POSTOJNA OPEN 2019

Karate Klub Branik Maribor

Tekmovalec Kategorija
TOPOLOVEC DOMEN kumite kadeti -57 kg


Karate Klub Brežice

Tekmovalec Kategorija
CERJAK JAKA kumite ml. kadeti -45 kg
GALIČ NASTJA kata članice +18
LAKNER MAJA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
LAZANSKI MAJA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
PETAN ELA kata kadetinje
PETAN ELA kumite kadetinje -54 kg
SEVER ANA kumite kadetinje +54 kg


Karate Klub Cerknica

Tekmovalec Kategorija
MIHELIČ MAJ kata dečki
MIHELIČ MAJ kumite dečki -40 kg
TEKAVC MAŠA kata deklice
TEKAVC MAŠA kumite deklice -40 kg
TEKAVC ŽIGA kata najmlajši
TURŠIČ ŠPELA kata ml. kadetinje


Karate Klub Emona

Tekmovalec Kategorija
SEMOLIč IGOR kata veterani + 35 let


Karate Klub Kolektor Idrija

Tekmovalec Kategorija
BOŽIČ CENE kumite ml. kadeti -50 kg
CARLI MARUšA SARA kumite kadetinje +54 kg
CARLI MARUšA SARA kumite mladinke -59 kg
CARLI SOFIJA kata deklice
CARLI SOFIJA kumite deklice +40 kg
CARLI SOFIJA kumite ml. kadetinje -50 kg
HUMAR GAJA kumite ml. kadetinje +50 kg
KRŽIŠNIK GAL kumite kadeti +70 kg
KRŽIŠNIK LAN kumite dečki -45 kg
KRŽIŠNIK LAN kumite malčki +30 kg
MLAKAR LUKA kumite dečki -40 kg
MLAKAR NIKA kumite malčice -30 kg
MUHIĆ DIN kumite dečki -35 kg
PERMOZER MARC kumite dečki -35 kg
PERMOZER MARC kumite malčki +30 kg
SELJAK JULIJA kata ml. kadetinje
SELJAK JULIJA kumite ml. kadetinje -50 kg
ŠTUCIN AJDA kumite kadetinje +54 kg


Karate Klub Kovinar Maribor

Tekmovalec Kategorija
GLAVNIK ZARA kumite kadetinje +54 kg
MOČNIK TIMI kata kadeti
MOČNIK TIMI kata mladinci
ORNIK NINO kumite mladinci -76 kg
ROLA LUKA kata dečki
ROLA LUKA kumite dečki -45 kg
ZARIČ VID kata ml. kadeti
ZARIČ VID kata kadeti
ZARIČ VID kumite ml. kadeti +50 kg


Karate klub Kozjansko in Obsotelje

Tekmovalec Kategorija
BELE LEA kumite malčice -30 kg
HERMAN BENJAMIN kumite dečki +45 kg
HERMAN BENJAMIN kumite malčki +30 kg
JURAJA VINKO kata malčki


Karate Klub Kranj

Tekmovalec Kategorija
CEKOV TIMOTEJ kumite dečki -40 kg
CEKOV VANNA kata malčice
CEKOV VANNA kumite deklice +40 kg
CEKOV VANNA kumite malčice +30 kg
ČUHALEV NADJA kumite ml. kadetinje +50 kg
DRAKSLER IZA kata kadetinje
ERŽEN ŽIGA kata ml. kadeti
ERŽEN ŽIGA kumite ml. kadeti -45 kg
GAČIČ ALEKSANDER kumite dečki -45 kg
KRIžAJ ALEKSANDER kata kadeti
KRIžAJ ALEKSANDER kumite kadeti -52 kg
LEBEN TINKARA kata deklice
LEBEN TINKARA kumite deklice -35 kg
MALI NACE kata dečki
MALI NACE kumite dečki -40 kg
NIŠANDŽIČ IVANA kumite ml. kadetinje -50 kg


Karate Klub Mislinja

Tekmovalec Kategorija
BEZGOVšEK MIA kata malčice (8 kyu)
FELLE DRAGO kata veterani + 50 let
GOLčMAN ALINA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
GOLčMAN ANEJA kata malčice (8 kyu)
KACJAN ERIKA kata deklice
OGRIS IKA kata ml. kadetinje
OGRIS ŽAK kata kadeti
TISNIKAR-SVEčKO MANCA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)


