POKAL KONIŠKEGA KONJA 2019 (Hors Cup 2019)

Društvo Za Karate Celje

Tekmovalec Kategorija
DRAŽUMERIČ SIMON kata veterani + 35 let
GOLEŽ PETER kumite malčki -30 kg
KRAČUN RENE kumite ml. kadeti -40 kg
LIPOVŠEK AMADEJ kumite ml. kadeti -45 kg
LORBER MAJ kumite ml. kadeti -40 kg
MEDIĆ ADELA kumite malčice +30 kg
MEHIć FATIMA kata deklice (8-4 kyu)
ŠMARČAN SIMON kumite mladinci -55 kg
STENDLER KLANJŠEK ŽIVA kata malčice
STENDLER KLANJŠEK ŽIVA kata deklice
STENDLER KLANJŠEK ŽIVA kata malčice (8-6 kyu)
STRAJNIČ BLAŽ kumite ml. kadeti -50 kg
URBANCL BOJAN kata veterani + 35 let


Karate društvo Loče

Tekmovalec Kategorija
BABIČ ANA kumite malčice +30 kg
LOČNIKAR MIHA kumite ml. kadeti -40 kg
MLAKAR JAN kumite mladinci +76 kg
MLAKAR NEJC kumite ml. kadeti -40 kg
MLAKAR NIKA kumite ml. kadetinje -45 kg
PODKRIŽNIK LUKA kumite kadeti +70 kg


Karate Klub Branik Maribor

Tekmovalec Kategorija
BOBEK MATIJA kata moški osebe s pos. potrebami
TOPOLOVEC DOMEN kumite ml. kadeti -55 kg


Karate Klub Brežice

Tekmovalec Kategorija
CERJAK JAKA kumite ml. kadeti -45 kg
LAZANSKI MAJA kata deklice (8-4 kyu)
PETKOVIĆ SAŠA kata ml. kadetinje
PETKOVIĆ SAŠA kumite ml. kadetinje +50 kg
PETKOVIĆ TJAŠA kumite deklice -35 kg
SEVER ANA kumite ml. kadetinje +50 kg


Karate Klub Emona

Tekmovalec Kategorija
SEMOLIč IGOR kata veterani - 50 let
SEMOLIč IGOR kata veterani + 35 let


Karate Klub Kolektor Idrija

Tekmovalec Kategorija
BAJUK EVA kumite kadetinje -54 kg
BOŽIČ CENE kumite ml. kadeti -45 kg
CARLI MARUšA SARA kata kadetinje
CARLI MARUšA SARA kumite kadetinje +54 kg
CARLI SOFIJA kata deklice
CARLI SOFIJA kumite deklice +40 kg
CARLI SOFIJA kata deklice (8-4 kyu)
FILIPIČ MARK kata dečki
FILIPIČ MARK kumite dečki -35 kg
FILIPIČ MARK kata dečki (8-4 kyu)
HUMAR GAJA kumite deklice +40 kg
HUMAR GAJA kumite ml. kadetinje -50 kg
KRVINA LIA kumite malčice -30 kg
KRŽIŠNIK GAL kumite ml. kadeti +55 kg
KRŽIŠNIK GAL kumite kadeti -70 kg
KRŽIŠNIK LAN kumite dečki -45 kg
KRŽIŠNIK LAN kumite malčki +30 kg
LAPAJNE VORANC kumite malčki +30 kg
LOGAR TEA kata ml. kadetinje
LOGAR TEA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
MLAKAR LUKA kata dečki
MLAKAR LUKA kumite dečki -40 kg
MLAKAR LUKA kata dečki (8-4 kyu)
MLAKAR NIKA kumite malčice -30 kg
MLAKAR NIKA kata malčice (8-6 kyu)
MUHIĆ DIN kumite malčki -30 kg
PRIMOŽIČ TIT kumite člani open
SEDEJ ANDRAŽ kumite ml. kadeti -40 kg
ZUPANčIč NANA kumite malčice -30 kg
KK IDRIJA 1 - FILIPIČ,MLAKAR kumite ekipa dečki open
KK IDRIJA 1 - BOŽIČ,KRŽIŠNIK,SEDEJ kumite ekipa ml. kadeti open


Karate Klub Kovinar Maribor

Tekmovalec Kategorija
BAUMAN GAL kumite dečki -35 kg
BAUMAN GAL kata dečki (8-4 kyu)
MOČNIK MANDY kumite deklice -40 kg
MOČNIK TIMI kata mladinci
ORNIK NINO kumite mladinci -76 kg
ROLA LUKA kumite dečki -40 kg
ROLA LUKA kata dečki (8-4 kyu)
ŠTANDEKER LUKA kata malčki (8-6 kyu)
ŠTANDEKER LUKA kumite malčki +30 kg
ZARIČ VID kata ml. kadeti
ZARIČ VID kumite ml. kadeti -50 kg


Karate klub Kozjansko in Obsotelje

Tekmovalec Kategorija
BELE ANA kumite malčice +30 kg
BELE LEA kumite malčice -30 kg
BELE LUKA kata ml. kadeti
BELE LUKA kumite dečki -45 kg
HERMAN BENJAMIN kumite malčki +30 kg
JURAJA VINKO kata malčki
JURAJA VINKO kata malčki (8-6 kyu)
LOTRIč FILIP kata malčki
PRAH TILEN kata malčki
PRAH TILEN kata malčki (8-6 kyu)
SODIN LEON kumite malčki -30 kg
ZBIL GREGA kata dečki


Karate Klub Kranj

Tekmovalec Kategorija
BALDžIEV TANJA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
CEKOV VANNA kata malčice
ČERU JERNEJA kumite deklice +40 kg
ČUHALEV NADJA kata ml. kadetinje
ČUHALEV NADJA kumite ml. kadetinje +50 kg
DROBNJAK MARINA kata kadetinje
ERŽEN ŽIGA kata ml. kadeti
ERŽEN ŽIGA kumite ml. kadeti -40 kg
ETEROVIč MAšA kata kadetinje
ETEROVIč MAšA kumite kadetinje +54 kg
KERŠIČ AHLIN AJDA kumite članice -68 kg
KRIžAJ ALEKSANDER kumite ml. kadeti -50 kg
LEBEN TINKARA kata deklice
LEBEN TINKARA kumite deklice -35 kg
NADIŽAR LANA TISA kata mladinke
PLEVNIK GAL kumite kadeti -57 kg
PLEVNIK LALITA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
POLAK TIA kata deklice
REBOLJ MANCA kumite mladinke +59 kg
STOJANOVSKI VANE kumite kadeti -63 kg
KK KRANJ 1 - POLAK,LEBEN,CEKOV kata ekipa deklice
KK KRANJ 1 - BALDŽIEV,ČUHALEV,PLEVNIK kata ekipa ml. kadetinje
KK KRANJ 1 - NADIŽAR,DROBNJAK,ETEROVIČ kata ekipa kadetinje


Karate Klub Lovrenc Na Pohorju

Tekmovalec Kategorija
AHEJ GREGA kata ml. kadeti (8-3 kyu)
BRITOVŠEK MARCEL kata člani +18
BRITOVŠEK MARCEL kata mladinci
GROSS SAMO kata veterani + 50 let
GROSS SAMO kata veterani + 35 let
OVČAR ŽIGA kumite malčki -30 kg
OVČAR ŽIGA kata malčki (8-6 kyu)
PISNIK MAJA MARI kata najmlajše
PISNIK MAJA MARI kata najmlajše (8-6 kyu)
PISNIK NINA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
SKUHALA ZOJA kata deklice
VERČKO ANA kata najmlajše (8-6 kyu)


