14. KARATE CUP ŽALEC 2016

kata člani +18 (3)
1. mesto SEMOLIč IGOR Karate Klub Emona
2. mesto HORVAT ALBIN Karate Klub Pesnica
3. mesto ŠKOFLANC DOMEN Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje


kata članice +16 (4)
1. mesto SIMONIČ MAšA Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto KRAŠOVEC URŠKA Športno Društvo Dinamik Celje
3. mesto STIŠOVIČ KATJA Športno Društvo Dinamik Celje
3. mesto MUHIČ NATALIJA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona


kata kadeti (11)
1. mesto HARTL BOR Športno društvo za karate GES
2. mesto HARTL JAN Športno društvo za karate GES
3. mesto BOROVNIK DOMEN Karate klub Velenje
3. mesto BRITOVŠEK MARCEL Karate Klub Lovrenc Na Pohorju


kata kadetinje (10)
1. mesto SUŠA HANA Karate Klub Žalec
2. mesto ČATER TINA Karate Klub Shotokan Velenje
3. mesto MUHAREMOVIĆ ŠUHRA Karate klub Velenje
3. mesto RESINOVIČ MAJNA Karate Klub Radvanje


kata malčice (8 kyu) (10)
1. mesto LAVRIČ SARA Karate Klub Brežice
2. mesto ZAGER HANA Karate klub Velenje
3. mesto PRATNEMER HANA Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna


kata malčice (8-6 kyu) (9)
1. mesto BIZJAK EMA Karate Klub Mon Chi
2. mesto BELE ANA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto BELE LEA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina


kata malčice 4+ kyu (5)
1. mesto SEMOLIč IGOR Karate Klub Emona
2. mesto FLIS ANDREJ Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
3. mesto HORVAT ALBIN Karate Klub Pesnica
3. mesto ŠARLIJA JANKO Karate Klub Virtus Duplica


kata malčice 9 let (4)
1. mesto JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto ŠKRABLIN TARA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto PETKOVIĆ SAŠA Karate Klub Brežice
3. mesto DALFORNO EMMA CSI MANTOVA


kata malčki (8 kyu) (8)
1. mesto PRAVISANI ELIAS ELVI GLC FIJLKAM
2. mesto BAJGOT NACE Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto DOGDIć MAID Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto STROPNIK ŽAN Karate Klub Rudar Velenje


kata malčki (8- 6 kyu) (6)
1. mesto GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto HORVAT SANDER Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto CANDOLO WILLIAM GLC FIJLKAM
3. mesto KRAJNC TIMOTEJ Karate Klub Sho-Kan Apače


kata malčki 9 let (10)
1. mesto MUHAREMOVIĆ SEID Karate klub Velenje
2. mesto GORENŠEK TILEN Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto XHOXHAI FATJAN Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto MEŠANOVIČ BENJAMIN Karate klub Velenje


kata ml kadetinje 1+ kyu (4)
1. mesto HORVAT ALBIN Karate Klub Pesnica
2. mesto ŠIMENC FRANCI Karate Klub Virtus Duplica
3. mesto LJUBANSKI IGOR KK Polet Zagreb
3. mesto FLIS ANDREJ Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje


kata ml. kadeti 3-2 kyu (13)
1. mesto ČEH ALEŠ Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
3. mesto ŠINKO TIM Karate Klub Sho-Kan Apače


kata mladinci (5)
1. mesto TALER JAKA Shotokan Karate Klub Bohinj
2. mesto BREZNIKAR ROK Karate Klub Trebnje
3. mesto BRITOVŠEK MARCEL Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto UGOVšEK FILIP Karate Klub Žalec


kata mladinke (6)
1. mesto PISANEC-MEŽNAR ŠPELA Karate Klub Rudar Velenje
2. mesto ČATER TINA Karate Klub Shotokan Velenje
3. mesto DUSI SERENA GLC FIJLKAM
3. mesto SUŠA HANA Karate Klub Žalec


kata mlajše deklice 10 let (11)
1. mesto MESAGLIO MARTINA GLC FIJLKAM
2. mesto SCARAVELLI MELISSA CSI MANTOVA
3. mesto ZANIN MIRIAM GLC FIJLKAM
3. mesto CANDOLO ALICE GLC FIJLKAM


