12. POKAL OBČINE OPLOTNICA

kata dečki (7)
1. mesto BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto LIPOVŠEK AMADEJ Društvo Za Karate Celje
3. mesto ČEH ALEŠ Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto VANOVŠEK ENEJ, Karate Klub Seki Sv. Jernej


kata dečki (8-4 kyu) (12)
1. mesto GORENŠEK TILEN Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto LIPOVŠEK AMADEJ Društvo Za Karate Celje
3. mesto REDNAK ANŽE Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto OČKO GAL Karate klub Velenje


kata deklice (7)
1. mesto HLIŠČ LANA Karate Klub Rudar Velenje
2. mesto TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto ŠKRABLIN TARA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto JOšT ZALA Karate Klub Postojna


kata deklice (8-4 kyu) (7)
1. mesto TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto SAMASTUR EMA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto LUDVIK KARIN Karate klub WKSA Duplek


kata kadeti (5)
1. mesto MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto GAJŠEK ALJAŽ Karate klub Velenje
3. mesto BELEJ FILIP Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje


kata kadetinje (6)
1. mesto GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto ŽUČKO MARUŠA, Karate Klub Polzela
3. mesto KOVAč TEJA Karate klub WKSA Duplek
3. mesto ŽUGMAN LANA Karate klub WKSA Duplek


kata malčice (7)
1. mesto ZAGER HANA Karate klub Velenje
2. mesto PRAPROTNIK NECA Karate Klub Postojna
3. mesto ALETIĆ EMRA Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto ĐOGIĆ EMA Karate klub Velenje


kata malčice (8-6 kyu) (13)
1. mesto MEDIČ NADIA Karate Klub Trbovlje
2. mesto KACJAN ERIKA Karate Klub Mislinja
3. mesto REDNAK NUŠA Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto JANŽEKOVIČ NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer


kata malčki (6)
1. mesto GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto ZBIL GREGA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto RAMIĆ BELMIN Karate Klub Zmaj
3. mesto STROPNIK ŽAN Karate Klub Rudar Velenje


kata malčki (8- 6 kyu) (8)
1. mesto HARALOVIČ DANIEL Karate Klub Trbovlje
2. mesto OČKO GAL Karate klub Velenje
3. mesto PETEK JAKA Društvo Za Karate Celje
3. mesto OSTANEK JURE Karate Klub Trbovlje


kata ml. kadeti (8)
1. mesto MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto GAJŠEK ALJAŽ Karate klub Velenje
3. mesto POLIČNIK MATEVŽ Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej


kata ml. kadeti (8-3 kyu) (12)
1. mesto JANžEKOVIč ALEN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2. mesto ŠMID CAFUTA ANEJ Karate-do Klub Ptuj
3. mesto OGRIS ŽAK Karate Klub Mislinja
3. mesto BARL MAJ Karate Klub Petrovče


kata ml. kadetinje (5)
1. mesto NOVAK SARA Karate Klub Rudar Velenje
2. mesto LAZIĆ MARIA Karate Klub Olimpija Ljubljana
3. mesto ALIĆ INES Karate klub Velenje
3. mesto PAŠ GLORIJA Karate Klub Rogaška Slatina


kata ml. kadetinje (8-3 kyu) (11)
1. mesto OBLONŠEK GAJA Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto JEVŠENAK LARISA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto ALIĆ INES Karate klub Velenje
3. mesto SAMASTUR EMA Shotokan Karate Klub Oplotnica


kata mladinci (1)
1. mesto STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej


kata mladinke (2)
1. mesto GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej


kata najmlajše (6)
1. mesto BELE ANA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto BELE LEA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto LONČARIČ ZOJA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje


kata najmlajše (8-6 kyu) (9)
1. mesto JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
2. mesto LONČARIČ ZOJA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto STROPNIK NIKA Društvo Za Karate Celje
3. mesto JEROT NEŽA Karate Klub Seki Sv. Jernej


kata najmlajši (6)
1. mesto LOTRIč FILIP Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto GOLEŽ PETER Društvo Za Karate Celje
3. mesto OČKO GAL Karate klub Velenje
3. mesto MRGOLE NIK Karate Klub Trbovlje


kata najmlajši (8-6 kyu) (8)
1. mesto SORČAN SVEN Društvo Za Karate Celje
2. mesto PRAH TILEN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto JURAJA VINKO Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto LOJEN OSKAR Društvo Za Karate Celje


kumite dečki -35 kg (7)
1. mesto LIPOVŠEK AMADEJ Društvo Za Karate Celje
2. mesto ŽIBERT MAX Karate Klub Trbovlje
3. mesto TEPEŠ OLIVER Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto LORBER MAJ Društvo Za Karate Celje


