POKAL KONIŠKEGA KONJA 2019 (Hors Cup 2019)

kata člani +18 (5)
1. mesto ARSIM GAšI Karate SBK BiH
2. mesto SPASOVSKI ALEKSANDAR KK FUNAGOCHI GICIN
3. mesto KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto BRITOVŠEK MARCEL Karate Klub Lovrenc Na Pohorju


kata članice +18 (4)
1. mesto SIMONIČ MAŠA KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2. mesto CENTRIH ALEKSANDRA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto JUNCESKA KAROLINA KK FUNAGOCHI GICIN


kata dečki (21)
1. mesto SADIKOVIć NADAL Karate SBK BiH
2. mesto KRSNIK VITO Karate Klub Alfa
3. mesto KUKIć IVAN Karate Klub Alfa
3. mesto BEGANOVIĆ TARIS KARATE KLUB REGENERACIJA


kata dečki (8-4 kyu) (22)
1. mesto GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto FILIPIČ MARK Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto AVDIBAŠIĆ DžENAN KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
3. mesto RIZVANOVIĆ ENEJ, Karate Klub Seki Sv. Jernej


kata deklice (24)
1. mesto DRUžINEC ANA KARATE KLUB OMEGA
2. mesto DURDŽIĆ IMANA JION BIHAĆ
3. mesto BARIć ANTONIJA Karate Klub Alfa
3. mesto POLAK TIA Karate Klub Kranj


kata deklice (8-4 kyu) (19)
1. mesto JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
2. mesto PRATNEMER HANA Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto VANOVŠEK ZOJA. Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto SALLASHI TIBA KARATE KLUB PRIZREN


kata kadeti (22)
1. mesto STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto BAJOVSKI KRISTIJAN KK FUNAGOCHI GICIN
3. mesto KLOBASA BLAŽ Karate Zveza Slovenije
3. mesto MOČNIK TIMI Karate Zveza Slovenije


kata kadetinje (16)
1. mesto GANZITTI NIA KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2. mesto NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
3. mesto NOVAK SARA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto MAJSEC ISKRA KK SAMOBOR ZAGREB


kata malčice (19)
1. mesto ARNAUTOVIć ZAHRA Karate SBK BiH
2. mesto AŠĆIĆ ŠEJLA karate klub "DO" Tuzla
3. mesto VANOVŠEK ZOJA. Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto JEROT NEŽA Karate Klub Seki Sv. Jernej


kata malčice (8-6 kyu) (14)
1. mesto STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
2. mesto JEROT NEŽA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto JANŽEKOVIČ NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto TRPCEVSKA SARA KK FUNAGOCHI GICIN


kata malčki (18)
1. mesto DJORDEVIC VERKO Sakura Karate Team
2. mesto JURAJA VINKO Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto BOJC JAKOB Karate Klub Postojna
3. mesto MILJATOVIČ ALEKSA, Karate Klub Seki Sv. Jernej


kata malčki (8- 6 kyu) (15)
1. mesto JURAJA VINKO Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto PRAH TILEN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto MILJATOVIČ ALEKSA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto HAJRULAI LUAN, Karate Klub Seki Sv. Jernej


kata ml. kadeti (16)
1. mesto ŠOPER ERIK Karate Klub Alfa
2. mesto BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
3. mesto SADIKOVIĆ SUAD KARATE KLUB REGENERACIJA
3. mesto HUIć DINO Karate Klub Alfa


kata ml. kadeti (8-3 kyu) (13)
1. mesto KEčA JOSIP Karate klub Croatia
2. mesto HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto VANOVŠEK ENEJ, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto SELIMOVIć DERVIš Karate SBK BiH


kata ml. kadetinje (16)
1. mesto MAJSEC ISKRA KK SAMOBOR ZAGREB
2. mesto DRUžINEC ANA KARATE KLUB OMEGA
3. mesto FRAS PIA LETRICIA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto BRKAN LUKRECIJA Karate Klub Alfa


kata ml. kadetinje (8-3 kyu) (18)
1. mesto ALIĆ INES Karate klub Velenje
2. mesto BALDžIEV TANJA Karate Klub Kranj
3. mesto JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto RAKOVIć ANA banja luka


kata mladinci (16)
1. mesto STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto SPASOVSKI ALEKSANDAR KK FUNAGOCHI GICIN
3. mesto METER MATEO Karate klub Croatia


