERUCCI PAOLO GLC FIJLKAM
3. mesto ŠENJUG ŽARKO Karate klub Mars


kata veteranke + 35 let (2)
1. mesto KENDA NATALIJA Karate klub Velenje
2. mesto PAMIĆ URSULA KK " SENSEI " Pazin


kumite člani - 84 kg (9)
1. mesto JOKSIMOVIĆ STEFAN Karate Klub Žalec
2. mesto ŠKRABLIN PATRIK Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto MULABDIĆ ERMIN Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto ČRNILEC KESIČ ŽIGA Karate Klub Kranj


kumite člani -75 kg (12)
1. mesto FERLIN LUKA Karate Klub Trbovlje
2. mesto MARTIć NEVEN Karate klub No kachi
3. mesto DE PALMA FILIPPO GLC FIJLKAM
3. mesto HRIBOVŠEK BLAž Karate Klub Trbovlje


kumite člani +84 kg (5)
1. mesto MARIČ REM Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto GRANATO GIUSEPPE GLC FIJLKAM
3. mesto ČUBRIč VIKTOR KRK CROATIA
3. mesto MEKIć HIDAJET Karate Klub Postojna


kumite članice - 55 kg (9)
1. mesto PENDIC LJILJANA Karate Klub Viktorija
2. mesto HABERL BARBARA Karate Klub Trbovlje
3. mesto SIDDIQUI SARA Delta
3. mesto DEšA NIKA KARATE K. RI CROATIA


kumite članice -61 kg (8)
1. mesto DURMIš DINA Beogradski karate savez
2. mesto DAMJANOVIć MARINA Beogradski karate savez
3. mesto TAINI CAMILLA ASD KARATE GENOCCHIO
3. mesto STEGEL TINA Karate klub Seki


kumite članice -68 kg (7)
1. mesto BEBEK IVANA KARATE K. RI CROATIA
2. mesto VASOVIć ANDRIJANA Beogradski karate savez
3. mesto SHUMKO ANASTASIYA ASD KARATE GENOCCHIO
3. mesto MASSAGRANDE CHIARA ASD ARTI MARZIALI VILLAFRANCA


kumite članice + 68 kg (5)
1. mesto TOPALOVIć VARJA Beogradski karate savez
2. mesto STEGEL TINA Karate klub Seki
3. mesto KERŠIČ AHLIN AJDA Karate Klub Kranj
3. mesto MOTNIKAR META Karate Klub Virtus Duplica


kumite dečki -35 kg (11)
1. mesto HOST FRAN Karate Klub Kastav
2. mesto LIPOVŠEK AMADEJ Društvo Za Karate Celje
3. mesto ŽIBRET BOR Karate Klub Ljubljana
3. mesto TREVISAN DAVIDE GLC FIJLKAM


kumite dečki -40 kg (9)
1. mesto MILINOVICH DAVID KK OPATIJA
2. mesto CARNà AYRTON Karate Pozzuolo
3. mesto BELE LUKA KARATE KLUB KOZJANSKO
3. mesto MAKAROV ILLYA Športno Društvo Gorica Nova Gorica


kumite dečki -45 kg (7)
1. mesto HOST ANTON Karate Klub Kastav
2. mesto KLEMENČIČ TAJ Shotokan Karate Klub Bohinj
3. mesto KOLšEK KLEMEN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto ZORIČIĆ KRISTIAN KK OPATIJA


kumite dečki +45 kg (6)
1. mesto ŽUMER JAKOB KARATE KLUB BUSHIDO
2. mesto KUNŠTEK NEJC Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto DROPULJIć GABRIEL Ljubuški
3. mesto PERUGINI TIZIANO Karate Pozzuolo


kumite deklice -35 kg (6)
1. mesto RUDMAN MIA KRK CROATIA
2. mesto ŠKOFLEK EVA Karate Klub Ljubljana
3. mesto ZAVRTANIK POLONA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto BORTOLETTO SARA GLC FIJLKAM


kumite deklice -40 kg (11)
1. mesto BORAS ANAMARIJA Ljubuški
2. mesto SREDOJEVIć JOVANA Beogradski karate savez
3. mesto ZLOJIć ENNA Karate klub No kachi
3. mesto JOšT ZALA Karate Klub Mawashi Postojna


kumite deklice +40 kg (11)
1. mesto ZORIč DARJA Karate Klub Kastav
2. mesto SAVANOVIć LANA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto VARONE MARTINA KARATE CLUB 2003 - Subotic
3. mesto PRATO VALENTINA Karate Pozzuolo


