KATANA CUP 2017 / BOHINJ OPEN

Društvo Za Borilne Veščine Piran

Tekmovalec Kategorija
BUDIN BOšTJAN kumite člani -67 kg
BUDIN BOšTJAN kumite ml. člani - 67 kg
OREŠČANIN ZORAN kumite ml. kadeti -50 kg


Društvo Za Karate Celje

Tekmovalec Kategorija
LIPOVŠEK AMADEJ kata dečki
LIPOVŠEK AMADEJ kumite dečki -35 kg
LIPOVŠEK AMADEJ kata dečki (8-4 kyu)
VADNAL DAVID kata malčki
VADNAL DAVID kata kadeti 8-4-kyu
VADNAL MARK kata malčki
VADNAL MARK kata kadeti 8-4-kyu


Karate društvo Loče

Tekmovalec Kategorija
NOVAK ROK kumite člani -67 kg
NOVAK ROK kumite ml. člani - 67 kg


Karate Klub Brežice

Tekmovalec Kategorija
CICVARIĆ LUKA kata malčki
CICVARIĆ LUKA kata malčki (8-6 kyu)
LAŠIČ SEBASTJAN kumite ml. kadeti -50 kg
LAVRIČ DAVID MATIJA kumite ml. kadeti -45 kg
LAVRIČ SARA kata malčice
OMERZO NIKA kata mladinke
OMERZO NIKA kata kadetinje
OMERZO PATRIK kata malčki (8-6 kyu)
OMERZO PATRIK kata malčki (8 kyu)
PETAN ELA kata ml. kadetinje
PETAN ELA kumite ml. kadetinje -45 kg
SEVER ANA kumite ml. kadetinje +50 kg


Karate Klub Emona

Tekmovalec Kategorija
SEMOLIč IGOR kata veterani - 50 let


Karate Klub Kolektor Idrija

Tekmovalec Kategorija
BAJUK EVA kata ml. kadetinje
BAJUK EVA kumite ml. kadetinje -50 kg
CARLI MARUšA SARA kata ml. kadetinje
CARLI MARUšA SARA kumite ml. kadetinje -50 kg
CARLI SOFIJA kata malčice (8-6 kyu)
FILIPIČ MARK kata malčki
FILIPIČ MARK kumite malčki -30 kg
HORVAT PATRICIJA kumite članice open
KRŽIŠNIK GAL kata dečki
KRŽIŠNIK GAL kumite dečki +40 kg
KRŽIŠNIK GAL kumite ml. kadeti +50 kg
MLAKAR LUKA kata malčki
MLAKAR LUKA kumite malčki +30 kg
MLAKAR NIKA kata najmlajše (8 kyu)
MUHIĆ DIN kata malčki
NOVAK MIJA kata malčice
NOVAK MIJA kata malčice (8-6 kyu)
OBLAK JAKA kata malčki
OBLAK JAKA kata kadeti 8-4-kyu
SEDEJ ANDRAž kata ml. kadeti
SEDEJ ANDRAž kumite ml. kadeti -40 kg
SELJAK JULIJA kata deklice
SELJAK JULIJA kata deklice (8-4 kyu)
ŠTUCIN AJDA kata ml. kadetinje
ŠTUCIN AJDA kumite ml. kadetinje +50 kg


Karate klub Kozjansko in Obsotelje

Tekmovalec Kategorija
BELE ANA kata najmlajše
BELE LEA kata najmlajše
JURAJA VINKO kata najmlajši (8-6 kyu)
KOSI PATRIK kata najmlajši (8 kyu)
LESNIKA ŽAN LUKA kumite ml. kadeti +50 kg
LOTRIč FILIP kata najmlajši
PLOšTAJNER LENART kata najmlajši (8-6 kyu)
ZBIL GREGA kata malčki


Karate Klub Lovrenc Na Pohorju

Tekmovalec Kategorija
BREZOČNIK JAN kata člani +18
BREZOČNIK JAN kumite mladinci -76 kg
DAJČMAN TADEJ kumite člani +84 kg
DAJČMAN TADEJ kumite člani open