kata mlajše deklice 11 let (11)
1. mesto NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
2. mesto EFERL SARA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto MAGAJNA MAšA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto DROBNJAK MARINA Karate Klub Kranj


kata mlajši dečki 11 let (15)
1. mesto MOČNIK TIMI Karate Klub Petrovče
2. mesto BURLAK ANDRAŽ Karate Klub Radvanje
3. mesto SUŠA ŽIGA Karate Klub Žalec
3. mesto SKALICKY GAL Društvo Za Karate Celje


kata moški - osebe s pos. potrebami nad 16 let (1)
1. mesto DOBRIć IGOR Karate Klub Žalec


kata najmlajše 4+ kyu (2)
1. mesto KOšTOMAJ ČEDE ALENKA Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
2. mesto STEKLASA NATAŠA Karate Klub Virtus Duplica


kata najmlajši 4+ kyu (4)
1. mesto KENDA NATALIJA Karate klub Velenje
2. mesto SLUGA KATARINA Karate Klub Murska Sobota
3. mesto ALIč PETRA Karate Klub Petrovče
3. mesto KOšTOMAJ ČEDE ALENKA Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje


kata starejše deklice 12 let (12)
1. mesto GANZITTI NIA Karate Klub Radvanje
2. mesto XSHOXSHAJ ARIANA Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto NOVAK SARA Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto PAJAZETOVIĆ LEILA Karate Klub Olimpija Ljubljana


kata starejše deklice 13 let (14)
1. mesto KOTNIK ANJA Karate Klub Kranj
2. mesto CENTRIH ALEKSANDRA, Karate klub Velenje
3. mesto DJURIč NINA Karate Klub Kranj
3. mesto KRAJNIK EMA Karate Klub Kranj


kata starejši dečki 12 let (11)
1. mesto MOČNIK TIMI Karate Klub Petrovče
2. mesto TAMŠE NIKLAS Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto SUŠA ŽIGA Karate Klub Žalec
3. mesto PAULEC MATEO Karate Klub Radvanje


kata starejši dečki 13 let (9)
1. mesto KERŠIČ AHLIN ŽAN Karate Klub Kranj
2. mesto STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto KOBAL MARCEL Karate Klub Selnica Ob Dravi


kata ženske - osebe s pos. potrebami nad 16 let (0)


kumite člani - 84 kg (0)
1. mesto LORO FEDERICO GLC FIJLKAM


kumite člani -60 kg (3)
1. mesto CAVASIN NICOLA GLC FIJLKAM
2. mesto HRIBOVŠEK BLAž Karate Klub Trbovlje
3. mesto KOKOTEC MARTIN Karate Klub Žalec


kumite člani -67 kg (3)
1. mesto PREDALIČ JAKA Karate Klub Zmaj
2. mesto ALAGIĆ ASIM Karate Klub Olimpija Ljubljana
3. mesto FINETTI DAVIDE GLC FIJLKAM


kumite člani -75 kg (5)
1. mesto JAGARINEC JUš Karate Klub Polzela
2. mesto LORO FEDERICO GLC FIJLKAM
3. mesto SANTANGELO DAVIDE GLC FIJLKAM
3. mesto SETNIČAR GREGA Karate Klub Ljubljana


kumite člani +84 kg (0)


kumite članice - 50 kg (3)
1. mesto PIVETTA ELISA GLC FIJLKAM
2. mesto STIŠOVIČ KATJA Športno Društvo Dinamik Celje
3. mesto ZUPANČIČ NINA Karate Klub Žalec


kumite članice - 55 kg (5)
1. mesto HASANI ALESSANDRA Nakayama Brescia
2. mesto ZUPANČIČ NINA Karate Klub Žalec
3. mesto GODNIČ ANJA Karate Klub Kranj
3. mesto GODNIČ SAŠA Karate Klub Kranj


kumite članice -61 kg (5)
1. mesto FORCELLA NICOLE Olimpia Karate Bergamo
2. mesto NOVAK SARA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto HOčEVAR IRIS Karate Klub Žalec
3. mesto MLEKUŠ URšA Karate Klub Šiška


