14. POKAL NESTL ŽGANK

kata člani +16 (3)
1. mesto LENA DEVID a.s.d.shotokan karate Sabbioneta
2. mesto STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona


kata članice +16 (7)
1. mesto SIMONIČ MAšA Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto GALLINI COSTANZA GLC FIJLKAM
3. mesto LAČEVIĆ IVONA Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto MUHAREMOVIĆ ŠUHRA Karate klub Velenje


kata dečki (7)
1. mesto CALABRESE FILIPPO GLC FIJLKAM
2. mesto REIHS JAKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto AVDIBAŠIĆ DžENAN KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
3. mesto ZBIL GREGA Karate klub Kozjansko in Obsotelje


kata dečki (8-4 kyu) (10)
1. mesto REIHS JAKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2. mesto PETEK BINE Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto CONGEDO EMANUELE GLC FIJLKAM
3. mesto AVDIBAŠIĆ DžENAN KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA


kata deklice (13)
1. mesto ZAGER HANA Karate klub Velenje
2. mesto OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto SKUHALA ZOJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj


kata deklice (8-4 kyu) (18)
1. mesto HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto GRUBER JESSICA Karate Pinzgau
3. mesto LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
3. mesto MULEC NIKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona


kata kadeti (6)
1. mesto KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2. mesto MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
3. mesto POLAK ŽAN Športno Društvo Dinamik Celje


kata kadetinje (11)
1. mesto GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto NOVAK SARA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto GORTAN JESSICA GLC FIJLKAM
3. mesto ČVOROVIĆ ALEKSANDRA Športno Društvo Gorica Nova Gorica


kata malčice (12)
1. mesto VAHTAR LARA Karate Klub Zmaj
2. mesto CEKOV VANNA Karate Klub Kranj
3. mesto JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
3. mesto HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina


kata malčice (8-6 kyu) (18)
1. mesto JANŽEKOVIČ NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto PLOHL TAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto KAMETINGER SARAH Karate Pinzgau
3. mesto MAVSAR TAJDA Karate Klub Rogaška Slatina


kata malčki (8)
1. mesto LOTRIč FILIP Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto JURAJA VINKO Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto PRAH TILEN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto BULJUBAŠIĆ KENAN Karate Klub Tiger Velenje


kata malčki (8- 6 kyu) (13)
1. mesto JURAJA VINKO Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto PRAH TILEN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto ŠAJNOVIČ NEJC Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto PAVAN SEBASTIANO GLC FIJLKAM


kata ml. kadeti (6)
1. mesto BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
2. mesto ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto ČEH ALEŠ Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto CALABRESE FILIPPO GLC FIJLKAM


kata ml. kadeti (8-3 kyu) (5)
1. mesto ČESNIK DENIS Shotokan Karate Klub Postojna
2. mesto MEŠANOVIČ BENJAMIN Karate klub Velenje
3. mesto PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje
3. mesto CLEMENTIN GIORGIO GLC FIJLKAM


kata ml. kadetinje (12)
1. mesto PETAN ELA Karate Klub Brežice
2. mesto ZAGER HANA Karate klub Velenje
3. mesto DRAKSLER IZA Karate Klub Kranj
3. mesto PETKOVIĆ SAŠA Karate Klub Brežice


kata ml. kadetinje (8-3 kyu) (11)
1. mesto ALIĆ INES Karate klub Velenje
2. mesto DRAKSLER IZA Karate Klub Kranj
3. mesto CONGEDO GIADA GLC FIJLKAM
3. mesto ŠUPUK LINA Karate Klub Olimpija Ljubljana


kata mladinci (5)
1. mesto KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2. mesto STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto ČUčEK MIšEL Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona


kata mladinke (5)
1. mesto GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto MUHAREMOVIĆ ŠUHRA Karate klub Velenje
3. mesto CENTRIH ALEKSANDRA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto NOVAK SARA, Karate Klub Seki Sv. Jernej


kata najmlajše (4)
1. mesto PLOHL TAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto PISNIK MAJA MARI Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto JOZIČ ELLA Karate klub Velenje
3. mesto GRUBER CARLA SHOFUKAN GABERSDORF


kata najmlajše (8-6 kyu) (6)
1. mesto BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
2. mesto PISNIK MAJA MARI Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto VERČKO ANA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto PLOHL TAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer


kata najmlajši (4)
1. mesto PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
2. mesto HAJRULAI LUAN, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto GOVEK TINE Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto JELEN GAL Karate klub Velenje