Karate Klub Mon Chi

Tekmovalec Kategorija
KAJZAR ŽAN kata kadeti


Karate Klub Murska Sobota

Tekmovalec Kategorija
BALAŠKO EVELINA kumite deklice +40 kg
BARANJA RENE kata ml. kadeti (8-3 kyu)
CENER ALOJZ kata veterani + 50 let
CENER ALOJZ kumite veterani +35 let open
CENER ALOJZ kumite člani open
DONOšA ALEKS kumite kadeti -70 kg
DONOšA GAL kumite ml. kadeti +50 kg
FARKAŠ MAXIMILJAN kumite dečki -35 kg
FARKAŠ MAXIMILJAN kata dečki (8-4 kyu)
GAčEVIč GORAN kata veterani - 50 let
GAčEVIč GORAN kata člani +18
JUG TILEN kata kadeti
JUG TILEN kata mladinci
KEREC ALJOšA kumite dečki -40 kg
KEREC ALJOšA kata dečki (8-4 kyu)
KEžMAH PAPIč TAMARA kata članice +18
KOCET NIKO kumite mladinci -76 kg
KOCET NISA kumite malčice +30 kg
KOLAR BORUT kata veterani - 50 let
KOLTAJI SEBASTIJAN kumite člani -67 kg
KOLTAJI SEBASTIJAN kumite člani open
KRIžANIč BLAž kata malčki (8 kyu)
RAJNAR SILVIJA kumite članice - 50 kg
RAJNAR SILVIJA kumite članice open
RATOšA NINO kumite dečki -40 kg
ROGAč JERNEJ kata ml. kadeti (8-3 kyu)
ŠOBAK LUKA kumite kadeti -52 kg
STVARNIK JERNEJ Kata dečki (8 kyu)
VEREN HOCHSTETTER VID kumite mladinci -68 kg
ZEčIRI DION kumite dečki +40 kg
ZEčIRI FIONA kumite ml. članice - 61kg
ZEčIRI FIONA kumite članice open
ZEčIRI LORNA kumite deklice -40 kg
ZVER NIKO kumite ml. kadeti +50 kg
KK MURSKA 1 - RATOŠA,ZEČIRI,FARKAŠ kumite ekipa dečki open
KK MURSKA 2 - STVARNIK,KEREC kumite ekipa dečki open
KK MURSKA 1 - ZVER,DONOŠA,BARANJA kumite ekipa ml. kadeti open
KK MURSKA 1 - CENER,KOLTAJI,ŠIPLIČ kumite ekipa člani open
KK MURSKA 1 - BALAŠKO,ZEČIRI kumite ekipa deklice open
KK MURSKA 1 - KEREC,STVARNIK,KRIŽANIČ kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let


Karate Klub Petrovče

Tekmovalec Kategorija
LIPOVŠEK ALEN kumite kadeti +70 kg
LIPOVŠEK ALEN kumite mladinci -76 kg


Karate Klub Polzela

Tekmovalec Kategorija
DEBERŠEK LUKA kumite člani open


Karate Klub Postojna

Tekmovalec Kategorija
BOJC JAKOB kata malčki
ČESEN BORIS kata najmlajši (8 kyu)
ČESEN STAŠ kata malčki (8 kyu)
DIZDAREVIČ DAVID kata najmlajši (8 kyu)
RUDONJIĆ JOVAN kata malčki
SUBOTIč FILIP kata malčki
KK POSTOJNA 1 - BOJC,SUBOTIČ,RUDONJIĆ kata ekipa dečki 8-10 let


Karate Klub Rogaška Slatina

Tekmovalec Kategorija
KUNŠTEK NEJC kumite ml. kadeti -50 kg
ŽUMER JAKOB kumite dečki +40 kg