Karate Klub Mon Chi

Tekmovalec Kategorija
SEJDIJI NIK kata moški osebe s pos. potrebami
SOSKIć FILIP kata moški osebe s pos. potrebami


Karate Klub Petrovče

Tekmovalec Kategorija
BARL MAJ kumite kadeti -63 kg
KOžELJ ALEKS kumite malčki +30 kg
SALAMUN VID kumite kadeti -57 kg
SKALIč BOR kumite malčki -30 kg
SKALIč BRIN kumite ml. kadeti +55 kg


Karate Klub Polzela

Tekmovalec Kategorija
AVŽNER ZOJA kumite kadetinje -54 kg
DERČA ALEKSEJ BENJAMIN kumite dečki +45 kg
JESENEK ROJŠEK ANEJA kumite ml. kadetinje +50 kg
MLAčNIK AžBE kumite malčki -30 kg
RIOSA NOVAK TILEN, kumite kadeti -52 kg
ŠENICA NIKA kumite članice -61 kg
TRBOVŠEK ŽIGA kumite dečki -45 kg


Karate Klub Postojna

Tekmovalec Kategorija
ARSENIć PETAR kumite kadeti -52 kg
ARSENIČ SARA kumite kadetinje -47 kg
BEŠIČ LANA kata najmlajše
BOJC JAKOB kata malčki
ČESEN BORIS kata najmlajši
ČESEN VESNA kata malčice
GRIL BLAž kumite mladinci -68 kg
HABJAN NUšA kumite mladinke -53 kg
PRAPROTNIK NECA kata deklice
RUDONJIĆ JOVAN kata malčki
RUDONJIĆ MARIJA kata malčice
SUBOTIč FILIP kata malčki
KK POSTOJNA 1 - RUDONJIĆ,SUBOTIČ,BOJC kata ekipa malčki


Karate Klub Radenci Shotokan

Tekmovalec Kategorija
HRAŠČANEC NIKA kumite deklice -35 kg
HRAŠČANEC TAJA kumite kadetinje -54 kg
LIPIČ MAJ kumite dečki -35 kg
LIPIČ ŽAK kumite ml. kadeti -50 kg
TRATNIK ALEN kumite dečki -35 kg


Karate Klub Radvanje

Tekmovalec Kategorija
GAAL JAKA kumite mladinci +76 kg
LUBAJNŠEK LINA kumite članice -61 kg
LUBAJNŠEK LINA kumite članice open
RUTAR DENNIS DEAN kumite mladinci -76 kg


Karate Klub Rogaška Slatina

Tekmovalec Kategorija
COLNARIČ NIK kumite kadeti -70 kg
KRUMPAK TINKARA kumite deklice -35 kg
KUNŠTEK NEJC kumite ml. kadeti -55 kg
KUNŠTEK NEJC kumite kadeti -52 kg
KURAJ JAKOB kata malčki
KURAJ MITJA kumite dečki -40 kg
MAVSAR TAJDA kata malčice (8-6 kyu)
MIKŠA LOVRO kata najmlajši (8-6 kyu)
ŠKRABLIN TARA kumite ml. kadetinje -45 kg
ŽUMER JAKOB kumite ml. kadeti +55 kg


Karate Klub Selnica Ob Dravi

Tekmovalec Kategorija
BAJGOT NACE kata dečki
BAJGOT NACE kumite dečki -35 kg
FRAS PIA LETRICIA kata ml. kadetinje
FRAS PIA LETRICIA kata kadetinje
KRAJNC MIHA kata kadeti
KRAJNC MIHA kumite kadeti +70 kg
MORI TARA kata deklice
MORI TARA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
ŠTELCER LUKA kumite dečki +45 kg
TROP EMA kata malčice (8-6 kyu)
VALIŠER TIMOTEJ kumite dečki -45 kg


Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje

Tekmovalec Kategorija
FLIS ANDREJ kata veterani + 35 let
SHITO-RYU CE 1 - FLIS,GRADIŠNIK,ŽAGAR kata ekipa člani
SHITO-RYU CE 1 - KOŠTOMAJ ČEDE,KOMERIČKI,KUZMANOVSKI KOBERSKI kata ekipa članice


Karate Klub Shotokan Ajdovščina

Tekmovalec Kategorija
GOSTIĆ STEFAN kumite malčki +30 kg


Karate Klub Shotokan Kranj

Tekmovalec Kategorija
BAŠAR EMA kata ml. kadetinje
BAŠAR EMA kumite ml. kadetinje -45 kg
ČIMžAR ALEKS kata kadeti
ČIMžAR ALEKS kumite kadeti -63 kg
KAROV ZORAN kumite mladinci -68 kg
LAPORNIK ISKRA ALJAŽ kumite člani -67 kg
MUZIK TAŠA kata ml. kadetinje
MUZIK TAŠA kumite ml. kadetinje +50 kg


Karate Klub Šiška

Tekmovalec Kategorija
BRLEK ROK kumite člani -60 kg
MERC JANEZ kata malčki
MERC JANEZ kumite malčki +30 kg
MERC MAJA kata malčice
MERC MAJA kumite malčice +30 kg
SMREKAR MATIC kumite člani -75 kg


Karate Klub Tiger Velenje

Tekmovalec Kategorija
ALETIĆ EMRA kata deklice
KULJIĆ SEMIR kata dečki (8-4 kyu)
SARAJLIć ELDIN kata malčki (8-6 kyu)


Karate Klub Trbovlje

Tekmovalec Kategorija
ČEŠAREK SIMONA kata ml. kadetinje
ČEŠAREK SIMONA kata kadetinje
HABERL URšA kumite članice - 55 kg
ISAKOVIĆ ALEN kumite mladinci -76 kg
KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA kumite deklice +40 kg
MARKULJEVIČ UROŠ kumite kadeti -63 kg
ŠEHIĆ DENIS kumite ml. kadeti -40 kg
KK TRBOVLJE 1 - MARKULJEVIČ,MARKULJEVIČ,ISAKOVIĆ kumite ekipa kadeti open


Karate klub Velenje

Tekmovalec Kategorija
ALIĆ INES kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
BOROVNIK NIK kata ml. kadeti
BOROVNIK NIK kata kadeti
BOROVNIK NIK kumite ml. kadeti -55 kg
ĐOGIĆ EMA kata deklice
ĐOGIĆ EMA kata deklice (8-4 kyu)
JELEN GAL kata najmlajši (8-6 kyu)
JELEN HANA kata deklice (8-4 kyu)
JOVANOVIĆ LANA kata malčice
JOVANOVIĆ LANA kata deklice (8-4 kyu)
JOZIČ ELLA kata najmlajše
KUTIJA ALJA kata kadetinje
LAH SILVO kata veterani + 50 let
MUHAREMOVIĆ SEID kumite ml. kadeti +55 kg
MUHAREMOVIĆ ŠUHRA kata mladinke
PAŠIČ ADAM kata najmlajši
PAŠIČ ADAM kata najmlajši (8-6 kyu)


Karate Klub Virtus Duplica

Tekmovalec Kategorija
JEGLIČ DRAGO kata veterani + 50 let


Karate Klub Zmaj

Tekmovalec Kategorija
ŽLOF ANDROJNA ZORAN kumite člani - 84 kg


Karate Klub Žalec

Tekmovalec Kategorija
DOBRIć IGOR kata moški osebe s pos. potrebami
KOKOTEC MARTIN kumite člani -67 kg
KOLšEK MAJ kumite kadeti -57 kg
KVAS TJAŠA kumite mladinke -48 kg
MEDVED MAKS kumite kadeti -70 kg
MOHENSKI ROBI kumite kadeti -57 kg
PLASKAN JURIJ kumite mladinci -76 kg
SUŠA ŽIGA kumite kadeti -52 kg
TOPOLOVEC KAJA kumite kadetinje +54 kg
UGOVšEK ALENKA kumite kadetinje -54 kg


