KATANA CUP 2017 / BOHINJ OPEN

JIK - dečki (1)
2. mesto PRETNAR KAJA Klub Karate akademija Bohinj


JIK - deklice (0)


JIK - ml. kadeti (2)
1. mesto PRISTAVEC NIK Klub Karate akademija Bohinj
2. mesto TOMšIč MARK Klub Karate akademija Bohinj


JIK - ml. kadetinje (0)


kata člani +18 (3)
1. mesto BREZOČNIK JAN Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2. mesto BREZNIKAR ROK Karate Klub Trebnje
3. mesto GAčEVIč GORAN Karate Klub Murska Sobota


kata članice +18 (4)
1. mesto KONČIĆ PATRICIJA S.K.K. MURAKEN
2. mesto SRŠA ANAMARIJA S.K.K. MURAKEN
3. mesto KEžMAH PAPIč TAMARA Karate Klub Murska Sobota
3. mesto KEREC TAMARA Športno Društvo Dinamik Celje


kata dečki (10)
1. mesto ČEH ALEŠ Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto GANZITTI NOAH Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto HORN SWEN Karate Klub Črnomelj
3. mesto LIPOVŠEK AMADEJ Društvo Za Karate Celje


Kata dečki (8 kyu) (5)
1. mesto GORENŠEK TILEN Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto ŠPEC ERIK Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto STVARNIK JERNEJ Karate Klub Murska Sobota
3. mesto REDNAK ANŽE Karate Klub Tiger Velenje


kata dečki (8-4 kyu) (10)
1. mesto LIPOVŠEK AMADEJ Društvo Za Karate Celje
2. mesto ČESNIK DENIS Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto GORENŠEK TILEN Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto PRETNAR SAMO Klub Karate akademija Bohinj


kata deklice (4)
1. mesto TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto DOVžAN KLEMENC KARIN Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto VAHTAR KAROLINA Karate Klub Zmaj
3. mesto SELJAK JULIJA Karate Klub Kolektor Idrija


Kata deklice (8 kyu) (0)


kata deklice (8-4 kyu) (8)
1. mesto TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto AHMETOVIĆ ZARA Karate Klub Olimpija Ljubljana
3. mesto DOVžAN KLEMENC KARIN Klub Karate akademija Bohinj


kata kadeti (7)
1. mesto HORN MICHEL Karate Klub Črnomelj
2. mesto PAŠAGIĆ ADNAN Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto GAJŠEK ALJAŽ Karate klub Velenje
3. mesto JUG TILEN Karate Klub Murska Sobota


kata kadeti 8-4-kyu (7)
1. mesto REBEC GAŠPER Shotokan Karate Klub Postojna
2. mesto PAŠAGIĆ AJDIN Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto VADNAL MARK Društvo Za Karate Celje
3. mesto VADNAL DAVID Društvo Za Karate Celje


kata kadetinje (4)
1. mesto GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto KOSTIč AJšA KK TRŽIČ
3. mesto OMERZO NIKA Karate Klub Brežice
3. mesto SINKOVIČ ANJA Klub Karate akademija Bohinj


kata malčice (9)
1. mesto HORN ESTER Karate Klub Črnomelj
2. mesto LAVRIČ SARA Karate Klub Brežice
3. mesto LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto NOVAK MIJA Karate Klub Kolektor Idrija


kata malčice (8 kyu) (5)
1. mesto REDNAK NUŠA Karate Klub Tiger Velenje
2. mesto COLJA OBIAKO EVA Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto ROZMAN MONIKA Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto ZEMLJAK ZUPAN MANJA Klub Karate akademija Bohinj


kata malčice (8-6 kyu) (9)
1. mesto NOVAK MIJA Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto COLJA OBIAKO EVA Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto TOT VANJA S.K.K. MURAKEN
3. mesto CARLI SOFIJA Karate Klub Kolektor Idrija


kata malčki (20)
1. mesto SUBOTIč FILIP Karate Klub Postojna
2. mesto REBEC GAŠPER Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto BOJC JAKOB Karate Klub Postojna
3. mesto ZBIL GREGA Karate klub Kozjansko in Obsotelje