Karate Klub Murska Sobota

Tekmovalec Kategorija
CENER ALOJZ kata veterani + 50 let


Karate Klub Petrovče

Tekmovalec Kategorija
BARL MAJ kumite kadeti -63 kg
KOžELJ ALEKS kumite dečki -40 kg
SKALIč BOR kumite dečki -35 kg
SKALIč BRIN kumite kadeti -70 kg


Karate Klub Postojna

Tekmovalec Kategorija
AKSENTIć EVANA kata deklice
AKSENTIČ NASTAS kata malčki
ARSENIć PETAR kumite kadeti -52 kg
ARSENIČ SARA kumite kadetinje -54 kg
BEŠIČ LANA kata malčice
BEŠIČ LANA kata deklice
BOJC JAKOB kata dečki
BOJC JAKOB kumite dečki -35 kg
DIZDAREVIČ DAVID kata malčki
GRIL BLAž kumite mladinci -76 kg
JOšT ZALA kata ml. kadetinje
JOšT ZALA kumite ml. kadetinje -50 kg
JOšT ZALA kumite kadetinje -47 kg
MALEŠEVIČ MIŠO kata malčki
MALEŠEVIČ MIŠO kumite malčki +30 kg
MOZETIČ-KERIN JAN kumite dečki +45 kg
MOZETIČ-KERIN JAN kumite ml. kadeti -50 kg
PRAPROTNIK NECA kata ml. kadetinje
PRAPROTNIK NECA kata deklice
RUDONJIĆ JOVAN kata dečki
RUDONJIĆ JOVAN kumite dečki -35 kg
RUDONJIĆ MARIJA kata malčice
STEFANOVSKI ANDRAž kumite člani -75 kg
SUBOTIČ DALIBOR kata veterani + 35 let
SUBOTIč FILIP kata dečki
SUBOTIč FILIP kumite dečki -35 kg
KK POSTOJNA 1 - AKSENTIČ,ČESEN,DIZDAREVIČ kata ekipa malčki
KK POSTOJNA 1 - BEŠIČ,RUDONJIČ,ČESEN kata ekipa malčice
KK POSTOJNA 1 - AKSENTIĆ,PRAPROTNIK,ČESEN kata ekipa deklice
KK POSTOJNA 1 - DIZDAREVIČ,AKSENTIČ,ČESEN kata ekipa dečki
KK POSTOJNA 2 - RUDONJIĆ,SUBOTIČ,BOJC kata ekipa dečki
KK POSTOJNA 1 - AKSENTIĆ,JOŠT,PRAPROTNIK kata ekipa ml. kadetinje
KK POSTOJNA 1 - HABJAN,KOVŠCA,STEFANOVSKI kata ekipa člani
KK POSTOJNA 1 - SUBOTIČ,STEFANOVSKI,HABJAN kumite ekipa člani open


Karate Klub Rogaška Slatina

Tekmovalec Kategorija
HRIBAR GAJA kata malčice
HRIBAR GAJA kumite malčice +30 kg
MAVSAR TADEJ kata najmlajši (8 kyu)
MAVSAR TADEJ kata najmlajši
MIKŠA LOVRO kata malčki
MIKŠA LOVRO kata malčki (8 kyu)
ŽUMER JAKOB kumite ml. kadeti +50 kg


Karate Klub Selnica Ob Dravi

Tekmovalec Kategorija
KRAJNC MIHA kumite kadeti +70 kg
KRAJNC MIHA kumite mladinci -76 kg


Karate Klub Shotokan Ajdovščina

Tekmovalec Kategorija
HARLE TEO kumite člani -75 kg
KRAPEŽ GREGOR kumite mladinci -76 kg
LIČER ELIZABETA kata mladinke
VIDMAR VRABEC MALI kata kadetinje
VODOPIVEC META kata ml. kadetinje


Karate Klub Shotokan Kranj

Tekmovalec Kategorija
BAŠAR EMA kumite ml. kadetinje -50 kg
ČIMžAR ALEKS kumite kadeti -70 kg
MAčAR DEJAN kata ml. kadeti
MAčAR DEJAN kumite ml. kadeti -40 kg
MAčAR TIJAN kumite dečki -35 kg
MUZIK TAŠA kumite ml. kadetinje +50 kg


Karate Klub Tiger Velenje

Tekmovalec Kategorija
ALETIĆ EMRA kata deklice
BULJUBAŠIĆ KENAN kata malčki
LAČEVIĆ IVONA kata članice +18
OSMIć SUMEJJA kata deklice
SARAJLIć ADELISA kata malčice (8 kyu)
SARAJLIć ELDIN kata dečki
ZAHIROVIć INAYA kata deklice