Shotokan Karate Klub Grosuplje

Tekmovalec Kategorija
BREZOVNIK TISA JERNEA kumite ml. kadetinje -50 kg
GORIŠEK MATEJ kumite kadeti -70 kg
MARIČ REM kumite člani +84 kg
MARIČ REM kumite člani open


Shotokan Karate Klub Oplotnica

Tekmovalec Kategorija
GOLEŠ LAN kumite malčki -30 kg
HMELAK TIBOR kumite dečki -35 kg
IVANČIČ KIARA kumite malčice -30 kg
JELENKO BENJAMIN kumite dečki -40 kg
JEVŠENAK ALINA kumite malčice -30 kg
POLANEC KARIN kata deklice (8-4 kyu)
POLANEC MIRIAM kata deklice (8-4 kyu)
VALENČAK MIHAEL kumite kadeti -57 kg
VALENČAK NELI kumite malčice -30 kg
VALENČAK NELI kumite deklice -35 kg
VODOVNIK LARA kata malčice (8-6 kyu)


Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona

Tekmovalec Kategorija
KLOBASA BLAŽ kata mladinci


Športno Društvo Dinamik Celje

Tekmovalec Kategorija
POLAK ŽAN kumite kadeti -63 kg
POŽARNIK KNEZ GAL kumite kadeti -57 kg
POŽARNIK KNEZ VID kumite kadeti -52 kg


Športno Društvo Gorica Nova Gorica

Tekmovalec Kategorija
KOLšEK KLEMEN kumite ml. kadeti -50 kg
MAKAROV ILLYA kumite ml. kadeti -45 kg
PETERNEL ŽAN kumite mladinci -61 kg
RADIĆ LUKA kumite kadeti -57 kg
ZAVRTANIK POLONA kumite ml. kadetinje -50 kg
ŽOHAR SARA kumite mladinke +59 kg


Karate Klub Olimpija Ljubljana

Tekmovalec Kategorija
AHMETOVIĆ DINO kata moški osebe s pos. potrebami
AHMETOVIĆ ZARA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
ORLOVIĆ PETAR kumite kadeti -57 kg
ŠUPUK LINA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
KK OLIMPIJA 1 - ŠUPUK,KONJEVIĆ,AHMETOVIĆ kata ekipa kadetinje


Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer

Tekmovalec Kategorija
JANŽEKOVIČ NUšA kata malčice (8-6 kyu)
JANŽEKOVIČ NUšA kumite malčice +30 kg
JANŽEKOVIČ TIJA kumite ml. kadetinje -50 kg
JANŽEKOVIČ TIJA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
PLOHL TAJA kata najmlajše
PLOHL TAJA kata najmlajše (8-6 kyu)
RAUTER HANNAH VELA kumite deklice -40 kg
RAUTER HANNAH VELA kata deklice (8-4 kyu)
ŠKOFLANC NICK kumite ml. kadeti +55 kg
VRBNJAK TANJA kumite članice + 68 kg
VRBNJAK TANJA kumite članice open


Karate Klub Mawashi Postojna

Tekmovalec Kategorija
ABRAM ZOJA MARTINA kumite deklice -40 kg
BIZJAK LEDERER LEJA kumite ml. kadetinje -45 kg
ĐAKOVIć TIANA kumite ml. kadetinje +50 kg
KOBAL - PAHOR LEA kata ml. kadetinje
KOBAL - PAHOR LEA kata kadetinje
KONTREC ALJA kata ml. kadetinje
SMRDEL LIVIJA kata najmlajše
SMRDEL OSKAR kumite malčki +30 kg


Karate Klub Rudar Velenje

Tekmovalec Kategorija
BARAKOVIć HARIS kumite člani - 84 kg
BOŠNJIĆ ALICIA kata malčice (8-6 kyu)
BOŠNJIĆ ELENA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
HLIŠČ LANA kata ml. kadetinje
HRUSTIĆ SAJRA kata najmlajše (8-6 kyu)
LIPUš SMAJLOVIć VITO kata dečki (8-4 kyu)
PRATNEMER HANA kata deklice
PRATNEMER HANA kata deklice (8-4 kyu)
SADIKOVIć AJDIN kumite malčki +30 kg
STOJNIĆ MAIK kata najmlajši
VRELLA YLL kumite malčki -30 kg


Karate Pinzgau

Tekmovalec Kategorija
NOORI KAISER kumite člani -60 kg
NOORI KAISER kumite mladinci -61 kg
WEISSENBöCK ROBERT kumite člani -75 kg
WEISSENBöCK ROBERT kumite člani open


Karate klub Pesnica

Tekmovalec Kategorija
HORVAT ALBIN kata veterani + 50 let
HORVAT ALBIN kata veterani + 35 let


Karate klub WKSA Šentilj

Tekmovalec Kategorija
ČRNčEC ANEL kumite kadeti -70 kg


Karate klub WKSA Duplek

Tekmovalec Kategorija
ROJS JANA kata deklice
ROJS JANA kumite deklice +40 kg
ROJS SARA kata ml. kadetinje
ROJS VITA kumite ml. kadetinje -45 kg
ŽINKO DAMJAN kata moški osebe s pos. potrebami


Energija

Tekmovalec Kategorija
DUJAKOVIć PAVLE kumite mladinci -61 kg
JANJIć DEJAN kumite člani -67 kg
JANJIć DEJAN kumite mladinci -68 kg
KOPRENA JOVAN kumite ml. kadeti +55 kg
KOSTIć PAOLA kumite kadetinje -54 kg
KOSTIć PAOLA kumite mladinke -53 kg
LOLIć ANJA kumite članice -68 kg
LOLIć ANJA kumite mladinke +59 kg
LOLIć ANJA kumite članice open
STANIć MIHAJLO kumite kadeti -52 kg
STOJIć ANđELA kumite ml. kadetinje -45 kg
STOJIć ANđELA kumite kadetinje -47 kg
VUčIć SERGEJ kumite kadeti -57 kg
VUčIć SERGEJ kumite mladinci -61 kg
ENERGIJA 1 - VUČIĆ,STANIĆ kumite ekipa kadeti open
ENERGIJA 1 - DUJAKOVIĆ,JANJIĆ kumite ekipa mladinci open


KARATE KLUB OMEGA

Tekmovalec Kategorija
ČOLAK TALIA kata malčice
ČOLAK TALIA kata deklice
DRUžINEC ANA kata ml. kadetinje
DRUžINEC ANA kata deklice
JURčEVIć FILIP kata ml. kadeti
PARLOV NIKOLA kata kadeti


banja luka

Tekmovalec Kategorija
MILUTIN ĐORđE kata dečki
MILUTIN ĐORđE kumite dečki -40 kg
PEJIć LUKA kumite ml. kadeti -45 kg
PRERADOVIć PETAR kumite ml. kadeti -45 kg
RAKOVIć ANA kumite ml. kadetinje +50 kg
RAKOVIć ANA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
VASILIć LJUBIšA kata dečki
VASILIć LJUBIšA kumite dečki -40 kg
ZRNIć MIHAJLO kumite ml. kadeti -50 kg
1 - PEJIĆ,PRERADOVIĆ,ZRNIĆ kumite ekipa ml. kadeti open


