13. POKAL NESTL ŽGANK

kata člani +16 (13)
1. mesto STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto ČUčEK MIšEL Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona


kata članice +16 (10)
1. mesto MUHAREMOVIĆ ŠUHRA Karate klub Velenje
2. mesto CESAR PIA Karate klub Velenje
3. mesto RUBIERO MARTINA GLC FIJLKAM
3. mesto GALLINI COSTANZA GLC FIJLKAM


kata dečki (6)
1. mesto CALABRESE FILIPPO GLC FIJLKAM
2. mesto MUHAREMOVIĆ SEID Karate klub Velenje
3. mesto MULALIĆ ERNAD Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto ČMAK NEJC Karate Klub Shotokan Velenje


kata dečki (8-4 kyu) (5)
1. mesto LIPOVŠEK AMADEJ Društvo Za Karate Celje
2. mesto ČMAK NEJC Karate Klub Shotokan Velenje
3. mesto LAMI ALTRIN Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto GOVEK GAL Karate Klub Tiger Velenje


kata deklice (7)
1. mesto ŠKRABLIN TARA Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto AKSENTIć EVANA Karate Klub Postojna
3. mesto LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto DAL FORNO EMMA GLC FIJLKAM


kata deklice (8-4 kyu) (12)
1. mesto DE PAULI GRETA GLC FIJLKAM
2. mesto MOČNIK MANDY Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto ALETIĆ EMRA Karate Klub Shotokan Velenje
3. mesto KRIžEVAC LAMIA Karate Klub Tiger Velenje


kata kadeti (12)
1. mesto GALEOTTI THOMAS ASD TALARICO KARATE TEAM
2. mesto STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto CASCIONE NICOLO GLC FIJLKAM
3. mesto KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona


kata kadetinje (12)
1. mesto SOLOTCHI TANIA GLC FIJLKAM
2. mesto NOVAK SARA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto HORVATIČ KATJA Karate Klub Radvanje
3. mesto GIADA DUTTO ASD TALARICO KARATE TEAM


kata malčice (7)
1. mesto ALETIĆ EMRA Karate Klub Shotokan Velenje
2. mesto BELE ANA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto BELE LEA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto ĐOGIĆ EMA Karate klub Velenje


kata malčice (8-6 kyu) (9)
1. mesto RAUTER HANNAH VELA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto TEJIć ANđELA Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto JANŽEKOVIČ NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer


kata malčki (3)
1. mesto BURALI DAVIDE GLC FIJLKAM
2. mesto LIPUš SMAJLOVIć VITO Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto OČKO GAL, Karate Klub Seki Sv. Jernej


kata malčki (8- 6 kyu) (9)
1. mesto JURAJA VINKO Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto MILJATOVIČ ALEKSA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto PAVAN SEBASTIANO GLC FIJLKAM
3. mesto BULJUBAŠIĆ KENAN Karate Klub Tiger Velenje


kata ml. kadeti (6)
1. mesto MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto ŠOPER ERIK KARATE KLUB OMEGA
3. mesto GAJŠEK ALJAŽ Karate klub Velenje
3. mesto CALABRESE FILIPPO GLC FIJLKAM


kata ml. kadeti (8-3 kyu) (4)
1. mesto ALEKSIČ PETER SINIŠA Karate Klub Selnica Ob Dravi
2. mesto STEGNE ADRIJAN Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto ČESNIK DENIS Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto BARL MAJ Karate Klub Petrovče


kata ml. kadetinje (7)
1. mesto JAKOB KUKOVIČ TIA Karate klub Velenje
2. mesto GAUDENZI ELEONORA GLC FIJLKAM
3. mesto SARAVELLI MELISSA GLC FIJLKAM
3. mesto HLIŠČ LANA Karate Klub Rudar Velenje


kata ml. kadetinje (8-3 kyu) (6)
1. mesto KUTIJA ALJA Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto PAJAZETOVIĆ LEILA Karate Klub Olimpija Ljubljana
3. mesto PAŠ GLORIJA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto ALIĆ INES Karate klub Velenje


kata najmlajše (5)
1. mesto LONČARIČ ZOJA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto JOZIČ ELLA Karate klub Velenje
3. mesto GAVIOLI MELISSA GLC FIJLKAM
3. mesto MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate Klub Seki Sv. Jernej


kata najmlajše (8-6 kyu) (6)
1. mesto JEROT NEŽA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
3. mesto PLOHL TAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto BOŠNJIĆ ALICIA Karate Klub Rudar Velenje


