POSTOJNA OPEN 2018

kata člani +18 (9)
1. mesto SUBOTA UROš Beogradski karate savez
2. mesto LENA DEVID a.s.d.shotokan karate Sabbioneta
3. mesto PETROVIć PETAR Beogradski karate savez
3. mesto RITLOP ROK Karate Klub Radvanje


kata članice +18 (11)
1. mesto SIMONIČ MAšA Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto GALIć MARIJA Beogradski karate savez
3. mesto GALLINI COSTANZA GLC FIJLKAM
3. mesto LAČEVIĆ IVONA Karate Klub Tiger Velenje


kata dečki (24)
1. mesto BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto ZBIL GREGA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto CALABRESE FILIPPO GLC FIJLKAM
3. mesto ERŽEN ŽIGA Karate Klub Kranj


kata deklice (25)
1. mesto KOVAčEVIć NAđA Beogradski karate savez
2. mesto ZAGER HANA Karate klub Velenje
3. mesto LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
3. mesto OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna


kata kadeti (9)
1. mesto STERNIŠA NEJC Karate Zveza Slovenije
2. mesto KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona


kata kadetinje (18)
1. mesto NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
2. mesto MILENKOVIć IVANA Beogradski karate savez
3. mesto ČVOROVIĆ ALEKSANDRA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto BOŽJAK LAURA Karate Klub Trbovlje


kata malčice (18)
1. mesto HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
3. mesto VUJIć MAšA Beogradski karate savez
3. mesto POLAK TIA Karate Klub Kranj


kata malčki (23)
1. mesto SUBOTIč FILIP Karate Klub Postojna
2. mesto CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
3. mesto LOTRIč FILIP Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto JURAJA VINKO Karate klub Kozjansko in Obsotelje


kata ml. kadeti (14)
1. mesto MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto KRAJNC MIHA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
3. mesto SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej


kata ml. kadetinje (23)
1. mesto NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
2. mesto NIKOLIć MINA Beogradski karate savez
3. mesto PETAN ELA Karate Klub Brežice
3. mesto REPIČ JERCA Karate Klub Kranj


kata mladinci (8)
1. mesto SUBOTA UROš Beogradski karate savez
2. mesto MEULLI DAVIDE GLC FIJLKAM
3. mesto KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto STERNIŠA NEJC Karate Zveza Slovenije


kata mladinke (8)
1. mesto GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto FAGIANI ALICE ASD Ryuko
3. mesto RADOVIć MARIJA Beogradski karate savez
3. mesto BLAGOJEVIć VANJA Beogradski karate savez


kata najmlajše (11)
1. mesto TERAž NIKA Karate Klub Radvanje
2. mesto JEROT NEŽA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
3. mesto BOŠNJIĆ ALICIA Karate Klub Rudar Velenje


kata najmlajši (6)
1. mesto JURAJA VINKO Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto AKSENTIČ NASTAS Karate Klub Postojna
3. mesto PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
3. mesto ČESEN BORIS Karate Klub Postojna


kata veterani + 35 let (10)
1. mesto MAZZINI IVAN a.s.d.shotokan karate Sabbioneta
2. mesto DRAŽUMERIČ SIMON Društvo Za Karate Celje
3. mesto HORVAT ALBIN Karate klub Pesnica
3. mesto FLIS ANDREJ Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje


kata veteranke + 35 let (3)
1. mesto MUHIČ NATALIJA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2. mesto KENDA NATALIJA Karate klub Velenje
3. mesto OMEJEC IRENA Karate Klub Olimpija Ljubljana


kumite člani - 84 kg (3)
1. mesto BREZOČNIK JAN Karate Zveza Slovenije
2. mesto GOJKOVIĆ DAVID Karate klub Velenje
3. mesto PODPEČAN SVIT Karate Klub Polzela


kumite člani -75 kg (7)
1. mesto GORENC DENIS Karate Klub Hrastnik
2. mesto KOKOTEC MARTIN Karate Klub Žalec
3. mesto MULABDIĆ MIRNES Karate Zveza Slovenije
3. mesto CHIANDUSSI LORENZO GLC FIJLKAM