Karate klub Globus Čakovec

Tekmovalec Kategorija
FARKAš LOVRO kumite ml. kadeti -55 kg
FARKAš LOVRO kumite kadeti -52 kg
FILIPOVIć ANA kumite kadetinje +54 kg
FILIPOVIć ANA kumite mladinke +59 kg
KEčKEš ELENA kumite članice - 50 kg
KEčKEš ELENA kumite mladinke -48 kg
NOVAK SARA kumite kadetinje -47 kg
NOVAK SARA kumite mladinke -48 kg
TOPLIčANEC KRISTIAN kumite kadeti -57 kg
TOPLIčANEC KRISTIAN kumite mladinci -55 kg
ŽERJAV NIKA kumite kadetinje -47 kg
ŽERJAV NIKA kumite mladinke -48 kg


KARATE KLUB REGENERACIJA

Tekmovalec Kategorija
BAŠIĆ SUMEJA kumite ml. kadetinje +50 kg
BAŠIĆ SUMEJA kumite kadetinje +54 kg
BEGANOVIĆ TARIS kata malčki
BEGANOVIĆ TARIS kata dečki
BEGANOVIĆ TARIS kumite malčki +30 kg
DIZDAREVIĆ ARMEN kata malčki
DIZDAREVIĆ ARMEN kumite dečki -40 kg
DIZDAREVIĆ ARMEN kumite malčki +30 kg
DIZDAREVIĆ EDA kata malčice
DIZDAREVIĆ EDA kumite malčice -30 kg
DIZDAREVIĆ EMA kumite ml. kadetinje -50 kg
DIZDAREVIĆ EMA kumite kadetinje -47 kg
GROŠIĆ BELMA kumite kadetinje -47 kg
GROŠIĆ BELMA kumite mladinke -48 kg
KAJTEZOVIĆ NUH kata najmlajši
KAJTEZOVIĆ NUH kata najmlajši (8-6 kyu)
KARAHODŽIĆ HUSEIN kumite dečki -35 kg
KESEROVIĆ MELINA kata najmlajše
KESEROVIĆ MELINA kata najmlajše (8-6 kyu)
KUDIĆ LEJLA kumite kadetinje +54 kg
KUDIĆ LEJLA kumite mladinke -59 kg
NADAREVIĆ EMA kumite članice -61 kg
NADAREVIĆ EMA kumite mladinke -59 kg
OKANOVIĆ KANITA kumite kadetinje +54 kg
OKANOVIĆ KANITA kumite mladinke +59 kg
PAJAZETOVIĆ ERMIN kata dečki
PAJAZETOVIĆ ERMIN kumite dečki -35 kg
PAJAZETOVIĆ ERMIN kumite ml. kadeti -40 kg
PEHLIĆ ANES kata dečki
PEHLIĆ ANES kumite dečki -40 kg
PURIĆ EMAN kata dečki
PURIĆ EMAN kumite dečki -35 kg
PURIĆ EMAN kumite ml. kadeti -40 kg
PURIĆ EMAN kata ml. kadeti (8-3 kyu)
REKIĆ SARA kata deklice
REKIĆ SARA kumite deklice +40 kg
RUŽNIĆ IMAN kata deklice
RUŽNIĆ IMAN kumite deklice -40 kg
ŠABANAGIĆ AMAR kata dečki
ŠABANAGIĆ AMAR kumite dečki +45 kg
SADIKOVIĆ SUAD kata ml. kadeti
SADIKOVIĆ SUAD kata kadeti
SADIKOVIĆ SUAD kumite ml. kadeti +55 kg
SADIKOVIĆ SUAD kumite kadeti -63 kg
ŠAKANOVIĆ EMRAH kata malčki
ŠAKANOVIĆ EMRAH kumite malčki -30 kg
SALKIĆ AJDIN kata dečki
SALKIĆ AJDIN kumite dečki -35 kg
ŠEHIĆ ARRLINA kata deklice
ŠEHIĆ ARRLINA kumite deklice +40 kg
ŠEMIĆ MELINA kata malčice
ŠEMIĆ MELINA kata malčice (8-6 kyu)
TOPČAGIĆ SARA kumite ml. kadetinje -45 kg
TOPČAGIĆ SARA kumite kadetinje -47 kg
REGENERACIJA 1 - BEGANOVIĆ,KAJTEZOVIĆ,ŠAKANOVIĆ kata ekipa malčki
REGENERACIJA 1 - DIZDAREVIĆ,KESEROVIĆ,ŠEMIĆ kata ekipa malčice
REGENERACIJA 1 - REKIĆ,RUŽNIĆ,ŠEHIĆ kata ekipa deklice
REGENERACIJA 1 - DIZDAREVIĆ,PURIĆ,ŠABANAGIĆ kata ekipa dečki
REGENERACIJA 2 - PAJAZETOVIĆ,PEHLIĆ,SALKIĆ kata ekipa dečki
REGENERACIJA 1 - ŠABANAGIĆ,PEHLIĆ,PAJAZETOVIĆ,DIZDAREVIĆ kumite ekipa dečki open
REGENERACIJA 2 - SALKIĆ,PURIĆ,KARAHODŽIĆ kumite ekipa dečki open
REGENERACIJA 1 - BAŠIĆ,TOPČAGIĆ,REKIĆ kumite ekipa ml. kadetinje open
REGENERACIJA 1 - ŠEHIĆ,RUŽNIĆ,REKIĆ kumite ekipa deklice open
REGENERACIJA 1 - GROŠIĆ,KUDIĆ,OKANOVIĆ kumite ekipa kadetinje open
REGENERACIJA 1 - NADAREVIĆ,OKANOVIĆ,KUDIĆ kumite ekipa mladinke open


JION BIHAĆ

Tekmovalec Kategorija
BEGANOVIĆ NINA kumite ml. kadetinje -50 kg
BURZIĆ NIHAD kumite kadeti -52 kg
DURDŽIĆ IMANA kata deklice
DURDŽIĆ IMANA kumite deklice -40 kg
KAPIĆ ENA kumite deklice +40 kg
KAPIĆ ENA kumite malčice +30 kg
POZDERAC NINA kumite ml. kadetinje -45 kg


KARATE K. RI CROATIA

Tekmovalec Kategorija
ŽIVČIĆ EMA kumite članice -61 kg


Karate klub WKSA Kungota

Tekmovalec Kategorija
ŠTELCL GAL kumite mladinci -76 kg


karate klub "DO" Tuzla

Tekmovalec Kategorija
AŠĆIĆ ŠEJLA kata malčice
AŠĆIĆ ŠEJLA kumite malčice -30 kg
BEšIć HAšIM kumite kadeti -70 kg
DJUG BAKIR kumite dečki -35 kg
HALILOVIć AMINA kumite deklice +40 kg
HALILOVIć AMINA kumite ml. kadetinje -50 kg
IBRAHIMOCIć MELINA kumite ml. kadetinje +50 kg
IBRAHIMOCIć MELINA kumite kadetinje +54 kg
KREšIć STEFANI kumite mladinke +59 kg
KREšIć STEFANI kumite članice open


Bushido Banja Luka

Tekmovalec Kategorija
BALAć ANASTASIJA kumite ml. kadetinje -45 kg
BALTA LEA kumite malčice +30 kg
BJELJAC NIKOLA kumite dečki -35 kg
ČUBRILO NEMANJA kumite dečki -35 kg
DIMITRIć KRISTIJAN kumite malčki +30 kg
ĐUKIć TEODORA kumite malčice -30 kg
GOTOVAC TAMARA kumite deklice -40 kg
KALINIć MATEJ kumite malčki +30 kg
KURIDZA STRAHINJA kumite dečki -45 kg
LUGONJA MARKO kumite ml. kadeti -40 kg
LUGONJA VLADIMIR kumite malčki -30 kg
PEJIć TEODORA kumite deklice +40 kg
RADIć DAVID kumite ml. kadeti -40 kg
SUBOTIć IVANA kumite kadetinje +54 kg
URANOVIć LJUBIšA kata dečki (8-4 kyu)
BUSHIDO 1 - ČUBRILO,BJELJAC,KURIDZA kumite ekipa dečki open


