Državno prvenstvo do 21 let

Društvo Za Karate Celje

Tekmovalec Kategorija
GOLEŽ PETER kumite malčki -30 kg
HUDALES TOMAŽ kumite mladinci -68 kg
KRAČUN RENE kumite ml. kadeti -40 kg
LIPOVŠEK AMADEJ kumite ml. kadeti -45 kg
LORBER MAJ kumite ml. kadeti -40 kg
MEDIĆ ADELA kumite malčice +30 kg
RAKOVNIK SVEN kumite kadeti -57 kg
SENICA TILEN kumite dečki -35 kg
SKALICKY GAL kata kadeti
SKALICKY TAJDA kumite mladinke +59 kg
ŠMARČAN SIMON kumite kadeti -52 kg
STENDLER KLANJŠEK ŽIVA kata malčice
STRAJNIČ BLAŽ kumite ml. kadeti -50 kg
VALNER TIM kumite kadeti -63 kg


Karate društvo Loče

Tekmovalec Kategorija
BABIČ ANA kumite malčice +30 kg
LOČNIKAR MIHA kumite ml. kadeti -40 kg
MLAKAR JAN kumite mladinci +76 kg
MLAKAR NEJC kumite dečki -45 kg
MLAKAR NIKA kumite deklice +40 kg


Karate Klub Branik Maribor

Tekmovalec Kategorija
SIMONčIč GAšPER kumite malčki +30 kg
TOPOLOVEC DOMEN kumite ml. kadeti -55 kg


Karate Klub Brežice

Tekmovalec Kategorija
CERJAK JAKA kumite ml. kadeti -45 kg
CICVARIĆ LUKA kata dečki
KERIN LAN kumite kadeti -57 kg
LAKNER MAJA kata deklice
LAVRIČ SARA kata deklice
LUKIĆ IVANA kumite mladinke +59 kg
OMERZO NIKA kata mladinke
PETAN ELA kata ml. kadetinje
PETAN ELA kumite ml. kadetinje -50 kg
PETKOVIĆ SAŠA kata ml. kadetinje
PETKOVIĆ SAŠA kumite ml. kadetinje +50 kg
PETKOVIĆ TJAŠA kata deklice
PETKOVIĆ TJAŠA kumite deklice -40 kg
SEVER ANA kumite ml. kadetinje +50 kg


Karate Klub Cerknica

Tekmovalec Kategorija
KRALJ PATRIK kata malčki
MIHELIČ MAJ kata dečki
MIHELIČ MAJ kumite dečki -35 kg
SAMIDA LEO kumite malčki +30 kg
SKVARčA ALEKSEJ kata najmlajši
ŠPAREMBLEK JAN kata najmlajši
TEKAVC MAŠA kata deklice
TRONTELJ TAI kumite malčki -30 kg
TURŠIČ ŠPELA kata ml. kadetinje


Karate Klub Hrastnik

Tekmovalec Kategorija
AUDIč VITA kumite ml. kadetinje -40 kg
BUčEVEC LINA ANTONIJA kata malčice
PIžMOHT ARIJAN kata dečki
PIžMOHT ARIJAN kumite dečki -40 kg
PIžMOHT DOMINIK kata ml. kadeti
ŠEHIć KUMLANC LEA kumite ml. kadetinje +50 kg
ZOBEC DORIJAN kata dečki


Karate Klub Kolektor Idrija

Tekmovalec Kategorija
BAJUK BENJAMIN kumite ml. člani - 67 kg
BAJUK EVA kumite kadetinje -54 kg
BOŽIČ CENE kumite ml. kadeti -45 kg
CARLI MARUšA SARA kata kadetinje
CARLI MARUšA SARA kumite kadetinje +54 kg
CARLI SOFIJA kata deklice
CARLI SOFIJA kumite deklice +40 kg
FILIPIČ MARK kumite dečki -35 kg
HUMAR GAJA kumite deklice +40 kg
KRŽIŠNIK GAL kumite ml. kadeti +55 kg
KRŽIŠNIK LAN kumite malčki +30 kg
LAPAJNE VORANC kumite malčki +30 kg
LOGAR TEA kata ml. kadetinje
MLAKAR LUKA kumite dečki -40 kg
MLAKAR NIKA kata malčice
MUHIć AJDIN kumite mladinci -68 kg
MUHIĆ DIN kumite malčki -30 kg
OBLAK TJAž kumite mladinci -68 kg
PAVŠIČ HANA kumite ml. kadetinje +50 kg
PRIMOŽIČ TIT kumite ml. člani -75 kg
SELJAK JULIJA kata deklice
ŠTUCIN AJDA kumite ml. kadetinje +50 kg