Karate Klub Tiger Velenje

Tekmovalec Kategorija
REDNAK ANŽE Kata dečki (8 kyu)
REDNAK NUŠA kata malčice (8 kyu)


Karate Klub Trebnje

Tekmovalec Kategorija
BREZNIKAR ROK kata člani +18
BREZNIKAR ROK kata mladinci


Karate klub Velenje

Tekmovalec Kategorija
GAJŠEK ALJAŽ kata ml. kadeti
GAJŠEK ALJAŽ kata kadeti
LAH SILVO kata veterani + 50 let


Karate Klub Virtus Duplica

Tekmovalec Kategorija
MOTNIKAR META kumite članice + 68 kg


Karate Klub Zmaj

Tekmovalec Kategorija
JOKIć RENATA kata malčice
LIŠIČ MIDJAN kata malčki
PIRMAN GAL kata najmlajši
RAMIĆ BELMIN kata malčki (8-6 kyu)
VAHTAR KAROLINA kata deklice
VAHTAR LARA kata najmlajše


Shotokan Karate Klub Grosuplje

Tekmovalec Kategorija
BREZOVNIK TISA JERNEA kumite deklice -40 kg
ČEH ALEŠ kata dečki
DEBELJAK HANA kumite ml. kadetinje +50 kg
GORIŠEK MATEJ kumite ml. kadeti +50 kg
MARIČ REM kumite člani open
MARIč ZDRAVKO kumite veterani +35 let open
MEKIč KIARA kumite ml. kadetinje +50 kg
PREDALIČ ZALA kumite kadetinje -54 kg
SAVANOVIć LANA kumite deklice +40 kg
ŠUŠTERŠIČ KALINA kumite kadetinje -54 kg


Športno Društvo Dinamik Celje

Tekmovalec Kategorija
KEREC TAMARA kata članice +18
KEREC TAMARA kumite članice + 68 kg
KEREC TAMARA kumite članice open


Karate Klub Olimpija Ljubljana

Tekmovalec Kategorija
AHMETOVIĆ ZARA kata deklice (8-4 kyu)
ALAGIĆ ASIM kumite člani -67 kg
ALAGIĆ ASIM kumite člani -75 kg
BORŠTNAR JAKOMIN MAKS kata ml. kadeti (8-3 kyu)
KONJEVIĆ LEA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
LAZIĆ MARIA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
KK OLIMPIJA 1 - AHMETOVIĆ,REFLAK,SEVER kata ekipa deklice 8-10 let


Karate Klub Mawashi Postojna

Tekmovalec Kategorija
ABRAM ZOJA MARTINA kumite malčice +30 kg
BIZJAK LEDERER ANJA kumite ml. kadetinje -45 kg
BIZJAK LEDERER LEJA kumite deklice -40 kg
ĐAKOVIć LARA kumite ml. kadetinje -45 kg
MAGAJNA MAšA kata ml. kadetinje
MAGAJNA MAšA kumite ml. kadetinje -45 kg
MAKITAN ANđELA kumite ml. kadetinje +50 kg


Karate Klub Ljubljana

Tekmovalec Kategorija
ADAMIč TIMON kumite ml. kadeti -50 kg
JERIHA KATJA kumite mladinke -59 kg
KOSIJER ANA kumite mladinke -59 kg
KURBEGOVIĆ AJLA kumite mladinke -59 kg
LAMPIČ ANA kumite ml. kadetinje +50 kg
LAZIć LEON kumite kadeti -70 kg
MOLNAR ELIZABETA kumite ml. kadetinje -50 kg
MOLNAR ELIZABETA kumite kadetinje -54 kg
SETNIČAR NEJC kumite ml. kadeti -45 kg
ŠKOFLEK EVA kumite deklice -40 kg
ŽIBRET BOR kumite dečki -35 kg
ŽIBRET ZALA MARIA kumite ml. kadetinje +50 kg


Karate Klub Črnomelj

Tekmovalec Kategorija
HORN ESTER kata malčice
HORN MICHEL kata kadeti
HORN SWEN kata dečki


