SLOVENIA OPEN 2019

kata člani +16 (10)
1. mesto STANKOVIĆ ANDRIJA KARATE FEDERACIJA SRBIJE
2. mesto HARTL BOR Karate Zveza Slovenije
3. mesto HARTL JAN Karate Zveza Slovenije
3. mesto STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej


kata članice +16 (9)
1. mesto SIMONIČ MAšA Karate Zveza Slovenije
2. mesto MLADEŽIĆ BOJANA KARATE FEDERACIJA SRBIJE
3. mesto CELO FUNDA Karate Lower Austria
3. mesto WIENINGER KRISTIN Karate Lower Austria


kata dečki (12)
1. mesto HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto ZBIL GREGA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto REIHS JAKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto MILJATOVIČ ALEKSA, Karate Klub Seki Sv. Jernej


kata deklice (26)
1. mesto LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
2. mesto POLAK TIA Karate Klub Kranj
3. mesto JURIĆ KARLA Slavonski Brod
3. mesto ZAGER HANA Karate klub Velenje


kata kadeti (8)
1. mesto MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
3. mesto KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej


kata kadetinje (21)
1. mesto GANZITTI NIA Karate Zveza Slovenije
2. mesto CELO ISRA Karate Lower Austria
3. mesto EćIMOVIć MATEA Slavonski Brod
3. mesto NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj


kata malčice (21)
1. mesto JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
2. mesto STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
3. mesto MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto VANOVŠEK ZOJA. Karate Klub Seki Sv. Jernej


kata malčki (19)
1. mesto SUBOTIč FILIP Karate Klub Postojna
2. mesto MILJATOVIČ ALEKSA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto PRAH TILEN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto JURAJA VINKO Karate klub Kozjansko in Obsotelje


kata ml. kadeti (14)
1. mesto ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto ŠOPER ERIK Karate Klub Alfa
3. mesto BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
3. mesto BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje


kata ml. kadetinje (16)
1. mesto CELO SIMA Karate Lower Austria
2. mesto ČEŠAREK SIMONA Karate Klub Trbovlje
3. mesto OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto ZAGER HANA Karate klub Velenje


kata mladinci (11)
1. mesto KOŠČEVIĆ LUKA KK KIK Kloštar Ivanić
2. mesto VACCARI ALBERTO ASD SPORT PLANET
3. mesto KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej


kata mladinke (10)
1. mesto CELO FUNDA Karate Lower Austria
2. mesto GANZITTI NIA Karate Zveza Slovenije
3. mesto CESAR PIA Karate Zveza Slovenije
3. mesto CELO ISRA Karate Lower Austria


kata moški osebe s pos. potrebami (6)


kata najmlajše (9)
1. mesto MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto PISNIK MAJA MARI Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto JOZIČ ELLA Karate klub Velenje
3. mesto ŠTURLIć MAšA Karate klub Polet


kata najmlajši (5)
1. mesto HAJRULAI LUAN, Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
3. mesto JELEN GAL Karate klub Velenje
3. mesto TOPčAGIć AMAR Karate Klub Tiger Velenje


kata ženska osebe s pos. potrebami (1)


kumite člani - 84 kg (7)
1. mesto MURATI VEGIM KARATE FEDERATION OF MACEDONIA
2. mesto BURLAK TIMOTEJ Karate Zveza Slovenije
3. mesto JOVANOVIĆ BOJAN KARATE FEDERACIJA SRBIJE


kumite člani -60 kg (6)
1. mesto SMILKOVSKI STOLE KARATE FEDERATION OF MACEDONIA
2. mesto LACKOVIĆ KRISTIAN HRVATSKI KARATE SAVEZ
3. mesto POVRŽENIĆ DINO HRVATSKI KARATE SAVEZ
3. mesto BRLEK ROK Karate klub Lev


kumite člani -67 kg (11)
1. mesto JOKSIĆ STEFAN KARATE FEDERACIJA SRBIJE
2. mesto BERAK BORAN HRVATSKI KARATE SAVEZ
3. mesto KONDIĆ LUKA HRVATSKI KARATE SAVEZ
3. mesto ŠTIMAC STJEPAN HRVATSKI KARATE SAVEZ


kumite člani -75 kg (7)
1. mesto SALAPURA ĐORĐE KARATE FEDERACIJA SRBIJE
2. mesto MARINAC IVAN HRVATSKI KARATE SAVEZ
3. mesto ZABORSKI PETAR KARATE FEDERATION OF MACEDONIA
3. mesto ILIEVSKI DIMITAR KARATE FEDERATION OF MACEDONIA