Karate Klub Kovinar Maribor

Tekmovalec Kategorija
BAUMAN GAL kata dečki
BAUMAN GAL kumite dečki -35 kg
GLAVNIK ZARA kumite ml. kadetinje +50 kg
LENART LUKA kata dečki
LENART LUKA kumite dečki +45 kg
MOČNIK TIMI kata ml. kadeti
ORNIK NINO kumite mladinci -68 kg
ROLA LUKA kata dečki
ROLA LUKA kumite dečki -40 kg
SEDONJA MATIJA kata malčki
SEDONJA MATIJA kumite malčki -30 kg
SIMONIČ MAšA kata ml. članice
ŠTANDEKER LUKA kumite malčki +30 kg
ZARIČ VID kata ml. kadeti
ZARIČ VID kumite ml. kadeti -50 kg


Karate klub Kozjansko in Obsotelje

Tekmovalec Kategorija
BELE ANA kumite malčice +30 kg
BELE LEA kata malčice
BELE LEA kumite malčice -30 kg
BELE LUKA kata dečki
BELE LUKA kumite dečki -45 kg
HERMAN BENJAMIN kumite malčki +30 kg
JURAJA VINKO kata malčki
LESNIKA ŽAN LUKA kumite kadeti +70 kg
LOTRIč FILIP kata malčki
SODIN LARA kumite ml. kadetinje -40 kg
SODIN LEON kumite malčki -30 kg
ZBIL GREGA kata dečki
ZBIL GREGA kumite dečki -35 kg


Karate Klub Kranj

Tekmovalec Kategorija
BALDžIEV TANJA kata ml. kadetinje
CEKOV TIMOTEJ kata dečki
CEKOV TIMOTEJ kumite dečki -40 kg
CEKOV VANNA kata malčice
CEKOV VANNA kumite malčice +30 kg
ČERU JERNEJA kumite deklice +40 kg
ČRNILEC KESIČ ŽIGA kumite ml. člani +84
ČUHALEV NADJA kata ml. kadetinje
ČUHALEV NADJA kumite ml. kadetinje -50 kg
DROBNJAK MARINA kata ml. kadetinje
DROBNJAK MARINA kumite ml. kadetinje +50 kg
ERŽEN ŽIGA kata ml. kadeti
ERŽEN ŽIGA kumite ml. kadeti -40 kg
ETEROVIč MAšA kata kadetinje
ETEROVIč MAšA kumite kadetinje +54 kg
GAČIČ ALEKSANDER kata dečki
KALAN GAJA kata ml. kadetinje
KALAN GAJA kumite ml. kadetinje -50 kg
KERŠIČ AHLIN AJDA kumite ml. članice +68 kg
KERŠIČ AHLIN ŽAN kumite mladinci -68 kg
KOTNIK ANJA kumite mladinke +59 kg
KOTNIK NIKA kata deklice
KOTNIK NIKA kumite deklice -40 kg
KRIžAJ ALEKSANDER kata ml. kadeti
KRIžAJ ALEKSANDER kumite ml. kadeti -45 kg
LEBEN TINKARA kata deklice
LEBEN TINKARA kumite deklice -40 kg
MALI NACE kata dečki
MALI NACE kumite dečki -35 kg
NADIŽAR LANA TISA kata kadetinje
NIŠANDŽIČ IVANA kumite deklice +40 kg
NOVAK IZAK kata malčki
OGRIZEK TRINA kumite ml. kadetinje +50 kg
PLEVNIK GAL kumite kadeti -57 kg
PLEVNIK LALITA kata ml. kadetinje
PLEVNIK LALITA kumite ml. kadetinje -50 kg
POLAK TIA kata deklice
POLAK TIA kumite deklice -40 kg
REBOLJ MANCA kumite kadetinje +54 kg
REPIČ JERCA kumite kadetinje -47 kg
STOJANOVSKI VANE kumite kadeti -63 kg


Karate Klub Lovrenc Na Pohorju

Tekmovalec Kategorija
AHEJ GREGA kata dečki
BRITOVŠEK MARCEL kata mladinci
NAMESTNIK TADEJA kata kadetinje
OVČAR ŽIGA kata malčki
PISNIK MAJA MARI kata najmlajše
SKUHALA ZOJA kata deklice