KARATE KLUB BIJELA

Tekmovalec Kategorija
GARDAšEVIč LAZAR kumite dečki -35 kg
GARDAšEVIč LAZAR kumite dečki -40 kg
MIKULIć NEMANJA kumite kadeti -57 kg
MIKULIć NEMANJA kumite mladinci -55 kg
NENAD ĐURIČIĆ kumite dečki -40 kg
NENAD ĐURIČIĆ kumite dečki -45 kg


DALMACIJA SPLIT

Tekmovalec Kategorija
LOZOVINA LANA kumite kadetinje +54 kg
LOZOVINA LANA kumite mladinke +59 kg


Karate klub MB SPORT

Tekmovalec Kategorija
ANđELIć VUKAšIN kumite dečki -45 kg
ANđELIć VUKAšIN kumite malčki +30 kg
ĐORIć STEFAN kumite dečki -35 kg
ĐORIć STEFAN kumite malčki -30 kg
MILENKOVIC BOGDAN kumite ml. kadeti -40 kg
MILENKOVIC BOGDAN kumite ml. kadeti -45 kg
PRVULOVIć DANICA kumite malčice +30 kg
PRVULOVIć DANICA kumite deklice -35 kg


Karate Klub Seki Sv. Jernej

Tekmovalec Kategorija
AVDIĆ AMELA kata mladinke
CENTRIH ALEKSANDRA, kata mladinke
CENTRIH ALEKSANDRA, kata članice +18
CENTRIH ALEKSANDRA, kumite mladinke +59 kg
CENTRIH PATRICIJA, kata mladinke
CENTRIH PATRICIJA, kata kadetinje
CENTRIH PATRICIJA, kumite kadetinje +54 kg
GANZITTI KLARA, kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
GANZITTI NAL kata malčki (8-6 kyu)
GANZITTI NIA kata mladinke
GANZITTI NOAH kata ml. kadeti
GOLAČ ŠEFKA ŠEKI kata veteranke + 35 let
GORENŠEK TILEN kata ml. kadeti
GORENŠEK TILEN kumite ml. kadeti -55 kg
GORENŠEK TILEN kata ml. kadeti (8-3 kyu)
GORENŠEK VID kata dečki
GORENŠEK VID kumite dečki -45 kg
GORENŠEK VID kata dečki (8-4 kyu)
HAJRULAI ANISA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
HAJRULAI LUAN, kata malčki (8-6 kyu)
HAJRULAI LUAN, kata najmlajši
HAJRULAI LUAN, kata najmlajši (8-6 kyu)
HLASTEC KIAN kata ml. kadeti
HLASTEC KIAN kata dečki
HLASTEC KIAN kata ml. kadeti (8-3 kyu)
HLASTEC MARK kata ml. kadeti
HLASTEC MARK kata ml. kadeti (8-3 kyu)
HRIBERNIK DAVID kata najmlajši (8-6 kyu)
JEROT MIHA kata malčki (8-6 kyu)
JEROT NEŽA kata malčice
JEROT NEŽA kata malčice (8-6 kyu)
JEROT NEŽA kata deklice (8-4 kyu)
KLOBASA ALEKS kata člani +18
KLOBASA ALEKS kata mladinci
KLOBASA ALEKS kumite mladinci +76 kg
LONČARIČ ZOJA kata malčice
LONČARIČ ZOJA kata malčice (8-6 kyu)
MILJANOVIČ MARKO kata mladinci
MILJATOVIČ ALEKSA, kata malčki
MILJATOVIČ ALEKSA, kata malčki (8-6 kyu)
MILJATOVIČ ALEKSA, kata dečki (8-4 kyu)
MILJATOVIĆ ANDJELA, kata najmlajše
MILJATOVIĆ ANDJELA, kata malčice
NOVAK SARA, kata mladinke
NOVAK SARA, kata kadetinje
OČKO ARIANA, kata najmlajše (8-6 kyu)
OČKO GAL kata malčki
OČKO GAL kata dečki
OČKO GAL kumite malčki +30 kg
OSMANOVIĆ DALAL kata malčice
OSMANOVIĆ DALAL kata malčice (8-6 kyu)
OSMANOVIĆ DALAL kata deklice (8-4 kyu)
OSMANOVIĆ EMAR kata malčki
OSMANOVIĆ EMAR kata malčki (8-6 kyu)
RIZVANOVIĆ ENEA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
RIZVANOVIĆ ENEJ, kata malčki
RIZVANOVIĆ ENEJ, kata malčki (8-6 kyu)
RIZVANOVIĆ ENEJ, kata dečki (8-4 kyu)
ŠKET-MLINAR ALEKS, kata moški osebe s pos. potrebami
ŠKET-MLINAR ALJA. kata deklice (8-4 kyu)
SLUGA JURE kata kadeti
SLUGA JURE kata mladinci
STERNIŠA NEJC kata kadeti
STERNIŠA NEJC kata mladinci
SULEJMANI EGZON kata malčki (8-6 kyu)
SULEJMANI LEART kata dečki (8-4 kyu)
TOMAŽIČ EVA kata ml. kadetinje
TOMAŽIČ EVA kata kadetinje
VANOVŠEK ENEJ, kata ml. kadeti
VANOVŠEK ENEJ, kata kadeti
VANOVŠEK ENEJ, kata ml. kadeti (8-3 kyu)
VANOVŠEK ZOJA. kata malčice
VANOVŠEK ZOJA. kata deklice
VANOVŠEK ZOJA. kata deklice (8-4 kyu)
KK SEKI 1 - OSMANOVIĆ,RIZVANOVIĆ,MILJATOVIĆ kata ekipa malčki
KK SEKI 1 - LONČARIČ,OSMANOVIĆ,VANOVŠEK kata ekipa malčice
KK SEKI 1 - GORENŠEK,HLASTEC,OČKO kata ekipa dečki
KK SEKI 1 - GORENŠEK,HLASTEC,VANOVŠEK kata ekipa ml. kadeti
KK SEKI 1 - STERNIŠA,VANOVŠEK,SLUGA kata ekipa kadeti
KK SEKI 1 - CENTRIH,NOVAK,TOMAŽIČ kata ekipa kadetinje
KK SEKI 1 - GORENŠEK,HLASTEC kumite ekipa dečki open
KK SEKI 1 - CENTRIH,NOVAK kumite ekipa kadetinje open


club arti orientali cantù asd

Tekmovalec Kategorija
COLOMBO DAVIDE kumite člani -67 kg
COLOMBO DAVIDE kumite člani -60 kg
COLOMBO DAVIDE kumite člani open


KARATE CLUB 2003 - Subotic

Tekmovalec Kategorija
SIMEONE MARTINA kumite kadetinje +54 kg
STROSCIO MELISSA kumite ml. kadetinje +50 kg


KBS"Castra"

Tekmovalec Kategorija
KREMENOVIć NIKOLIJA kumite malčice -30 kg
MILOJEVIć MARIJO kumite kadeti -52 kg
ROGIć ANAMARIJA kumite deklice -40 kg
TAMBURIć DANIJEL kumite ml. kadeti +55 kg


