POSTOJNA OPEN 2019

kata člani +18 (5)
1. mesto STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto ROGOLI LORENZO STARS FIGHTING TORINO
3. mesto SINGH AMIT A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta


kata članice +18 (7)
1. mesto GALIČ NASTJA Karate Klub Brežice
2. mesto CESAR PIA Karate klub Velenje
3. mesto GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto DURISOTTI VERONICA GLC FIJLKAM


kata dečki (22)
1. mesto ŽIVKOVIĆ DIMITRIJE Karate klub Crnica Paraćin
2. mesto VEDRIš RAUL Delta
3. mesto HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto SUBOTIč FILIP Karate Klub Postojna


Kata dečki (8 kyu) (0)


kata dečki (8-4 kyu) (0)


kata deklice (17)
1. mesto ČABRIJAN PETRA Delta
2. mesto ZAGER HANA Karate klub Velenje
3. mesto ŠIMUNOVIĆ MARIJA Karate klub FINIDA-Poreč
3. mesto LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj


Kata deklice (8 kyu) (0)


kata deklice (8-4 kyu) (5)
1. mesto LAZZARI SIRIA A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta
2. mesto MUSLIMOVIĆ UNA Karate klub FINIDA-Poreč
3. mesto JURCAN EMILI Karate klub FINIDA-Poreč
3. mesto ROVINA LISA A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta


kata kadeti (12)
1. mesto KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2. mesto SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto FAFANđEL DORIAN Rab-Enpi


kata kadetinje (12)
1. mesto PETAN ELA Karate Klub Brežice
2. mesto MESAGLIO MARTINA GLC FIJLKAM
3. mesto ČEŠAREK SIMONA Karate Klub Trbovlje
3. mesto BLIZHYNETS KATERYNA SC ALLIANCE


kata malčice (13)
1. mesto PLOHL TAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto VANOVŠEK ZOJA. Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto CEKOV VANNA Karate Klub Kranj
3. mesto BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna


kata malčice (8 kyu) (6)
1. mesto SARAJLIć ADELISA Karate Klub Tiger Velenje
2. mesto PESIC NINA SHOFUKAN GABERSDORF
3. mesto GOLčMAN ANEJA Karate Klub Mislinja
3. mesto BEZGOVšEK MIA Karate Klub Mislinja


kata malčki (13)
1. mesto PAVAN SEBASTIANO GLC FIJLKAM
2. mesto BULJUBAŠIĆ KENAN Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto MILJATOVIČ ALEKSA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto VEDRIš MANUEL Delta


kata malčki (8 kyu) (2)
1. mesto MIKŠA LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje


kata ml. kadeti (9)
1. mesto CALABRESE FILIPPO GLC FIJLKAM
2. mesto ČEH ALEŠ Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto ERŽEN ŽIGA Karate Klub Kranj


kata ml. kadeti (8-3 kyu) (3)
1. mesto CLEMENTIN GIORGIO GLC FIJLKAM
2. mesto PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje


kata ml. kadetinje (13)
1. mesto ČABRIJAN PETRA Delta
2. mesto ZAGER HANA Karate klub Velenje
3. mesto ŽIVADINOVIĆ MILICA Karate klub Crnica Paraćin
3. mesto LAZZARI SIRIA A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta


kata ml. kadetinje (8-3 kyu) (9)
1. mesto LAZZARI SIRIA A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta
2. mesto ROVINA LISA A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta
3. mesto LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
3. mesto AHMETOVIĆ ZARA Karate Klub Olimpija Ljubljana


kata mladinci (10)
1. mesto STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor


kata mladinke (12)
1. mesto CESAR PIA Karate klub Velenje
2. mesto GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto MESAGLIO MARTINA GLC FIJLKAM
3. mesto CASASOLA MAILA GLC FIJLKAM


kata najmlajše (3)
1. mesto MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto KRISTIČ KAROLINA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto CECCHETO LARA GLC FIJLKAM


kata najmlajše (8 kyu) (0)


kata najmlajši (5)
1. mesto ČESEN BORIS Karate Klub Postojna
2. mesto MAVSAR TADEJ Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto TEKAVC ŽIGA Karate Klub Cerknica
3. mesto TUKARIUK VLADYSLAV SC ALLIANCE


kata najmlajši (8 kyu) (1)
1. mesto MAVSAR TADEJ Karate Klub Rogaška Slatina


kata veterani + 35 let (4)
1. mesto SEMOLIč IGOR Karate Klub Emona
2. mesto REŠIDOVIĆ AMIR Karate klub FINIDA-Poreč
3. mesto SUBOTIČ DALIBOR Karate Klub Postojna
3. mesto GROSS SAMO Karate klub Slovenj Gradec