kata malčki (8 kyu) (7)
1. mesto ČESEN STAŠ Karate Klub Postojna
2. mesto KRIžANIč BLAž Karate Klub Murska Sobota
3. mesto OMERZO PATRIK Karate Klub Brežice
3. mesto KONčNIK ŽAN Klub Karate akademija Bohinj


kata malčki (8- 6 kyu) (9)
1. mesto CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
2. mesto RAMIĆ BELMIN Karate Klub Zmaj
3. mesto GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto OČKO GAL Karate Klub Seki Sv. Jernej


kata ml. kadeti (4)
1. mesto GAJŠEK ALJAŽ Karate klub Velenje
2. mesto POLIČNIK MATEVŽ Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto PRELC AJAN Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto SEDEJ ANDRAž Karate Klub Kolektor Idrija


kata ml. kadeti (8-3 kyu) (5)
1. mesto ROGAč JERNEJ Karate Klub Murska Sobota
2. mesto OSMANAJ ADRIAN Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto GRILC VITO Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto BORŠTNAR JAKOMIN MAKS Karate Klub Olimpija Ljubljana


kata ml. kadetinje (8)
1. mesto PETAN ELA Karate Klub Brežice
2. mesto BAJUK EVA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto MAGAJNA MAšA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto ROZMAN MAJA Klub Karate akademija Bohinj


kata ml. kadetinje (8-3 kyu) (4)
1. mesto KONJEVIĆ LEA Karate Klub Olimpija Ljubljana
2. mesto ROZMAN MAJA Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto MACEDONI LORIS Karate klub Novo Mesto
3. mesto LAZIĆ MARIA Karate Klub Olimpija Ljubljana


kata mladinci (2)
1. mesto JUG TILEN Karate Klub Murska Sobota
2. mesto BREZNIKAR ROK Karate Klub Trebnje


kata mladinke (3)
1. mesto OMERZO NIKA Karate Klub Brežice
2. mesto OSMANAJ ADELINA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto KONČIĆ PATRICIJA S.K.K. MURAKEN


kata moški osebe s pos. potrebami (1)
1. mesto KAVALAR ALJAž Klub Karate akademija Bohinj


kata najmlajše (5)
1. mesto BELE ANA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto BELE LEA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto VAHTAR LARA Karate Klub Zmaj
3. mesto GRAD ANIKA Klub Karate akademija Bohinj


kata najmlajše (8 kyu) (4)
1. mesto MLAKAR NIKA Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto GRAD ANIKA Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto LAKOTA INA Klub Karate akademija Bohinj


kata najmlajše (8-6 kyu) (1)


kata najmlajši (10)
1. mesto LOTRIč FILIP Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto OČKO GAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto SABANOVIč SAID Karate Dojo OKI
3. mesto PRISTAVEC NIK Klub Karate akademija Bohinj


kata najmlajši (8 kyu) (10)
1. mesto DIZDAREVIČ DAVID Karate Klub Postojna
2. mesto IRT JAKOB Karate klub Novo Mesto
3. mesto MATIč LEO Karate Dojo OKI
3. mesto ČESEN BORIS Karate Klub Postojna


kata najmlajši (8-6 kyu) (7)
1. mesto JURAJA VINKO Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto PRISTAVEC NIK Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto OČKO GAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto BRULA TIM Društvo Karate Bela Krajina


kata veterani - 50 let (3)
1. mesto SEMOLIč IGOR Karate Klub Emona
2. mesto GAčEVIč GORAN Karate Klub Murska Sobota
3. mesto KOLAR BORUT Karate Klub Murska Sobota


kata veterani + 35 let (0)


kata veterani + 50 let (2)
1. mesto CENER ALOJZ Karate Klub Murska Sobota
2. mesto LAH SILVO Karate klub Velenje


kata veteranke - 50 let (0)


kata veteranke + 35 let (0)


kata veteranke + 50 let (0)


kata ženska osebe s pos. potrebami (0)


