46th INTERNATIONAL KARATE TOURNAMENT »TRBOVLJE OPEN 2018«

kata člani +16 (9)
1. mesto HARTL BOR Karate Zveza Slovenije
2. mesto HARTL JAN Športno društvo za karate GES
3. mesto TIUKH MYKYTA Ukrainian National Team
3. mesto BULDA VLAD Ukrainian National Team


kata članice +16 (12)
1. mesto SIMONIČ MAšA Karate Zveza Slovenije
2. mesto GALIČ NASTJA Karate Zveza Slovenije
3. mesto VIENIK KRISTINA UKRAINIAN KARATE TEAM
3. mesto CHABANOVA VALERIA UKRAINIAN KARATE TEAM


kata dečki (22)
1. mesto BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto ZBIL GREGA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto GANZITTI NOAH Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto KUKIć IVAN Karate Klub Alfa


kata dečki (8-4 kyu) (15)
1. mesto REIHS JAKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2. mesto PETEK BINE Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto HARALOVIČ DANIEL Karate Klub Trbovlje
3. mesto RYBACHUK NIKITA UKRAINIAN KARATE TEAM


kata deklice (16)
1. mesto TARANENKO SOFIIA UKRAINIAN KARATE TEAM
2. mesto BARIć ANTONIJA Karate Klub Alfa
3. mesto ZAGER HANA Karate klub Velenje
3. mesto POLAK TIA Karate Klub Kranj


kata deklice (8-4 kyu) (12)
1. mesto TARANENKO SOFIIA UKRAINIAN KARATE TEAM
2. mesto POLAK TIA Karate Klub Kranj
3. mesto JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
3. mesto LAZANSKI MAJA Karate Klub Brežice


kata kadeti (10)
1. mesto FEDOROV YAROSLAV Ukrainian National Team
2. mesto PURIĆ MILOŠ Karate klub Borac
3. mesto KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto STERNIŠA NEJC Karate Zveza Slovenije


kata kadetinje (14)
1. mesto GANZITTI NIA Karate Zveza Slovenije
2. mesto STEPANOVA LIZA Ukrainian National Team
3. mesto YAKUBCHAK KSENIA Ukrainian National Team
3. mesto NOVAK SARA, Karate Klub Seki Sv. Jernej


kata malčice (13)
1. mesto STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
2. mesto HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto VANOVŠEK ZOJA. Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto MARKOVSKA DARIA UKRAINIAN KARATE TEAM


kata malčice (8-6 kyu) (9)
1. mesto CEKOV VANNA Karate Klub Kranj
2. mesto JEROT NEŽA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto MARKOVSKA DARIA UKRAINIAN KARATE TEAM
3. mesto DAVYDCHUK ELEONORA UKRAINIAN KARATE TEAM


kata malčki (13)
1. mesto BOJC JAKOB Karate Klub Postojna
2. mesto LOTRIč FILIP Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto KLAčAR LUKA Karate klub Potoci
3. mesto BASHEIEV KOSTIANTYN UKRAINIAN KARATE TEAM


kata malčki (8- 6 kyu) (15)
1. mesto TATARYN NAZAR UKRAINIAN KARATE TEAM
2. mesto BASHEIEV KOSTIANTYN UKRAINIAN KARATE TEAM
3. mesto JURAJA VINKO Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto ŠAJNOVIČ NEJC Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona


kata ml. kadeti (15)
1. mesto BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
2. mesto VIENIK IVAN UKRAINIAN KARATE TEAM
3. mesto PURIĆ MILOŠ Karate klub Borac
3. mesto HUIć DINO Karate Klub Alfa


kata ml. kadeti (8-3 kyu) (16)
1. mesto VIENIK IVAN UKRAINIAN KARATE TEAM
2. mesto SOKOLOV HLIB UKRAINIAN KARATE TEAM
3. mesto KLAčAR PETAR Karate klub Potoci
3. mesto PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje


kata ml. kadetinje (13)
1. mesto PETAN ELA Karate Klub Brežice
2. mesto ČEŠAREK SIMONA Karate Klub Trbovlje
3. mesto KOBAL - PAHOR LEA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto FAJFER LANA Karate Klub Radvanje


kata ml. kadetinje (8-3 kyu) (12)
1. mesto DRAKSLER IZA Karate Klub Kranj
2. mesto ALIĆ INES Karate klub Velenje
3. mesto PERUNIčIć ANICA Karate klub Potoci
3. mesto BALDžIEV TANJA Karate Klub Kranj