Karate Klub Mislinja

Tekmovalec Kategorija
FELLE MATEVŽ kata ml. člani
KACJAN ERIKA kata deklice
OGRIS ŽAK kata kadeti


Karate Klub Murska Sobota

Tekmovalec Kategorija
JUG TILEN kata mladinci
RATOšA NINO kumite ml. kadeti -55 kg
ZEčIRI FIONA kumite ml. članice -55 kg


Karate Klub Nestor

Tekmovalec Kategorija
CESTNIK EMILIJO kumite dečki -40 kg
GOVEJŠEK ANŽE kumite dečki -45 kg
GUBENŠEK NACE kumite ml. kadeti +55 kg
ROM ZUPANC EMA kumite kadetinje -47 kg
TURECKI ZOJA kumite ml. kadetinje +50 kg


Karate Klub Petrovče

Tekmovalec Kategorija
BARL MAJ kumite kadeti -63 kg
KOžELJ ALEKS kumite malčki +30 kg
MAROT JEAN LUC kumite dečki -35 kg
MAROT TIA kata ml. kadetinje
SKALIč BOR kumite malčki -30 kg
SKALIč BRIN kumite ml. kadeti +55 kg


Karate Klub Polzela

Tekmovalec Kategorija
AVŽNER ZOJA kumite ml. kadetinje +50 kg
BAŠIČ FEKONJA MAI kumite kadeti -52 kg
BERGANT LAURA kumite kadetinje -54 kg
BIKIČ TIANA kumite kadetinje +54 kg
DERČA ALEKSEJ BENJAMIN kumite dečki +45 kg
JAGARINEC ANIKA kumite ml. članice - 61kg
JESENEK ROJŠEK ANEJA kumite deklice +40 kg
KRAMBERGER ZALA kumite malčice -30 kg
MATIC ČEH kumite malčki -30 kg
MLAčNIK AžBE kumite malčki -30 kg
PODPEČAN LAN kumite mladinci -68 kg
PODPEČAN MAJ kumite dečki -40 kg
PODPEČAN SVIT kumite ml. člani +84
RIOSA NOVAK TILEN kumite kadeti -57 kg
ŠENICA NIKA kumite mladinke -59 kg
TRBOVŠEK ŽIGA kumite dečki -45 kg
ŽERJAV NUŠA kumite kadetinje +54 kg


Karate Klub Postojna

Tekmovalec Kategorija
AKSENTIć EVANA kata deklice
AKSENTIČ NASTAS kata najmlajši
ARSENIć PETAR kumite ml. kadeti -45 kg
ARSENIČ SARA kumite ml. kadetinje -50 kg
BEŠIČ LANA kata najmlajše
BOJC JAKOB kata malčki
ČESEN BORIS kata najmlajši
DIZDAREVIČ DAVID kata malčki
GRIL BLAž kumite mladinci -68 kg
HABJAN NUšA kumite mladinke -53 kg
JOšT ZALA kata deklice
JOšT ZALA kumite deklice +40 kg
MOZETIČ-KERIN JAN kumite dečki +45 kg
PRAPROTNIK NECA kata deklice
RUDONJIĆ JOVAN kata malčki
RUDONJIĆ MARIJA kata najmlajše
STEFANOVSKI ANDRAž kumite mladinci -76 kg
SUBOTIč FILIP kata malčki


Karate Klub Radenci Shotokan

Tekmovalec Kategorija
HRAŠČANEC NIKA kumite deklice -40 kg
HRAŠČANEC TAJA kumite kadetinje -54 kg
LIPIČ MAJ kumite dečki -35 kg
LIPIČ ŽAK kumite ml. kadeti -50 kg
SKOTNIK NEJC kumite kadeti -63 kg
SKOTNIK SANI kumite mladinci -61 kg
TAMŠE NIKLAS kumite kadeti -52 kg
TRATNIK ALEN kumite dečki -35 kg