Klub Karate akademija Bohinj

Tekmovalec Kategorija
BERAVS ALJAž kata najmlajši (8-6 kyu)
BERAVS ALJAž KIHON - najmlajši 5-7 kyu
BERGLES PINTAR VAL KIHON - najmlajši 5-7 kyu
BRZUHALSKI SKUMAVEC MAJ KIHON - najmlajši 5-7 kyu
COLJA OBIAKO EVA kata malčice
COLJA OBIAKO EVA kata malčice (8-6 kyu)
COLJA OBIAKO EVA kata malčice (8 kyu)
COLJA OBIAKO EVA KIK - malčice
DOVžAN KLEMENC KARIN kata deklice
DOVžAN KLEMENC KARIN kata deklice (8-4 kyu)
DOVžAN KLEMENC KARIN KIK - ml. kadetinje
DOVžAN KLEMENC LUKA KIHON - najmlajši 5-7 kyu
GRAD ANIKA kata najmlajše
GRAD ANIKA kata najmlajše (8 kyu)
GRAD ANIKA KIHON - najmlajše 8-5 kyu
GRILC VITO kata ml. kadeti (8-3 kyu)
JAMAR ALJAž kata najmlajši (8 kyu)
JAMAR ALJAž kata najmlajši
JAMAR ALJAž KIHON - najmlajši 5-7 kyu
JOTIč ALEKSANDER kata kadeti
JOVANOVIč ŠORN BRIN kata malčki
JOVANOVIč ŠORN BRIN kata malčki (8 kyu)
JOVANOVIč ŠORN BRIN KIK - malčki
JOVANOVIč ŠORN GABER kata dečki
JOVANOVIč ŠORN GABER kata dečki (8-4 kyu)
JOVANOVIč ŠORN GABER KIK - ml. kadeti
KAVALAR ALJAž kata moški osebe s pos. potrebami
KONčNIK ŽAN kata malčki (8-6 kyu)
KONčNIK ŽAN kata malčki (8 kyu)
KONčNIK ŽAN KIK - malčki
KOSANčIč VID kata najmlajši (8 kyu)
KOSANčIč VID kata ekipa deklice
LAKOTA INA kata najmlajše
LAKOTA INA kata najmlajše (8 kyu)
LAKOTA INA KIHON - najmlajše 8-5 kyu
LAKOTA JAšA kata najmlajši (8 kyu)
LAKOTA JAšA kata najmlajši
LAKOTA JAšA kata ekipa deklice
MALNAR KOšIR JAKA kata malčki
MALNAR KOšIR JAKA kata malčki (8-6 kyu)
MALNAR KOšIR JAKA kata kadeti 8-4-kyu
MANDIč NIKA KIK - deklice
MENCINGER MARK kata dečki (8-4 kyu)
MENCINGER MARK KIK - ml. kadeti
MIKELJ ŽIGA kata dečki (8-4 kyu)
MIKELJ ŽIGA KIK - ml. kadeti
MOžINA TIJA kata malčice (8-6 kyu)
MOžINA TIJA KIK - malčice
ODAR MANCA KIK - malčice
ODAR NADJA KIK - malčice
OSREDKAR MARKOVIč SIMON kata najmlajši (8 kyu)
OSREDKAR MARKOVIč SIMON kata najmlajši
OSREDKAR MARKOVIč SIMON KIHON - najmlajši 5-7 kyu
PRELAC TILEN kata malčki (8-6 kyu)
PRELAC TILEN kata malčki (8 kyu)
PRELAC TILEN KIK - malčki
PRETNAR KAJA kata najmlajše (8 kyu)
PRETNAR KAJA kata najmlajše (8-6 kyu)
PRETNAR KAJA JIK - dečki
PRETNAR MATIJA kata dečki
PRETNAR MATIJA kata dečki (8-4 kyu)
PRETNAR MATIJA KIK - dečki
PRETNAR SAMO kata dečki
PRETNAR SAMO kata dečki (8-4 kyu)
PRETNAR SAMO KIK - ml. kadeti
PRISTAVEC NIK kata malčki
PRISTAVEC NIK kata najmlajši
PRISTAVEC NIK kata najmlajši (8-6 kyu)
PRISTAVEC NIK JIK - ml. kadeti
ROZMAN MAJA kata ml. kadetinje
ROZMAN MAJA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
ROZMAN MONIKA kata malčice
ROZMAN MONIKA kata malčice (8 kyu)
ROZMAN MONIKA KIK - malčice
SINKOVIČ ANJA kata kadetinje
SKUMAVEC MONIKA KIK - malčice
SODNIK MARK KIHON - najmlajši 5-7 kyu
ŠPEC ERIK Kata dečki (8 kyu)
ŠPEC ERIK KIK - dečki
TOMšIč MARK kata najmlajši (8 kyu)
TOMšIč MARK kata najmlajši
TOMšIč MARK kata najmlajši (8-6 kyu)
TOMšIč MARK JIK - ml. kadeti
ZEMLJAK ZUPAN MANJA kata malčice (8-6 kyu)
ZEMLJAK ZUPAN MANJA kata malčice (8 kyu)
ZEMLJAK ZUPAN MANJA KIK - malčice
ABV BOHINJ 1 - GRACELJ,KOSANČIČ,HAFNAR kata ekipa člani
ABV BOHINJ 1 - ZEMLJAK ZUPAN,PRETNAR,DOVŽAN KLEMENC kata ekipa deklice 8-10 let
ABV BOHINJ 1 - KONČNIK,PRETNAR,ČEH ZEBEC kata ekipa dečki 8-10 let
ABV BOHINJ 2 - JOVANOVIČ ŠORN,PRETNAR,PREŠERN kata ekipa dečki 8-10 let
ABV BOHINJ 3 - JAMAR,ŠPAN VIDIC,JOVANOVIČ ŠORN kata ekipa dečki 8-10 let
ABV BOHINJ 1 - SINKOVIČ,MAJCEN kata ekipa kadetinje-mladinke


