POSTOJNA OPEN 2018

Društvo Za Borilne Veščine Piran

Tekmovalec Kategorija
OREŠČANIN ZORAN kumite ml. kadeti +50 kg


Društvo Za Karate Celje

Tekmovalec Kategorija
DRAŽUMERIČ SIMON kata veterani + 35 let
LIPOVŠEK AMADEJ kata dečki
LIPOVŠEK AMADEJ kumite dečki -40 kg
LIPOVŠEK AMADEJ kumite ml. kadeti -40 kg
RAKOVNIK SVEN kumite kadeti -57 kg


Karate-do Klub Ptuj

Tekmovalec Kategorija
ŠMID CAFUTA ANEJ kata ml. kadeti
KK PTUJ 1 - JIN,SKAZA,ŠMID CAFUTA kata ekipa ml. kadeti


Karate Klub Branik Maribor

Tekmovalec Kategorija
TOPOLOVEC DOMEN kumite ml. kadeti -50 kg
TRAJKOVSKI VASIL kumite ml. kadeti -50 kg


Karate Klub Brežice

Tekmovalec Kategorija
CERJAK JAKA kumite ml. kadeti -40 kg
CICVARIĆ LUKA kata malčki
CICVARIĆ LUKA kata dečki
LAKNER MAJA kata deklice
LAVRIČ DAVID MATIJA kumite kadeti -52 kg
LAVRIČ SARA kata deklice
LUKIĆ IVANA kumite kadetinje +54 kg
OMERZO NIKA kata mladinke
PETAN ELA kata ml. kadetinje
PETAN ELA kumite kadetinje -47 kg
PETKOVIĆ SAŠA kumite ml. kadetinje +50 kg
PETKOVIĆ TJAŠA kata deklice
PETKOVIĆ TJAŠA kumite deklice -35 kg
SEVER ANA kumite ml. kadetinje +50 kg
KK BREžICE 1 - LAKNER,LAVRIČ,PETKOVIĆ kata ekipa deklice


Karate Klub Cerknica

Tekmovalec Kategorija
ANDJELIć ROSANA kumite ml. kadetinje -50 kg
KRALJ PATRIK kata malčki
MIHELIČ MAJ kata dečki
MIHELIČ MAJ kumite dečki -35 kg
SAMIDA LEO kumite malčki -30 kg
ŠPANIć LAURA kata najmlajše
ŠPANIČ LEON kata malčki
TRONTELJ TAI kata malčki
TURŠIČ ŠPELA kata deklice
KK CERKNICA 1 - TRONTELJ,ŠPANIČ,KRALJ kata ekipa malčki


Karate Klub Hrastnik

Tekmovalec Kategorija
GORENC DENIS kumite člani -75 kg
GORENC DENIS kumite člani open


Karate Klub Kolektor Idrija

Tekmovalec Kategorija
BAJUK BENJAMIN kumite mladinci -61 kg
BAJUK BENJAMIN kumite člani open
BAJUK EVA kumite ml. kadetinje +50 kg
BOŽIČ CENE kumite ml. kadeti -45 kg
BRELIH ŽAN kumite dečki +45 kg
CARLI MARUšA SARA kata ml. kadetinje
CARLI MARUšA SARA kumite ml. kadetinje +50 kg
CARLI SOFIJA kata deklice
CARLI SOFIJA kumite deklice -40 kg
FILIPIČ MARK kata malčki
FILIPIČ MARK kumite malčki -30 kg
HLADNIK TEREZA kumite kadetinje +54 kg
HUMAR GAJA kumite deklice +40 kg
KRŽIŠNIK LAN kumite malčki +30 kg
LAPAJNE VORANC kata malčki
LAPAJNE VORANC kumite malčki +30 kg
LOGAR TEA kata ml. kadetinje
MLAKAR LUKA kata dečki
MLAKAR LUKA kumite dečki -35 kg
MLAKAR NIKA kata malčice
MLAKAR NIKA kumite malčice -30 kg
MUHIć AJDIN kumite mladinci -61 kg
MUHIć AJDIN kumite člani open
MUHIĆ DIN kumite malčki -30 kg
OBLAK TJAž kumite mladinci -68 kg
OBLAK TJAž kumite člani open
PAVŠIČ HANA kumite ml. kadetinje +50 kg
SEDEJ ANDRAŽ kumite ml. kadeti -40 kg
SELJAK JULIJA kata deklice
SELJAK JULIJA kumite deklice -40 kg
ŠTUCIN AJDA kumite ml. kadetinje +50 kg
ZAJC PETRA kumite članice -61 kg


Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria

Tekmovalec Kategorija
GLAVINA MRAK REBEKA kumite ml. kadetinje +50 kg


Karate Klub Kovinar Maribor

Tekmovalec Kategorija
GLAVNIK ZARA kumite ml. kadetinje +50 kg
IBRIĆ AMINA kumite kadetinje -47 kg
MOČNIK TIMI kata ml. kadeti
MOČNIK TIMI kata kadeti
SIMONIČ MAšA kata članice +18
ZARIČ VID kata ml. kadeti
ZARIČ VID kumite ml. kadeti -45 kg


Karate klub Kozjansko in Obsotelje

Tekmovalec Kategorija
BELE ANA kumite malčice -30 kg
BELE LEA kumite malčice -30 kg
BELE LUKA kata dečki
JURAJA VINKO kata malčki
JURAJA VINKO kata najmlajši
LESNIKA ŽAN LUKA kumite kadeti +70 kg
LOTRIč FILIP kata malčki
ZBIL GREGA kata dečki


Karate Klub Kranj

Tekmovalec Kategorija
CEKOV TIMOTEJ kata dečki
CEKOV VANNA kata malčice
ČERU JERNEJA kumite deklice +40 kg
ČRNILEC KESIČ ŽIGA kumite mladinci +76 kg
ČUHALEV NADJA kata ml. kadetinje
ČUHALEV NADJA kumite ml. kadetinje -45 kg
DROBNJAK MARINA kata ml. kadetinje
DROBNJAK MARINA kumite ml. kadetinje +50 kg
ERŽEN ŽIGA kata dečki
ERŽEN ŽIGA kumite dečki -40 kg
ETEROVIč MAšA kata kadetinje
ETEROVIč MAšA kumite kadetinje +54 kg
GAČIČ ALEKSANDER kata malčki
GODNIČ ANJA kumite članice -61 kg
GODNIČ ANJA kumite članice - 55 kg
KALAN GAJA kata ml. kadetinje
KERŠIČ AHLIN ŽAN kumite kadeti -70 kg
KESIČ ŽIGA kumite člani open
LEBEN TINKARA kata deklice
LEBEN TINKARA kumite deklice -35 kg
NADIŽAR LANA TISA kata ml. kadetinje
NADIŽAR LANA TISA kata kadetinje
PLEVNIK GAL kumite kadeti -52 kg
POLAK TIA kata malčice
REBOLJ LUKA kumite mladinci +76 kg
REBOLJ LUKA kumite člani open
REPIČ JERCA kata ml. kadetinje
REPIČ JERCA kumite ml. kadetinje -45 kg
REPIČ JERCA kumite kadetinje -47 kg
VILFAN MATEJ kumite kadeti -57 kg
VILFAN MATEJ kumite mladinci -61 kg
KK KRANJ 1 - KALAN,BALDŽIEV,ČUHALEV kata ekipa ml. kadetinje
KK KRANJ 2 - REPIČ,NADIŽAR,DROBNJAK kata ekipa ml. kadetinje
KK KRANJ 1 - KERŠIČ AHLIN,VILFAN,PLEVNIK,STOJANOVSKI kumite ekipa kadeti open
KK KRANJ 1 - REBOLJ,ČRNILEC KESIČ kumite ekipa mladinci open


Karate Klub Lovrenc Na Pohorju

Tekmovalec Kategorija
BREZOČNIK JAN kumite člani open
BRITOVŠEK MARCEL kata člani +18
BRITOVŠEK MARCEL kata mladinci
PISNIK MAJA MARI kata najmlajše


Karate Klub Petrovče

Tekmovalec Kategorija
BARL MAJ kumite kadeti -57 kg
BARL MAJ kumite ml. kadeti +50 kg


