EKIPNO DRŽAVNO PRVENSTVO 2018

Karate Klub Branik Maribor

Tekmovalec Kategorija
KK BRANIK 1 - BERA,BULJUBAŠIĆ,JOVANOVIĆ kumite ekipa mladinci open


Karate Klub Brežice

Tekmovalec Kategorija
KK BREžICE 1 - LAKNER,LAVRIČ,PETKOVIĆ kata ekipa deklice
KK BREžICE 1 - GALIČ,OMERZO,SEVER kata ekipa članice
KK BREžICE 1 - PETAN,PETKOVIĆ,SEVER kumite ekipa ml. kadetinje open


Karate Klub Cerknica

Tekmovalec Kategorija
KK CERKNICA 1 - SKVARČA,ŠPAREMBLEK,KRŽIČ kata ekipa najmlajši
KK CERKNICA 1 - TRONTELJ,ŠPANIČ,KRALJ kata ekipa malčki
KK CERKNICA 1 - ANDJELIĆ,TEKAVC,TURŠIČ kata ekipa ml. kadetinje


Karate Klub Kolektor Idrija

Tekmovalec Kategorija
KK IDRIJA 1 - KRVINA,MLAKAR,ZUPANČIČ kata ekipa malčice
KK IDRIJA 1 - CARLI,SELJAK,NOVAK kata ekipa deklice
KK IDRIJA 1 - BRELIH,FILIPIČ,MLAKAR kata ekipa dečki
KK IDRIJA 1 - CARLI,LOGAR,PAVŠIČ kata ekipa ml. kadetinje
KK IDRIJA 1 - MLAKAR,BRELIH kumite ekipa dečki open
KK IDRIJA 1 - SEDEJ,BOŽIČ kumite ekipa ml. kadeti open
KK IDRIJA 1 - MUHIĆ,OBLAK kumite ekipa mladinci open
KK IDRIJA 1 - BAJUK,PRIMOŽIČ kumite ekipa člani open
KK IDRIJA 1 - BAJUK,CARLI,PAVŠIČ kumite ekipa ml. kadetinje open
KK IDRIJA 1 - BAJUK,PRIMOŽIČ kumite ekipa ml. člani open
KK IDRIJA 1 - CARLI,HUMAR,SELJAK kumite ekipa deklice open
KK IDRIJA 1 - FILIPIČ,KRŽIŠNIK,MUHIĆ kumite ekipa malčki


Karate klub Kozjansko in Obsotelje

Tekmovalec Kategorija
KK KOZJANSKO 1 - JURAJA,LOTRIČ,PRAH kata ekipa malčki
KK KOZJANSKO 1 - BELE,BELE kata ekipa malčice
KK KOZJANSKO 1 - BELE,ZBIL kata ekipa dečki
KK KOZJANSKO 1 - BELE,BELE kumite ekipa malčice
KK KOZJANSKO 1 - HERMAN,KUNST,SODIN kumite ekipa malčki


Karate Klub Kranj

Tekmovalec Kategorija
KK KRANJ 1 - ČERU,PLEVNIK,NIŠANDŽIČ kata ekipa deklice
KK KRANJ 2 - LEBEN,POLAK,KOTNIK kata ekipa deklice
KK KRANJ 1 - ERŽEN,CEKOV,MALI kata ekipa dečki
KK KRANJ 1 - BALDŽIEV,ČUHALEV,PRATLJAČIĆ kata ekipa ml. kadetinje
KK KRANJ 2 - NADIŽAR,REPIČ,DROBNJAK kata ekipa ml. kadetinje
KK KRANJ 3 - OGRIZEK,DRAKSLER,KALAN kata ekipa ml. kadetinje
KK KRANJ 1 - PLEVNIK,STOJANOVSKI,KRIŽAJ kata ekipa kadeti
KK KRANJ 1 - KOTNIK,ETEROVIČ,NADIŽAR kata ekipa kadetinje
KK KRANJ 1 - KERŠIČ AHLIN,VILFAN,PLEVNIK,STOJANOVSKI kumite ekipa kadeti open
KK KRANJ 1 - ČRNILEC KESIČ,REBOLJ kumite ekipa mladinci open
KK KRANJ 1 - NADIŽAR,REPIČ,OGRIZEK kumite ekipa ml. kadetinje open
KK KRANJ 2 - DROBNJAK,ČUHALEV,BALDŽIEV,KALAN kumite ekipa ml. kadetinje open
KK KRANJ 1 - NIŠANDŽIČ,LEBEN,ČERU,PLEVNIK kumite ekipa deklice open
KK KRANJ 1 - KOTNIK,ETEROVIČ,REBOLJ kumite ekipa kadetinje open
KK KRANJ 1 - RISTIĆ,GODNIČ kumite ekipa članice open