Karate Klub Trbovlje

Tekmovalec Kategorija
BUKOVINSKI PATRICIJA kata članice +18
ČEŠAREK SIMONA kata kadetinje
HABERL BARBARA kumite članice - 55 kg
LAHARNAR ANJA kata mladinke
PATERNOSTER ALENKA kata veteranke + 35 let
SALKIČ EDIN kumite veterani +35 let open
ZIDAR DOMEN kumite člani -75 kg
KK TRBOVLJE 1 - BUKOVINSKI,LAHARNAR,PATERNOSTER kata ekipa članice


Karate klub Velenje

Tekmovalec Kategorija
CESAR PIA kata mladinke
CESAR PIA kata članice +18
ĐOGIĆ EMA kata deklice
ĐOGIĆ EMA kata deklice (8-4 kyu)
OČKO GAL kata malčki
OČKO GAL kata dečki
OČKO GAL kumite dečki +45 kg
OČKO GAL kumite malčki +30 kg
PAŠIČ ADAM kata malčki
PAŠIČ ADAM kata malčki (8 kyu)
PAŠIĆ ISAK kata ml. kadeti (8-3 kyu)
ZAGER HANA kata ml. kadetinje
ZAGER HANA kata deklice


Karate Klub Zmaj

Tekmovalec Kategorija
RAMIć BELMIN kumite dečki -35 kg


Karate Klub Žalec

Tekmovalec Kategorija
KOKOTEC MARTIN kumite člani -75 kg
KOLšEK MAJ kumite kadeti -63 kg
KVAS LUKA kumite člani -75 kg
KVAS TJAŠA kumite mladinke -53 kg
MEDVED MAKS kumite kadeti -70 kg
PLASKAN JURIJ kumite člani -75 kg
SUŠA ŽIGA kumite kadeti -57 kg
TOPOLOVEC KAJA kumite mladinke +59 kg
UGOVšEK ALENKA kumite mladinke -59 kg
KK ŽALEC 1 - KOKOTEC,KVAS,AVSEC kata ekipa člani
KK ŽALEC 1 - AVSEC,BIDAR,DOBRIĆ kumite ekipa člani open


Shotokan Karate Klub Grosuplje

Tekmovalec Kategorija
BREZOVNIK TISA JERNEA kumite ml. kadetinje -50 kg
BREZOVNIK TISA JERNEA kumite kadetinje -54 kg
ČEH ALEŠ kata ml. kadeti
MEKIč KIARA kumite kadetinje +54 kg
SAVANOVIć LANA kumite ml. kadetinje +50 kg


Shotokan Karate Klub Oplotnica

Tekmovalec Kategorija
GOLEŠ LAN kumite dečki -35 kg
GOLEŠ LAN kumite malčki -30 kg
IVANČIČ KIARA kumite malčice -30 kg
JEVŠENAK ALINA kumite malčice -30 kg
JEVŠENAK ALINA kumite deklice -35 kg


Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona

Tekmovalec Kategorija
ČUčEK MIšEL kata mladinci
KLEMENčIč KRISTJAN kata člani +18
KLEMENčIč KRISTJAN kata mladinci
KLOBASA BLAŽ kata kadeti
KLOBASA BLAŽ kata mladinci
MUHIČ NATALIJA kata članice +18
MUHIČ NATALIJA kata veteranke + 35 let
REIHS JAKA kata ml. kadeti
REIHS JAKA kata dečki
KK RADGONA 1 - ČUČEK,KLEMENČIČ,KLOBASA kata ekipa mladinci


Športno Društvo Dinamik Celje

Tekmovalec Kategorija
FIRŠT ANEJ kumite dečki -35 kg
POŽARNIK KNEZ GAL kumite kadeti -57 kg
POŽARNIK KNEZ VID kumite kadeti -52 kg


Športno Društvo Gorica Nova Gorica

Tekmovalec Kategorija
ČVOROVIĆ ALEKSANDRA kata mladinke
GOSTIĆ STEFAN kumite dečki -35 kg
JOVIĆ MARA kumite mladinke +59 kg
KOLšEK KLEMEN kumite ml. kadeti -50 kg
KOLšEK KLEMEN kumite ml. kadeti +50 kg
MAKAROV ILLYA kumite ml. kadeti -50 kg
MUJIć VEDAD kumite dečki -45 kg
PETERNEL ŽAN kumite mladinci -61 kg
RADIĆ LUKA kumite kadeti -63 kg
STOJANOVIć MARKO kumite dečki -45 kg
ZAVRTANIK POLONA kumite ml. kadetinje +50 kg
ZLATKOV TEODOR kumite mladinci +76 kg
ŽOHAR SARA kumite mladinke +59 kg


