17. KARATE OPEN ŽALEC 2019

Društvo Za Karate Celje

Tekmovalec Kategorija
BLATNIK TAŠ kumite malčki +30 kg
DRAŽUMERIČ SIMON kata veterani + 35 let
GRZINČIČ VID kata najmlajši (8-6 kyu)
KADOVIĆ STEFAN kata najmlajši (8-6 kyu)
KUNST NEJC kata najmlajši (8-6 kyu)
OŠTIR RAVNJAK TIAN kumite malčki -30 kg
SKALICKY GAL kata mladinci
ŠLJIVO ADNA kata najmlajše (8-6 kyu)
ŠLJIVO AMNA kata kadetinje
STENDLER KLANJŠEK ŽAN kata najmlajši (8-6 kyu)
STRAJNIČ BLAŽ kumite ml. kadeti -55 kg
URBANCL BOJAN kata veterani + 35 let


Karate društvo Loče

Tekmovalec Kategorija
LOČNIKAR MIHA kumite ml. kadeti -40 kg
LOČNIKAR MIHA kumite kadeti -52 kg
MLAKAR NEJC kumite ml. kadeti -50 kg
MLAKAR NIKA kumite ml. kadetinje -45 kg
PODKRIŽNIK LUKA kumite kadeti +70 kg


Karate Klub Branik Maribor

Tekmovalec Kategorija
TOPOLOVEC DOMEN kumite kadeti -57 kg
TOšOVIč NAJA kumite ml. kadetinje +50 kg


Karate Klub Cerknica

Tekmovalec Kategorija
MIHELIČ MAJ kata dečki


Karate Klub Hrastnik

Tekmovalec Kategorija
AUDIč VITA kumite ml. kadetinje -45 kg
AUDIč VITA kumite kadetinje -47 kg
PIžMOHT ARIJAN kata dečki
PIžMOHT ARIJAN kumite dečki -40 kg
PIžMOHT ARIJAN kumite dečki +45 kg
ŠEHIć KUMLANC LEA kumite ml. kadetinje +50 kg
ŠEHIć KUMLANC LEA kumite kadetinje +54 kg


Karate Klub Kolektor Idrija

Tekmovalec Kategorija
FILIPIČ MARK kumite dečki -35 kg
HUMAR GAJA kumite ml. kadetinje +50 kg
KRŽIŠNIK LAN kumite dečki -45 kg
KRŽIŠNIK LAN kumite malčki +30 kg
MLAKAR LUKA kumite dečki -40 kg


Karate Klub Kovinar Maribor

Tekmovalec Kategorija
EKART PLAJH BOR kata malčki
EKART PLAJH BOR kata malčki (8-6 kyu)
ŠTRMAN PLAJH JAŠA kata malčki
ŠTRMAN PLAJH JAŠA kata malčki (8-6 kyu)


Karate klub Kozjansko in Obsotelje

Tekmovalec Kategorija
BELE ANA kumite malčice +30 kg
BELE LEA kumite malčice -30 kg
HERMAN BENJAMIN kumite malčki +30 kg
PRAH TILEN kata malčki


Karate Klub Lovrenc Na Pohorju

Tekmovalec Kategorija
BRITOVŠEK MARCEL kata člani +18
BRITOVŠEK MARCEL kata mladinci
GROS KEVIN kata člani +18
GROSS SAMO kata veterani + 35 let
OVČAR ŽIGA kumite malčki -30 kg
OVČAR ŽIGA kata malčki (8-6 kyu)
PISNIK MAJA MARI kata najmlajše
PISNIK MAJA MARI kata najmlajše (8-6 kyu)
PISNIK NINA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
SKUHALA ZOJA kata deklice
VERČKO ANA kata najmlajše
VERČKO ANA kata najmlajše (8-6 kyu)
VIŠNJAR VID kata malčki (8-6 kyu)
KK LOVRENC 1 - PISNIK,SKUHALA kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let