kumite člani +84 kg (6)
1. mesto ŽIVKOVIĆ ZVONIMIR HRVATSKI KARATE SAVEZ
2. mesto JOKSIMOVIĆ STEFAN Karate Zveza Slovenije
3. mesto BUNJEVAC JAKOV HRVATSKI KARATE SAVEZ
3. mesto TEŠANOVIĆ ĐORĐE KARATE FEDERACIJA SRBIJE


kumite članice - 50 kg (4)
1. mesto PEHAR JELENA HRVATSKI KARATE SAVEZ
2. mesto PETROVIĆ SLAVKA KARATE FEDERACIJA SRBIJE
3. mesto ČOKANOVIĆ KATARINA KARATE FEDERACIJA SRBIJE
3. mesto KURBEGOVIĆ AJLA Karate Zveza Slovenije


kumite članice - 55 kg (5)
1. mesto MILOVANOVIĆ ANIJA KARATE FEDERACIJA SRBIJE
2. mesto NOVAK SARA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto GEORGIEVA JOVANA KARATE FEDERATION OF MACEDONIA


kumite članice -61 kg (4)
1. mesto RISTIĆ TJAŠA Karate Zveza Slovenije
2. mesto GAFURI VJOLCA KARATE FEDERATION OF MACEDONIA


kumite članice -68 kg (6)
1. mesto PUŠNIK LINA Karate Zveza Slovenije
2. mesto BEČIROVIĆ SADEA HRVATSKI KARATE SAVEZ
3. mesto MANEVA BOJANA KARATE FEDERATION OF MACEDONIA
3. mesto MOČEVIČ DAJANA KARATE FEDERACIJA SRBIJE


kumite članice + 68 kg (0)


kumite dečki -35 kg (14)
1. mesto KUJUNDŽIĆ BORNA Slavonski Brod
2. mesto TRATNIK ALEN Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto RAMIĆ BELMIN Karate Klub Zmaj
3. mesto FILIPIČ MARK Karate Klub Kolektor Idrija


kumite dečki -40 kg (4)
1. mesto JELENKO BENJAMIN Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto MLAKAR LUKA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto TRBOVŠEK ŽIGA Karate Klub Polzela
3. mesto MARINKOVIČ ANŽE Karate Klub Žalec


kumite dečki +40 kg (9)
1. mesto STRAHIJA SVEN Karate klub Globus Čakovec
2. mesto DERČA ALEKSEJ BENJAMIN Karate Klub Polzela
3. mesto VALIŠER TIMOTEJ Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto TOMC NACE Karate Klub Žalec


kumite deklice -35 kg (4)
1. mesto PETKOVIĆ TJAŠA Karate Klub Brežice
2. mesto RADIĆ MANJA Karate Klub Ljubljana
3. mesto VALENČAK NELI Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto LAVRIČ SARA Karate Klub Brežice


kumite deklice -40 kg (6)
1. mesto HAS DORA Slavonski Brod
2. mesto STRAHIJA LAURA Karate klub Globus Čakovec
3. mesto KURBEGOVIĆ EDNA Karate Klub Ljubljana
3. mesto GRAJFONER LEVEC MAJA Karate Klub Ljubljana


kumite deklice +40 kg (7)
1. mesto KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA Karate Klub Trbovlje
2. mesto ŠEGAVIć LUCIJA Karate klub Karlovac 1969
3. mesto JOšT ZALA Karate Klub Postojna
3. mesto HUMAR GAJA Karate Klub Kolektor Idrija


kumite kadeti -52 kg (7)
1. mesto LAVRIČ DAVID MATIJA Karate Klub Brežice
2. mesto ARSENIć PETAR Karate Klub Postojna
3. mesto ISAKOVIĆ KENAN Karate Klub Trbovlje
3. mesto POŽARNIK KNEZ VID Športno Društvo Dinamik Celje


kumite kadeti -57 kg (15)
1. mesto RAKOVNIK SVEN Društvo Za Karate Celje
2. mesto VALENČAK MIHAEL Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto BAŠIČ FEKONJA MAI Karate Zveza Slovenije
3. mesto TOPOLOVEC DOMEN Karate Klub Branik Maribor


kumite kadeti -63 kg (12)
1. mesto RAKOVNIK SVEN Društvo Za Karate Celje
2. mesto ADAMIč TIMON Karate Klub Ljubljana
3. mesto MARKULJEVIČ MARKO Karate Klub Trbovlje
3. mesto VALNER TIM Društvo Za Karate Celje