Karate Klub Olimpija Ljubljana

Tekmovalec Kategorija
AHMETOVIĆ ZARA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
ČULAJEVIć LUKA kumite mladinci -76 kg
HALKIĆ AMEL kumite kadeti -63 kg
KABASHAJ ENDRIT kumite kadeti -70 kg
ŠUPUK LINA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
KK OLIMPIJA 1 - ŠUPUK,SEVER,AHMETOVIĆ kata ekipa ml. kadetinje


Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer

Tekmovalec Kategorija
JANŽEKOVIČ TIJA kumite ml. kadetinje -50 kg
JANŽEKOVIČ TIJA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
PLOHL TAJA kata malčice
PLOHL TAJA kumite malčice -30 kg


Karate Klub Mawashi Postojna

Tekmovalec Kategorija
HABJAN NUšA kumite mladinke -53 kg


Karate Klub Ljubljana

Tekmovalec Kategorija
GABRIJELČIČ LAN kumite kadeti -63 kg
GABRIJELČIČ LAN kumite mladinci -61 kg
GRAJFONER LEVEC MAJA kumite deklice -40 kg
GRAJFONER LEVEC MAJA kumite ml. kadetinje -50 kg
KONJEVIĆ LEA kata kadetinje
KOŠMRLJ ERIK TEO kumite mladinci -76 kg
KURBEGOVIĆ EDNA kumite deklice -40 kg
LEVEC GRAJFONER LARA kumite ml. kadetinje -45 kg
RADIĆ MANJA kumite deklice -40 kg


Karate Klub Rudar Velenje

Tekmovalec Kategorija
LIPUš SMAJLOVIć VITO kata dečki
PRATNEMER HANA kata deklice
SADIKOVIć AJDIN kumite malčki +30 kg
TOčAKOVIć NEMANJA kumite mladinci -76 kg
VRELLA YLL kumite dečki -35 kg


Shotokan Karate Klub Postojna

Tekmovalec Kategorija
ČESEN BORIS kata najmlajši
ČESEN STAŠ kata dečki
ČESEN STAŠ kumite dečki -35 kg
ČESEN VESNA kata malčice


GLC FIJLKAM

Tekmovalec Kategorija
AIZZA SAMUEL kata kadeti
BERNARDINI LORENZO kumite člani +84 kg
CALABRESE FILIPPO kata ml. kadeti
CALABRESE FILIPPO kata dečki
CASASOLA MAILA kata mladinke
CASASOLA MAILA kata kadetinje
CECCHETO LARA kata najmlajše
CECCHETO LARA kata malčice
CHIANDUSSI LORENZO kumite člani -75 kg
CLEMENTIN GIORGIO kata ml. kadeti
CLEMENTIN GIORGIO kata kadeti
CLEMENTIN GIORGIO kata ml. kadeti (8-3 kyu)
DURISOTTI VERONICA kata članice +18
EDOMI GABRIELE kata mladinci
GORTAN JESSICA kata mladinke
GORTAN JESSICA kata kadetinje
INNOCENZI FRANCESCO kumite kadeti +70 kg
JORNEA ION kumite člani - 84 kg
JORNEA ION kata člani +18
MESAGLIO MARTINA kata mladinke
MESAGLIO MARTINA kata kadetinje
PAVAN SEBASTIANO kata malčki
PAVAN SEBASTIANO kata dečki
POORHASHEMI SEPHER kumite člani -75 kg
PRADAL CHIARA kata mladinke
SIMEONE MARTINA kumite kadetinje -54 kg
SIMEONE MARTINA kumite mladinke -59 kg
STROSCIO MELISSA kumite ml. kadetinje +50 kg
VARONE MARTINA kumite ml. kadetinje +50 kg
FIJLKAM 1 - ALBERTON,ANDRETTA,ANTONAZZI kata ekipa člani
FIJLKAM 1 - ALBERTON,ANDRETTA,ANTONAZZI kumite ekipa člani open