kumite dečki -40 kg (5)
1. mesto BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto DOKL MARK Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto TONKOVIČ NIK Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto STRAJNIČ BLAŽ Društvo Za Karate Celje


kumite dečki +40 kg (7)
1. mesto KUNŠTEK NEJC Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto LIPIČ ŽAK Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto VNUK OŽBEJ Karate Klub Trbovlje
3. mesto HMELAK JAŠA Shotokan Karate Klub Oplotnica


kumite deklice -40 kg (5)
1. mesto JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto BREZOVNIK TISA JERNEA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto JOšT ZALA Karate Klub Postojna
3. mesto ROJŠEK ANEJA Karate Klub Polzela


kumite deklice +40 kg (4)
1. mesto GOLAČ AJDA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto AGAPITO MASTEN HERA Karate klub WKSA Duplek
3. mesto SAVANOVIć LANA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto ŠKRABLIN TARA Karate Klub Rogaška Slatina


kumite kadeti -57 kg (6)
1. mesto VALENČAK MIHAEL Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto SUŠA ŽIGA Karate Klub Žalec
3. mesto KOLšEK MAJ Karate Klub Žalec
3. mesto MALGAJ MARCEL Društvo Za Karate Celje


kumite kadeti -70 kg (4)
1. mesto GRIL BLAž Karate Klub Postojna
2. mesto JORDAN TIMOTEJ Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto MLAKAR JAN Karate društvo Loče


kumite kadeti +70 kg (2)
1. mesto LIPOVŠEK ALEN Karate Klub Petrovče
2. mesto MLAKAR JAN Karate društvo Loče


kumite kadetinje -54 kg (8)
1. mesto POTISK LAURA Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto OŠLAK ANA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto WRAVOR EVELIN Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto HABJAN NUšA Karate Klub Mawashi Postojna


kumite kadetinje +54 kg (4)
1. mesto POTISK LAURA Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto TOPOLOVEC KAJA Karate Klub Žalec
3. mesto BIKIČ TIANA Karate Klub Polzela


kumite malčice -30 kg (4)
1. mesto SKALICKY NERA Društvo Za Karate Celje
2. mesto ŠPORN KIARA, Karate Klub Polzela
3. mesto VALENČAK NELI Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto RAUTER HANNAH VELA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer


kumite malčice +30 kg (4)
1. mesto JANŽEKOVIČ NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto ROJS JANA Karate klub WKSA Duplek
3. mesto ALETIĆ EMRA Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto KOTNIK KLARA Shotokan Karate Klub Oplotnica


kumite malčki -30 kg (8)
1. mesto HMELAK TIBOR Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto PODPEČAN MAI, Karate Klub Polzela
3. mesto TRBOVŠEK ŽIGA Karate Klub Polzela
3. mesto ZBIL GREGA Karate klub Kozjansko in Obsotelje


kumite malčki +30 kg (6)
1. mesto MOZETIČ-KERIN JAN Karate Klub Postojna
2. mesto DERČA ALEKSEJ, Karate Klub Polzela
3. mesto TEPEŠ OLIVER Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto LIPIČ MAJ Karate Klub Radenci Shotokan


kumite ml. kadeti -40 kg (6)
1. mesto SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto SUŠA ŽIGA Karate Klub Žalec
3. mesto HMELAK JAŠA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto ARSENIć PETAR Karate Klub Postojna


kumite ml. kadeti -50 kg (10)
1. mesto ADAMIč TIMON Karate Klub Ljubljana
2. mesto VALENČAK MIHAEL Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto KOLšEK MAJ Karate Klub Žalec
3. mesto ŠKOFLJANC ZAK Karate Klub Trbovlje


kumite ml. kadeti +50 kg (8)
1. mesto JORDAN TIMOTEJ Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto JANžEKOVIč ALEN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto GORIŠEK MATEJ Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto GAJŠEK ALJAŽ Karate klub Velenje


kumite ml. kadetinje -47 kg (4)
1. mesto UGOVšEK ALENKA Karate Klub Žalec
2. mesto ARSENIČ SARA Karate Klub Postojna
3. mesto ROJS VITA Karate klub WKSA Duplek


kumite ml. kadetinje +47 kg (7)
1. mesto DEBELJAK HANA Karate Klub Ljubljana
2. mesto MEKIč KIARA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto OŠLAK ANA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto TOPOLOVEC KAJA Karate Klub Žalec


kumite mladinci -76 kg (2)
1. mesto LIPOVŠEK ALEN Karate Klub Petrovče
2. mesto BARJAKTAROVIĆ BOJAN Shotokan Karate Klub Oplotnica


kumite mladinci +76 kg (0)


kumite mladinke -59 kg (2)
1. mesto KRANJC LEA Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto TEPEŠ KAROLINA Karate Klub Rogaška Slatina


kumite mladinke +59 kg (0)