KIHON - najmlajše 4+ kyu (2)
1. mesto LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
2. mesto IVANOVIĆ ANA Shotokan Karate Klub Postojna


KIHON - najmlajše 8-5 kyu (2)
1. mesto LAKOTA INA Klub Karate akademija Bohinj
2. mesto GRAD ANIKA Klub Karate akademija Bohinj


KIHON - najmlajši 4+ kyu (0)


KIHON - najmlajši 8-5 kyu (7)
1. mesto BERAVS ALJAž Klub Karate akademija Bohinj
2. mesto BRZUHALSKI SKUMAVEC MAJ Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto DOVžAN KLEMENC LUKA Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto SODNIK MARK Klub Karate akademija Bohinj


KIK - dečki (2)
1. mesto PRETNAR MATIJA Klub Karate akademija Bohinj
2. mesto ŠPEC ERIK Klub Karate akademija Bohinj


KIK - deklice (1)
1. mesto MANDIč NIKA Klub Karate akademija Bohinj


KIK - malčice (8)
1. mesto LIšKA LARA KK TRŽIČ
2. mesto ZEMLJAK ZUPAN MANJA Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto COLJA OBIAKO EVA Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto SKUMAVEC MONIKA Klub Karate akademija Bohinj


KIK - malčki (3)
1. mesto KONčNIK ŽAN Klub Karate akademija Bohinj
2. mesto PRELAC TILEN Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto JOVANOVIč ŠORN BRIN Klub Karate akademija Bohinj


KIK - ml. kadeti (5)
1. mesto JOVANOVIč ŠORN GABER Klub Karate akademija Bohinj
2. mesto PRETNAR SAMO Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto MENCINGER MARK Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto MIKELJ ŽIGA Klub Karate akademija Bohinj


KIK - ml. kadetinje (3)
1. mesto OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
2. mesto DOVžAN KLEMENC KARIN Klub Karate akademija Bohinj
3. mesto SKOČIR ŽIVA Karate klub Posočje


kumite člani - 84 kg (0)


kumite člani -60 kg (0)


kumite člani -67 kg (5)
1. mesto BUDIN BOšTJAN Društvo Za Borilne Veščine Piran
2. mesto ALAGIĆ ASIM Karate Klub Olimpija Ljubljana
3. mesto KOLTAJI SEBASTIJAN Karate Klub Murska Sobota
3. mesto NOVAK ROK Karate društvo Loče


kumite člani -75 kg (2)
1. mesto ALAGIĆ ASIM Karate Klub Olimpija Ljubljana
2. mesto LIHTENEKER GAŠPER Karate Klub Rudar Velenje


kumite člani +84 kg (2)
1. mesto DAJČMAN TADEJ Karate Klub Lovrenc Na Pohorju


kumite člani open (5)
1. mesto DEBERŠEK LUKA Karate Klub Polzela
2. mesto DAJČMAN TADEJ Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto KOLTAJI SEBASTIJAN Karate Klub Murska Sobota


kumite članice - 50 kg (2)
1. mesto SCHWARTZOVA ZUZANA UNION Košice
2. mesto RAJNAR SILVIJA Karate Klub Murska Sobota


kumite članice - 55 kg (0)


kumite članice -61 kg (0)


kumite članice -68 kg (0)


kumite članice + 68 kg (2)
1. mesto MOTNIKAR META Karate Klub Virtus Duplica
2. mesto KEREC TAMARA Športno Društvo Dinamik Celje


kumite članice open (5)
1. mesto SCHWARTZOVA ZUZANA UNION Košice
2. mesto RAJNAR SILVIJA Karate Klub Murska Sobota
3. mesto HORVAT PATRICIJA Karate Klub Kolektor Idrija


kumite dečki -35 kg (3)
1. mesto LIPOVŠEK AMADEJ Društvo Za Karate Celje
2. mesto ŽIBRET BOR Karate Klub Ljubljana
3. mesto FARKAŠ MAXIMILJAN Karate Klub Murska Sobota