kumite kadeti -70 kg (6)
1. mesto GORIŠEK MATEJ Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto KRŽIŠNIK GAL Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto MARKULJEVIČ UROŠ Karate Klub Trbovlje
3. mesto ČIMŽAR ALEKS karate klub Šenčur


kumite kadeti +70 kg (4)
1. mesto JORDAN TIMOTEJ Karate Zveza Slovenije
2. mesto KRAJNC MIHA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto MALOBABIć ALEKSANDAR Karate klub Karlovac 1969
3. mesto PODKRIŽNIK LUKA Karate društvo Loče


kumite kadetinje -47 kg (4)
1. mesto MAGAJNA MAšA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
3. mesto BETI EMILI Karate klub Globus Čakovec
3. mesto BAŠAR EMA Karate Klub Shotokan Kranj


kumite kadetinje -54 kg (11)
1. mesto LEDERER ALESSANDRA Karate Pinzgau
2. mesto REPIČ JERCA Karate Zveza Slovenije
3. mesto AVŽNER ZOJA Karate Klub Polzela
3. mesto ARSENIČ SARA Karate Klub Postojna


kumite kadetinje +54 kg (17)
1. mesto ŽIBRET ZALA MARIA Karate Klub Ljubljana
2. mesto MOLNAR ELIZABETA Karate Zveza Slovenije
3. mesto LOZOVINA LANA DALMACIJA SPLIT
3. mesto BIKIČ TIANA Karate Klub Polzela


kumite malčice -30 kg (6)
1. mesto VALENČAK NELI Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto MALOBABIć NINA Karate klub Karlovac 1969
3. mesto PLOHL TAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto ŽAFRAN ISABELLA Društvo Za Karate Celje


kumite malčice -35 kg (3)
1. mesto BELE ANA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto IVANOVIĆ ANA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto KRAMBERGER ZALA Karate Klub Polzela


kumite malčice +35 kg (3)
1. mesto MEDIĆ ADELA Društvo Za Karate Celje
2. mesto JANŽEKOVIČ NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto MERC MAJA Karate Klub Šiška


kumite malčki -30 kg (11)
1. mesto BIRAČ NIKOLA Slavonski Brod
2. mesto SODIN LEON Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto ČORDAšEV TOMISLAV Karate klub Karlovac 1969
3. mesto GOLEŽ PETER Društvo Za Karate Celje


kumite malčki -35 kg (5)
1. mesto BLATNIK TAŠ Društvo Za Karate Celje
2. mesto MERC JANEZ Karate klub Lev
3. mesto RUDONJIĆ JOVAN Karate Klub Postojna
3. mesto MLAČNIK AŽBE, Karate Klub Polzela


kumite malčki +35 kg (4)
1. mesto OČKO GAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto KRŽIŠNIK LAN Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto HERMAN BENJAMIN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto GOSTIĆ STEFAN Karate Klub Shotokan Ajdovščina


kumite ml. kadeti -40 kg (7)
1. mesto TOPLIčANEC NIKOLA Karate klub Globus Čakovec
2. mesto LOČNIKAR MIHA Karate društvo Loče
3. mesto ŽIBRET BOR Karate Klub Ljubljana
3. mesto ŠOLAJA STEFAN Športno Društvo Gorica Nova Gorica


kumite ml. kadeti -45 kg (7)
1. mesto STRAHIJA SVEN Karate klub Globus Čakovec
2. mesto BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto LIPOVŠEK AMADEJ Društvo Za Karate Celje
3. mesto MAKAROV ILLYA Športno Društvo Gorica Nova Gorica


kumite ml. kadeti -50 kg (0)


kumite ml. kadeti +50 kg (14)
1. mesto ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto KRŽIŠNIK GAL Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto KOLšEK KLEMEN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto BOROVNIK NIK Karate klub Velenje


kumite ml. kadetinje -40 kg (0)


kumite ml. kadetinje -45 kg (7)
1. mesto STRAHIJA LAURA Karate klub Globus Čakovec
2. mesto SODIN LARA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto MARCHESAN NIKITA ASD SPORT PLANET
3. mesto JESENEK ROJŠEK ANEJA Karate Klub Polzela


kumite ml. kadetinje -50 kg (5)
1. mesto JOšT ZALA Karate Klub Postojna
2. mesto HUMAR GAJA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto BETI EMILI Karate klub Globus Čakovec