Karate klub Pesnica

Tekmovalec Kategorija
HORVAT ALBIN kata veterani + 50 let


Energija

Tekmovalec Kategorija
BRUS SANJIN kumite kadeti -70 kg
DERAJIć BRANKA kumite ml. kadetinje -45 kg
DERAJIć BRANKA kumite malčice +30 kg
DERAJIć JOVANA kumite deklice +40 kg
DERAJIć JOVANA kumite ml. kadetinje +50 kg
DUJAKOVIć PAVLE kumite mladinci -61 kg
JANJIć DEJAN kumite člani -75 kg
JANJIć DEJAN kumite mladinci -76 kg
STANIć MIHAJLO kumite kadeti -57 kg
ENERGIJA 1 - MORAVAC,SREDOJEVIĆ kata ekipa člani
ENERGIJA 1 - DUJAKOVIĆ,JANJIĆ,VUČIĆ kumite ekipa mladinci open
ENERGIJA 1 - MORAVAC,SREDOJEVIĆ kumite ekipa člani open


KARATE KLUB ZAMET

Tekmovalec Kategorija
SKARDELLI EMA kumite kadetinje -47 kg
SKARDELLI LJATIFI TEA kumite ml. kadetinje -40 kg


Rab-Enpi

Tekmovalec Kategorija
BRAVARIĆ ĆILO DAMJAN kata kadeti
ČOLIć TIN kata kadeti
FAFANđEL DORIAN kata kadeti
MATUšAN ANTONIO kata kadeti
RAB-ENPI 1 - ČOLIĆ,FAFANĐEL,MATUŠAN kata ekipa mladinci


Karate klub FINIDA-Poreč

Tekmovalec Kategorija
JURCAN EMILI kata deklice (8-4 kyu)
MUSLIMOVIĆ UNA kata deklice (8-4 kyu)
REŠIDOVIĆ AMIR kata veterani + 50 let
REŠIDOVIĆ AMIR kata veterani + 35 let
SAMOVOJSKA IVA kata ml. kadetinje
ŠIMUNOVIĆ MARIJA kata deklice
KK FINIDA 1 - JURCAN,MUSLIMOVIĆ,ŠIMUNOVIĆ kata ekipa deklice
KK FINIDA 1 - JURCAN,SAMOVOJSKA,ŠIMUNOVIĆ kata ekipa ml. kadetinje


Karate klub Sokol

Tekmovalec Kategorija
BRAČUN MAŠERA IRIS kata malčice
ERDELIČ ŽAN kata dečki
STEFANOVIĆ ALEKSANDAR kata malčki
VEčERIN TARAS kata dečki
KK SOKOL 1 - STEFANOVIĆ,ERDELIČ,VEČERIN kata ekipa dečki
KK SOKOL 2 - GEORGIEV,CIUHA,SOLAR kata ekipa dečki


A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta

Tekmovalec Kategorija
ARISI NOEMI kata mladinke
ARISI NOEMI kata kadetinje
BAZZANI PAOLA kata mladinke
BAZZANI PAOLA kata kadetinje
LAZZARI SIRIA kata ml. kadetinje
LAZZARI SIRIA kata deklice (8-4 kyu)
LAZZARI SIRIA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
ROVINA LISA kata deklice (8-4 kyu)
ROVINA LISA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
SINGH AMIT kata člani +18


Karate Klub Seki Sv. Jernej

Tekmovalec Kategorija
CENTRIH ALEKSANDRA, kata mladinke
CENTRIH ALEKSANDRA, kumite mladinke -59 kg
GANZITTI NIA kata mladinke
GANZITTI NIA kata članice +18
GORENŠEK VID kata dečki
GORENŠEK VID kumite dečki +45 kg
HLASTEC KIAN kata dečki
KLOBASA ALEKS kata mladinci
KLOBASA ALEKS kumite mladinci +76 kg
KRISTIČ KAROLINA kata najmlajše
MILJATOVIČ ALEKSA, kata malčki
MILJATOVIĆ ANDJELA, kata najmlajše
SLUGA JURE kata kadeti
SLUGA JURE kata mladinci
SLUGA JURE kumite kadeti -52 kg
STERNIŠA NEJC kata člani +18
STERNIŠA NEJC kata mladinci
TOMAŽIČ EVA kata ml. kadetinje
VANOVŠEK ZOJA. kata malčice
VANOVŠEK ZOJA. kata deklice