kata mladinke (12)
1. mesto NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
2. mesto CENTRIH ALEKSANDRA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto JUNCESKA KAROLINA KK FUNAGOCHI GICIN


kata moški osebe s pos. potrebami (10)


kata najmlajše (9)
1. mesto ARNAUTOVIć ZAHRA Karate SBK BiH
2. mesto MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto JOZIČ ELLA Karate klub Velenje
3. mesto SMRDEL LIVIJA Karate Klub Mawashi Postojna


kata najmlajše (8-6 kyu) (9)
1. mesto PLOHL TAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto ŠVIGLIN PAULA Karate Klub Alfa
3. mesto PISNIK MAJA MARI Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto VERČKO ANA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju


kata najmlajši (6)
1. mesto PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
2. mesto HAJRULAI LUAN, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto KAJTEZOVIĆ NUH KARATE KLUB REGENERACIJA
3. mesto STOJNIĆ MAIK Karate Klub Rudar Velenje


kata najmlajši (8-6 kyu) (6)
1. mesto PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
2. mesto MIKŠA LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto JELEN GAL Karate klub Velenje
3. mesto HAJRULAI LUAN, Karate Klub Seki Sv. Jernej


kata veterani - 50 let (1)
1. mesto SEMOLIč IGOR Karate Klub Emona


kata veterani + 35 let (7)
1. mesto SEMOLIč IGOR Karate Klub Emona
2. mesto KRSNIK DAMIR Karate Klub Alfa
3. mesto DRAŽUMERIČ SIMON Društvo Za Karate Celje
3. mesto FLIS ANDREJ Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje


kata veterani + 50 let (4)
1. mesto GROSS SAMO Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2. mesto HORVAT ALBIN Karate klub Pesnica
3. mesto LAH SILVO Karate klub Velenje
3. mesto JEGLIČ DRAGO Karate Klub Virtus Duplica


kata veteranke - 50 let (0)


kata veteranke + 35 let (1)
1. mesto GOLAČ ŠEFKA ŠEKI Karate Klub Seki Sv. Jernej


kata veteranke + 50 let (0)


kata ženska osebe s pos. potrebami (0)


kumite člani - 84 kg (4)
1. mesto JEREMIć NEBOJšA Viner Čivi
2. mesto ŽLOF ANDROJNA ZORAN Karate Klub Zmaj
3. mesto BERISHA ÖNEM KARATE KLUB PRIZREN
3. mesto BARAKOVIć HARIS Karate Klub Rudar Velenje


kumite člani -60 kg (4)
1. mesto HRIBOVŠEK BLAž Karate Zveza Slovenije
2. mesto NOORI KAISER Karate Pinzgau
3. mesto COLOMBO DAVIDE club arti orientali cantù asd
3. mesto BRLEK ROK Karate Klub Šiška


kumite člani -67 kg (6)
1. mesto PIZZOLANTE ANDREA Varese Karate Team
2. mesto COLOMBO DAVIDE club arti orientali cantù asd
3. mesto JANJIć DEJAN Energija
3. mesto MAGLIć DžENAN Karate SBK BiH


kumite člani -75 kg (4)
1. mesto PRIMOŽIČ TIT KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2. mesto WEISSENBöCK ROBERT Karate Pinzgau
3. mesto SMREKAR MATIC Karate Klub Šiška
3. mesto PERIšIć MATEO Karate klub Šibenik 1066


kumite člani +84 kg (4)
1. mesto JOKSIMOVIČ STEFAN KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2. mesto MARIČ REM Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto RUPIć FRANE Karate klub Šibenik 1066
3. mesto ČRNILEC KESIČ ŽIGA Karate Zveza Slovenije


kumite člani open (8)
1. mesto MARIČ REM Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto WEISSENBöCK ROBERT Karate Pinzgau
3. mesto RUPIć FRANE Karate klub Šibenik 1066
3. mesto JEREMIć NEBOJšA Viner Čivi


kumite članice - 50 kg (3)
1. mesto KAHAREVIć AMNA Karate SBK BiH
2. mesto HABERL URŠA KARATE ZVEZA SLOVENIJE


kumite članice - 55 kg (2)


kumite članice -61 kg (4)
1. mesto NADAREVIĆ EMA KARATE KLUB REGENERACIJA
2. mesto ŠENICA NIKA Karate Klub Polzela
3. mesto LUBAJNŠEK LINA Karate Klub Radvanje
3. mesto ŽIVČIĆ EMA KARATE K. RI CROATIA