kumite člani open (10)
1. mesto GORENC DENIS Karate Klub Hrastnik
2. mesto KESIČ ŽIGA Karate Klub Kranj
3. mesto BREZOČNIK JAN Karate Zveza Slovenije
3. mesto OBLAK TJAž Karate Klub Kolektor Idrija


kumite članice - 55 kg (3)
1. mesto DURMIš DINA Beogradski karate savez
2. mesto GODNIČ ANJA Karate Klub Kranj
3. mesto KURBEGOVIĆ AJLA Karate Klub Ljubljana


kumite članice -61 kg (6)
1. mesto DURMIš DINA Beogradski karate savez
2. mesto STANKO SARA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto HOčEVAR IRIS Karate Klub Žalec
3. mesto GODNIČ ANJA Karate Klub Kranj


kumite članice -68 kg (0)


kumite članice + 68 kg (0)


kumite dečki -35 kg (9)
1. mesto MLAKAR LUKA Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto MULALIĆ ERNAD Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto PERIC PšENIčNIK LIAM Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto MIHELIČ MAJ Karate Klub Cerknica


kumite dečki -40 kg (5)
1. mesto MILUNOVIć STEFAN Beogradski karate savez
2. mesto BARBANO ALESSANDRO GLC FIJLKAM
3. mesto LIPOVŠEK AMADEJ Društvo Za Karate Celje
3. mesto ERŽEN ŽIGA Karate Klub Kranj


kumite dečki -45 kg (1)
1. mesto DERČA ALEKSEJ BENJAMIN Karate Klub Polzela


kumite dečki +45 kg (6)
1. mesto BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
2. mesto KOLšEK KLEMEN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto ŽUMER JAKOB Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto DERČA ALEKSEJ Karate Klub Polzela


kumite deklice -35 kg (4)
1. mesto LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
2. mesto ABENANTE LAURA BUDOKAN ITALIA
3. mesto PETKOVIĆ TJAŠA Karate Klub Brežice
3. mesto KURBEGOVIĆ EDNA Karate Klub Ljubljana


kumite deklice -40 kg (4)
1. mesto DRAGOVIć PAOLA Beogradski karate savez
2. mesto CARLI SOFIJA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto SELJAK JULIJA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto DINI ANNA BUDOKAN ITALIA


kumite deklice +40 kg (3)
1. mesto JOšT ZALA Karate Klub Postojna
2. mesto HUMAR GAJA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto ČERU JERNEJA Karate Klub Kranj


kumite kadeti -52 kg (9)
1. mesto BAŠIČ FEKONJA MAI Karate Klub Polzela
2. mesto PLEVNIK GAL Karate Klub Kranj
3. mesto LAVRIČ DAVID MATIJA Karate Klub Brežice
3. mesto RADIĆ LUKA Športno Društvo Gorica Nova Gorica


kumite kadeti -57 kg (7)
1. mesto RAKOVNIK SVEN Društvo Za Karate Celje
2. mesto PETERNEL ŽAN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto COSOVICI MAXIM Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto BARL MAJ Karate Klub Petrovče


kumite kadeti -63 kg (3)
1. mesto PODPEČAN LAN Karate Klub Polzela
2. mesto MARKULJEVIČ UROŠ Karate Klub Trbovlje
3. mesto RIZMANOVSKI ENEJ Karate Klub Postojna


kumite kadeti -70 kg (7)
1. mesto GRIL BLAž Karate Klub Postojna
2. mesto ISAKOVIĆ ALEN Karate Klub Trbovlje
3. mesto JORDAN TIMOTEJ KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
3. mesto GORIŠEK MATEJ Shotokan Karate Klub Grosuplje


kumite kadeti +70 kg (6)
1. mesto BAŽDARIĆ ANTON KK OPATIJA
2. mesto PETRIčIć MARKO Beogradski karate savez
3. mesto KRAMBERGER LOVRO Karate-do klub Ig Shotokan
3. mesto LESNIKA ŽAN LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje


kumite kadetinje -47 kg (6)
1. mesto REPIČ JERCA Karate Klub Kranj
2. mesto GRčIć TAMARA Beogradski karate savez
3. mesto GINEXSI MORGANA GLC FIJLKAM
3. mesto IBRIĆ AMINA Karate Klub Kovinar Maribor