Delta

Tekmovalec Kategorija
ČABRIJAN PETRA kata ml. kadetinje
ČABRIJAN PETRA kata deklice
FAGNJEN VIKTOR kumite kadeti +70 kg
FAGNJEN VIKTOR kumite mladinci -76 kg
KALABIć ALEKSANDAR kumite člani -75 kg
KALABIć ALEKSANDAR kumite mladinci -76 kg
LISAC LAURA kumite kadetinje +54 kg
LISAC LAURA kumite mladinke -59 kg
PARMAKOVIć MATEA kumite malčice -30 kg
PENDIć LEON kumite kadeti -70 kg
VEDRIš MANUEL kata malčki
VEDRIš MANUEL kata dečki
VEDRIš RAUL kata ml. kadeti
VEDRIš RAUL kata dečki


Karate klub No kachi

Tekmovalec Kategorija
BRDOVCAK ALESSIA kumite deklice +40 kg
CIPRIC LUKA TONY kumite ml. kadeti -45 kg
DELIC ENA kumite ml. kadetinje +50 kg
HORVAT IVONA kumite ml. kadetinje +50 kg
JAKOVLJEVIC DINO kumite dečki -35 kg
KONEVSKI IVANO kumite ml. kadeti +50 kg
MAGZAN IVANO kumite dečki -40 kg
MARTIC DAVID kumite dečki -40 kg
RADMANOVIć MARKO kumite kadeti -63 kg
RAHMANOVIC AURA kumite ml. kadetinje +50 kg
SCHUBERT KARLO kumite ml. kadeti -40 kg
ZEJNIC EMMA kumite ml. kadetinje +50 kg


Karate Klub Champion (CRO)

Tekmovalec Kategorija
BOLF LUKA kumite dečki -40 kg
GUščIć NOA kumite deklice -35 kg
GUščIć NORA kumite ml. kadetinje +50 kg
KRIZMAN LENA kumite malčice +30 kg
LAGINJA JOSIP kumite malčki +30 kg
MALKIć HANNA kumite deklice +40 kg
MALKIć HANNA kumite ml. kadetinje -50 kg
ŠIMUNDIć NIKA kumite deklice +40 kg
VERIć- NIKšIć JAN kumite malčki +30 kg


KK OPATIJA

Tekmovalec Kategorija
BAŽDARIĆ ANTON kumite mladinci +76 kg
BURŠIĆ LEON kumite dečki -40 kg
GROZDIĆ ENA kumite kadetinje -54 kg
KNEŽEVIĆ KATJA kumite kadetinje -54 kg
REDŽIĆ JANA kumite deklice -40 kg
ROGOVIĆ LANA kumite deklice -35 kg
ŠPREM DOMAGOJ kumite dečki -35 kg
ZORIČIĆ KRISTIAN kumite ml. kadeti +50 kg


Karate klub Crnica Paraćin

Tekmovalec Kategorija
MUTAVDŽIĆ MILENA kata kadetinje
NESIĆ IVANA kumite ml. kadetinje +50 kg
PETROVIĆ NEMANJA kata mladinci
SVRZIĆ IVA kata deklice
ŽIVADINOVIĆ MILICA kata ml. kadetinje
ŽIVKOVIĆ DIMITRIJE kata dečki


KRK CROATIA

Tekmovalec Kategorija
BOŽIČ MATIJA kumite dečki -35 kg
ČUBRIč VIKTOR kumite člani +84 kg
IBRAHIMOVIĆ MELISA kumite ml. kadetinje -50 kg
LESICA LUCIJA kumite ml. kadetinje -50 kg
MAJETIĆ AMIL kumite dečki +45 kg
POLONIJO STELLA kumite članice - 55 kg
POLONIJO STELLA kumite mladinke -53 kg
RAFAEL LUKA kumite dečki -45 kg
STOJAKOVIĆ DORA kumite malčice -30 kg
STOJAKOVIĆ DORA kumite deklice -35 kg
SUTIĆ ANTONIO kumite kadeti +70 kg
SUTIĆ ANTONIO kumite mladinci -76 kg
ŽIVKOVIĆ LOVRO kumite kadeti +70 kg


Karate klub Grobničan

Tekmovalec Kategorija
KARADžA ANA kumite ml. kadetinje -40 kg
SPLAIT SINIšA kumite dečki -35 kg
SPLAIT SINIšA kumite malčki +30 kg