kata najmlajši (6)
1. mesto JURAJA VINKO Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto MILJATOVIČ ALEKSA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto DIZDAREVIČ DAVID Karate Klub Postojna
3. mesto PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje


kata najmlajši (8-6 kyu) (6)
1. mesto STOJNIĆ MAIK Karate Klub Rudar Velenje
2. mesto BULJUBAŠIĆ KENAN Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto PEČNIK JAŠA TY Karate klub Velenje
3. mesto MUJKANOVIC ANAN Karate Klub Tiger Velenje


kata veterani + 35 let (4)
1. mesto SEMOLIč IGOR Karate Klub Emona
2. mesto JUKIČ VELIMIR Karate Klub Selnica Ob Dravi


kata veteranke + 35 let (1)
1. mesto KENDA NATALIJA Karate klub Velenje


kumite člani - 84 kg (0)


kumite člani -67 kg (4)
1. mesto RAILIĆ MLADEN Karate Klub Selnica Ob Dravi
2. mesto GORENC DENIS Karate Klub Hrastnik
3. mesto MAZZILIS RICCARDO GLC FIJLKAM
3. mesto MIGLIAVACCA GIORGIO GLC FIJLKAM


kumite člani -75 kg (10)
1. mesto SANTANGELO DAVIDE GLC FIJLKAM
2. mesto BROCILOVIC SINISA GLC FIJLKAM
3. mesto MULABDIĆ MIRNES Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto FEDRIGO MATTIA GLC FIJLKAM


kumite člani +84 kg (1)
1. mesto PRERADOVIĆ UROŠ Karate Klub Rudar Velenje


kumite člani open (4)
1. mesto GORENC DENIS Karate Klub Hrastnik
2. mesto MULABDIĆ MIRNES Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto PRERADOVIĆ UROŠ Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto AVIAN GIANLUCA GLC FIJLKAM


kumite članice - 55 kg (5)
1. mesto FLORJANČIČ KATI Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto KURBEGOVIĆ AJLA Karate Klub Ljubljana
3. mesto BERARDINO AGNESE GLC FIJLKAM
3. mesto CAVO CAMILLA GLC FIJLKAM


kumite članice -61 kg (3)
1. mesto STEGEL TINA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto ALBINI LAURA GLC FIJLKAM
3. mesto TEŠIĆ TIJANA Karate Klub Rudar Velenje


kumite članice -68 kg (2)
1. mesto LUBAJNŠEK LINA Karate Klub Radvanje
2. mesto CORBATTO MELANIE KARATE CLUB 2003 - Subotic


kumite članice + 68 kg (3)
1. mesto JERIHA KATJA Karate Klub Ljubljana
2. mesto TREZZI SUSANNA GLC FIJLKAM
3. mesto GOLAČ AZRA Karate Klub Seki Sv. Jernej


kumite članice open (2)
1. mesto STEGEL TINA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto GOLAČ AZRA Karate Klub Seki Sv. Jernej


kumite dečki -35 kg (9)
1. mesto MULALIĆ ERNAD Karate Klub Shotokan Kranj
2. mesto TRATNIK ALEN Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto LIPIČ MAJ Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto POGGI MANUEL GLC FIJLKAM


kumite dečki -40 kg (7)
1. mesto LIPOVŠEK AMADEJ Društvo Za Karate Celje
2. mesto GOLINELLI FEDERICO GLC FIJLKAM
3. mesto ŽIBRET BOR Karate Klub Ljubljana
3. mesto DIEGHI VANTHIEN CSI MANTOVA


kumite dečki -45 kg (7)
1. mesto SPIAZZI MATTEO GLC FIJLKAM
2. mesto XHOXHAI FATJAN Karate Klub Shotokan Velenje
3. mesto KOLšEK KLEMEN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto GALANTE LUCA CSI MANTOVA


kumite dečki +45 kg (3)
1. mesto STOJADINOVIć TIMOTEJ Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
2. mesto CAMPEDELLI ALESSIO GLC FIJLKAM


kumite deklice -40 kg (11)
1. mesto PIOVANO CECILIA ASD TALARICO KARATE TEAM
2. mesto CAPPAI AMBRA ASD TALARICO KARATE TEAM
3. mesto REBECCA SAMMARCO ASD TALARICO KARATE TEAM
3. mesto KURBEGOVIĆ EDNA Karate Klub Ljubljana


kumite deklice +40 kg (3)
1. mesto JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto STOJANOVIĆ GLORIA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto BATTAGLIA EMMA GLC FIJLKAM


kumite kadeti -52 kg (16)
1. mesto QUACECI ALFIO GLC FIJLKAM
2. mesto PIGNATTI FRANCESCO GLC FIJLKAM
3. mesto DI MAURO EDOARDO GLC FIJLKAM
3. mesto DINI EMANUELE GLC FIJLKAM


