Državno prvenstvo do 21 let

kata dečki (23)
1. mesto BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto MIHELIČ MAJ Karate Klub Cerknica
3. mesto ZBIL GREGA Karate klub Kozjansko in Obsotelje


kata deklice (25)
1. mesto OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
2. mesto KONTREC ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto PETRIČ REBECCA LANA Karate Klub Radvanje
3. mesto LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj


kata kadeti (10)
1. mesto STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto KRAJNC MIHA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej


kata kadetinje (12)
1. mesto GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto NOVAK SARA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
3. mesto HORVATIČ KATJA Karate Klub Radvanje


kata malčice (21)
1. mesto STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
2. mesto JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
3. mesto JANŽEKOVIČ NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina


kata malčki (27)
1. mesto SUBOTIč FILIP Karate Klub Postojna
2. mesto BOJC JAKOB Karate Klub Postojna
3. mesto REIHS JAKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto OČKO GAL Karate Klub Seki Sv. Jernej


kata ml. člani (4)
1. mesto TALER JAKA Shotokan Karate Klub Bohinj
2. mesto JOKSIMOVIĆ STEFAN Karate Klub Žalec
3. mesto BOROVNIK DOMEN Karate klub Velenje
3. mesto FELLE MATEVŽ Karate Klub Mislinja


kata ml. članice (2)
1. mesto SIMONIČ MAšA Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto RESINOVIČ MAJNA Karate Klub Radvanje


kata ml. kadeti (15)
1. mesto MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
3. mesto ČEH ALEŠ Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor


kata ml. kadetinje (24)
1. mesto PETAN ELA Karate Klub Brežice
2. mesto ČEŠAREK SIMONA Karate Klub Trbovlje
3. mesto FRAS PIA LETRICIA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto KOBAL - PAHOR LEA Karate Klub Mawashi Postojna


kata mladinci (6)
1. mesto HARTL BOR Športno društvo za karate GES
2. mesto HARTL JAN Športno društvo za karate GES
3. mesto BRITOVŠEK MARCEL Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto ČUčEK MIšEL Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona


kata mladinke (9)
1. mesto CESAR PIA Karate klub Velenje
2. mesto MUHAREMOVIĆ ŠUHRA Karate klub Velenje
3. mesto BOŽJAK LAURA Karate Klub Trbovlje
3. mesto ČESKO KAJA Karate klub Velenje


kata najmlajše (11)
1. mesto SMRDEL LIVIJA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto PLOHL TAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto JOZIČ ELLA Karate klub Velenje


kata najmlajši (10)
1. mesto PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
2. mesto HAJRULAI LUAN, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto AKSENTIČ NASTAS Karate Klub Postojna
3. mesto ČESEN BORIS Karate Klub Postojna


kumite dečki -35 kg (19)
1. mesto HMELAK TIBOR Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto TRATNIK ALEN Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto ZBIL GREGA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto FILIPIČ MARK Karate Klub Kolektor Idrija


kumite dečki -40 kg (11)
1. mesto MLAKAR LUKA Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto JELENKO BENJAMIN Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto PIžMOHT ARIJAN Karate Klub Hrastnik
3. mesto STOJANOVIć MARKO Športno Društvo Gorica Nova Gorica


kumite dečki -45 kg (10)
1. mesto BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto VALIŠER TIMOTEJ Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto TRBOVŠEK ŽIGA Karate Klub Polzela
3. mesto MLAKAR NEJC Karate društvo Loče


kumite dečki +45 kg (7)
1. mesto GRIVEC TILEN Karate Klub Trbovlje
2. mesto KOLšEK KLEMEN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto MOZETIČ-KERIN JAN Karate Klub Postojna
3. mesto HVALA ALJAŽ Karate Klub Trbovlje


kumite deklice -40 kg (11)
1. mesto KURBEGOVIĆ EDNA Karate Klub Ljubljana
2. mesto LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
3. mesto PETKOVIĆ TJAŠA Karate Klub Brežice
3. mesto GRAJFONER LEVEC MAJA Karate Klub Ljubljana


kumite deklice +40 kg (11)
1. mesto HUMAR GAJA Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto JOšT ZALA Karate Klub Postojna
3. mesto KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA Karate Klub Trbovlje
3. mesto NIŠANDŽIČ IVANA Karate Klub Kranj


kumite kadeti -52 kg (7)
1. mesto ISAKOVIĆ KENAN Karate Klub Trbovlje
2. mesto BAŠIČ FEKONJA MAI Karate Klub Polzela
3. mesto TAMŠE NIKLAS Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto SETNIČAR NEJC Karate Klub Ljubljana


kumite kadeti -57 kg (10)
1. mesto MARKULJEVIČ MARKO Karate Klub Trbovlje
2. mesto RAKOVNIK SVEN Društvo Za Karate Celje
3. mesto PLEVNIK GAL Karate Klub Kranj
3. mesto VALENČAK MIHAEL Shotokan Karate Klub Oplotnica