Karate Klub Polzela

Tekmovalec Kategorija
AVŽNER ZOJA kumite ml. kadetinje -50 kg
BAŠIČ FEKONJA MAI kumite kadeti -52 kg
BERGANT LAURA kumite kadetinje -54 kg
BIKIČ TIANA kumite kadetinje +54 kg
DERČA ALEKSEJ BENJAMIN kata dečki
DERČA ALEKSEJ BENJAMIN kumite dečki -45 kg
DERČA ALEKSEJ, kumite dečki +45 kg
KRAMBERGER ZALA kumite malčice -30 kg
PODPEČAN LAN kumite kadeti -63 kg
PODPEČAN LAN kumite mladinci -61 kg
PODPEČAN SVIT kumite člani - 84 kg
RIOSA NOVAK TILEN, kumite kadeti -52 kg
ŠENICA NIKA kumite mladinke +59 kg
ŠUSTER ALJAŽ kumite ml. kadeti -45 kg
ŽERJAV NUŠA kumite mladinke +59 kg


Karate Klub Postojna

Tekmovalec Kategorija
AKSENTIć EVANA kata deklice
AKSENTIČ NASTAS kata malčki
AKSENTIČ NASTAS kata najmlajši
ARSENIć PETAR kumite ml. kadeti -45 kg
ARSENIć PETAR kumite kadeti -52 kg
ARSENIČ SARA kumite ml. kadetinje -50 kg
ARSENIČ SARA kumite kadetinje -47 kg
BAZJAKO ANŽE kata malčki
BOJC JAKOB kata malčki
BOJC JAKOB kata dečki
ČESEN BORIS kata malčki
ČESEN BORIS kata najmlajši
ČESEN STANKO kata veterani + 35 let
ČESEN STANKO kumite veterani +35 let open
ČESEN VESNA kata malčice
ČESEN VESNA kata deklice
DIZDAREVIČ DAVID kata malčki
DIZDAREVIČ DAVID kata najmlajši
GRIL BLAž kumite kadeti -70 kg
GRIL BLAž kumite mladinci -68 kg
HABJAN NUšA kumite kadetinje -54 kg
HABJAN NUšA kumite mladinke -53 kg
JOšT ZALA kata deklice
JOšT ZALA kumite deklice +40 kg
JOšT ZALA kumite ml. kadetinje -45 kg
MALEŠEVIČ MIŠO kata malčki
MEKIć HIDAJET kata veterani + 35 let
MEKIć HIDAJET kumite veterani +35 let open
PRAPROTNIK NECA kata deklice
RIZMANOVSKI ENEJ kumite kadeti -63 kg
RIZMANOVSKI ENEJ kumite mladinci -68 kg
RUDONJIĆ JOVAN kata malčki
RUDONJIĆ JOVAN kata dečki
RUDONJIĆ MARIJA kata najmlajše
RUDONJIĆ MARIJA kata malčice
STEFANOVSKI ANDRAž kumite člani -75 kg
STEFANOVSKI ANDRAž kumite mladinci -76 kg
SUBOTIč FILIP kata malčki
SUBOTIč FILIP kata dečki
KK POSTOJNA 1 - AKSENTIČ,ČESEN,DIZDAREVIČ kata ekipa najmlajši
KK POSTOJNA 1 - AKSENTIČ,DIZDAREVIČ,ČESEN kata ekipa malčki
KK POSTOJNA 2 - RUDONJIĆ,SUBOTIČ,BOJC kata ekipa malčki
KK POSTOJNA 1 - AKSENTIĆ,JOŠT,PRAPROTNIK kata ekipa deklice
KK POSTOJNA 1 - BOJC,RUDONJIĆ,SUBOTIČ kata ekipa dečki
KK POSTOJNA 1 - GRIL,RIZMANOVSKI kumite ekipa kadeti open


Karate Klub Radenci Shotokan

Tekmovalec Kategorija
TAMŠE NIKLAS kumite kadeti -52 kg


Karate Klub Radvanje

Tekmovalec Kategorija
BETON KLARA kata kadetinje
BURLAK ANDRAŽ kata ml. kadeti
BURLAK ANDRAŽ kata kadeti
BURLAK TIMOTEJ kumite člani -75 kg
FAJFER LANA kata ml. kadetinje
GAAL JAKA kumite mladinci +76 kg
HORVATIČ KATJA kata kadetinje
PETRIČ REBECCA LANA kata deklice
RITLOP ROK kata člani +18
RUTAR DENNIS DEAN kumite kadeti -70 kg
ŠIFRAR LUCIJA SIMONA kata deklice
TERAž NIKA kata najmlajše
TERAž SARA kata deklice