kumite članice -68 kg (4)
1. mesto LOLIć ANJA Energija
2. mesto KERŠIČ AHLIN AJDA Karate Klub Kranj
3. mesto BRLEčIć PETRA KARATE KLUB IVANEC HR
3. mesto NéMETH ZSUZSANNA Győri Dózsa SE


kumite članice + 68 kg (3)
1. mesto KERŠIČ AHLIN AJDA Karate Klub Kranj
2. mesto VRBNJAK TANJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto NéMETH ZSUZSANNA Győri Dózsa SE


kumite članice open (5)
1. mesto LOLIć ANJA Energija
2. mesto VRBNJAK TANJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto LUBAJNŠEK LINA Karate Klub Radvanje
3. mesto NéMETH ZSUZSANNA Győri Dózsa SE


kumite dečki -35 kg (28)
1. mesto MABIĆ FILIP IPON ZAGREB
2. mesto MASLOV LOVRO IPON ZAGREB
3. mesto LUKAč VIKTOR Karate klub "16-a" Banja Luka
3. mesto MRAKOVIć RIJAD Karate SBK BiH


kumite dečki -40 kg (18)
1. mesto ARNAUTOVIć ALI Karate SBK BiH
2. mesto NENAD ĐURIČIĆ KARATE KLUB BIJELA
3. mesto MLAKAR LUKA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto VASILIć LJUBIšA banja luka


kumite dečki -45 kg (8)
1. mesto NENAD ĐURIČIĆ KARATE KLUB BIJELA
2. mesto TRBOVŠEK ŽIGA Karate Klub Polzela
3. mesto VALIŠER TIMOTEJ Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto KRŽIŠNIK LAN Karate Klub Kolektor Idrija


kumite dečki +45 kg (9)
1. mesto MEHIć ARMIN Karate SBK BiH
2. mesto ŠTELCER LUKA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto DERČA ALEKSEJ BENJAMIN Karate Klub Polzela
3. mesto ŠAPINA LUKA Karate SBK BiH


kumite deklice -35 kg (17)
1. mesto HODžIć SARA Karate SBK BiH
2. mesto VALENČAK NELI Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto MILETA MARE Karate klub Šibenik 1066
3. mesto PETKOVIĆ TJAŠA Karate Klub Brežice


kumite deklice -40 kg (9)
1. mesto DURDŽIĆ IMANA JION BIHAĆ
2. mesto GOTOVAC TAMARA Bushido Banja Luka
3. mesto RUŽNIĆ IMAN KARATE KLUB REGENERACIJA
3. mesto DAJIć MAHIRA Karate SBK BiH


kumite deklice +40 kg (16)
1. mesto TOMIć SARA Karate klub Bushido, Zagreb
2. mesto KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA Karate Klub Trbovlje
3. mesto HUMAR GAJA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto HALILOVIć AMINA karate klub "DO" Tuzla


kumite kadeti -52 kg (17)
1. mesto ISAKOVIĆ KENAN Karate Zveza Slovenije
2. mesto BAŠIČ FEKONJA MAI Karate Zveza Slovenije
3. mesto RIOSA NOVAK TILEN, Karate Klub Polzela
3. mesto SUŠA ŽIGA Karate Klub Žalec


kumite kadeti -57 kg (16)
1. mesto VUčIć SERGEJ Energija
2. mesto MIKULIć NEMANJA KARATE KLUB BIJELA
3. mesto SOFTIć AHMED Karate SBK BiH
3. mesto RAKOVNIK SVEN Karate Zveza Slovenije


kumite kadeti -63 kg (9)
1. mesto VALNER TIM Karate Zveza Slovenije
2. mesto BARL MAJ Karate Klub Petrovče
3. mesto SADIKOVIĆ SUAD KARATE KLUB REGENERACIJA
3. mesto VLADIć NARDO Karate klub Šibenik 1066


kumite kadeti -70 kg (9)
1. mesto FAJERBACH MAX Hercegovina-zagreb 1
2. mesto BEšIć HAšIM karate klub "DO" Tuzla
3. mesto ŽIVČIĆ FILIP Hercegovina-zagreb 1
3. mesto VUKOJA ANTE Hercegovina-zagreb 1


kumite kadeti +70 kg (4)
1. mesto JORDAN TIMOTEJ KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2. mesto KRAJNC MIHA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto DIZDAREVIć ISHAK KK Cazin
3. mesto PODKRIŽNIK LUKA Karate društvo Loče