Karate Klub Mon Chi

Tekmovalec Kategorija
SEJDIJI NIK kata moški osebe s pos. potrebami


Karate Klub Petrovče

Tekmovalec Kategorija
BARL MAJ kumite kadeti -63 kg
DOLER MARTIN kata malčki
KOžELJ ALEKS kumite dečki -35 kg
MAROT JEAN LUC kumite dečki -35 kg
MAROT TIA kata kadetinje
SKALIč BOR kumite malčki -30 kg
SKALIč BRIN kumite ml. kadeti +55 kg


Karate Klub Radenci Shotokan

Tekmovalec Kategorija
HRAŠČANEC NIKA kumite deklice -40 kg
HRAŠČANEC TAJA kumite kadetinje -54 kg
LIPIČ MAJ kumite dečki -35 kg
LIPIČ ŽAK kumite ml. kadeti -55 kg
TRATNIK ALEN kumite dečki -35 kg


Karate Klub Rogaška Slatina

Tekmovalec Kategorija
KUNŠTEK NEJC kumite ml. kadeti -55 kg
KUNŠTEK NEJC kumite kadeti -57 kg
KURAJ JAKOB kata malčki
KURAJ MITJA kumite dečki -45 kg
POTISK LAURA kumite mladinke -59 kg
POTISK LAURA kumite članice open


Karate Klub Selnica Ob Dravi

Tekmovalec Kategorija
BAJGOT NACE kata dečki
BAJGOT NACE kumite dečki -35 kg
FRAS PIA LETRICIA kata kadetinje
KRAJNC MIHA kata kadeti
KRAJNC MIHA kumite kadeti +70 kg
POžGAN ŽAN kata ml. kadeti
POžGAN ŽAN kata dečki
VALIŠER TIMOTEJ kumite dečki +45 kg


Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje

Tekmovalec Kategorija
BELEJ FILIP kata mladinci
FLIS ANDREJ kata veterani + 35 let
GRöGL ZALA kata ml. kadetinje
KOšTOMAJ ČEDE ALENKA kata veteranke + 35 let
LOZIć BELMINA kata članice +18
ŽAGAR MITJA kata člani +18
SHITO-RYU CE 1 - BARIČ,GREGURIĆ,ŽIDAN kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let


Karate Klub Sho-Kan Apače

Tekmovalec Kategorija
KRAJNC TIMOTEJ kata malčki (8-6 kyu)
KRAJNC TIMOTEJ kumite malčki +30 kg
KRISTL LEONARDO kata najmlajši (8-6 kyu)
PEčEK BRIN kata malčki (8-6 kyu)
PšAJD MATIC kata najmlajši (8-6 kyu)
STEYER VID kumite ml. kadeti -50 kg
STEYER VID kata ml. kadeti (8-3 kyu)
VRBANčIč VALENTINA kata najmlajše (8-6 kyu)
VUčKO TOMI TOM kata najmlajši (8-6 kyu)
KK APAčE 1 - KRAJNC,PEČEK kata ekipa dečki 8-10 let
KK APAčE 1 - KRAJNC,PEČEK,STEYER kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let


Karate klub Šiška

Tekmovalec Kategorija
MERC MAJA kata malčice
MERC MAJA kumite malčice +30 kg


Karate Klub Tiger Velenje

Tekmovalec Kategorija
BULJUBAŠIĆ KENAN kata malčki
KRISTIć KAROLINA kata najmlajše (8-6 kyu)
KULJIĆ SEMIR kata dečki (8-4 kyu)
MUJKANOVIć ANAN kata malčki (8-6 kyu)
OSMIć SUMEJJA kata deklice (8-4 kyu)
ZAHIROVIć INAYA kata deklice (8-4 kyu)


Karate Klub Trbovlje

Tekmovalec Kategorija
DOLANC LARA kata deklice (8-4 kyu)
HERMAN LANA kata malčice (8-6 kyu)
JAZBEC LUČKA kata malčice (8-6 kyu)
KK TRBOVLJE 1 - DOLANC,HERMAN,JAZBEC kata ekipa deklice 8-10 let