kumite kadeti -63 kg (11)
1. mesto VALNER TIM Društvo Za Karate Celje
2. mesto ADAMIč TIMON Karate Klub Ljubljana
3. mesto SKOTNIK NEJC Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto STOJANOVSKI VANE Karate Klub Kranj


kumite kadeti -70 kg (4)
1. mesto GORIŠEK MATEJ Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto MEDVED MAKS Karate Klub Žalec
3. mesto SVJETLANOVIĆ RAJKO Karate Klub Shotokan Ajdovščina
3. mesto COLNARIČ NIK Karate Klub Rogaška Slatina


kumite kadeti +70 kg (7)
1. mesto JORDAN TIMOTEJ KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
2. mesto LESNIKA ŽAN LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto PLOšINJAK TADEJ Karate Klub Radvanje
3. mesto KRAJNC MIHA Karate Klub Selnica Ob Dravi


kumite kadetinje -47 kg (4)
1. mesto REPIČ JERCA Karate Klub Kranj
2. mesto MAGAJNA MAšA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto ĐAKOVIć LARA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto ROM ZUPANC EMA Karate Klub Nestor


kumite kadetinje -54 kg (9)
1. mesto DEBELJAK HANA Karate Klub Ljubljana
2. mesto BERGANT LAURA Karate Klub Polzela
3. mesto SALKIČ LARA Karate Klub Trbovlje
3. mesto FIJAČKO SARA Karate Klub Rogaška Slatina


kumite kadetinje +54 kg (11)
1. mesto MOLNAR ELIZABETA Karate Klub Ljubljana
2. mesto ŽERJAV NUŠA Karate Klub Polzela
3. mesto TOPOLOVEC KAJA Karate Klub Žalec
3. mesto ŽIBRET ZALA MARIA Karate Klub Ljubljana


kumite malčice -30 kg (5)
1. mesto BELE LEA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto VALENČAK NELI Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto JEVŠENAK ALINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto KRAMBERGER ZALA Karate Klub Polzela


kumite malčice +30 kg (7)
1. mesto MEDIĆ ADELA Društvo Za Karate Celje
2. mesto BELE ANA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto RAUTER HANNAH VELA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto JANŽEKOVIČ NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer


kumite malčki -30 kg (10)
1. mesto GOLEŽ PETER Društvo Za Karate Celje
2. mesto SODIN LEON Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto GOLEŠ LAN Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto SEDONJA MATIJA Karate Klub Kovinar Maribor


kumite malčki +30 kg (15)
1. mesto KRŽIŠNIK LAN Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto OČKO GAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto TOMC VITO Karate Klub Žalec
3. mesto PRKIč JAKA Karate Klub Žalec


kumite ml. člani - 67 kg (4)
1. mesto TALER JAKA Shotokan Karate Klub Bohinj
2. mesto KVAS LUKA Karate Klub Žalec
3. mesto KOKOTEC MARTIN Karate Klub Žalec
3. mesto BAJUK BENJAMIN Karate Klub Kolektor Idrija


kumite ml. člani -60 kg (0)


kumite ml. člani -75 kg (3)
1. mesto PRIMOŽIČ TIT Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto ZUPANEC TIM Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto KORITNIK JERNEJ Karate Klub Rogaška Slatina


kumite ml. člani -84 kg (4)
1. mesto BURLAK TIMOTEJ Karate Klub Radvanje
2. mesto ŽLOF ANDROJNA ZORAN Karate Klub Zmaj
3. mesto FERLIN LUKA Karate Klub Trbovlje
3. mesto ŠKRABLIN PATRIK Karate Klub Rogaška Slatina


kumite ml. člani +84 (5)
1. mesto MUJKANOVIĆ AJDIN Karate Klub Trbovlje
2. mesto PODPEČAN SVIT Karate Klub Polzela
3. mesto TROZIČ FADIL Karate Klub Zmaj
3. mesto JOKSIMOVIĆ STEFAN Karate Klub Žalec


kumite ml. članice - 61kg (3)
1. mesto STANKO SARA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto JAGARINEC ANIKA Karate Klub Polzela
3. mesto LUBAJNŠEK LINA Karate Klub Radvanje


kumite ml. članice -50 kg (2)
1. mesto HABERL URšA Karate Klub Trbovlje
2. mesto KURBEGOVIĆ AJLA Karate Klub Ljubljana


kumite ml. članice -55 kg (3)
1. mesto HABERL BARBARA Karate Klub Trbovlje
2. mesto ZUPANČIČ NINA Karate Klub Žalec
3. mesto ZEčIRI FIONA Karate Klub Murska Sobota


kumite ml. članice -68 kg (0)