kumite kadetinje -47 kg (9)
1. mesto STOJIć ANđELA Energija
2. mesto GROŠIĆ BELMA KARATE KLUB REGENERACIJA
3. mesto RADNIć MARIJA Karate klub Šibenik 1066
3. mesto NOVAK SARA Karate klub Globus Čakovec


kumite kadetinje -54 kg (12)
1. mesto KOSTIć PAOLA Energija
2. mesto BERGANT LAURA Karate Zveza Slovenije
3. mesto DEBELJAK HANA KARATE ZVEZA SLOVENIJE
3. mesto UGOVšEK ALENKA Karate Klub Žalec


kumite kadetinje +54 kg (24)
1. mesto LOZOVINA LANA DALMACIJA SPLIT
2. mesto OKANOVIĆ KANITA KARATE KLUB REGENERACIJA
3. mesto IBRAHIMOCIć MELINA karate klub "DO" Tuzla
3. mesto TOPOLOVEC KAJA Karate Klub Žalec


kumite malčice -30 kg (19)
1. mesto AŠĆIĆ ŠEJLA karate klub "DO" Tuzla
2. mesto GAVRILOVIć MARIJA KK. UNSU Bijeljina
3. mesto BELE LEA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto ŠILJAK LEJLA Karate SBK BiH


kumite malčice +30 kg (10)
1. mesto MILETA MARE Karate klub Šibenik 1066
2. mesto KAPIĆ ENA JION BIHAĆ
3. mesto ZAIMOVIć LARISA Karate SBK BiH
3. mesto JANŽEKOVIČ NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer


kumite malčki -30 kg (13)
1. mesto SODIN LEON Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto VELAGIć ARMAN Karate SBK BiH
3. mesto LUGONJA VLADIMIR Bushido Banja Luka
3. mesto STOICHKOV VALENTIN KK SHIELD NOVI ISKAR


kumite malčki +30 kg (19)
1. mesto OČKO GAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto SPAHIć BELMIN Karate SBK BiH
3. mesto KALINIć MATEJ Bushido Banja Luka
3. mesto ANđELIć VUKAšIN Karate klub MB SPORT


kumite ml. kadeti -40 kg (21)
1. mesto ŠILJAK KENAN Karate SBK BiH
2. mesto PANIĆ KARLO IPON ZAGREB
3. mesto ŠEHIĆ DENIS Karate Klub Trbovlje
3. mesto ZOLOTA ISMAIL Karate SBK BiH


kumite ml. kadeti -45 kg (9)
1. mesto PEJIć LUKA banja luka
2. mesto MEKIć SENAD Karate SBK BiH
3. mesto LIPOVŠEK AMADEJ Društvo Za Karate Celje
3. mesto CERJAK JAKA Karate Klub Brežice


kumite ml. kadeti -50 kg (10)
1. mesto GRABUS BEKIR Karate SBK BiH
2. mesto MEHIć ARMIN Karate SBK BiH
3. mesto ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto KRIžAJ ALEKSANDER Karate Klub Kranj


kumite ml. kadeti -55 kg (11)
1. mesto BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
2. mesto KATIć IVAN Karate SBK BiH
3. mesto OMERINOVIć EMAN Karate SBK BiH
3. mesto FARKAš LOVRO Karate klub Globus Čakovec


kumite ml. kadeti +55 kg (15)
1. mesto KOPRENA JOVAN Energija
2. mesto KRŽIŠNIK GAL Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto SADIKOVIĆ SUAD KARATE KLUB REGENERACIJA
3. mesto FAJERBACH MAX Hercegovina-zagreb 1


kumite ml. kadetinje -45 kg (14)
1. mesto STOJIć ANđELA Energija
2. mesto ŠEšET EMA KARATE KLUB IVANEC HR
3. mesto TOPČAGIĆ SARA KARATE KLUB REGENERACIJA
3. mesto BALAć ANASTASIJA Bushido Banja Luka


kumite ml. kadetinje -50 kg (12)
1. mesto BREZOVNIK TISA JERNEA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto HUSKIć AMINA Karate SBK BiH
3. mesto BEKTIć EMINA Karate SBK BiH
3. mesto COLARIć ELA KARATE KLUB IVANEC HR


kumite ml. kadetinje +50 kg (20)
1. mesto IBRAHIMOCIć MELINA karate klub "DO" Tuzla
2. mesto SARAJčIć IMLA Karate SBK BiH
3. mesto ČAčKO MIA Karate klub 10. DAN
3. mesto HOXHAJ ELENA Karate klub 10. DAN