Karate Klub Radvanje

Tekmovalec Kategorija
BURLAK ANDRAŽ kata ml. kadeti
BURLAK ANDRAŽ kumite ml. kadeti -55 kg
BURLAK TIMOTEJ kumite ml. člani -84 kg
FAJFER LANA kata ml. kadetinje
GAAL JAKA kumite mladinci +76 kg
HORVATIČ KATJA kata kadetinje
KORENJAK GEORGIEV ROK kumite ml. kadeti -45 kg
LUBAJNŠEK LINA kumite ml. članice - 61kg
NAJŽAR KATJA kata mladinke
PETRIČ REBECCA LANA kata deklice
PLOšINJAK TADEJ kumite kadeti +70 kg
PUČKO KAJA kata mladinke
PUČKO NIKA kata mladinke
RESINOVIČ MAJNA kata ml. članice
RUTAR DENNIS DEAN kumite mladinci -76 kg
ŠIFRAR LUCIJA SIMONA kata ml. kadetinje
TERAž NIKA kata najmlajše
TERAž SARA kata deklice
VNUK ALEKS kumite kadeti -52 kg
ZIDAR DOMEN kumite mladinci -61 kg


Karate Klub Rogaška Slatina

Tekmovalec Kategorija
COLNARIČ NIK kumite kadeti -70 kg
FIJAČKO SARA kumite kadetinje -54 kg
HRIBAR GAJA kata malčice
HRIBAR GAJA kumite malčice +30 kg
KORITNIK JERNEJ kumite ml. člani -75 kg
KUNŠTEK NEJC kumite ml. kadeti -55 kg
KURAJ JAKOB kata malčki
KURAJ MITJA kumite dečki -40 kg
MAVSAR TAJDA kata malčice
MIKŠA LOVRO kata najmlajši
POTISK LAURA kumite mladinke -59 kg
ŠKRABLIN PATRIK kumite ml. člani -84 kg
ŠKRABLIN TARA kumite deklice +40 kg
TEPEŠ KAROLINA kumite mladinke +59 kg
ŽUMER JAKOB kumite ml. kadeti +55 kg
ZUPANEC TIM kumite ml. člani -75 kg


Karate Klub Selnica Ob Dravi

Tekmovalec Kategorija
BAJGOT NACE kata dečki
BAJGOT NACE kumite dečki -35 kg
DEBELAK DEJAN kumite mladinci -61 kg
FRAS PIA LETRICIA kata ml. kadetinje
KRAJNC MIHA kata kadeti
KRAJNC MIHA kumite kadeti +70 kg
KRAJNC ULLA kumite mladinke -59 kg
MORI TARA kata deklice
POžGAN ŽAN kata dečki
ŠTELCER LUKA kumite dečki +45 kg
VALIŠER TIMOTEJ kumite dečki -45 kg


Karate Klub Sho-Kan Apače

Tekmovalec Kategorija
KNEDL KAJA kata ml. kadetinje
KOVAč VANESA kata kadetinje
KRAJNC TIMOTEJ kata malčki
KRISTL LEONARDO kata najmlajši
STEYER VID kata dečki
STEYER VID kumite dečki -45 kg


Karate Klub Shotokan Ajdovščina

Tekmovalec Kategorija
GOSTIĆ STEFAN kumite malčki +30 kg
SVJETLANOVIĆ RAJKO kumite kadeti -70 kg


Karate Klub Shotokan Kranj

Tekmovalec Kategorija
BAŠAR EMA kumite ml. kadetinje -45 kg
ČIMžAR ALEKS kata kadeti
ČIMžAR ALEKS kumite kadeti -63 kg
MUZIK TAŠA kata ml. kadetinje
MUZIK TAŠA kumite ml. kadetinje +50 kg