kumite kadeti -57 kg (9)
1. mesto ROSA GIANMARCO GLC FIJLKAM
2. mesto VILFAN MATEJ Karate Klub Kranj
3. mesto GOLFRE ANDREASI RICCARDO GLC FIJLKAM
3. mesto BOZZEDA MATTEO GLC FIJLKAM


kumite kadeti -63 kg (10)
1. mesto KERŠIČ AHLIN ŽAN Karate Klub Kranj
2. mesto LUCCHESI DENNIS GLC FIJLKAM
3. mesto MARIOTTI TOMMASO GLC FIJLKAM
3. mesto CHERUBINI ANDREA GLC FIJLKAM


kumite kadeti -70 kg (11)
1. mesto GORIŠEK MATEJ Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto ISAKOVIĆ ALEN Karate Klub Trbovlje
3. mesto GRIL BLAž Karate Klub Postojna
3. mesto JORDAN TIMOTEJ Karate Klub Rogaška Slatina


kumite kadeti +70 kg (9)
1. mesto CECCHI MATTEO GLC FIJLKAM
2. mesto INNOCENZI FRANCESCO GLC FIJLKAM
3. mesto PERINO MATTEO GLC FIJLKAM
3. mesto PRELC AJAN Shotokan Karate Klub Postojna


kumite kadetinje -47 kg (14)
1. mesto BELLINELLI MELANIA GLC FIJLKAM
2. mesto GIORGIA FABBRI ASD TALARICO KARATE TEAM
3. mesto ELENA NERCADANTE ASD TALARICO KARATE TEAM
3. mesto ĐAKOVIć LARA Karate Klub Mawashi Postojna


kumite kadetinje -54 kg (14)
1. mesto DEBELJAK HANA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto MOLNAR ELIZABETA Karate Klub Ljubljana
3. mesto LAMPIČ ANA Karate Klub Ljubljana
3. mesto HABJAN NUšA Karate Klub Postojna


kumite kadetinje +54 kg (16)
1. mesto ULIVI ANGELICA GLC FIJLKAM
2. mesto CUTRINO SOFIA GLC FIJLKAM
3. mesto ŽIBRET ZALA MARIA Karate Klub Ljubljana
3. mesto GUARINO LUISA GLC FIJLKAM


kumite malčice -30 kg (5)
1. mesto HRAŠČANEC NIKA Karate Klub Radenci Shotokan
2. mesto VALENČAK NELI Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto BELE ANA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto BELE LEA Karate klub Kozjansko in Obsotelje


kumite malčice +30 kg (5)
1. mesto ZORIć ANđELA Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
2. mesto JANŽEKOVIČ NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto ABRAM ZOJA MARTINA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto BABIČ ANA Karate društvo Loče


kumite malčki -30 kg (8)
1. mesto CARRARESI ALESSANDRO ASD TALARICO KARATE TEAM
2. mesto SODIN LEON Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto DRNOVŠEK ENEJ Karate Klub Trbovlje
3. mesto GOLEŽ PETER Društvo Za Karate Celje


kumite malčki +30 kg (4)
1. mesto MILANI RAOUL CSI MANTOVA
2. mesto HERMAN BENJAMIN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto LIPUš SMAJLOVIć VITO Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto SENICA TILEN Društvo Za Karate Celje


kumite ml. kadeti -40 kg (6)
1. mesto ARSENIć PETAR Karate Klub Postojna
2. mesto CHIRICO ELIA GLC FIJLKAM
3. mesto CASINI FEDERICO GLC FIJLKAM
3. mesto LOČNIKAR MIHA Karate društvo Loče


kumite ml. kadeti -45 kg (8)
1. mesto SUŠA ŽIGA Karate Klub Žalec
2. mesto SETNIČAR NEJC Karate Klub Ljubljana
3. mesto SPIAZZI MATTEO GLC FIJLKAM
3. mesto TOMA GESON GLC FIJLKAM


kumite ml. kadeti -50 kg (6)
1. mesto DI MAURO EDOARDO GLC FIJLKAM
2. mesto PAOLETTI MATTIA GLC FIJLKAM
3. mesto CIANTI DUCCIO GLC FIJLKAM
3. mesto ŠKOFLANC NICK Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer


kumite ml. kadeti -55 kg (12)
1. mesto BOZZEDA MATTEO GLC FIJLKAM
2. mesto DHAMO ALBI GLC FIJLKAM
3. mesto PEPIć NIKO DANIJEL Društvo Za Borilne Veščine Piran
3. mesto RAKOVNIK SVEN Društvo Za Karate Celje