Karate Klub Rudar Velenje

Tekmovalec Kategorija
LIHTENEKER GAŠPER kumite člani -75 kg
PRESHTRESHI MIDJAN kumite ml. kadeti +50 kg
STROPNIK ŽAN kata malčki
STROPNIK ŽAN kumite malčki +30 kg


Shotokan Karate Klub Postojna

Tekmovalec Kategorija
ABRAM NIJA kumite ml. kadetinje -45 kg
ABRAM NIJAN kata malčki
ABRAM NIJAN kata kadeti 8-4-kyu
ČESNIK DENIS kata dečki (8-4 kyu)
ČESNIK DENIS KIK - ml. kadeti
IVANOVIĆ ANA kata malčice
IVANOVIĆ ANA KIHON - najmlajše 4+ kyu
LIŠINOVIĆ ELMA kata malčice
LIŠINOVIĆ ELMA kumite malčice -30 kg
LIŠINOVIĆ ELMA KIHON - najmlajše 4+ kyu
MUJAGIĆ LARISA kumite ml. kadetinje +50 kg
OSMANAJ ADELINA kata mladinke
OSMANAJ ADRIAN kata ml. kadeti (8-3 kyu)
OSMANAJ DORENTINA kumite deklice -40 kg
OSMANAJ DORENTINA kata deklice (8-4 kyu)
OSMANAJ DORENTINA KIK - ml. kadetinje
PAŠAGIĆ ADNAN kata kadeti
PAŠAGIĆ ADNAN kumite kadeti -70 kg
PAŠAGIĆ AJDIN kata malčki
PAŠAGIĆ AJDIN kata kadeti 8-4-kyu
PRELC AJAN kata ml. kadeti
PRELC AJAN kumite ml. kadeti +50 kg
REBEC GAŠPER kata malčki
REBEC GAŠPER kata kadeti 8-4-kyu
SIVČEVIĆ ABDUL MELIK kata kadeti
SH. POSTOJNA 1 - REBEC,VADNAL,VADNAL kata ekipa dečki 8-10 let