kumite dečki -40 kg (2)
1. mesto RATOšA NINO Karate Klub Murska Sobota
2. mesto KEREC ALJOšA Karate Klub Murska Sobota


kumite dečki +40 kg (3)
1. mesto KRŽIŠNIK GAL Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto ZEčIRI DION Karate Klub Murska Sobota
3. mesto ŽUMER JAKOB Karate Klub Rogaška Slatina


kumite deklice -40 kg (5)
1. mesto BREZOVNIK TISA JERNEA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto ZEčIRI LORNA Karate Klub Murska Sobota
3. mesto ŠKOFLEK EVA Karate Klub Ljubljana
3. mesto BIZJAK LEDERER LEJA Karate Klub Mawashi Postojna


kumite deklice +40 kg (2)
1. mesto SAVANOVIć LANA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto BALAŠKO EVELINA Karate Klub Murska Sobota


kumite kadeti -52 kg (1)
1. mesto ŠOBAK LUKA Karate Klub Murska Sobota


kumite kadeti -57 kg (0)


kumite kadeti -63 kg (0)


kumite kadeti -70 kg (3)
1. mesto LAZIć LEON Karate Klub Ljubljana
2. mesto DONOšA ALEKS Karate Klub Murska Sobota
3. mesto PAŠAGIĆ ADNAN Shotokan Karate Klub Postojna


kumite kadeti +70 kg (2)
1. mesto SCHWARTZ ROBERT UNION Košice
2. mesto LIPOVŠEK ALEN Karate Klub Petrovče


kumite kadetinje -47 kg (0)


kumite kadetinje -54 kg (4)
1. mesto MOLNAR ELIZABETA Karate Klub Ljubljana
2. mesto KOSTIč AJšA KK TRŽIČ
3. mesto ŠUŠTERŠIČ KALINA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto PREDALIČ ZALA Shotokan Karate Klub Grosuplje


kumite kadetinje +54 kg (0)


kumite malčice -30 kg (2)
1. mesto LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
2. mesto TOT VANJA S.K.K. MURAKEN


kumite malčice +30 kg (2)


kumite malčki -30 kg (2)
1. mesto FILIPIČ MARK Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto GOLUBIĆ FILIP S.K.K. MURAKEN


kumite malčki +30 kg (2)
1. mesto STROPNIK ŽAN Karate Klub Rudar Velenje
2. mesto MLAKAR LUKA Karate Klub Kolektor Idrija


kumite ml. člani - 67 kg (2)
1. mesto BUDIN BOšTJAN Društvo Za Borilne Veščine Piran
2. mesto NOVAK ROK Karate društvo Loče


kumite ml. člani -60 kg (0)


kumite ml. člani -75 kg (0)


kumite ml. člani -84 kg (0)


kumite ml. člani +84 (0)


kumite ml. članice - 61kg (1)
1. mesto ZEčIRI FIONA Karate Klub Murska Sobota


kumite ml. članice -50 kg (0)


kumite ml. članice -55 kg (0)


kumite ml. članice -68 kg (0)


kumite ml. članice +68 kg (0)


kumite ml. kadeti -40 kg (1)
1. mesto SEDEJ ANDRAž Karate Klub Kolektor Idrija


kumite ml. kadeti -45 kg (2)
1. mesto LAVRIČ DAVID MATIJA Karate Klub Brežice
2. mesto SETNIČAR NEJC Karate Klub Ljubljana


kumite ml. kadeti -50 kg (4)


kumite ml. kadeti +50 kg (7)
1. mesto GORIŠEK MATEJ Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto LESNIKA ŽAN LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto PRELC AJAN Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto ZVER NIKO Karate Klub Murska Sobota


kumite ml. kadetinje -45 kg (5)
1. mesto MAGAJNA MAšA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto PETAN ELA Karate Klub Brežice
3. mesto BIZJAK LEDERER ANJA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto ĐAKOVIć LARA Karate Klub Mawashi Postojna