Karate Klub Šiška

Tekmovalec Kategorija
MERC JANEZ kata malčki
MERC JANEZ kumite malčki +30 kg


Karate Klub Tiger Velenje

Tekmovalec Kategorija
ALETIĆ EMRA kata deklice
JANJIĆ. SAŠA kumite kadeti +70 kg


Karate Klub Trbovlje

Tekmovalec Kategorija
BIZJAK KLEMEN kata dečki
BOŽJAK LAURA kata mladinke
BOŽJAK LAURA kumite mladinke -53 kg
ČEŠAREK SIMONA kata ml. kadetinje
DOLENC ČUČNIK ŽANA kumite ml. kadetinje +50 kg
DRNOVŠEK ENEJ kumite dečki -35 kg
FERLIN LUKA kumite ml. člani -84 kg
GOLOB MATEVŽ kata malčki
GORJUP AžBE kata dečki
GORJUP AžBE kumite dečki -40 kg
GRIVEC TILEN kumite dečki +45 kg
HABERL BARBARA kumite ml. članice -55 kg
HABERL URšA kumite ml. članice -50 kg
HARALOVIČ DANIEL kata dečki
HARALOVIČ DANIEL kumite dečki -35 kg
HVALA ALJAŽ kumite dečki +45 kg
ISAKOVIĆ ALEN kumite mladinci -76 kg
ISAKOVIĆ KENAN kumite kadeti -52 kg
JUG ZOJA kata malčice
KASTELIC EMMA kata malčice
KOLANDER EVA kumite ml. kadetinje -50 kg
KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA kumite deklice +40 kg
KRAJNC JURE kumite ml. kadeti -45 kg
MARKULJEVIČ MARKO kumite kadeti -57 kg
MARKULJEVIČ UROŠ kumite kadeti -63 kg
MRGOLE NIK kata malčki
MUJKANOVIĆ AJDIN kumite ml. člani +84
OSTANEK JURE kumite dečki -35 kg
SALKIČ ERVIN kumite mladinci -61 kg
SALKIČ LARA kumite kadetinje -54 kg
ŠEHIĆ ALEX kata malčki
ŠEHIĆ DENIS kumite ml. kadeti -40 kg
ŠKOFLJANC ZAK kumite kadeti -57 kg


Karate klub Velenje

Tekmovalec Kategorija
ALIĆ INES kata ml. kadetinje
BOROVNIK DOMEN kata ml. člani
BOROVNIK NIK kata ml. kadeti
BOROVNIK NIK kumite ml. kadeti -50 kg
CESAR PIA kata mladinke
ČESKO KAJA kata mladinke
ĐOGIĆ EMA kata malčice
JAKOB KUKOVIČ TIA kata kadetinje
JOVANOVIĆ LANA kata malčice
JOZIČ ELLA kata najmlajše
KENDA MAŠA kumite mladinke +59 kg
KUTIJA ALJA kata kadetinje
MEŠANOVIČ BENJAMIN kata ml. kadeti
MUHAREMOVIĆ SEID kumite ml. kadeti +55 kg
MUHAREMOVIĆ ŠUHRA kata mladinke
PAŠIČ ADAM kata najmlajši
PAŠIĆ ISAK kata ml. kadeti
ZAGER HANA kata deklice


Karate Klub Vrhnika

Tekmovalec Kategorija
GABRIJELČIČ LAN kumite kadeti -63 kg


Karate Klub Zmaj

Tekmovalec Kategorija
JOKIć RENATA kata malčice
PIRMAN GAL kata malčki
RAMIĆ BELMIN kumite dečki -35 kg
TROZIČ FADIL kumite ml. člani +84
ŽLOF ANDROJNA ZORAN kumite ml. člani -84 kg


Karate Klub Žalec

Tekmovalec Kategorija
BRATUšEK LUKA kumite kadeti +70 kg
JOKSIMOVIĆ STEFAN kumite ml. člani +84
JOKSIMOVIĆ STEFAN kata ml. člani
KOKOTEC MARTIN kumite ml. člani - 67 kg
KOLšEK MAJ kumite kadeti -57 kg
KVAS LUKA kumite ml. člani - 67 kg
KVAS TJAŠA kumite kadetinje -54 kg
MARINKOVIČ ANŽE kumite dečki -35 kg
MEDVED MAKS kumite kadeti -70 kg
MOHENSKI ROBI kumite kadeti -57 kg
PLASKAN JURIJ kumite mladinci -76 kg
PRKIč JAKA kumite malčki +30 kg
ŠKRABAR MAKS kumite malčki +30 kg
SUŠA ŽIGA kumite ml. kadeti -55 kg
TOMC NACE kumite dečki -45 kg
TOMC VITO kumite malčki +30 kg
TOPOLOVEC KAJA kumite kadetinje +54 kg
UGOVšEK ALENKA kumite kadetinje -54 kg
ZUPANČIČ NINA kumite ml. članice -55 kg


Shotokan Karate Klub Bohinj

Tekmovalec Kategorija
BREMEC ALJAŽ kumite dečki -35 kg
KLEMENČIČ TAJ kata ml. kadeti
KLEMENČIČ TAJ kumite ml. kadeti -50 kg
TALER JAKA kata ml. člani
TALER JAKA kumite ml. člani - 67 kg