Karate klub Novo Mesto

Tekmovalec Kategorija
IRT JAKOB kata najmlajši (8 kyu)
JAKLIČ RAJAR ANŽE kata malčki (8 kyu)
MACEDONI LORIS kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
MACEDONI RIKA kata deklice (8-4 kyu)
PAPEŽ SAŠA kata deklice (8-4 kyu)
PENCA NIK kata dečki
ŠTANGELJ KRISTIAN ŽAN kata dečki
KK NMESTO 1 - HORN,ŠTANGELJ,PENCA kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let


Društvo Karate Bela Krajina

Tekmovalec Kategorija
BRULA TIM kata najmlajši (8-6 kyu)
CEMIČ SARA kata malčice (8-6 kyu)
RAZINGER LAURA kata ml. kadetinje


Karate Dojo OKI

Tekmovalec Kategorija
MATIč LEO kata najmlajši (8 kyu)
MATIč MATEO kata najmlajši
REICHEL ROMAN kumite člani +84 kg
SABANOVIč SAID kata najmlajši
SMOLENSKI DEJAN Kata dečki (8 kyu)
SMOLENSKI MICHAEL kumite člani -67 kg
KD OKI 1 - MULLER,SMOLENSKI,REICHEL kumite ekipa člani open
KD OKI 1 - MATIČ,SABANOVIČ,MATIČ kata ekipa dečki 8-10 let


S.K.K. MURAKEN

Tekmovalec Kategorija
AUGUSTIĆ JANA kata malčice (8-6 kyu)
GOLUBIĆ FILIP kumite malčki -30 kg
GOLUBIĆ FILIP kata malčki (8-6 kyu)
KONČIĆ PATRICIJA kata mladinke
KONČIĆ PATRICIJA kata članice +18
MALTARIĆ NIKA kata deklice (8-4 kyu)
SRŠA ANAMARIJA kata članice +18
TOT VANJA kumite malčice -30 kg
TOT VANJA kata malčice (8-6 kyu)


Karate Klub Slovan

Tekmovalec Kategorija
KAMBIC LUKA kumite mladinci -76 kg


Karate klub Posočje

Tekmovalec Kategorija
KOROŠEC LARA kata ml. kadetinje
SKOČIR ŽIVA kata malčice (8 kyu)
SKOČIR ŽIVA KIK - ml. kadetinje
TRSTENJAK ANA kata malčice


KK TRŽIČ

Tekmovalec Kategorija
KOSTIč AJšA kata kadetinje
KOSTIč AJšA kumite kadetinje -54 kg
LIšKA LARA kata malčice (8-6 kyu)
LIšKA LARA KIK - malčice


UNION Košice

Tekmovalec Kategorija
SCHWARTZ ROBERT kumite kadeti +70 kg
SCHWARTZ ROBERT kumite mladinci -68 kg
SCHWARTZOVA ZUZANA kumite članice - 50 kg
SCHWARTZOVA ZUZANA kumite članice open


Karate Klub Seki Sv. Jernej

Tekmovalec Kategorija
GANZITTI NIA kata kadetinje
GANZITTI NOAH kata dečki
GORENŠEK TILEN Kata dečki (8 kyu)
GORENŠEK TILEN kata dečki (8-4 kyu)
GORENŠEK VID kata malčki
GORENŠEK VID kata malčki (8-6 kyu)
OČKO GAL kata malčki (8-6 kyu)
OČKO GAL kata najmlajši
OČKO GAL kata najmlajši (8-6 kyu)
POLIČNIK MATEVŽ kata ml. kadeti
TOMAŽIČ EVA kata deklice
TOMAŽIČ EVA kata deklice (8-4 kyu)