12. POKAL OBČINE OPLOTNICA

Društvo Za Karate Celje

Tekmovalec Kategorija
GOLEŽ PETER kata najmlajši
LIPOVŠEK AMADEJ kata dečki
LIPOVŠEK AMADEJ kumite dečki -35 kg
LIPOVŠEK AMADEJ kata dečki (8-4 kyu)
LOJEN OSKAR kata najmlajši (8-6 kyu)
LORBER MAJ kumite dečki -35 kg
LORBER MAJ kata dečki (8-4 kyu)
MALGAJ MARCEL kumite kadeti -57 kg
MEMON LUKA kata ml. kadeti (8-3 kyu)
PETEK JAKA kata malčki (8-6 kyu)
RACMAN LEON kumite dečki -35 kg
RACMAN LEON kata dečki (8-4 kyu)
RAKOVNIK NASTJA kata kadetinje
RAKOVNIK SVEN kata ml. kadeti
SENICA TILEN kumite malčki -30 kg
SKALICKY NERA kumite malčice -30 kg
SMREČNIK LUKA kata malčki (8-6 kyu)
SORČAN SVEN kata najmlajši (8-6 kyu)
SOVINC KAJA kata malčice (8-6 kyu)
STENDLER KLANJŠEK ŽIVA kata najmlajše
STRAJNIČ BLAŽ kumite dečki -40 kg
STRNIŠNIK NAJ kumite dečki +40 kg
STRNIŠNIK NAJ kata dečki (8-4 kyu)
STROPNIK NIKA kata najmlajše (8-6 kyu)


Karate-do Klub Ptuj

Tekmovalec Kategorija
CEBEK ZALA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
JIN SHI SHENG kata ml. kadeti (8-3 kyu)
LEBER DENIS kata najmlajši (8-6 kyu)
SKAZA SERGEJ kata ml. kadeti (8-3 kyu)
ŠMID CAFUTA ANEJ kata ml. kadeti (8-3 kyu)


Karate društvo Loče

Tekmovalec Kategorija
GAJšEK NIK kumite ml. kadeti -50 kg
GORJUP KLARA kumite ml. kadetinje +47 kg
LOČNIKAR MIHA kumite dečki -40 kg
MLAKAR JAN kumite kadeti -70 kg
MLAKAR JAN kumite kadeti +70 kg
MLAKAR NEJC kumite dečki -35 kg
MLAKAR NIKA kumite deklice -40 kg


Karate Klub Kovinar Maribor

Tekmovalec Kategorija
MOČNIK MANDY kata malčice
MOČNIK MANDY kata malčice (8-6 kyu)
MOČNIK TIMI kata ml. kadeti
MOČNIK TIMI kata kadeti


Karate klub Kozjansko in Obsotelje

Tekmovalec Kategorija
BELE ANA kata najmlajše
BELE LEA kata najmlajše
BELE LUKA kata dečki
BELE LUKA kumite dečki -40 kg
JURAJA VINKO kata najmlajši (8-6 kyu)
LESNIKA ŽAN LUKA kumite ml. kadeti +50 kg
LOTRIč FILIP kata najmlajši
PRAH TILEN kata najmlajši (8-6 kyu)
ZBIL GREGA kata malčki
ZBIL GREGA kumite malčki -30 kg


Karate Klub Mislinja

Tekmovalec Kategorija
KACJAN ERIKA kata malčice (8-6 kyu)
KRENKER LUKA kata ml. kadeti (8-3 kyu)
OGRIS ŽAK kata ml. kadeti (8-3 kyu)


Karate Klub Petrovče

Tekmovalec Kategorija
BARL MAJ kata ml. kadeti
BARL MAJ kumite ml. kadeti -50 kg
BARL MAJ kata ml. kadeti (8-3 kyu)
LIPOVŠEK ALEN kumite kadeti +70 kg
LIPOVŠEK ALEN kumite mladinci -76 kg