Ganz-Kesjár

Tekmovalec Kategorija
ANDRáS BáLINT kumite dečki -45 kg
ANDRáS BáLINT kumite malčki +30 kg
DVORáK ÁDáM kumite kadeti -70 kg
DVORáK ÁDáM kumite mladinci -76 kg
DVORáK ADRIáN kumite dečki -45 kg
DVORáK ADRIáN kumite malčki +30 kg
MADER MIKSA kumite malčki -30 kg
NYíRI GERGELY kumite kadeti -63 kg
NYíRI GERGELY kumite mladinci -61 kg
TóTH JáNOS kumite malčki -30 kg
VARGA DáNIEL kumite kadeti -70 kg
VARGA DáNIEL kumite kadeti +70 kg


Karate klub "16-a" Banja Luka

Tekmovalec Kategorija
BUDIć TINA kumite deklice +40 kg
CLEGG LUKA kumite malčki -30 kg
DOKMANOVIĆ SANJIN kata ml. kadeti
DOKMANOVIĆ SANJIN kata ml. kadeti (8-3 kyu)
KNEžEVIć LUKA kumite ml. kadeti +50 kg
LUKAč UNA-SELENA kumite kadetinje -54 kg
LUKAč VIKTOR kumite dečki -35 kg
MITROVIć NIKšA kumite malčki -30 kg
RISTIć MILOš kumite dečki -45 kg
SMILJIć MILAN kumite člani -75 kg


Karate klub Klenovnik

Tekmovalec Kategorija
BANčIć NOA kumite dečki +45 kg
BANčIć NOA kumite ml. kadeti -50 kg
KOKOTEC FILIP kumite malčki +30 kg
STANčIć ADRIAN kumite ml. kadeti -45 kg
STANčIć ADRIAN kumite kadeti -52 kg


STARS FIGHTING TORINO

Tekmovalec Kategorija
CAPPA PAOLO kumite člani -75 kg
ROGOLI LORENZO kata člani +18
1 - CAPPA,ALBERTO,FABRIZIO kumite ekipa člani open


ASD Esercito - 187 Folgore

Tekmovalec Kategorija
CITI JACOPO kumite dečki -35 kg
CITI JACOPO kumite dečki -40 kg
GIRALDI FRANCESCA kumite ml. kadetinje -50 kg
GIRALDI FRANCESCA kumite kadetinje -54 kg
GIRALDI LAURA kumite malčice +30 kg
GIRALDI LAURA kumite deklice -35 kg
GIRALDI LORENZO kumite člani -75 kg
MILLAURO VITTORIA kumite deklice -35 kg
MILLAURO VITTORIA kumite ml. kadetinje -40 kg
PICCHIOTTI FEDERICO kumite dečki -35 kg
PICCHIOTTI FEDERICO kumite dečki -40 kg
SIMONETTI NICHOLAS kumite dečki -35 kg
SIMONETTI NICHOLAS kumite dečki -40 kg


Karate klub 10. DAN

Tekmovalec Kategorija
BOžIC MATEJ kumite dečki -45 kg
ČAčKO MIA kumite ml. kadetinje +50 kg
ČAčKO MIA kumite kadetinje -54 kg
GOLJAK LEON kumite mladinci -76 kg
GRGUREVIC LEA kumite deklice -35 kg
GRGUREVIC LEA kumite ml. kadetinje -40 kg
HOXHAJ ELENA kumite ml. kadetinje +50 kg
HOXHAJ ELENA kumite kadetinje +54 kg
KANGRGA VIDA kumite deklice -35 kg
KANGRGA VIDA kumite ml. kadetinje -40 kg
RADIC LORENA kumite deklice -40 kg
RADIC LORENA kumite ml. kadetinje -40 kg


Karate klub “Metal” - Jurdani

Tekmovalec Kategorija
BRčINA IVA kumite malčice +30 kg
DORIć MEDINA kumite malčice +30 kg
KOMARAC FILIP kumite malčki +30 kg


KARATE KLUB BUSHI DIVAČA

Tekmovalec Kategorija
DEVIć NIKOLINA kata ml. kadetinje
KORVA STAš kata mladinci


Karate klub Bushido, Zagreb

Tekmovalec Kategorija
TOMIć SARA kumite deklice +40 kg
TOMIć SARA kumite ml. kadetinje +50 kg


IPON ZAGREB

Tekmovalec Kategorija
MABIĆ FILIP kumite dečki -35 kg
MABIĆ FILIP kumite ml. kadeti -40 kg
MASLOV LOVRO kumite dečki -35 kg
MASLOV LOVRO kumite ml. kadeti -40 kg
PANIĆ KARLO kumite dečki -40 kg
PANIĆ KARLO kumite ml. kadeti -40 kg
PANIĆ PAULA kumite malčice -30 kg
PANIĆ PAULA kumite deklice -35 kg
RUMENJAK RAFAELA kumite deklice -40 kg