Karate Klub Lovrenc Na Pohorju

Tekmovalec Kategorija
KK LOVRENC 1 - OVČAR,RAVNJAK kata ekipa malčki
KK LOVRENC 1 - PISNIK,RAVNJAK kata ekipa malčice
KK LOVRENC 1 - PISNIK,RAVNJAK,SKUHALA kata ekipa deklice
KK LOVRENC 1 - AHEJ,BAJGOT,OVČAR kata ekipa dečki
KK LOVRENC 1 - AHEJ,BAJGOT kumite ekipa dečki open
KK LOVRENC 1 - PISNIK,SKUHALA kumite ekipa deklice open


Karate Klub Murska Sobota

Tekmovalec Kategorija


Karate Klub Polzela

Tekmovalec Kategorija
KK POLZELA 1 - AVŽNER,ŽERJAV,BERGANT kata ekipa kadetinje
KK POLZELA 1 - DERČA,LIPOVEC GARCIA,PODPEČAN,TRBOVŠEK kumite ekipa dečki open
KK POLZELA 1 - BAŠIČ FEKONJA,PODPEČAN kumite ekipa kadeti open
KK POLZELA 1 - AVŽNER,ROBIČ kumite ekipa ml. kadetinje open
KK POLZELA 1 - BERGANT,BIKIČ,ŽERJAV kumite ekipa kadetinje open
KK POLZELA 1 - ŠENICA,ŽUČKO kumite ekipa mladinke open
KK POLZELA 1 - KRAMBERGER,MAŠIĆ kumite ekipa malčice


Karate Klub Postojna

Tekmovalec Kategorija
KK POSTOJNA 1 - AKSENTIČ,ČESEN,DIZDAREVIČ kata ekipa najmlajši
KK POSTOJNA 1 - SUBOTIČ,BOJC,RUDONJIĆ kata ekipa malčki
KK POSTOJNA 1 - AKSENTIĆ,JOŠT,PRAPROTNIK kata ekipa deklice
KK POSTOJNA 1 - BOJC,ČESEN,SUBOTIČ kata ekipa dečki


Karate Klub Radvanje

Tekmovalec Kategorija
KK RADVANJE 1 - RITLOP,KOREN kata ekipa člani
KK RADVANJE 1 - BURLAK,KOŠIR kumite ekipa ml. kadeti open
KK RADVANJE 1 - PLOŠINJAK,RUTAR kumite ekipa kadeti open
KK RADVANJE 1 - BURLAK,GAAL,KOKOL kumite ekipa mladinci open
KK RADVANJE 1 - LUBAJNŠEK,ZIDARIČ kumite ekipa članice open
KK RADVANJE 1 - LUBAJNŠEK,PUČKO kumite ekipa ml. članice open


Karate Klub Rogaška Slatina

Tekmovalec Kategorija
KK ROGAšKA 1 - KUTIJA,ŠKRABLIN,PAŠ kata ekipa ml. kadetinje
KK ROGAšKA 1 - ŽUMER,TEPEŠ,KURAJ kumite ekipa dečki open
KK ROGAšKA 1 - COLNARIČ,KUNŠTEK kumite ekipa ml. kadeti open
KK ROGAšKA 1 - JORDAN,KUTIJA kumite ekipa kadeti open
KK ROGAšKA 1 - KORITNIK,ZUPANEC,ŠKRABLIN kumite ekipa ml. člani open
KK ROGAšKA 1 - POTISK,TEPEŠ kumite ekipa mladinke open


Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje

Tekmovalec Kategorija
SHITO-RYU CE 1 - FLIS,GRADIŠNIK,ŽAGAR kata ekipa člani
SHITO-RYU CE 2 - BELEJ,LEŠEK,ROMIH kata ekipa člani


Karate Klub Shotokan Ajdovščina

Tekmovalec Kategorija
AJDOVščINA 1 - BANJAC,RENER,VIDMAR kata ekipa najmlajši
AJDOVščINA 1 - MAVRIČ,HALILOVIĆ,GOSTIĆ kata ekipa malčki


Karate Klub Tiger Velenje

Tekmovalec Kategorija
KK TIGER 1 - KRIŽEVAC,KRIŽEVAC,ZAHIROVIĆ kata ekipa deklice