kata mladinci (13)
1. mesto HARTL BOR Karate Zveza Slovenije
2. mesto HARTL JAN Športno društvo za karate GES
3. mesto STERNIŠA NEJC Karate Zveza Slovenije
3. mesto CHERNIAIEV OLEKSANDR Ukrainian National Team


kata mladinke (7)
1. mesto HUSIEVA DARIA Ukrainian National Team
2. mesto ZAPOROZHCHENKO GALINA Ukrainian National Team
3. mesto CESAR PIA Karate Zveza Slovenije
3. mesto BOŽJAK LAURA Karate Klub Trbovlje


kata najmlajše (3)
1. mesto JOZIČ ELLA Karate klub Velenje
2. mesto PISNIK MAJA MARI Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto RUDONJIĆ MARIJA Karate Klub Postojna


kata najmlajše (8-6 kyu) (3)
1. mesto PISNIK MAJA MARI Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2. mesto MISTRIKOVA NINA Laugaricio karate Slovakia
3. mesto LEOVAC MATEA Karate klub Potoci


kata najmlajši (5)
1. mesto PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
2. mesto ZORKO LARS Karate Klub Trbovlje
3. mesto SEVERHINOV ANDRII UKRAINIAN KARATE TEAM
3. mesto ŠTRAKL GAL Karate Klub Trbovlje


kata najmlajši (8-6 kyu) (7)
1. mesto PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
2. mesto MIKŠA LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto ZORKO LARS Karate Klub Trbovlje
3. mesto SEVERHINOV ANDRII UKRAINIAN KARATE TEAM


kata veterani + 35 let (7)
1. mesto SEMOLIč IGOR Karate Klub Emona
2. mesto ZYMA ANDRII UKRAINIAN KARATE TEAM
3. mesto DRAŽUMERIČ SIMON Društvo Za Karate Celje
3. mesto URBANCL BOJAN Društvo Za Karate Celje


kata veteranke + 35 let (2)
1. mesto PATERNOSTER ALENKA Karate Klub Trbovlje
2. mesto KENDA NATALIJA Karate klub Velenje


kumite člani - 84 kg (4)
1. mesto BUHLAK ANDRII UKRAINIAN KARATE TEAM
2. mesto DUDAK MAKSYM UKRAINIAN KARATE TEAM
3. mesto FERLIN LUKA Karate Klub Trbovlje
3. mesto PINCHUK SERHII UKRAINIAN KARATE TEAM


kumite člani -60 kg (4)
1. mesto GAšPAR VLADIMIR Mladost Ivanić-Grad
2. mesto RUMIANTSEV MYKYTA UKRAINIAN KARATE TEAM
3. mesto BRLEK ROK Karate Klub Šiška
3. mesto TALER JAKA Shotokan Karate Klub Bohinj


kumite člani -67 kg (3)
1. mesto GORENC DENIS Karate Zveza Slovenije
2. mesto STANISLAVOV DANIIL UKRAINIAN KARATE TEAM
3. mesto YAMBURENKO IVAN UKRAINIAN KARATE TEAM


kumite člani -75 kg (4)
1. mesto PRIMOŽIČ TIT Karate Zveza Slovenije
2. mesto SMREKAR MATIC Karate Klub Šiška
3. mesto PERC LUKA Karate Klub Trbovlje
3. mesto CANDIDORI TIZIANO KARATE CLUB 2003 - Subotic


kumite člani +84 kg (4)
1. mesto LAHUNOV IHOR Ukrainian National Team
2. mesto JOKSIMOVIĆ STEFAN Karate Klub Žalec
3. mesto MUJKANOVIĆ AJDIN Karate Klub Trbovlje
3. mesto MARIČ REM Shotokan Karate Klub Grosuplje


kumite člani open (8)
1. mesto JOKSIMOVIĆ STEFAN Karate Klub Žalec
2. mesto MUJKANOVIĆ AJDIN Karate Klub Trbovlje
3. mesto PRIMOŽIČ TIT Karate Zveza Slovenije
3. mesto PINCHUK SERHII UKRAINIAN KARATE TEAM


