17. KARATE OPEN ŽALEC 2019

kata člani +18 (3)
1. mesto BRITOVŠEK MARCEL Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2. mesto GROS KEVIN Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto ŽAGAR MITJA Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje


kata članice +18 (2)
1. mesto MUHIČ NATALIJA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2. mesto LOZIć BELMINA Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje


kata dečki (4)
1. mesto BAJGOT NACE Karate Klub Selnica Ob Dravi
2. mesto PIžMOHT ARIJAN Karate Klub Hrastnik
3. mesto MIHELIČ MAJ Karate Klub Cerknica
3. mesto POžGAN ŽAN Karate Klub Selnica Ob Dravi


kata dečki (8-4 kyu) (5)
1. mesto KULJIĆ SEMIR Karate Klub Tiger Velenje
2. mesto JEROT MIHA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto GRILC MATIC Klub borilnih veščin Sevnica
3. mesto PASKVALE MATIC Klub borilnih veščin Sevnica


kata deklice (5)
1. mesto ZAGER HANA Karate klub Velenje
2. mesto SKUHALA ZOJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje


kata deklice (8-4 kyu) (8)
1. mesto ZAHIROVIć INAYA Karate Klub Tiger Velenje
2. mesto OSMIć SUMEJJA Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto AVDIĆ EMIRA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto DOLANC LARA Karate Klub Trbovlje


kata kadeti (3)
1. mesto KRAJNC MIHA Karate Klub Selnica Ob Dravi
2. mesto NEDELKO NIK Karate-do klub Ig Shotokan
3. mesto BOŽIČ AMADEJ Klub borilnih veščin Sevnica


kata kadetinje (8)
1. mesto KUTIJA ALJA Karate klub Velenje
2. mesto FRAS PIA LETRICIA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto KOBAL - PAHOR LEA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto ŽIBRAT GAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer


kata malčice (7)
1. mesto JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
2. mesto LIŠINOVIĆ LEJLA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto JEROT NEŽA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol


kata malčice (8-6 kyu) (7)
1. mesto JANŽEKOVIČ NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto PLOHL TAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto MAVSAR TAJDA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto RUDOLF NIKA Karate klub Velenje


kata malčki (9)
1. mesto BULJUBAŠIĆ KENAN Karate Klub Tiger Velenje
2. mesto DOLER MARTIN Karate Klub Petrovče
3. mesto PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
3. mesto KOšTIć ANES Shotokan Karate Klub Postojna


kata malčki (8- 6 kyu) (9)
1. mesto OVČAR ŽIGA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2. mesto MUJKANOVIć ANAN Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto EKART PLAJH BOR Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto ŠTRMAN PLAJH JAŠA Karate Klub Kovinar Maribor


kata ml. člani (0)


kata ml. članice (0)


kata ml. kadeti (5)
1. mesto NEDELKO NIK Karate-do klub Ig Shotokan
2. mesto ČEH ALEŠ Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto STEGNE ADRIJAN Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje


kata ml. kadeti (8-3 kyu) (5)
1. mesto ŠTIGL GAŠPER Klub borilnih veščin Sevnica
2. mesto ČESNIK DENIS Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto MERNIK JAKA Karate klub Velenje
3. mesto PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje


kata ml. kadetinje (4)
1. mesto OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
2. mesto ZAGER HANA Karate klub Velenje
3. mesto GRöGL ZALA Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje


kata ml. kadetinje (8-3 kyu) (5)
1. mesto JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto AHMETOVIĆ ZARA Karate Klub Olimpija Ljubljana
3. mesto ŠUPUK LINA Karate Klub Olimpija Ljubljana
3. mesto TOMINŠEK NIKA Karate klub Velenje


kata mladinci (3)
1. mesto BRITOVŠEK MARCEL Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2. mesto BELEJ FILIP Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje


kata mladinke (4)
1. mesto ŽIBRAT GAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto ALIĆ INES Karate klub Velenje
3. mesto ČVOROVIĆ ALEKSANDRA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto AVDIĆ AMELA Karate Klub Seki Sv. Jernej


kata moški - osebe s pos. potrebami nad 16 let (3)
1. mesto SEJDIJI NIK Karate Klub Mon Chi
2. mesto DOBRIć IGOR Karate Klub Žalec
3. mesto ŠKET-MLINAR ALEKS, Karate Klub Seki Sv. Jernej


kata najmlajše (3)
1. mesto PISNIK MAJA MARI Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2. mesto VERČKO ANA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju


kata najmlajše (8-6 kyu) (5)
1. mesto PISNIK MAJA MARI Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2. mesto VERČKO ANA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto KRISTIć KAROLINA Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto ŠLJIVO ADNA Društvo Za Karate Celje


kata najmlajši (4)
1. mesto PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
2. mesto HRIBERNIK DAVID Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto MAVSAR TADEJ Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto JELEN GAL Karate klub Velenje


kata najmlajši (8-6 kyu) (9)
1. mesto KUNST NEJC Društvo Za Karate Celje
2. mesto ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
3. mesto GRZINČIČ VID Društvo Za Karate Celje
3. mesto MAVSAR TADEJ Karate Klub Seki Sv. Jernej