kumite kadetinje -54 kg (12)
1. mesto HABJAN NUšA Karate Klub Postojna
2. mesto MOLNAR ELIZABETA Karate Zveza Slovenije
3. mesto BERGANT LAURA Karate Klub Polzela
3. mesto DEBELJAK HANA Shotokan Karate Klub Grosuplje


kumite kadetinje +54 kg (9)
1. mesto ŽERJAV NUŠA Karate Zveza Slovenije
2. mesto ŽIBRET ZALA MARIA Karate Klub Ljubljana
3. mesto LIŠINOVIĆ SARA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto BIKIČ TIANA Karate Klub Polzela


kumite malčice -30 kg (6)
1. mesto BELE LEA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto BELE ANA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto VALENČAK NELI Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto JEVŠENAK ALINA Shotokan Karate Klub Oplotnica


kumite malčice +30 kg (2)
1. mesto MERC MAJA Karate Klub Šiška
2. mesto HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina


kumite malčki -30 kg (7)
1. mesto FILIPIČ MARK Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto ŠULIGOJ ALJAž Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto GOLEŠ LAN Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto HMELAK TIBOR Shotokan Karate Klub Oplotnica


kumite malčki +30 kg (4)
1. mesto JELENKO BENJAMIN Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto LAPAJNE VORANC Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto KRŽIŠNIK LAN Karate Klub Kolektor Idrija


kumite ml. kadeti -40 kg (5)
1. mesto LIPOVŠEK AMADEJ Društvo Za Karate Celje
2. mesto SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto CERJAK JAKA Karate Klub Brežice
3. mesto SEDEJ ANDRAŽ Karate Klub Kolektor Idrija


kumite ml. kadeti -45 kg (7)
1. mesto ISAKOVIĆ KENAN Karate Klub Trbovlje
2. mesto ARSENIć PETAR Karate Klub Postojna
3. mesto ŠUSTER ALJAŽ Karate Klub Polzela
3. mesto ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor


kumite ml. kadeti -50 kg (2)
1. mesto TRAJKOVSKI VASIL Karate Klub Branik Maribor
2. mesto TOPOLOVEC DOMEN Karate Klub Branik Maribor


kumite ml. kadeti +50 kg (9)
1. mesto ŽUMER JAKOB Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto ČIMžAR ALEKS Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto RADIĆ LUKA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto OREŠČANIN ZORAN Društvo Za Borilne Veščine Piran


kumite ml. kadetinje -40 kg (0)


kumite ml. kadetinje -45 kg (5)
1. mesto REPIČ JERCA Karate Klub Kranj
2. mesto JOšT ZALA Karate Klub Postojna
3. mesto ZAVRTANIK POLONA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto CANDOLO ALICE GLC FIJLKAM


kumite ml. kadetinje -50 kg (7)
1. mesto AVŽNER ZOJA Karate Klub Polzela
2. mesto SALKIČ LARA Karate Klub Trbovlje
3. mesto ABRAM NIJA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto ARSENIČ SARA Karate Klub Postojna


kumite ml. kadetinje +50 kg (14)
1. mesto ČAčKO MIA Karate klub 10. DAN
2. mesto MEKIč KIARA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto CARLI MARUšA SARA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto ŽIBRET ZALA MARIA Karate Klub Ljubljana


kumite mladinci -61 kg (7)
1. mesto HUDALES TOMAŽ Karate Zveza Slovenije
2. mesto PODPEČAN LAN Karate Klub Polzela
3. mesto BAJUK BENJAMIN Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto ZIDAR DOMEN Karate Zveza Slovenije


kumite mladinci -68 kg (4)
1. mesto KERŠIČ AHLIN ŽAN Karate Klub Kranj
2. mesto GRIL BLAž Karate Klub Postojna
3. mesto RIZMANOVSKI ENEJ Karate Klub Postojna
3. mesto OBLAK TJAž Karate Klub Kolektor Idrija


kumite mladinci -76 kg (3)
1. mesto PLASKAN JURIJ Karate Klub Žalec
2. mesto STEFANOVSKI ANDRAž Karate Klub Postojna
3. mesto BURLAK TIMOTEJ Karate Klub Radvanje