Karate klub Slovenj Gradec

Tekmovalec Kategorija
GROSS SAMO kata veterani + 50 let
GROSS SAMO kata veterani + 35 let


KARATE-DO LEIBNITZ

Tekmovalec Kategorija
GRUBER CARLA kata malčice
GRUBER HENRIK kata dečki
GRUBER HENRIK kumite dečki -35 kg
KAMENIK ALEKSANDER kumite veterani +35 let open
LORBER LYDIA kata veteranke + 35 let
PESIC NINA kata malčice
PESIC NINA kata malčice (8 kyu)


Karate klub Lev

Tekmovalec Kategorija
BRLEK ROK kumite člani -75 kg
MERC JANEZ kata malčki
MERC JANEZ kumite dečki -35 kg
MERC JANEZ kumite malčki +30 kg


REALE SOCIETA' GINNASTICA TORINO

Tekmovalec Kategorija
MELANO ALBERTO kumite člani - 84 kg


bodymind karate team

Tekmovalec Kategorija
DHAMO ALBI kumite kadeti -63 kg
DHAMO GABRIELE kumite dečki +45 kg
DHAMO GABRIELE kumite ml. kadeti -50 kg
DINI EMANUELE kumite člani -75 kg
DINI EMANUELE kumite mladinci -61 kg
GUISCARDI SHARON kumite kadetinje +54 kg
GUISCARDI SHARON kumite mladinke +59 kg
MENCHINI MICHELE kumite kadeti -57 kg
PAOLINELLI YARI kumite dečki +45 kg
RUBINO NICOLO kumite dečki +45 kg
ULIVI ANGELICA kumite kadetinje +54 kg
ULIVI ANGELICA kumite mladinke +59 kg


HRVATSKI DRAGOVOLJAC

Tekmovalec Kategorija
ČUTURA TONI kumite ml. kadeti +50 kg


Polisportiva dilettantistica Cornigliano 79

Tekmovalec Kategorija
LAURIA FABRIZIO kumite člani -75 kg


SC ALLIANCE

Tekmovalec Kategorija
ANTONIJ MOJAR kumite dečki -45 kg
BILOUS IVAN kata dečki
BILOUS IVAN kumite dečki -35 kg
BLIZHYNETS ANDRII kata najmlajši
BLIZHYNETS KATERYNA kata kadetinje
BLIZHYNETS KATERYNA kumite kadetinje -47 kg
BLIZHYNETS KATERYNA kumite kadetinje -54 kg
BLIZHYNETS KATERYNA kumite mladinke -53 kg
IONETS MAKSIM kumite dečki -35 kg
LIJINETS ANDRIJ kumite malčki -30 kg
MOZHAR ANTON kumite dečki -40 kg
MOZHAR POLINA kata malčice
MOZHAR POLINA kata malčice (8 kyu)
MOZHAR POLINA kumite malčice +30 kg
TOKAR VLAD kumite malčki -30 kg
TUKARIUK VLADYSLAV kata najmlajši
UKRAINETS ANNA kata malčice
UKRAINETS ANNA kumite malčice -30 kg
UKRAINETS ANNA kata malčice (8 kyu)
YONEC MAX kumite dečki -40 kg
ALLIANCE 1 - BILOUS,IONETS,MOZHAR kata ekipa dečki


KKKastav

Tekmovalec Kategorija
HOST ANTON kumite kadeti -63 kg
HOST ANTON kumite ml. kadeti +50 kg
HOST FRAN kumite ml. kadeti -50 kg
KARLOVIć NOELI kumite deklice -40 kg
KARLOVIć NOELI kumite malčice +30 kg
MRAKOVčIć DOROTEA kumite kadetinje +54 kg
OžBOLT IVAN kumite dečki -45 kg
OžBOLT LUKA kumite ml. kadeti +50 kg
ZORIć DARIA kumite ml. kadetinje +50 kg


Karate Klub Polzela

Tekmovalec Kategorija


Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje

Tekmovalec Kategorija
SHITO-RYU CE 1 - FLIS,GRADIŠNIK,ŽAGAR kata ekipa člani


Karate klub Mars

Tekmovalec Kategorija
KK MARS 1 - JURJEVIC,KRALJEV,ŠENJUG kata ekipa člani