Karate Klub Polzela

Tekmovalec Kategorija
BIKIČ TIANA kumite kadetinje +54 kg
DERČA ALEKSEJ, kumite malčki +30 kg
GARCIA SEBASTIAN kumite malčki -30 kg
PODPEČAN MAI, kumite malčki -30 kg
POŽUN (NI PRAVA) kumite ml. kadetinje +47 kg
ROJŠEK ANEJA kumite deklice -40 kg
ROJŠEK ANEJA kata deklice (8-4 kyu)
ŠPORN KIARA, kumite malčice -30 kg
TRBOVŠEK ŽIGA kumite malčki -30 kg
ŽUČKO MARUŠA, kata kadetinje


Karate Klub Postojna

Tekmovalec Kategorija
AHAčIč TARIK kata ml. kadeti
AKSENTIć EVANA kata malčice
ARSENIć PETAR kumite ml. kadeti -40 kg
ARSENIČ SARA kumite ml. kadetinje -47 kg
GRIL BLAž kumite kadeti -70 kg
JOšT ZALA kata deklice
JOšT ZALA kumite deklice -40 kg
MOZETIČ-KERIN JAN kumite malčki +30 kg
PRAPROTNIK NECA kata malčice


Karate Klub Radenci Shotokan

Tekmovalec Kategorija
DOKL MARK kumite dečki -40 kg
KAJDIČ LAN kumite ml. kadeti -50 kg
LIPIČ MAJ kumite malčki +30 kg
LIPIČ ŽAK kumite dečki +40 kg
TRATNIK ALEN kumite dečki -35 kg
VRBNJAK ŽIGA kumite malčki -30 kg


Karate Klub Rogaška Slatina

Tekmovalec Kategorija
COLNARIČ NIK kumite ml. kadeti +50 kg
JORDAN TIMOTEJ kumite kadeti -70 kg
JORDAN TIMOTEJ kumite ml. kadeti +50 kg
KUNŠTEK NEJC kumite ml. kadeti -50 kg
KUNŠTEK NEJC kumite dečki +40 kg
KURAJ JAKOB kata najmlajši
KURAJ MITJA kata malčki
KURAJ MITJA kata malčki (8-6 kyu)
PAŠ GLORIJA kata ml. kadetinje
PAŠ GLORIJA kata kadetinje
POTISK LAURA kumite kadetinje -54 kg
POTISK LAURA kumite kadetinje +54 kg
ŠKRABLIN TARA kata deklice
ŠKRABLIN TARA kumite deklice +40 kg
TEPEŠ KAROLINA kumite mladinke -59 kg
TEPEŠ OLIVER kumite dečki -35 kg
TEPEŠ OLIVER kumite malčki +30 kg
ŽUMER JAKOB kumite dečki +40 kg


Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje

Tekmovalec Kategorija
BELEJ FILIP kata kadeti
GREGURIć ERIK kata dečki
GREGURIć VITO kata ml. kadeti
HADžIć KENAN kata malčki


Karate Klub Tiger Velenje

Tekmovalec Kategorija
ALETIĆ EMRA kata malčice
ALETIĆ EMRA kumite malčice +30 kg
BULJUBAŠIĆ KENAN kata najmlajši
ČMAK NEJC kata malčki (8-6 kyu)
LAČEVIĆ IVONA kata mladinke
REDNAK ANŽE kata dečki (8-4 kyu)
REDNAK NUŠA kata malčice (8-6 kyu)


Karate Klub Trbovlje

Tekmovalec Kategorija
DRNOVŠEK ENEJ kumite malčki -30 kg
HARALOVIČ DANIEL kata malčki (8-6 kyu)
JUG ZOJA kata najmlajše
JUG ZOJA kata najmlajše (8-6 kyu)
KALPIČ TOM kumite ml. kadeti -40 kg
MEDIČ NADIA kata malčice (8-6 kyu)
MRGOLE NIK kata najmlajši
MRGOLE NIK kata najmlajši (8-6 kyu)
OSTANEK JURE kata malčki (8-6 kyu)
ŠKOFLJANC ZAK kumite ml. kadeti -50 kg
VNUK OŽBEJ kumite dečki +40 kg
ŽIBERT MAX kumite dečki -35 kg
ŽIBERT MAX kata dečki (8-4 kyu)