kumite članice -68 kg (5)
1. mesto STANKO SARA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto TONON MARTINA GLC FIJLKAM
3. mesto PECIREP EMMA GLC FIJLKAM
3. mesto FORCELLA NICOLE Olimpia Karate Bergamo


kumite članice + 68 kg (4)
1. mesto ESTE ALESSIA Nakayama Brescia
2. mesto KEREC TAMARA Športno Društvo Dinamik Celje
3. mesto MOTNIKAR META Karate Klub Virtus Duplica


kumite dečki -35 kg (19)
1. mesto SEDLAR VASILIJE Olimpia Karate Bergamo
2. mesto BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
3. mesto DI MAURO EDOARDO GLC FIJLKAM
3. mesto TRAUNER VID Karate Klub Polzela


kumite dečki -40 kg (8)
1. mesto SUŠA ŽIGA Karate Klub Žalec
2. mesto VECCHIO TOMMASO CSI MANTOVA
3. mesto MAZZIOL CHRIS GLC FIJLKAM
3. mesto KOLšEK MAJ Karate Klub Žalec


kumite dečki -45 kg (7)
1. mesto BURLAK ANDRAŽ Karate Klub Radvanje
2. mesto MEDVED MAKS Karate Klub Žalec
3. mesto BOZZEDA MATTEO CSI MANTOVA
3. mesto KUNŠTEK NEJC Karate Klub Rogaška Slatina


kumite dečki +45 kg (7)
1. mesto KEBER DEAN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto BORNACIN LUCA GLC FIJLKAM
3. mesto GUANDALINI MATTEO CSI MANTOVA
3. mesto PAGAN FILIPPO GLC FIJLKAM


kumite deklice -40 kg (15)
1. mesto GOLAČ AJDA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto ŽIBRET ZALA MARIA Karate Klub Ljubljana
3. mesto NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
3. mesto REPIČ JERCA Karate Klub Kranj


kumite deklice +40 kg (10)
1. mesto MEKIč KIARA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto EFERL SARA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto BERTAPELLE CHIARA GLC FIJLKAM
3. mesto KNEDL KAJA Karate Klub Sho-Kan Apače


kumite kadeti -52 kg (9)
1. mesto HARTL BOR Športno društvo za karate GES
2. mesto QUACECI ALFIO GLC FIJLKAM
3. mesto LUCCHESI DENNIS GLC FIJLKAM
3. mesto HARTL JAN Športno društvo za karate GES


kumite kadeti -57 kg (9)
1. mesto DECIO MASSIMILIANO Olimpia Karate Bergamo
2. mesto KERŠIČ AHLIN ŽAN Karate Klub Kranj
3. mesto PIRAZZOLI FEDERICO GLC FIJLKAM
3. mesto RAGNOLI DAVIDE Nakayama Brescia


kumite kadeti -63 kg (5)
1. mesto ZLATKOV TEODOR Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto BAJUK BENJAMIN Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto VEREN HOCHSTETTER VID Karate Klub Murska Sobota
3. mesto LAZIć LEON Karate Klub Ljubljana


kumite kadeti -70 kg (11)
1. mesto BURLAK TIMOTEJ Karate Klub Radvanje
2. mesto ZLATKOV TEODOR Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto KACIN ALJAž Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto ARIOLI ANDREA Olimpia Karate Bergamo


kumite kadeti +70 kg (7)
1. mesto ČRNILEC KESIČ ŽIGA Karate Klub Kranj
2. mesto LUCIETTI GIACOMO GLC FIJLKAM
3. mesto ŠTEHARNIK ŽAN Karate Klub Radvanje
3. mesto SCARAVELLI ELIA GLC FIJLKAM


kumite kadetinje -47 kg (7)
1. mesto TONNI SARA Nakayama Brescia
2. mesto POTISK LAURA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto BELVINI ALICE GLC FIJLKAM
3. mesto ULIVI ALICE GLC FIJLKAM


kumite kadetinje -54 kg (11)
1. mesto MAGANUCO FEDERICA GLC FIJLKAM
2. mesto POTISK LAURA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto ŠENICA NIKA Karate Klub Polzela
3. mesto SKALICKY TAJDA Društvo Za Karate Celje