Karate Klub Rogaška Slatina

Tekmovalec Kategorija
FIJAČKO SARA kumite kadetinje -54 kg
FIJAČKO SARA kumite mladinke -53 kg
HRIBAR GAJA kata malčice
HRIBAR GAJA kumite malčice +30 kg
KUNŠTEK NEJC kumite ml. kadeti +50 kg
MAVSAR TAJDA kata malčice
POTISK LAURA kumite mladinke +59 kg
ŠKRABLIN TARA kata deklice
ŽUMER JAKOB kumite dečki +45 kg
ŽUMER JAKOB kumite ml. kadeti +50 kg


Karate Klub Selnica Ob Dravi

Tekmovalec Kategorija
BAJGOT NACE kata dečki
BAJGOT NACE kumite dečki -35 kg
KRAJNC MIHA kata ml. kadeti
KRAJNC MIHA kumite ml. kadeti +50 kg


Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje

Tekmovalec Kategorija
FLIS ANDREJ kata veterani + 35 let
SHITO-RYU CE 1 - FLIS,GRADIŠNIK,ŽAGAR kata ekipa člani
SHITO-RYU CE 2 - BELEJ,LEŠEK,ROMIH kata ekipa člani


Karate Klub Sho-Kan Apače

Tekmovalec Kategorija
KASTELIC ROK kata ml. kadeti
KASTELIC ROK kumite ml. kadeti -45 kg
KNEDL KAJA kata ml. kadetinje
KNEDL KLEMEN kata mladinci
KRISTL LEONARDO kata najmlajši
LESJAK NIKA kata kadetinje
LESJAK NIKA kumite kadetinje -54 kg
SEREC EVA kata najmlajše
SEREC IZABELA kata ml. kadetinje
STEYER VID kata dečki
KK APAčE 1 - SEREC,LESJAK,KNEDL kata ekipa kadetinje


Karate Klub Shotokan Kranj

Tekmovalec Kategorija
ČIMžAR ALEKS kata kadeti
ČIMžAR ALEKS kumite ml. kadeti +50 kg
MULALIĆ ERNAD kata dečki
MULALIĆ ERNAD kumite dečki -35 kg


Karate Klub Šiška

Tekmovalec Kategorija
MERC MAJA kata malčice
MERC MAJA kumite malčice +30 kg
SEVER PETER kumite člani open
SMREKAR MATIC kumite člani -75 kg


Karate Klub Tiger Velenje

Tekmovalec Kategorija
ALETIĆ EMRA kata deklice
LAČEVIĆ IVONA kata članice +18


Karate Klub Trbovlje

Tekmovalec Kategorija
BOŽJAK LAURA kata kadetinje
DOLENC ČUČNIK ŽANA kumite ml. kadetinje +50 kg
ISAKOVIĆ ALEN kumite kadeti -70 kg
ISAKOVIĆ KENAN kumite ml. kadeti -45 kg
MARKULJEVIČ MARKO kumite kadeti -57 kg
MARKULJEVIČ UROŠ kumite kadeti -63 kg
MUJKANOVIĆ AJDIN kumite člani open
SALKIČ ERVIN kumite mladinci -61 kg
SALKIČ LARA kumite ml. kadetinje -50 kg


Karate klub Velenje

Tekmovalec Kategorija
BOROVNIK NIK kata ml. kadeti
BOROVNIK NIK kumite dečki +45 kg
GOJKOVIĆ DAVID kumite člani - 84 kg
JAKOB KUKOVIČ TIA kata ml. kadetinje
JOVANOVIĆ LANA kata malčice
JOZIČ ELLA kata najmlajše
KENDA MAŠA kumite mladinke +59 kg
KENDA NATALIJA kata veteranke + 35 let
KUTIJA ALJA kata ml. kadetinje
KUTIJA ALJA kata kadetinje
MEŠANOVIČ BENJAMIN kata dečki
PAŠIČ ADAM kata najmlajši
PAŠIĆ ISAK kata dečki
ZAGER HANA kata deklice
KK VELENJE 1 - JOVANOVIĆ,JOZIČ,VANOVŠEK kata ekipa malčice