Shotokan Karate Klub Grosuplje

Tekmovalec Kategorija
BREZOVNIK TISA JERNEA kumite ml. kadetinje -50 kg
ČEH ALEŠ kata ml. kadeti
COSOVICI MAXIM kumite kadeti -63 kg
GORIŠEK MATEJ kumite kadeti -70 kg
MEKIč KIARA kumite kadetinje +54 kg
STANKO SARA kumite ml. članice - 61kg


Shotokan Karate Klub Oplotnica

Tekmovalec Kategorija
GOLEŠ LAN kumite malčki -30 kg
HMELAK TIBOR kumite dečki -35 kg
JELENKO BENJAMIN kumite dečki -40 kg
JEVŠENAK ALINA kumite malčice -30 kg
VALENČAK MIHAEL kumite kadeti -57 kg
VALENČAK NELI kumite malčice -30 kg


Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona

Tekmovalec Kategorija
ČUčEK MIšEL kata mladinci
KLEMENčIč KRISTJAN kata kadeti
KLOBASA BLAŽ kata kadeti
REIHS JAKA kata malčki
ŠAJNOVIČ NEJC kata malčki


Športno Društvo Dinamik Celje

Tekmovalec Kategorija
FIRŠT ANEJ kumite malčki -30 kg
GRASSELLI JAKA kumite malčki +30 kg
GRASSELLI MIHA kumite dečki -35 kg
PEZDEVŠEK LIAM kumite dečki -40 kg
POLAK NIKA kata deklice
POLAK NIKA kumite deklice -40 kg
POLAK ŽAN kumite kadeti -63 kg
POŽARNIK KNEZ GAL kumite ml. kadeti +55 kg
POŽARNIK KNEZ VID kumite ml. kadeti -50 kg
VREČER TAJ kumite dečki -35 kg


Športno Društvo Gorica Nova Gorica

Tekmovalec Kategorija
KOLšEK KLEMEN kumite dečki +45 kg
RADIĆ LUKA kumite ml. kadeti +55 kg
STOJANOVIć MARKO kumite dečki -40 kg
ZLATKOV TEODOR kumite mladinci -76 kg


Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer

Tekmovalec Kategorija
JANŽEKOVIČ NUšA kata malčice
JANŽEKOVIČ NUšA kumite malčice +30 kg
JANŽEKOVIČ TIJA kumite ml. kadetinje -45 kg
PLOHL TAJA kata najmlajše
RAUTER HANNAH VELA kata malčice
RAUTER HANNAH VELA kumite malčice +30 kg
ŠKOFLANC NICK kumite ml. kadeti +55 kg
ŽIBRAT GAJA kata kadetinje


Karate Klub Mawashi Postojna

Tekmovalec Kategorija
ABRAM ZOJA MARTINA kumite deklice -40 kg
BIZJAK LEDERER LEJA kumite ml. kadetinje -45 kg
ĐAKOVIć LARA kumite kadetinje -47 kg
ĐAKOVIć TIANA kumite ml. kadetinje +50 kg
KOBAL - PAHOR LEA kata ml. kadetinje
KONTREC ALJA kata deklice
LIKAR ALJA kumite kadetinje +54 kg
MAGAJNA MAšA kumite kadetinje -47 kg
MAKITAN ANđELA kumite kadetinje +54 kg
SMRDEL LIVIJA kata najmlajše


Karate Klub Ljubljana

Tekmovalec Kategorija
ADAMIč TIMON kumite kadeti -63 kg
AVDIBAšIć ALDIJANA kata deklice
DEBELJAK HANA kumite kadetinje -54 kg
GRAJFONER LEVEC MAJA kumite deklice -40 kg
HALILI ADRIAN kumite mladinci -68 kg
JERIHA KATJA kumite ml. članice +68 kg
KOŠMRLJ ERIK TEO kumite mladinci -76 kg
KURBEGOVIĆ AJLA kumite ml. članice -50 kg
KURBEGOVIĆ EDNA kumite deklice -40 kg
LAZIć LEON kumite mladinci -76 kg
LEVEC GRAJFONER KATARINA kumite mladinke -59 kg
MOLNAR ELIZABETA kumite kadetinje +54 kg
RADIĆ MANJA kumite deklice -40 kg
SETNIČAR NEJC kumite kadeti -52 kg
ŽIBRET BOR kumite ml. kadeti -40 kg
ŽIBRET ZALA MARIA kumite kadetinje +54 kg
ZRNIĆ ALEKSANDRA kumite deklice +40 kg