kumite članice - 50 kg (1)
1. mesto HABERL URšA Karate Zveza Slovenije


kumite članice - 55 kg (3)
1. mesto HABERL URšA Karate Zveza Slovenije
2. mesto HABERL BARBARA Karate Zveza Slovenije
3. mesto MASLO KATERYNA UKRAINIAN KARATE TEAM


kumite članice -61 kg (4)
1. mesto GODNIČ ANJA Karate Klub Kranj
2. mesto RISTIĆ TJAŠA Karate Zveza Slovenije
3. mesto CORBATTO MELANIE KARATE CLUB 2003 - Subotic
3. mesto STANKO SARA Karate Zveza Slovenije


kumite članice -68 kg (4)
1. mesto PUŠNIK LINA Karate Zveza Slovenije
2. mesto JERIHA KATJA Karate Klub Ljubljana
3. mesto PEREUDA ANASTASIIA Ukrainian National Team
3. mesto BOROSAN VERONIKA UKRAINIAN KARATE TEAM


kumite članice + 68 kg (0)


kumite članice open (8)
1. mesto RISTIĆ TJAŠA Karate Zveza Slovenije
2. mesto PROTSENKO ANNA Ukrainian National Team
3. mesto STANKO SARA Karate Zveza Slovenije
3. mesto GODNIČ ANJA Karate Klub Kranj


kumite dečki -35 kg (17)
1. mesto MASLOV LOVRO IPON ZAGREB
2. mesto SUKHANOV ROMAN UKRAINIAN KARATE TEAM
3. mesto PRASOL HRYHORII UKRAINIAN KARATE TEAM
3. mesto MABIĆ FILIP IPON ZAGREB


kumite dečki -40 kg (11)
1. mesto ZELENSKII DANYLO UKRAINIAN KARATE TEAM
2. mesto JELENKO BENJAMIN Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto PIžMOHT ARIJAN Karate Klub Hrastnik
3. mesto ĐEBRO JAKOB Karate klub Virovitica


kumite dečki -45 kg (5)
1. mesto PURIĆ LAZAR Karate klub Borac
2. mesto SIDELNIKOV HERMAN UKRAINIAN KARATE TEAM
3. mesto BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej


kumite dečki +45 kg (7)
1. mesto KOLšEK KLEMEN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto GRIVEC TILEN Karate Klub Trbovlje
3. mesto HVALA ALJAŽ Karate Klub Trbovlje
3. mesto OSADCHYI DMYTRO UKRAINIAN KARATE TEAM


kumite deklice -40 kg (14)
1. mesto JOVOVIĆ DUNJA Karate klub Borac
2. mesto TARANENKO SOFIIA UKRAINIAN KARATE TEAM
3. mesto RUSAN HANNA UKRAINIAN KARATE TEAM
3. mesto TRSTENJAK AIDA Karate klub Globus Čakovec


kumite deklice +40 kg (7)
1. mesto KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA Karate Klub Trbovlje
2. mesto JOšT ZALA Karate Klub Postojna
3. mesto HUMAR GAJA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto TOMIć SARA Karate klub Bushido, Zagreb


kumite kadeti -52 kg (16)
1. mesto YANOVSKYI DAVID Ukrainian National Team
2. mesto SHVEDA VLADYSLAV Ukrainian National Team
3. mesto CHERNENKO KOSTIANTYN UKRAINIAN KARATE TEAM
3. mesto BAŠIČ FEKONJA MAI Karate Klub Polzela


kumite kadeti -57 kg (16)
1. mesto MARKULJEVIČ MARKO Karate Klub Trbovlje
2. mesto SHEVCHENKO VIKTOR Ukrainian National Team
3. mesto USHAKOV TYMUR Ukrainian National Team
3. mesto ZAHRYVYI MAKSYM Ukrainian National Team


kumite kadeti -63 kg (14)
1. mesto KASATKIN MAKSYM Ukrainian National Team
2. mesto KOVTUNENKO KOSTIANTYN Ukrainian National Team
3. mesto VELIKSAR KONSTANTIN Ukrainian National Team
3. mesto VOITSEKHOVSKYI ROMAN Ukrainian National Team


kumite kadeti -70 kg (14)
1. mesto DZEDZELIUK STANISLAV UKRAINIAN KARATE TEAM
2. mesto KRAVCHUK DANYLO Ukrainian National Team
3. mesto VOLOSHYN OLEKSANDR Ukrainian National Team
3. mesto GORIŠEK MATEJ Shotokan Karate Klub Grosuplje