Karate klub Velenje

Tekmovalec Kategorija
ALIĆ INES kata mladinke
ALIĆ INES kata kadetinje
ĐOGIĆ EMA kata deklice
ĐOGIĆ EMA kata deklice (8-4 kyu)
JELEN GAL kata najmlajši
JOVANOVIĆ LANA kata malčice
JOVANOVIĆ LANA kata deklice
KUTIJA ALJA kata kadetinje
MERNIK JAKA kata ml. kadeti (8-3 kyu)
PAŠIČ ADAM kata malčki
PAŠIČ ADAM kata najmlajši
PAŠIĆ ISAK kata ml. kadeti
PAŠIĆ ISAK kata ml. kadeti (8-3 kyu)
PEČNIK JAŠA TY kata malčki (8-6 kyu)
RUDOLF NIKA kata malčice (8-6 kyu)
ŠTEFANIČ VAL kata najmlajši (8-6 kyu)
TOMINŠEK NIKA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
ZAGER HANA kata ml. kadetinje
ZAGER HANA kata deklice


Karate Klub Virtus Duplica

Tekmovalec Kategorija
JEGLIČ DRAGO kata veterani + 35 let
ŠIMENC FRANCI kata veterani + 35 let


Karate Klub Žalec

Tekmovalec Kategorija
BRATUšEK LUKA kumite kadeti +70 kg
BRATUšEK LUKA kumite mladinci -76 kg
ČAčULOVIč INES kumite deklice -40 kg
CENTRIH EMA kumite deklice -40 kg
DOBRIć IGOR kata moški osebe s pos. potrebami
DOLAR LEA kumite ml. kadetinje -50 kg
FILIPOVIć ENEJ kumite malčki -30 kg
KOKOTEC MARTIN kumite člani -67 kg
KOKOTEC MARTIN kumite člani -75 kg
KOLšEK MAJ kumite kadeti -57 kg
KOLšEK MAJ kumite mladinci -55 kg
KVAS LUKA kumite člani -67 kg
KVAS LUKA kumite člani -75 kg
KVAS TJAŠA kumite članice -61 kg
KVAS TJAŠA kumite članice - 55 kg
KVAS TJAŠA kumite mladinke -53 kg
MARINKOVIČ ANŽE kumite dečki -40 kg
MARINKOVIČ ANŽE kumite ml. kadeti -40 kg
MASLIć ANDELA kumite deklice -40 kg
MASLIć ANDELA kumite ml. kadetinje -45 kg
MASLIć ANDRIJANA kumite deklice -40 kg
MASLIć ANDRIJANA kumite malčice +30 kg
MEDVED MAKS kumite kadeti -70 kg
MEDVED MAKS kumite mladinci -76 kg
MOHENSKI ROBI kumite kadeti -57 kg
MOHENSKI ROBI kumite mladinci -61 kg
PAJIć EDVIN kumite malčki +30 kg
PLASKAN JURIJ kumite člani -75 kg
PLASKAN JURIJ kumite mladinci -76 kg
PRKIč JAKA kumite dečki -35 kg
RADONJIć MILOš kumite dečki -35 kg
RADONJIć MILOš kumite ml. kadeti -40 kg
ŠKRABAR MAKS kumite dečki -35 kg
ŠKRABAR MAKS kumite malčki +30 kg
ŠOGOROVIć SARA kumite deklice +40 kg
ŠOGOROVIć SARA kumite ml. kadetinje -45 kg
STUDNIČKA ŽAK kumite dečki -35 kg
STUDNIČKA ŽAK kumite malčki -30 kg
SUŠA ŽIGA kumite kadeti -57 kg
SUŠA ŽIGA kumite mladinci -55 kg
TERNER TIAN kumite dečki -45 kg
TERNER TIAN kumite ml. kadeti -50 kg
TOMC NACE kumite dečki -45 kg
TOMC NACE kumite ml. kadeti -50 kg
TOMC VITO kumite dečki -35 kg
TOMC VITO kumite ml. kadeti -40 kg
TOPOLOVEC KAJA kumite članice -61 kg
TOPOLOVEC KAJA kumite kadetinje +54 kg
TOPOLOVEC KAJA kumite mladinke +59 kg
UGOVšEK ALENKA kumite članice -61 kg
UGOVšEK ALENKA kumite kadetinje -54 kg
UGOVšEK ALENKA kumite mladinke -59 kg
ZUPANČIČ NINA kumite članice -61 kg
ZUPANČIČ NINA kumite članice - 55 kg
ZUPANČIČ NINA kumite članice open