kata najmlajši (8-6 kyu) (4)
1. mesto PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
2. mesto JELEN GAL Karate klub Velenje
3. mesto PEČNIK JAŠA TY Karate klub Velenje
3. mesto TOPčAGIć AMAR Karate Klub Tiger Velenje


kata veterani + 35 let (4)
1. mesto SEMOLIč IGOR Karate Klub Emona
2. mesto KABAJ MATEJ Karate-do klub Ig Shotokan
3. mesto LIŠINOVIĆ HADIS Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto BERKENJAČEVIČ DRAGAN Karate klub Velenje


kata veterani + 50 let (3)
1. mesto LAH SILVO Karate klub Velenje
2. mesto FELLE DRAGO Karate Klub Mislinja
3. mesto ŠIMENC FRANCI Karate Klub Virtus Duplica


kata veteranke + 35 let (2)
1. mesto KENDA NATALIJA Karate klub Velenje
2. mesto LORBER LYDIA SHOFUKAN GABERSDORF


kata veteranke + 50 let (0)


kumite člani - 84 kg (5)
1. mesto KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto ALFANI LEONARDO BUDOKAN ITALIA
3. mesto CANDIDORI TIZIANO GLC FIJLKAM
3. mesto CAROTENUTO ALFONSO GLC FIJLKAM


kumite člani -67 kg (8)
1. mesto KERŠIČ AHLIN ŽAN Karate Klub Kranj
2. mesto MAZZILIS RICCARDO GLC FIJLKAM
3. mesto ROMANI FABIO GLC FIJLKAM
3. mesto QUACECI ALFIO ASD Karate Team 99


kumite člani -75 kg (6)
1. mesto CANDIDORI TIZIANO GLC FIJLKAM
2. mesto MIO DANNY ASD DEFENCE 2000
3. mesto BELTRAMINI ANDREA GLC FIJLKAM
3. mesto CHIANDUSSI LORENZO GLC FIJLKAM


kumite člani +84 kg (0)


kumite člani open (0)


kumite članice - 55 kg (1)


kumite članice -61 kg (5)
1. mesto KURBEGOVIĆ AJLA Karate Klub Ljubljana
2. mesto CASONATO ELENA GLC FIJLKAM
3. mesto CORBATTO MELANIE GLC FIJLKAM


kumite članice -68 kg (0)


kumite članice + 68 kg (0)


kumite članice open (0)


kumite dečki -35 kg (10)
1. mesto MILLER MARK KARATE CENTAR ŠENKOVEC
2. mesto MAčAR TIJAN Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto TRATNIK ALEN Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto ŠKRABAR MAKS Karate Klub Žalec


kumite dečki -40 kg (4)
1. mesto DOTTI LORENZO ASD Karate Team 99
2. mesto TRBOVŠEK ŽIGA Karate Klub Polzela
3. mesto MUJIć VEDAD Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto MARINKOVIČ ANŽE Karate Klub Žalec


kumite dečki -45 kg (2)
1. mesto GALANTE LUCA ASD Karate Team 99
2. mesto TOMC NACE Karate Klub Žalec


kumite dečki +45 kg (5)
1. mesto GRIVEC TILEN Karate Klub Trbovlje
2. mesto STOJADINOVIć TIMOTEJ Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
3. mesto ŠTELCER LUKA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto HVALA ALJAŽ Karate Klub Trbovlje


kumite deklice -40 kg (9)
1. mesto PROKESCH HELENE Karate Pinzgau
2. mesto RADIĆ MANJA Karate Klub Ljubljana
3. mesto PETKOVIĆ TJAŠA Karate Klub Brežice
3. mesto KURBEGOVIĆ EDNA Karate Klub Ljubljana


kumite deklice +40 kg (6)
1. mesto KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA Karate Klub Trbovlje
2. mesto RAUTER HANNAH VELA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto ČERU JERNEJA Karate Klub Kranj
3. mesto BARBU ALESSIA ASD Karate Team 99


kumite kadeti -52 kg (8)
1. mesto LAVRIČ DAVID MATIJA Karate Klub Brežice
2. mesto TURLE THOMAS ASD Karate Team 99
3. mesto ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto POŽARNIK KNEZ VID Športno Društvo Dinamik Celje