kumite ml. kadetinje -50 kg (3)
1. mesto MOLNAR ELIZABETA Karate Klub Ljubljana
2. mesto CARLI MARUšA SARA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto BAJUK EVA Karate Klub Kolektor Idrija


kumite ml. kadetinje +50 kg (8)
1. mesto ŽIBRET ZALA MARIA Karate Klub Ljubljana
2. mesto LAMPIČ ANA Karate Klub Ljubljana
3. mesto DEBELJAK HANA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto MUJAGIĆ LARISA Shotokan Karate Klub Postojna


kumite mladinci -55 kg (0)


kumite mladinci -61 kg (0)


kumite mladinci -68 kg (2)
1. mesto SCHWARTZ ROBERT UNION Košice
2. mesto VEREN HOCHSTETTER VID Karate Klub Murska Sobota


kumite mladinci -76 kg (4)
1. mesto BREZOČNIK JAN Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2. mesto KOCET NIKO Karate Klub Murska Sobota
3. mesto LIPOVŠEK ALEN Karate Klub Petrovče
3. mesto KAMBIC LUKA Karate Klub Slovan


kumite mladinci +76 kg (0)


kumite mladinke -48 kg (0)


kumite mladinke -53 kg (0)


kumite mladinke -59 kg (3)
1. mesto KURBEGOVIĆ AJLA Karate Klub Ljubljana
2. mesto JERIHA KATJA Karate Klub Ljubljana
3. mesto KOSIJER ANA Karate Klub Ljubljana


kumite mladinke +59 kg (0)


kumite veterani +35 let open (2)
1. mesto MARIč ZDRAVKO Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto CENER ALOJZ Karate Klub Murska Sobota


kumite veteranke +35 let open (0)


kata ekipa člani (1)
1. mesto ABV BOHINJ 1 GRACELJ,KOSANČIČ,HAFNAR


kata ekipa članice (0)


kata ekipa dečki 8-10 let (6)
1. mesto SH. POSTOJNA 1 REBEC,VADNAL,VADNAL
2. mesto KK POSTOJNA 1 BOJC,SUBOTIČ,RUDONJIĆ
3. mesto ABV BOHINJ 1 KONČNIK,PRETNAR,ČEH ZEBEC
3. mesto ABV BOHINJ 2 JOVANOVIČ ŠORN,PRETNAR,PREŠERN


kata ekipa deklice (0)


kata ekipa deklice 8-10 let (2)
1. mesto KK OLIMPIJA 1 AHMETOVIĆ,REFLAK,SEVER
2. mesto ABV BOHINJ 1 ZEMLJAK ZUPAN,PRETNAR,DOVŽAN KLEMENC


kata ekipa kadeti-mladinci (0)


kata ekipa kadetinje-mladinke (1)
1. mesto ABV BOHINJ 1 SINKOVIČ,MAJCEN


kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let (0)


kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let (2)
1. mesto KK NMESTO 1 HORN,ŠTANGELJ,PENCA
2. mesto KK MURSKA 1 KEREC,STVARNIK,KRIŽANIČ


kumite ekipa člani open (2)
1. mesto KK MURSKA 1 CENER,KOLTAJI,ŠIPLIČ
2. mesto KD OKI 1 MULLER,SMOLENSKI,REICHEL


kumite ekipa članice open (0)


kumite ekipa dečki open (2)
1. mesto KK MURSKA 1 RATOŠA,ZEČIRI,FARKAŠ
2. mesto KK MURSKA 2 STVARNIK,KEREC


kumite ekipa deklice open (1)
1. mesto KK MURSKA 1 BALAŠKO,ZEČIRI


kumite ekipa kadeti open (0)


kumite ekipa kadetinje open (0)


kumite ekipa ml. kadeti open (1)
1. mesto KK MURSKA 1 ZVER,DONOŠA,BARANJA


kumite ekipa ml. kadetinje open (0)


kumite ekipa mladinci open (0)


kumite ekipa mladinke open (0)