kumite mladinci -55 kg (4)
1. mesto MIKULIć NEMANJA KARATE KLUB BIJELA
2. mesto ŠMARČAN SIMON Društvo Za Karate Celje
3. mesto MUSIć ANTE Karate klub Šibenik 1066


kumite mladinci -61 kg (10)
1. mesto ZIDAR DOMEN KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2. mesto DUJAKOVIć PAVLE Energija
3. mesto SELMAN SALIH Karate SBK BiH
3. mesto GRABUS BAKIR Karate SBK BiH


kumite mladinci -68 kg (9)
1. mesto HUDALES TOMAŽ Karate Zveza Slovenije
2. mesto IVKOVIC ALEKSANDAR KK. UNSU Bijeljina
3. mesto PODPEČAN LAN Karate Zveza Slovenije
3. mesto KERŠIČ AHLIN ŽAN KARATE ZVEZA SLOVENIJE


kumite mladinci -76 kg (7)
1. mesto ISAKOVIĆ ALEN Karate Klub Trbovlje
2. mesto ZLATKOV TEODOR KARATE ZVEZA SLOVENIJE
3. mesto PLASKAN JURIJ Karate Klub Žalec
3. mesto ŠTELCL GAL Karate klub WKSA Kungota


kumite mladinci +76 kg (6)
1. mesto HUSKIć HARUN Karate SBK BiH
2. mesto KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto SMAKA EDIN Karate SBK BiH
3. mesto KATIć TOMISLAV Karate SBK BiH


kumite mladinke -48 kg (6)
1. mesto KAHAREVIć AMNA Karate SBK BiH
2. mesto NOVAK SARA Karate klub Globus Čakovec
3. mesto KVAS TJAŠA Karate Klub Žalec
3. mesto GROŠIĆ BELMA KARATE KLUB REGENERACIJA


kumite mladinke -53 kg (4)
1. mesto KOSTIć PAOLA Energija
2. mesto HABJAN NUšA Karate Klub Postojna
3. mesto PAKLJANAC ANA Viner Čivi
3. mesto MARINOVIć NIKA Hercegovina-zagreb 1


kumite mladinke -59 kg (7)
1. mesto NADAREVIĆ EMA KARATE KLUB REGENERACIJA
2. mesto ŠENICA NIKA Karate Klub Polzela
3. mesto BOJOVIć SAšA Fokus Niksic
3. mesto KUDIĆ LEJLA KARATE KLUB REGENERACIJA


kumite mladinke +59 kg (10)
1. mesto KREšIć STEFANI karate klub "DO" Tuzla
2. mesto OKANOVIĆ KANITA KARATE KLUB REGENERACIJA
3. mesto LOZOVINA LANA DALMACIJA SPLIT
3. mesto LOLIć ANJA Energija


kumite veterani +35 let open (2)
1. mesto GORENC MIROSLAV KK SHOFUKAN GABERSDORF
2. mesto MILENKOVIĆ BRANISLAV Karate klub MB - SPORT


kumite veteranke +35 let open (0)


kata ekipa člani (2)


kata ekipa članice (1)
1. mesto SHITO-RYU CE 1 KOŠTOMAJ ČEDE,KOMERIČKI,KUZMANOVSKI KOBERSKI


kata ekipa dečki (6)
1. mesto KK ALFA1 1 KRSNIK,KUKIĆ,ŽEINSKI
2. mesto KK SEKI 1 GORENŠEK,HLASTEC,OČKO


kata ekipa deklice (2)
1. mesto KK KRANJ 1 POLAK,LEBEN,CEKOV
2. mesto REGENERACIJA 1 REKIĆ,RUŽNIĆ,ŠEHIĆ


kata ekipa kadeti (3)
1. mesto KK FUNAGOCHI 1 BAJOVSKI,ANDRIČ,SPASOVSKI
2. mesto KK SEKI 1 STERNIŠA,VANOVŠEK,SLUGA


kata ekipa kadetinje (3)
1. mesto KK KRANJ 1 NADIŽAR,DROBNJAK,ETEROVIČ
2. mesto KK SEKI 1 CENTRIH,NOVAK,TOMAŽIČ


kata ekipa malčice (3)
1. mesto KK SEKI 1 LONČARIČ,OSMANOVIĆ,VANOVŠEK
2. mesto REGENERACIJA 1 DIZDAREVIĆ,KESEROVIĆ,ŠEMIĆ