kata veterani + 35 let (7)
1. mesto DRAŽUMERIČ SIMON Društvo Za Karate Celje
2. mesto FLIS ANDREJ Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
3. mesto LIŠINOVIĆ HADIS Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto JEGLIČ DRAGO Karate Klub Virtus Duplica


kata veteranke + 35 let (1)
1. mesto KOšTOMAJ ČEDE ALENKA Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje


kata ženske - osebe s pos. potrebami nad 16 let (0)


kumite člani - 84 kg (0)


kumite člani -60 kg (0)


kumite člani -67 kg (3)
1. mesto KVAS LUKA Karate Klub Žalec
2. mesto KOKOTEC MARTIN Karate Klub Žalec
3. mesto BRLEK ROK Karate klub Lev


kumite člani -75 kg (3)
1. mesto PLASKAN JURIJ Karate Klub Žalec
2. mesto KVAS LUKA Karate Klub Žalec
3. mesto KOKOTEC MARTIN Karate Klub Žalec


kumite člani +84 kg (0)


kumite člani open (0)


kumite članice - 50 kg (0)


kumite članice - 55 kg (3)
1. mesto NOVAK SARA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto KVAS TJAŠA Karate Klub Žalec
3. mesto ZUPANČIČ NINA Karate Klub Žalec


kumite članice -61 kg (4)
1. mesto ZUPANČIČ NINA Karate Klub Žalec
2. mesto TOPOLOVEC KAJA Karate Klub Žalec
3. mesto UGOVšEK ALENKA Karate Klub Žalec
3. mesto KVAS TJAŠA Karate Klub Žalec


kumite članice -68 kg (0)


kumite članice + 68 kg (0)


kumite članice open (3)
1. mesto POTISK LAURA Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto NOVAK SARA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto ZUPANČIČ NINA Karate Klub Žalec


kumite dečki -35 kg (16)
1. mesto FILIPIČ MARK Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto HMELAK TIBOR Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto VRELLA YLL Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto MAROT JEAN LUC Karate Klub Petrovče


kumite dečki -40 kg (5)
1. mesto MARINKOVIČ ANŽE Karate Klub Žalec
2. mesto MLAKAR LUKA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto PIžMOHT ARIJAN Karate Klub Hrastnik
3. mesto JELENKO BENJAMIN Shotokan Karate Klub Oplotnica


kumite dečki -45 kg (4)
1. mesto KRŽIŠNIK LAN Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto KURAJ MITJA Karate Klub Rogaška Slatina


kumite dečki +45 kg (2)
1. mesto VALIŠER TIMOTEJ Karate Klub Selnica Ob Dravi
2. mesto PIžMOHT ARIJAN Karate Klub Hrastnik


kumite deklice -40 kg (8)
1. mesto VALENČAK NELI Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto HRAŠČANEC NIKA Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto POLANEC MIRIAM Shotokan Karate Klub Oplotnica


kumite deklice +40 kg (4)
1. mesto RAUTER HANNAH VELA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto ABRAM ZOJA MARTINA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto ŠOGOROVIć SARA Karate Klub Žalec
3. mesto JANŽEKOVIČ NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer


kumite kadeti -52 kg (3)
1. mesto POŽARNIK KNEZ VID Športno Društvo Dinamik Celje
2. mesto ADROVIć AMMAR Karate-do klub Ig Shotokan
3. mesto LOČNIKAR MIHA Karate društvo Loče


kumite kadeti -57 kg (8)
1. mesto VALENČAK MIHAEL Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto SUŠA ŽIGA Karate Klub Žalec
3. mesto JAMNIK LUCIJAN Karate-do klub Ig Shotokan
3. mesto POŽARNIK KNEZ GAL Športno Društvo Dinamik Celje


kumite kadeti -63 kg (3)
1. mesto GABRIJELČIČ LAN Karate Klub Ljubljana
2. mesto BATIć NASER Karate-do klub Ig Shotokan
3. mesto BARL MAJ Karate Klub Petrovče


kumite kadeti -70 kg (3)
1. mesto GORIŠEK MATEJ Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto MEDVED MAKS Karate Klub Žalec
3. mesto ŠKOFLANC NICK Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer


kumite kadeti +70 kg (4)
1. mesto PODKRIŽNIK LUKA Karate društvo Loče
2. mesto BRATUšEK LUKA Karate Klub Žalec
3. mesto KRAJNC MIHA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto BOŽIČ AMADEJ Klub borilnih veščin Sevnica


kumite kadetinje -47 kg (2)
1. mesto MAGAJNA MAšA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto AUDIč VITA Karate Klub Hrastnik


kumite kadetinje -54 kg (3)
1. mesto UGOVšEK ALENKA Karate Klub Žalec
2. mesto BREZOVNIK TISA JERNEA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto HRAŠČANEC TAJA Karate Klub Radenci Shotokan


kumite kadetinje +54 kg (4)
1. mesto TOPOLOVEC KAJA Karate Klub Žalec
2. mesto MEKIč KIARA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto LIKAR ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto ŠEHIć KUMLANC LEA Karate Klub Hrastnik