kumite kadeti +70 kg (8)
1. mesto AVRAMENKO IVAN Ukrainian National Team
2. mesto JORDAN TIMOTEJ KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
3. mesto BIRIUKOV VLADYSLAV Ukrainian National Team
3. mesto BUGAIOV MAKSYM Ukrainian National Team


kumite kadetinje -47 kg (10)
1. mesto PANCHUK ARIADNA Ukrainian National Team
2. mesto REPIČ JERCA Karate Klub Kranj
3. mesto BYCHENKOVA VALERIA Ukrainian National Team
3. mesto VASYLENKO OLGA Ukrainian National Team


kumite kadetinje -54 kg (15)
1. mesto DEBELJAK HANA Karate Klub Ljubljana
2. mesto SIELIEMIENIEVA ELINA Ukrainian National Team
3. mesto SHCHERBATIUK DARYA Ukrainian National Team
3. mesto OSADCHUK NATALIA Ukrainian National Team


kumite kadetinje +54 kg (15)
1. mesto MOLNAR ELIZABETA Karate Zveza Slovenije
2. mesto ŽIBRET ZALA MARIA Karate Klub Ljubljana
3. mesto PAVLOVSKA OLENA Ukrainian National Team
3. mesto TOPOLOVEC KAJA Karate Klub Žalec


kumite malčice -30 kg (10)
1. mesto KORENIEVA MARIIA UKRAINIAN KARATE TEAM
2. mesto PANIĆ PAULA IPON ZAGREB
3. mesto VALENČAK NELI Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto LYASHCHENKO BOGDANA UKRAINIAN KARATE TEAM


kumite malčice +30 kg (8)
1. mesto MEDIĆ ADELA Društvo Za Karate Celje
2. mesto BELE ANA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto MARKOVSKA DARIA UKRAINIAN KARATE TEAM
3. mesto ZORIć ANđELA Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria


kumite malčki -30 kg (16)
1. mesto CHEBAN OLEKSANDR UKRAINIAN KARATE TEAM
2. mesto GOLEŽ PETER Društvo Za Karate Celje
3. mesto KOMARAC FILIP Karate klub “Metal” - Jurdani
3. mesto LYASHCHENKO MYKHAILO UKRAINIAN KARATE TEAM


kumite malčki +30 kg (13)
1. mesto KINASH YAROSLAV UKRAINIAN KARATE TEAM
2. mesto BOHACHUK ILLIA UKRAINIAN KARATE TEAM
3. mesto OČKO GAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto KOžELJ ALEKS Karate Klub Petrovče


kumite ml. člani - 67 kg (9)
1. mesto YAMBURENKO IVAN UKRAINIAN KARATE TEAM
2. mesto NAIDA VALENTYN Ukrainian National Team
3. mesto DYMCHENKO DANYLO Ukrainian National Team
3. mesto DEMCHYSHYN VITALII Ukrainian National Team


kumite ml. člani -60 kg (11)
1. mesto GROMYK MYKOLA Ukrainian National Team
2. mesto STEFANIUK VIKTOR Ukrainian National Team
3. mesto BEREZOVSKYI DMYTRO Ukrainian National Team
3. mesto ZIDAR DOMEN Karate Klub Trbovlje


kumite ml. člani -75 kg (9)
1. mesto KSENZHYK VIKTOR Ukrainian National Team
2. mesto PRIMOŽIČ TIT Karate Zveza Slovenije
3. mesto TASHOGLO BOGDAN Ukrainian National Team
3. mesto MAMEDOV GADIM Ukrainian National Team


kumite ml. člani -84 kg (5)
1. mesto BUHLAK ANDRII UKRAINIAN KARATE TEAM
2. mesto MYKHAILOV RUSLAN Ukrainian National Team
3. mesto BURLAK TIMOTEJ Karate Zveza Slovenije
3. mesto FERLIN LUKA Karate Klub Trbovlje


kumite ml. člani +84 (4)
1. mesto JOKSIMOVIĆ STEFAN Karate Klub Žalec
2. mesto LAHUNOV IHOR Ukrainian National Team
3. mesto HUSTIELIEV PAVLO Ukrainian National Team
3. mesto MUJKANOVIĆ AJDIN Karate Klub Trbovlje


kumite ml. članice - 61kg (7)
1. mesto SHOSTAK DIANA Ukrainian National Team
2. mesto PRONCHENKO KATERYNA Ukrainian National Team
3. mesto TKACH ANASTASIIA Ukrainian National Team
3. mesto POTISK LAURA Karate Klub Rogaška Slatina