kumite kadetinje +54 kg (12)
1. mesto KERŠIČ AHLIN AJDA Karate Klub Kranj
2. mesto HOčEVAR IRIS Karate Klub Žalec
3. mesto ČETINA NEŽA Karate Klub Žalec
3. mesto CORBATTO MELANIE GLC FIJLKAM


kumite malčice -30 kg (7)
1. mesto EL ATASSI SARA CSI MANTOVA
2. mesto BATTAGLIA CATERINA CSI MANTOVA
3. mesto LAVRIČ SARA Karate Klub Brežice
3. mesto ZEčIRI LORNA Karate Klub Murska Sobota


kumite malčice -35 kg (3)
1. mesto ZAMBERINI CHIARA CSI MANTOVA
2. mesto BATTAGLIA EMMA CSI MANTOVA
3. mesto JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer


kumite malčice +35 kg (3)
1. mesto PETKOVIĆ SAŠA Karate Klub Brežice
2. mesto SIMEONI AURORA GLC FIJLKAM


kumite malčki -30 kg (4)
1. mesto VALIŠER TIMOTEJ Karate Klub Selnica Ob Dravi
2. mesto DE PASQUALE LUCA CSI MANTOVA
3. mesto BALTA MAXIM CSI MANTOVA
3. mesto MILANI RAOUL CSI MANTOVA


kumite malčki -35 kg (6)
1. mesto HORVAT SANDER Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto LIPOVŠEK AMADEJ Društvo Za Karate Celje
3. mesto XHOXHAI FATJAN Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto STROPNIK ŽAN Karate Klub Rudar Velenje


kumite malčki +35 kg (4)
1. mesto SPIAZZI MATTEO CSI MANTOVA
2. mesto CAMPEDELLI ALESSIO CSI MANTOVA
3. mesto KOLšEK KLEMEN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto MITROVIĆ ANDRIJA Karate Klub Rudar Velenje


kumite ml. kadeti -40 kg (15)
1. mesto QUACECI ALFIO GLC FIJLKAM
2. mesto BAŠIČ FEKONJA MAI Karate Klub Polzela
3. mesto PODPEČAN LAN Karate Klub Polzela
3. mesto SUŠA ŽIGA Karate Klub Žalec


kumite ml. kadeti -45 kg (13)
1. mesto LUCCHESI DENNIS GLC FIJLKAM
2. mesto COSTA LORENZO GLC FIJLKAM
3. mesto TOČAKOVIĆ NEMANJA Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto COSOVICI MAXIM Shotokan Karate Klub Grosuplje


kumite ml. kadeti -50 kg (10)
1. mesto PETERNEL ŽAN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto DANIEL NICOLA GLC FIJLKAM
3. mesto ROSA GIANMARCO GLC FIJLKAM
3. mesto GORIŠEK MATEJ Shotokan Karate Klub Grosuplje


kumite ml. kadeti -55 kg (2)
1. mesto KERŠIČ AHLIN ŽAN Karate Klub Kranj
2. mesto BORTOLOTTO ALEX GLC FIJLKAM


kumite ml. kadeti +55 kg (10)
1. mesto DI MAURO FRANCESCO GLC FIJLKAM
2. mesto LEITHNER FLORIAN TOBIAS Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto LIPOVŠEK ALEN Karate Klub Petrovče
3. mesto LESNIKA ŽAN LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje


kumite ml. kadetinje -45 kg (10)
1. mesto MOLNAR ELIZABETA Karate Klub Ljubljana
2. mesto ULIVI ALICE GLC FIJLKAM
3. mesto BROSSA SARA GLC FIJLKAM
3. mesto BERGANT LAURA Karate Klub Polzela


kumite ml. kadetinje -50 kg (8)
1. mesto ŽOHAR SARA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto REBOLJ MANCA Karate Klub Kranj
3. mesto DEBELJAK HANA Karate Klub Ljubljana
3. mesto LESJAK NIKA Karate Klub Sho-Kan Apače


kumite ml. kadetinje +50 kg (10)
1. mesto KRAJNIK EMA Karate Klub Kranj
2. mesto MARANGONI JESSICA Nakayama Brescia
3. mesto ŽERJAV NUŠA Karate Klub Polzela
3. mesto FURLANETTO IRENE GLC FIJLKAM