kata veterani + 50 let (5)
1. mesto HORVAT ALBIN Karate klub Pesnica
2. mesto REŠIDOVIĆ AMIR Karate klub FINIDA-Poreč
3. mesto GROSS SAMO Karate klub Slovenj Gradec
3. mesto FELLE DRAGO Karate Klub Mislinja


kata veteranke + 35 let (3)
1. mesto MUHIČ NATALIJA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2. mesto PATERNOSTER ALENKA Karate Klub Trbovlje


kata veteranke + 50 let (0)


kumite člani - 84 kg (2)
1. mesto MELANO ALBERTO REALE SOCIETA' GINNASTICA TORINO
2. mesto JORNEA ION GLC FIJLKAM


kumite člani -75 kg (16)
1. mesto KALABIć ALEKSANDAR Delta
2. mesto PLASKAN JURIJ Karate Klub Žalec
3. mesto SMILJIć MILAN Karate klub "16-a" Banja Luka
3. mesto ZIDAR DOMEN Karate Klub Radvanje


kumite člani +84 kg (2)
1. mesto BERNARDINI LORENZO GLC FIJLKAM


kumite članice - 55 kg (2)


kumite članice -61 kg (0)


kumite članice -68 kg (0)


kumite članice + 68 kg (0)


kumite dečki -35 kg (27)
1. mesto MASLOV LOVRO IPON ZAGREB
2. mesto BOŽIČ MATIJA KRK CROATIA
3. mesto LUKAč VIKTOR Karate klub "16-a" Banja Luka
3. mesto BILOUS IVAN SC ALLIANCE


kumite dečki -40 kg (15)
1. mesto PANIĆ KARLO IPON ZAGREB
2. mesto MARTIC DAVID Karate klub No kachi
3. mesto PICCHIOTTI FEDERICO ASD Esercito - 187 Folgore
3. mesto BURŠIĆ LEON KK OPATIJA


kumite dečki -45 kg (12)
1. mesto RAFAEL LUKA KRK CROATIA
2. mesto ANTONIJ MOJAR SC ALLIANCE
3. mesto KRŽIŠNIK LAN Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto MUJIć VEDAD Športno Društvo Gorica Nova Gorica


kumite dečki +45 kg (9)
1. mesto BANčIć NOA Karate klub Klenovnik
2. mesto OČKO GAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto MOZETIČ-KERIN JAN Karate Klub Postojna
3. mesto PAOLINELLI YARI bodymind karate team


kumite deklice -35 kg (10)
1. mesto KANGRGA VIDA Karate klub 10. DAN
2. mesto LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
3. mesto GUščIć NOA Karate Klub Champion (CRO)
3. mesto PANIĆ PAULA IPON ZAGREB


kumite deklice -40 kg (8)
1. mesto KURBEGOVIĆ EDNA Karate Klub Ljubljana
2. mesto RADIC LORENA Karate klub 10. DAN
3. mesto GRAJFONER LEVEC MAJA Karate Klub Ljubljana
3. mesto KARLOVIć NOELI KKKastav


kumite deklice +40 kg (8)
1. mesto TOMIć SARA Karate klub Bushido, Zagreb
2. mesto BUDIć TINA Karate klub "16-a" Banja Luka
3. mesto CARLI SOFIJA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto ŠIMUNDIć NIKA Karate Klub Champion (CRO)


kumite kadeti -52 kg (5)
1. mesto ARSENIć PETAR Karate Klub Postojna
2. mesto KRIžAJ ALEKSANDER Karate Klub Kranj
3. mesto POŽARNIK KNEZ VID Športno Društvo Dinamik Celje
3. mesto SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej


kumite kadeti -57 kg (5)
1. mesto STANIć MIHAJLO Energija
2. mesto SUŠA ŽIGA Karate Klub Žalec
3. mesto POŽARNIK KNEZ GAL Športno Društvo Dinamik Celje
3. mesto TOPOLOVEC DOMEN Karate Klub Branik Maribor


kumite kadeti -63 kg (9)
1. mesto NYíRI GERGELY Ganz-Kesjár
2. mesto HOST ANTON KKKastav
3. mesto BARL MAJ Karate Klub Petrovče
3. mesto RADIĆ LUKA Športno Društvo Gorica Nova Gorica