kumite ml. članice +68 kg (2)
1. mesto KERŠIČ AHLIN AJDA Karate Klub Kranj
2. mesto JERIHA KATJA Karate Klub Ljubljana


kumite ml. kadeti -40 kg (6)
1. mesto ŽIBRET BOR Karate Klub Ljubljana
2. mesto KRAČUN RENE Društvo Za Karate Celje
3. mesto ŠEHIĆ DENIS Karate Klub Trbovlje
3. mesto LORBER MAJ Društvo Za Karate Celje


kumite ml. kadeti -45 kg (7)
1. mesto ARSENIć PETAR Karate Klub Postojna
2. mesto KRIžAJ ALEKSANDER Karate Klub Kranj
3. mesto KRAJNC JURE Karate Klub Trbovlje
3. mesto LIPOVŠEK AMADEJ Društvo Za Karate Celje


kumite ml. kadeti -50 kg (6)
1. mesto ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
3. mesto KLEMENČIČ TAJ Shotokan Karate Klub Bohinj
3. mesto POŽARNIK KNEZ VID Športno Društvo Dinamik Celje


kumite ml. kadeti -55 kg (5)
1. mesto BURLAK ANDRAŽ Karate Klub Radvanje
2. mesto TOPOLOVEC DOMEN Karate Klub Branik Maribor
3. mesto SUŠA ŽIGA Karate Klub Žalec
3. mesto KUNŠTEK NEJC Karate Klub Rogaška Slatina


kumite ml. kadeti +55 kg (10)
1. mesto KRŽIŠNIK GAL Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto RADIĆ LUKA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto ŽUMER JAKOB Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto POŽARNIK KNEZ GAL Športno Društvo Dinamik Celje


kumite ml. kadetinje -40 kg (2)
1. mesto AUDIč VITA Karate Klub Hrastnik
2. mesto SODIN LARA Karate klub Kozjansko in Obsotelje


kumite ml. kadetinje -45 kg (4)
1. mesto BAŠAR EMA Karate Klub Shotokan Kranj
2. mesto JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto ROJS VITA Karate klub WKSA Duplek
3. mesto BIZJAK LEDERER LEJA Karate Klub Mawashi Postojna


kumite ml. kadetinje -50 kg (7)
1. mesto KOLANDER EVA Karate Klub Trbovlje
2. mesto BREZOVNIK TISA JERNEA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto ČUHALEV NADJA Karate Klub Kranj
3. mesto PETAN ELA Karate Klub Brežice


kumite ml. kadetinje +50 kg (15)
1. mesto MUZIK TAŠA Karate Klub Shotokan Kranj
2. mesto AVŽNER ZOJA Karate Klub Polzela
3. mesto GLAVNIK ZARA Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto OGRIZEK TRINA Karate Klub Kranj


kumite mladinci -55 kg (0)


kumite mladinci -61 kg (4)
1. mesto ZIDAR DOMEN Karate Klub Radvanje
2. mesto SALKIČ ERVIN Karate Klub Trbovlje
3. mesto SKOTNIK SANI Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto DEBELAK DEJAN Karate Klub Selnica Ob Dravi


kumite mladinci -68 kg (8)
1. mesto KERŠIČ AHLIN ŽAN Karate Klub Kranj
2. mesto PODPEČAN LAN Karate Klub Polzela
3. mesto GRIL BLAž Karate Klub Postojna
3. mesto HALILI ADRIAN Karate Klub Ljubljana


kumite mladinci -76 kg (7)
1. mesto ZLATKOV TEODOR Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto ISAKOVIĆ ALEN Karate Klub Trbovlje
3. mesto LAZIć LEON Karate Klub Ljubljana
3. mesto KOŠMRLJ ERIK TEO Karate Klub Ljubljana


kumite mladinci +76 kg (4)
1. mesto GAAL JAKA Karate Klub Radvanje
2. mesto KRAMBERGER LOVRO Karate-do klub Ig Shotokan
3. mesto KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto MLAKAR JAN Karate društvo Loče


kumite mladinke -48 kg (1)
1. mesto ŽUGMAN LANA Karate klub WKSA Duplek


kumite mladinke -53 kg (2)
1. mesto HABJAN NUšA Karate Klub Postojna
2. mesto BOŽJAK LAURA Karate Klub Trbovlje


kumite mladinke -59 kg (4)
1. mesto POTISK LAURA Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto ŠENICA NIKA Karate Klub Polzela
3. mesto KRAJNC ULLA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto LEVEC GRAJFONER KATARINA Karate Klub Ljubljana


kumite mladinke +59 kg (5)
1. mesto SKALICKY TAJDA Društvo Za Karate Celje
2. mesto LUKIĆ IVANA Karate Klub Brežice
3. mesto TEPEŠ KAROLINA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto KENDA MAŠA Karate klub Velenje