Karate Klub Zmaj

Tekmovalec Kategorija
BELEHAR PATRICIJA kumite mladinke +59 kg
RAMIĆ BELMIN kumite dečki -35 kg
VAHTAR LARA kata malčice


Karate Klub Žalec

Tekmovalec Kategorija
HOčEVAR IRIS kumite članice -61 kg
HOčEVAR IRIS kumite mladinke +59 kg
KOKOTEC MARTIN kumite člani -75 kg
KOLšEK MAJ kumite kadeti -52 kg
PLASKAN JURIJ kumite mladinci -76 kg


Shotokan Karate Klub Grosuplje

Tekmovalec Kategorija
ČEH ALEŠ kata ml. kadeti
COSOVICI MAXIM kumite kadeti -57 kg
GORIŠEK MATEJ kumite kadeti -70 kg
MEKIč KIARA kumite ml. kadetinje +50 kg
SAVANOVIć LANA kumite ml. kadetinje -50 kg
STANKO SARA kumite članice -61 kg


Shotokan Karate Klub Oplotnica

Tekmovalec Kategorija
GOLEŠ LAN kumite malčki -30 kg
HMELAK TIBOR kumite dečki -35 kg
HMELAK TIBOR kumite malčki -30 kg
JELENKO BENJAMIN kumite dečki -35 kg
JELENKO BENJAMIN kumite malčki +30 kg
JEVŠENAK ALINA kumite malčice -30 kg
VALENČAK MIHAEL kumite kadeti -52 kg
VALENČAK NELI kumite malčice -30 kg


Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona

Tekmovalec Kategorija
KLEMENčIč KRISTJAN kata kadeti
KLEMENčIč KRISTJAN kata mladinci
KLOBASA BLAŽ kata kadeti
KLOBASA BLAŽ kata mladinci
MUHIČ NATALIJA kata članice +18
MUHIČ NATALIJA kata veteranke + 35 let


Športno Društvo Gorica Nova Gorica

Tekmovalec Kategorija
ČVOROVIĆ ALEKSANDRA kata kadetinje
KOLšEK KLEMEN kumite dečki +45 kg
PERIC PšENIčNIK LIAM kumite dečki -35 kg
PETERNEL ŽAN kumite kadeti -57 kg
RADIĆ LUKA kumite kadeti -52 kg
RADIĆ LUKA kumite ml. kadeti +50 kg
ŠULIGOJ ALJAž kumite malčki -30 kg
ZAVRTANIK POLONA kumite ml. kadetinje -45 kg


Karate Klub Olimpija Ljubljana

Tekmovalec Kategorija
HASANAGIĆ NASER kata malčki
LIN YUE kata mladinke
OMEJEC IRENA kata veteranke + 35 let
SEVER ŽIVA kata deklice


Karate Klub Ljubljana

Tekmovalec Kategorija
ADAMIč TIMON kumite kadeti -57 kg
DEBELJAK HANA kumite kadetinje -54 kg
JERIHA KATJA kumite članice -61 kg
KURBEGOVIĆ AJLA kumite članice - 55 kg
KURBEGOVIĆ EDNA kumite deklice -35 kg
ŽIBRET ZALA MARIA kumite ml. kadetinje +50 kg
ŽIBRET ZALA MARIA kumite kadetinje +54 kg


Karate Klub Rudar Velenje

Tekmovalec Kategorija
BOŠNJIĆ ALICIA kata najmlajše
HLIŠČ LANA kata ml. kadetinje
MULABDIĆ MIRNES kumite člani open
PRATNEMER HANA kata deklice
VRELLA YLL kumite malčki -30 kg
KK RUDAR 1 - LAMI,LIPUŠ SMAJLOVIĆ,VRELLA kata ekipa dečki
KK RUDAR 1 - BOŠNJIĆ,HLIŠČ,PRATNEMER kata ekipa ml. kadetinje


Shotokan Karate Klub Postojna

Tekmovalec Kategorija
ABRAM NIJA kumite ml. kadetinje -50 kg
DAUTOVIć INES kata malčice
IVANOVIĆ ANA kata malčice
LIŠINOVIĆ ELMA kata deklice
LIŠINOVIĆ LEJLA kata malčice
LIŠINOVIĆ SARA kumite kadetinje +54 kg
OSMANAJ ADELINA kata članice +18
OSMANAJ ADRIAN kata kadeti
OSMANAJ DORENTINA kata deklice
REBEC GAŠPER kata dečki
SAVKOVIć IVANA kata najmlajše
STOJANOVIĆ GLORIA kata deklice
SH. POSTOJNA 1 - LIŠINOVIĆ,IVANOVIĆ,DAUTOVIĆ kata ekipa malčice
SH. POSTOJNA 1 - OSMANAJ,LIŠINOVIĆ,STOJANOVIĆ kata ekipa deklice