KARATE ZVEZA SLOVENIJE

Tekmovalec Kategorija
CESAR PIA kata mladinke
DEBELJAK HANA kumite kadetinje -54 kg
GANZITTI NIA kata kadetinje
HABERL BARBARA kumite članice - 55 kg
HABERL URŠA kumite članice - 50 kg
HARTL BOR kata mladinci
JOKSIMOVIČ STEFAN kumite člani +84 kg
JORDAN TIMOTEJ kumite kadeti +70 kg
KERŠIČ AHLIN ŽAN kumite mladinci -68 kg
MOLNAR ELIZABETA kumite kadetinje +54 kg
POTISK LAURA kumite mladinke -59 kg
PRIMOŽIČ TIT kumite člani -75 kg
REPIČ JERCA kumite kadetinje -47 kg
SIMONIČ MAŠA kata članice +18
ŽERJAV NUŠA kumite mladinke +59 kg
ZIDAR DOMEN kumite mladinci -61 kg
ZLATKOV TEODOR kumite mladinci -76 kg


Karate klub "16-a" Banja Luka

Tekmovalec Kategorija
DOKMANOVIĆ SANJIN kata ml. kadeti (8-3 kyu)
LUKAČ UNA-SELENA kumite kadetinje -54 kg
LUKAč VIKTOR kumite dečki -35 kg


KK Cazin

Tekmovalec Kategorija
DELALIć NEDIM kumite ml. kadeti +55 kg
DIZDAREVIć ISHAK kumite kadeti +70 kg
RIZVIć AMAR kumite ml. kadeti +55 kg
RIZVIć LEJLA kumite deklice +40 kg
SEDIć ADNAN kumite dečki +45 kg
SULJIć SANDRA kumite ml. kadetinje -50 kg
ŽDRALIć ALDIN kumite dečki +45 kg
KK CAZIN 1 - ŽDRALIĆ,SEDIĆ kumite ekipa dečki open
KK CAZIN 1 - DELALIĆ,HAIRLAHOVIĆ,RIZVIĆ kumite ekipa ml. kadeti open


KOSTRENA

Tekmovalec Kategorija
TADEJ SARA kumite deklice +40 kg
TADEJ SARA kumite ml. kadetinje -50 kg


Karate klub Šibenik 1066

Tekmovalec Kategorija
DURBIć LUKA kumite ml. kadeti -50 kg
DURBIć LUKA kumite kadeti -52 kg
LAKOš KLARA kumite deklice -35 kg
MATIć MILE kumite ml. kadeti -55 kg
MATIć MILE kumite kadeti -52 kg
MILETA ANTEA kumite malčice -30 kg
MILETA ANTEA kumite deklice -35 kg
MILETA LUCIJA kumite kadetinje +54 kg
MILETA LUCIJA kumite mladinke +59 kg
MILETA MARE kumite malčice +30 kg
MILETA MARE kumite deklice -35 kg
MILETA TOMA kumite ml. kadeti -55 kg
MILETA TOMA kumite kadeti -57 kg
MUSIć ANTE kumite kadeti -52 kg
MUSIć ANTE kumite mladinci -55 kg
PERIšIć MATEO kumite člani -75 kg
PERIšIć MATEO kumite člani open
RADNIć MARIJA kumite ml. kadetinje -45 kg
RADNIć MARIJA kumite kadetinje -47 kg
RAMLJAK KARLO kumite dečki -35 kg
RAMLJAK KARLO kumite ml. kadeti -40 kg
RUPIć FRANE kumite člani +84 kg
RUPIć FRANE kumite člani open
ŠARIć KIARA kumite ml. kadetinje +50 kg
ŠARIć KIARA kumite kadetinje +54 kg
VLADIć NARDO kumite kadeti -63 kg
VLADIć NARDO kumite mladinci -61 kg
KK ŠIBENIK 1 - RAMLJAK,TURK kumite ekipa dečki open
KK ŠIBENIK 1 - DURBIĆ,MATIĆ,MILETA kumite ekipa ml. kadeti open
KK ŠIBENIK 1 - MUSIĆ,VLADIĆ kumite ekipa kadeti open
KK ŠIBENIK 1 - RUPIĆ,PERIŠIĆ,RUPIĆ kumite ekipa člani open
KK ŠIBENIK 1 - RADNIĆ,ŠARIĆ kumite ekipa ml. kadetinje open
KK ŠIBENIK 1 - LAKOŠ,MILETA kumite ekipa deklice open
KK ŠIBENIK 1 - MILETA,SARIĆ kumite ekipa kadetinje open


Karate klub MB - SPORT

Tekmovalec Kategorija
MILENKOVIĆ BRANISLAV kumite veterani +35 let open


Győri Dózsa SE

Tekmovalec Kategorija
NéMETH ZSUZSANNA kumite članice -68 kg
NéMETH ZSUZSANNA kata članice +18
NéMETH ZSUZSANNA kumite članice + 68 kg
NéMETH ZSUZSANNA kumite članice open


Sakura Karate Team

Tekmovalec Kategorija
DJORDEVIC VERKO kata malčki
DJORDEVIC VERKO kumite malčki +30 kg


Fokus Niksic

Tekmovalec Kategorija
BOJOVIć SAšA kumite mladinke -59 kg


Karate klub WKSA Tepanje

Tekmovalec Kategorija
BAJRIć LEO kumite dečki -35 kg
BAJRIć LEO kata dečki (8-4 kyu)
BRAčIč GAL kumite dečki -40 kg
BRAčIč GAL kata dečki (8-4 kyu)
RAZBORšEK ANEJ kumite ml. kadeti -40 kg
RAZBORšEK ANEJ kata ml. kadeti (8-3 kyu)
ROžIč TIMOTEJ kumite dečki -40 kg
ROžIč TIMOTEJ kata dečki (8-4 kyu)
ŠEHIć LAMIJA kata deklice (8-4 kyu)
SKOL ANEJ kumite dečki -35 kg
SKOL ANEJ kata dečki (8-4 kyu)
STRAMšAK MAJ kata malčki (8-6 kyu)
KARATE TEPANJE 1 - BAJRIĆ,BRAČIČ,ROŽIČ,SKOL kumite ekipa dečki open


KK SAMOBOR ZAGREB

Tekmovalec Kategorija
MAJSEC ISKRA kata ml. kadetinje
MAJSEC ISKRA kata kadetinje


Karate klub Croatia

Tekmovalec Kategorija
BRADIć MATEJ kata mladinci
ČAKARUN MIHOVIL kata kadeti
FADIGA MATIJA kata člani +18
GRUBIšIć LOVRE kata ml. kadeti (8-3 kyu)
JELEKOVIć MAURO kata dečki (8-4 kyu)
KEčA JOSIP kata ml. kadeti (8-3 kyu)
MARKOVIć ROKO kata dečki (8-4 kyu)
METER MATEO kata mladinci
MIHAJLOVIć LUKA kata malčki (8-6 kyu)
PLEšA TEA kumite kadetinje +54 kg
PRIMORAC LOVRO kata dečki (8-4 kyu)
KK CROATIA 1 - MARKOVIĆ,MIHAJLOVIĆ,PRIMORAC kata ekipa dečki
KK CROATIA 1 - ČAKARUN,GRUBIŠIĆ,KEČA kata ekipa kadeti
KK CROATIA 1 - FADIGA,BRADIĆ,METER kata ekipa člani


Karate klub 10. DAN

Tekmovalec Kategorija
ČAčKO MIA kumite ml. kadetinje +50 kg
ČAčKO MIA kumite kadetinje -54 kg
HOXHAJ ELENA kumite ml. kadetinje +50 kg
HOXHAJ ELENA kumite kadetinje +54 kg
LOJEN ANAMARIJA kumite ml. kadetinje +50 kg
10. DAN 1 - ČAČKO,HOXHAJ,LOJEN kumite ekipa ml. kadetinje open


KK. UNSU Bijeljina

Tekmovalec Kategorija
GAVRILOVIć MARIJA kata deklice
GAVRILOVIć MARIJA kumite malčice -30 kg
GAVRILOVIć MARIJA kumite deklice -35 kg
IVKOVIC ALEKSANDAR kumite mladinci -68 kg
STEVANOVIć SERGEJ kata malčki
STEVANOVIć SERGEJ kumite malčki +30 kg