Shotokan Karate Klub Grosuplje

Tekmovalec Kategorija
BREZOVNIK TISA JERNEA kumite ml. kadetinje -50 kg
BREZOVNIK TISA JERNEA kumite kadetinje -54 kg
ČEH ALEŠ kata ml. kadeti
GORIŠEK MATEJ kumite kadeti -70 kg
GORIŠEK MATEJ kumite mladinci -76 kg
MEKIč KIARA kumite kadetinje +54 kg
SAVANOVIć LANA kumite ml. kadetinje +50 kg


Shotokan Karate Klub Oplotnica

Tekmovalec Kategorija
GOLEŠ LAN kumite dečki -35 kg
GOLEŠ LAN kumite malčki -30 kg
HMELAK TIBOR kumite dečki -35 kg
IVANČIČ KIARA kumite malčice -30 kg
JELENKO BENJAMIN kumite dečki -40 kg
JELENKO NINA kumite malčice -30 kg
JEVŠENAK ALINA kumite malčice -30 kg
POLANEC MIRIAM kumite deklice -40 kg
STEGNE ADRIJAN kata ml. kadeti
STERMECKI ZOJA kumite ml. kadetinje -50 kg
VALENČAK MIHAEL kumite kadeti -57 kg
VALENČAK MIHAEL kumite mladinci -61 kg
VALENČAK NELI kumite deklice -40 kg


Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona

Tekmovalec Kategorija
MUHIČ NATALIJA kata članice +18


Športno Društvo Dinamik Celje

Tekmovalec Kategorija
POŽARNIK KNEZ GAL kumite kadeti -57 kg
POŽARNIK KNEZ VID kumite kadeti -52 kg


Športno Društvo Gorica Nova Gorica

Tekmovalec Kategorija
ČVOROVIĆ ALEKSANDRA kata mladinke
GOSTIĆ STEFAN kumite dečki -35 kg


Karate Klub Olimpija Ljubljana

Tekmovalec Kategorija
AHMETOVIĆ ZARA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
ŠUPUK LINA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
KK OLIMPIJA 1 - AHMETOVIĆ,ŠUPUK,SEVER kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let


Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer

Tekmovalec Kategorija
JANŽEKOVIČ NUšA kumite deklice +40 kg
JANŽEKOVIČ NUšA kata malčice (8-6 kyu)
JANŽEKOVIČ TIJA kumite ml. kadetinje -50 kg
JANŽEKOVIČ TIJA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
NOVAK SARA kumite članice - 55 kg
NOVAK SARA kumite članice open
PLOHL TAJA kumite malčice -30 kg
PLOHL TAJA kata malčice (8-6 kyu)
RAUTER HANNAH VELA kumite deklice +40 kg
RAUTER HANNAH VELA kata deklice (8-4 kyu)
ŠKOFLANC NICK kumite kadeti -70 kg
ŽIBRAT GAJA kata mladinke
ŽIBRAT GAJA kata kadetinje
KK LJUTOMER 1 - JANŽEKOVIČ,PLOHL,RAUTER kata ekipa deklice 8-10 let


Karate Klub Mawashi Postojna

Tekmovalec Kategorija
ABRAM ZOJA MARTINA kumite deklice +40 kg
BIZJAK LEDERER LEJA kumite ml. kadetinje -45 kg
ĐAKOVIć LARA kumite mladinke -53 kg
ĐAKOVIć TIANA kumite ml. kadetinje +50 kg
KOBAL - PAHOR LEA kata kadetinje
KONTREC ALJA kata ml. kadetinje
LIKAR ALJA kumite kadetinje +54 kg
MAGAJNA MAšA kumite kadetinje -47 kg
SMRDEL LIVIJA kata najmlajše


Karate Klub Ljubljana

Tekmovalec Kategorija
GABRIJELČIČ LAN kumite kadeti -63 kg
KONJEVIĆ LEA kata kadetinje
MUZIK TAŠA kumite ml. kadetinje +50 kg