Karate Klub Trbovlje

Tekmovalec Kategorija
KK TRBOVLJE 1 - BIZJAK,HARALOVIČ,VOZEL kata ekipa malčki
KK TRBOVLJE 2 - MRGOLE,GOLOB,ŠEHIĆ kata ekipa malčki
KK TRBOVLJE 1 - JUG,KASTELIC,MLINARIČ kata ekipa malčice
KK TRBOVLJE 1 - ČEŠAREK,KORPAR ŽVEGLIČ,SALKIČ kata ekipa ml. kadetinje
KK TRBOVLJE 1 - MARKULJEVIČ,ŠEHIĆ,MARKULJEVIČ kata ekipa kadeti
KK TRBOVLJE 1 - ISAKOVIĆ,ŠEHIĆ kumite ekipa ml. kadeti open
KK TRBOVLJE 1 - ISAKOVIĆ,MARKULJEVIČ,MARKULJEVIČ,ŠKOFLJANC kumite ekipa kadeti open
KK TRBOVLJE 1 - SALKIČ,ZIDAR kumite ekipa mladinci open
KK TRBOVLJE 1 - HRIBOVŠEK,JOKSIMOVIĆ,MUJKANOVIĆ kumite ekipa člani open
KK TRBOVLJE 1 - DOLENC ČUČNIK,KOLANDER,SALKIČ kumite ekipa ml. kadetinje open
KK TRBOVLJE 1 - JOKSIMOVIĆ,MUJKANOVIĆ kumite ekipa ml. člani open


Karate klub Velenje

Tekmovalec Kategorija
KK VELENJE 1 - JOVANOVIĆ,JOZIČ,VANOVŠEK kata ekipa malčice
KK VELENJE 1 - BOROVNIK,VANOVŠEK kata ekipa ml. kadeti
KK VELENJE 2 - PAŠIĆ,MUHAREMOVIĆ,MEŠANOVIČ kata ekipa ml. kadeti
KK VELENJE 1 - CESAR,ČESKO,MUHAREMOVIĆ kata ekipa mladinke
KK VELENJE 1 - BOROVNIK,MUHAREMOVIĆ,PAŠIĆ kumite ekipa dečki open
KK VELENJE 1 - KENDA,ČESKO,CESAR kumite ekipa mladinke open


Karate Klub Zmaj

Tekmovalec Kategorija
KK ZMAJ 1 - KLANEČEK,RIHTARIČ,ŽLOF ANDROJNA kumite ekipa člani open


Karate Klub Žalec

Tekmovalec Kategorija
KK ŽALEC 1 - MARINKOVIČ,TOMC,DOLINŠEK,KOREN kumite ekipa dečki open
KK ŽALEC 1 - MEDVED,MOHENSKI,SUŠA kumite ekipa ml. kadeti open
KK ŽALEC 1 - BRATUŠEK,KOLŠEK kumite ekipa kadeti open
KK ŽALEC 1 - KOKOTEC,KVAS kumite ekipa ml. člani open
KK ŽALEC 1 - KVAS,TOPOLOVEC,UGOVŠEK kumite ekipa kadetinje open
KK ŽALEC 1 - ČETINA,HOČEVAR kumite ekipa mladinke open
KK ŽALEC 1 - ČAČULOVIČ,PUŠNIK,ZUPANČIČ kumite ekipa članice open
KK ŽALEC 1 - AVSEC,ZUPANČIČ kumite ekipa ml. članice open
KK ŽALEC 1 - PRKIČ,STUDNIČKA,TOMC kumite ekipa malčki


Shotokan Karate Klub Grosuplje

Tekmovalec Kategorija
KK GROSUPLJE 1 - ADAMIČ,GORIŠEK,COSOVICI kumite ekipa kadeti open
KK GROSUPLJE 1 - BREZOVNIK,SAVANOVIĆ kumite ekipa ml. kadetinje open
KK GROSUPLJE 1 - DEBELJAK,MEKIČ kumite ekipa kadetinje open


Shotokan Karate Klub Oplotnica

Tekmovalec Kategorija
KK OPLOTNICA 1 - JEVŠENAK,VALENČAK kumite ekipa malčice
KK OPLOTNICA 1 - HMELAK,JELENKO,GOLEŠ kumite ekipa malčki


Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona

Tekmovalec Kategorija
KK RADGONA 1 - STARIHA,KURBUS JELEN,RAKUŠA kata ekipa najmlajši
KK RADGONA 1 - PETEK,ŠAJNOVIČ,REIHS kata ekipa malčki
KK RADGONA 1 - ČUČEK,KLEMENČIČ,KLOBASA kata ekipa kadeti