kumite kadeti -57 kg (14)
1. mesto PLEVNIK GAL Karate Klub Kranj
2. mesto SCANSANI DIEGO ASD Karate Team 99
3. mesto TOPOLOVEC DOMEN Karate Klub Branik Maribor
3. mesto JAMNIK LUCIJAN Karate-do klub Ig Shotokan


kumite kadeti -63 kg (8)
1. mesto ADAMIč TIMON Karate Klub Ljubljana
2. mesto BOZZEDA MATTEO ASD Karate Team 99
3. mesto RADIĆ LUKA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto ČIMžAR ALEKS Karate Klub Shotokan Kranj


kumite kadeti -70 kg (4)
1. mesto COLNARIČ NIK Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto ŠKOFLANC NICK Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto MEDVED MAKS Karate Klub Žalec
3. mesto OREŠČANIN ZORAN Društvo Za Borilne Veščine Piran


kumite kadeti +70 kg (5)
1. mesto INNOCENZI FRANCESCO GLC FIJLKAM
2. mesto JORDAN TIMOTEJ KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
3. mesto PODKRIŽNIK LUKA Karate društvo Loče
3. mesto JANJIĆ. SAŠA Karate Klub Tiger Velenje


kumite kadetinje -47 kg (3)
1. mesto MASTELLA ANNA JISSEN DOJO KARATE
2. mesto ROŽMAN NADJA KARATE CENTAR ŠENKOVEC
3. mesto MAGAJNA MAšA Karate Klub Mawashi Postojna


kumite kadetinje -54 kg (10)
1. mesto REPIČ JERCA Karate Klub Kranj
2. mesto IVAKOVIć LOLITA DALMACIJA SPLIT
3. mesto ĐAKOVIć LARA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto AVŽNER ZOJA Karate Klub Polzela


kumite kadetinje +54 kg (10)
1. mesto LAMPIČ ANA Karate Klub Ljubljana
2. mesto MEKIč KIARA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto CRIVELLI AURORA JISSEN DOJO KARATE
3. mesto SPASOVA NATKA Karate Klub Mawashi Postojna


kumite malčice -30 kg (6)
1. mesto KIRISITS MIRA-LISA Karate Pinzgau
2. mesto GAVIOLI MELISSA ASD Karate Team 99
3. mesto KRAMBERGER ZALA Karate Klub Polzela
3. mesto SAVKOVIć IVANA Shotokan Karate Klub Postojna


kumite malčice +30 kg (6)
1. mesto KAMETINGER SARAH Karate Pinzgau
2. mesto IVANOVIĆ ANA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto JANŽEKOVIČ NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto MERC MAJA Karate Klub Šiška


kumite malčki -30 kg (6)
1. mesto SODIN LEON Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto FILIPOVIć ENEJ Karate Klub Žalec
3. mesto OVČAR ŽIGA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto SKALIč BOR Karate Klub Petrovče


kumite malčki +30 kg (4)
1. mesto TOMC VITO Karate Klub Žalec
2. mesto KOžELJ ALEKS Karate Klub Petrovče
3. mesto MERC JANEZ Karate klub Lev
3. mesto HERMAN BENJAMIN Karate klub Kozjansko in Obsotelje


kumite ml. kadeti -40 kg (7)
1. mesto DIEGHI VANTHIEN ASD Karate Team 99
2. mesto LOČNIKAR MIHA Karate društvo Loče
3. mesto MLAKAR NEJC Karate društvo Loče
3. mesto ŠOLAJA STEFAN Športno Društvo Gorica Nova Gorica


kumite ml. kadeti -45 kg (6)
1. mesto MAKAROV ILLYA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto GALANTE LUCA ASD Karate Team 99
3. mesto PICCOLI MARCO ASD Karate Team 99
3. mesto BARBANO ALESSANDRO GLC FIJLKAM


kumite ml. kadeti -50 kg (4)
1. mesto ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto SPIAZZI MATTEO ASD Karate Team 99
3. mesto KRIžAJ ALEKSANDER Karate Klub Kranj
3. mesto KOLšEK KLEMEN Športno Društvo Gorica Nova Gorica


kumite ml. kadeti -55 kg (5)
1. mesto TOPOLOVEC DOMEN Karate Klub Branik Maribor
2. mesto KUNŠTEK NEJC Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
3. mesto FROLDI NICHOLAS ASD Karate Team 99


kumite ml. kadeti +55 kg (8)
1. mesto ŽUMER JAKOB Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto STOJADINOVIć TIMOTEJ Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
3. mesto ŠKOFLANC NICK Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto SKALIč BRIN Karate Klub Petrovče