kumite ml. članice -50 kg (3)
1. mesto HABERL URšA Karate Zveza Slovenije
2. mesto KURBEGOVIĆ AJLA Karate Zveza Slovenije
3. mesto KMIT SOLOMIIA Ukrainian National Team


kumite ml. članice -55 kg (6)
1. mesto HABERL BARBARA Karate Zveza Slovenije
2. mesto PROTSENKO ANNA Ukrainian National Team
3. mesto OMELCHENKO VIKTORIIA Ukrainian National Team
3. mesto POTAPCHYK ANASTASIIA Ukrainian National Team


kumite ml. članice -68 kg (5)
1. mesto KUPCHUK MARYNA Ukrainian National Team
2. mesto KERŠIČ AHLIN AJDA Karate Klub Kranj
3. mesto BOROSAN VERONIKA UKRAINIAN KARATE TEAM
3. mesto PEREUDA ANASTASIIA Ukrainian National Team


kumite ml. članice +68 kg (2)
1. mesto JERIHA KATJA Karate Klub Ljubljana
2. mesto KERŠIČ AHLIN AJDA Karate Klub Kranj


kumite ml. kadeti -40 kg (17)
1. mesto MAKHINIA IHOR UKRAINIAN KARATE TEAM
2. mesto KOROTKOSHEIKO MARK UKRAINIAN KARATE TEAM
3. mesto TOPLIčANEC NIKOLA Karate klub Globus Čakovec
3. mesto KONSTANTINOV ARSENII UKRAINIAN KARATE TEAM


kumite ml. kadeti -45 kg (13)
1. mesto CHERNENKO KOSTIANTYN UKRAINIAN KARATE TEAM
2. mesto KONSTANTINOV ARSENII UKRAINIAN KARATE TEAM
3. mesto MANDAZHY IVAN UKRAINIAN KARATE TEAM
3. mesto KINASH OLEH UKRAINIAN KARATE TEAM


kumite ml. kadeti -50 kg (5)
1. mesto CHERNENKO KOSTIANTYN UKRAINIAN KARATE TEAM
2. mesto VELKO VLAD UKRAINIAN KARATE TEAM
3. mesto KOTYK RUSLAN UKRAINIAN KARATE TEAM
3. mesto ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor


kumite ml. kadeti -55 kg (6)
1. mesto BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
2. mesto KUNŠTEK NEJC Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto KRAMARENKO MARK UKRAINIAN KARATE TEAM
3. mesto PEPIć NIKO DANIJEL Društvo Za Borilne Veščine Piran


kumite ml. kadeti +55 kg (10)
1. mesto RADIĆ LUKA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto YAROKHA MAKSYM UKRAINIAN KARATE TEAM
3. mesto KRŽIŠNIK GAL Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto ŽUMER JAKOB Karate Klub Rogaška Slatina


kumite ml. kadetinje -45 kg (5)
1. mesto TRSTENJAK AIDA Karate klub Globus Čakovec
2. mesto BAŠAR EMA Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto AUDIč VITA Karate Klub Hrastnik


kumite ml. kadetinje -50 kg (5)
1. mesto BREZOVNIK TISA JERNEA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto NIJEMČEVIĆ ANA Karate klub Borac
3. mesto PETAN ELA Karate Klub Brežice
3. mesto ČUHALEV NADJA Karate Klub Kranj


kumite ml. kadetinje +50 kg (15)
1. mesto TOMIć SARA Karate klub Bushido, Zagreb
2. mesto GIRALDI FRANCESCA Accademia Karate shotokan
3. mesto AVŽNER ZOJA Karate Klub Polzela
3. mesto LUKENDA NINA Karate klub Bushido, Zagreb


kumite mladinci -55 kg (7)
1. mesto ZRYBNIEV MAKSYM Ukrainian National Team
2. mesto FILIPOV NIKITA Ukrainian National Team
3. mesto BAŠIČ FEKONJA MAI Karate Klub Polzela
3. mesto STOLOKA IHOR Ukrainian National Team


kumite mladinci -61 kg (17)
1. mesto SHYLONSOV MYKYTA Ukrainian National Team
2. mesto MILOVANOVIĆ IVAN Karate klub Borac
3. mesto RUMIANTSEV MYKYTA UKRAINIAN KARATE TEAM
3. mesto PENTESKUL PAVLO Ukrainian National Team