kumite mladinci -55 kg (6)
1. mesto MARCHESE SAMUELE GLC FIJLKAM
2. mesto TALER JAKA Shotokan Karate Klub Bohinj
3. mesto RAGNOLI DAVIDE Nakayama Brescia
3. mesto MARLETTA ANTONINO Olimpia Karate Bergamo


kumite mladinci -61 kg (5)
1. mesto CAVASIN NICOLA GLC FIJLKAM
2. mesto ROTA ALBERTO GLC FIJLKAM
3. mesto ZAGHINI ANDREA GLC FIJLKAM
3. mesto KOKOTEC MARTIN Karate Klub Žalec


kumite mladinci -68 kg (8)
1. mesto BURLAK TIMOTEJ Karate Klub Radvanje
2. mesto PRIMOŽIČ TIT Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto PLASKAN JURIJ Karate Klub Žalec
3. mesto DELLE CURTI ASHU Nakayama Brescia


kumite mladinci -76 kg (3)
1. mesto SANTANGELO DAVIDE GLC FIJLKAM
2. mesto LUCIETTI GIACOMO GLC FIJLKAM


kumite mladinci +76 kg (4)
1. mesto PODPEČAN SVIT Karate Klub Polzela
2. mesto VINDIŠ DAVID Karate Klub Polzela
3. mesto LORO FEDERICO GLC FIJLKAM
3. mesto KAJTNA TILEN Karate Klub Nestor


kumite mladinke -48 kg (4)
1. mesto PIVETTA ELISA GLC FIJLKAM
2. mesto BROSSA ALESSIA GLC FIJLKAM
3. mesto CAPRA GIORGIA GLC FIJLKAM
3. mesto TONNI SARA Nakayama Brescia


kumite mladinke -53 kg (9)
1. mesto MAGANUCO FEDERICA GLC FIJLKAM
2. mesto MAINARDI ALICE Nakayama Brescia
3. mesto BRAVO ANNA Nakayama Brescia
3. mesto CAPRA GIULIA GLC FIJLKAM


kumite mladinke -59 kg (8)
1. mesto KOVAČEC GRAČNER EMA Karate Klub Nestor
2. mesto HOčEVAR IRIS Karate Klub Žalec
3. mesto BODEI PAMELA Nakayama Brescia
3. mesto BRAVO ANNA Nakayama Brescia


kumite mladinke +59 kg (5)
1. mesto STARE MAJA Shotokan Karate Klub Bohinj
2. mesto CORBATTO MELANIE GLC FIJLKAM
3. mesto LUBAJNŠEK LINA Karate Klub Radvanje
3. mesto ČETINA NEŽA Karate Klub Žalec


kata ekipa člani (3)
1. mesto SHITO-RYU CE 2 ŽIŽEK,BELEJ,LEŠER
2. mesto KK MURSKA 1 KOCET,VEREN HOCHSTETTER,ŠIPLIČ
3. mesto SHITO-RYU CE 1 BUGARIN,GRADIŠNIK,ŽAGAR


kata ekipa članice (0)


kata ekipa dečki 8-10 let (2)
1. mesto FILJKAM 1 PRAVISANI,CANDOLO,CALABRESE


kata ekipa deklice 8-10 let (1)
1. mesto FILJKAM 1 MESAGLIO,CANDOLO,ZANIN


kata ekipa kadeti (1)
1. mesto KK MURSKA 1 KOCET,ZVER,VEREN HOCHSTETTER


kata ekipa kadetinje (0)


kata ekipa mladinci (0)


kata ekipa mladinke (0)


kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let (5)
1. mesto KK KRANJ 1 NADIŽAR,REPIČ,DROBNJAK
2. mesto KK KRANJ 2 DJURIČ,KOTNIK,KRAJNIK
3. mesto KK APAčE 1 KOVAČ,KOVAČ,LESJAK
3. mesto KK ŽALEC 1 SADNIK,PENEŠ,DOLAR


kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let (3)
1. mesto KK RADGONA 1 CIGULA KAUČIČ,KLEMENČIČ,STERNIŠA
2. mesto KK APAčE 1 ŠINKO,KASTELIC,STEYER
3. mesto KK BRANIK 1 ZUKIČ,TRAJKOVSKI,KOLMANIČ