kumite ml. kadeti +55 kg (9)
1. mesto JORDAN TIMOTEJ Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto COLNARIČ NIK Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto TROŠT ČEBELA MATIJA Karate Klub Trbovlje
3. mesto BORNACIN LUCA GLC FIJLKAM


kumite ml. kadetinje -45 kg (9)
1. mesto GIORGIA FABBRI ASD TALARICO KARATE TEAM
2. mesto MAGAJNA MAšA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto BREZOVNIK TISA JERNEA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto FARSETTI MICHELA GLC FIJLKAM


kumite ml. kadetinje -50 kg (8)
1. mesto ABRAM NIJA Shotokan Karate Klub Postojna
2. mesto TAVELLI VIOLA GLC FIJLKAM
3. mesto DELL'AGNELLO SARA GLC FIJLKAM
3. mesto NARDI CHIARA GLC FIJLKAM


kumite ml. kadetinje +50 kg (12)
1. mesto LAMPIČ ANA Karate Klub Ljubljana
2. mesto MEKIč KIARA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto LIGURI ELISA GLC FIJLKAM
3. mesto GUISCARDI SHARON GLC FIJLKAM


kumite mladinci -55 kg (4)
1. mesto QUACECI ALFIO GLC FIJLKAM
2. mesto ROSA GIANMARCO GLC FIJLKAM
3. mesto PETERNEL ŽAN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto DEBELAK DEJAN Karate Klub Selnica Ob Dravi


kumite mladinci -61 kg (7)
1. mesto LUCCHESI DENNIS GLC FIJLKAM
2. mesto ZIDAR DOMEN Karate Klub Trbovlje
3. mesto SALKIČ ERVIN Karate Klub Trbovlje
3. mesto DI LAURO ALESSANDRO GLC FIJLKAM


kumite mladinci -68 kg (8)
1. mesto KERŠIČ AHLIN ŽAN Karate Klub Kranj
2. mesto HALILI ADRIAN Karate Klub Ljubljana
3. mesto TRENTO NICO GLC FIJLKAM
3. mesto BORGHI GIANLUCA GLC FIJLKAM


kumite mladinci -76 kg (10)
1. mesto ZLATKOV TEODOR Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto PLASKAN JURIJ Karate Klub Žalec
3. mesto LAZIć LEON Karate Klub Ljubljana
3. mesto SEMINARA FEDERICO GLC FIJLKAM


kumite mladinci +76 kg (5)
1. mesto MARIOTTI NICCOLO GLC FIJLKAM
2. mesto GAAL JAKA Karate Klub Radvanje
3. mesto ČRNILEC KESIČ ŽIGA Karate Klub Kranj
3. mesto REBOLJ LUKA Karate Klub Kranj


kumite mladinke -53 kg (6)
1. mesto VERONICA BRUNORI ASD TALARICO KARATE TEAM
2. mesto SARA FENOGLIO ASD TALARICO KARATE TEAM
3. mesto GALLORINI ELISA GLC FIJLKAM
3. mesto MAURIELLO GIORGIA GLC FIJLKAM


kumite mladinke -59 kg (10)
1. mesto POTISK LAURA Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto HOčEVAR IRIS Karate Klub Žalec
3. mesto FRIGNANI GIORGIA GLC FIJLKAM
3. mesto KOTNIK ANJA Karate Klub Kranj


kumite mladinke +59 kg (11)
1. mesto PIERI EVA GLC FIJLKAM
2. mesto KERŠIČ AHLIN AJDA Karate Klub Kranj
3. mesto CORBATTO MELANIE GLC FIJLKAM
3. mesto LUBAJNŠEK LINA Karate Klub Radvanje


kumite veterani +35 let open (3)
1. mesto SALKIČ EDIN Karate Klub Trbovlje
2. mesto JUKIČ VELIMIR Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto SIMONIČ DUšAN YUKI klub ČATEŽ


kata ekipa dečki 8-10 let (1)
1. mesto KK POSTOJNA 1 ČESEN,RUDONJIĆ,SUBOTIČ


kata ekipa deklice 8-10 let (1)
1. mesto SH. POSTOJNA 1 LIŠINOVIĆ,OSMANAJ,STOJANOVIĆ


kata ekipa kadeti-mladinci (1)
1. mesto KK RADGONA 1 ČUČEK,KLEMENČIČ


kata ekipa kadetinje-mladinke (1)
1. mesto KK OLIMPIJA 1 KOROŠEC,LIN


kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let (0)


kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let (0)