GLC FIJLKAM

Tekmovalec Kategorija
BARBANO ALESSANDRO kata dečki
BARBANO ALESSANDRO kumite dečki -40 kg
BAZAN ANNALISA kata kadetinje
CALABRESE FILIPPO kata ml. kadeti
CALABRESE FILIPPO kata dečki
CANDOLO ALICE kata ml. kadetinje
CANDOLO ALICE kumite ml. kadetinje -45 kg
CANDOLO WILLIAM kata dečki
CECCHETO LARA kata najmlajše
CHIANDUSSI LORENZO kumite člani -75 kg
DURISOTTI VERONICA kata mladinke
GALLINI COSTANZA kata članice +18
GINEXSI MORGANA kumite kadetinje -47 kg
GORTAN JESSICA kata kadetinje
MEULLI DAVIDE kata mladinci
PAVAN SEBASTIANO kata malčki
PETOZZI GIULIA kata malčice
ZANIN MIRIAM kata ml. kadetinje
ZANIN MIRIAM kumite ml. kadetinje -50 kg


Karate Pinzgau

Tekmovalec Kategorija
POZVEK PATRICIA kata kadetinje
POZVEK PATRICIA kumite kadetinje +54 kg
POZVEK ROMAN kata veterani + 35 let


Karate klub Pesnica

Tekmovalec Kategorija
HORVAT ALBIN kata veterani + 35 let


KARATE KLUB OMEGA

Tekmovalec Kategorija
ŠOPER ERIK kata ml. kadeti
ŠOPER ERIK kata kadeti


Karate klub Mars

Tekmovalec Kategorija
JURJEVIC JADRANKO kata veterani + 35 let
PUZJAK ŽELJKO kata veterani + 35 let
ŠENJUG ŽARKO kata veterani + 35 let
KK MARS 1 - JURJEVIC,PUZJAK,KRALJEV kata ekipa člani


KARATE KLUB BUJE

Tekmovalec Kategorija
BOČKOR EMMA BERTA kata ml. kadetinje
BOŽIĆ VANJA kata kadetinje
POPOVIĆ MIA kata ml. kadetinje
VOLAREVIĆ MILEVOJ JAN kata ml. kadeti
KARATE BUJE 1 - BOČKOR,BOŽIĆ,POPOVIĆ kata ekipa kadetinje


Karate klub Sokol

Tekmovalec Kategorija
BRAČUN MAŠERA IRIS kata najmlajše
CIUHA MARCEL kata malčki
ERDELIČ ŽAN kata malčki
KK SOKOL 1 - CIUHA,ERDELIČ,VEČERIN kata ekipa malčki
KK SOKOL 2 - STEFANOVIĆ,SOLAR,GEORGIEV kata ekipa malčki


Karate Klub Seki Sv. Jernej

Tekmovalec Kategorija
CENTRIH ALEKSANDRA kata kadetinje
CENTRIH ALEKSANDRA kumite kadetinje +54 kg
CENTRIH PATRICIJA kata kadetinje
GANZITTI NIA kata mladinke
GORENŠEK TILEN kata dečki
GORENŠEK TILEN kumite dečki +45 kg
GORENŠEK VID kata malčki
GORENŠEK VID kumite malčki +30 kg
HLASTEC KIAN kata dečki
HLASTEC MARK kata ml. kadeti
JEROT NEŽA kata najmlajše
KLOBASA ALEKS kata mladinci
KLOBASA ALEKS kumite mladinci +76 kg
SLUGA JURE kata ml. kadeti
SLUGA JURE kata kadeti
SLUGA JURE kumite ml. kadeti -40 kg
STERNIŠA NEJC kata mladinci
TOMAŽIČ EVA kata ml. kadetinje
TOMAŽIČ EVA kata deklice
VANOVŠEK ENEJ, kata dečki
VANOVŠEK ZOJA. kata malčice