kumite kadeti -52 kg (15)
1. mesto PODPEČAN LAN Karate Klub Polzela
2. mesto SIMIONATO MATTEO GLC FIJLKAM
3. mesto COSTA LORENZO GLC FIJLKAM
3. mesto ŽIžAK TARIK KARATE K. RI CROATIA


kumite kadeti -57 kg (10)
1. mesto VARISCO RICCARDO Karate Pozzuolo
2. mesto VALNER TIM Društvo Za Karate Celje
3. mesto HUDALES TOMAŽ Društvo Za Karate Celje
3. mesto BREGOLI MARCO ASD KARATE GENOCCHIO


kumite kadeti -63 kg (17)
1. mesto KERŠIČ AHLIN ŽAN Karate Klub Kranj
2. mesto ISAKOVIĆ ALEN Karate Klub Trbovlje
3. mesto BERTELLI LUCA ASD KARATE GENOCCHIO
3. mesto KALABIć ALEKSANDAR Delta


kumite kadeti -70 kg (15)
1. mesto ZLATKOV TEODOR Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto LAZIć LEON Karate Klub Ljubljana
3. mesto TOMLJANOVIć LEON TAD Rijeka
3. mesto GRIL BLAž Karate Klub Postojna


kumite kadeti +70 kg (11)
1. mesto ĐURKOVIć STEFAN Beogradski karate savez
2. mesto GAAL JAKA Karate Klub Radvanje
3. mesto LEITHNER FLORIAN TOBIAS SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
3. mesto JOVANOVSKI ALEKSANDAR Športno Društvo Gorica Nova Gorica


kumite kadetinje -47 kg (7)
1. mesto MOLGORA LUCREZIA GLC FIJLKAM
2. mesto CONTI CHIARA Karate Pozzuolo
3. mesto OSTOJIč TEA Karate Klub Kastav
3. mesto MAMEIEDžIJA TIA TAD Rijeka


kumite kadetinje -54 kg (12)
1. mesto MOLNAR ELIZABETA Karate Klub Ljubljana
2. mesto HABJAN NUšA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto LISAC LAURA Delta
3. mesto ČEKADA ALESSIA KK OPATIJA


kumite kadetinje +54 kg (18)
1. mesto POTISK LAURA Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto PEROVIć IVANA Beogradski karate savez
3. mesto JOVIĆ MARA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto ŠIREC EMA Karate Klub Radvanje


kumite malčice -30 kg (8)
1. mesto ROGOVIĆ LANA KK OPATIJA
2. mesto GUščIć NOA Karate Klub Champion (CRO)
3. mesto ŠEKULJICA IRA KRK CROATIA
3. mesto ULIANA MARIANNA GLC FIJLKAM


kumite malčice +30 kg (5)
1. mesto KARLOVIč NOELI Karate Klub Kastav
2. mesto MALKIć HANNA Karate Klub Champion (CRO)
3. mesto ČERU JERNEJA Karate Klub Kranj
3. mesto PRATO MICHELA Karate Pozzuolo


kumite malčki -30 kg (14)
1. mesto RUDMAN ELIAS KRK CROATIA
2. mesto MILETIć VITO Karate Klub Kastav
3. mesto LAOUZAI NOUHE GLC FIJLKAM
3. mesto TONIOLO ALVISE GLC FIJLKAM


kumite malčki +30 kg (9)
1. mesto BURŠIĆ LEON KK OPATIJA
2. mesto TEPEŠ OLIVER Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto MOZETIČ-KERIN JAN Karate Klub Postojna
3. mesto MLAKAR LUKA Karate Klub Kolektor Idrija


kumite ml. kadeti -40 kg (15)
1. mesto PLEVNIK GAL Karate Klub Kranj
2. mesto TREZZI TOMMASO Karate Pozzuolo
3. mesto ARSENIć PETAR Karate Klub Postojna
3. mesto ŠPORN LANEJ Karate Klub Polzela


kumite ml. kadeti -45 kg (14)
1. mesto VALENČAK MIHAEL Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto RADIĆ LUKA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto HOST ANTON Karate Klub Kastav
3. mesto MARINO MANUELE Karate Pozzuolo


kumite ml. kadeti -50 kg (5)
1. mesto MEDVED MAKS Karate Klub Žalec
2. mesto ČIMžAR ALEKS Karate klub Šenčur
3. mesto BARL MAJ Karate Klub Petrovče
3. mesto BASAR LOVRO Karate Klub Cerknica