Karate Klub Rudar Velenje

Tekmovalec Kategorija
BOŠNJIĆ ALICIA kata malčice
BOŠNJIĆ ELENA kata ml. kadetinje
HLIŠČ LANA kata ml. kadetinje
STOJNIĆ MAIK kata najmlajši


Shotokan Karate Klub Postojna

Tekmovalec Kategorija
ABRAM NIJA kumite kadetinje -54 kg
ČESNIK DENIS kata ml. kadeti
DAUTOVIć INES kata malčice
IVANOVIĆ ANA kata malčice
IVANOVIĆ ANA kumite malčice -30 kg
KOšTIć ANES kata najmlajši
LIŠINOVIĆ ELMA kata deklice
LIŠINOVIĆ ELMA kumite deklice -40 kg
LIŠINOVIĆ LEJLA kata malčice
MAJETIć AJDIN kata dečki
OSMANAJ ADRIAN kata kadeti
OSMANAJ DORENTINA kata deklice
SAVKOVIć IVANA kata najmlajše
SAVKOVIć TEODOR kata malčki


Klub borilnih veščin Sevnica

Tekmovalec Kategorija
BOŽIČ AMADEJ kumite kadeti +70 kg
BOŽIČ TADEJ kumite dečki -45 kg
CVELBAR TILEN kumite dečki -45 kg
KOVAČIČ AŽBE kumite malčki +30 kg
ŠTIGL GAŠPER kata ml. kadeti
ZABASU NEJC kata kadeti
ZABASU NEJC kumite kadeti -52 kg


Karate klub WKSA Duplek

Tekmovalec Kategorija
AGAPITO MASTEN HERA kumite ml. kadetinje +50 kg
ROJS JANA kata deklice
ROJS JANA kumite deklice +40 kg
ROJS SARA kata ml. kadetinje
ROJS SARA kumite ml. kadetinje +50 kg
ROJS VITA kata ml. kadetinje
ROJS VITA kumite ml. kadetinje -45 kg
ŽUGMAN LANA kumite mladinke -48 kg


Karate klub Sokol

Tekmovalec Kategorija
BRAČUN MAŠERA IRIS kata malčice
CIUHA MARCEL kata malčki
ERDELIČ ŽAN kata malčki
STEFANOVIĆ ALEKSANDAR kata malčki


Karate Klub Seki Sv. Jernej

Tekmovalec Kategorija
CENTRIH ALEKSANDRA, kata mladinke
CENTRIH PATRICIJA, kata kadetinje
GANZITTI NIA kata kadetinje
GANZITTI NOAH kata dečki
GORENŠEK VID kata dečki
GORENŠEK VID kumite dečki -45 kg
HAJRULAI LUAN, kata najmlajši
HLASTEC KIAN kata dečki
HLASTEC MARK kata ml. kadeti
JEROT NEŽA kata najmlajše
KLOBASA ALEKS kata mladinci
KLOBASA ALEKS kumite mladinci +76 kg
LONČARIČ ZOJA kata malčice
MILJATOVIČ ALEKSA, kata malčki
MILJATOVIĆ ANDJELA, kata najmlajše
NOVAK SARA, kata kadetinje
OČKO ARIANA, kata najmlajše
OČKO GAL kata malčki
OČKO GAL kumite malčki +30 kg
OSMANOVIĆ EMAR kata malčki
RIZVANOVIĆ ENEA kata ml. kadetinje
RIZVANOVIĆ ENEJ, kata malčki
SLUGA JURE kata kadeti
STERNIŠA NEJC kata kadeti
TOMAŽIČ EVA kata ml. kadetinje
VANOVŠEK ENEJ, kata ml. kadeti
VANOVŠEK ZOJA. kata malčice


Karate-do klub Ig Shotokan

Tekmovalec Kategorija
BATIć MALIK kumite ml. kadeti +55 kg
BATIć NASER kumite kadeti -63 kg
JAMNIK LUCIJAN kumite kadeti -57 kg
KRAMBERGER LOVRO kumite mladinci +76 kg
SMREKAR ŠUšTARšIč TIM kumite ml. kadeti +55 kg


Športno društvo za karate GES

Tekmovalec Kategorija
HARTL BOR kata mladinci
HARTL JAN kata mladinci


KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA

Tekmovalec Kategorija
JORDAN TIMOTEJ kumite kadeti +70 kg