kumite mladinci +76 kg (5)
1. mesto ČRNILEC KESIČ ŽIGA Karate Klub Kranj
2. mesto REBOLJ LUKA Karate Klub Kranj
3. mesto KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto BAŽDARIĆ ANTON KK OPATIJA


kumite mladinke -53 kg (3)
1. mesto HABJAN NUšA Karate Klub Postojna
2. mesto FIJAČKO SARA Karate Klub Rogaška Slatina


kumite mladinke -59 kg (0)


kumite mladinke +59 kg (6)
1. mesto POTISK LAURA Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto ŠENICA NIKA Karate Klub Polzela
3. mesto ŽERJAV NUŠA Karate Zveza Slovenije
3. mesto HOčEVAR IRIS Karate Klub Žalec


kumite veterani +35 let open (2)
1. mesto ČESEN STANKO Karate Klub Postojna


kata ekipa člani (4)
1. mesto KK MARS 1 JURJEVIC,PUZJAK,KRALJEV
2. mesto SHITO-RYU CE 2 BELEJ,LEŠEK,ROMIH
3. mesto SHITO-RYU CE 1 FLIS,GRADIŠNIK,ŽAGAR
3. mesto SABBIONETA 1 BAZZANI,MAZZINI,SINGH


kata ekipa članice (1)
1. mesto ASD RYUKO 1 FAGIANI,ONGARI,TOMASELLI


kata ekipa dečki (2)
1. mesto KK POSTOJNA 1 BOJC,RUDONJIĆ,SUBOTIČ
2. mesto KK RUDAR 1 LAMI,LIPUŠ SMAJLOVIĆ,VRELLA


kata ekipa deklice (3)
1. mesto KK BREžICE 1 LAKNER,LAVRIČ,PETKOVIĆ
2. mesto SH. POSTOJNA 1 OSMANAJ,LIŠINOVIĆ,STOJANOVIĆ
3. mesto KK POSTOJNA 1 AKSENTIĆ,JOŠT,PRAPROTNIK


kata ekipa kadeti (0)


kata ekipa kadetinje (2)
1. mesto KK APAčE 1 SEREC,LESJAK,KNEDL
2. mesto KARATE BUJE 1 BOČKOR,BOŽIĆ,POPOVIĆ


kata ekipa malčice (2)
1. mesto KK VELENJE 1 JOVANOVIĆ,JOZIČ,VANOVŠEK
2. mesto SH. POSTOJNA 1 LIŠINOVIĆ,IVANOVIĆ,DAUTOVIĆ


kata ekipa malčki (5)
1. mesto KK POSTOJNA 2 RUDONJIĆ,SUBOTIČ,BOJC
2. mesto KK CERKNICA 1 TRONTELJ,ŠPANIČ,KRALJ
3. mesto KK SOKOL 2 STEFANOVIĆ,SOLAR,GEORGIEV
3. mesto KK SOKOL 1 CIUHA,ERDELIČ,VEČERIN


kata ekipa ml. kadeti (1)
1. mesto KK PTUJ 1 JIN,SKAZA,ŠMID CAFUTA


kata ekipa ml. kadetinje (3)
1. mesto KK KRANJ 2 REPIČ,NADIŽAR,DROBNJAK
2. mesto KK KRANJ 1 KALAN,BALDŽIEV,ČUHALEV
3. mesto KK RUDAR 1 BOŠNJIĆ,HLIŠČ,PRATNEMER


kata ekipa mladinci (0)


kata ekipa mladinke (0)


kata ekipa najmlajše (0)


kata ekipa najmlajši (1)


kumite ekipa člani open (0)


kumite ekipa članice open (0)


kumite ekipa kadeti open (2)
1. mesto KK KRANJ 1 KERŠIČ AHLIN,VILFAN,PLEVNIK,STOJANOVSKI


kumite ekipa kadetinje open (0)


kumite ekipa ml. kadeti open (0)


kumite ekipa ml. kadetinje open (0)


kumite ekipa mladinci open (1)
1. mesto KK KRANJ 1 REBOLJ,ČRNILEC KESIČ


kumite ekipa mladinke open (0)