Športno Društvo Dinamik Celje

Tekmovalec Kategorija
ŠD DINAMIK 1 - JAGER,POLAK,POŽARNIK KNEZ kumite ekipa ml. kadeti open


Športno Društvo Gorica Nova Gorica

Tekmovalec Kategorija
ŠD GORICA 1 - KOLŠEK,PERIC PŠENIČNIK,STOJANOVIĆ kata ekipa dečki
ŠD GORICA 1 - KOLŠEK,PERIC PŠENIČNIK kumite ekipa dečki open


Karate Klub Mawashi Postojna

Tekmovalec Kategorija
KK MAWASHI 1 - ABRAM,KONTREC,ŽGUR ISLAMI kata ekipa deklice
KK MAWASHI 1 - KOBAL - PAHOR,ĐAKOVIĆ,KONTREC kata ekipa ml. kadetinje
KK MAWASHI 1 - MAGAJNA,MAKITAN,KOBAL - PAHOR kata ekipa kadetinje
KK MAWASHI 1 - BIZJAK LEDERER,MAGAJNA,MAKITAN,ĐAKOVIĆ kumite ekipa kadetinje open


Karate Klub Ljubljana

Tekmovalec Kategorija
KK LJUBLJANA 1 - HALILI,LAZIĆ,MOLNAR kumite ekipa mladinci open
KK LJUBLJANA 1 - BUDIHNA,MATIJEVIĆ kumite ekipa člani open
KK LJUBLJANA 1 - LAMPIČ,ŽIBRET kumite ekipa ml. kadetinje open
KK LJUBLJANA 1 - GRAJFONER LEVEC,KURBEGOVIĆ,RADIĆ kumite ekipa deklice open
KK LJUBLJANA 1 - JERIHA,KURBEGOVIĆ kumite ekipa članice open
KK LJUBLJANA 1 - JERIHA,KURBEGOVIĆ kumite ekipa ml. članice open


Karate Klub Rudar Velenje

Tekmovalec Kategorija
KK RUDAR 1 - BOŠNJIĆ,GRBIĆ,HRUSTIĆ kata ekipa najmlajše
KK RUDAR 1 - HODŽIĆ,STOJNIĆ kata ekipa najmlajši
KK RUDAR 1 - STOJNIĆ,LIPUŠ SMAJLOVIĆ,VRELLA kata ekipa malčki
KK RUDAR 1 - LAMI,LIPUŠ SMAJLOVIĆ,VRELLA kata ekipa dečki
KK RUDAR 1 - BOŠNJIĆ,HLIŠČ,PRATNEMER kata ekipa ml. kadetinje


Shotokan Karate Klub Postojna

Tekmovalec Kategorija
SH. POSTOJNA 1 - LIŠINOVIĆ,IVANOVIĆ,DAUTOVIĆ kata ekipa malčice
SH. POSTOJNA 1 - LIŠINOVIĆ,OSMANAJ,STOJANOVIĆ kata ekipa deklice
SH. POSTOJNA 1 - REBEC,VADNAL,VADNAL kata ekipa dečki


Klub borilnih veščin Sevnica

Tekmovalec Kategorija


SHOTOKAN KARATE-DO KLUB GORNJA RADGONA

Tekmovalec Kategorija


Karate Klub Seki Sv. Jernej

Tekmovalec Kategorija
KK SEKI 1 - MILJATOVIĆ,LONČARIČ,TEŠIĆ kata ekipa najmlajše
KK SEKI 1 - HAJRULAI,MILJATOVIČ,ČESTIĆ kata ekipa najmlajši
KK SEKI 1 - GORENŠEK,OČKO,RIZVANOVIĆ kata ekipa malčki
KK SEKI 1 - HRIBAR,LONČARIČ,OSMANOVIĆ kata ekipa malčice
KK SEKI 1 - KANDUT,HRIBAR,TOMAŽIČ kata ekipa deklice
KK SEKI 1 - HLASTEC,GANZITTI kata ekipa dečki
KK SEKI 1 - SLUGA,HLASTEC,HLASTEC kata ekipa ml. kadeti
KK SEKI 1 - STERNIŠA,SLUGA kata ekipa kadeti
KK SEKI 1 - CENTRIH,NOVAK kata ekipa kadetinje
KK SEKI 1 - KLOBASA,STERNIŠA kata ekipa mladinci
KK SEKI 1 - PAVLOVIČ,OČKO kata ekipa člani
KK SEKI 1 - NOVAK,CENTRIH kumite ekipa kadetinje open
KK SEKI 1 - OČKO,GORENŠEK kumite ekipa malčki


Karate-do klub Ig Shotokan

Tekmovalec Kategorija