Karate klub - Bijelo Brdo

Tekmovalec Kategorija
MAMLIĆ ISIDORA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
NEŠIĆ SUNČICA kata mladinke
KK BBRDO 1 - KUJAVIĆ,NEŠIĆ,MILAKIĆ kata ekipa mladinke


Karate Klub Alfa

Tekmovalec Kategorija
BARIć ANTONIJA kata deklice
BARIć STIPE kata moški osebe s pos. potrebami
BRKAN LUKRECIJA kata ml. kadetinje
HUIć DINO kata ml. kadeti
KRSNIK DAMIR kata veterani + 35 let
KRSNIK VITO kata dečki
KUKIć IVAN kata dečki
MATIJEVIć TOMA kata moški osebe s pos. potrebami
SAMBOL MARIN kata malčki (8-6 kyu)
ŠOPER ERIK kata ml. kadeti
ŠOPER ERIK kata kadeti
ŠVIGLIN PAULA kata najmlajše (8-6 kyu)
ŽEINSKI IVAN kata dečki
KK ALFA1 1 - KRSNIK,KUKIĆ,ŽEINSKI kata ekipa dečki
KK ALFA1 1 - HUIĆ,ŠOPER,ŽEINSKI kata ekipa ml. kadeti
KK ALFA1 1 - BARIĆ,KRSNIK,BRKAN kata ekipa ml. kadetinje


KARATE KLUB PRIZREN

Tekmovalec Kategorija
BERISHA ÖNEM kumite člani - 84 kg
KABASHI ENDRIT kata kadeti
KABASHI ENDRIT kumite kadeti -63 kg
NINAJ HALIL kata dečki
NINAJ HALIL kumite dečki -40 kg
SALLASHI TIBA kata deklice
SALLASHI TIBA kumite deklice -35 kg
SALLASHI TIBA kata deklice (8-4 kyu)


Karate klub Bushido, Zagreb

Tekmovalec Kategorija
TOMIć SARA kumite deklice +40 kg
TOMIć SARA kumite ml. kadetinje +50 kg


IPON ZAGREB

Tekmovalec Kategorija
MABIĆ FILIP kumite dečki -35 kg
MABIĆ FILIP kumite ml. kadeti -40 kg
MASLOV LOVRO kumite dečki -35 kg
MASLOV LOVRO kumite ml. kadeti -40 kg
PANIĆ KARLO kumite dečki -40 kg
PANIĆ KARLO kumite ml. kadeti -40 kg
PANIĆ PAULA kumite malčice -30 kg
PANIĆ PAULA kumite deklice -35 kg
IPON_ZG 1 - PANIĆ,MASLOV,MABIĆ kumite ekipa dečki open


Karate SBK BiH

Tekmovalec Kategorija
AJANOVIć NAđA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
AKELJIć AMNA kata malčice
ARNAUTOVIć ALI kumite dečki -40 kg
ARNAUTOVIć ZAHRA kata najmlajše
ARNAUTOVIć ZAHRA kata malčice
ARSIM GAšI kata člani +18
BEćAR ANEL kumite ml. kadeti -55 kg
BEKTIć EMINA kumite ml. kadetinje -50 kg
BEšIć EMA kata deklice
BEšIć EMA kumite deklice -35 kg
BILKAN TARIK kumite kadeti -52 kg
CERIć-ZULUM UNA kata ml. kadetinje
CETIN ARMIN kumite dečki +45 kg
DAJIć MAHIRA kumite deklice -40 kg
DLAKIć AMNA kumite kadetinje +54 kg
ĐAKOVIć NIKOLINA kumite ml. kadetinje -45 kg
ĐAKOVIć NIKOLINA kumite deklice -35 kg
ĐIDIć ISMAIL kumite dečki -35 kg
ĐIDIć VEDAD kumite dečki -35 kg
GANIć AMER kata mladinci
GAšI AGNESA kumite deklice +40 kg
GRABUS BAKIR kumite mladinci -61 kg
GRABUS BEKIR kumite ml. kadeti -50 kg
GRADINčIć ALMIN kata kadeti
HODžIć SARA kumite deklice -35 kg
HUSKIć AMINA kumite ml. kadetinje -50 kg
HUSKIć HARUN kumite mladinci +76 kg
JERKOVIć PETRA kumite ml. kadetinje +50 kg
JURIšIć PATRICIJA kumite malčice -30 kg
KAHAREVIć AMNA kumite članice - 50 kg
KAHAREVIć AMNA kumite mladinke -48 kg
KATIć IVAN kumite ml. kadeti -55 kg
KATIć TOMISLAV kumite mladinci +76 kg
KATIć TOMISLAV kumite člani open
KENJAR AJLA kumite malčice -30 kg
KENJAR AMNA kata deklice
KENJAR AMNA kumite deklice -40 kg
LJUBUNčIć ARMIN kumite mladinci -68 kg
MAGLIć DžENAN kumite člani -67 kg
MAGLIć DžENAN kumite mladinci -68 kg
MEHIć ADI kumite malčki +30 kg
MEHIć ARMIN kumite dečki +45 kg
MEHIć ARMIN kumite ml. kadeti -50 kg
MEJDANDžIć MATEA kumite kadetinje +54 kg
MEKIć SENAD kumite ml. kadeti -45 kg
MEKIć SENAD kata ml. kadeti (8-3 kyu)
MELIć AMNA kumite ml. kadetinje -45 kg
MEšTROVAC FARIS kumite ml. kadeti +55 kg
MEVIć MUAMER kumite mladinci -76 kg
MRAKOVIć RIJAD kumite dečki -35 kg
MURATOVIć EL HARUN kumite ml. kadeti -45 kg
OMERINOVIć EMAN kumite ml. kadeti -55 kg
PILAV SUREJA kumite ml. kadetinje +50 kg
PILAV SUREJA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
PULJARGA ZANA kumite kadetinje -54 kg
RAZIć MEDINA kumite ml. kadetinje -45 kg
ŠAćIRBEGOVIć EMINA kata mladinke
ŠAćIRBEGOVIć EMINA kata kadetinje
SADIKOVIć NADAL kata dečki
SADIKOVIć NADAL kumite dečki -40 kg
ŠAPINA LUKA kumite dečki +45 kg
SARAJčIć IMLA kumite ml. kadetinje +50 kg
SELIMOVIć DERVIš kata ml. kadeti
SELIMOVIć DERVIš kumite ml. kadeti -50 kg
SELIMOVIć DERVIš kumite kadeti -52 kg
SELIMOVIć DERVIš kata ml. kadeti (8-3 kyu)
SELMAN AJRA kumite deklice +40 kg
SELMAN SALIH kumite mladinci -61 kg
ŠILJAK AJDIN kata mladinci
ŠILJAK KENAN kumite ml. kadeti -40 kg
ŠILJAK LEJLA kumite malčice -30 kg
SMAKA EDIN kumite mladinci +76 kg
SOFTIć AHMED kumite kadeti -57 kg
SPAHIć BELMIN kumite malčki +30 kg
SUčIć ANTONELA kumite deklice +40 kg
TIHAK AMAR kumite dečki -40 kg
TRAKO MAJRA kumite deklice -35 kg
TRAKO MAJRA kata deklice (8-4 kyu)
TRAPO HARIS kumite kadeti -52 kg
VELAGIć ARMAN kata malčki
VELAGIć ARMAN kumite malčki -30 kg
ZAIMOVIć LARISA kumite malčice +30 kg
ZOLOTA ISMAIL kumite ml. kadeti -40 kg
KS SBK BIH 1 - CETIN,ĐIDIĆ,MEHIĆ kata ekipa dečki
KS SBK BIH 1 - AJANOVIĆ,KENJAR,PILAV kata ekipa ml. kadetinje
KS SBK BIH 1 - GRADINČIĆ,MEVIĆ,TIHAK kata ekipa mladinci
KS SBK BIH 1 - ARNAUTOVIĆ,MRAKOVIĆ,ĐIDIĆ kumite ekipa dečki open
KS SBK BIH 1 - GRABUS,KATIĆ,MURATOVIĆ kumite ekipa ml. kadeti open
KS SBK BIH 1 - HALILOVIĆ,MAŠETIĆ,MEMIĆ kumite ekipa kadeti open
KS SBK BIH 1 - KATIĆ,MAGLIĆ,SMAKA kumite ekipa mladinci open
KS SBK BIH 1 - RAZIĆ,SARAJČIĆ,HODŽIĆ kumite ekipa ml. kadetinje open
KS SBK BIH 1 - ĐAKOVIĆ,SELMAN,DAJIĆ kumite ekipa deklice open
KS SBK BIH 1 - DLAKIĆ,MEJDANDŽIĆ,PULJARGA kumite ekipa kadetinje open
KS SBK BIH 1 - ĐEVAHIRIĆ,KAHAREVIĆ kumite ekipa mladinke open