KK OPATIJA

Tekmovalec Kategorija
BAŽDARIĆ ANTON kumite kadeti +70 kg
BAŽDARIĆ ANTON kumite mladinci +76 kg
GROZDIĆ ENA kumite kadetinje -54 kg
KNEŽEVIĆ KATJA kumite kadetinje -54 kg


Beogradski karate savez

Tekmovalec Kategorija
ARSENIJEVIć MARKO kata člani +18
BJEDOV KONSTANTIN kumite ml. kadeti -45 kg
BLAGOJEVIć VANJA kata mladinke
BLAGOJEVIć VANJA kata članice +18
DIMITRIJEVIć TAMARA kata ml. kadetinje
DRAGOVIć PAOLA kumite deklice -40 kg
DUDAKOVIć IVANA kata malčice
DURMIš DINA kumite članice -61 kg
DURMIš DINA kumite članice - 55 kg
ĐURđANOVIć ĐORđE kata malčki
ĐURđANOVIć LUKA kumite ml. kadeti +50 kg
GALIć MARIJA kata članice +18
GRčIć TAMARA kumite kadetinje -47 kg
KOVAčEVIć NAđA kata deklice
LONčAR IVA kata deklice
MIJAILOVIć TAMARA kata ml. kadetinje
MILENKOVIć IVANA kata kadetinje
MILUNOVIć STEFAN kumite dečki -40 kg
NIKOLIć MINA kata ml. kadetinje
OPAčIć MARKO kumite kadeti -70 kg
PETRIčIć MARKO kumite kadeti +70 kg
PETROVIć PETAR kata člani +18
RADOVIć MARIJA kata mladinke
RADOVIć MILICA kata kadetinje
SPASIć SOFIJA kata kadetinje
STEGNJAJA EMILI kata ml. kadetinje
STRAžIVUK ANJA kumite kadetinje -54 kg
SUBOTA UROš kata člani +18
SUBOTA UROš kata mladinci
VUJIć MAšA kata malčice
VUKADIN JOVANA kata malčice


BUDOKAN ITALIA

Tekmovalec Kategorija
ABENANTE LAURA kumite deklice -35 kg
CERTINI GIANLUCA kumite dečki -40 kg
DINI ANNA kumite deklice -40 kg
MANGIONE TOMMASO kumite dečki -35 kg


KK TAD - RIJEKA

Tekmovalec Kategorija
MAMELEDžIJA TIA kumite kadetinje -54 kg
MAMELEDžIJA TIA kumite mladinke -53 kg


Karate-do klub Ig Shotokan

Tekmovalec Kategorija
ERKIć KRISTIJAN kumite ml. kadeti +50 kg
KRAMBERGER LOVRO kumite kadeti +70 kg
NEDELKO NIK kata ml. kadeti
NEDELKO NIK kumite ml. kadeti -40 kg
ZAVRšNIK NIK kumite kadeti +70 kg


a.s.d.shotokan karate Sabbioneta

Tekmovalec Kategorija
BAZZANI DAVIDE kata člani +18
LENA DEVID kata člani +18
MAZZINI IVAN kata člani +18
MAZZINI IVAN kata veterani + 35 let
SINGH AMIT kata člani +18
SABBIONETA 1 - BAZZANI,MAZZINI,SINGH kata ekipa člani


ASD Ryuko

Tekmovalec Kategorija
FAGIANI ALICE kata mladinke
FAGIANI ALICE kata članice +18
ONGARI FRANCESCA kata članice +18
TOMASELLI CAMILLA kata mladinke
TOMASELLI CAMILLA kata članice +18
ASD RYUKO 1 - FAGIANI,ONGARI,TOMASELLI kata ekipa članice


Karate klub 10. DAN

Tekmovalec Kategorija
ČAčKO MIA kumite ml. kadetinje +50 kg
ČAčKO MIA kumite kadetinje -54 kg
GOLJAK LEON kumite kadeti +70 kg
HOXHAJ ELENA kumite ml. kadetinje +50 kg
HOXHAJ ELENA kumite kadetinje -54 kg


KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA

Tekmovalec Kategorija
JORDAN TIMOTEJ kumite kadeti -70 kg


MIXED FIGHT SPORTS FEDERATIONS OF TURKEY

Tekmovalec Kategorija