kumite ml. kadetinje -45 kg (6)
1. mesto BAŠAR EMA Karate Klub Shotokan Kranj
2. mesto EL ATASSI SARA ASD Karate Team 99
3. mesto SODIN LARA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer


kumite ml. kadetinje -50 kg (10)
1. mesto PETAN ELA Karate Klub Brežice
2. mesto ZAMBERINI CHIARA ASD Karate Team 99
3. mesto MASTELLA ANNA JISSEN DOJO KARATE
3. mesto KOLANDER EVA Karate Klub Trbovlje


kumite ml. kadetinje +50 kg (13)
1. mesto RUBERTI LUCIA ASD Karate Team 99
2. mesto GLAVNIK ZARA Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto ĐAKOVIć TIANA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto PETKOVIĆ SAŠA Karate Klub Brežice


kumite mladinci -55 kg (1)
1. mesto RIOSA NOVAK TILEN Karate Klub Polzela


kumite mladinci -61 kg (5)
1. mesto LUCCHESI DENNIS ASD Karate Team 99
2. mesto SALKIČ ERVIN Karate Klub Trbovlje
3. mesto PETERNEL ŽAN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto BOZZEDA MATTEO ASD Karate Team 99


kumite mladinci -68 kg (4)
1. mesto KAROV ZORAN Karate Klub Shotokan Kranj
2. mesto KERŠIČ AHLIN ŽAN Karate Klub Kranj
3. mesto FOLIN DANIELE GLC FIJLKAM
3. mesto GRIL BLAž Karate Klub Postojna


kumite mladinci -76 kg (4)
1. mesto PLASKAN JURIJ Karate Klub Žalec
2. mesto TOčAKOVIć NEMANJA Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto KOŠMRLJ ERIK TEO Karate Klub Ljubljana
3. mesto LAZIć LEON Karate Klub Ljubljana


kumite mladinci +76 kg (5)
1. mesto ZLATKOV TEODOR Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto MLAKAR JAN Karate društvo Loče
3. mesto IVAKOVIć ANTE DALMACIJA SPLIT


kumite mladinke -53 kg (6)
1. mesto IVAKOVIć LOLITA DALMACIJA SPLIT
2. mesto KVAS TJAŠA Karate Klub Žalec
3. mesto UGOVšEK ALENKA Karate Klub Žalec
3. mesto HABJAN NUšA Karate Klub Postojna


kumite mladinke -59 kg (0)


kumite mladinke +59 kg (3)
1. mesto LIŠINOVIĆ SARA Shotokan Karate Klub Postojna
2. mesto KENDA MAŠA Karate klub Velenje


kumite veterani +35 let open (4)
1. mesto SALKIČ EDIN Karate Klub Trbovlje
2. mesto FABBRIO CLAUDIO GLC FIJLKAM
3. mesto GORENC MIROSLAV SHOFUKAN GABERSDORF
3. mesto DJURDJEVIC RADOMIR Samurai karate klub Bludenz


kata ekipa dečki 8-10 let (2)
1. mesto KK RADGONA 1 PETEK,REIHS,ŠAJNOVIČ
2. mesto KK TIGER 1 MUJKANOVIC,KULJIĆ,LUCIĆ


kata ekipa deklice 8-10 let (7)
1. mesto PINZGAU 2 GRUBER,LAFENTHALER,PETUTSCHNIG
2. mesto PINZGAU 1 RONACHER,KIRISITS,KAMETINGER
3. mesto KK LJUTOMER 1 JANŽEKOVIČ,RAUTER,HOJNIK
3. mesto SH. POSTOJNA 1 LIŠINOVIĆ,SAVKOVIĆ,IVANOVIĆ


kata ekipa kadeti-mladinci (1)
1. mesto KK RADGONA 1 ČUČEK,KLEMENČIČ


kata ekipa kadetinje-mladinke (0)


kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let (4)
1. mesto PINZGAU 1 GRUBER,PROKESCH,SESTIC
2. mesto KK OLIMPIJA 1 AHMETOVIĆ,SEVER,ŠUPUK
3. mesto KK KRANJ 1 KOTNIK,LEBEN,BALDŽIEV
3. mesto KK KRANJ 2 ČERU,PLEVNIK,NIŠANDŽIČ


kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let (0)


kumite ekipa člani open (0)


kumite ekipa članice open (0)