Karate Klub Rudar Velenje

Tekmovalec Kategorija
SADIKOVIć AJDIN kumite malčki +30 kg
STOJNIĆ MAIK kumite malčki -30 kg
VRELLA YLL kumite dečki -35 kg


Shotokan Karate Klub Postojna

Tekmovalec Kategorija
ČESNIK DENIS kata ml. kadeti (8-3 kyu)
IVANOVIĆ ANA kata malčice
IVANOVIĆ ANA kumite malčice +30 kg
KALENDER EDVIN kumite dečki -40 kg
KOšTIć ANES kata malčki
LIŠINOVIĆ ELMA kata deklice
LIŠINOVIĆ ELMA kumite deklice -40 kg
LIŠINOVIĆ HADIS kata veterani + 35 let
LIŠINOVIĆ LEJLA kata malčice
LIŠINOVIĆ LEJLA kumite malčice -30 kg
OSMANAJ DORENTINA kata ml. kadetinje
SAVKOVIć IVANA kata malčice
SAVKOVIć IVANA kumite malčice -30 kg
SH. POSTOJNA 1 - IVANOVIĆ,LIŠINOVIĆ,SAVKOVIĆ kata ekipa deklice 8-10 let


Klub borilnih veščin Sevnica

Tekmovalec Kategorija
BOŽIČ AMADEJ kata kadeti
BOŽIČ AMADEJ kumite kadeti +70 kg
GRILC MATIC kata dečki (8-4 kyu)
KERMC ANžE kumite dečki -35 kg
KERMC ANžE kata dečki (8-4 kyu)
PASKVALE MATIC kata dečki (8-4 kyu)
ŠTIGL GAŠPER kumite ml. kadeti -40 kg
ŠTIGL GAŠPER kata ml. kadeti (8-3 kyu)
ŠTIGL KLARA kata deklice (8-4 kyu)


Karate klub Sokol

Tekmovalec Kategorija
BRAČUN MAŠERA IRIS kata malčice


Karate Klub Seki Sv. Jernej

Tekmovalec Kategorija
AVDIĆ AMELA kata mladinke
AVDIĆ EMIRA kata deklice (8-4 kyu)
HRIBERNIK DAVID kata najmlajši
JEROT MIHA kata dečki (8-4 kyu)
JEROT NEŽA kata malčice
MAVSAR TADEJ kata najmlajši
MAVSAR TADEJ kata najmlajši (8-6 kyu)
MAVSAR TAJDA kata malčice (8-6 kyu)
ŠKET-MLINAR ALEKS, kata moški osebe s pos. potrebami
ŠKET-MLINAR ALJA. kata deklice (8-4 kyu)


Karate klub Šenčur

Tekmovalec Kategorija
SADIKOVIĆ MUHAMMED kumite malčki -30 kg


Karate-do klub Ig Shotokan

Tekmovalec Kategorija
ADROVIć AMMAR kumite kadeti -52 kg
ADROVIć AMMAR kumite mladinci -55 kg
BATIć MALIK kumite ml. kadeti +55 kg
BATIć NASER kumite kadeti -63 kg
BATIć NASER kumite mladinci -61 kg
BRATUšA ALJAž kumite mladinci -76 kg
ERKIć KRISTIJAN kumite ml. kadeti +55 kg
JAMNIK LUCIJAN kumite kadeti -57 kg
JAMNIK LUCIJAN kumite mladinci -55 kg
NEDELKO NIK kata ml. kadeti
NEDELKO NIK kata kadeti
SMREKAR ŠUšTARšIč TIM kumite ml. kadeti +55 kg


KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA

Tekmovalec Kategorija
TRAMŠEK ALEKS kata malčki (8-6 kyu)
TRAMŠEK ALJA kata malčice (8-6 kyu)
ŽUMER JAKOB kumite ml. kadeti +55 kg


Karate klub Lev

Tekmovalec Kategorija
BRLEK ROK kumite člani -67 kg
MERC JANEZ kata malčki
MERC JANEZ kumite malčki +30 kg


Karate Klub Polzela

Tekmovalec Kategorija


Shokan Apače

Tekmovalec Kategorija