kumite kadeti -70 kg (8)
1. mesto DVORáK ÁDáM Ganz-Kesjár
2. mesto VARGA DáNIEL Ganz-Kesjár
3. mesto BRUS SANJIN Energija
3. mesto MEDVED MAKS Karate Klub Žalec


kumite kadeti +70 kg (7)
1. mesto FAGNJEN VIKTOR Delta
2. mesto VARGA DáNIEL Ganz-Kesjár
3. mesto KRŽIŠNIK GAL Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto KRAJNC MIHA Karate Klub Selnica Ob Dravi


kumite kadetinje -47 kg (3)
1. mesto JOšT ZALA Karate Klub Postojna
2. mesto BLIZHYNETS KATERYNA SC ALLIANCE
3. mesto SKARDELLI EMA KARATE KLUB ZAMET


kumite kadetinje -54 kg (10)
1. mesto ČAčKO MIA Karate klub 10. DAN
2. mesto ARSENIČ SARA Karate Klub Postojna
3. mesto PETAN ELA Karate Klub Brežice
3. mesto BREZOVNIK TISA JERNEA Shotokan Karate Klub Grosuplje


kumite kadetinje +54 kg (10)
1. mesto ULIVI ANGELICA bodymind karate team
2. mesto GUISCARDI SHARON bodymind karate team
3. mesto MEKIč KIARA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto ŠTUCIN AJDA Karate Klub Kolektor Idrija


kumite malčice -30 kg (9)
1. mesto PANIĆ PAULA IPON ZAGREB
2. mesto JEVŠENAK ALINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto PLOHL TAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto MLAKAR NIKA Karate Klub Kolektor Idrija


kumite malčice +30 kg (9)
1. mesto GIRALDI LAURA ASD Esercito - 187 Folgore
2. mesto BRčINA IVA Karate klub “Metal” - Jurdani
3. mesto KARLOVIć NOELI KKKastav
3. mesto CEKOV VANNA Karate Klub Kranj


kumite malčki -30 kg (7)
1. mesto CLEGG LUKA Karate klub "16-a" Banja Luka
2. mesto MáDER MIKSA Ganz-Kesjár
3. mesto TóTH JáNOS Ganz-Kesjár
3. mesto GOLEŠ LAN Shotokan Karate Klub Oplotnica


kumite malčki +30 kg (14)
1. mesto OČKO GAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto MERC JANEZ Karate klub Lev
3. mesto KRŽIŠNIK LAN Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto KOMARAC FILIP Karate klub “Metal” - Jurdani


kumite ml. kadeti -40 kg (5)
1. mesto MASLOV LOVRO IPON ZAGREB
2. mesto PANIĆ KARLO IPON ZAGREB
3. mesto MAčAR DEJAN Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto SCHUBERT KARLO Karate klub No kachi


kumite ml. kadeti -45 kg (4)
1. mesto STANčIć ADRIAN Karate klub Klenovnik
2. mesto CIPRIC LUKA TONY Karate klub No kachi
3. mesto CERJAK JAKA Karate Klub Brežice
3. mesto ERŽEN ŽIGA Karate Klub Kranj


kumite ml. kadeti -50 kg (7)
1. mesto HOST FRAN KKKastav
2. mesto BOŽIČ CENE Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto MAKAROV ILLYA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto KOLšEK KLEMEN Športno Društvo Gorica Nova Gorica


kumite ml. kadeti +50 kg (9)
1. mesto KNEžEVIć LUKA Karate klub "16-a" Banja Luka
2. mesto ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto HOST ANTON KKKastav
3. mesto KOLšEK KLEMEN Športno Društvo Gorica Nova Gorica


kumite ml. kadetinje -40 kg (6)
1. mesto KANGRGA VIDA Karate klub 10. DAN
2. mesto KARADžA ANA Karate klub Grobničan
3. mesto RADIC LORENA Karate klub 10. DAN
3. mesto GRGUREVIC LEA Karate klub 10. DAN


kumite ml. kadetinje -45 kg (2)
1. mesto DERAJIć BRANKA Energija
2. mesto LEVEC GRAJFONER LARA Karate Klub Ljubljana


kumite ml. kadetinje -50 kg (12)
1. mesto BREZOVNIK TISA JERNEA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto JOšT ZALA Karate Klub Postojna
3. mesto BAŠAR EMA Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto GIRALDI FRANCESCA ASD Esercito - 187 Folgore


kumite ml. kadetinje +50 kg (18)
1. mesto ČAčKO MIA Karate klub 10. DAN
2. mesto ZORIć DARIA KKKastav
3. mesto TOMIć SARA Karate klub Bushido, Zagreb
3. mesto ZEJNIC EMMA Karate klub No kachi