kumite ml. kadeti +50 kg (27)
1. mesto TOMAC ROKO Delta
2. mesto FAGNJEN VIKTOR KARATE K. RI CROATIA
3. mesto GIRARDI MICHELE GLC FIJLKAM
3. mesto VARISCO RICCARDO Karate Pozzuolo


kumite ml. kadetinje -40 kg (8)
1. mesto BERGOGNINI ALICE GLC FIJLKAM
2. mesto DEL BONO NICOL GLC FIJLKAM
3. mesto CANZIAN CARLOTTA GLC FIJLKAM
3. mesto BADANJAK ELENA KARATE KLUB RIJEKA


kumite ml. kadetinje -45 kg (8)
1. mesto ZANI ELENA Karate Pozzuolo
2. mesto MENEGON PAOLA Karate Pozzuolo
3. mesto ULIANA EMILIA GLC FIJLKAM
3. mesto DRAGONE ELISA Karate Pozzuolo


kumite ml. kadetinje -50 kg (12)
1. mesto ROSS ADRIANA Karate Klub Kastav
2. mesto MOLNAR ELIZABETA Karate Klub Ljubljana
3. mesto LEDERER ALESSANDRA Karate Pinzgau
3. mesto SCORRANO CHIARA Karate Pozzuolo


kumite ml. kadetinje +50 kg (18)
1. mesto LISAC LAURA Delta
2. mesto LEIDI MARTINA Karate Pozzuolo
3. mesto DEBELJAK HANA Karate Klub Ljubljana
3. mesto MEKIč KIARA Shotokan Karate Klub Grosuplje


kumite mladinci -61 kg (15)
1. mesto RAGNOLI DAVIDE GLC FIJLKAM
2. mesto TALER JAKA Shotokan Karate Klub Bohinj
3. mesto BAJUK BENJAMIN Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto ZANNI NICOLAS ASD KARATE GENOCCHIO


kumite mladinci -68 kg (10)
1. mesto TOMLJANOVIć LEON TAD Rijeka
2. mesto ROSSI NICOLA GLC FIJLKAM
3. mesto VILIMANOVIć ARSENIJE Beogradski karate savez
3. mesto OBLAK TJAž Karate Klub Kolektor Idrija


kumite mladinci -76 kg (8)
1. mesto ZLATKOV TEODOR Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto BURLAK TIMOTEJ Karate Klub Radvanje
3. mesto BREZOČNIK JAN Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto PLASKAN JURIJ Karate Klub Žalec


kumite mladinci +76 kg (6)
1. mesto PODPEČAN SVIT Karate Klub Polzela
2. mesto TOLIć GRGO Ljubuški
3. mesto ČRNILEC KESIČ ŽIGA Karate Klub Kranj
3. mesto PAVŠIČ SVIT Karate Klub Postojna


kumite mladinke -53 kg (9)
1. mesto OSTOJIč TEA Karate Klub Kastav
2. mesto CONFENTE MATILDE GLC FIJLKAM
3. mesto CORNOLò GIULIA GLC FIJLKAM
3. mesto GOLIć GABRIELA Delta


kumite mladinke -59 kg (11)
1. mesto FUčIK LAURA Delta
2. mesto MAINARDI ALICE GLC FIJLKAM
3. mesto ŠENICA NIKA Karate Klub Polzela
3. mesto PEROVIć IVANA Beogradski karate savez


kumite mladinke +59 kg (9)
1. mesto SMILJAN KITI Karate Klub Ljubljana
2. mesto MASSAGRANDE CHIARA ASD ARTI MARZIALI VILLAFRANCA
3. mesto BERTOLI MARA ASD KARATE GENOCCHIO
3. mesto DURMIš DINA Beogradski karate savez


kumite veterani +35 let open (4)
1. mesto OREJAš MLADEN KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
2. mesto MEKIć HIDAJET Karate Klub Postojna


kata ekipa člani (1)
1. mesto KK MARS 1 JURJEVIC,PUZJAK,ŠENJUG


kata ekipa članice (0)


kata ekipa dečki (4)
1. mesto ŠD GORICA 1 KOLŠEK,PERIC PŠENIČNIK,ŠOLAJA
2. mesto KK APAčE 1 ŠINKO,STEYER