Karate klub Velenje

Tekmovalec Kategorija
ALIĆ INES kata ml. kadetinje
ALIĆ INES kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
ĐOGIĆ EMA kata malčice
ĐOGIĆ EMA kata malčice (8-6 kyu)
GAJŠEK ALJAŽ kata ml. kadeti
GAJŠEK ALJAŽ kata kadeti
GAJŠEK ALJAŽ kumite ml. kadeti +50 kg
JOVANOVIĆ LANA kata najmlajše (8-6 kyu)
JOZIČ ELLA kata najmlajše (8-6 kyu)
KRAJNC VID kata dečki (8-4 kyu)
KRANJC AJA kata malčice (8-6 kyu)
MATK KRIŠTOF kata dečki (8-4 kyu)
OČKO GAL kata malčki (8-6 kyu)
OČKO GAL kata najmlajši
OČKO GAL kata dečki (8-4 kyu)
ZAGER HANA kata malčice


Karate Klub Zmaj

Tekmovalec Kategorija
RAMIĆ BELMIN kata malčki


Karate Klub Žalec

Tekmovalec Kategorija
KOLšEK MAJ kumite ml. kadeti -50 kg
KOLšEK MAJ kumite kadeti -57 kg
MEDVED MAKS kumite ml. kadeti -50 kg
MEDVED MAKS kumite kadeti -57 kg
SUŠA ŽIGA kumite ml. kadeti -40 kg
SUŠA ŽIGA kumite kadeti -57 kg
TOPOLOVEC KAJA kumite kadetinje +54 kg
TOPOLOVEC KAJA kumite ml. kadetinje +47 kg
UGOVšEK ALENKA kumite kadetinje -54 kg
UGOVšEK ALENKA kumite ml. kadetinje -47 kg


Shotokan Karate Klub Grosuplje

Tekmovalec Kategorija
BREZOVNIK TISA JERNEA kumite deklice -40 kg
ČEH ALEŠ kata dečki
GORIŠEK MATEJ kumite ml. kadeti +50 kg
MEKIč KIARA kumite ml. kadetinje +47 kg
PREDALIČ ZALA kumite kadetinje -54 kg
SAVANOVIć LANA kumite deklice +40 kg
ŠUŠTERŠIČ KALINA kumite kadetinje +54 kg


Shotokan Karate Klub Oplotnica

Tekmovalec Kategorija
BARJAKTAROVIĆ BOJAN kumite mladinci -76 kg
GOLEŠ LAN kata malčki (8-6 kyu)
HMELAK JAŠA kumite ml. kadeti -40 kg
HMELAK JAŠA kumite dečki +40 kg
HMELAK TIBOR kumite malčki -30 kg
JAVERNIK JAKOB kata najmlajši (8-6 kyu)
JELENKO BENJAMIN kumite malčki +30 kg
JELENKO NINA kata najmlajše (8-6 kyu)
JEVŠENAK ALINA kata najmlajše (8-6 kyu)
JEVŠENAK LARISA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
KOROŠEC MAJA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
KOTNIK KLARA kumite malčice +30 kg
KRANJC LEA kumite mladinke -59 kg
OBLONŠEK GAJA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
OBLONŠEK TADEJ kata najmlajši (8-6 kyu)
OŠLAK ANA kumite kadetinje -54 kg
OŠLAK ANA kumite ml. kadetinje +47 kg
PUČNIK NEŽA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
SAMASTUR EMA kata deklice (8-4 kyu)
SAMASTUR EMA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
STEGNE ADRIJAN kata dečki (8-4 kyu)
STEGNE ADRIJAN kata ml. kadeti (8-3 kyu)
TONKOVIČ NIK kumite dečki -40 kg
TONKOVIČ NIK kumite ml. kadeti -40 kg
VALENČAK MIHAEL kumite ml. kadeti -50 kg
VALENČAK MIHAEL kumite kadeti -57 kg
VALENČAK NELI kumite malčice -30 kg
VALENČAK NELI kata malčice (8-6 kyu)
VODOVNIK LARA kata najmlajše (8-6 kyu)
WRAVOR EVELIN kumite kadetinje -54 kg


Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona

Tekmovalec Kategorija
JANžEKOVIč ALEN kumite ml. kadeti +50 kg
JANžEKOVIč ALEN kata ml. kadeti (8-3 kyu)