kumite mladinci -61 kg (5)
1. mesto DUJAKOVIć PAVLE Energija
2. mesto GABRIJELČIČ LAN Karate Klub Vrhnika
3. mesto DINI EMANUELE bodymind karate team
3. mesto PETERNEL ŽAN Športno Društvo Gorica Nova Gorica


kumite mladinci -68 kg (0)


kumite mladinci -76 kg (13)
1. mesto KALABIć ALEKSANDAR Delta
2. mesto JANJIć DEJAN Energija
3. mesto DVORáK ÁDáM Ganz-Kesjár
3. mesto FAGNJEN VIKTOR Delta


kumite mladinci +76 kg (3)
1. mesto KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto BAŽDARIĆ ANTON KK OPATIJA


kumite mladinke -53 kg (4)
1. mesto KVAS TJAŠA Karate Klub Žalec
2. mesto HABJAN NUšA Karate Klub Postojna
3. mesto POLONIJO STELLA KRK CROATIA
3. mesto BLIZHYNETS KATERYNA SC ALLIANCE


kumite mladinke -59 kg (5)
1. mesto CARLI MARUšA SARA Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto UGOVšEK ALENKA Karate Klub Žalec
3. mesto CENTRIH ALEKSANDRA, Karate Klub Seki Sv. Jernej


kumite mladinke +59 kg (5)
1. mesto TOPOLOVEC KAJA Karate Klub Žalec
2. mesto ULIVI ANGELICA bodymind karate team


kumite veterani +35 let open (2)
1. mesto SALKIČ EDIN Karate Klub Trbovlje
2. mesto KAMENIK ALEKSANDER SHOFUKAN GABERSDORF


kata ekipa člani (6)
1. mesto SHITO-RYU CE 1 FLIS,GRADIŠNIK,ŽAGAR
2. mesto KK MARS 1 JURJEVIC,KRALJEV,ŠENJUG


kata ekipa članice (1)
1. mesto KK TRBOVLJE 1 BUKOVINSKI,LAHARNAR,PATERNOSTER


kata ekipa dečki (5)
1. mesto KK SOKOL 1 STEFANOVIĆ,ERDELIČ,VEČERIN
2. mesto KK POSTOJNA 2 RUDONJIĆ,SUBOTIČ,BOJC
3. mesto KK POSTOJNA 1 DIZDAREVIČ,AKSENTIČ,ČESEN


kata ekipa deklice (2)
1. mesto KK FINIDA 1 JURCAN,MUSLIMOVIĆ,ŠIMUNOVIĆ
2. mesto KK POSTOJNA 1 AKSENTIĆ,PRAPROTNIK,ČESEN


kata ekipa kadeti (0)


kata ekipa kadetinje (0)


kata ekipa malčice (1)
1. mesto KK POSTOJNA 1 BEŠIČ,RUDONJIČ,ČESEN


kata ekipa malčki (1)
1. mesto KK POSTOJNA 1 AKSENTIČ,ČESEN,DIZDAREVIČ


kata ekipa ml. kadeti (0)


kata ekipa ml. kadetinje (3)
1. mesto KK FINIDA 1 JURCAN,SAMOVOJSKA,ŠIMUNOVIĆ
2. mesto KK POSTOJNA 1 AKSENTIĆ,JOŠT,PRAPROTNIK
3. mesto KK OLIMPIJA 1 ŠUPUK,SEVER,AHMETOVIĆ


kata ekipa mladinci (2)
1. mesto KK RADGONA 1 ČUČEK,KLEMENČIČ,KLOBASA
2. mesto RAB-ENPI 1 ČOLIĆ,FAFANĐEL,MATUŠAN


kata ekipa mladinke (0)


kata ekipa najmlajše (0)


kata ekipa najmlajši (0)


kumite ekipa člani open (5)
1. mesto 1 CAPPA,ALBERTO,FABRIZIO
2. mesto FIJLKAM 1 ALBERTON,ANDRETTA,ANTONAZZI
3. mesto ENERGIJA 1 MORAVAC,SREDOJEVIĆ
3. mesto KK POSTOJNA 1 SUBOTIČ,STEFANOVSKI,HABJAN


kumite ekipa članice open (0)


kumite ekipa kadeti open (0)


kumite ekipa kadetinje open (0)


kumite ekipa ml. kadeti open (0)


kumite ekipa ml. kadetinje open (0)


kumite ekipa mladinci open (1)


kumite ekipa mladinke open (0)