kata ekipa deklice (2)
1. mesto KK POSTOJNA 1 AKSENTIĆ,JOŠT,PRAPROTNIK


kata ekipa kadeti (1)
1. mesto KK POSTOJNA 1 AHAČIČ,ARSENIĆ,GRIL


kata ekipa kadetinje (1)
1. mesto KK KRANJ 1 KOTNIK,KRAJNIK,ETEROVIČ


kata ekipa malčice (1)
1. mesto KK CERKNICA 1 BASAR,KRANJC,TEKAVC


kata ekipa malčki (3)
1. mesto ŠD GORICA 1 MUJIĆ,STOJANOVIĆ,ŠULIGOJ
2. mesto KK POSTOJNA 2 DIZDAREVIČ,ČESEN,ČESEN
3. mesto KK POSTOJNA 1 SUBOTIČ,RUDONJIĆ,BOJC


kata ekipa ml. kadeti (3)
1. mesto KK KRANJ 1 DROBNJAK,KOŠIR,STOJANOVSKI
2. mesto KK APAčE 1 KASTELIC,ŠINKO,STEYER


kata ekipa ml. kadetinje (3)
1. mesto KK KRANJ 1 ČUHALEV,DRAKSLER,NAGLIČ
2. mesto KK APAčE 1 KNEDL,KOVAČ,LESJAK
3. mesto KK OLIMPIJA 1 KONJEVIĆ,PAJAZETOVIĆ,LAZIĆ


kata ekipa mladinci (2)
1. mesto BKS 1 KASPORSKI,SUBOTA,STEVANETIĆ
2. mesto KK KRANJ 1 KERŠIČ AHLIN,RIHTARŠIČ,ŠTULAR


kata ekipa mladinke (1)
1. mesto KK RADVANJE 1 NAJŽAR,LUBAJNŠEK,RESINOVIČ


kata ekipa najmlajše (0)


kata ekipa najmlajši (2)
1. mesto KK CERKNICA 1 ŠPANIČ,TRONTELJ,ŠPAREMBLEK
2. mesto KK POSTOJNA 1 AKSENTIČ,ČESEN,DIZDAREVIČ


kumite ekipa člani open (1)
1. mesto KK RUDAR 1 MULABDIĆ,MULABDIĆ,LIHTENEKER


kumite ekipa članice open (1)
1. mesto KK KRANJ 1 GODNIČ,RISTIĆ


kumite ekipa kadeti open (9)
1. mesto BKS 1 VUČKOVIĆ,JELOVAC
2. mesto ŠD GORICA 1 JOVANOVSKI,PETERNEL,ZLATKOV
3. mesto FIJLKAM 1 BORTOLOTTO,DANIEL,SIMIONATO
3. mesto KKDELTA 1 ČIČAK,KALABIĆ


kumite ekipa kadetinje open (4)
1. mesto FIJLKAM 1 BODEI,MARANGONI,MOLGORA
2. mesto KKDELTA 2 GOLIĆ,MATOŠEVIĆ
3. mesto BKS 1 PEROVIĆ,MILIĆ,TRIPKOVIĆ
3. mesto KK KRANJ 1 KOTNIK,KRAJNIK


kumite ekipa ml. kadeti open (7)
1. mesto POZZUOLO 1 VARISCO,FINARDI,MARINO
2. mesto FIJLKAM 3 BERTASI,SALVINI
3. mesto FIJLKAM 2 BERTON,MASON,MASON
3. mesto KK ŽALEC 1 KOLŠEK,MEDVED,SUŠA


kumite ekipa ml. kadetinje open (5)
1. mesto POZZUOLO 1 CARRERA,SCORRANO,LEIDI
2. mesto KK ŽALEC 1 TOPOLOVEC,UGOVŠEK
3. mesto FIJLKAM 2 SIMEONE,BROSSA
3. mesto FIJLKAM 1 ULIANA,ZANIN


kumite ekipa mladinci open (4)
1. mesto FIJLKAM 1 SANTANGELO,SERRA,TRENTIN
2. mesto KK KRANJ 1 ŠTULAR,ČRNILEC KESIČ,KRALJ
3. mesto KK ŽALEC 1 KOKOTEC,FIJAČKO


kumite ekipa mladinke open (3)
1. mesto POZZUOLO 1 PETRUZZI,PETRUZZI,ANGELUCCI
2. mesto KK ŽALEC 1 HOČEVAR,ZUPANČIČ
3. mesto FIJLKAM 1 CONFENTE,CORNOLÒ,MAINARDI