Karate Klub Olimpija Ljubljana

Tekmovalec Kategorija
LAZIĆ MARIA kata ml. kadetinje


Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer

Tekmovalec Kategorija
JANŽEKOVIČ NUšA kata malčice (8-6 kyu)
JANŽEKOVIČ NUšA kumite malčice +30 kg
JANŽEKOVIČ TIJA kumite deklice -40 kg
JANŽEKOVIČ TIJA kata deklice (8-4 kyu)
KRAUTHAKER KAJA kata malčice (8-6 kyu)
RAUTER HANNAH VELA kumite malčice -30 kg
RAUTER HANNAH VELA kata malčice (8-6 kyu)
ŠKOFLANC NICK kumite ml. kadeti -50 kg
ŠKOFLANC NICK kata ml. kadeti (8-3 kyu)


Karate Klub Mawashi Postojna

Tekmovalec Kategorija
HABJAN NUšA kumite kadetinje -54 kg


Karate Klub Ljubljana

Tekmovalec Kategorija
ADAMIč TIMON kumite ml. kadeti -50 kg
DEBELJAK HANA kumite ml. kadetinje +47 kg
KONJEVIĆ LEA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)


Karate Klub Rudar Velenje

Tekmovalec Kategorija
BANDALO MAGRIć TINKARA MOJCA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
BAšIć LAN kata ml. kadeti (8-3 kyu)
HLIŠČ LANA kata deklice
NOVAK SANDRA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
NOVAK SARA kata ml. kadetinje
NOVAK SARA kumite ml. kadetinje -47 kg
PRESHTRESHI MIDJAN kumite ml. kadeti +50 kg
PRESHTRESHI MIDJAN kata ml. kadeti (8-3 kyu)
STROPNIK ŽAN kata malčki
STROPNIK ŽAN kumite malčki +30 kg
TOČAKOVIĆ NEMANJA kumite kadeti -57 kg


Karate klub WKSA Duplek

Tekmovalec Kategorija
AGAPITO MASTEN HERA kata deklice
AGAPITO MASTEN HERA kumite deklice +40 kg
AGAPITO MASTEN HERA kata deklice (8-4 kyu)
KOVAč EMA kata deklice
KOVAč EMA kata deklice (8-4 kyu)
KOVAč TEJA kata kadetinje
KOVAč TEJA kumite kadetinje -54 kg
LUDVIK JAN kata dečki
LUDVIK JAN kata dečki (8-4 kyu)
LUDVIK KARIN kata deklice
LUDVIK KARIN kata deklice (8-4 kyu)
MAJER MIHA kumite ml. kadeti +50 kg
ROJS JANA kata malčice
ROJS JANA kata malčice (8-6 kyu)
ROJS JANA kumite malčice +30 kg
ROJS VITA kata ml. kadetinje
ROJS VITA kumite ml. kadetinje -47 kg
ROJS VITA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
ŽUGMAN LANA kata kadetinje
ŽUGMAN LANA kumite kadetinje -54 kg


Karate klub rudar velenje

Tekmovalec Kategorija
JERIČ MARUšA kata malčice (8-6 kyu)


Karate Klub Seki Sv. Jernej

Tekmovalec Kategorija
GANZITTI NIA kata mladinke
GANZITTI NIA kata kadetinje
GANZITTI NOAH kata dečki
GANZITTI NOAH kumite dečki +40 kg
GOLAČ AJDA kumite deklice +40 kg
GOLAČ AJDA kumite ml. kadetinje +47 kg
GORENŠEK TILEN kata dečki (8-4 kyu)
GORENŠEK VID kata malčki
JEROT NEŽA kata najmlajše (8-6 kyu)
LONČARIČ ZOJA kata najmlajše
LONČARIČ ZOJA kata najmlajše (8-6 kyu)
MILJANOVIČ MARKO kumite kadeti -70 kg
POLIČNIK MATEVŽ kata ml. kadeti
POLIČNIK MATEVŽ kata kadeti
SLUGA JURE kata ml. kadeti
SLUGA JURE kumite ml. kadeti -40 kg
STERNIŠA NEJC kata kadeti
STERNIŠA NEJC kata mladinci
TOMAŽIČ EVA kata deklice
TOMAŽIČ EVA kata deklice (8-4 kyu)
VANOVŠEK ENEJ, kata dečki
VANOVŠEK ZOJA. kata najmlajše