kumite ml. kadetinje +50 kg (7)
1. mesto SAVANOVIć LANA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto ĐAKOVIć TIANA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto PETKOVIĆ SAŠA Karate Klub Brežice
3. mesto MUZIK TAŠA Karate Klub Shotokan Kranj


kumite mladinci -55 kg (0)


kumite mladinci -61 kg (7)
1. mesto ZIDAR DOMEN Karate Klub Radvanje
2. mesto SALKIČ ERVIN Karate Klub Trbovlje
3. mesto PETERNEL ŽAN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto TOPLIčANEC KRISTIAN Karate klub Globus Čakovec


kumite mladinci -68 kg (7)
1. mesto KERŠIČ AHLIN ŽAN Karate Zveza Slovenije
2. mesto HUDALES TOMAŽ Društvo Za Karate Celje
3. mesto SKOTNIK SANI Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto PODPEČAN LAN Karate Klub Polzela


kumite mladinci -76 kg (10)
1. mesto KALABIć ALEKSANDAR Delta
2. mesto BIRAČ LUKA Slavonski Brod
3. mesto ISAKOVIĆ ALEN Karate Klub Trbovlje
3. mesto PLASKAN JURIJ Karate Klub Žalec


kumite mladinci +76 kg (4)
1. mesto MLAKAR JAN Karate društvo Loče
2. mesto KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto ZLATKOV TEODOR Karate Zveza Slovenije
3. mesto GAAL JAKA Karate Klub Radvanje


kumite mladinke -48 kg (0)


kumite mladinke -53 kg (5)
1. mesto KVAS TJAŠA Karate Klub Žalec
2. mesto HABJAN NUšA Karate Klub Postojna
3. mesto GRUER SARJ ASD SPORT PLANET
3. mesto UGOVšEK ALENKA Karate Klub Žalec


kumite mladinke -59 kg (4)
1. mesto POTISK LAURA Karate Zveza Slovenije
2. mesto DEBELJAK HANA Karate Zveza Slovenije
3. mesto STOJKOVIć PETRA Karate klub Karlovac 1969
3. mesto ŠENICA NIKA Karate Klub Polzela


kumite mladinke +59 kg (7)
1. mesto VUKOVIC MARINA Karate Pinzgau
2. mesto ŽERJAV NUŠA Karate Zveza Slovenije
3. mesto NAMOINI MARTINA ASD SPORT PLANET
3. mesto LOZOVINA LANA DALMACIJA SPLIT


kata ekipa dečki 8-10 let (2)
1. mesto KK RADGONA 1 REIHS,ŠAJNOVIČ,PETEK
2. mesto KK POSTOJNA 1 BOJC,RUDONJIĆ,SUBOTIČ


kata ekipa deklice 8-10 let (4)
1. mesto KK TIGER 1 ALETIĆ,IKIĆ,OSMIĆ
2. mesto KK LJUTOMER 1 JANŽEKOVIČ,RAUTER,PLOHL
3. mesto SH. POSTOJNA 1 SAVKOVIĆ,LIŠINOVIĆ,IVANOVIĆ
3. mesto KK KIK 1 BLAŽAK,KUNTIĆ,RAJAČIĆ


kata ekipa kadeti-mladinci (0)


kata ekipa kadetinje-mladinke (2)
1. mesto KK KRANJ 1 DROBNJAK,ETEROVIČ
2. mesto KK MAWASHI 1 ĐAKOVIĆ,MAGAJNA


kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let (3)
1. mesto KK KRANJ 2 KOTNIK,LEBEN,POLAK
2. mesto KK KRANJ 1 DRAKSLER,ČUHALEV,BALDŽIEV
3. mesto SH. POSTOJNA 1 LIŠINOVIĆ,OSMANAJ,STOJANOVIĆ


kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let (0)


kumite ekipa člani open (3)


kumite ekipa članice open (0)


kumite ekipa kadeti open (0)


kumite ekipa kadetinje open (4)
1. mesto KK LJUBLJANA 1 LAMPIČ,MOLNAR,ŽIBRET
2. mesto KK POLZELA 1 AVŽNER,BERGANT,BIKIČ
3. mesto KK MAWASHI 1 KOBAL - PAHOR,MAGAJNA,LIKAR


kumite ekipa mladinci open (2)
1. mesto PINZGAU 1 NOORI,VELADZIC,NORI,SADIKOVIC
2. mesto KK POLZELA 1 BAŠIČ FEKONJA,RIOSA NOVAK


kumite ekipa mladinke open (2)
1. mesto PINZGAU 1 VUKOVIC,LEDERER
2. mesto KK POLZELA 1 ŠENICA,ŽERJAV