kata ekipa malčki (3)
1. mesto KK POSTOJNA 1 RUDONJIĆ,SUBOTIČ,BOJC
2. mesto KK SEKI 1 OSMANOVIĆ,RIZVANOVIĆ,MILJATOVIĆ


kata ekipa ml. kadeti (2)
1. mesto KK ALFA1 1 HUIĆ,ŠOPER,ŽEINSKI
2. mesto KK SEKI 1 GORENŠEK,HLASTEC,VANOVŠEK


kata ekipa ml. kadetinje (3)


kata ekipa mladinci (2)
1. mesto KK FUNAGOCHI 1 SPASOVSKI,BAJOVSKI,SPASOVSKI
2. mesto KS SBK BIH 1 GRADINČIĆ,MEVIĆ,TIHAK


kata ekipa mladinke (1)
1. mesto KK BBRDO 1 KUJAVIĆ,NEŠIĆ,MILAKIĆ


kata ekipa najmlajše (1)


kata ekipa najmlajši (0)


kumite ekipa člani open (1)
1. mesto KK ŠIBENIK 1 RUPIĆ,PERIŠIĆ,RUPIĆ


kumite ekipa članice open (0)


kumite ekipa dečki open (11)
1. mesto IPON_ZG 1 PANIĆ,MASLOV,MABIĆ
2. mesto BUSHIDO 1 ČUBRILO,BJELJAC,KURIDZA
3. mesto KS SBK BIH 1 ARNAUTOVIĆ,MRAKOVIĆ,ĐIDIĆ
3. mesto KK SEKI 1 GORENŠEK,HLASTEC


kumite ekipa deklice open (3)
1. mesto REGENERACIJA 1 ŠEHIĆ,RUŽNIĆ,REKIĆ
2. mesto KS SBK BIH 1 ĐAKOVIĆ,SELMAN,DAJIĆ
3. mesto KK ŠIBENIK 1 LAKOŠ,MILETA


kumite ekipa kadeti open (4)
1. mesto KS SBK BIH 1 HALILOVIĆ,MAŠETIĆ,MEMIĆ
2. mesto KK ŠIBENIK 1 MUSIĆ,VLADIĆ
3. mesto KK TRBOVLJE 1 MARKULJEVIČ,MARKULJEVIČ,ISAKOVIĆ
3. mesto ENERGIJA 1 VUČIĆ,STANIĆ


kumite ekipa kadetinje open (4)
1. mesto REGENERACIJA 1 GROŠIĆ,KUDIĆ,OKANOVIĆ
2. mesto KK ŠIBENIK 1 MILETA,SARIĆ
3. mesto KK SEKI 1 CENTRIH,NOVAK
3. mesto KS SBK BIH 1 DLAKIĆ,MEJDANDŽIĆ,PULJARGA


kumite ekipa ml. člani open (0)


kumite ekipa ml. članice open (0)


kumite ekipa ml. kadeti open (6)
1. mesto KS SBK BIH 1 GRABUS,KATIĆ,MURATOVIĆ
2. mesto KK SHIELD 1 BISTRICHANOV,KRASTANOV,TRAYKOV,ZDRAVKOV
3. mesto 1 PEJIĆ,PRERADOVIĆ,ZRNIĆ
3. mesto KK ŠIBENIK 1 DURBIĆ,MATIĆ,MILETA


kumite ekipa ml. kadetinje open (4)
1. mesto 10. DAN 1 ČAČKO,HOXHAJ,LOJEN
2. mesto KK ŠIBENIK 1 RADNIĆ,ŠARIĆ
3. mesto REGENERACIJA 1 BAŠIĆ,TOPČAGIĆ,REKIĆ
3. mesto KS SBK BIH 1 RAZIĆ,SARAJČIĆ,HODŽIĆ


kumite ekipa mladinci open (2)
1. mesto ENERGIJA 1 DUJAKOVIĆ,JANJIĆ
2. mesto KS SBK BIH 1 KATIĆ,MAGLIĆ,SMAKA


kumite ekipa mladinke open (3)
1. mesto REGENERACIJA 1 NADAREVIĆ,OKANOVIĆ,KUDIĆ
2. mesto VINER ČIVI 1 BOTA,PAKLJANAC,MOMIĆ,TRIFUNOVIĆ
3. mesto KS SBK BIH 1 ĐEVAHIRIĆ,KAHAREVIĆ