Varese Karate Team

Tekmovalec Kategorija
BERTELLI DOROTEA kata kadetinje
DOMINICI GIORGIO kata moški osebe s pos. potrebami
FUMIANI ALESSANDRO kumite ml. kadeti +55 kg
MANTEGAZZA DAVIDE kata kadeti
MONZA ANDREA kata kadeti
MORANDI ANDREA kata mladinci
MORANDI SAMUELE kata kadeti
PIZZOLANTE ANDREA kumite člani -67 kg
ZODDA SOFIA FRANCESCA kumite deklice -35 kg


KK FUNAGOCHI GICIN

Tekmovalec Kategorija
ANDRIč HRISTIJAN kata kadeti
ANDRIč HRISTIJAN kata mladinci
BAJOVSKI KRISTIJAN kata kadeti
JUNCESKA KAROLINA kata mladinke
JUNCESKA KAROLINA kata članice +18
MANCEVAKA JOVANA kata mladinke
MANCEVAKA JOVANA kata kadetinje
PESKOV ANDREJ kata ml. kadeti
PESKOV ANDREJ kata kadeti
SPASOVSKI ALEKSANDAR kata člani +18
SPASOVSKI ALEKSANDAR kata mladinci
SPASOVSKI DAVID kata kadeti
SPASOVSKI DAVID kata mladinci
STOJANOVSKI ANDREJ kata ml. kadeti
STOJANOVSKI ANDREJ kata kadeti
TRPCEVSKA SARA kata deklice
TRPCEVSKA SARA kata malčice (8-6 kyu)
KK FUNAGOCHI 1 - BAJOVSKI,ANDRIČ,SPASOVSKI kata ekipa kadeti
KK FUNAGOCHI 1 - SPASOVSKI,BAJOVSKI,SPASOVSKI kata ekipa mladinci


KK SHOFUKAN GABERSDORF

Tekmovalec Kategorija
ALIBEGIč ADNA kumite kadetinje +54 kg
GORENC MIROSLAV kumite veterani +35 let open
GRUBER CARLA kata najmlajše (8-6 kyu)
PEšIč NINA kata najmlajše
PEšIč NINA kata najmlajše (8-6 kyu)
GABERSDORF 1 - GRUBER,PEŠIČ,KOSTANJEVEC kata ekipa najmlajše
GABERSDORF 1 - GRUBER,PEŠIČ,KOSTANJEVEC kata ekipa malčice


KK DRACHE TRAUN

Tekmovalec Kategorija
BEGOVIC ANIS kata ml. kadeti (8-3 kyu)
BEGOVIC NADIJA kata deklice (8-4 kyu)
BIHOREC MUHAMED kata najmlajši
DUKIC AMINA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
DUKIC HARIS kata dečki (8-4 kyu)
HAMZIC KENAN kumite dečki +45 kg
HAMZIC KENAN kata dečki (8-4 kyu)
HEGIC LAILA kata malčice (8-6 kyu)
HEGIC LEENA kata deklice (8-4 kyu)
REKIC ARIJAN kata dečki (8-4 kyu)


KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA

Tekmovalec Kategorija
AVDIBAŠIĆ DžENAN kata dečki
AVDIBAŠIĆ DžENAN kata dečki (8-4 kyu)
NEŽMAH IRIS kata malčice
NEŽMAH IRIS kata malčice (8-6 kyu)


Hercegovina-zagreb 1

Tekmovalec Kategorija
FAJERBACH MAX kumite ml. kadeti +55 kg
FAJERBACH MAX kumite kadeti -70 kg
HAUPERT LEONA kumite kadetinje +54 kg
MARINOVIć NIKA kumite mladinke -53 kg
TUŠKAN SVEN kumite dečki -35 kg
TUŠKAN SVEN kumite ml. kadeti -40 kg
VAJDA MAGDALENA kumite ml. kadetinje +50 kg
VUKOJA ANTE kumite kadeti -70 kg
ŽIVČIĆ FILIP kumite kadeti -70 kg


KARATE DOJO GIDAUI

Tekmovalec Kategorija
GIDAUI EMINA kata malčice
GIDAUI EMINA kumite malčice -30 kg


KARATE KLUB IVANEC HR

Tekmovalec Kategorija
BRLEčIć PETRA kumite članice -68 kg
COLARIć ELA kumite ml. kadetinje -50 kg
ĐULA ERIK kumite dečki -35 kg
MAGDIć MELANI kumite ml. kadetinje +50 kg
ŠEšET EMA kumite ml. kadetinje -45 kg
ŠEšET NOA kumite dečki -40 kg


Viner Čivi

Tekmovalec Kategorija
BOTA DIJANA kumite mladinke -59 kg
DIJANA BOTA kumite kadetinje +54 kg
JEREMIć NEBOJšA kumite člani - 84 kg
JEREMIć NEBOJšA kumite člani open
MOMIć TAMARA kumite mladinke -59 kg
PAKLJANAC ANA kumite mladinke -53 kg
TOPUZOVIć ALEKSANDAR kumite mladinci -61 kg
VINER ČIVI 1 - BOTA,PAKLJANAC,MOMIĆ,TRIFUNOVIĆ kumite ekipa mladinke open


KK SHIELD NOVI ISKAR

Tekmovalec Kategorija
BISTRICHANOV MIHAIL kumite ml. kadeti -55 kg
BISTRICHANOV MIHAIL kumite kadeti -57 kg
KRASTANOV RADOSLAV kumite ml. kadeti +55 kg
MILANOVA ANELIA kumite malčice -30 kg
NIKOLOV ANGEL kumite dečki -35 kg
RAICHEV BOZHIDAR kumite dečki -35 kg
STAMENOVA IVETA kumite kadetinje -54 kg
STOICHKOV VALENTIN kumite malčki -30 kg
TRAYKOV DEYAN kumite ml. kadeti -40 kg
ZDRAVKOV MARIAN kumite ml. kadeti +55 kg
KK SHIELD 1 - NIKOLOV,RAICHEV kumite ekipa dečki open
KK SHIELD 1 - BISTRICHANOV,KRASTANOV,TRAYKOV,ZDRAVKOV kumite ekipa ml. kadeti open


BUDO

Tekmovalec Kategorija


PUMA CLUB

Tekmovalec Kategorija


PCU Bejaia

Tekmovalec Kategorija


Karate Klub Knin

Tekmovalec Kategorija