kumite mladinci -68 kg (11)
1. mesto YANUL OLEKSANDR Ukrainian National Team
2. mesto KOLODIY YURIY UKRAINIAN KARATE TEAM
3. mesto STANISLAVOV DANIIL UKRAINIAN KARATE TEAM
3. mesto KERŠIČ AHLIN ŽAN Karate Zveza Slovenije


kumite mladinci -76 kg (11)
1. mesto ISAKOVIĆ ALEN Karate Klub Trbovlje
2. mesto ZLOBIN OLEKSANDR UKRAINIAN KARATE TEAM
3. mesto ZAPLITNYI ANDRII Ukrainian National Team
3. mesto ZLATKOV TEODOR Karate Zveza Slovenije


kumite mladinci +76 kg (9)
1. mesto MANUILA MYKOLA Ukrainian National Team
2. mesto VODOLAGA KYRYL Ukrainian National Team
3. mesto SOTNYKOV ANDRII UKRAINIAN KARATE TEAM
3. mesto MAKUKH OLEH Ukrainian National Team


kumite mladinke -48 kg (5)
1. mesto SHEHADEH NATALIA Ukrainian National Team
2. mesto MIROSHNICHENKO MARIIA Ukrainian National Team
3. mesto BOŽJAK LAURA Karate Klub Trbovlje
3. mesto ILLINA KSENIA Ukrainian National Team


kumite mladinke -53 kg (6)
1. mesto VASHCHYSHYN VIKTORIIA Ukrainian National Team
2. mesto TOLCHENOVA OLEKSANDRA Ukrainian National Team
3. mesto PALASHEVSKA IULIIA Ukrainian National Team
3. mesto LEBEDYNSKA SOFIIA Ukrainian National Team


kumite mladinke -59 kg (8)
1. mesto BAZELIUK OKSANA Ukrainian National Team
2. mesto SINCHUKOVSKA SIUZEN Ukrainian National Team
3. mesto POTISK LAURA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto ŠENICA NIKA Karate Klub Polzela


kumite mladinke +59 kg (9)
1. mesto BOROSAN VERONIKA UKRAINIAN KARATE TEAM
2. mesto SIRAK HALYNA Ukrainian National Team
3. mesto SADOVSKA KATERYNA Ukrainian National Team
3. mesto BIL ILLONA Ukrainian National Team


kata ekipa dečki (4)
1. mesto KK RADGONA 1 PETEK,REIHS,ŠAJNOVIČ
2. mesto KK TRBOVLJE 1 BIZJAK,HARALOVIČ,VOZEL
3. mesto KK TRBOVLJE 2 DRNOVŠEK,DIMEC,OSTANEK
3. mesto UKF2 1 RYBACHUK,BASHEIEV,TATARYN


kata ekipa deklice (2)
1. mesto SH. POSTOJNA 1 LIŠINOVIĆ,OSMANAJ,STOJANOVIĆ
2. mesto KK BREžICE 1 LAKNER,LAVRIČ,PETKOVIĆ


kata ekipa kadeti-mladinci (2)
1. mesto KK RADGONA 1 ČUČEK,KLEMENČIČ
2. mesto KK TRBOVLJE 1 MARKULJEVIČ,MARKULJEVIČ


kata ekipa kadetinje-mladinke (0)


kata ekipa malčice (2)
1. mesto KK TRBOVLJE 1 JUG,KASTELIC,MLINARIČ
2. mesto KK TRBOVLJE 2 DOLANC,HERMAN,JAZBEC


kata ekipa malčki (3)
1. mesto KK POSTOJNA 1 BOJC,RUDONJIĆ,SUBOTIČ
2. mesto KK TRBOVLJE 2 HRUŠOVAR,OVNIČ,ZORKO
3. mesto KK TRBOVLJE 1 GOLOB,MRGOLE,ŠEHIĆ


kata ekipa ml. kadeti (0)


kata ekipa ml. kadetinje (3)
1. mesto KK KRANJ 1 DRAKSLER,BALDŽIEV,ČUHALEV
2. mesto KK OLIMPIJA 1 ŠUPUK,AHMETOVIĆ,SEVER
3. mesto KK POTOCI 1 STAMENIĆ,PERUNIČIĆ,VEMIĆ