kumite malčice -30 kg (7)
1. mesto BELE LEA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto PLOHL TAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto LIŠINOVIĆ LEJLA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto JELENKO NINA Shotokan Karate Klub Oplotnica


kumite malčice +30 kg (4)
1. mesto BELE ANA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto MASLIć ANDRIJANA Karate Klub Žalec
3. mesto IVANOVIĆ ANA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto MERC MAJA Karate klub Šiška


kumite malčki -30 kg (8)
1. mesto STOJNIĆ MAIK Karate Klub Rudar Velenje
2. mesto STUDNIČKA ŽAK Karate Klub Žalec
3. mesto SKALIč BOR Karate Klub Petrovče
3. mesto OVČAR ŽIGA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju


kumite malčki +30 kg (8)
1. mesto KRŽIŠNIK LAN Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto MERC JANEZ Karate klub Lev
3. mesto SADIKOVIć AJDIN Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto HERMAN BENJAMIN Karate klub Kozjansko in Obsotelje


kumite ml. kadeti -40 kg (5)
1. mesto TOMC VITO Karate Klub Žalec
2. mesto MARINKOVIČ ANŽE Karate Klub Žalec
3. mesto RADONJIć MILOš Karate Klub Žalec
3. mesto LOČNIKAR MIHA Karate društvo Loče


kumite ml. kadeti -45 kg (0)


kumite ml. kadeti -50 kg (4)
1. mesto STEYER VID Karate Klub Sho-Kan Apače
2. mesto MLAKAR NEJC Karate društvo Loče


kumite ml. kadeti -55 kg (3)
1. mesto KUNŠTEK NEJC Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto STRAJNIČ BLAŽ Društvo Za Karate Celje
3. mesto LIPIČ ŽAK Karate Klub Radenci Shotokan


kumite ml. kadeti +55 kg (5)
1. mesto ŽUMER JAKOB KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
2. mesto SKALIč BRIN Karate Klub Petrovče
3. mesto SMREKAR ŠUšTARšIč TIM Karate-do klub Ig Shotokan
3. mesto ERKIć KRISTIJAN Karate-do klub Ig Shotokan


kumite ml. kadetinje -45 kg (5)
1. mesto BIZJAK LEDERER LEJA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto AUDIč VITA Karate Klub Hrastnik
3. mesto MLAKAR NIKA Karate društvo Loče
3. mesto MASLIć ANDELA Karate Klub Žalec


kumite ml. kadetinje -50 kg (4)
1. mesto BREZOVNIK TISA JERNEA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto JANŽEKOVIČ TIJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer


kumite ml. kadetinje +50 kg (6)
1. mesto MUZIK TAŠA Karate Klub Ljubljana
2. mesto SAVANOVIć LANA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto ĐAKOVIć TIANA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto ŠEHIć KUMLANC LEA Karate Klub Hrastnik


kumite mladinci -55 kg (4)
1. mesto JAMNIK LUCIJAN Karate-do klub Ig Shotokan
2. mesto SUŠA ŽIGA Karate Klub Žalec
3. mesto ADROVIć AMMAR Karate-do klub Ig Shotokan


kumite mladinci -61 kg (3)
1. mesto VALENČAK MIHAEL Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto MOHENSKI ROBI Karate Klub Žalec
3. mesto BATIć NASER Karate-do klub Ig Shotokan


kumite mladinci -68 kg (0)


kumite mladinci -76 kg (5)
1. mesto GORIŠEK MATEJ Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto BRATUšA ALJAž Karate-do klub Ig Shotokan
3. mesto PLASKAN JURIJ Karate Klub Žalec
3. mesto MEDVED MAKS Karate Klub Žalec


kumite mladinci +76 kg (0)


kumite mladinke -48 kg (0)


kumite mladinke -53 kg (2)
1. mesto ĐAKOVIć LARA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto KVAS TJAŠA Karate Klub Žalec


kumite mladinke -59 kg (2)
1. mesto POTISK LAURA Karate Klub Rogaška Slatina
2. mesto UGOVšEK ALENKA Karate Klub Žalec


kumite mladinke +59 kg (1)
1. mesto TOPOLOVEC KAJA Karate Klub Žalec


kata ekipa dečki 8-10 let (1)
1. mesto KK APAčE 1 KRAJNC,PEČEK


kata ekipa deklice 8-10 let (3)
1. mesto KK LJUTOMER 1 JANŽEKOVIČ,PLOHL,RAUTER
2. mesto SH. POSTOJNA 1 IVANOVIĆ,LIŠINOVIĆ,SAVKOVIĆ
3. mesto KK TRBOVLJE 1 DOLANC,HERMAN,JAZBEC


kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let (2)
1. mesto KK OLIMPIJA 1 AHMETOVIĆ,ŠUPUK,SEVER
2. mesto KK LOVRENC 1 PISNIK,SKUHALA


kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let (2)
1. mesto SHITO-RYU CE 1 BARIČ,GREGURIĆ,ŽIDAN
2. mesto KK APAčE 1 KRAJNC,PEČEK,STEYER